320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Oh seda kurbust, aga peab tänasesse päeva tagasi pöörduma. On kuulda, et lisaks Cissele on Hispaania treeningul saanud vigastuse ka Morientes. Kui siia lisada alles taastuv Crouch - kes paganas meil siis laupäeval ründes mängima hakkab?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Kui rääkida 80. siis Souness tuleks ära märkida - mängija ja kaptenina aitas ta Pooli võidult võidule - leian, et tema koht peaks olema iga fänni All-Time-Best meeskonnas keskväljal.

      Kahju, et vana nii oma manager\'i karjääri ajal sita kokku keeras ja fännidele näkku sülitas oma intervjuuga The S*n\'ile. Aga mängijana on ta siiski suurkuju ja oma positsiooni üks parimaid mängijaid läbi jalgpalliajaloo üldse.

      Üks unustatud kuju on Peter Beardsley, kes täiesti debiilselt Dalglishi poolt maha müüdi just enne viimase lahkumist Pooli tüüri tagant. Väidetavalt oli ühel teise naisega (kusjuures jutte on käinud, et mõlemad) miskit. Või et naised lihtsalt ei saanud omavahel läbi - see kõik on kuulujutt ja jalgpalli see segada ei tohiks - Beardsley\'st oleks saanud veel paar head aastat kätte, nagu ka Aldridge\'ist.

      Ja seda ma panengi Kennyle pahaks - et kui ta päris Fagani meeskonna, siis oli tegu Euroopa Karikavõitjaga aga kui ta oma teatekepi üle andis Sounessile, siis oli juba dekatents alanud. Lagunemine toimus ja enam seda distsipliini polnud, mis varem. Ja Sounessi karm suhtumine igasugusesse vastuhakku viis meeskonna seenioride müümise ja koorma pasaga asendamiseni - Piechnik, Dicks, Dundee?

      Ja 15 aastat kannatusi kestab.
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas Sajets
        Kui rääkida 80. siis Souness tuleks ära märkida - mängija ja kaptenina aitas ta Pooli võidult võidule - leian, et tema koht peaks olema iga fänni All-Time-Best meeskonnas keskväljal.
        Ma nagu mainisin, et räägin sellest ajastust, mida ise nägin ja mis mul endal meeles. Nimetatud härrat nägin küll mõned korrad punases särgis, aga suuresti mängis ta enne minu aega.
        Dalglishi aegne \"allakäik\" on puhas müüt, mis on sul ajalooõpikust võetud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas mcnamara


          Algselt postitas Sajets
          Kui rääkida 80. siis Souness tuleks ära märkida - mängija ja kaptenina aitas ta Pooli võidult võidule - leian, et tema koht peaks olema iga fänni All-Time-Best meeskonnas keskväljal.
          Ma nagu mainisin, et räägin sellest ajastust, mida ise nägin ja mis mul endal meeles. Nimetatud härrat nägin küll mõned korrad punases särgis, aga suuresti mängis ta enne minu aega.
          Dalglishi aegne \"allakäik\" on puhas müüt, mis on sul ajalooõpikust võetud.
          Ma ei räägi Dalglishi-aegsest allakäigust, vaid sellest, et tema jättis järele meeskonna, kes oli allakäigu äärel - see meeskond vajas uuendamist kuid Souness ei saanud sellega hakkama - Houghton, Beardsley, Aldridge oleks kõik abiks olnud tol hetkel - nagu ka praegu Newcastle\'s, saab Greame lahti mängijatest, kes talle ei meeldi asendamata neid või asendab neid liiga hilja.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas Sajets
            Ma ei räägi Dalglishi-aegsest allakäigust, vaid sellest, et tema jättis järele meeskonna, kes oli allakäigu äärel - see meeskond vajas uuendamist kuid Souness ei saanud sellega hakkama - Houghton, Beardsley, Aldridge oleks kõik abiks olnud tol hetkel - nagu ka praegu Newcastle\'s, saab Greame lahti mängijatest, kes talle ei meeldi asendamata neid või asendab neid liiga hilja.
            Pole küll põhjust Dalglishi nendes ülaltoodud muudatustes süüdistada. Beardsley ja Houghton müüdi mõlemad pärast tema lahkumist ja Aldridge oli 1989 juba 31-aastane - ilmselgelt oli tal aeg minna.
            Houghtoni nr 8 särk anti muide kellelegi Paul Stewartile: mis räägib üsna selget keelt, mis Punastest edasi sai.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Morientesega on siis mõneks ajaks ühel pool. Pole see supertäht meile seni muud toonud kui valu ja vaeva. Cisse aga peaks enam-vähem terve olema, pääses ta ju eile Iirimaa vastu mängu lõpus isegi platsile.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas mcnamara


                Algselt postitas Sajets
                Ma ei räägi Dalglishi-aegsest allakäigust, vaid sellest, et tema jättis järele meeskonna, kes oli allakäigu äärel - see meeskond vajas uuendamist kuid Souness ei saanud sellega hakkama - Houghton, Beardsley, Aldridge oleks kõik abiks olnud tol hetkel - nagu ka praegu Newcastle\'s, saab Greame lahti mängijatest, kes talle ei meeldi asendamata neid või asendab neid liiga hilja.
                Pole küll põhjust Dalglishi nendes ülaltoodud muudatustes süüdistada. Beardsley ja Houghton müüdi mõlemad pärast tema lahkumist ja Aldridge oli 1989 juba 31-aastane - ilmselgelt oli tal aeg minna.
                Houghtoni nr 8 särk anti muide kellelegi Paul Stewartile: mis räägib üsna selget keelt, mis Punastest edasi sai.
                Beardsley müüdi Dalglishi poolt!
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Sajets
                  Beardsley müüdi Dalglishi poolt!
                  Ära karju.

                  Mina ei mäleta. Liverpooli koduleht väidab vastupidist.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas mcnamara


                    Algselt postitas Sajets
                    Beardsley müüdi Dalglishi poolt!
                    Ära karju.

                    Mina ei mäleta. Liverpooli koduleht väidab vastupidist.
                    Sry, ei olnud mõeldud karjumisena - pigem rõhutamisena. MIks ma väidan et Dalglish müüs, oli diskossioon RAWKis kus sel teemal võtsid sõna targemad ja väitsid, et nii see oli. Vist oli tegu sellega, et Dalglish ja Beardsley ei saanud üldse läbi ja viimane tahtiski lahkuda. Dalglish lahkus küll enne teda, aga Beardsley lahkumine oli siiski Dalglishist tingitud aktsioon, mitte Souey.

                    See on umbes sama et Cisse on siiski Houllier\'i ost, kuigi ta eest käidi papp välja kui Benitez oli juba manager.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Keegi Pooli fännidest homme ka Nimetas mängu passib? Mõtlesin et viiks mõned naöd ja nimed kokku - kuigi mõndasi vist tean - nägupidi siis.

                      Crouch on Tottenhami vastu valmis. Cisse on hoos. Loodan et viimane pingil pole ja me ikka mõlemaga ründes alustame, kuigi kahtlus on, et 4-5-1 tuleb jälle. Ja ka siis on dilemma, et kumb ründajatest. Crouch, kes on väga hea keskvälja mängu toomisel, kui tema üksialustaks,siis ei imestaks, kui Gerrard värava lööb. Või Cisse, kes Tottenhami kaitset terroriseeriks oma kiiruse ja otsekohese mängustiiliga.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas Sajets


                        Keegi Pooli fännidest homme ka Nimetas mängu passib? Mõtlesin et viiks mõned naöd ja nimed kokku - kuigi mõndasi vist tean - nägupidi siis.
                        Mind raudselt tead. Aga homme kahjuks pole linnas.
                        BACK WHERE WE BELONG

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas Melwood
                          Aga homme kahjuks pole linnas.
                          Ma solvun, härrad Leinatamm ja Lenk!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas Martin


                            Algselt postitas Melwood
                            Aga homme kahjuks pole linnas.
                            Ma solvun, härrad Leinatamm ja Lenk!
                            Erinevalt Sinust ei allu ma provokatsioonile.
                            BACK WHERE WE BELONG

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas Sajets
                              Keegi Pooli fännidest homme ka Nimetas mängu passib?
                              Keegi helistas ja näidatakse seal või?
                              Kui nii, siis kes teab ehk astun isegi läbi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas mcnamara


                                Algselt postitas Sajets
                                Keegi Pooli fännidest homme ka Nimetas mängu passib?
                                Keegi helistas ja näidatakse seal või?
                                Kui nii, siis kes teab ehk astun isegi läbi.
                                Persse, helistasin neile ja nad ei näita ikkagi. Bollocks!

                                Keegi teab kus näidatakse - kõik kohad on mõeldavad välja arvatud Hiiu Pubi. Kaks eelmise aasta häbiväärsemat kaotust - Birmingham ja Soton tulid siis kui ma mänge seal vaatasin. Rohkem ma sinna jalga ei tõsta.... Things i do for love
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X