320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sajets Vaata postitust
    Ebakindel kaitseliin samuti.
    Ja kas seal ei võiks näha seost ehk? Siia-sinna, aga pigem pakun, et 1 peaks suutma 4le rohkem mõjuda.

    Mina ise ei näe, aga asi lihtsalt selles, et ma ei vaata. Muidu ma usun, et näeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas mömm Vaata postitust
      oleks üks selline veider küsimus aga miks võeti cl'i võitnud väravavaht üldse postide vahelt ära on minule siiamaani arusaamatu:P
      jajah. miks pole CLi võitnud kaitseliini tugitala Djimi Traoret enam põhimeeste seas ah?

      Kommentaar


        nii kõrvaltvaataja pilguga... loen, et on eesmärk saada kindlust postide vahele. ja siis nime Dudek. et kas ainult minu silmis peitub siin tugev vastuolu või...?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas skint Vaata postitust
          Rotatsioon ikka korralikult toimima!
          nali naljaks, mingi tuumik hakkab vaatamata pidevale rotatsioonile siiski tekkima juba

          Algselt postitas Sajets Vaata postitust
          Ja kus oli Finnan, kes oli liikumise algusest lõpuni Campost ees ja seega ka eelisjärjekorras pallini jõudmisel? Ja üldse on tema mäng viimastel nädalatel olnud kaitses nõrk. Eilegi kaotas lollilt palle äärel ja oli üleüldse kaitse nõrgim lüli. Kahjuks aga pole meil temale asendajat kuskilt võtta, sest selge on, et Steve on lihtsalt väsinud ja vajab puhkust.
          kus oli? arvatavasti inglise liiga parimate kaitsjate autasustamisel, kelleks sa teda veel paar n-t tagasi pidasid,
          siin on näha arengut, pole mingit garantiid, et sa varsti Reina kohta sama ei arva

          Eesti koondis v6i klubid peavad pidevalt arvestama sellega, et meie vastu antakse eba6iglane karistuslöök, kui see toob värava ja kaotuse, on ikka 0p tabelis

          Või äkki ostame tagasi David Jamesi, vaata kui hästi tal läheb!
          koosta lause s6nadest: hapu, olema, viinamarjad..
          kevadeks on Portsmouth siiski 'Poolist tahapoole langenud, eeldatavasti
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas skint Vaata postitust
            Ja kas seal ei võiks näha seost ehk? Siia-sinna, aga pigem pakun, et 1 peaks suutma 4le rohkem mõjuda.
            Ja suutiski. Eelmine hooaeg tuli mees kaitseliini taha, mida Dudek ei suutnud koordineerida ja saavutas samade meestega rekordarv puhtaid linu. Kui käimasoleva hooaja ebakindlus kaitses on väravavahi süü, siis sel juhul olid kõik saavutused eelmine hooaeg just Reina tehtud ja seega ei tohiks teda nüüd küll mõne eksimuse pärast perse saata. Aga nii lihtsalt ei saa seda vaadata. Väravavaht ja kaitseliin on meeskond. Pole mõtet hakata hooaja alguses väravavahti vahetama (niikuinii olude sunnil on keskkaitsjaid vahetatud) vaid tuleks lasta neil koos mängida niipalju kui võimalik, et see eelmisel hooajal kuulsust toonud meeskonnatöö uuesti toimima saaks. Sel põhjusel ei saa ma heaks kiita Sami tagasi toomist keskele kuna Agger on end tõestanud kui adekvaatse Sami mantlipärijana. Oleks võinud ta sügavas otsas ka Boltonis vette visata ja vaadata kuidas läheb.

            Kuigi loogika Sami lisamises Danieli selles oli - nagu ka enne mainisin, siis Boltoni üks edu pant on tugev õhuvõitlus ja Sami toodigi tagasi selle ohu minimaliseerimiseks. Küll aga eksiti taaskord tsenderdusega vasakult taha posti (Reina poolt vaadatuna), sest seal on Finnan, kelle peamäng pole suurem asi. Kui aga vedadagi meie kaitse positsioonist välja ja siis sinna pall saata, siis oleme me ka eksinud. Nii juhtus ka Evertoni vastu esimese värava puhul.

            Aga siiski ma ei saa aru, kuidas Finnan selle pallini ei saanud, hüppas nagu küll, aga nagu ei hüpanud ka.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              kus oli? arvatavasti inglise liiga parimate kaitsjate autasustamisel, kelleks sa teda veel paar n-t tagasi pidasid,
              siin on näha arengut, pole mingit garantiid, et sa varsti Reina kohta sama ei arva
              Kus ma väitnud olen, et Finnan sitt on või kus ma väitnud olen, et ta ei ole ena inglise liiga üks parimaid paremkaitsjaid?

              Mida ma aga väidan, on see, et Finnanil on väsimusest tingitud vormilangus või on ned kommunikatsiooniprobleemid, kuid kahjuks pole ta viimastel nädalatel näidanud nii head mängu kui terve eelmise hooaja. Maha ma teda pole kandnud, peaks ikka täielik ajusurnu olema, kui keegi seda teeks. Sama kehtib ka Reina puhul.

              Igatahes palun vaadake Campo väravat ja kui te keegi ei leia, et see oli Finnani pall, siis pean ma vist üldse jalgpalli vaatamise lõpetama, sest ma ei tea sittagi.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                Kus ma väitnud olen, et Finnan sitt on või kus ma väitnud olen, et ta ei ole ena inglise liiga üks parimaid paremkaitsjaid?

                Mida ma aga väidan, on see, et Finnanil on väsimusest tingitud vormilangus või on ned kommunikatsiooniprobleemid, kuid kahjuks pole ta viimastel nädalatel näidanud nii head mängu kui terve eelmise hooaja. Maha ma teda pole kandnud, peaks ikka täielik ajusurnu olema, kui keegi seda teeks. Sama kehtib ka Reina puhul.

                Igatahes palun vaadake Campo väravat ja kui te keegi ei leia, et see oli Finnani pall, siis pean ma vist üldse jalgpalli vaatamise lõpetama, sest ma ei tea sittagi.
                No kui Finnan oleks pisut varem hüpanud oleks tal võibolla isegi sanssi olnud pallini jõuda ,kuid Campo oli varem öhus ning nullis Finnani hüppamis ürituse väga kaunilt peaks mainima ja muidugi lipumees oli päeva vedru ikka na!
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                  Kus ma väitnud olen, et Finnan sitt on või kus ma väitnud olen, et ta ei ole ena inglise liiga üks parimaid paremkaitsjaid?

                  Mida ma aga väidan, on see, et Finnanil on väsimusest tingitud vormilangus või on ned kommunikatsiooniprobleemid, kuid kahjuks pole ta viimastel nädalatel näidanud nii head mängu kui terve eelmise hooaja. Maha ma teda pole kandnud, peaks ikka täielik ajusurnu olema, kui keegi seda teeks. Sama kehtib ka Reina puhul.

                  Igatahes palun vaadake Campo väravat ja kui te keegi ei leia, et see oli Finnani pall, siis pean ma vist üldse jalgpalli vaatamise lõpetama, sest ma ei tea sittagi.
                  pigem siiski Finnan on sitt ,kes peale hetkelist vormitõusu on nüüd oma õige taseme leidnud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    pigem siiski Finnan on sitt ,kes peale hetkelist vormitõusu on nüüd oma õige taseme leidnud
                    Täielik jama jutt!
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Finnan nüüd küll s..t ei ole ,pigem siiski vastupidi.

                      Finnan 'l ei ole ka vahetust paremale kaitsesse ,teisi mehi saab aegajalt
                      pingile võtta ,Josemi /Krompkamp 'ga üritati aga ei andnud seda taset välja mida vaja.

                      Pähe saime siiski sellepärast et ise ära ei löö ,muidugi kohtunikud olid ka parajad ..... .

                      Aru ma ei saa mis Reina siia kaotusesse puutub?
                      Kas on juba meelest läinud mis tunne oli Dudeki aegadel kui pall meie kasti poole liikus...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lfc Vaata postitust
                        Aru ma ei saa mis Reina siia kaotusesse puutub?
                        Kas on juba meelest läinud mis tunne oli Dudeki aegadel kui pall meie kasti poole liikus...
                        No ei ole meelest läinud midagi. Reina lihtsalt ei ole minu jaoks tõestanud oma paremust Dudekiga võrreldes. Seda on kurb öelda, aga nii see on. Esimese, mängu pöörde tulnud värava põhjustamisel oli Reinal päris suur roll.

                        Aga tegelikult tahtsin ma väljendada oma rõõmsat üllatust, et asjatundjad 'pooli kodulehel on klubi ajalukku vaadates pea üksmeelselt hinnanud ülikõrgelt John Barnesi panust.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Uurisin tiba tähelepanelikumalt liigatabelit ja tulevaste mängude nimekirja. Pole midagi hullu ju. Eeldusel, et me oktoobris ärkame ja mitte detsembris, nagu läinud hooajal. Viimasel juhul on rong muidugi läinud.
                          Aga praegune kuus punni tippu pole veel midagi. Ainult see on veidi ebameeldiv, et 22. oktoober kipub liiga oluliseks. Oleks tahtnud veidi rahulikumas meeleolus sellele mängule vastu minna. Aga pole hullu, küll Crouchy ära lööb nagu tavaks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Mainiks ära, et Antonio Barragan, kes suvel müüdi Deportivosse, on löönud oma esimese värava klubi eest (ja veel millise!). Paistab, et poisil läheb seal hästi ning kuna meil on kahe aasta pärast õigus ta tagasi osta suht kopikate eest, siis mine tea, ehk näeme teda veel kunagi uuesti Liverpoolis... sedakorda siis juba esindusmeeskonnas.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Barragani koll. Ja ega Riki teine värav ka kehvem pole.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Üpris kurvad uudised taaskord. Eile jooksid reservide eest platsile pea kõik meie mittekoondislased, tulemuseks suur 1:4 kaotus Newcastle'ile. Hoolimata selliste meeste nagu Dudek, Pennant, Warnock, Zenden ja Fowler mängimisest jäime vastasele selgelt alla. Warnock ja Peltier lahkusid väljakult juba esimesel poolajal.
                                Kaitses proovitud Gabriel Paletta ilmselgelt ei näidanud selliseid omadusi, mis teda lähiajal põhikoosseisu aitaks.
                                Koduleht valis 'pooli parimaks poolkaitsja Danny Guthrie, meie ainsa kolli lõi Robbie Fowler.
                                'pool: Dudek, Peltier (Smith 4), Warnock (Darby 35), Roque, Paletta, Guthrie, Pennant (Flynn 60), Zenden, Fowler, El Zhar, Threlfall.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X