320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Kui ma ei eksi, siis sai Steven Gerrard selle eest kolmemängulise mängukeelu ja seega on oma karistuse kandnud. Ka Tema ei saanud kaarti mängu käigus.

    Ja ka mulle tundub, et hiljem pole suurt midagi sarnast enam juhtunud.
    BACK WHERE WE BELONG

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Ja ta vabandas ka Naysmithi ees hiljem. Jään ootama, mida nööbisilmne mooramaa mees teeb.

      Ja ühtlasi tunnistan oma matemaatikaviga - juba viimased paar nädalat on mind kummitanud arusaam, et käesolev lõppev aasta on 2006. Aga see ei muuda estonile esitatud palvet.
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        huvitav, kas mu löögijõud on nüüd 145 kg või 146 kg?

        sellise reiejooksu pärast on nii mõnigi neiu kade.

        muide ongi päris harjumatu vaadata SG-d tänasel päeval mängimas... tegelt nüüdseks olen ära harjunud, aga varem ikka oli nii, et kui kaks meest (SG Siis Üks Nedest) jooksid lahtise palli peale, siis pigistasin silmad kinni.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas OskarM

          Ei too ta midagi, jäädki ootama. Tegu on random demagoogiga, kelle kõige pikemas postituses on 10 sõna, pooltega neist üritab ta kellelegi ära panna. Suvaline rahuldamata anonüümne DELFI kommentaator siinse käitumise põhjal ühesõnaga.
          kahjuks ei pea iga stevie me ohtliku taklamise kohta päevikut, seetõttu ei saa ka sulle siin neid loetleda. ja mis vahet seal on mis ajal need juhtunud on. fakt on see, et teie kuldne poiss pole sellistest tempudest puhas ja kui millegi sellisega on hakkama saanud, siis on teie pikanäpumeeste kamp esimene õigustama.

          ja siis ka hea näide: kui isand pinokkio oleks eile olnud veel liverpooliga ametlikult seotud, siis oleks ta nõudnud essienile avalikku hukkamist ühe näruse sadamlinna keskväljakul, samas kui SG otsustas sama trikki kasutada george boatengi vastu oli sm thompson kraps pingilt püsti ja süüdistas hollandlast daivimises ja üldse ebasportlikkus käitumises. vabandamisest polnud tol päeval muidagi üldse juttu. ainult thompson jauras veel tükk aega peale mängu.

          ps. oskar, ära hakka raamatupidajaks, sest arvutamine ja loendamine ei ole sinu tugevaim külg

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Oskar ei eksinud kuskil arvutustes - mina tegin ajades käimasoleva aastanumbri meelevaldselt 1 võrra suuremaks.

            Ja Boatengi vastu tehtud viga on ju veel vanem kui Naysmithile tehtu? Või eksin? Gerrard on oma vigadest õppinud ja usun, et Essien ehk õpib ka - kui ta karistatud saab, sest sellise leige suhtumisega, nagu Maurinho veasse suhtus, ta küll ei õpi.

            See, mida Thompson rääkis, ei loe ju - sest ta ei räägi kellegi muu kui enda eest ja kui tema nii arvas, siis ta arvas. Aga arvas valesti. Aga las ta arvas.

            Point on selles, et Essien on see hooaeg juba ühe väga ohtliku veaga hakkama saanud ja pääsenud karistuseta. Ja kui ta sellest ka puhtana välja kõnnib, siis ma ei pane pahaks Gerrardile, kui ta teda kaelakõrguselt tabab. Peaasi et punast ei saa.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              ei tea kelle eest mourinho rääkis??

              essienil täitus just 23 eluaastat, the g on poolel teel 26ndas. arvuta.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas Sajets
                Gerrard on oma vigadest õppinud ja usun, et Essien ehk õpib ka
                Lugeda ei oska või?
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  ma ei mäleta, et avfc fännid oleks meisterdanud pilte, millel stevie hoiab käes punast kaltsu, millele on kirjutatud naise suguelundi nimi. samas ei ole me ka töötud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    kuus kuus kaks üks null üheksa kolm
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Härra kannatab tihtipeale verbaalse kõhulahtisuse käes, aga tänane lugu pani mõtlema. Püüan siin vaikselt meenutada seda Valenciat anno 2002 ja mulle hakkab tunduma, et tal on õigus.

                      Aga küsiksin kallitelt kaastoetajatelt, nüüd kui hooaeg juba päris kaugel, paljud asjad selgemad ja akna paotumine pole kaugel: mis oleks meil siis jaanuaris prioriteet, kui Rafa peaks turule suunduma? Nagu ta lubanud on. Otsime ikka ääremängijat ja keskkaitsjat või on vahepeal tekkinud uusi mõtteid?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Stjopa on müügilehel...
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas Sajets
                          Ja Boatengi vastu tehtud viga on ju veel vanem kui Naysmithile tehtu? Või eksin? Gerrard on oma vigadest õppinud ja usun, et Essien ehk õpib ka - kui ta karistatud saab, sest sellise leige suhtumisega, nagu Maurinho veasse suhtus, ta küll ei õpi.
                          Mei ei tea, mida the Special One (ja ka Wenger, muideks) kulisside taga räägib. Mis ei tee muidugi eitust vähem totakaks.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas Jaan


                            Algselt postitas Sajets
                            Ja Boatengi vastu tehtud viga on ju veel vanem kui Naysmithile tehtu? Või eksin? Gerrard on oma vigadest õppinud ja usun, et Essien ehk õpib ka - kui ta karistatud saab, sest sellise leige suhtumisega, nagu Maurinho veasse suhtus, ta küll ei õpi.
                            Mei ei tea, mida the Special One (ja ka Wenger, muideks) kulisside taga räägib. Mis ei tee muidugi eitust vähem totakaks.
                            tõenäoliselt ütleb ta: \"Michael - kui teed midagi, siis tee seda korralikult. Rõve taklamine on väga oluline mänguelement. Seda proffesionaalselt tehes tuleb aga tabada vastase hüppeliigest mitte põlve. Vaata nüüd ise kui palju sellest kära tuli. Oleks tulnud 30 cm madalamale lüüa, käsi laiutada ja öelda, et vabandust ei tabanud palli. Sama valus oleks ju ikkagi olnud. Aga noh, pole hullu. Eks me kõik ju alles õpime..\"
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Loen siin ja imestan
                              eston maderfaker, sa oled ikka täiega kibestunud vend.
                              praegu on igal leheküljel paar sinu postitust
                              loen neid ja vaatan, et need on kõik negatiivse alatooniga
                              mis on selle põhjus?
                              ema ei lase keldrist välja? (kuidas sa ikka seletad seda jumal-teab-kui-palju postituste arvu)
                              ning lõpeta see mölisemine, närvi ajab.
                              mine kirjuta midagi lillade villade teemasse

                              ja kindlasti üritad midagi huvitavat nüüd vastuseks, aga ära ürita
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                nii kõrgelennulisele postitusele pole mul midagi vastu panna. oled tshempion

                                Kommentaar

                                Working...
                                X