320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Benitez vihane staaride peale

    Vähemalt tegi ta häält ja loodan, et \"staaride\" mentaliteet on tänases mängus midagi muud, sest ma arvan, et iga endast lugu pidav jalgpallur ei tahaks näha end nii sitasti mängimas, kui Fulhami vastu.

    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas OskarM
      Sajatavad välisfoorumites, et vahetage välja see kaader, kes hetkel põhikoosseisus mänguaega saab: Josemi, Traore, Hyypia, Crouch, Morientes. Ostke juurde wingereid, soovitavalt mitu. Aga kas see aitab?
      Ei mina usu. On neid mehi vahetatud omajagu, aga tulemusi pole ikkagi. Liverpoolis on minu hinnangul liiga palju järgmisse kahte gruppi kuuluvaid mängijaid:
      1. Premieri sobimatud.
      2. Premieri tipputõusuks mänguklassilt liiga nõrgad.

      Ma ei hakka enam nimesid nimetama, sest eks ole mu postitustest aastate jooksul selgeks saanud, keda silmas pean. Kurb lugu, aga päris maailma tippe Liverpooli ei tule. Tuleb maksta liiga suuri üleminekutasusid ja liiga suurt palka. Vahetada küllalt keskpärane koosseis teise samasuguse vastu? Küllaltki mõttetu.

      Mina ei näe ühtegi lihtsat lahendust. Me peame lootma ja uskuma, et praegune Punaste koosseis mängib palju tihedamini oma võimete ülapiiril. Et Benitez suudab seda neist välja pigistada. Ja teiseks tuleb koolitada ise rohkem tipptegijaid ja ühtlasi loota, et mingil moel meie olukord vutihierarhias ajapikku muutub. (loe: uued ja rikkamad omanikud võtavad klubi üle).
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Tegelikult ei ole meil seis nüüd nii pask ka. Meil on mängijaud, kes loogiliselt peaksid väga hästi hakkama saama Ühtedes või teistes mängudes. Kahjuks on meil puudu 2 mees, kes koheselt algrivistusse kõnniks. Üks keskkaitsija ja üks parem äär. Viimased väravad on meile tulnud just keskkaitse halva mobiilsuse tõttu. Hyypia positsioonivalik ei kompenseeri alati enam tema aeglust. Ja parem äär on nii puudulik, et sinna on tõesti proovitud juba absurdseid lahendusi (Sissoko). Meie meeskond on täiesti tasakaalust väljas.

        Ja mis veel - meil on igale positsioonile (va CM ja ründajad) vaid üks või mitte ühtegi tasemel meest. Pole meil ei korralikku vasak ega paremkaitsjat (Barragan Raven liiga noored) paremat äärt ei varus ega algkoosseisus, vasakul on vaid Kewell, sest ei Zenden või Riise ei paku seal just palju. Ja muidugi keskkaitse.

        ----------------Reina---------------
        Finnan--Carra-???--Warnock/Riise
        ???----Gerrard---Alonso----Kewell
        -----------Garcia-------------------
        ---------------Cisse----------------

        või

        ----------------Reina---------------
        Finnan--Carra-???--Warnock/Riise
        --------------Sissoko--------------
        ---------Gerrard-----Alonso--------
        ???--------------------------Kewell
        ------------- Cisse-----------------

        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Nojah. Sinu usk Harry\'sse on imetlustvääriv, aga mina pole kindel kas temast aastatetagust tegijat enam saab. Jalad ei pea vist vastu...

          Ja mis nendesse aukudesse meeskonnas puutub, siis tõtt-öelda on neid märgatavalt rohkem ikka. Kui me tõepoolest tahaksime üritada Premieri võita. Ja neid auke Hispaaniast või kust iganes enam-vähem praeguste meestega võrdsel tasemel mängijate ostmisega ei lapi.

          Edit: Tekkis peas küsimus. Mitu Liverpooli mängijat mahuks Chelski algkoosseisu? Mõtlesin ja mõtlesin - minu vastus jäi 0 ja 1 vahele pendeldama.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas mcnamara

            Edit: Tekkis peas küsimus. Mitu Liverpooli mängijat mahuks Chelski algkoosseisu? Mõtlesin ja mõtlesin - minu vastus jäi 0 ja 1 vahele pendeldama.
            Sa valid vale meeskonna võrdlemiseks - kahjuks on nende meeskond vägagi tasakaalustatult komplekteeritud, igale positsioonile vähemalt 2 adekvaatset meest, pigem tasuks võrrelda ehk ManU-ga ja vastus oleks, et Carra, Gerrard, Alonso ja ehk ka Finnan.

            See, et 4st mehes 3 on inglise päritolu räägib ikka enda eest. Kahju hakkab kohe.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas Sajets
              Finnan.

              See, et 4st mehes 3 on inglise päritolu räägib ikka enda eest. Finnan.
              Ei tea, mis stevo ise selle inglise päritolu peale arvaks.
              teist väidet ma ei kommenteerigi.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas fittibaldi


                Algselt postitas Sajets
                Finnan.

                See, et 4st mehes 3 on inglise päritolu räägib ikka enda eest. Finnan.
                Ei tea, mis stevo ise selle inglise päritolu peale arvaks.
                teist väidet ma ei kommenteerigi.
                krt, sõnalõpust kinni, saad aru küll, mida ma öelda tahtsin. Ja kui ei saanud, siis ütlen uuesti - Briti päritolu, aga sinna alla käib ju pool maailma kui maailma lähi-või siis veidi kaugemat ajalugu arvestada
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Tuleb tõdeda,et usun kah veel endiselt Härrisse kuigi ,polegi pooli eest teda nagu hiilgavalt mängimas näinud ,kuid leedsi eest küll ja mäletn ,et olin jube rahul kui houllier ta anfieldile tõi!Minu arust on tal sellises küpses jalgpalluri eas ja loodan ja usun ,et kutt veel suudab oma vormi sinna leedsi aegade lähedale saada.Ja anderlechti vastu mulle vähemalt tundus ,et ta oli üpris terav ja tahtmist täis mis annab ju lootust vähemasti.
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    ise olete siin pessimistid...kas Mourinho polnud kunagi mitte huvitatud Xabist? Gerrardist? ja andke sellele Rafale aega, pole see asi teil seal midagi lootusetu...ulme on ainult see, et üks mäng mängite chelseaga nii, et isegi paremad olete, järgmine mäng saate aga premieris mingilt keskmikult lutti...võib olla tõesti olete rohkem CL-i meeskond...nagu näiteks Arsenal jälle kuidagi seda pole olnud
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Eks täna ole näha kuidas Rafa sõnad mõjusid ,kuuldavasti ollakse valmis täna väljakule saatma ebatraditsiooniliselt palju põhimeeskonna mängijaid.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Ametlik meeskond siis Palace vastu selline:

                        Carson

                        Raven Whitbread Hyypia Warnock

                        Potter Gerrard Hamann Kewell

                        Morientes Crouch

                        Subs:

                        Reina
                        Pongolle
                        Traore Josemi
                        Garcia

                        Väga hea meel Raveni üle, kes eelmisel aastal Carling Cupis väga häid mänge tegi ja andis lootust, et omakasvandik võib kunagi põhimeheks tõusta.

                        Crouch ja Morientes peavad midagi näitama, Potterilt ehk võib head tsenderdust ka oodata, kuid niipalju kui näinud, napib tal julgust, et mees peale võtta ja temast üle mängida.

                        Kewell saab ka mängukogemust juurde ja peale Fulhami fiaskot olen ma mingil veidral põhjusel vägagi positiivselt meelestatud.

                        C\'mon You Reds!!!
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas Sajets


                          Algselt postitas mcnamara

                          Edit: Tekkis peas küsimus. Mitu Liverpooli mängijat mahuks Chelski algkoosseisu? Mõtlesin ja mõtlesin - minu vastus jäi 0 ja 1 vahele pendeldama.
                          Sa valid vale meeskonna võrdlemiseks - kahjuks on nende meeskond vägagi tasakaalustatult komplekteeritud, igale positsioonile vähemalt 2 adekvaatset meest,
                          Vale? Kui kellegagi praegu võrrelda ennast, siis üksnes nendega. Võrdlus liigaliidriga on võib-olla valus, aga ainuvõimalik.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            1:1 ,ainult üks mees suudab Liverpoolis palli postide vahele suunata
                            Selline hulk võimalus ja selline seis tablool ...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Palace väravat nägin, klassikaliselt tsenderdus kasti ja peaga sisse, Pooli värava magasin maha kuna kuulan samal ajal teist mängu raadiost

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Pooli värava lõi loomulikult Gerrard ,peale vastase koperdamist lõi rahulikult alla nurka.
                                Kewell ja Morientes oleks võinud mõlemad vist kübaratäie ära lüüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X