PDA

View Full Version : CM 01/02 network vol.3

Devil
02.08.05, 12:45
Enivei, saaga on alanud ... hui on. :D. Hetkel tegeletakse Epicu CMi uuendamisega, millepärast, meil esimesel katsel errori viskas, hiljem selgub, kas oli ikka tema viga :).

Gamer on teatud ajaks juba offline läinud eks näeb kas ka tagasi jõuab.

Boro - Epic
Spurs - gamer
Villa - Devil

rohkem pole veel viitsinud konkreetselt alustada... saaga jätkub

stupido60@hotmail.com abiks :).

Devil
02.08.05, 16:11
Üle kolme tunni on juba mängitud ;)

Epic
02.08.05, 20:49
\"ma koguaeg mõtlesin sellele\" :)

Devil
02.08.05, 23:45
Tänasel ca 12h kestnud CMi maratonil oli ka neljas osapool ehk Zidane_5 aka Newcastle

Ja et siis ... eelmine Epicu post viitas minu laiskusele seivida, mistõttu errori kaasabil läksid vahepealsed 2 kuud raisku ... suurim kaotaja olin muidugi mina :S

Hiljem täpsemalt.

gamer
03.08.05, 07:44
Ei hea mäng oli, kuigi ma vahepeal tegin väikseid pause ja meeskond oli jube käest ära kroonis õhtut 4-0 võit vene laristaja üle.

Mikusiku
03.08.05, 08:33
Ja mina kaotasin ka päris palju...

Devil
03.08.05, 11:52
mäng seisab, kuna gamer on kadunud ja tal on parool peal raisk :S ... keegi temaga tel teel ei suuda yhendust võtta? et ta korraks msni piiluks või mingil moel oma parooli edastaks

gamer
03.08.05, 16:49
probleemid lahenesid sujuvalt

Devil
04.08.05, 00:35
Täna siis taas Ca 12h maraton möödas(ärge nyyd arvake, et me vahepeal puhkusel ei käinud)

I hooaja liigavõit läks Härra Epicu-le ja Borole, Gamer(7.), Devil(8.)
League Cupi võitsin mina, ehk siis Devil ja Villa(uus rekord, villal 6 karikat)
Uefa Cupi võitis taas Epic(mina hävisin poolfinaalis deporile, kohe on võimalus viga parandada)
CLis me ei osalenud võit läks Milano klubide finaalis kahjuks Interile(pennaldega)
Fa Cupi võitis kah keegi :).

Mina hävisin oma mannetu lõpuga ... viimasest 10st mängust umbes ... 7 punkti
Aga selleks hooajak olen krabanud endale SWP, Yakubu ja Tevezi, ning varem juba yhe noore AMRC ... täkust rootslane ja GK, kes on hetkel alla 23 vist aga kindel norra esinumber. Sörenseni kõrvale on ta hää lisa.
ahjaa yhe põhjamaalase muretsesin veel AMRL soome kiire äär

enivei, mõned mängud mängitud ja Villa juhibb premieri ... head ööd

ahjaa gamer alles õpib mängima, aga näete mulle tegi ära ... järeldus, ma olen sitt :).

gamer
04.08.05, 07:26
Mängijad teavad kellest ma räägin, aga ma olen teinud paar huvitavat ostu, et hoida kõrgel ühe euroopa ääremaa mängijate mainet. Eks ma see hooaeg loodan paremini vastu saada, aga pole midagi teha kui pole kaua mängind ja ei oma infot häädest meestest.

Ahjaa hooaja lõpus saime Deviliga mõlemad CPalacelt pähe, kuigi CP oli paar mängu oma relegatsiooni kindlustanud.

Devil
04.08.05, 09:22
ehk siis totenham on täies eesti kuulsusi! oper on veel Nufcis ja keegi on ka boros(Epic?)

Devil
04.08.05, 09:28
Boro-s on siis Lindpere
Tottenhamis - Viikmäe, Piiroja, Haavistu
Nufc - Oper

Epic, ärka, me ootame sind, mäng käib juba!

Epic
04.08.05, 11:00
one word...

JIMMY!! :õnnelik:

gamer
04.08.05, 12:41
Teine hooaeg siis murdepunktis ja hetkel on meil liigatabel selline:
1. gamer 49p
2. devil 43p
5. epic 36p

Devil
04.08.05, 14:22
peale 23e mängu on seis

gamer 56(1)
Devil 55(2)
Epic 37(7)

Epicul mõõn ja mina pole oma kamraadidele kaotanud ,,, gamer 3 korda lutti saand Epic yhe ... sellel hooajal.

enivei gamer muidugi läks vales kohas holidayle ja meie ootame nyyd tema poole tunnist söömist, sest mäng edasi ei liigu ... krt mängude ajal ei minda puhkusele :S.

gamer
04.08.05, 14:33
No sorry...

Epic
04.08.05, 21:29
Kus maal te olete? Äkki lõpetate täna enne klubide MM-i ära, kui see juba mängitud ei ole :)

gamer
04.08.05, 21:39
Algselt postitas Epic

Kus maal te olete? Äkki lõpetate täna enne klubide MM-i ära, kui see juba mängitud ei ole :)

Nii kaugel et ma pistsin Premiershipi kinni ;)

Devil
04.08.05, 23:38
Mina sain teiseks ja nagu ikka ka oma League Cupi ... Uefas langesin välja ja olen inglismaa parim manager .... jeee :D Fa finaalis kaotas gamer manule ja CLi võitis Juve.

Epic
05.08.05, 09:31
uuuu, unekotid! :baibai:

Devil
05.08.05, 09:45
ära mölise, ma ammu yleval :).

Epic
06.08.05, 09:09
Sepad, jälle te uimerdate! Kamoon! :r66m16:

Devil
06.08.05, 09:12
ära mölise!

Devil
07.08.05, 09:53
Tervist, kolmas hooaeg lõppes nii, et mina võitsin Liiga, CLi, FA Cupi ja Liiga Karika ... ehk siis kõik :).

Epic
07.08.05, 09:57
Algselt postitas Devil

Tervist, kolmas hooaeg lõppes nii, et mina võitsin Liiga, CLi, FA Cupi ja Liiga Karika ... ehk siis kõik :).

eputrilla! :)

Riverside\'il möödus hooaeg erinevate taktikatega tinkerdades ja distsipliini probleemidega. Hooaja lõpus aga jõudsime tagasi \"lolli kindla\" taktika juurde ja kottisime UEFA Cupi finaalis Laziot :)

ja Dean on homo, ei löö üldse väravaid :kurb3:

muidu mängime ka täna või mis? :hacker:

Silver
09.08.05, 13:27
Õu täkud, te võiksite natukene statistikat ja oste siin kah kirja panna. Oleks põnevam lugeda. Selline paarilauseline kokkuvõte on nats igav. Ühesõnaga, Devil, skriinshotte, ostutehinguid, suurimaid võite ning maagilisi omavahelisi mõõduvõtte paluks! :)

Devil
09.08.05, 14:31
no eks ma võin yritada, tead tavaliselt kestis mäng terve päeva ja pold aeg kribada.
Aga tegelen õhtul kodus ... ahjaa olen ka tööle endale CMikese muretsenud ja siinne yhendus ning arvuti võimsus lubavad väga edukalt seda mängu mängida võrgus ja muidu ka FMi saaks, kui ma saaks selle endale siia installitud.