320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Vabandust eestimees, kuid kas sa oled debiil? Kas sa mängu vaatasid või ainult nägid pilti The S*nis? Gerrard proovis eest hüpata, kui Nolan kukkus, kuid jalg maandus tema rinnal, ta ei avaldanud mingit survet ju ja kogu keha raskus läks teisele jalale kohe peale kontakti tundmist. Oleks ta seda meelega teinud, oleks Nolanil 2 ribi murtud ja halvemal juhul ka läbistatud kops.

    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Kusjuures, ma lugesin suvalisest ajalehest artiklit selle kohta, kuidas uued labitatega jalgpallijalanõud tekitavad \"vana kooli\" korkidega putsadest tublisti rohkem vigastusi.

      Sinikad sinikateks ja kriimud kriimudeks, kuid ka Miki Oweni vigastuse - metatarsaalluu murru tekitamisel on uued kotad väidetavalt kordades ohtlikumad.

      Konkreetseid vigastuste hulgale viitavaid numbreid välja ei toodud, kuid väidevalt hoitakse teemal silma peal ning tulevikus ei välistata vigastuste vältimiseks teatud institutsioonide sekkumist. Ühesõnaga läbi lillede: keelatakse lihtsalt ära.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas OskarM
        Sinikad sinikateks ja kriimud kriimudeks, kuid ka Miki Oweni vigastuse - metatarsaalluu murru tekitamisel on uued kotad väidetavalt kordades ohtlikumad.
        Üks metatarsaal on viimase nelja aasta jooksul läinud Beckhamil, Gerrardil, Rooney\'l, G. Neville\'il, Murphy\'l, Ashley Cole\'il. Kui inglastest rääkida. Võib-olla on neid veel, aga hetkel ei meenu.

        Midagi niisiis on valesti jah. Varasemast sellist murdudetulva nende luude osas küll ei mäleta.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas Sajets


          Vabandust eestimees, kuid kas sa oled debiil? Kas sa mängu vaatasid või ainult nägid pilti The S*nis? Gerrard proovis eest hüpata, kui Nolan kukkus, kuid jalg maandus tema rinnal, ta ei avaldanud mingit survet ju ja kogu keha raskus läks teisele jalale kohe peale kontakti tundmist. Oleks ta seda meelega teinud, oleks Nolanil 2 ribi murtud ja halvemal juhul ka läbistatud kops.
          muidugi gerrard ei teind seda meelega samuti ei teind essien neid asju ka meelega!!!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Sul on täiesti õigus \"eestimees\", ta tegi neid asju HEA meelega.

            Vahe on sees, sest antud olukorras kannatanud ütles, et viga tema vastu ei tehtud sihilikult. Tegu oli mänguolukorraga, kus muu lahendus polnud võimalik.

            Katsu õigustada seda, kui jalg ees ja korgid säramas sõidetakse põlve või pilk üle õla, ahaa, antakse küünarnukiga hammastesse, kollased kaardid ja mängukeeld seda tunnistamas.

            On ilmvõimatu, et FA väänaks SGle mängukeelu. The Special One võib kaagutada palju tahab ja kasvõi munele hakata, aga keegi ei tee liiga ta meestele. Essien on lihtsalt jõhkard ja that\'s a fact.

            Algselt postitas eestimees
            muidugi gerrard ei teind seda meelega samuti ei teind essien neid asju ka meelega!!!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              mitte nüüd jõhkard, aga mats küll
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas OskarM


                Essien on lihtsalt jõhkard ja that\'s a fact.
                Tegelikult on mul hea meel, et sul see asi nii kenasti selge on. Lausa vist kolme intsidendi baasil on see hinnang kujunenud, millest minu veendumusel oli üks juhuslikku laadi, kaitsmaks end Laureni mõnusa taklause vastu. Vaadates statistikat (see nüüd Premieri kohta küll ainult), siis sooritatud vigade arvult jagab ta auväärset 61. kohta ja distsiplinaararvestuses (arvestab tehtud vigade ja kaartide arvu) jagab nelja kollasega mitte just väga hiilgavat 38. positsiooni. Seda siis 19. mänguga, kusjuures see mees on viibinud juba algusest saadik meedia ja kohtunike kõrgendatud tähelepanu all.

                Joonealuse märkusena veel niipalju igaks juhuks juurde, et isiklikult ei tunne erilist sümpaatiat ei Chelsea, Jose ega Essieni vastu. Minu arust aga võiks vähemalt proovidagi laiemat plaani näha, mitte jahuda üksikute juhtumite ümber. Minu jaoks on see case ammendatud.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Kui te nii kõvad oma iidoli õigustajad olete, siis peske oma superkangelane ka Boatengi amputeerimiskatsest puhtaks. Palun, te olete nii head selles, või lugege veelkord jyriöö postitust ülevalt.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas jyriöö

                    Vaadates statistikat (see nüüd Premieri kohta küll ainult), siis sooritatud vigade arvult jagab ta auväärset 61. kohta ja distsiplinaararvestuses (arvestab tehtud vigade ja kaartide arvu) jagab nelja kollasega mitte just väga hiilgavat 38. positsiooni.
                    Kuskohast sa, Jüriöö, nii põnevat statistikat leiad?
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Siit, oleks minu wild guess.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        minu arust on tore, et isegi sellise klubi toetajad on arenguvõimelised. ilukilbid on möödanik, elagu oma jumala tagant varastamine
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Ja viimast korda mustvalgel.

                          Gerrard vs. Boateng: SEPTEMBER 2001, SG vanus 20 aastat ja 4 kuud
                          Gerrard vs. Naysmith: DETSEMBER 2002, SG vanus 21 aastat ja 6 kuud
                          Gerrard vs. v6hiv66ras ja eestimees: JAANUAR 2006, SG vanus 25 aastat ja 8 kuud
                          Gerrard vs. v6hiv66ras ja eestimees: JAANUAR 2016, SG vanus 35 aastat ja 8 kuud

                          Essien vs. Ben Haim: OKTOOBER 2005
                          Essien vs. Hamann: DETSEMBER 2005
                          Essien vs. Toure: DETSEMBER 2005

                          Räägiks millestki muust kah vahepeal. Näiteks transfer-loto võitmisest


                          Algselt postitas v6hiv66ras

                          Kui te nii kõvad oma iidoli õigustajad olete, siis peske oma superkangelane ka Boatengi amputeerimiskatsest puhtaks. Palun, te olete nii head selles, või lugege veelkord jyriöö postitust ülevalt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas OskarM
                            Räägiks millestki muust kah vahepeal. Näiteks transfer-loto võitmisest
                            Totaalne okse.

                            Vabandan, tegelikult täielikult pole, kuid laused ja lõigud nagu \"Fernando Morientes is perhaps Rafa\'s one \'expensive\' signing who hasn\'t quite lived up to his reputation, but £6m remains peanuts for a player of such pedigree.\" muudavad teksti täiesti mõttetuks.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas Martin


                              Algselt postitas OskarM
                              Räägiks millestki muust kah vahepeal. Näiteks transfer-loto võitmisest
                              Totaalne okse.
                              No vast mitte nii suur okse, kui see tingimusteta kapitulatsioon keset hooaega. Rafa, ma loodan, vähemalt ei ühine selle avaldusega.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas rohelineKonn


                                minu arust on tore, et isegi sellise klubi toetajad on arenguvõimelised. ilukilbid on möödanik, elagu oma jumala tagant varastamine
                                See oli tõsiselt debiilne tegu. Õige karistus sellisele on tema viskamine Kopi seljas särk \"I did it!\". Kuid sama hästi võis see olla Lampard või Rooney, kes mõlemad Suurkõrva võidu üle kadedad.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X