320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas Daz Booob


    pepusse on saanud milan, chelsea ja teised kotikud
    kotikud-see on midagi kalossi taolist v?
    vabandused?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas Jasper


      Algselt postitas Daz Booob


      pepusse on saanud milan, chelsea ja teised kotikud
      kotikud-see on midagi kalossi taolist v?
      vabandused?
      ära kure
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas OskarM

        Ja õpetaja naha sisse muna part...
        ?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas uvv
          noh, miks sa ei vasta mcnamara? täis oled või?
          Mine märatse kusagil mujal, poisiklutt. Sinusugustega \"diskuteerida\" pole mul kombeks.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Ma ütleks, et mulle meeldis ka Houllieri \"me vajame Baseli vastu võitu aga kaotame ja langeme CL alagrupifaasist kolinaga õue-Liverpool\" rohkem kui Benitezi \"me võidame tema esimesel hooajal Meistrite Liiga ja oleme järgmisel hooajal alagrupis liidrid jättes tahapoole Chelsea(peale nelja mängu)-Liverpool\".

            Rafa out!

            Souness in!

            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              sõimate siin Benitezi...öelge siis mispärast Benitez sitem on? kaldun arvama, et lihtsalt meeldimise asi. tõsi, inglise liigas ei lähe neil hästi, aga cl-s läheb seevastu, samas Houllier ju ei saanud ligilähedasegagi cl-s hakkama, kuigi jah premieris oli ok. mis siis poolile ja teile kui fännidele tähtsam on? cl või premier? benitez on teile hetkel parim just cl-s mängimise pealt, leppige sellega, et premieris esimesed pole. selle tüüpilise inglise stiiliga ei jõuaks te kuhugi
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas lorenzo


                sõimate siin Benitezi...öelge siis mispärast Benitez sitem on? kaldun arvama, et lihtsalt meeldimise asi. tõsi, inglise liigas ei lähe neil hästi, aga cl-s läheb seevastu, samas Houllier ju ei saanud ligilähedasegagi cl-s hakkama, kuigi jah premieris oli ok. mis siis poolile ja teile kui fännidele tähtsam on? cl või premier? benitez on teile hetkel parim just cl-s mängimise pealt, leppige sellega, et premieris esimesed pole. selle tüüpilise inglise stiiliga ei jõuaks te kuhugi
                Ma loodan et sa mõistsid mu postituses pisikest hulka sarkasmi. Muidugi olen ma Rafaga rahul. Ja vägagi. Mul on tunne et võidud WH ja Villa üle on algus meie Premiershipi tabelis tõusule.

                In Rafa we trust.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas lorenzo


                  sõimate siin Benitezi...öelge siis mispärast Benitez sitem on? kaldun arvama, et lihtsalt meeldimise asi. tõsi, inglise liigas ei lähe neil hästi, aga cl-s läheb seevastu, samas Houllier ju ei saanud ligilähedasegagi cl-s hakkama, kuigi jah premieris oli ok. mis siis poolile ja teile kui fännidele tähtsam on? cl või premier? benitez on teile hetkel parim just cl-s mängimise pealt, leppige sellega, et premieris esimesed pole. selle tüüpilise inglise stiiliga ei jõuaks te kuhugi
                  tra, kui sel aastal ka cl-i võit koju tuleb, siis võib vist premmis mängimise lõpetada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Sajets, tõesti ei lugenud seda välja, ainuke peibutis oli irvnägu postituse all, aga arvasin, et näpukas

                    tulge jah parem La Ligasse, seal saaks Morientes ka omal mängu käima loodetavasti ka Cisse oleks tunduvalt kasumlikum...muide ikka hispaanlaaste osa on tegelt ikka suht suur teie heas eurovormis
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Algselt postitas uvv
                      noh, miks sa ei vasta mcnamara? täis oled või?
                      Mine märatse kusagil mujal, poisiklutt. Sinusugustega \"diskuteerida\" pole mul kombeks.
                      \"poisiklutt\" ja \"märatsema\"....
                      uskumatu. See ongi see, mida Sa suudad?
                      ma ei kavatsegi Sinuga milleski \"diskuteerida\", kui härra ei suuda möönda kõige lihtsamaid, talle ebamugavaid tõsiasju, siis tuleb minna vaikselt minema. Piinlik on kõrges eas, ent labase räuskajaga koos ennast näidata.
                      Vabandan väljendi kohuke kasutamise pärast.
                      Mcnamara on lihtsalt tüüpiline kibestunud leimaja.
                      Kõik teised on lollid, lambad, lapsed, tema on mees.
                      Tavaline Eesti isane.
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Nüüd, peale highlightide ära vaatamist, saan julgelt öelda, et see oli penalt mis penalt. Ridgewell oli kätega Crouchi ümber ja rahulikult oma keharaskusega talle otsa vajunud. Kui see ei ole peanlt, siis milline manhandle\'imine üldse on?

                        Ja mis puudutab Liverpooli ära rikkumist Rafa poolt, siis see on täielik debiili jutt. Enne Rafat mängiti läbi ühe 2 mehe - Gerrardi ja Oweni. Kui kumbki ei töödanud, siis oli vesi peal. Kui aga nüüd vaadata väravate jagunemist, siis on lugu ikka hoopis teine. kogu keskväli teeb tööd ja väravad jagunevad rohkesti just nende vahele ära. ja see ei ole halb märk, Sest Valencias oli täpselt sama lugu, kus Vicente, Aimar, Baraja ja teised lõid väravaid.

                        Liverpool on kõvasti mitme-dimensioonilisem, kui 10 meest palli taga ja route A jalgpall mitte selle parimas. Selline stiil võib jääda Boltonile või Evertonile - me mängime ilusat jalgpalli kodus ja Euroopas. Ja kui nüüd võõrsil viigid (eelmisel hooajal kaotused) võitudeks hakkav muutuma, siis ma küll ei näe mingitki alust virisemiseks. Ja alustuseks kõlbavad ka mitte just kõige kindlamad võidud. 3 punkti on 3 punkti.
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas uvv


                          Algselt postitas mcnamara


                          Algselt postitas uvv
                          noh, miks sa ei vasta mcnamara? täis oled või?
                          Mine märatse kusagil mujal, poisiklutt. Sinusugustega \"diskuteerida\" pole mul kombeks.
                          \"poisiklutt\" ja \"märatsema\"....
                          uskumatu. See ongi see, mida Sa suudad?
                          ma ei kavatsegi Sinuga milleski \"diskuteerida\", kui härra ei suuda möönda kõige lihtsamaid, talle ebamugavaid tõsiasju, siis tuleb minna vaikselt minema. Piinlik on kõrges eas, ent labase räuskajaga koos ennast näidata.
                          Vabandan väljendi kohuke kasutamise pärast.
                          Mcnamara on lihtsalt tüüpiline kibestunud leimaja.
                          Kõik teised on lollid, lambad, lapsed, tema on mees.
                          Tavaline Eesti isane.
                          kui kõrvaltvaataja ütlen sulle, sa oleks pidanud eelmise postitusega lõpetama
                          väga hädine tundud nüüd olevat
                          mott
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas Sajets Kui see ei ole pennalt, siis milline manhandle\'imine üldse on?
                            siis kui kohtunik annab vile ja ostuab 11 m märgile.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas uvv
                              See ongi see, mida Sa suudad?
                              Karta on küll, kui mind säärasesse olukorda pannakse. Mind on väga kerge provotseerida (nagu siinsed vanemad olijad teavad) ja eile õhtul kell 23.15 teele saadetud postitus õnnestus selles suhtes suurepäraselt.
                              Kes soovib mind väga hukka mõista, lugegu kõigepealt tähelepanelikult seda ülallärmaja esimest postitust ja mõelgu korra järgi. What goes around, comes around.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas Daz Booob
                                tra, kui sel aastal ka cl-i võit koju tuleb, siis võib vist premmis mängimise lõpetada.

                                Kuradima hästi öeldud ja kuradima kahju, et viimast mängu ei ole veel õnnestunud näha.


                                Edit:

                                uvv - Sa oled täielik lammas! Esiteks ei suuda sa kuidagi loogiliselt põhjendada oma väidet klubi p***e keeramise kohta. Sinu arrogantne sõnavõtt tuleb ilmselgelt kas kadedusest või siis näiteks punase värvi sallimatusest või mõnest muust taolisest primitiivsest põhjusest, mistõttu ei pea sa kunagi teemasse süvenema, vaid paned enda jaoks kõik pinnapealselt paika ja seejärel \"hiilgad\" siin oma sõnavõttudega (lollustega). Nõme. Tobe. Pole siis mingi ime, et keegi sinuga eriti diskuteerida, vaielda või kakelda ei suvatse. Pointless.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X