320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väravavaht koperdas. Miks läheme märjaks?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan Vaata postitust
      Sina Liverpooli fänn, kes oli nii täiskasvanuliku sõnavaraga Hellas Hundis, ole nii täiskasvanu ja palun tutvusta ennast nüüd!

      Tere, mina see Liverpooli fänn.

      Peale mängu rääkisin 2 sõna vetsus Antsuga juttu, kes vähemalt niipalju oli minuga ühel meelel, et ikka oled omade eest väljas.

      Aga arutleks veidi..

      Jalgpalli fännlus ei ole ju mingist otsast täiskasvanulikkuse musternäidis. Suured hordid suuri mehi röögivad tribüünidel inetusi, raiskavad roppu raha, et panna selga suhteliselt ebamugav ja igapäevaseks kasutamiseks suht ebapraktiline särk, idoliseerivad teisi, paljudel juhtudel endast nooremaid mängijaid. On see normaalne? Muidugi on. Mina ei arva, et fännlus peaks jääma täiskasvanulikkuse reeglitesse - kui te, Newcastle fännid, seda arvate, siis järgmisel mängul olge kõik tasa, kandke päevasärki või kui olete pisut mässumeelsemad, siis t-särki ning rüübake heledat õlut, kammige juuksed ja olge korralikud. Kui te tõesti nii arvate.

      Ja minu provokatsioonid teie suunal olid paljuski tingitud teie esimese reaktsioonist, mis tuli, kui suunasin teie tähelepanu mõnele aspektile, mida te kippusite unustama mängu kommenteerides. "Sa maga edasi" või midagi sellist tuli sealt. Edasi oli ju äge õrritada teid. Ega ikka iga päev ei lööda 60 meetrilt väravat Kuid kas te, täiskasvanulikkuse etalonid ka igapäevaselt ähvardate peksuga kui te ei saa oma tulemust või keegi teie väidetavate käitumisnormide vastu eksib? Kui jah, siis kui täiskasvanulikud te ise olete.

      Ühele teie seast tuleb au anda, üks teist sai aru, kuidas vastata ja hetkeks mõtlesin, et ehk tõesti oli tal õigus, sest ta suutis palju lihtsmalt, kui "õues näeme" suhtumisega mu provokatsioonile lõpu teha. Tugrik talle, kes istus täpselt minu ees, kaklusega asja lahendada soovija paremal käel. Minu austus sulle.

      Ja kas tõesti oli nii isiklikult solvav, kui mingi nolk kõrvaltlauast peale Alonso väravat teile hüüab "F**k you, you geordie bastards". Tõesti või?
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Algselt postitas Sajets Vaata postitust
        Tere, mina see Liverpooli fänn.
        Hehe, miskipärast ma seda arvasingi
        Supplies!

        Kommentaar


          Mul on tunne, et ka mina olen nende sisutihedate kommentaaridega kokku puutunud Hiiu Pubis. Aga ma erilist tähelepanu ei pööranud vaid naersin pihku. Ja kui Manku 90. minutil Rio Ferdinandi väravast pooli ära väänas tundsin rõõmu, et sellel vennal suu emmi täis oli. Naersin ka laginal. Ja siis vist nägin möödaminnes ka pisarates mcni ja lõpetasin naermise. Aga asi läheb liiga offtopicuks ja nimede kleepimiseks.

          PS! Ja Newcastle fännid ärge heledat õlut küll jooge. Newcastle Brown Ale
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Henry armastab meid. Imede aeg pole möödas.
            Aga huviga ootan, kas täna tuleb mingit teadet Liverpooli edasise rahastamise kohta. Ülikonnad istuvat koos ja ehk tuleb ka mingi otsus.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Babayaro sai selle mis vääris...



              Andestust, ei oska mina seda linki siia enam korralikul kombel panna. Õpetage vaest lolli.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                Babayaro sai selle mis vääris...



                Andestust, ei oska mina seda linki siia enam korralikul kombel panna. Õpetage vaest lolli.
                [url = LINK]Sinu kommentaar/kirjeldus/märksõna vms[/url]

                edit: pane tähele, et enne ja pärast võrdusmärki panin tühiku sisse, mida tegelikult olla ei tohiks. Ilma tühikuta tegi minu postist lingi
                Last edited by Jasper; 22.09.06, 14:46. Põhjus: no vajas veits lihvimist
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Oorait, tänud. Nüüd olen tehtud mees
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    täna siis keskel paar Hyypia +Agger ,ründajate paar on ikka sama (!) ning
                    Gonzalez alustab Garcia asemel,Riise ka tagasi.

                    Reina
                    Finnan Hyypia Agger Riise,
                    Gerrard Sissoko, Alonso Gonzalez
                    Kuyt Bellamy

                    Varus :
                    Dudek, Aurelio, Crouch, Carragher, Garcia.


                    Fowler ei ole mitmes mäng juba isegi pingil...

                    Kommentaar


                      Jah, kui teisiti see võinuks lõppeda, kui Jenas palli tühja väravasse oleks lükanud. Aga seda ta ei teinud ja pool minutit hiljem oli hoopis Gonzalez oma esimese Premieri kolli löönud. Kuyti teine ja Riise kolmas olid ilusad lisad lausa fantastilisele poolajale.
                      Teisel poolajal nägin lõpuks sellist Liverpooli, mida näha tahan. Spurs pandi esimestest minutitest tohutu pressi alla, söödud olid täpsed ja pall liikus sinna, kuhu vaja. Crouch on tõepoolest pingile jäänud ja ega Kuyti suurepärane mäng lähemal ajal pikale poisile palju võimalusi jäta. Samas Bellamy võimetus palli väravasse saada teeb pisut murelikuks. Gala vastu ehk siiski ründajapaar vahetub.
                      Anfield on vana tuttav kindlus taas. Jäägu see nüüd siis nii. Liigakarikas Reading õnneks samuti meile külla saabumas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Oh sa kurivaim!

                        Gonzales tegi PR tööd Bellamyle, Kuyt lõhkus võrgu (peaaegu) ka Riise tegi seda, mida oskab paremini - 30 jardilt posti kõrvale.

                        Tore on näha, et mehed kes on algkooseisu toodud tagasi, selle võimaluse ka kohe ära kasutavad. Gonzales näitas head mängu, tema nurgalöögid on vist kõige asjalikumad kogu punaste pundist ja muidugi värav. Garcia on viimastes mängudes oma hooaja alguses näidatud valesööduoskuse kaotanud. Taaskord ilus lüke, seekord siis kasutas blond hollandlane selle ära. Riise väravat pole mõtet kommeneetrima hakata, vaadake eelmisi Alonsol taaskord hea mäng, Sissoko küll lõpus hakkas puterdama aga alguses lõhkus kuis jaksas. Ja kattis väljakul ikka tohutu pinna. Hyypia hiilgas kaitses oma mõistusega mänguga. Aeglane küll, aga aju töötab ikka endiselt... vägev. Agger näitas taaskord veetlevaid liigutusi pallil ja kompromissitut võitlust vastasega... see mees n osa Liverpooli tulevikust, panen oma raha sellele.

                        Karta on, et Bellamy vabastab oma koha järgmiseks mänguks Crouchile. Samas Kuyt väärib jätkamist. Mehel on Cisse jõud, õhus on võimas, jalgpallimõistus sarnaneb oma liikumisega Fowleri omale. Täiesti arusaadav, et Benitez teda nii kaua taga ajanud on.

                        Oeh, vägev...
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          Meie kallis "uus Mellor" sai lõpuks noortemeeskonnas jala valgeks, aga võitu ei tulnud veel sellegipoolest. Siin siis poisist lähemalt.
                          Guardian erinevalt Observerist vähemalt ei soiu, kui sitasti me laupäeval mängisime. Tea, mida see Paul Wilson küll teise poolaja asemel vaatas.
                          Finantsuudised aga puuduvad.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                            Aga arutleks veidi..

                            Jalgpalli fännlus ei ole ju mingist otsast täiskasvanulikkuse musternäidis. Suured hordid suuri mehi röögivad tribüünidel inetusi, raiskavad roppu raha, et panna selga suhteliselt ebamugav ja igapäevaseks kasutamiseks suht ebapraktiline särk, idoliseerivad teisi, paljudel juhtudel endast nooremaid mängijaid. On see normaalne? Muidugi on. Mina ei arva, et fännlus peaks jääma täiskasvanulikkuse reeglitesse - kui te, Newcastle fännid, seda arvate, siis järgmisel mängul olge kõik tasa, kandke päevasärki või kui olete pisut mässumeelsemad, siis t-särki ning rüübake heledat õlut, kammige juuksed ja olge korralikud. Kui te tõesti nii arvate.

                            Ja minu provokatsioonid teie suunal olid paljuski tingitud teie esimese reaktsioonist, mis tuli, kui suunasin teie tähelepanu mõnele aspektile, mida te kippusite unustama mängu kommenteerides. "Sa maga edasi" või midagi sellist tuli sealt. Edasi oli ju äge õrritada teid. Ega ikka iga päev ei lööda 60 meetrilt väravat Kuid kas te, täiskasvanulikkuse etalonid ka igapäevaselt ähvardate peksuga kui te ei saa oma tulemust või keegi teie väidetavate käitumisnormide vastu eksib? Kui jah, siis kui täiskasvanulikud te ise olete.

                            Ühele teie seast tuleb au anda, üks teist sai aru, kuidas vastata ja hetkeks mõtlesin, et ehk tõesti oli tal õigus, sest ta suutis palju lihtsmalt, kui "õues näeme" suhtumisega mu provokatsioonile lõpu teha. Tugrik talle, kes istus täpselt minu ees, kaklusega asja lahendada soovija paremal käel. Minu austus sulle.

                            Ja kas tõesti oli nii isiklikult solvav, kui mingi nolk kõrvaltlauast peale Alonso väravat teile hüüab "F**k you, you geordie bastards". Tõesti või?
                            Niisiis. Läks tükk aega vastamiseks, aga ma ei tahtnud puusalt tulistada. Esiteks, loomulikult, jalgpallifänlus on kaugel ratsionaalsusest. Samas on ka enamus asju, mida inimesed elus ette võtavad vähem või rohkem ratsionaalsest käitumisest üsna distantsil.

                            Vastase õrritamine, tõesti-tõesti, on ka üks neistsamastest mittetäiskasvanulikkuse elementidest ning sellisena täiesti aktsepteeritav. No tõesti, mis seal salata, õnnetut väravat on ju tore nina peale visata. Nüüd aga tuumani. Ma mõtlesin ikka tükk aega su sõnade ja tegude peale ning üha rohkem tuli üks paralleel esile.

                            Nimelt see, et ka lõbutsemisel on piirid ja isiklikud räiged solvangud inimeste aadressil, keda sa ei tunne, ei lähe mitte. Fuck you on räme ja sa tead isegi seda, oskad ju inglise keelt küll. Seoses sellega ei maksa imestada, kui sulle lubatakse pasunasse panna. Oleks seda mässumeelsust meil, vanakestel, rohkem olnud, oleksid tõenäoliselt nii läinud ka. Ehk siis kaks mõtet, kui tohib. Esiteks, sinulaadne käitumine on üks samm jalgpallihuligaansusest. Provokatsioon viib kergesti vastureaktsioonini. Seda tahadki või? Selline käitumine, terav, ropp, vastandumine on jalgpallivägivalla allikas neile, kellel see on mängust tingitud (paljud kaklevad lihtsalt niisama, jalgpall on kõrvaltegur).

                            Teiseks. Iga käitumisviisi juures peab endale aru andma, milleni see viib. Sa tänaval ei saada suvalist kliffi pimedasse kohta ju, või mis? Ma saan aru, et su ideaalses maailmas võid saata kõiki kõikjale, aga elu nii ei käi. Mõni inimene aeg-ajalt vihastab ja annab tutaka ära. Pole küll tore, aga elu juba on selline.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                              Nimelt see, et ka lõbutsemisel on piirid ja isiklikud räiged solvangud inimeste aadressil, keda sa ei tunne, ei lähe mitte. Fuck you on räme ja sa tead isegi seda, oskad ju inglise keelt küll. Seoses sellega ei maksa imestada, kui sulle lubatakse pasunasse panna. Oleks seda mässumeelsust meil, vanakestel, rohkem olnud, oleksid tõenäoliselt nii läinud ka. Ehk siis kaks mõtet, kui tohib. Esiteks, sinulaadne käitumine on üks samm jalgpallihuligaansusest. Provokatsioon viib kergesti vastureaktsioonini. Seda tahadki või? Selline käitumine, terav, ropp, vastandumine on jalgpallivägivalla allikas neile, kellel see on mängust tingitud (paljud kaklevad lihtsalt niisama, jalgpall on kõrvaltegur).

                              Teiseks. Iga käitumisviisi juures peab endale aru andma, milleni see viib. Sa tänaval ei saada suvalist kliffi pimedasse kohta ju, või mis? Ma saan aru, et su ideaalses maailmas võid saata kõiki kõikjale, aga elu nii ei käi. Mõni inimene aeg-ajalt vihastab ja annab tutaka ära. Pole küll tore, aga elu juba on selline.
                              Kõige kurvem kogu asja juures on see, et minul ei ole isiklikku agendat ei Newcastle'i ega ka teie vastu. Kui oleks, siis arvatavasti oleks ma a) täiesti vait olnud või b) oleks mu käitumine ületanud igasuguse ratsionaalse ebaratsionaalsuse, mis fänlus ehk vabandab ja asi oleks lõppenud tõesti sellega, et klaasid lendavad ja mina lõpetan poolsurnult arvestades teie hulka. Aga minus ei ole ühtki sellist geeni, mis laseks asjadel jõuda sinnamaale, et mina omal algatusel kellelegi niisama, ilma asjata kallale torman. Sellist isiklikku viha ei pea ma kellegi vastu ja ürgset loomalikku ogarust ka nagu ei ole... ausalt öeldes ei vihka ma mitte midagi ega kedagi...

                              Selle asja nimi on lihtne õrritamine, mis minu käib jalgpalliga kaasas ja ei ole midagi taunitavat.

                              Kui istud seal, vaatad mängu ja kuuled mingeid jumala kosmilisi kommentaare (arusaadav, igaüks toetab ja hoiab oma ja seega leitakse kõigele vabandused ja igas vastase kasuks läinud olukorras nähakse mõrva... sinna ei saa midagi parata) enda seisukohast ja kui sind esimesel hetkel, kui üritad vastasfännina oma arvamust sekka tuua (ja üldsegi mitte ebaviiskal moel) sind ülbelt maha kantakse, siis ei olnud edasine enam keeruline. Ootad lihtsalt momendi ära ja saad tagasi kondi visata. Sina paned reeglid kirja, mina mängin. Nii see toimib, mängust tulnud hasart ja puha.

                              Ja ma tõesti ei usu, et "f**k" oli teie seltskonna jaoks nüüd nii räige sõna, eriti veel lausutuna vaid korra... ühtki muud roppust mu suust ei tulnud. Mitte ühtki (sic!). Ma tõesti ei usu, et te olete pärit mulli seest, mille sisse mina nüüd ühe sõnaga (pealekauba kasutatuna suht abstraktses ja umbmäärases kontekstis) augu lõin ja kogu maailma paha valgus sisse. No tõesti seda on raske uskuda.

                              Ja kui läks ütlemiseks, sest teie pahameelest ma saan aru ju, ise ka on kogetud lolle kaotusi, ebaõiglasi otsuseid jne. Aga mis mind üllatas, oli see, et tavaliselt pubijagelused jäävadki sinna... kuni järgmise korrani.. Aga järgmisel päeval selle üle arutama hakata avalikul foorumil nõuab selle algatajalt ikka täiesti piimvalget südametunnistust. Kuid olen kindel, et ühelgi jalgpalli fännil, eriti veel sellisel, kes ise ka on väljakul käinud, pole seda ette näidata. Niiet lõpetaks selle siin ja praegu...

                              Ilma isikliku vihata ja siiralt Teie,
                              Sajets
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Ma lihtsalt tahtsin teada, et kas tegemist mõne siinviibijaga. Loomulikult pole see, kui keegi midagi ütleb, maailma lõpp. Tahtsin lihtsalt mõnda aspekti asja juures selgitada. Ma, muideks, istusin "suure poisi" paremal käel.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X