320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    putsad

    Kui üks eelkõneleja küsis pallide kohta, siis mina alustaks siinkohal juttu putsadest.
    Mis on hää?
    Mis saast?
    Oma kogemused?
    Milliseid ise kasutate?

    thx

    #2
    Vastus teemale \'putsad\'

    Umbro hea, peavad hästi vastu. Adidas paha, lagunevad jube kiiresti.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'putsad\'

      Algselt postitas gamer


      Umbro hea, peavad hästi vastu. Adidas paha, lagunevad jube kiiresti.
      Ei saa nõustuda umbrode koha pealt. Kunagi ostsin umbrod ja läksid katki peale esimest trenni saalis juba. See aasta ostsin jälle umbrod ja peale 2-3h mängimist ots lahti. Viisin garantiisse ja neid parandati seal tiba. Jälle mängisin ~3 tundi ja ots lahti. Nüüd on nad tiba rohkem juba vastu pidanud aga tundub, et pean need varsti kolmas kord juba tagasi viima. Olen märganud, et enamustel antud mudeli ( mingi oweni nimeline ) omajatel on otsad samast kohast lahti, nii et tundub, et tegu on mingi tüüpveaga.
      Igatahes kahetsen, et ei ostnud mingit nike mudelit.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'putsad\'

        Aga mul on ka Umbro putsad. Juba kolm aastat vastu pidanud...seda küll seetõttu, et ma pole viimased kaks aastat kordagi neid jalga pannud

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'putsad\'

          Umbrod ei ole vast kõige vastupidavamad, aga minu jaoks kõige mugavamad. Vastupidavuse suhtes on minu arust parimad NIKE omad.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'putsad\'

            No mul on olnud 2 paari adidas putsasid ja väga hästi on vastu pidanud. Nüüd ostsin endale Sportlandis mingisugused Nike Vaporid.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'putsad\'

              Valged putsad on kõige paremad putsad

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'putsad\'

                Kõik oleneb hinnaklassist. Kõikidelt firmadelt saab kvaliteetseid putsasid, tuleb lihtsalt rohkem välja käia. Ennem omasin Adidase Copa Mundiale, millega võib väga rahule jääda. (Hind 2000.- ise sain 1200.-) oleks ka uued samasugused ostnud, aga ei paistnud kuskilt hea hinnaga neid saadavat enam. Praegu siis Uhlspordi putsad, täpset nime ei mäleta, hinnaklassis 1500.- ning ise sain 900.- Eestis vist praegu neid müüki ei pandudki, vähemalt nii mulle Uhlspordi esindusest öeldi. Ise need just sealt ostsingi, tutvuste kaudu.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'putsad\'

                  Algselt postitas siimsorokin


                  Kõik oleneb hinnaklassist. Kõikidelt firmadelt saab kvaliteetseid putsasid, tuleb lihtsalt rohkem välja käia. Ennem omasin Adidase Copa Mundiale, millega võib väga rahule jääda. (Hind 2000.- ise sain 1200.-) oleks ka uued samasugused ostnud, aga ei paistnud kuskilt hea hinnaga neid saadavat enam. Praegu siis Uhlspordi putsad, täpset nime ei mäleta, hinnaklassis 1500.- ning ise sain 900.- Eestis vist praegu neid müüki ei pandudki, vähemalt nii mulle Uhlspordi esindusest öeldi. Ise need just sealt ostsingi, tutvuste kaudu.
                  Muide, Kuressaare täkk Kalle Lepp mängib samasugustega

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'putsad\'

                    Algselt postitas siimsorokin


                    Kõik oleneb hinnaklassist. Kõikidelt firmadelt saab kvaliteetseid putsasid, tuleb lihtsalt rohkem välja käia. Ennem omasin Adidase Copa Mundiale, millega võib väga rahule jääda. (Hind 2000.- ise sain 1200.-) oleks ka uued samasugused ostnud, aga ei paistnud kuskilt hea hinnaga neid saadavat enam. Praegu siis Uhlspordi putsad, täpset nime ei mäleta, hinnaklassis 1500.- ning ise sain 900.- Eestis vist praegu neid müüki ei pandudki, vähemalt nii mulle Uhlspordi esindusest öeldi. Ise need just sealt ostsingi, tutvuste kaudu.
                    Vaatasin jah, et sul sellised helesiniste triipudega. Lahedad päris. Mu eelmised butsad olid ka samasugused aint täitsa valged. Praegu oman Adidas Pulsadosi. Musta-punased värviga.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'putsad\'

                      Umbro putsad väga HEAD.
                      Noh jah, NIKE kah, aga mitte sellise hinna eest, nagu NIKE pakub.
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'putsad\'

                        Parimad putsad on kängurunahast ja sellest ma ei tagane. Pole ise mingi muu firma kui Nike känguru nahast putsasid kandnud kuid kaldun arvama et ka teiste firmade toodangust on ikkagi need kängurunahast need kõikse paremad. Muidugi ka hinnaklass on veidi krõbedam aga kui on normaalne koht kus mängid ja mingi eriline nina maasse lüüa ei ole siis peavad nad vastu 2-3 aastat. Ise on mul iga platsi jaoks omad putsad ja ka vihmase ilma jaoks 6sed olemas ja need 6sed on mul muide 6 aastat olnud nii et mida suurem valik teil putsasid seda kauem nad vastu peavad. Parimad saaliputsad on kusjuures sellised vanakooli omad mida müüakse näiteks Lasnamäel Idakeskuses. Need on väga tundlikud ja hästi jala ümber ning nendega on pallitunnetus ülihea. Muidugi, nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi aga minu arust on need kõige paremad ja ka hinna poolest pole eriti kallid. Üldistuseks arvan siiski et parimaid putsasid pakub Nike aga kahjuks ei jõua sellised mudelid mis Jalajäljes seina peal ripuvad tihtipeale poodidesse ja poe lettidel konutavad ´mingid vananenud igandid, mis tõesti ei ole eriti head. Muidugi, NIke putsa on vaieldamatult kõige kallim aga ka kõige kvaliteetsem. Näiteks noortele kes kuskil süsteemis mängivad, soovitan enne putsade ostu treeneriga rääkida sest tihtipeale on treeneritel tutvused ja sealtkaudu võib nii mõnigi kord mõned sajad kroonid kokku hoida.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'putsad\'

                          Ma võin täiega puusse panna, kuid NIKE kasutab putsadel minu teada vaid enda toodetud kunstnahka.

                          Muidu kängurunaha headusega nõus (venivad kõige paremini jala järgi), kvaliteet oleneb vast mudelist-tootjast.
                          rgrds,
                          paulaner
                          FC Ervita

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'putsad\'

                            Nike ei tee ainult kunstnahast mul olid varem nike kängurunahast puutsad siis kui päris alustasin jalkat pidasid kauavastu aga jalgkasvas välja:P
                            nyt on valged adid odavalt head
                            puma omad on kõige sitemad puutsad neil lähevad korgid kiirelt katki

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'putsad\'

                              Adi poes on juba teist nädalat mõnusad soodukad, putsasid saab kõvasti odavamalt!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X