320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Kaks võrdselt sitta meeskonda, keda lahutas üks tobe standardolukord. Nõrk esitlus mõlemalt poolelt - see pohmas keha piinamine, et mängu linna vaatama minna, ei tasunud end üldse ära.

    Vähemalt sain selgeks, et Cisselt oodata composure\'it on mõttetu. Ikka sama vana whack and hope suhtumine.

    Ja üht naturaalset paremäärt on ikka vaja.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas mcnamara


      Nojah. Väga südamesse ei maksa seda kaotust võtta - tingimusel, et see allakäigu algust ei tähenda, vaid üksikjuhtumiks jääb. 0:0 olnuks täpselt see, mida ootasin ja mängu käik ei pakkunud ka ühtegi üllatust.
      Loovust oli meil kuratlikult vähe täna. Rohkem küll kui vastastel, aga siiski. Ründajad vabal positsioonil palli ei saanud ja vasturünnakud jäid ka tekkimata. Põhiliselt Manku kehva poolkaitse pärast jäi mänguloomine peamiselt meie õlule. Aga enamasti oli lahenduseks pikk pall ja see ei toiminud sugugi.
      Värav oli kahetsusväärne kaitseprohmakas, mida ikka juhtub. Väga valel hetkel see tuli muidugi. Tabeliseisu vaadates pole muidugi mingit katastroofi.
      Riot võtnud Kromkamp oli jube lollaka näoga kui see värava koksas ,ei tea kahtlane tüüp minu arust Kromkamp siis!
      mc jünger.Anus Äärits.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Liverpool mängib tsonaalset kaitset. Riot ei pidanud keegi personaalselt võtma, pigem ei reageerinud kaitseliin, kelle tsooni Mini-Gängsta jooksis. Kromkamp otseselt süüdi polnud.
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          gerrard pidi ju paipoiss olema. kas käis poolajal kohtuniku rosinat lakkumas või on tal arbitri kohta kompromiteerivat materjali? huvitav igatahes. evra peaks olema õnnelik, et kiirkorras tehtud amputeerimiskatse ebaõnnestus

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas Sajets
            Kromkamp otseselt süüdi polnud.
            Ega Kromkamp olnud see, kes selle mõttetu standardi üldse ära kinkis.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas eston maravilha


              gerrard pidi ju paipoiss olema. kas käis poolajal kohtuniku rosinat lakkumas või on tal arbitri kohta kompromiteerivat materjali? huvitav igatahes. evra peaks olema õnnelik, et kiirkorras tehtud amputeerimiskatse ebaõnnestus
              Gerrard sai palli, Evra oli ise süüdi, et läks selle 50:50 peale kui Stevie sugune alistumatu tank selle pärast kontesteeris. Oleks pidanud üles hüppama ja asi vask. Ise oli loll, kohtuniku otsus oli õige.



              Ja v6hiv66rale: See oli minu mäletamist mööda Finnan ikkagi. Ja mille eest see anti, mina täpselt aru ei saanud. Mingit viga ma olukorras ei näinud... aga kordust ega kokkuvõtet pole näinud ja seega ei oska täpselt kommenteerida.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas Sajets

                Gerrard sai palli, Evra oli ise süüdi, et läks selle 50:50 peale kui Stevie sugune alistumatu tank selle pärast kontesteeris. Oleks pidanud üles hüppama ja asi vask. Ise oli loll, kohtuniku otsus oli õige.
                õigus. kui stevie me läheb palli võtma, siis ei tohi keegi teda selleks takistada. see peaks tal ka uues kontrahtis sees olema.

                põlvekõrgune taklaus loetakse tavaliselt ohtlikuks mänguks. vahet pole kas saab palli või ei.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Tony Cascarino kirjutab The Times\'is:

                  PRIDE OF THE NORTH WEST? Still Liverpool as far as I am concerned. As they did against Chelsea, Manchester United have nicked a fortunate win against a superior team. Short-term elation for them, but for the long haul, Liverpool look a better bet to finish second come the end of the season. With their two matches in hand, they could rise above United sooner rather than later.

                  Olgu eelnev meile täna hommikul väikeseks lohutuseks.

                  Edit: link kah.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Eilsel Scum vs. Liverpool mängul oli meeldiv tõdeda, et Hiiu pubi on omamoodi klubi, kus nädalavahetuste pidudest väsinud jalgpallihuvilised käivad pühapäev vaikselt õlleklaasi taga õhtusse veeretamas Igasuguseid vahvaid inimesi oli.

                    Mäng oli muidugi igav. Kui ma ei eksi, siis esimene nurgalöök teeniti umbes 60.minutil. Ja Gerrard oleks Evra taklamise eest ikka kollase võinud saada. Gerrard ja Rooney jäid üldse väga piiri peal taklamistega silma. Selles pole loomulikult midagi taunitavat - ilmselgelt ongi see nende meeste stiil.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Vaikselt, oku? Minu selja taga oli küll mingi meestekamp, kes mõttetu möla väga kõvasti ajamisel piiri ei pidanud. Aga nii palju rahvast kui eile pole ma Hiiul varem jalgpalli vaatamas näinudki.
                      Mäng oli meie jaoks just piisavalt igav. 89 minutit ja 59 sekundit.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        sissesõitmised olid päris jõhkrad. tuskab teeb see, et vähemalt näiliselt, soositakse staarikesi. blond noh.

                        parim monemt oli muidugi kahe shokolaadi-poisi tõehetk, kuigi arusaamatuks jäi Sissoko kollane.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas Daz Booob


                          sissesõitmised olid päris jõhkrad. tuskab teeb see, et vähemalt näiliselt, soositakse staarikesi. blond noh.

                          parim monemt oli muidugi kahe shokolaadi-poisi tõehetk, kuigi arusaamatuks jäi Sissoko kollane.
                          Selle kollase oleks ta niikuinii saanud, sest Giggsy-Wiggsi vastu tehtud viga oli kindel kollane. Mul oli hea meel, et ta väljakule püsima jäi ja olen kindel, et kui tal poleks seda kerget kollast all, oleks ta ka kaardi saanud. Või kui oleks tal mõnest jõhkrast veast hoiatus, oleks ta varakult dushi alla saadetud.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Ma tahtsin lihtsalt öelda, et Carragher on idioot. Loomulikult seoses G. Neville\'i kohta öelduga.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas mcnamara


                              Vaikselt, oku? Minu selja taga oli küll mingi meestekamp, kes mõttetu möla väga kõvasti ajamisel piiri ei pidanud.
                              Tõenäoliselt olid need eston, rohelineKonn ja kompanii
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas Martin


                                Ma tahtsin lihtsalt öelda, et Carragher on idioot. Loomulikult seoses G. Neville\'i kohta öelduga.
                                Sellise suurepärase steitmendi juurde võiks lugupeetud ajakirjanik ka allika anda, mida ta siis täpsemalt ütles? The Beebi andmetel alljärgnevat ja minu arust mitte väga idiootlikku.

                                Liverpool central defender Jamie Carragher criticised Neville\'s actions and said: \"I think there is a line and Neville crossed it.

                                \"I\'ve heard people say it\'s justified because he gets a lot of stick from the Liverpool fans, but the truth is he gets the stick because he\'s been doing that for years. That\'s why it all started.

                                \"I feel the same way about Liverpool as Neville does about Manchester United and from that point of view we\'re similar, but I don\'t act like that when we score against United.

                                \"If I did, I\'d expect United fans to give me the same amount of abuse.\"


                                LFC kodulehele öeldu on veelgi leebem.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X