320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?

    Uus hooaeg on algamas 28. augustil ning aeg oleks juba avada teema. Uudiseid tuleb kõvasti ning 10. augustiks peaks selgeks saama täieliku Serie A koosseisu. Ühtlasi pannakse sel päeval paika ka esialgsed mängupaarid.

    Hetkel paistab olukord väga huvitav ning Inter võib pärast kahe aastast pausi taas tiitlivõitlusega liituda. Igatahes loodan, et hooaeg venib \"pikale\" ning võitja selgub alles väga hilje - eeldatavalt viimases voorus.

    Mazz ja mina (või siis ainult mina) teeme ilmselt enne hooaja algust suhteliselt põhjaliku eelvaate jne.

    Kõik uudised selle hooajaga seosnevad siia, transferid ilma teemata klubidega jne.

    Võite rahulikult postitada, kui teemasse jääte. Mina keelama ei tule. Sel hooajal on jällegi minu poolt voorude ülevaated, ehk ka eelvaated.

    PS. Kes siis teie arust tänavu scudetto endale võtab?
    1
    Juventus
    0,00%
    0
    Milan
    100,00%
    1
    Inter
    0,00%
    0
    Udinese
    0,00%
    0
    Sampdoria
    0,00%
    0
    Roma
    0,00%
    0
    Keegi teine
    0,00%
    0
    sigpic

    #2
    Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

    Algselt postitas Tanel
    Mazz ja mina (või siis ainult mina) teeme ilmselt enne hooaja algust suhteliselt põhjaliku eelvaate jne.

    Sel hooajal on jällegi minu poolt voorude ülevaated, ehk ka eelvaated.
    Striker Maniat ka teed või käib see ülejõu?

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

      Algselt postitas eika


      Algselt postitas Tanel
      Mazz ja mina (või siis ainult mina) teeme ilmselt enne hooaja algust suhteliselt põhjaliku eelvaate jne.

      Sel hooajal on jällegi minu poolt voorude ülevaated, ehk ka eelvaated.
      Striker Maniat ka teed või käib see ülejõu?
      Ma põhismõtteliselt võin Striker Maniat vedada. , kui keegi teine ei taha/saa ja kui huvilisi on.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

        Las Tanel ütleb enne oma sõna.

        Teemasse ka. Juventus võiks see aasta korrata oma edu.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

          Ma ütlesin juba eelmise hooaja lõppus, et vean ka uuel hooajal.

          Aga igatahes, ütleks praegu, et paberil paistab kõige tugevam Juventus, kuid vahe Interi ja Milaniga on suhteliselt väikene.
          sigpic

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

            Arvatavasti võtan isegi sellel hooajal Striker Maniast osa, eelmine aasta kui teised osalesid tundus suht huvitav. Ise hoian arvatavasti Interile pöialt.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'


              Ise olen sell hooajal mis nüüd hakkab Milani poolt, eks saab näha mis neljast(Sheva, Pipo, Vieri ja Gilardino) tippründajast saab, kes kõige rohkem väravaid lööb ning kes põhis hakkavad olema. Ma arvan et Pipo mängu päevad on Milanis läbi ja ta hakkab väga harva mängu saama ning varsti peab vist endale uue klubi otsima.


              Üks küsimus ka kuidas Sheva ja Ancelotti tüli lahenes ???

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                Mina ei saa aru, kuidas see Juve paberil võimas on?, palun selgitust.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                  Algselt postitas Devil
                  Mina ei saa aru, kuidas see Juve paberil võimas on?, palun selgitust.
                  Sellised asjad on väga subjektiivsed. Ära püüagi aru saada.
                  Minuarust ainuüksi nimi Viera lisab paberile tohutut võimsust. Nimi iseenesest lihtsalt kõlab võimsalt - VIERAAAA !

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                    Algselt postitas -Marko-


                    Algselt postitas Devil
                    Mina ei saa aru, kuidas see Juve paberil võimas on?, palun selgitust.
                    Sellised asjad on väga subjektiivsed. Ära püüagi aru saada.
                    Minuarust ainuüksi nimi Viera lisab paberile tohutut võimsust. Nimi iseenesest lihtsalt kõlab võimsalt - VIERAAAA !
                    Ta nimi on Patrick VIEIRA tarkpea
                    Aga paberil tundub kõige kõvem sats vast olevat AC Milan. Kuna Inter on alati mingil määral olnud ebastabiilne, siis valiksin seria A võitja välja ACM\'i ja Juve vahelt.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                      juventus võidab! nii lihtne see ongi
                      Pilt kus trumm on?

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                        JUVENTUS
                        -----------------Buffon---------------------
                        Zebina--Thuram--Cannavaro--Zambrotta
                        Camoranesi--Vieira---Emerson---Nedved
                        -------Ibrahimovic-Trezeguet-------------

                        MILAN
                        -----------------Dida-------------------
                        Cafu-----Nesta------Stam-----Maldini
                        Gattuso--Kaka----Pirlo--Jankulovski
                        ------Shevshenko-Gilardino----------

                        INTER
                        ----------------Toldo-----------------
                        Zanetti--Samuel--Cordoba--Wome
                        Stankovic---Pizarro--Veron---Solari
                        ------------Adriano--Martins--------

                        Kui meeskonad niimoodi \"paberile\" rivistada, siis tundub minu arvates tugevaim Milan (arvatavasti küll ei vasta need koosseisud 100% tegelikkusele). Väravavahtide osas on Juvel väike eelis (nii kaua, kui Buffon terve püsib). Kaitse on Milanil Itaalia ja maailma parim, kõik on kogenud ja kõvad mängijad... samas võib just probleemiks osutuda vanusest johtuvad vigastused. Juventusel võib nõrgaks kohaks osutuda parem- ja Interil vasakäär. Samuti ei saa Inter 100% kindel olla oma keskkaitsepaari koostöö toimimisel. Poolkaitset tugevdasid tänavu kõik meeskonnad ja selles osas on meeskonnad üsna võrdsed. Interil ja Milanil on väga loovad poolkaitses (ja Inter raisk meelitas endale ühe mu lemmikmängija Solari), Juvel samas väga tugev lõhkuv poolkaitse. Rünnak on minu arvates taas tugevaim Milanil (seda muidugi juhul, kui Gila suudab näidata sarnast mängu Parma aegadega), samas sealgi ei jää Inter ja Juve palju maha... Treener osas on väikene eelis Juventusel ja Milanil, Mancini näitas eelmisel aastal, et tal jääb veel taktikalistest oskustest vajaka.
                        Niisiis minu ennustus algavaks hooajaks. 3/4 hooaega on võrdsete heitlus, peale seda vajub Inter ära ning lõpuks jäävad tiitli eest võitlema Milan ja Juve... võidab see, kelle mängijad püsivad rohkem terved.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                          Vaadates kolme \"suure\" koosseise, siis ei oska küll kellegi peale panustada. Iga meeskond on enda ridu täiendanud, pealegi lisatäiendusteks on veel aega, selles suhtes, et üleminekuaken on veel lahti.

                          Ise pakun, et kõva konkurentsi hakkab pakkuma Inter, kuid nende probleem on endiselt see, et ostetakse igasuguseid staare kokku, kulutatakse raha ja siis osad täkud lihtsalt istuvad vahetusmeestepingil ja sügavad kukalt. Mancini on minu jaoks selline treener, kes küll midagi korralikku teha ei suuda. Tema rahavarud ja mängijatevalik on tõsiselt hea, kuid 11-meest platsile võitma saata ta eriti ei oska. Samas, selline teooria kehtis eelmisel hooajal. Selle hooajaeelsete mängude põhjal tuleb ainult kiita Mancinit, võite on tulnud mõnuga.

                          AC Milan on endiselt tugev. Eriti hirmuäratav on nende ründeliin - samas ega Juventus nendele kah alla jää. Seega on väga raske ennustada, mis tulemusega lõppeb see hooaeg Serie A\'s. Aga ühte võin küll öelda, Juventuse keskväljapaar on MÄSSIVE! Hoitke alt, sest vastastel ei saa kerge olema!

                          Samas ei tohi alahinnata ka teisi satse. Roma on nõrgem, kui kunagi varem, kuid nad on endiselt löögihoos. Rääkimata teistest..

                          Jõudu kõikidele fännidele!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                            Jankulovski eelistusena Seedorfile ... jee rait ... ja yldse mängitakse see hooaeg 3412

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?\'

                              Algselt postitas Devil


                              Jankulovski eelistusena Seedorfile ... jee rait ... ja yldse mängitakse see hooaeg 3412
                              Minu arvates on Seedorf mõttetu mängija

                              3-4-1-2...võib-olla nõrgemate meeskondade vastu küll, aga tugevamate vastu vaevalt te sellist strateegiat kasutate (nagu Juve kasutab nõrgemate vastu 4-3-3 asetust)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X