320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas mcnamara

    Algselt postitas Sajets
    Barnes oli winger.
    Muuseas - kas see peab nali olema? John Barnes? Oled sa teda ise mängimas näinud ka? Või jälle kusagilt pooli fännide foorumist lugesid?
    Üldiselt arvan ma, et meest tuleb mängitada seal, kus ta meeskonnale kõige rohkem kasu toob... olgu ta siis \"tegelikult\" kas ründaja, kaitsja või väravavaht.

    Aga siin võtan sõna peamiselt seetõttu, et pöörata tähelepanu macca demagoogiale - küsimus, kas keegi üldse kedagi mängimas näinud on... samal ajal kui vaid mõned nädalad tagasi tunnistasid, et sina mänge ei vaata. Võta siis kinni, mida see õige fänn teeb, kas vaatab mänge või tuhnib foorumites või mujal internetirägastikus...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas skint
      Aga siin võtan sõna peamiselt seetõttu, et pöörata tähelepanu macca demagoogiale - küsimus, kas keegi üldse kedagi mängimas näinud on... samal ajal kui vaid mõned nädalad tagasi tunnistasid, et sina mänge ei vaata. Võta siis kinni, mida see õige fänn teeb, kas vaatab mänge või tuhnib foorumites või mujal internetirägastikus...
      Ma vaatan \'pooli mänge päris palju muuseas. Kõike tõesti tehnilised võimalused ei luba. Aga kui sina selline äss oled, et absoluutselt kõike jälgida jõuad, siis palju õnne.

      Aga mis puudutab konkreetselt John Barnesi, siis tunnistas foorumlane Sajets hiljuti, et ta ei näinud \'pooli mänge isegi siis veel mitte, kui manageri nimi oli Roy Evans. Seetõttu ma pisut kahtlen tema vahetus kogemuses John Barnesi suhtes.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas mcnamara

        Ma vaatan \'pooli mänge päris palju muuseas. Kõike tõesti tehnilised võimalused ei luba. Aga kui sina selline äss oled, et absoluutselt kõike jälgida jõuad, siis palju õnne.
        Või kohe niimoodi. Tegelikult on mul täiesti ükskõik, kui palju keegi mänge vaatab või kuulab või loeb või ükskõik mida... Minu ässus ei tohiks siinkohal ammugi küsimuseks olla, kuigi hooaja eel ja alguses sai tõesti elukoha iseärasuste tõttu kõik Liverpooli mängud telekast nähtud. Oma eelneva avalduse tegemisel põhinesin sinu 16. augusti väitele... mille sa siin nüüd ilusasti ümber lükkad. Või pole mu huumorisoon siis piisavalt arenenud.

        Algselt postitas mcnamara

        Aga mis puudutab konkreetselt John Barnesi, siis tunnistas foorumlane Sajets hiljuti, et ta ei näinud \'pooli mänge isegi siis veel mitte, kui manageri nimi oli Roy Evans. Seetõttu ma pisut kahtlen tema vahetus kogemuses John Barnesi suhtes.
        Barnesi ma konkreetselt ei puudutanudki, samuti pole aimu Sajetsi ja Evansi aegse Liverpooli suhetest, kuid tahan öelda, et vabalt võib esineda juhtumeid, kui oskamatu jalgpallivaatleja saab televiisorist mängu jälgides asjast märksa vähem aru kui oskuslik internetikasutaja sama mängu kohta seda kuulates, foorumites asja uurides jne.

        Ps. Minu mälus ei peitu ka otsest mälestust Barnesi kohta.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas skint
          Barnesi ma konkreetselt ei puudutanudki, samuti pole aimu Sajetsi ja Evansi aegse Liverpooli suhetest, kuid tahan öelda, et vabalt võib esineda juhtumeid, kui oskamatu jalgpallivaatleja saab televiisorist mängu jälgides asjast märksa vähem aru kui oskuslik internetikasutaja sama mängu kohta seda kuulates, foorumites asja uurides jne.
          ...millega on ka kõik öeldud. Mina aastakümnetepikkuse jalgpallijälgimisega olen puhas diletant, minu oponent aga on Liverpooli foorumites kõik käibetõed endale ilusasti selgeks teinud. Tore.
          Eelnevast hoolimata ajan jäärapäiselt oma jura edasi. Vabandust juba ette.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Ja jälle veetakse jutt sellele, kes on õige fänn ja kes ei ole. Kurb.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas skint


              Ja jälle veetakse jutt sellele, kes on õige fänn ja kes ei ole. Kurb.
              Võib-olla on see minu omapära, aga teatud asjadega ma nõustuda ei saa. Ühest Liverpooli fännide foorumist (ainsast mille liige ma olin), lahkusin seetõttu, et seal algas üldine ja järelejätmatu Michael Oweni mõnitamine.
              Täpselt samuti olen ma siin alati öelnud välja oma arvamuse selle käibetõe kohta, kuidas \"üks õige\" Liverpooli fänn peab vihkama ja mõnitama Manut ja Evertoni. Minu jaoks on see nõme ja jääb nõmedaks ja kui see tähendab, et pubis oma lemmikmeeskonna mänge üksi pean vaatama, siis olgu nii.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Rahu, McNamara. Ma ei nimeta sind diletandiks, ära kurat ole nii hell.

                Ja mis puudutab Barnes\'i, siis jääb mulje, et ajalugu ei tohi mainida, kui sa sellest vahetut osa pole saanud. Ju siis ei tohi ma kiitust avaldada Shanklyle. Ei tohi rääkida midagi Rushist, sest mida mina tean, ma pole teda ju näinud. Oma suu sisse ei tohi ma võtta midagi, mida ma ise näinud pole. Kes on Stalin - lillekasvataja Mähe aedlinnast? Kurat küll selline suhtumine ajab närvi.

                Ja vabandust, et ma ei pea Zendenit wingeriks - ja see positsioon on liiga spetsiifiline, et igat matsi, kes mängib 4 või 5 mehelise kaitseliini ühel kahest äärel, nimetada selleks. Kasutaks ehk sõna äärepoolik. Siis ma saaks aru, sest ausalt - out-and-out wingereid ei ole tänapäeval enam palju.

                Kui Maurinho paneb Huth\'i ründesse, siis kas see teeb viimasest ründaja? Kesktormaja (üldse väljendina räme väljendina) nagu sina seda positsiooni nimetad? Ei. See teeb temast kaitsja, kes mängib ründes. Kui Cisse mängib äärel, on ta sama, mis Heskey Houllier\'i ajal. Ründaja, kelle oskusi ja tugevaid külgi ei kasutata otstarbekalt sest teda sunnitakse mängima äärel.

                Ja kui see, et ma loen RAWK\'i, teeb minust sita, sest ma pole sündinud 20 aastat varem. Siis illustreerid sa pinnapealsuse tippu. Ma ei teda selle pärast, et teha endale selgeks mingeid käibetõdesid, vaid selleks, et õppida ajalugu (mis jah, kahjuks on kellegi subjektiivsuse kõverpeeglil moondunud kujutis). Aga ma parema meelega loen kellegi isiklikku arvamust mineviku kohta, kui objektiivset ja hingetud jama.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Sajets
                  Ja vabandust, et ma ei pea Zendenit wingeriks - ja see positsioon on liiga spetsiifiline, et igat matsi, kes mängib 4 või 5 mehelise kaitseliini ühel kahest äärel, nimetada selleks. Kasutaks ehk sõna äärepoolik. Siis ma saaks aru, sest ausalt - out-and-out wingereid ei ole tänapäeval enam palju.
                  Rahu on vaja tõesti.

                  Asja iva on minu jaoks ikkagi mitte selles, kes winger on ja kuidas teda nimetada, vaid selles, et kurat võtaks , meil on vaja pall trahvikasti saada niimoodi, et sealt ohtlik olukord tekiks ning pall maanduks väravas. Seda ei juhtu praegu eriti, aga vaja oleks. Tõesti pole vahet, kes selle ilusa palli sinna sokutab ja kust.

                  Barnesi koha pealt olen ma vist natuke hell. Ta mulle tõesti kunagi südamest meeldis. Ta oskas äärelt tsenderdada küll, aga see polnud tema kõige olulisem omadus minu meelest.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas mcnamara


                    Kui Zenden või Riise on nii ühedimensioonilised ääremängijad kui sina väita püüad, siis on minu küsimus, mida nad \'poolis teevad.
                    Riise ju ongi ühedimensiooniline mängija. Mängija, kes suudab lüüa vaid ühe jalaga, mängija kelle arusaam pealelöögist tähendab täiega lajatamist, mängija, kes on oma elus suutnud tsenderdada vaid 2 korda täpselt (üldistust, igaks juhuks kui keegi haarab sõnast kinni), mängija, kes suudab joosta terve mängu väsimata, mängija, kes kaitsta ei oska, söödab enamasti risti või tagasi, väga tihti võtab kiirrünnakustest hoo, sest tal puudub vajalik tehnika, et minna mööda mängijast. Haibist tema ümber pole ma kunagi aru saanud.

                    Aga see, mida ta Poolis teeb, on juba Benitezi otsustada - mina ei ütle kunagi, et laske see või teine mängija lahti, not good enough. Ok, Diouf\'ist tahtsin küll lahti saada, kui ta Boltonis oma ilastamist jätkas.
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas mcnamara

                      Barnesi koha pealt olen ma vist natuke hell. Ta mulle tõesti kunagi südamest meeldis. Ta oskas äärelt tsenderdada küll, aga see polnud tema kõige olulisem omadus minu meelest.
                      Ja selle jutuga hiilid sa peenelt mööda pasast, mida sa ennist kokku kirjutasid ja millega mind loopisid - tore.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas Sajets
                        Ja selle jutuga hiilid sa peenelt mööda pasast, mida sa ennist kokku kirjutasid ja millega mind loopisid - tore.
                        Mina pole kedagi pasaga loopinud ega loobi. Jään oma väljendustes alati viisakuse raamidesse. Sina nähtavasti seda ei suuda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Või jälle kusagilt pooli fännide foorumist lugesid?

                          ..minu oponent aga on Liverpooli foorumites kõik käibetõed endale ilusasti selgeks teinud. Tore

                          Kui see ei ole pinnapealsusest tingitud \"pask\", siis mis veel? Sa solvad sellega mitte ainult mind, vaid ka kõiki teisi nooremaid jalgpallifänne. Kibestunud ja märterlik - muud mitte midagi.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas Sajets


                            Või jälle kusagilt pooli fännide foorumist lugesid?

                            ..minu oponent aga on Liverpooli foorumites kõik käibetõed endale ilusasti selgeks teinud. Tore

                            Kui see ei ole pinnapealsusest tingitud \"pask\", siis mis veel? Sa solvad sellega mitte ainult mind, vaid ka kõiki teisi nooremaid jalgpallifänne. Kibestunud ja märterlik - muud mitte midagi.
                            Huvitav vaatenurk. Ma ei saa sinna midagi parata, et sa oled siin Liverpoolist rääkides päris tihti korranud levinud tavaarusaamu, milledega mina alati nõustuda ei saa. Kui sellele tähelepanu juhtimine solvanguks pidada, siis mis parata.
                            On asju, mida sina ei ole näinud ja on asju, mida mina pole näinud. Kui ma siia kirjutasin kümme enda poolt nähtud suurt Liverpooli mängijat, pidasid sa vajalikuks minu seisukohti rünnata. Mulle näiteks ei tuleks pähe hakata rääkimagi sellistest mängijatest nagu Ian St. John või Roger Hunt. Või kui, siis ainult viidates kindlale ajalooallikale. Mina rääkisin ainult asjadest, mida natukene mäletan või siis arvan ennast mäletavat. Mõnes asjas ka kindlasti eksides.

                            Aga sul ei maksa ennast automaatselt nooremate jalgpallifännidega samastada. Inimesed on erinevad.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Vaatasin ajast tagasi ja proovisin leida kohta, kus ma sinu 10. Pooli lemmikut ründasin - ja ei leidnud. See, et meil on veidi teistsugune arusaam Dalglishilt ja Sounessile üleminekust tuleb tõesti vanusevahest. Aga hetkekski ei naeruvääristanud ma sinu vaateid. Kui võtta inimeselt subjektiivsus, siis kes ta on?
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                \"Litsid mehed need Vargamäe omad,\" ütles kõrtsmik ja sülitas lirtsti põrandale.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X