320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas eestimees


    suht mõttetu mäng ja turniir mõttetu pool oleks pidanud parimad mehed koju jätma puhgkama et vigastusi ka ei saaks...nahhui sellist turniiri vaja üldse, mida see näitab või peaks tõestama et sydney on maailam 5 klubi vä? Eesti Uusaasta turniir on ka mõtekam
    rahune, su ilmne pessimism ei aita siin sugugi, samas võib ju ära jätta ka kõik EM-d ja MM-d kuna keegi tugevatest jääb ikka välja ja siis pole asji ju aus.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas gamer


      Algselt postitas eestimees


      suht mõttetu mäng ja turniir mõttetu pool oleks pidanud parimad mehed koju jätma puhgkama et vigastusi ka ei saaks...nahhui sellist turniiri vaja üldse, mida see näitab või peaks tõestama et sydney on maailam 5 klubi vä? Eesti Uusaasta turniir on ka mõtekam
      rahune, su ilmne pessimism ei aita siin sugugi, samas võib ju ära jätta ka kõik EM-d ja MM-d kuna keegi tugevatest jääb ikka välja ja siis pole asji ju aus.
      kle tahad öelda et EM ja MM saab võrrelda kuradi lubide MMga??? mine pese pead, esiteks vaata mis meeskonnad seal mängijvad jne!!! su loogika on suht labane ja mõttetu, kustuta oma postitus ära

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        äkki keegi seletax mle miks pongolle\'i väravat ei loetud..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Pongolle oma oli (mikro)suluseis vist.
          Mulle jäi segaseks miks Hyypia kolli ei loetud ,tuleb välja et pall käis enne üle otsajoone.
          Keegi nägi sellest ka kordust ?


          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            mingit krdi suluseisu seal polnud.. ma vaatasin 7 korda üle..(tglt rohkem kordi)
            sami oma ei olnd tolles kokkuvõttes mida vaatasin

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas ats-wiking


              äkki keegi seletax mle miks pongolle\'i väravat ei loetud..
              Sest kohtunik oli pime. Perse ja ma kannatasin Buldogi Pubis Eesti sült-tümakat kõik see 90 minutit.

              Rafa räägib nii, nagu asjad on

              Ja nõustun temaga 100%. Kui veel Garcia esimene oli 50:50 olukord ja Hyypia oma võib-olla tõesti läks üle otsajoone (kordust ei kiputud küll näitama) siis viimane ei olnud mingist otsast määruste vastaselt löödud värav. Ei Garcia ega Pongo polnud sulus, keegi ei teinud viga - kohtunik oli vitt lihtsalt. Kuna tegu niikuinii suht mõttetu karikaga, kus vaid selest saadav tiitel - maailmameister - on magus, siis oleks juba põnevuse pärast võinud lugeda selle värava.

              Peaasi nüüd, et vigastusi ei tulnud ja poisid saavad puhkust ka poolteist nädalat.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                mulle jäi sama mulje, et poolile tehti lissalt ära..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Kuigi...



                  Garcia oli siiski viimase värava puhul sulus. Midagi pole viriseda. Kahju
                  Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                  Cry welcome to the song.
                  And as it lifts you, time to move on.
                  We go!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Valus kaotus. Ja teise poolaja põhjal üpris teenimatu. Aga au Sao Paulole, nad mängisid esimesel poolajal väga hästi ja teisel tegutsesid nii nagu vaja.
                    Ja igasugused Chelski vapiga tüübid võiksid siin vähem vigiseda - see turniir oli väga huvitav ja vajalik. Õige meeskond võitis MM-tiitli.
                    Sellest hoolimata olen \'pooli mänguga väga rahul. Poisid olid tublid ja andsid endast kõik.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      tubli töö,sajets.kahjuks ei näe palli teekonda.sry,võibla minu viga,sest mängu ei näinud.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas Raivo19


                        tubli töö,sajets.kahjuks ei näe palli teekonda.sry,võibla minu viga,sest mängu ei näinud.
                        Pall on Crouchi (vist on tema) pea kohal paar meetrit Garciast tagapool.
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          fifa kodulehelt saab vaadata mängu kokkuvõtet..
                          aga jah.. tollelt videolt tundus küll, et polnud sulgu.. see pilt on udune ja raske tabada, mis hetk on kaadris.. aga tundub et õhkõrn sulg oli

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Reuters, Dec 19
                              Liverpool had three goals ruled out, including a late strike from substitute Florent Sinama-Pongolle although replays showed Xabi Alonso appeared to have been wrongly flagged offside in the build-up.

                              Ma olin toatäiest tulihingelistest poolehoidjatest vist ainus, kes asja väga dramaatiliselt ei võtnud. Olgu, mis on, aga 0-2 kaotus Fulhamile on häbiväärsem eilsest \"kaotusest\".

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas OskarMOlgu, mis on, aga 0-2 kaotus Fulhamile on häbiväärsem eilsest \"kaotusest\".
                                Eilses kaotuses ei olnud mitte midagi häbiväärset - me olime vastamisi meeskonnaga, kes pole mingi push-over, meeskonnaga, kes on peale Copa voitmist ainult selleks turniiriks valmistunud, jättes oma iiiga unarusse. Ma olime domineerivam pool, me loime voimalused, see, et me selle mängu kaotasime on mystika, samamoodi, nagu see, et Milan kaotas CLi finaalis, kus meid mängiti yle igas aspektis. Kui see kaotus oleks häbiväärne, oleks ka Milani oma sama. Aga seda ei olnud kumbki.

                                Me tegime koik oigesti, lihtsalt ei vedanud.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X