320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Mis kuradi väravavahikoolist Oskar sa tuled. Väravavaht ei peagi tegama \"supertõrjeid\" nagu ei saa kaitsja headust hinnata tema last-ditch täklingu järgi. Et teha supertõrjeid peab enne kuskil mööda panema. Halb positsioonivalik on enamasti selleks. Selles aga on Reina vägagi hea. Ta seisab seal, kus pole palju vaja palli tõrjumiseks. Valib õige nurga. Vaata kasvõi Buffoni või Kahni. Nad ei tee mingeid jõledaid supertõrjeid iga jumala nädal, sest nad on kindlad, neil on korralik kommunikatsioon kaitsega, kõik teavad kus keegi on ja selleks just väravavaht ongi. Ta näeb seda, mida ükski teine mees platsil ei näe - ehk siis mis toimub teiste selja taga.

    Sama kaitse, mis see aasta on suht kindel olnud lasi eelmine hooaeg ikka läbi nagu katkine sõel. Igalt poolt tilkus väravaid. Ainuke vahe on, et väravavaht on teine. Ja see ongi määrav. Reina räägib, lõugab, kaitsjad ei ebale, kui ta välja tuleb, sest ta ei karda ja tal on jõudu pall ära lüüa isegi siis kui ta selles protsessis kellagagi kokku põrkab. Ta ei ebale joonel nagu Dudek, ta läheb küll vahel kondama, kuid see on nooruses kinni ennekõike. Kui Dudek on 33 varsti siis Reina vist 24 hetkel. Ja väravavahid õitsevadki alles hiljem, kui kogemusi on küllaga.

    Aga las ma arvan - sa pead Givenit parimaks väravavahiks Premis (peale Cech\'i ehk) sest ta teeb supertõrjeid. On mul õigus?

    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Pekske pikka, ma ütlesin, et kummutage mu paranoia.

      Minu premiershipi väravahtide \'High Fidelity\' top oleks suvalises järjekorras: Cech, Robinson, Given, Jaaskelainen.

      Ja miks mulle Reina ei meeldi:
      1) Ta ei suuda kaitsjatega suhelda. Keeleprobleem või erinev arusaam, aga pidevalt, ikka ja jälle on seal mingi pirukas. Vaata Robinson.
      2) Ta on premiershipi jaoks liiga lühike. Ideaalne joonel (see oli peamine väljatoodud \'trait\' ta ostmisel), täiesti saamatu väljajooksudel. Usun püüdmisesse ja ei toeta rusikatega eemalepeksmise koolkonda. Võrdluseks Cech.
      3) Ta jääb tihti hiljaks/müüri paikapanemise oskus/enda positsioneerimine standardolukordades. Ma ketrasin eelmisel nädalal edasi-tagasi kümmetkonda olukorda, kus ta müüri paika paneb ning piffi lendab. Nurgalööke ei püüa ta kunagi, on liikunud mitu korda viimasel hetkel enne lööki vales suunas - no fakk, enne lööki ei liiguta! Võrdluseks Lehmann.
      4) 1:1 olukordades ja palliga mehele vastu joostes, ei oska ta ennast suureks teha. Meenub vist üks CL olukord, kus ta hästi hakkama sai. Enamjaolt kotitakse ära. Võrdluseks Van Der Sar.
      5) Jalutab liiga usinalt enda vastutusalast välja. Aeg näidanud, et see tõbi väravahtidel aastate lisandumisega vaid süveneb.
      6) Ta ei ole teinud ÜHTEGI \'seda\' tõrjet. Sa ei mäleta teda peale mängu. Ta ei ole ühelgi korral olnud mängu kangelane.

      Miks mulle Reina meeldib:
      1) Benitez usaldab teda jäägitult ning ma olen õppinud hindama Benitezi põikpäisust. Vaata Alonso LFC kohanemine.
      2) Agressiivne ja julge. Bulldogi tüüpi, kes ei karda karistusalas pikkade meeste vahele kaklema minna.
      3) Väravaht, kes teeb \'oma\' ära ning reeglina ei sitta.

      Pikk lugu lühidalt: keskmine puurivaht, kes ei üllata ei hea, ei halva poole pealt. Lühike ja noor.

      Algselt postitas Sajets


      Mis kuradi väravavahikoolist Oskar sa tuled. Väravavaht ei peagi tegama \"supertõrjeid\" nagu ei saa kaitsja headust hinnata tema last-ditch täklingu järgi. Et teha supertõrjeid peab enne kuskil mööda panema. Halb positsioonivalik on enamasti selleks. Selles aga on Reina vägagi hea. Ta seisab seal, kus pole palju vaja palli tõrjumiseks. Valib õige nurga. Vaata kasvõi Buffoni või Kahni. Nad ei tee mingeid jõledaid supertõrjeid iga jumala nädal, sest nad on kindlad, neil on korralik kommunikatsioon kaitsega, kõik teavad kus keegi on ja selleks just väravavaht ongi. Ta näeb seda, mida ükski teine mees platsil ei näe - ehk siis mis toimub teiste selja taga.

      Sama kaitse, mis see aasta on suht kindel olnud lasi eelmine hooaeg ikka läbi nagu katkine sõel. Igalt poolt tilkus väravaid. Ainuke vahe on, et väravavaht on teine. Ja see ongi määrav. Reina räägib, lõugab, kaitsjad ei ebale, kui ta välja tuleb, sest ta ei karda ja tal on jõudu pall ära lüüa isegi siis kui ta selles protsessis kellagagi kokku põrkab. Ta ei ebale joonel nagu Dudek, ta läheb küll vahel kondama, kuid see on nooruses kinni ennekõike. Kui Dudek on 33 varsti siis Reina vist 24 hetkel. Ja väravavahid õitsevadki alles hiljem, kui kogemusi on küllaga.

      Aga las ma arvan - sa pead Givenit parimaks väravavahiks Premis (peale Cech\'i ehk) sest ta teeb supertõrjeid. On mul õigus?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        krt, Reina päästis viimastel minutitel böörmingami vastu meid ühest kindlast väravast + mulle meenub nii päris mitu korda kui ta ennast ette on saanud ning ma olen leidnud end mõttelt: \"oi jopp.\"
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Ta ei suhtle? Mis loll jutt see on. Peale tema väravasse tulekut on see kaitseliin, kes eelmine hooaeg sittus nagu jaksas, tööle hakanud. Offside trap töötab just paljuski tänu väravavahile. Ta koordineerib kaitsjaid hästi ja on vägagi häälekas. Mitte nagu Dudek, kes vaid plaksutas käsi.

          Palli löömist rusikaga pooldavad enamus väravavahtide treenereid. Noori õpetataksegi seda tegema, sest kuna palli disain on arenenud, kerad on kerged, loksuvad õhus - on ettearvamatud-, võtavad kergelt vinte, siis on neid raske püüda ja parem on neile rusikaga anda kui püüda, sest löömise puhul kui eksid, siis saad sa ta ikkagi mingisugusele kaugusele, kui püüad ja pillad, siis on pall kastis kõigile saada. Ja kui Reina on pillanud, siis on ta sellel ka väga kiirelt jaol.

          See püüdmise jutt on lollus. Ja arvestades jõudu, mida Reina sinna taha paneb, siis ma ei karda ta lööke. Kui ikka pall lendab kolmandiku väljaku kaugusele, siis ei ole sealt midagi karta.

          Samas vaata, mis Cechist sai. 2 korda eilses mängus läks püüdma ja ta lükati pallilt ära. Ühe käega rusikaga lüües ulatud sa kõvasti kaugemale.

          Reina on võimeline tegema suurepäraseid tõrjeid, kuid ta ei ole teatraalne nagu Dudek, kes lihtsamategi pallide puhul viskus nagu akrobaat. Tal ei ole vaja teha ebaloomulikke liigutusi, sest tal on kiire esimene samm. Ja see esimene samm maksab palju. See kui kiiresti ta viskus Rio pealöögi järgi ja napilt oleks selle välja toonud. Või see, kuidas ta Alonso rinnalt lennanud palli peaaegu välja hoidis. Dudek või Kirkland oleks seal seisnud nagu tolad. Muidugi on jutt peaaegu. Aga kui need oleks välja tulnud, siis Rio oma oleks olnud save of the seasoni kanditaat.

          Ainuke kala, mis mul on silme ees Reinalt, on Brumi vastu hooaja alguses, kus ta palli enda ette tõrjus. Boltoni oma tuli lükkest selga ja ka selle oleks ta ära puhastanud kui Hyypia poleks jalaga vahele läinud. Ennekõike oli see Hyypia sitt.

          Ja mis on Reina eelis, on see, et ta ei lase pead norgu, ta eneseusk on vigadest suurim. Dudek lasi asjad naha vahele ja see rikkus tema kui mängija. Reinal seda viga pole.

          Ja viimaseks - ka Hispaanias mängides oli tal vahel tavaks korralikult käkkida - 3:3 Barca mängus tegi ta vist ikka korralikku klounaadi. Ja nii see jääb. Kuid just tema suhtlus ja kaitsjate aitamine, tema kõrge mäng on see, mille pärast ma teda hindan. Ta on nagu Brucie oli, kes oli kui sweeper, mängis kõrgelt, läks vahel uitama, tuli kaugele välja, kuid see võimaldas kaitsjatel kõrgemal mängida ja seega rohkem ründavamat jalgpalli mängida. Kui veel Agger saaks end ka korda, siis oleks meil kiire keskkaitsja ka olemas, keda Hyypia vananevate jalgade asemele panna. Siis asi toimiks veelgi paremini.

          Meie viga ei ole väravavahis, vaid hoopis teises väljaku otsas.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Algselt postitas Sajets
            Samas vaata, mis Cechist sai. 2 korda eilses mängus läks püüdma ja ta lükati pallilt ära. Ühe käega rusikaga lüües ulatud sa kõvasti kaugemale.
            Cech on parajalt pehmekene ja ei kasuta täiel määra kõiki väravavahile lubatud õigusi ära. Lehmanni kohaloleku puhul oleks Crouch teisel korral juba ringiga eemalt läinud, aga siis oleks kisa taevani kuidas \"munadega mehi\" kiusatakse ja teised räpsaelt mängivad.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas OskarM

              1)Keeleprobleem või erinev arusaam, aga pidevalt, ikka ja jälle on seal mingi pirukas. Vaata Robinson.
              pirukas on robinsoni kõhus. või teel sinna

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas OskarM


                Tõesta vastupidist! Veena mind ümber, ma väga tahaks seda, ausalt.

                Ma tahaks lahti saada paranoiast?, et Reina ei ole õige väravaht.

                Kahjuks on ta suutunud produtseerida täiesti \"näotuid\" esitusi kõikides seni peetud mängudes (jah, ma olen näinud kõiki selle hooaja LFC mänge, va. 2-3 preseasoni mängu). Paar viga tuleb meelde, samas mitte ühtegi supertõrjet või \"päästmist\".

                See, kui statistikast vaadata \"sisse lastud: n väravat\" ja n < teistel, ei tähenda automaatselt väravahi tublit tööd.

                Algselt postitas reed

                Sa ajad Reina kohta ikka jube mõttetut pläma mees!!!
                Ma ei viitsi kui sul on paranoia siis ela sellega !
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  mis paadunud fännid Crouchist arvavad??

                  kas on üks mõttetu tolgus või mis? jube aegalne, tõliselt kasutu, kohe kui utleb tugev kaitse vatsu siis on jama käes. cisse oleks ammu kollitanud vähemalt 16 korda selle ajaga kui ta oleks kogu age alustanud crouchi asemel! ma saan aru et mõni ütleb et antke aega aga selline meeskond kes võitleb kogu aeg tiitlite nimel ei saa lubada ju et nende esiründaja lööb 4(vist oli 6) väravat kogu hooaja peale või mis?!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    liverpooli esiründaja on djibril cisse

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas eestimees


                      mis paadunud fännid Crouchist arvavad??

                      kas on üks mõttetu tolgus või mis? jube aegalne, tõliselt kasutu, kohe kui utleb tugev kaitse vatsu siis on jama käes. cisse oleks ammu kollitanud vähemalt 16 korda selle ajaga kui ta oleks kogu age alustanud crouchi asemel! ma saan aru et mõni ütleb et antke aega aga selline meeskond kes võitleb kogu aeg tiitlite nimel ei saa lubada ju et nende esiründaja lööb 4(vist oli 6) väravat kogu hooaja peale või mis?!
                      Mina arvan temast vägagi hästi. On külgi, mida teleb lihvida, nagu näiteks peamäng, mis on pika poisi kohta jõle tehnikata pea pealt põrge. Ja ma olen kindel et Crouch lööb üle 10 värava see hooaeg, sest tema kuival olek on väga palju kinni just teeninduses, mis viimastes mängudes on praktiliselt puudu olnud.

                      Kuigi jah, ka tema hold-up play on viimasel ajal lagunenud veidi.

                      Aga see Cisse jutt on jabur. Ründaja ei löö 6 yardilt üle tühja värava eest, ründaja ei lahmi suvalisse suunda esimesel võimalusel. Cissel pole jalgpalluri mõtlemist, mitte mingisugust loovusvõimet või kontrolli enda ja palli üle. Aga nii kaua, kui on sinusuguseid, kes temasse usuvad, on ka lootust, et teda on veel mõistliku raha eest maha müüa. Mitte, et ma tahaks tast lahti saada või vihkaks teda - ma tõesti tahaks, et ta hakkaks kollitama, kui võimaluse saab, ma tahaks, et ta ei lahmiks 40 meetrilt niisama. Aga kahjuks ei ole ta Liverpooli jaoks loodud. Kahjuks. Kuigi ta ise lahkuda ei tahaks.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        On palju räägitud sellest, et Crouchi kõrval oleks vaja kasutada õiget tüüpi ründajat. Ma ei tea, kui palju selles tõde võib leida, aga selge on see, et niimoodi nagu viimati Chelsea vastu pikast poisist suurt tolku pole. Selleks on ta liiga pehme, et üksi vastase kaitsjaga võideldes sellisesse positsiooni jõuda, et pall väravasse saata. Oleme seda sel hooajal juba piisavalt näinud. Võib-olla tõesi Oweni-laadse mehega kõrval teeks ta palju enam kasulikku.
                        Palli saab ta kenasti kätte ja oskab seda ka edasi sööta. Selles osas pretensioone pole. Aga kui teised mehed rünnakule kaasa ei jõua, ei tule ka väravaid.

                        Cisse on pettumus mulle. Prantsusmaal ta ometi näitas häid ründajaoskusi, aga Benitezi Liverpool pole võib-olla siis tõesti see kõige õigem paik. Seda muidugi ei tea, kui palju see eelmise hooaja ränk vigastus teda ennast hoidma pani. Ma usun, et sisimas tahaks ta Inglise liigast ära.
                        Morientes mulle lihtlabaselt ei meeldi. Ma ei näe temas ühtegi kvaliteeti, mis meid liigas edasi aitaks. Vahest saab temast vähemalt Meistrite Liigas pisut kasu olema. Suvel on adjöö nii ehk naa.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Kujutan ette ,et sellises stiilis mida tsellsi mängib oleks ta(cisse) jube tegija, saaks oma kiirust realiseerida ,kuid jah sellises positsiooni mängus paraku ei saa ta seda kuigi palju kasutada.
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Cisse lõi Prantsusmaal läbi mitte oma talendikusega, vaid ta oli Auxerre\'i ainuke ründaja põhimõtteliselt. Ta mängis üksinda ees ja kogu service käiski tema lauale. Olen mingeid kompilatsioone näinud temast - väga palju valesti tabatud palle, mis väravasse kuidagi jõudsid, väga palju toorest jõudu ja sisse rammitud palle, mitte midagi tehnilist, ja mitte väga palju stiilipuhtust a la Henry või Le Tissier või predaatorlikku varitsus ja tabamisoskust a la Fowler.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              See teeninduse puudumise jutt ei veena. Hetkevormiga on Liverpool peapretendent liigas teisele kohale ja enamikes mängudes, mida sel hooajal näinud olen (mitte just väge vähe), on nad ka valdavalt domineerivaks pooleks osutunud. Hea ründaja peaks olema võimeline ka ise midagi ära tegema, poolvõimalustest kollid ära vormima ja mitte ainult ootama kandikul ettetoodud passe. Hetkeseisuga on liigas 23. mängus löödud 30 kotti. Sellist positsiooni hoidva satsi kohta on seda selgelt vähe. Ja asi ei ole sugugi ainult taktikas kinni.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                liverpool lööb ainult 1 värava mängus vist ja võidab, kui löövad üle 1 on väga hea..cisset ei oska vist tõesti benitez ära kasutada aga ikkagi 24 16 26 väravat kolme viimase hooajaga prantsusmaal on tegija ning ärge öelge et ta pole ründaja...crouch on suures hädas üle keskmise kaitsjate vastu ja tema töö on suht null, sama moodi oleks võinud hyppia ka ründes siblada chelsea vatsu. benitez vist ei usalda ka cissed

                                Kommentaar

                                Working...
                                X