320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas Martin
    Kas Liverpooli treenerite või üldse koosseisu põhiprobleem pole mitte see, et neid nn staarmängijaid mängitatakse äärtel ja mitte keskründes?
    Millist staarmängijat sa antud juhul silmas pead? Hetkel meil äärtel mängivate meeste seas ma potensiaalset staarründajat ei näe.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas mcnamara


      Algselt postitas Martin
      Kas Liverpooli treenerite või üldse koosseisu põhiprobleem pole mitte see, et neid nn staarmängijaid mängitatakse äärtel ja mitte keskründes?
      Millist staarmängijat sa antud juhul silmas pead? Hetkel meil äärtel mängivate meeste seas ma potensiaalset staarründajat ei näe.
      Ma mõtlen üldiselt \"staarründaja\" nimetuse alla käivat mängivat, kelleks ostmise hetkel oli nii Senegali lõvi-tiiger kui ka prantslasest pommitaja. Ehk kumbagi neist ja teisigi pole ju otseselt ostetud number kaheks või number kolmeks (Moro saadi vist ju tasuta).

      Kuid 11, 10 ja 14 miljonit ei käida ju välja teab mis varumeeste eest. Või kuidas?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas Martin
        Ma mõtlen üldiselt \"staarründaja\" nimetuse alla käivat mängivat, kelleks ostmise hetkel oli nii Senegali lõvi-tiiger kui ka prantslasest pommitaja. Ehk kumbagi neist ja teisigi pole ju otseselt ostetud number kaheks või number kolmeks (Moro saadi vist ju tasuta).

        Kuid 11, 10 ja 14 miljonit ei käida ju välja teab mis varumeeste eest. Või kuidas?
        Õigus muidugi. Cisse kasutamine äärel ei ole ilmselt kuigi efektiivne variant. Ilmselt on see pigem olnud sunnitud variant, täpselt nagu ka Gerrardi mängitamine äärel. Ehkki viimane on tänu oma tsenderdusoskusele ja üldisele sööduvõimele ning väljakunägemisele seal parem variant. Põhjus on vist selles, et Liverpoolil ei ole piisavalt palju piisavalt häid mängijaid. Vigastatud Zendeni koht on näiteks hetkel praktikas täitmata.
        Rahanumbrite kohta ei oska nii täpselt öelda. Ei saa ju öelda, et Cisse või Diouf poleks omanud potensiaali tipptasemel läbi lüüa. Igaüks, kes nägi Dioufi 2002. aasta MM-il ei saa minu meelest tagantjärele GH-d tema ostmises süüdistada. Hilisemas võib-olla küll. Aga ostmise hetkel oli tegemist tõelise suurlootusega. Ka ülemaailmses mastaabis.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Algselt postitas Sajets

          Cisse lõi väravaid Auxerre\'i eest tänu sellele, et ta oli üksik ründaja ees ja kogu service käis läbi tema. Ta on selleks loodud - tugev, kiire, saab palju võimalusi ja mingi hulga neist lööb ta ära. Crouch pole ehitatud olema üksik ründaja ees - talle sobiks väikse mees kõrvale - a la Owen või Dafoe. Või Folwer isegi, kes tema poolt alla toodud palliga miskit ka ehk ära teha oskaks.
          parem kuvalda käes kui kraana katusel

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Hakkab tulema.

            SG homme ei mängi. Väike põlvevigastus, mis pidavat nädalavahetuseks Wigani vastu mööda minema.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Nii tore et usutakse veel Cissesse kui \"staarründajasse\". Ehk leiab endale sobivama klubi suvel ja Liverpool lolli ostja.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Näiteks Marseille?
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Sajets


                  Nii tore et usutakse veel Cissesse kui \"staarründajasse\". Ehk leiab endale sobivama klubi suvel ja Liverpool lolli ostja.
                  Cisse müümine on minu meelest otstarbekas üksnes juhul, kui ta \'poolis enam ise mängida ei taha. Nagu ma juba varem ütlesin ei näe ma, et ründeliini täielik ümbervahetamine meie mured lahendaks.
                  Uus mängija, keda klubi ründesse vajaks, peaks olema üheaegselt nii läbiproovitult kõrgest klassist, Inglise liigaga kohanduv kui ka praeguste mängijatega kenasti haakuv. Kust selline mängija võtta? Minu jaoks oleks ilus ja lihtne lahendus: Michael Owen. Ja enne kui selle arvamuse pärast mind materdama hakkate - mõelge välja mõni teine samalaadne mängija, kes (teoorias) võiks oleks \'poolile kättesaadav.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas mcnamara


                    Algselt postitas Sajets


                    Nii tore et usutakse veel Cissesse kui \"staarründajasse\". Ehk leiab endale sobivama klubi suvel ja Liverpool lolli ostja.
                    Cisse müümine on minu meelest otstarbekas üksnes juhul, kui ta \'poolis enam ise mängida ei taha. Nagu ma juba varem ütlesin ei näe ma, et ründeliini täielik ümbervahetamine meie mured lahendaks.
                    Uus mängija, keda klubi ründesse vajaks, peaks olema üheaegselt nii läbiproovitult kõrgest klassist, Inglise liigaga kohanduv kui ka praeguste mängijatega kenasti haakuv. Kust selline mängija võtta? Minu jaoks oleks ilus ja lihtne lahendus: Michael Owen. Ja enne kui selle arvamuse pärast mind materdama hakkate - mõelge välja mõni teine samalaadne mängija, kes (teoorias) võiks oleks \'poolile kättesaadav.
                    Kahe käega poolt...
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas Reintz


                      Näiteks Marseille?
                      Marseille\'l pole pappi kui nad just Ribery\'t ei müü suvel maha.


                      mõelge välja mõni teine samalaadne mängija, kes (teoorias) võiks oleks \'poolile kättesaadav.
                      Teine selline poiss on olemas Tottingtonis - Dafoe. Pisike, kiire, tehniline, sobib ideaalselt Crouchile partneriks. Samas pole ta vigastustest puretud, nagu väike juudas.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Ja ma pole ainus...
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Jänes, see on juba mitmes kord... Kes kurat on see kiire, pisike, tehniline vend tottingtonis nimega Dafoe?
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas mcnamara


                            Ja ma pole ainus...
                            Lugesin veidi - ja minu arvamus - A BIG PILE OF BOLLOCKS!

                            Owen on vigastatud - jälle... Peaaegu et hooaja lõpuni. Muidugi ei toimi aeg sedasi, et kõik oleks juhtunud ka Poolis olles, kuid võimalus on ja jääb. Owen on vigastustest lõhki kistud goal-machine - kellest pikemas perspektiivis poleks sellise summa eest küll kasu. Maksad mehele üüratut palka, kui tema karkudel komberdab vüi physio laual Kewelli poolt leigeks jäänud kohta soojendab.

                            Okei, 10 mängus 7 väravat. Ja siis. Palju sinna ikka juurde tuleb enam see hooaeg ja see 7 meid küll nüüd edasi poleks aidanud. Või abistanud Chelsea või ManU kaitsete vastu, kus Terry või Rio oleks ta tasku pistnud.

                            Ja ka Owen, täie tervise juures, läks läbi faasi, kus ta pikka aega ei löönud väravat. Mis sest et võimalusi nagu Kohtla-Järvel tuhka.

                            Saage aru, et tema ei ole Liverpooli ainuke pääsetee, ja mina olen rõõmus, et Pool ei löönud 17 miljonit letti mehe eest, kes hooajal maksimum 14 mängu mängib.

                            17 miljonit naela!!!!

                            385 miljonit eesti krooni!!!

                            Võtke palun mõistus pähe, mida te soovite siin.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Tahaksin paari sõnaga Defoe\'d kommenteerida. Kindlasti on tegemist väga korraliku jalgpalluriga, kes pole aga oma taset rahvusvahelisel areenil tõestada suutnud ja kelle mängu on iseloomustanud suhteliselt suur ebastabiilsus.
                              Lisaks - nagu iga Londoniga harjunud mängija puhul on tema Põhja meelitamine ülimalt kahtlane ja ilmselt väga kallis otsus.

                              Owen on hetkel vigastatud. See on fakt. Mis ei tähenda seda, et tegemist poleks ühega maailma parimatest ründajatest, kes pealegi rõõmustaks tõsiselt võimaluse üle Liverpoolis mängida.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas Sajets
                                Owen on vigastatud - jälle... Peaaegu et hooaja lõpuni. Muidugi ei toimi aeg sedasi, et kõik oleks juhtunud ka Poolis olles, kuid võimalus on ja jääb.
                                Soovitan tulevikus mitte kedagi osta. Võib viga saada, seega on parem ostmist vältida!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X