PDA

View Full Version : putsad

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

Maarja
02.08.05, 16:15
Kui üks eelkõneleja küsis pallide kohta, siis mina alustaks siinkohal juttu putsadest.
Mis on hää?
Mis saast?
Oma kogemused?
Milliseid ise kasutate?

thx

gamer
02.08.05, 16:39
Umbro hea, peavad hästi vastu. Adidas paha, lagunevad jube kiiresti.

2mSööt3mMööda
02.08.05, 18:37
Algselt postitas gamer

Umbro hea, peavad hästi vastu. Adidas paha, lagunevad jube kiiresti.
Ei saa nõustuda umbrode koha pealt. Kunagi ostsin umbrod ja läksid katki peale esimest trenni saalis juba. See aasta ostsin jälle umbrod ja peale 2-3h mängimist ots lahti. Viisin garantiisse ja neid parandati seal tiba. Jälle mängisin ~3 tundi ja ots lahti. Nüüd on nad tiba rohkem juba vastu pidanud aga tundub, et pean need varsti kolmas kord juba tagasi viima. Olen märganud, et enamustel antud mudeli ( mingi oweni nimeline ) omajatel on otsad samast kohast lahti, nii et tundub, et tegu on mingi tüüpveaga.
Igatahes kahetsen, et ei ostnud mingit nike mudelit.

eika
02.08.05, 19:14
Aga mul on ka Umbro putsad. Juba kolm aastat vastu pidanud...seda küll seetõttu, et ma pole viimased kaks aastat kordagi neid jalga pannud:lahe:

telekavaataja
02.08.05, 19:15
Umbrod ei ole vast kõige vastupidavamad, aga minu jaoks kõige mugavamad. Vastupidavuse suhtes on minu arust parimad NIKE omad.

IndrekL
02.08.05, 19:37
No mul on olnud 2 paari adidas putsasid ja väga hästi on vastu pidanud. Nüüd ostsin endale Sportlandis mingisugused Nike Vaporid.

varix
02.08.05, 22:57
Valged putsad on kõige paremad putsad:D:)

siimsorokin
02.08.05, 23:15
Kõik oleneb hinnaklassist. Kõikidelt firmadelt saab kvaliteetseid putsasid, tuleb lihtsalt rohkem välja käia. Ennem omasin Adidase Copa Mundiale, millega võib väga rahule jääda. (Hind 2000.- ise sain 1200.-) oleks ka uued samasugused ostnud, aga ei paistnud kuskilt hea hinnaga neid saadavat enam. Praegu siis Uhlspordi putsad, täpset nime ei mäleta, hinnaklassis 1500.- ning ise sain 900.- Eestis vist praegu neid müüki ei pandudki, vähemalt nii mulle Uhlspordi esindusest öeldi. Ise need just sealt ostsingi, tutvuste kaudu. :)

17
02.08.05, 23:16
Algselt postitas siimsorokin

Kõik oleneb hinnaklassist. Kõikidelt firmadelt saab kvaliteetseid putsasid, tuleb lihtsalt rohkem välja käia. Ennem omasin Adidase Copa Mundiale, millega võib väga rahule jääda. (Hind 2000.- ise sain 1200.-) oleks ka uued samasugused ostnud, aga ei paistnud kuskilt hea hinnaga neid saadavat enam. Praegu siis Uhlspordi putsad, täpset nime ei mäleta, hinnaklassis 1500.- ning ise sain 900.- Eestis vist praegu neid müüki ei pandudki, vähemalt nii mulle Uhlspordi esindusest öeldi. Ise need just sealt ostsingi, tutvuste kaudu. :)Muide, Kuressaare täkk Kalle Lepp mängib samasugustega;)

Even
02.08.05, 23:19
Algselt postitas siimsorokin

Kõik oleneb hinnaklassist. Kõikidelt firmadelt saab kvaliteetseid putsasid, tuleb lihtsalt rohkem välja käia. Ennem omasin Adidase Copa Mundiale, millega võib väga rahule jääda. (Hind 2000.- ise sain 1200.-) oleks ka uued samasugused ostnud, aga ei paistnud kuskilt hea hinnaga neid saadavat enam. Praegu siis Uhlspordi putsad, täpset nime ei mäleta, hinnaklassis 1500.- ning ise sain 900.- Eestis vist praegu neid müüki ei pandudki, vähemalt nii mulle Uhlspordi esindusest öeldi. Ise need just sealt ostsingi, tutvuste kaudu. :)Vaatasin jah, et sul sellised helesiniste triipudega. Lahedad päris. Mu eelmised butsad olid ka samasugused aint täitsa valged. Praegu oman Adidas Pulsadosi. Musta-punased värviga.

Sir. Nuutu
03.08.05, 21:52
Umbro putsad väga HEAD.
Noh jah, NIKE kah, aga mitte sellise hinna eest, nagu NIKE pakub.

sell8
03.08.05, 22:17
Parimad putsad on kängurunahast ja sellest ma ei tagane. Pole ise mingi muu firma kui Nike känguru nahast putsasid kandnud kuid kaldun arvama et ka teiste firmade toodangust on ikkagi need kängurunahast need kõikse paremad. Muidugi ka hinnaklass on veidi krõbedam aga kui on normaalne koht kus mängid ja mingi eriline nina maasse lüüa ei ole siis peavad nad vastu 2-3 aastat. Ise on mul iga platsi jaoks omad putsad ja ka vihmase ilma jaoks 6sed olemas ja need 6sed on mul muide 6 aastat olnud nii et mida suurem valik teil putsasid seda kauem nad vastu peavad. Parimad saaliputsad on kusjuures sellised vanakooli omad mida müüakse näiteks Lasnamäel Idakeskuses. Need on väga tundlikud ja hästi jala ümber ning nendega on pallitunnetus ülihea. Muidugi, nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi aga minu arust on need kõige paremad ja ka hinna poolest pole eriti kallid. Üldistuseks arvan siiski et parimaid putsasid pakub Nike aga kahjuks ei jõua sellised mudelid mis Jalajäljes seina peal ripuvad tihtipeale poodidesse ja poe lettidel konutavad ´mingid vananenud igandid, mis tõesti ei ole eriti head. Muidugi, NIke putsa on vaieldamatult kõige kallim aga ka kõige kvaliteetsem. Näiteks noortele kes kuskil süsteemis mängivad, soovitan enne putsade ostu treeneriga rääkida sest tihtipeale on treeneritel tutvused ja sealtkaudu võib nii mõnigi kord mõned sajad kroonid kokku hoida. :lahe:

paulaner
08.08.05, 19:39
Ma võin täiega puusse panna, kuid NIKE kasutab putsadel minu teada vaid enda toodetud kunstnahka.

Muidu kängurunaha headusega nõus (venivad kõige paremini jala järgi), kvaliteet oleneb vast mudelist-tootjast.

erkkik
09.08.05, 16:05
Nike ei tee ainult kunstnahast mul olid varem nike kängurunahast puutsad siis kui päris alustasin jalkat pidasid kauavastu aga jalgkasvas välja:P
nyt on valged adid odavalt head:D
puma omad on kõige sitemad puutsad neil lähevad korgid kiirelt katki

Silver
09.08.05, 18:46
Adi poes on juba teist nädalat mõnusad soodukad, putsasid saab kõvasti odavamalt! ;)

erkkik
09.08.05, 19:01
ma sain ka puutsad mingi 500 odavamalt

Karla
09.08.05, 23:54
Mul on olnud üldse 3 paari putsasi ja kõik need Nike omad.
Esimesed pidasid 2 aastat vastu, teisel tuli juba paari kuuga tald alt ära:P ja kolmandad on veel kasutusel.;)
Üldiselt Nike putsad on head. :)

vuti2ss
10.08.05, 11:27
Mind jälle huvitab see et mis vahe nuppudel putsa all on. Mida osta kas ümmarguste nuppudega või siis mingi piklike nuppudega ja imemustriga. Varem olnud putsad nagu piklikega aga praegu kaalun osta ümmargustega...., et mis värk nagu on ? Parem pidamine, sodi talla all rohkem/vähem ?

erkkik
10.08.05, 11:58
MUlle tundub naq piklikega on pidamine parem
oleneb jälle sellest ka missugusel väljakul mängid
keilas võid yltse kuiva ilmaga saalikatega lasta:D

waluswend
10.08.05, 18:38
Vaieldamatult on parim pidamine 6 rauaga!;)

erkkik
10.08.05, 19:33
ei ole pehmetel väljakutel jh...aga kuskil kus rohtu korralikult ple ja väljak on kõva on piklikega parem mängida
libedaga on rauast head

taku*
10.08.05, 22:14
täna purkhaseerisin adist endale takoised jalavarjud!
http://www.soccer.com/images/catalog/productimages/600/519437.FW02.jpg
http://www.flipside.co.uk/~sport4choice/products/519437.jpg

erkkik
10.08.05, 23:20
Päris vinged teised ju:D
MUlle meeldivad enda omad rohkem:P

ek
11.08.05, 10:16
kuidas sa nendega kunstmuru peal plaanid mängima hakata?

vuti2ss
11.08.05, 11:34
Käisin kahh eile adi poes,ostsin sellised ära.
http://www.soccerpost.com/istarimages/p/p-553184!ADIDA.gif

Eks näe kaua vastu peavad. Siiamaani kaks paari taoliste nuppudega putsasi olnud,
ühed naigid ja teised adid. Naigid 5 kuud ja yks tagumine nupp murdus ära.
Õnneks läks garantii alla ja sain papi tagasi. Adid 1.5 aastat ja samuti üks tagumine nupp murdus ära. Et tea kas viga minus või asjade loomulik käik ?

Undi
11.08.05, 11:36
http://www.lmsoccer.net/images/predblkpol1.jpg
Sihukestega saab Kalevi kunsti peal väga edukalt mängida :P Probleeme pole olnud, nahk ning korgid peavad hästi vastu nii naturaalmaterjalil kui ka eelmainitud Kalevi kunstplatsil. Lühema muruga väljakutel on muidugi kunstmuruputsadega parem.
Ja taku, sa saad Raimo käest tappa, kui ta avastab, et metallkorkidega Kalevis mängid :)

Mikusiku
11.08.05, 12:11
Kaua adis veel soodustus on? 17.augustil on veel lootust saada?

varix
11.08.05, 12:23
täna sai siis soetatud nii välisputsad kui ka kunstiputsad:P sellised nagu taku aint metalli ple.

erkkik
11.08.05, 12:47
MUll on ikka vingemad puutsad:D
aga mai viitci pilti otsida:D

taku*
11.08.05, 13:04
hmm.. miks peksa:oih: nedel ju tihedalt korgid.. et ei tohiks eriti seda muru sittuda ju... ma saan aru, kui oleks 6 kõrge nupuga.. siis jah. aga mul samasugused nagu plastikkorgidki.. aint kuluvad vähem. vist.

Devil
11.08.05, 13:41
mis need adi hinand siis praegu on ja kus, et te kõik kokku ostate?

erkkik
11.08.05, 13:44
ma ostsin spordlandist...aga enamus rahvas ostab adi poest ma arvan seal on alla hindlus

taku*
11.08.05, 13:57
minu omad maksid 600.-

Olavi
11.08.05, 14:02
Raudkorkidega kusntmuru peal? Inimesed ei hooli enda tervisest?

Devil
11.08.05, 14:48
ja teiste :)

tkkt
11.08.05, 15:44
Omast kogemusest (nike, adidas, puma, umbro) väidan, et kõige paremad putsad on nike omad. Kõige sitemad on umbro omad. Muidugi see on minu arvamas ja kindlasti oleneb see ka mudelist. Nike-id olid muidugi mingid mega ulmekad - pidasid kauavastu, palli tunnetus oli üli hea jne. Maksid ka teised üle 2000 kuigi sain 500 tutnoid;) Hetkel siis pumad võin väita, et minu puma putsad on kyll paremad kui enamus adi ja umbro mudeleid. Sain nad suht odavalt ka mingi 600 oli vist. Adi omadega harjusina alles pärast 3-4 kuud ära, imelikud putsad olid.

AGA JAH NIKE ON ÜLE PRAHI!

vuti2ss
11.08.05, 16:01
Eks need naigid head ole, aga ma leian et nike on siiski mõttetult kallis.
Samas ma nagu ei saa aru mis turustamise poliitika siin eestis on. Cityspordis
kui naigi esinduses jummala bulls**t valik ja Sportlandis kui samuti naigi edasimüüjal on igas poes erinevad mudelid. Pole nagu võimalust võrrelda erinevaid mudeleid omavahel. Adi esinduses samas valik päris mitmekesine, ainult vali välja...

erkkik
11.08.05, 16:42
Kui osta ikka koralikud puutsad korraliku hinnaga siis ei lähe katki ka ja alati on garantii ka

vuti2ss
11.08.05, 16:48
Kui kallis on kallis ja kui odav on odav ?
Nojahh,ega kallid asjad ei lähe kunagi katki :P

erkkik
11.08.05, 20:01
NUh odav on mingi 700 vast yle selle hakkab norme saama:D
võivad katki ka minna:D

salmer
12.08.05, 19:13
Algselt postitas vuti2ss

Kui kallis on kallis ja kui odav on odav ?
Nojahh,ega kallid asjad ei lähe kunagi katki :P

sellele on ainus vastus see, et palju vanemate rahakott kannatab:D

Bobik
13.08.05, 12:39
Algselt postitas vuti2ss

Eks need naigid head ole, aga ma leian et nike on siiski mõttetult kallis.
Samas ma nagu ei saa aru mis turustamise poliitika siin eestis on. Cityspordis
kui naigi esinduses jummala bulls**t valik ja Sportlandis kui samuti naigi edasimüüjal on igas poes erinevad mudelid. Pole nagu võimalust võrrelda erinevaid mudeleid omavahel. Adi esinduses samas valik päris mitmekesine, ainult vali välja...

Eestis pole mitte ühte ainsat poodi ka, kelle putsadevaliku kohta võib öelda mitmekesine :)

Hoe
18.08.05, 11:59
http://www.top-trendy.com/images/Nike%20Mens%20Mercurial%20Talaria%20II%20FGm3.jpg
Nike Mercurial Talariad, MUru peal ideaalsed , Flora kunstmuru peal on ka väga heaD:)
Üli kerged.:õnnelik:

Even
18.08.05, 13:34
Mul ka siis sellised ja Pirita Velotrekil on ka väga hea mängida.
http://www.lmsoccer.net/images/predblkpol1.jpg

varix
18.08.05, 23:50
Algselt postitas Hoe

http://www.top-trendy.com/images/Nike%20Mens%20Mercurial%20Talaria%20II%20FGm3.jpg
Nike Mercurial Talariad, MUru peal ideaalsed , Flora kunstmuru peal on ka väga heaD:)
panid meie omale jalaga näkku nendega:P vähemalt ei olnud odavad putsad;)

siimsorokin
18.08.05, 23:57
Algselt postitas Evu
Mul ka siis sellised ja Pirita Velotrekil on ka väga hea mängida.
[/img]

Kus veel? :doh:

Hoe
19.08.05, 15:15
Algselt postitas varix

Algselt postitas Hoe

panid meie omale jalaga näkku nendega:P vähemalt ei olnud odavad putsad;)

MA ei tea küsi talt kas ta sai väga haiget ja kui sai siis ütle talle vabandust, sest vapsjee meelega ei teinud:D
Ta tuli pea nii madalal või siis vastupidiselt kerkis minu jalg liiga kõrgele.:)
Boršši ka tuli aga savi:) mängl äks edasi:P

Punkt
21.08.05, 19:20
hehe Mul Mitre putsad,üle aasta on vastu pidanud ning mulle meeldib nendega mängida :D

MihkelPallak
28.08.05, 12:33
sellised siis
nike zoom air brazilian tf

Chaqueta
01.09.05, 15:50
Algselt postitas Hoe

Mul samasugused keegi ära ei taha osta?

Sir Tamme
01.09.05, 19:38
adi kunstmurukaid ei soovita küll mitte kellegile. Olid endal ja olen teistel näind, lagunevad ikka päris hullult!

salmer
01.09.05, 19:54
Algselt postitas wwwares

adi kunstmurukaid ei soovita küll mitte kellegile. Olid endal ja olen teistel näind, lagunevad ikka päris hullult!

no on ka erandeid;)

Aramis
02.09.05, 08:10
No lõpuks lagunesid ära, aga sinnamaani olid need musta-kollasega Adid küll viimase peal.

don
05.09.05, 15:52
Algselt postitas wwwares

mul on ka 2 paari adi kunstmuru putsasid olnud ja mõlemad suht kiirelt ära lagunenud.
samas muru omad on küll adil korralikud.

Hoe
17.09.05, 16:57
Algselt postitas Chaqueta

Algselt postitas Hoe

Mul samasugused keegi ära ei taha osta?
Kunagi oli neil õige hind mingi 3 tonni:D:D
AGa nüüd kui Cityspordis oli suur ale , siis jagati neid 600 kr paar:D:D

kaala
17.09.05, 17:09
vaporist olid vast 3 tonni. need siiski talariad

zipo
21.09.05, 16:48
Algselt postitas Hoe

samad aind plastik nakid:)
ja väiksed:\'( 43 nr sai mingi pool aastat mängida:(

aga keegi teab öelda milliste putsadega on a. le coq minil hea mängida?

MihkelPallak
21.09.05, 17:50
Algselt postitas wwwares

adi kunstmurukaid ei soovita küll mitte kellegile. Olid endal ja olen teistel näind, lagunevad ikka päris hullult! mul olid predatorid kestsid päris kaua aint väikseks jäid

waluswend
21.09.05, 22:07

Kõikide kunstmuru putsadega:)

MihkelPallak
22.09.05, 11:02
välisputsadega oli ka hea mängida

zipo
22.09.05, 15:37
Algselt postitas waluswend

Kõikide kunstmuru putsadega:)

aga muru putsadega?
kui on madalad korgid?

waluswend
22.09.05, 20:05
Kõige mugavam on mängida kunstmuru omadega. Saab ka mängitu 12-13 korgiga putsaga(nt. Nike Tiempo). Teistsugustega hakkasid mul igastahes jalad valutama. Nende Mercurial Talariatega sai hädavaevu mängitud, kuid Predad rauaga olid nagu õudusunenägu:D. Kui tahad jalgu hoida, siis kindlalt kunstmuru omad;)

salmer
23.09.05, 10:59
Predad rauaga olid nagu õudusunenägu:D

raudadega suht enesetapp ju:P

don
23.09.05, 14:37
ei teagi ühtegi kunstmuru väljakut Tallinnas kus kannatax raudkorkidega mängida...enamuste peal ei kannata üldse mingite korkidega mängida:oih:

waluswend
23.09.05, 15:44
ei teagi ühtegi kunstmuru väljakut Tallinnas kus kannatax raudkorkidega mängida...enamuste peal ei kannata üldse mingite korkidega mängida

Nõustun täielikult

salmer
23.09.05, 20:39
Algselt postitas waluswend

ei teagi ühtegi kunstmuru väljakut Tallinnas kus kannatax raudkorkidega mängida...enamuste peal ei kannata üldse mingite korkidega mängida

Nõustun täielikult

viljandi vaibal ei kannata vahest isegi kunsta omadega m2ngida:D

Even
03.10.05, 20:25
Keegi teab kas kuidagi on võimalik butsale trükkida oma nimi? Edevuse pärast ikka kui mõni tahab küsida siin. Teab keegi kus saaks?

kaala
03.10.05, 21:21
lase tatoveerida:D . aga peaks mainima, et neid kõigekehvemaid adidase F10+ ei soovita küll kellelegi:(

Even
03.10.05, 21:32
Ma tahan sise putsadele. Endal muidu Nike Totalissimo II IC. Kaubamajast ostsin hea hinnaga.

rohelineKonn
05.10.05, 22:27
täna juhtus selline traagiline sündmus, et ma lõin oma putsad puruks.

nüüd siis küsingi, et kus on hetkel häid pakkumisi kunstmuru putsadele. äkki keegi on midagi märganud. võin käest ka osta - u. nr 42.5

pole vist vaja lisada, et korraliku inimesena elan tallinnas. samuti on kiire, homme pean ära ostma. üle tuhande maksta ei taha.

erkkik
05.10.05, 23:38
Algselt postitas rohelineKonn

täna juhtus selline traagiline sündmus, et ma lõin oma putsad puruks.

nüüd siis küsingi, et kus on hetkel häid pakkumisi kunstmuru putsadele. äkki keegi on midagi märganud. võin käest ka osta - u. nr 42.5

pole vist vaja lisada, et korraliku inimesena elan tallinnas. samuti on kiire, homme pean ära ostma. üle tuhande maksta ei taha.

kolad tallinnas kõik poed läbi ja kyll leiad:D

Aramis
06.10.05, 00:00
Ostsin sõbrale Berliinist Pumad 29 euroga...Ja need olid muru omad - saali omadest oleks selle raha eest päris hästi valida saanud.

Jux
10.10.05, 15:54
Butsad superhinnaga! (http://www.fcflora.ee/index.php?idb=a3f300ca1af244fb5c802ef39cf2f440&sel ected=&selected1=a3f300ca1af244fb5c802ef39cf2f440)

zipo
11.10.05, 20:29
sai siis ostetud endale sellised adid--> http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_5/brands/adidas/product_details.aspx?pid=15836&cid=3536&tid=
tna mängisin kah siis esimest korda ja jube mugavad olid jalas..
soovitan kõigile!

Even
11.10.05, 22:03
Mul ka täpselt samasugused. Mugavad on küll.

Aga kas keegi ütleks seda, et kui ma olen vasakujalgne ja löön koguaeg vasakujalaga. Miks kulub mul parema jala butsalt otsast nahk ära?

sepakas
12.10.05, 00:09
no mul just vastupidi. olen paremajalgne ja löön ka paremaga, a kulub vasaku jala putsa nina. eks see sellest, et vasakut jalga ei kontrolli nii palju.

erkkik
12.10.05, 17:15
Ha-ha-ha ma löön mõlema jalaga:D

zipo
22.10.05, 15:22
käisin eile viljandi \'\'kunstil\'\' mängimas..
õudne väljak aind sisekatega sai mängida isegi kunstmuru omadega libises:S
täiesti õudne väljak

erkkik
22.10.05, 16:58
Algselt postitas zipo

täiesti õudne väljak

seal märjaga ei saa siis üldse mängida ju
nahu ajaxis seal on mistra väljak märjaga ei püsi millegiga jalul kui siis naelikutega:D

salmer
23.10.05, 10:47
Algselt postitas zipo

täiesti õudne väljak

pohlak lubas anda parema tegemiseks raha, aga praegu jutustab meedias aint, et kui eba6nnestunud see v2ljak on...

ega kohalikudki selle vaibaga seal rahul ole... rikub jalgu ja vihma ning lumega targem kummikud v6i uisud kaasa v6tta:D

Even
14.01.06, 16:07
Järgmise nädalalõpus peaksin saama sellised uued butsad siis.

Nike Total 90 III Silver (http://www.theathletesfootshop.co.uk/ishop/images/1062/mensfootball-niketotal90sgsilver.jpg)

gamer
14.01.06, 16:50
Lotto Sheva Speed (http://shop.lotto.it/admin/templates/lotto/images/Lotto/SHEVA/SHEVA_SPEED_FG-3F.jpg) Sellised siis hetkel mul, olen rahul

riks12
14.01.06, 19:19
Mul Sellised (http://www.best4sport.com/cart/photos/552316.jpg) (Aint et välikad mitte sisekad)

Ja sellised (http://www.schuharmbruster.de/armbruster/45.884.094.033_1.jpg) sisekad :D

Ärge nüüd mõelge et ma välikatega sees mängin ja vastupidi. Aga esimesed pildid mis ette tulid olid need ja ma ei viicind otsida paremaid :D

Valts
14.01.06, 20:09
Sellised kossid sain endale just õues mängimiseks.

http://www.mysoccercity.ca/images/home/products/umbrashoe.gif

Even
14.01.06, 21:21
Sellised on väljas mängimiseks - Adidas Pulsado TRX (http://www.kitbag.com/product_images/large/553501.jpg)
Sellised aga sees mängimiseks - Nike Totalissimo (http://www.vitasport.pl/sklep/images/buty/nike_310045_102.jpg)

17
14.01.06, 21:33
Algselt postitas Evu
Sellised aga sees mängimiseks - Adidas Totalissimo (http://www.vitasport.pl/sklep/images/buty/nike_310045_102.jpg)

Adidas?:oih:

waluswend
14.01.06, 21:44
Muru-Adidas Predator Pulse (http://img.2dehands.nl/f/normal/10278799.jpg)

Kunstmuru- Adidas Predator Pulsion trx turf (http://img223.exs.cx/img223/5399/prpulsiontrxtf5ct.jpg)

Sees- Adidas Sala I

Even
14.01.06, 21:45
Algselt postitas 17

Algselt postitas Evu
Sellised aga sees mängimiseks - Adidas Totalissimo (http://www.vitasport.pl/sklep/images/buty/nike_310045_102.jpg)

Adidas?:oih: My bad :lahe: parandasin ära.

zipo
14.01.06, 23:02
sisekad on mingid highroadid (hollandi firma) novembris ostsin ja nüüd on külje pealt juba katki:S
välikad adidas pulsao (http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_5/footwear/product_details.aspx?pid=15836&vid=0&cid=1108&tid= )

TrevoR
14.01.06, 23:34
Sees mängin Viisudega. Need on sinised, nelja triibuga, kanna peale kirjutatud top sport. :r66m17: Nendega on sees hea mängida, kuigi iga kuu peab uued ostma. välikaid hetkel pole ja kunstil mängin mingite valgete pulsadodega.

riks12
15.01.06, 02:00
rsk kõigil on puklsaod ja pulserijad. kurat mul polegi. ?MIks+

waluswend
15.01.06, 02:06
Algselt postitas riks12

rsk kõigil on puklsaod ja pulserijad. kurat mul polegi. ?MIks+

Sa ei vääri neid.

riks12
15.01.06, 02:15
Ema sl ei vääri. sa ei vääri klounikalosse kaa

marrrtin
15.01.06, 11:31
Pulsadod ja need pole küll mingid erilised asjad.
Igal õige jalgpalluril on sellised.

Endal Nike Zoom Controllid, valged, sees mängimiseks ja kunstmuru peal.
Väliomasid veel pole ,ga saan vist Predator Pulse\'d.

riks12
15.01.06, 12:15
Ega nad ei ole jah midagi erilist vic :D

marrrtin
15.01.06, 12:45
Algselt postitas riks12

Ega nad ei ole jah midagi erilist vic :DTeine versioon, õigetest versioonidest on need Pulsadod jne.:doh:

MihkelPallak
15.01.06, 14:39
Adidas F30 sisekad valged, Umbro Fifty sisekad, Nike zoom air brazilian need kollased kunstmuru omad , Nike First touch need valge ja punasega kunstmuru omad, nike tiempo air legend valged muru omad, adidas f30 hõbedased välikad ,

marrrtin
15.01.06, 20:32
Algselt postitas MihkelPallak

Adidas F30 sisekad valged, Umbro Fifty sisekad, Nike zoom air brazilian need kollased kunstmuru omad , Nike First touch need valge ja punasega kunstmuru omad, nike tiempo air legend valged muru omad, adidas f30 hõbedased välikad , Brazilianid on sul vastu pidanud?
Ja Legendid sul ikka? Mitte Mysticud?

MihkelPallak
15.01.06, 21:37
siiamaani küll jah ja need ikka air legendid jah(nagu ronny\'l :P);)

marrrtin
15.01.06, 22:02

siiamaani küll jah ja need ikka air legendid jah(nagu ronny\'l :P);)Eestis ka need?
Palju maksid?:doh:

TrevoR
15.01.06, 22:34

Adidas F30 sisekad valged, Umbro Fifty sisekad, Nike zoom air brazilian need kollased kunstmuru omad , Nike First touch need valge ja punasega kunstmuru omad, nike tiempo air legend valged muru omad, adidas f30 hõbedased välikad , igal pool igaks juhuks kaks paari.:P

MihkelPallak
15.01.06, 22:58
Praegu mängin Brazilianidega, sest need veel sisse mängimata ja varsti hakkab hooaeg . No igaks juhuks äkki mõni läheb katki või kaob ära või varastatakse ära .

taku*
18.01.06, 22:56
müüa valged uhlspordi saalikad. 41nr. suht uued.. mingi 5 trenni saalis teind nendega. miks müün? natukene liiga väiksed sai ostetud.

kes tahab pilte või midagi siis võtke ühendust maku999@hotmail.com

hind oleks 350.-

ps. sitaks ilusad on nad.

marrrtin
19.01.06, 13:18
Eile sain Predator Pulsed! ;):õnnelik:

taku*
19.01.06, 22:20
Algselt postitas taku*

müüa valged uhlspordi saalikad. 41nr. suht uued.. mingi 5 trenni saalis teind nendega. miks müün? natukene liiga väiksed sai ostetud.

kes tahab pilte või midagi siis võtke ühendust maku999@hotmail.com

hind oleks 350.-

ps. sitaks ilusad on nad.

müüdud!

Even
12.02.06, 01:07
Kas keegi on Eesti näinud selliseid Nike jalanõusi, mis on mõeldud just nagu asfalti peal mängimiseks ning on ka korraliku välja nägemisega, et saaks vabal ajal ka käia? Oleks soov osta endale suveks.

kaala
12.02.06, 02:08
Algselt postitas Evu

Kas keegi on Eesti näinud selliseid Nike jalanõusi, mis on mõeldud just nagu asfalti peal mängimiseks ning on ka korraliku välja nägemisega, et saaks vabal ajal ka käia? Oleks soov osta endale suveks.
mul on ainult sellised millega on hea uisutada, ka jooksmiseks kõlbavad ja tantsimiseks on lausa ideaalsed. milest sa even räägid:)?

marrrtin
12.02.06, 19:11
http://www.internationalstore.com.ar/futbol/306200412.JPG

Neid mätlete?:õnnelik:

Even
12.02.06, 21:04
Ei tea, vist mitte. Kuid sellised nagu olid Ronaldinhol, seal Nike Stickmani reklaamis mida lasti MM 2002 ajal.

Rein
16.02.06, 16:21
Oleks müüa sellised ilusad papud.Suurus on 43.Kellele huvi võtku PM kaudu ühendust.Tegu on uute jalanõudega ja nendega pole kordagi mängitud.

Nike Totalissimo (http://www.vitasport.pl/sklep/images/buty/nike_310045_102.jpg)

arizonic
26.02.06, 16:35
Algselt postitas Rein

Oleks müüa sellised ilusad papud.Suurus on 43.Kellele huvi võtku PM kaudu ühendust.Tegu on uute jalanõudega ja nendega pole kordagi mängitud.

Nike Totalissimo (http://www.vitasport.pl/sklep/images/buty/nike_310045_102.jpg)

on need sise omad?? pilti ei näe.. vb minu raali viga..:oih:

EDIT: teemasse siis.. mul on olnud ühed umbro putsad.. ja pärast seda on kaks paari puma omasid.. puma omad on kindlati mugavamad.. jään nende juurde kindlasti.. õues vähemalt :doh:

Saarlane
26.02.06, 17:24
Pola kasti viga. Mul kah pilti poel, maha võetud sealtpoolt vist.

TrevoR
22.03.06, 18:33
Ai mis ma täna sain.:P http://www1.jdsports.co.uk/uploads/products/std/4173_41127A.jpg

marrrtin
22.03.06, 18:51
Minu kollektsioon (http://img299.imageshack.us/img299/4134/picture0063mh.jpg):D

Varsti uueneb. Arvatavasti.

zipo
22.03.06, 21:34
Algselt postitas MaRtin_12

Minu kollektsioon (http://img299.imageshack.us/img299/4134/picture0063mh.jpg):D

Varsti uueneb. Arvatavasti.

adid on kõige ilusamad;)

rAZA
23.03.06, 12:11
Minu (http://img84.imageshack.us/img84/974/f564cr.jpg) putsad (http://img159.imageshack.us/img159/5489/f597qy.jpg) :D

alarh
25.03.06, 21:11
hetkel oman siis nike total 90 III sisekaid ja nike steam välikaid...

pilt (http://img397.imageshack.us/img397/102/putsad4up.jpg)

marrrtin
25.03.06, 21:50
Need \'\'MVIII\'\' on tegelikult Nike Steam\'id.

Mulle endale isiklukiult ei meeldi.
Kui osta, siis osta ikka prof. versioonid.

Aga kui ei ole võimalik osta, eks siis ajab asja muidugi ära nendega.;)

alarh
25.03.06, 21:58
ei ole ise veel nii aktiivne m2ngija et tasuks osta 4000.- putsasid... muidu lubada saaks ikka ma arvan...:)
ja jalas istusid need ka paremini kui kallim versioon...:doh:

marrrtin
25.03.06, 22:25
Algselt postitas alarh

ei ole ise veel nii aktiivne m2ngija et tasuks osta 4000.- putsasid... muidu lubada saaks ikka ma arvan...:)
ja jalas istusid need ka paremini kui kallim versioon...:doh: Jah, eks tasub osta sellised, mis on jalas mõnusad.
Ja kui õigest kohast otsida, siis saab ikka odavalt asjad kätte :D

alarh
26.03.06, 19:43
ma ei tea kas seda tohib siia postitada aga kas keegi teab kust eestist saab osta nike mercurial vapor II tavalise muru putsasid... kas kuldseid, punaseid, siniseid voi valgeid?

gamer
26.03.06, 19:47
Algselt postitas alarh

ma ei tea kas seda tohib siia postitada aga kas keegi teab kust eestist saab osta nike mercurial vapor II tavalise muru putsasid... kas kuldseid, punaseid, siniseid voi valgeid?

Pead vast maaletoojalt uurima, mida neil suveks pakkuda on.

marrrtin
27.03.06, 15:33
Algselt postitas alarh

ma ei tea kas seda tohib siia postitada aga kas keegi teab kust eestist saab osta nike mercurial vapor II tavalise muru putsasid... kas kuldseid, punaseid, siniseid voi valgeid?Eestis pole selliseid asju, harju ära :D

Igatahes, ise tellin putsasid endale kui ka sõpradele läbi justsocca.com\'i. VÄGA kvaliteetne teenindus ja kaup. Olen tellinud oma 6-5 paari ja tellin edasigi.
Kui tahad telli sealt, suht odavad võrreldes teiste kohtadega.
Nike asjad natuke kallimad, kui Adidased.:doh:

alarh
27.03.06, 17:01
julgen vastu väita... tallinnas stockmanni kõrval olevas sportlandis on mercurial vapor II ainult 6 korgiga.....:doh:

marrrtin
27.03.06, 17:26
Algselt postitas alarh

julgen vastu väita... tallinnas stockmanni kõrval olevas sportlandis on mercurial vapor II ainult 6 korgiga.....:doh: Vastik värv ja need ka ainukesed.:oih:

alarh
27.03.06, 17:46
nõustun sinuga:D

TrevoR
27.03.06, 23:06

Algselt postitas alarh

ma ei tea kas seda tohib siia postitada aga kas keegi teab kust eestist saab osta nike mercurial vapor II tavalise muru putsasid... kas kuldseid, punaseid, siniseid voi valgeid?Eestis pole selliseid asju, harju ära :D

Igatahes, ise tellin putsasid endale kui ka sõpradele läbi justsocca.com\'i. VÄGA kvaliteetne teenindus ja kaup. Olen tellinud oma 6-5 paari ja tellin edasigi.
Nike asjad natuke kallimad, kui Adidased.:doh: On hea kaup.:P

alarh
28.03.06, 16:59

Algselt postitas alarh

Nike asjad natuke kallimad, kui Adidased.:doh:

ma ei leidnud seal aga kas seal on putsade nrid us\'ides voi uk\'dest? vabandust kysimuse pärast:doh:

rAZA
28.03.06, 18:06
ikka uk :D

marrrtin
28.03.06, 21:10
UK jah, aga mida sa ei leidnud?:kaval:

alarh
28.03.06, 21:18
seda kas seal on see uk\'des voi us\'des:doh:

TrevoR
28.03.06, 21:50
Algselt postitas alarh

seda kas seal on see uk\'des voi us\'des:doh: :P ikka uk.;)

alarh
28.03.06, 22:39
aitäh teile... kukun varsti tellima... seal suht odavad hinnad ikka:õnnelik:

marrrtin
28.03.06, 22:41
Algselt postitas alarh

aitäh teile... kukun varsti tellima... seal suht odavad hinnad ikka:õnnelik: Räägi ka siis, mida tellid ;)
Ja näita ka kui kätte saad.

Nii tore on inimesi rõõmsaks teha!:D

TrevoR
28.03.06, 22:53

Algselt postitas alarh

aitäh teile... kukun varsti tellima... seal suht odavad hinnad ikka:õnnelik: Räägi ka siis, mida tellid ;)
Ja näita ka kui kätte saad.

Nii tore on inimesi rõõmsaks teha!:D Õige.:P

alarh
28.03.06, 23:08
mitte just kohe aga siis kui vanad läbi põruvad vms... kruusakaid vaja varsti või kuidas teie neid kutsute?

marrrtin
28.03.06, 23:39
Algselt postitas alarh

mitte just kohe aga siis kui vanad läbi põruvad vms... kruusakaid vaja varsti või kuidas teie neid kutsute? Kunstmuruputsasi vaja või?
:õnnelik:

alarh
29.03.06, 07:33
jah... milliseid soovitate?

marrrtin
29.03.06, 08:58
Algselt postitas alarh

jah... milliseid soovitate?Kui pika ja pehme kunstika peal mängid, sobivad Firm Groundi omad ka väga hästi.
Aga kui mingi Hiiu staadionil mängida, siis peaks ikka mingit Zoom Controlid olema või .. Ei oskagi nii soovitada.
Kunstikad soovitan osta sul mingid odavamad. Kasvõi siit Eestist.:oih:

Vaataise.

alarh
29.03.06, 20:15
olen kuulnud et nike tiempod on väga head kunstmuru omad? need uuemad ikka...

marrrtin
29.03.06, 20:58
Algselt postitas alarh

olen kuulnud et nike tiempod on väga head kunstmuru omad? need uuemad ikka...Jah, seal on mysticud müügis, vaata Astroturfi alt.

Aga vaata kunstikaid ise.
Sa pead sellised võtma, mis on kergemad ja mugavamad.:doh:

zipo
29.03.06, 21:40
hooaeg on varsti algamas ja peaks oma predatorid garantiisse viima ja lootma raha tagasi saamisele ja uute ostmisele:)

alarh
29.03.06, 21:52
mis siis adidel viga?

MihkelPallak
31.03.06, 09:43
http://www.klubkits.plus.com/nike/ZoomTotal90IIIFG.jpg
Ise mängin sellistega hetkel, nende kõige õigematega ;)

gamer
31.03.06, 12:55
Algselt postitas alarh

mitte just kohe aga siis kui vanad läbi põruvad vms... kruusakaid vaja varsti või kuidas teie neid kutsute?

http://salinger.ee/?nodeID=9 vali mida soovid, kõik on korralikud ja mugavad, isegi odavama otsa omad, mis mul hetkel kunstil mängimiseks

marrrtin
31.03.06, 12:59
Algselt postitas gamer

Algselt postitas alarh

http://salinger.ee/?nodeID=9 vali mida soovid, kõik on korralikud ja mugavad, isegi odavama otsa omad, mis mul hetkel kunstil mängimisekstellisikivid ju!:kaval:

gamer
31.03.06, 13:17

Algselt postitas gamer

Algselt postitas alarh

http://salinger.ee/?nodeID=9 vali mida soovid, kõik on korralikud ja mugavad, isegi odavama otsa omad, mis mul hetkel kunstil mängimisekstellisikivid ju!:kaval:

mh, huvitav huvitav, pole küll nagu märganud et oleksin platsist läbi vajunud, mehed treeninge jalgu, mida sõjaväes teete?:d Seal teil enam kahjuks pole udusuled jalas.

zipo
31.03.06, 15:14
Algselt postitas alarh

mis siis adidel viga?

asi pole putsades vaid suuruses:D
veits pigistavad:S

Chaqueta
31.03.06, 17:45

Algselt postitas alarh

Miks ei ole, ma sain 3 aastat tagasi endale Maercurial Vapor I CitySpordist, lõpumüük oli muidu maksid 2500, sain 1250. Kahjuks väiksed ja maha pole müüa ka saand...

alarh
31.03.06, 20:05
saad äkki pildi panna ja mis number on :D

TrevoR
31.03.06, 21:14

Algselt postitas alarh

Miks ei ole, ma sain 3 aastat tagasi endale Maercurial Vapor I CitySpordist, lõpumüük oli muidu maksid 2500, sain 1250. Kahjuks väiksed ja maha pole müüa ka saand...3 aasatat tagasi:P

MihkelPallak
01.04.06, 17:55
Need on ikka veel need punased? kaua sa müüd neid juba?:P

alarh
01.04.06, 18:48
ma tahaks pilti palun ja nri :P ja mis hinnaga myyd;)

Edit: to Zipo: ma ei ole sellega kyll niiväga kursis aga kas väikeseid putsasid saab garantiise viia?:doh:

Chaqueta
02.04.06, 18:34
Algselt postitas alarh

Edit: to Zipo: ma ei ole sellega kyll niiväga kursis aga kas väikeseid putsasid saab garantiise viia?:doh:
Pildi saab varsti :D number 43 ja 400.-

MihkelPallak
02.04.06, 18:44
võtan ära kui korralikud on

alarh
02.04.06, 19:09

Algselt postitas alarh

Pildi saab varsti :D number 43 ja 400.-

väikesed muidu soovix vb isegi:doh:

zipo
02.04.06, 20:50
Algselt postitas alarh

asi pole selles et väiksed vaid selles et ma olen nendega millegi terava ostsas töllerdanud:D
paremal siseküljel nahk veits katki..
aga ma arvan et see läheks minu enda süü taha:S

Chaqueta
03.04.06, 22:52

võtan ära kui korralikud on

Homme toon putsad koju, need mul spordihoones kapis :) Siis teen pilti ka!

zipo
04.04.06, 18:12
Algselt postitas zipo

Algselt postitas alarh

asi pole selles et väiksed vaid selles et ma olen nendega millegi terava ostsas töllerdanud:D
paremal siseküljel nahk veits katki..
aga ma arvan et see läheks minu enda süü taha:S

tabas tna hea uudis leidsin oma sisekate tšeki üles ja garantiisse:)

kossid on 5 kuuga ikka parajad räbalad:D
ega jah mingi eriline firma pole ka:D

Even
06.04.06, 20:03
Millises Tallinna spordipoes on üleüldse kõige parem butsade väljapaneks? Endalgi oleks uusi kunstmurukaid vaja.

zipo
06.04.06, 20:52
Algselt postitas Evu

Millises Tallinna spordipoes on üleüldse kõige parem butsade väljapaneks? Endalgi oleks uusi kunstmurukaid vaja.

adidases äkki?

marrrtin
06.04.06, 22:31
Algselt postitas zipo

Algselt postitas Evu

adidases äkki?Jah, Adidase valik ongi vist kõige parem ja kvaliteetsem hetkel Eestis ja üldsegi Tallinnas.:kaval:

TrevoR
07.04.06, 11:34

Algselt postitas zipo

Algselt postitas Evu

adidases äkki?Jah, Adidase valik ongi vist kõige parem ja kvaliteetsem hetkel Eestis ja üldsegi Tallinnas.:kaval: Ega jah. Nikes pole eriti ja mujal on jamad.

Zavjalov
17.04.06, 11:18
Isiklikult on adidase putsad minuarust väga pasad, kõvad, jäiga liistuga ja halva kvaliteediga, kuntsmuru peal mängimiseks on siiski parim putsa nike first touch või zoom air control, kuid pärismurul mängimiseks on väga head putsad nike tiempo, vapor ja ka talaria.

marrrtin
17.04.06, 15:31
Algselt postitas Zavjalov

Isiklikult on adidase putsad minuarust väga pasad, kõvad, jäiga liistuga ja halva kvaliteediga, kuntsmuru peal mängimiseks on siiski parim putsa nike first touch või zoom air control, kuid pärismurul mängimiseks on väga head putsad nike tiempo, vapor ja ka talaria.Oled sa ikka õigete versioonidega mänginud?

Aga eks kõik oleneb jalast.:kaval:

Zavjalov
17.04.06, 15:37
Õigete versioonidega?:idee:

marrrtin
17.04.06, 16:47

Noh, Pulsede ja F50+\'ga mitte mingi Pulsioni või Pulsadode või F10+\'ga. ;)

Minuarust on Vaporid jäigemad kui F50+ või Predatorid.

Nahk mängib rolli.:doh:

Even
17.04.06, 16:53
Pulsado on ikka olemas vist? Või ma ei tea.

TrevoR
17.04.06, 17:11

Noh, Pulsede ja F50+\'ga mitte mingi Pulsioni või Pulsadode või F10+\'ga. ;)

Minuarust on Vaporid jäigemad kui F50+ või Predatorid.

Nahk mängib rolli.:doh: Vapor mulle ei meeldi, kuidagi imelikud on jalas. F50+ on ikka kõige parem.:)

alarh
17.04.06, 18:52
endale meeldivad ikkagi vaporid üle kõige! tald on hea ja jalas ka suht head... nahk on vaporitel sünteetiline vist, võin ka eksida:doh: , kuid väga kerge!

marrrtin
17.04.06, 21:54
Algselt postitas alarh

endale meeldivad ikkagi vaporid üle kõige! tald on hea ja jalas ka suht head... nahk on vaporitel sünteetiline vist, võin ka eksida:doh: , kuid väga kerge!NikeSkin jah.

Känguru nahk ikka parim :D

Zavjalov
17.04.06, 22:03
Vapor on tehtud kummi/plastmassi sulamist, kuid jäikuse all ei mõelnud ma nahka, vaid talda ja liistu, adidase putsade tald ja liist on nii jäik ja kõva, need ei võta jala kuju.

TrevoR
17.04.06, 22:37

Vapor on tehtud kummi/plastmassi sulamist, kuid jäikuse all ei mõelnud ma nahka, vaid talda ja liistu, adidase putsade tald ja liist on nii jäik ja kõva, need ei võta jala kuju.F50+ talla kohta ei saa väga jäik öelda.:P

Zavjalov
17.04.06, 22:40
Okei, vahet pole, asi on maitses, igaüks mängigu selle putsaga, mis talle meeldib.

marrrtin
18.04.06, 12:46

Okei, vahet pole, asi on maitses, igaüks mängigu selle putsaga, mis talle meeldib.Olen nõus, jalad on erinevad, kellele sobib, kellele mitte.

Aga ühe asja koha pealt pole nõus, Vaporid ei veni nii hästi, kui Adidase jalatsid.:kaval:

alarh
18.04.06, 15:58
uued tiempod ikka venivad kyll... :oih: aga ära hakka vaidlema:P

marrrtin
18.04.06, 17:08
Ma mõtlesin nagu väliputsade koha pealt.

Vaporid nüüd küll ei veni tallalt.:kaval:

alarh
18.04.06, 17:11
ma motlesingi tiempo välis omi... pealisnahk venib ikka... tald njh... ma ei vnna vaielda :D

marrrtin
18.04.06, 22:47
Algselt postitas alarh

ma motlesingi tiempo välis omi... pealisnahk venib ikka... tald njh... ma ei vnna vaielda :DLegendid ikka?

Tiempo on suur mõiste, btw.:D

Zavjalov
18.04.06, 23:40

Tald ei saa venida kahjuks:(

marrrtin
18.04.06, 23:52

Tald ei saa venida kahjuks:( Tallast, nagu talla koha pealt, keskelt. Venita varba ots kannani mõlemat pidi välja.

WeThePeople
18.04.06, 23:58
venitage ennast msni ja rääkige seal edasi kummal rohkem venib ja mis omi te mõtlesite

marrrtin
19.04.06, 09:07
Algselt postitas 2cool4school

venitage ennast msni ja rääkige seal edasi kummal rohkem venib ja mis omi te mõtlesiteMe arutame siin juhuslikult!:doh:

Zavjalov
19.04.06, 09:58
Putsa tald saab painduda, venida saab näiteks püksikumm.

WeThePeople
19.04.06, 17:54

Algselt postitas 2cool4school

venitage ennast msni ja rääkige seal edasi kummal rohkem venib ja mis omi te mõtlesiteMe arutame siin juhuslikult!:doh:

ma tahan äkki endale puutsasid osta ja näen et siin teema ja seal saab abi, aga mingid on 300 lehte rääkind venitamisest

Zavjalov
20.04.06, 14:37
Küsi, kui sul abi vaja on.

TrevoR
20.04.06, 15:36

Küsi, kui sul abi vaja on.:P

Homie
21.04.06, 21:26
Nike Tiempo ikka üle kõige

TrevoR
21.04.06, 21:35
Algselt postitas mart44

Nike Tiempo ikka üle kõigeTiempo on nagu Mercurial või Predator. On olemas Tiempo Brazilianid, Legendid jne.:P Või mõtled sa kõiki neid Tiempo sorte:P
(Kas nüüd läks õigesti?):P

alarh
21.04.06, 22:57
mina tean selliseid tiemposid: mystic, legend, brazilian... :kaval:

ChelseaFC
22.04.06, 00:01
mul on hetkel kasutusel kunstmuru Nike first touchid. Väga head.... soovitan.

marrrtin
22.04.06, 09:24
Algselt postitas alarh

mina tean selliseid tiemposid: mystic, legend, brazilian... :kaval: Jah, no siis räägigi, muidu ei saa aru.:kaval:

Zavjalov
22.04.06, 11:59
Algselt postitas chelseafan112

Oled õigel teel;)
Need on jah vägagi head putsad, kuid zoom air controlid on isegi tsipa paremad.

marrrtin
22.04.06, 19:03

Oled õigel teel;)
Need on jah vägagi head putsad, kuid zoom air controlid on isegi tsipa paremad.Jah, minu omad! :)

TrevoR
22.04.06, 19:55

Oled õigel teel;)
Need on jah vägagi head putsad, kuid zoom air controlid on isegi tsipa paremad.Jah, minu omad! :):P natuke paremad vist on, kui viisud:P

marrrtin
22.04.06, 20:56
Viisud on mõtetud, imo.:oih:

kennu93
22.04.06, 22:46
Ise mängin Nike Air Legend Impax Turfiga.
Väga head ja mugavad putsad

Zavjalov
23.04.06, 22:11
Mul endal ka zoom air controlid, viisu on hea, kuid keerab jalad perse.

Even
30.04.06, 15:52
Käisin eile NettoSpordis, ja mõtlesin kuna pole veel kunstmuru butsasi siis peaks ostma. 599.- krooniga sain ainukesed mis seal alles olid. Uhlsport Uruguay La Celeste, vist.

Sellised siis. (http://212.77.169.40/itempictures/2623872246383_1.jpg)

17
30.04.06, 19:28
Algselt postitas Evu

Käisin eile NettoSpordis, ja mõtlesin kuna pole veel kunstmuru butsasi siis peaks ostma. 599.- krooniga sain ainukesed mis seal alles olid. Uhlsport Uruguay La Celeste, vist.

Vähemalt eelmine suvi olid foorumi siimsorokinil samasugused:) Ja endine Kure täkk Kalle Lepp mängis samuti selliste sussidega.:õnnelik:

TrevoR
30.04.06, 19:40
Algselt postitas Evu

Sellised siis. (http://212.77.169.40/itempictures/2623872246383_1.jpg)sorri, mulle ei meeldi:)

IndrekL
30.04.06, 22:00
Kas keegi tore inimene võib öelda, kust leida Tallinna piirides normaalseid muruputsasid suurses 46. Eelmine hooaeg pidin igatahes kolmveerand Tallinna spordipoodidest läbi käima, et leida midagi.

alarh
30.04.06, 23:31
kui mina viimati käisin tallinnas siis stockmani vastas sportlandis, siis viru citispordis äkki ... :doh:

MihkelPallak
01.05.06, 14:41
kui hea hinnaga tahad siis seal järve keskuse sportlandi taga on mingi teine pood

TrevoR
01.05.06, 14:46

kui hea hinnaga tahad siis seal järve keskuse sportlandi taga on mingi teine poodnetosport vist.

alarh
01.05.06, 17:27
seal stockmani vastas sportlandis oli: nike steam, nike tiempo legend või (mystic), nike total 90 III, adidas predeator ( ei ole kindel kas kirjutasin oieti) ja veel mingid adid vist... koik alla 1000.- vä nike steamid...

MihkelPallak
01.05.06, 18:28
Algselt postitas alarh

, adidas predeator ( ei ole kindel kas kirjutasin oieti) ja veel mingid adid Predator aga jah Sportlandis ei müüda väga häid seal netospordis müüakse ikka väärt butsasid

MihkelPallak
01.05.06, 18:32

Adidas F30 sisekad valged, Umbro Fifty sisekad, Nike zoom air brazilian need kollased kunstmuru omad , Nike First touch need valge ja punasega kunstmuru omad, nike tiempo air legend valged muru omad, adidas f30 hõbedased välikad , nüüd on veel kahed välikad nike tiempo air legend mustad ja total 90 zoom air

2mSööt3mMööda
01.05.06, 19:02

Adidas F30 sisekad valged, Umbro Fifty sisekad, Nike zoom air brazilian need kollased kunstmuru omad , Nike First touch need valge ja punasega kunstmuru omad, nike tiempo air legend valged muru omad, adidas f30 hõbedased välikad , nüüd on veel kahed välikad nike tiempo air legend mustad ja total 90 zoom air
väheks ei jää? :P

marrrtin
01.05.06, 20:03
Adidase esinduskaupluses on kõige suurem valik arvatavsti.:kaval:

Zavjalov
02.05.06, 12:50
www.prodirectsoccer.com

Väga väärt leht, valik suurem, hinnad odavamad ja putsadega läheb aega kuni 2 nädalat.

Even
02.05.06, 13:37
Algselt postitas TrevoR

Algselt postitas Evu

Sellised siis. (http://212.77.169.40/itempictures/2623872246383_1.jpg)sorri, mulle ei meeldi:);) Sellest on ükskõik. Jalga sobivad vähemalt ja niivõrd kuivõrd hea hinnaga sain ka.

Zavjalov
02.05.06, 19:40
Algselt postitas Evu

See on hea putsa.

TrevoR
02.05.06, 20:19
Algselt postitas Evu

Algselt postitas TrevoR

Algselt postitas Evu

Sellised siis. (http://212.77.169.40/itempictures/2623872246383_1.jpg)sorri, mulle ei meeldi:);) Sellest on ükskõik. Jalga sobivad vähemalt ja niivõrd kuivõrd hea hinnaga sain ka.Olgu. Ära ärritu. :)

Even
10.08.06, 12:28
Üks meie foorumis elanikest võitis Sporditähe ennustuse võistlusega endale need 4000.- kroonised Nike Mercurial Vaporid.

Kasutaja nimega kaala siis.

http://www.sportearth.com/images/2006-02-21/312606a.jpg

fcflora90
10.08.06, 12:50
Algselt postitas Evu

Üks meie foorumis elanikest võitis Sporditähe ennustuse võistlusega endale need 4000.- kroonised Nike Mercurial Vaporid.

Kasutaja nimega kaala siis.

http://www.sportearth.com/images/2006-02-21/312606a.jpg

ma tahtsin ka osta vaporid aga mulle öeldi et need on ründajatele. Aga mina mängi kaitses ja siis soovitati Nike Total 90. Vaporid pidid olema eliit klassi omad.:oih: kahju.

Saarlane
10.08.06, 12:54
Näevad välja nagu oleksid väga kõvad ning jalas ebamugavad:oih:

Even
10.08.06, 13:06
kaala ongi eliitklass.

Homie
10.08.06, 15:00
Algselt postitas Saarlane

Näevad välja nagu oleksid väga kõvad ning jalas ebamugavad:oih:
Pealt on nad just ülipehmed......;)

lyoni fänn
10.08.06, 17:03
Ei ütleks, et pealt väga pehmed. Pigem kand on sel putsal väga hea, jalg püsib hästi paigal. Poest ostes sobib kitsale jalale.

alarh
11.08.06, 13:38
ei tea:doh: julgen väita et need sobivad ka laiemale jalale... käisin proovimas, peale vaadates on kyll, et need on nii kitsad ja kõik! aga kui jalga proovid ja paelu järgi lased vms siis on päris head jalas!:õnnelik:

Even
12.08.06, 19:11
MaRtin12, kaua sealt justsocca.com\'ist aega läheb kui tellid?
Ning kas sellel uuel Hiiu murul kannataks mängida firm groundidega?

edti: Kas keegi on kuskil spordipoodides Eestis märganud selliseid butsasi:

Nike Air Zoom Control
Nike First Touch
Nike Contact.

Zavjalov
13.08.06, 00:17
Algselt postitas Evu

Nike Air Zoom Control
Nike First Touch
Nike Contact.

Nike Air Zoom Controlid on mul endalgi ja ennem olid Nike First Touchid, Zoomid ostsin ma cityspordist ja First Touchid sportlandist:)

Even
13.08.06, 00:21
Järvekeskuse Sportlandis ega NettoSpordis pole neid. Tartu Mnt Sportlandis ka mitte. Ülemiste keskuse Sportlandis ka ei ole, kuid NettoSpordis on, aga seal on ainult 47 suurus.

TrevoR
13.08.06, 12:02
Algselt postitas Evu

kaua sealt justsocca.com\'ist aega läheb kui tellid?

Ma sain ka justsoccast omale putsad, tulid vist 2 nädalat, täpselt ei mäleta.
Hiiul on just hea firm groundidega mängida.

marrrtin
13.08.06, 20:38
Hiiul peabki firm groundidega mängima.
Kunstmuru putsad liiga sitad selle muru jaoks.
Ostsin Predatorid, odavad, 25 naela + 10 Justsoccast.
Mulle tulid nädalaga ära.
Trevorile jah, nats kauem :P

Zoom Controlid on parimad sise/kunstmuru putsad, mis mul on eales olnud. Nagu liiga head. Ostan kohe teise paari ka arvatavsti.

alarh
13.08.06, 23:27
Algselt postitas Evu

Nike Air Zoom Control
Nike First Touch
Nike Contact.

hmm... sellised ma ostsin endale paide sportlandist, viimane paar oli aga paides kati spordipoes oli ka neid .... aga sportlandis olid nad vabaaja jalanõude all ja ma ostsin nad vabaajakateks;)

Even
14.08.06, 16:55
Peaks ka ikka netist tellima, mingid firm groundid. Aga miks Martinile kauem kui Trevorile? Püsiklient?

Näita mulle ka neid 25 naelaseid Predatoreid, 10 on postikulu?

TrevoR
14.08.06, 17:13
Algselt postitas Evu

Aga miks Martinile kauem kui Trevorile?
10 on postikulu? Vastupidi. ;) Jah 10 on postikulu.

TrevoR
14.08.06, 17:16
Need (http://www.justsocca.com/productview-UID-1493.asp)
ja
Need (http://www.justsocca.com/productview-UID-1491.asp)
olid Tartu Sportlandis müügil, punased olid 1500, aga valgeid ei vaadanud. ;)

alarh
14.08.06, 17:25
täpsemalt millises sportlandis :D ?

aitäh!

TrevoR
14.08.06, 17:35
Eedenis

alarh
14.08.06, 17:36
Algselt postitas TrevoR

Eedenis

tänud... tuleb uurima minna siis millalgi:doh:

riho
14.08.06, 17:53
Endale ostsin mingi kuu tagasi Nike Pace Vapor II\'ed.
Need on jah rohkem ründavatele mängijatele. Suht kerged ja mugavad. Pallitunnetus on nendega väha hea.
Pilt siis:

http://www.campo-sport.com/images/Buty_pilkarskie/Nike-buty/PaceVapor_nieb/IMG_2876.jpg

Even
14.08.06, 18:45
Millised butsad, nii 1000.krooni hinnaklassis sobivad siis kaitsemängijatele?

TrevoR
14.08.06, 19:07
Mina sain sellised (http://www.justsocca.com/productview-UID-125.asp) 1000 kr eest, aga nüüd on alles ainult soft groundile.

alarh
14.08.06, 19:12
Algselt postitas Evu

ADIDAS PREDATOR PULSE, ADIDAS PREDATOR ABSOLUTE, NIKE TOTAL 90, NIKE TIEMPO MYSTIC, ADIDAS F30+? äkki need, ma koige paremini ei tea:oih:

marrrtin
14.08.06, 21:35
Algselt postitas alarh

Algselt postitas Evu

ADIDAS PREDATOR PULSE, ADIDAS PREDATOR ABSOLUTE, NIKE TOTAL 90, NIKE TIEMPO MYSTIC, ADIDAS F30+? äkki need, ma koige paremini ei tea:oih: Tegelikult ei saa nii võtta, mis sobib ja, mis ei sobi vastavalt oma positsioonile.

Sobivad need, mis on mugavad jalas.:doh:

alarh
14.08.06, 21:58
tglt jah... kaitsest võix ka m2ngida MV-idega voi tegelikult, ma nägin 2-3 nädalat tagasi tallinna tartu mnt sportlandis Mercurial Talaria III valge/kollasega, siis nende hind oli 700.- ja 900.- vahe peal minu arust... muidu need talariad ka head papud!:kaval:

Even
14.08.06, 22:03
Praegu on muidu Ülemiste Keskuse NetoSpordis päris kõva butsa valik. Uusi on palju juurde tulnud.

marrrtin
14.08.06, 22:19
Algselt postitas alarh

tglt jah... kaitsest võix ka m2ngida MV-idega voi tegelikult, ma nägin 2-3 nädalat tagasi tallinna tartu mnt sportlandis Mercurial Talaria III valge/kollasega, siis nende hind oli 700.- ja 900.- vahe peal minu arust... muidu need talariad ka head papud!:kaval: Vaporid täna just vaatasime, Eedenis, Tartus, Spantal Spordis, 1500.:oih:

alarh
14.08.06, 22:28
kas vapor II voi III -ed? ja muidu need talariad olid ale ajal...

TrevoR
14.08.06, 22:35

Vaporid täna just vaatasime, Eedenis, Tartus, Spantal Spordis, 1500.:oih: Oli hoopis Spantal Sport? No vahet pole. Aga seal olid jah vapor 2, punased ja valged ja talaria 2 punased, valged ja hallid. Siis veel Total 90putsad olid ja veel mõned.

Pilt
15.08.06, 13:47
Sooviks müüa enda vanad putsad. Kandsin neid paar mängu ja mõned trennid ja siis jäid nurka vedelema. Nüüd proovisin neid jalga ja ohhsaimet, väikseks jäid. Suurus siis 45 ja kõik on korras(nupud all ja pole kulunud jne). Originaalid Nike omad ja hinnaks tuleks kuskil 350.- Võib ka vahetada 46 või 47 numbri vastu.

alarh
18.08.06, 00:01
kas kellegil on olnud kogemusi Nike MV I papudega? ja kas kellegil neid hetkelgi on? selline salapärane huvi tekkis nende vastu:kaval:

marrrtin
18.08.06, 09:04
Vapor II võin müüa 1000 eest, number 40!:oih:

alarh
18.08.06, 13:23
hmmm, oleks vb isegi ostja kui nr oleks 45:doh: aga pilti?:D

marrrtin
18.08.06, 17:39
Algselt postitas alarh

hmmm, oleks vb isegi ostja kui nr oleks 45:doh: aga pilti?:D Mul müüa nr 40d.

alarh
18.08.06, 17:52
jaa (Y) head ja korralikud papud... kahju ainult et väiksed... äkki on kellegil veel vaporitega kogemusi... voib peab eedenist MVII uurima minema?

Karelinho
20.08.06, 15:45
minu saalijalatsid (http://www.soccercorner.com/Nike_Total_Magia_Chrome_p/si-ni306683-001.htm)

minu väliputsad (http://www.kitbag.com/product_images/large/307756-412.jpg)

.... ja ise tahaks teada kust eestis olex võimalik saada sellised nike mv väliputsasid suurus 44- 44,5.