320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas Sajets
    PS. vabandused kohe ka mcnamara ees, sest ei, ma ei ole kuulsat Wimbeldoni näinud mängimas - kuigi midagi sarnast - Houllieri aegne Liverpool on siiski nähtud
    Oh mina ei mäleta sellest kurikuulsast karikafinaalist absoluutselt mitte midagi. Halvad asjad ununevad õnneks kiiremini.

    LFC kodulehelt Shankly kohta:
    In 1932 he signed forms with Carlisle United and, within a year, had moved onwards and upwards to Deepdale, home of Preston North End. A distinguished playing career at wing-half that brought 7 caps for Scotland was cruelly interrupted by war in 1939.

    Olgu lisatud, et Prestoni jaoks oli tegemist suurepärase ajajärguga. 1934. aasta kevadel tõusti esimesse divisjoni ja 1937/38 saavutati seal Arsenali ja Wolvesi järel väga kõrge kolmas koht.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Tegelikult oli see nali. See küsimus Shankly kohta. kartsingi, ei sellest ei kiputa aru saama.
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas Sajets


        Tegelikult oli see nali. See küsimus Shankly kohta. kartsingi, ei sellest ei kiputa aru saama.
        Jama lugu siis küll. Pisut jalgpalliajalugu ei tohiks küll kellelegi liiga teha siin.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas mcnamara


          Algselt postitas Sajets


          Tegelikult oli see nali. See küsimus Shankly kohta. kartsingi, ei sellest ei kiputa aru saama.
          Jama lugu siis küll. Pisut jalgpalliajalugu ei tohiks küll kellelegi liiga teha siin.
          Nali ses mõttes, et esitasin omast arust nii lolli küsimuse, kui suutsin. Ehs siis teadsin sellele küsimusele vastust enne selle esitamist.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Vaatasin täna huvi pärast Ryanair\'i lehte, et vaadata, kuhu Riiast lennata saab ja oma suureks üllatuseks avastasin, et sealt lähevad lennud otse Liverpooli John Lennoni lennuväljale.

            Sealt hakkas idee edasi jooksma - mõtlesin, et kuna asi on nii odav (10 latti üks ots + maksud) siis why not minna millalgi. Võtsin lahti Pooli mängude kalendri ja 25. veebruari kohalt leidsin Man Cityga mängu. Miks see? Sest lähemale Jumalale ma vaevalt saan.

            Et siis mis muud Pooli fännid arvavad, kas keegi veel oleks huvitatud ühest reisist Inglismaale? Üksi oleks lihtsalt veidi pläss minna. Ma kohe sukeldun nüüd RAWKi reisijuhi teemasse, et vaadata, mis hindu öömaja eest tahetakse. Iseenesest 2 ööd ei läheks väga kalliks ma arvan.

            Niiet, kui keegi oleks huvitatud või on kellelgi mingeid muid ideid, siis andke tuld.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Lennupileti pead vist ette tellima ,mängupiletit saad hakata lunima
              alles 1 veebruarist (kui sul e-ticket olemas)

              Aga minu arust on seda Ryanair Liverpooli siin kuskil eespool juba lahatud.

              Plaanin ka millalgi 2006 minna ,aga kevade poole --lihtsalt ilma pärast.
              No ja ilmselt jääks siis juba natuke kauemaks kui nädal.

              Kui keegi foorumlastest on kasutanud oma e-ticket staatust ning tellinud mängupileteid siis võiks kommenteerida ,kas ja kuidas.



              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Tean jah, et lennupilet tuleb varakult ära osta.

                Aga ega ma kauemaks ei saaks jääda juba põhjusel, et ööbima peaks ma hotellis või mõnes muus kommertsiaalses majutusasutuses. Ehk siis pappi poleks nii palju, et jõuaks olla kauem.

                E-ticketi all mõtled sa E-Season Ticketit? Ja ei tea, kas Fan Card peaks ka olemas olema - siiani pole viitsinud tellida endale.

                Aga mis mängu sa plaaninud oled? Või mis kuudki. Rahumeeli võiks ka plaane ümber mõelda.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas -Marko-
                  Mis veel häiris - löögitäpsus ! ...some decent shooting practice needed ! Eelkõige Gerrard, Alonso peaksid varasemate esitluste põhjal olema suutelised paremateks pommideks.
                  Alonsogi arvab enam-vähem sama : \"I think it\'s clear the area we need to work on is scoring goals.\"


                  Natukene pilti kah siia, enne järjekordset kläšši sinistega:

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    karta oli, et peale osavalt inimestele ette visatud ütlused ära karistatakse - chelsea seda ka tegi ning tagus siis 1:4 meitel lambid kinni - kahju ja valus trennipoistelt nõnda odavalt kolakat saada.
                    ja kuidas see võimalikuks sai? noh, leiti üles pooli nõrgim koht - blondiin kaitseliin - avaldati survet ja põmaki x 4.
                    drogba tegi siis parki: teenis pendla ja andis kaks väravasöötu + ülbitses niisama ning kasutas oma gängsta-kõnnakut.
                    hmm...ja siis loodetavasti gallas laseb chelseal käega rääkida ning kolib pooli - sest nemad sellist venda ei vääri.
                    ja aru ma ei saa, miks cisse peab pingil istumaa?!
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas lfc


                      Kui keegi foorumlastest on kasutanud oma e-ticket staatust ning tellinud mängupileteid siis võiks kommenteerida ,kas ja kuidas.
                      Jah küll, aga ma ei saa päris täpselt küsimusest aru. Olen ostnud, toimis küll, eelmisel hooajal. Ei oska kommenteerida, kas oli tegu joppamisega või mitte. Selle suure fanbasei peale peaks 500 e-hooajapiletiga müüdavat piletit tõesti nagu tilk merre olema, aga näe mul õnnestus osta 2 piletit mind huvitanud mängule. Nagu Sajets siin viitas, siis nüüdseks peaks tõesti ka pileti ostmiseks fancard olema. Ütleme nii, et mul on see teoreetiliselt olemas st makstud ja number on olemas st ma saan pileteid ilmselt osta (pole proovinud), aga füüsiliselt nad pole mulle viitsind kaarti saata. Ütlesid, et tuleb hiljem, aga nüüd on sellest juba paar kuud möödas. Peaks kisa tõstma.

                      Kui keegi miskit soovib uurida, siis kirjutage mulle.

                      Ja Sajetsile, et ma olen juba Man City mängu vaadanud paar aastat tagasi. Miskit muud huvitavat? Tahaks muidu kevadel ehk küll jälle Inglismaal käia.
                      BACK WHERE WE BELONG

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Eilne klassivahe oli küllaltki jahmatav. Muidugi otsustasid mängu saatuse individuaalsed vead, milles võib üpris kindlaid mängijaid süüdistada - Hyypiä ja Traore eeskätt. Aga pole mõtet mööda minna ka asjaolust, et vastase keskmised keskpoolikud Essieni ja Makelele näol tegid ikkagi meie Alonsole ja Hamannile üsna selge vahega ära. Ja neil õnnestus enam vähem kõik mis kolmapäeval tegemata jäi.
                        Liverpooli mängupilt polnud ikkagi kõige hullem - arvestades sellega muidugi, et meil ründeliin kui selline praktiliselt puudus. Seekord oli siis Garcia ja Riise kord Crouchi ning Gerrardi aitamisel abituks jääda.
                        Sedapuhku tuleb maavõistlusepaus õigel ajal: nädala keskel Wigani või Portsmouthi sõita ei tahaks. Edasine peaks meile ikkagi andma võimaluse niru tabeliseisu parandada: Blackburn, Fulham, West Ham, Aston Villa ja Portsmouth peaksid olema siiski jõuetekohased vastased. Väga masendusse langeda pole veel põhjust.

                        Chelsea oli eile selgelt parem, aga hei: Liverpool on ikkagi Euroopa karikavõitja. Ja seda nad meilt võtta ei saa.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Hyypiale ei ole asendust pingilt võtta .
                          Pakun et võib olla näeme varsti mingit muud kooslust ning Hyypia saab puhkust .

                          Mind hämmastas eile aga täielikult äärte puudumine :ainukesed tsenderdused tulid kaitsemängijatelt ,paar korda ka Gerrardilt kui ta paremale sattus.

                          SG on ju paremat äärt eelmise treeneri ajal mõnikord mänginud , Sissoko+Alonso keskel
                          + SG paremal ? Mulle mõte meeldib ,iseasi kas SG\'le .....
                          Rünnet ei olnud sest mis kasu saab tuua (pikk) ründaja kui söödud tulevad jalgadesse ning ta peab palliga tagasi tulema et üldse kedagi omadest üles leida

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Lugesime eile kokku mitu valesöötu/pallikaotust Luis Garcia tegi. 15 juures lõpetasime lugemise ja lõime küüned pähe. Masendav. Terav, aga nüri.

                            Ja nüüd on vaja võtta 15 punkti järgmisest 5 mängust! Blackburn (H), Fulham (A), West Ham (H), Aston Villa (A) ja Portsmouth (H).

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Sissoko
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas OskarM


                                Lugesime eile kokku mitu valesöötu/pallikaotust Luis Garcia tegi. 15 juures lõpetasime lugemise ja lõime küüned pähe. Masendav. Terav, aga nüri.

                                Ja nüüd on vaja võtta 15 punkti järgmisest 5 mängust! Blackburn (H), Fulham (A), West Ham (H), Aston Villa (A) ja Portsmouth (H).
                                sel hooajal on eriti esile kerkinud söödutäpsuse puudus - terves liigas üldiselt.
                                ei teagi, kas mäng on lihtsalt nii palju kiiremaks ja jõulisemaks läinud, et meestel jalad värisevad?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X