PDA

View Full Version : Kes võiks vedada Premieri ennustust?

vandersell
02.08.05, 09:07
Paneks hääletuse esmaspäeva kella 12-ks lukku, siis esimese mänguni veel küllalt aega.

mazz
02.08.05, 14:10
Mitte küll päris teemasse, aga ehk keegi leiab endas viitsimist, et hakata Bundesliga ev-d vedama. Lähipäevil algab hooaeg peale ju juba.

mcnamara
02.08.05, 14:24
Algselt postitas mazz

Mitte küll päris teemasse, aga ehk keegi leiab endas viitsimist, et hakata Bundesliga ev-d vedama. Lähipäevil algab hooaeg peale ju juba.

Miks küsid ja ise ei tee? ;)
Teadmiseks kõigile ka see hirmus uudis, et peagi algab viies Superennustus. Ei saa ma ilma selle risti kandmiseta hakkama.

fitti
02.08.05, 14:29
Algselt postitas mcnamara

Teadmiseks kõigile ka see hirmus uudis, et peagi algab viies Superennustus. Ei saa ma ilma selle risti kandmiseta hakkama.

jeeeei :r66m9:

vandersell
02.08.05, 14:49
Algselt postitas vandersell

Paneks hääletuse esmaspäeva kella 12-ks lukku, siis esimese mänguni veel küllalt aega.
Põnevuse pärast võite ju edasi hääletada aga nagu näha, on asi ants (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4220)

jyriöö
04.08.05, 13:46
Krt, sell, lühikese etteteatamisaja tõttu ei jõudnud ma siia varem vaadata ja oma häält riks12 poolt anda! Ära enam nii tee.

Raidur
05.08.05, 01:09
Jyriöö, käi jala!

Kuivik Banaan
05.08.05, 01:49
Jürka, käi perse, Melwood on super!

Tema võiks kõiki ennustusi vedada. Isegi Superit :D, na. Mäknämänäm on maha käinud. Uusi boonuseid üldse ei tule.

päkapikk
05.08.05, 01:54
Algselt postitas Kuivik Banaan

Jürka, käi perse, Melwood on super!

Tema võiks kõiki ennustusi vedada. Isegi Superit :D, na. Mäknämänäm on maha käinud. Uusi boonuseid üldse ei tule. :kratsti: :kratsti: :kratsti: