PDA

View Full Version : Hooaeg 05/06 - kolme gigandi võitlus?

Tanel
02.08.05, 18:24
Uus hooaeg on algamas 28. augustil ning aeg oleks juba avada teema. Uudiseid tuleb kõvasti ning 10. augustiks peaks selgeks saama täieliku Serie A koosseisu. Ühtlasi pannakse sel päeval paika ka esialgsed mängupaarid.

Hetkel paistab olukord väga huvitav ning Inter võib pärast kahe aastast pausi taas tiitlivõitlusega liituda. Igatahes loodan, et hooaeg venib \"pikale\" ning võitja selgub alles väga hilje - eeldatavalt viimases voorus.

Mazz ja mina (või siis ainult mina) teeme ilmselt enne hooaja algust suhteliselt põhjaliku eelvaate jne.

Kõik uudised selle hooajaga seosnevad siia, transferid ilma teemata klubidega jne.

Võite rahulikult postitada, kui teemasse jääte. Mina keelama ei tule. Sel hooajal on jällegi minu poolt voorude ülevaated, ehk ka eelvaated.

PS. Kes siis teie arust tänavu scudetto endale võtab?

eika
02.08.05, 18:55
Algselt postitas Tanel
Mazz ja mina (või siis ainult mina) teeme ilmselt enne hooaja algust suhteliselt põhjaliku eelvaate jne.

Sel hooajal on jällegi minu poolt voorude ülevaated, ehk ka eelvaated.

Striker Maniat ka teed või käib see ülejõu?

Drogba
02.08.05, 19:20
Algselt postitas eika

Algselt postitas Tanel

Sel hooajal on jällegi minu poolt voorude ülevaated, ehk ka eelvaated.

Striker Maniat ka teed või käib see ülejõu?

Ma põhismõtteliselt võin Striker Maniat vedada.;) , kui keegi teine ei taha/saa ja kui huvilisi on.

Tauri.T
02.08.05, 19:21
Las Tanel ütleb enne oma sõna.

Teemasse ka. Juventus võiks see aasta korrata oma edu.

Tanel
02.08.05, 19:57
Ma ütlesin juba eelmise hooaja lõppus, et vean ka uuel hooajal.

Aga igatahes, ütleks praegu, et paberil paistab kõige tugevam Juventus, kuid vahe Interi ja Milaniga on suhteliselt väikene.

IndrekL
02.08.05, 20:26
Arvatavasti võtan isegi sellel hooajal Striker Maniast osa, eelmine aasta kui teised osalesid tundus suht huvitav:). Ise hoian arvatavasti Interile pöialt.

Drogba
02.08.05, 21:16
Ise olen sell hooajal mis nüüd hakkab Milani poolt, eks saab näha mis neljast(Sheva, Pipo, Vieri ja Gilardino) tippründajast saab, kes kõige rohkem väravaid lööb ning kes põhis hakkavad olema. Ma arvan et Pipo mängu päevad on Milanis läbi ja ta hakkab väga harva mängu saama ning varsti peab vist endale uue klubi otsima.
:lahe: :)

Üks küsimus ka kuidas Sheva ja Ancelotti tüli lahenes ???:oih:

Devil
03.08.05, 00:51
Mina ei saa aru, kuidas see Juve paberil võimas on?, palun selgitust.

Wingback
03.08.05, 08:36
Algselt postitas Devil
Sellised asjad on väga subjektiivsed. Ära püüagi aru saada. :)
Minuarust ainuüksi nimi Viera lisab paberile tohutut võimsust. Nimi iseenesest lihtsalt kõlab võimsalt - VIERAAAA !

2mSööt3mMööda
03.08.05, 09:09
Algselt postitas -Marko-

Algselt postitas Devil
Sellised asjad on väga subjektiivsed. Ära püüagi aru saada. :)
Minuarust ainuüksi nimi Viera lisab paberile tohutut võimsust. Nimi iseenesest lihtsalt kõlab võimsalt - VIERAAAA !
Ta nimi on Patrick VIEIRA tarkpea :)
Aga paberil tundub kõige kõvem sats vast olevat AC Milan. Kuna Inter on alati mingil määral olnud ebastabiilne, siis valiksin seria A võitja välja ACM\'i ja Juve vahelt.

Pilt
03.08.05, 14:06
juventus võidab! nii lihtne see ongi

eika
03.08.05, 15:19
JUVENTUS
-----------------Buffon---------------------
Zebina--Thuram--Cannavaro--Zambrotta
Camoranesi--Vieira---Emerson---Nedved
-------Ibrahimovic-Trezeguet-------------

MILAN
-----------------Dida-------------------
Cafu-----Nesta------Stam-----Maldini
Gattuso--Kaka----Pirlo--Jankulovski
------Shevshenko-Gilardino----------

INTER
----------------Toldo-----------------
Zanetti--Samuel--Cordoba--Wome
Stankovic---Pizarro--Veron---Solari
------------Adriano--Martins--------

Kui meeskonad niimoodi \"paberile\" rivistada, siis tundub minu arvates tugevaim Milan (arvatavasti küll ei vasta need koosseisud 100% tegelikkusele). Väravavahtide osas on Juvel väike eelis (nii kaua, kui Buffon terve püsib). Kaitse on Milanil Itaalia ja maailma parim, kõik on kogenud ja kõvad mängijad... samas võib just probleemiks osutuda vanusest johtuvad vigastused. Juventusel võib nõrgaks kohaks osutuda parem- ja Interil vasakäär. Samuti ei saa Inter 100% kindel olla oma keskkaitsepaari koostöö toimimisel. Poolkaitset tugevdasid tänavu kõik meeskonnad ja selles osas on meeskonnad üsna võrdsed. Interil ja Milanil on väga loovad poolkaitses (ja Inter raisk meelitas endale ühe mu lemmikmängija Solari), Juvel samas väga tugev lõhkuv poolkaitse. Rünnak on minu arvates taas tugevaim Milanil (seda muidugi juhul, kui Gila suudab näidata sarnast mängu Parma aegadega), samas sealgi ei jää Inter ja Juve palju maha... Treener osas on väikene eelis Juventusel ja Milanil, Mancini näitas eelmisel aastal, et tal jääb veel taktikalistest oskustest vajaka.
Niisiis minu ennustus algavaks hooajaks. 3/4 hooaega on võrdsete heitlus, peale seda vajub Inter ära ning lõpuks jäävad tiitli eest võitlema Milan ja Juve... võidab see, kelle mängijad püsivad rohkem terved.

Silver
03.08.05, 15:45
Vaadates kolme \"suure\" koosseise, siis ei oska küll kellegi peale panustada. Iga meeskond on enda ridu täiendanud, pealegi lisatäiendusteks on veel aega, selles suhtes, et üleminekuaken on veel lahti.

Ise pakun, et kõva konkurentsi hakkab pakkuma Inter, kuid nende probleem on endiselt see, et ostetakse igasuguseid staare kokku, kulutatakse raha ja siis osad täkud lihtsalt istuvad vahetusmeestepingil ja sügavad kukalt. Mancini on minu jaoks selline treener, kes küll midagi korralikku teha ei suuda. Tema rahavarud ja mängijatevalik on tõsiselt hea, kuid 11-meest platsile võitma saata ta eriti ei oska. Samas, selline teooria kehtis eelmisel hooajal. Selle hooajaeelsete mängude põhjal tuleb ainult kiita Mancinit, võite on tulnud mõnuga.

AC Milan on endiselt tugev. Eriti hirmuäratav on nende ründeliin - samas ega Juventus nendele kah alla jää. Seega on väga raske ennustada, mis tulemusega lõppeb see hooaeg Serie A\'s. Aga ühte võin küll öelda, Juventuse keskväljapaar on MÄSSIVE! Hoitke alt, sest vastastel ei saa kerge olema!

Samas ei tohi alahinnata ka teisi satse. Roma on nõrgem, kui kunagi varem, kuid nad on endiselt löögihoos. Rääkimata teistest..

Jõudu kõikidele fännidele! ;)

Devil
03.08.05, 16:26
Jankulovski eelistusena Seedorfile ... jee rait :D ... ja yldse mängitakse see hooaeg 3412

eika
03.08.05, 16:38
Algselt postitas Devil

Jankulovski eelistusena Seedorfile ... jee rait :D ... ja yldse mängitakse see hooaeg 3412
Minu arvates on Seedorf mõttetu mängija:lahe:

3-4-1-2...võib-olla nõrgemate meeskondade vastu küll, aga tugevamate vastu vaevalt te sellist strateegiat kasutate (nagu Juve kasutab nõrgemate vastu 4-3-3 asetust)

Silver
03.08.05, 17:01
Algselt postitas Devil

Jankulovski eelistusena Seedorfile ... jee rait :D ... ja yldse mängitakse see hooaeg 3412 Las ma arvan Devil, helistasid Ancelottile ja ta ütles sulle surmkindlalt, et mängite 3412 taktikaga? Küll meist mõni on ikka selgeltnägija! :D

inzu
03.08.05, 19:22
juventus teeb labaselt milanile ja interila ära

Devil
03.08.05, 19:36
Algselt postitas Silver

Algselt postitas Devil

Jankulovski eelistusena Seedorfile ... jee rait :D ... ja yldse mängitakse see hooaeg 3412 Las ma arvan Devil, helistasid Ancelottile ja ta ütles sulle surmkindlalt, et mängite 3412 taktikaga? Küll meist mõni on ikka selgeltnägija! :DBöö seda on mängitud sõprustes ja sellest on ancelotti rääkinud ... faking dumbass juve fännid ... ja eika, kui ei tea ära mölise ... ja siis mina ei tea juve taktikalistest käikudest midagi,kuid milan 4-3-3 ei mängi.

mazz
03.08.05, 20:34
Üks-ühele võrreldes on Milani algkoosseis kuulsam ehk küll, kuid nagu eelmine hooaeg kenasti näitas, siis ei tähenda see suurt midagi. Tähtis on hoopis see, kuidas treener satsi mängima suudab panna ja kuna juba mängutaktikad on võistkondadel hoopis erinevad, siis ei saa sellise üks-ühele võrdlusega lihtsalt mitte mingit selgust. Palju parema võrdluse saaks minu arvates klubide suviste täienduste arvelt:

Juventus võttis eelmisel hooajal Scudetto vastupidiselt ootustele. Keskpoolikus puudus Emersonile vääriline paariline ning praktiliselt igale positsioonile nappis varuvariante. Hoolimata sellest näidati Milanile koht kätte. Selleks hooajaks on KÕIK nõrgad kohad parandatud - Capello on isegi öelnud, et et ta võiks vabalt rivistada üles kaks suurepärast võistkonda ning tal on ka taktika valimise osas palju vabamad käed. Samas ei ole võistkonna eeldatav põhikoosseis väga palju muutunud. Hästi kokkumänginud koosseis sai seega nüüd palju tugevamaks ja sügavamaks.

Kui palju on Milan end suvega täiendanud? Crespo ja Tomassoni asemel on Vieri ja Gilardino - Bobo ei ole viimastel aastatel midagi suurepärast näidanud ja Gilardino puhul jääb alati üles küsimärk, kuidas ta suures klubis hakkama saab. Jankulovski osas sama jutt ning niigi juba aastaid liiga vanaks peetud kaitseliin on nüüd VEEL aasta vanemaks saanud. Väga hea võistkond, aga ei näe põhjust, miks peaks neil minema paremini kui eelmisel hooajal.

Hoopis rohkem kardan ma sel hooajal Interit. Kuigi nad võivad kõik jälle kohe esimeste kuudega persse keerata, võivad nad vabalt ka teistele selga näidata. Potentsiaal on olemas ja eks aeg näitab, kas eelmise hooaja läbikukkumine oli lihtsalt uue koosseisu tuleprooviks ja nüüd suudavad nad jätkata sama hooga, millega eelmise hooaja lõpetasid või ei ole nad endiselt suutnud mitte midagi õppida. Suvega on nad teinud taas päris palju oste ning erinevalt Juvest mõjutavad need ilmselt suuresti ka otseselt põhikoosseisu - näis, kas kordub tavaline jama. Ahjaa, suvi pole ju veel sugugi läbi ja võib-olla on Interi lollimad ostud veel ees.

Ühesõnaga: eelmise aasta parim meeskond on teinud suvega läbi väga suure arengu, Milan loodab suures osas samale kaardiväele ja Inter on teinud palju muudatusi, aga selle kasutegur on veel küsimärk.

Tanel
03.08.05, 21:58
No Interi suurtest kulutamistest on loll rääkida. Põhimõtteliselt enamikud tehingud on olnud väga läbi mõeldud ning vajalikud. (väljaarvatud Wome) Mitte nagu vanasti, mil osteti mängijaid, keda meil pole 100% vaja. Lisaks maksti veel hiiglaslike summasi täiesti mõttetute mängijate eest, kuigi meil olid juba sama head mängijad olemas. Lisaks oli siis veel ainult Moratti nüüd aga Facchetti, kellel on päris hea nina heade mängijate peale minu arust.

Brasiillase Julio Cesari ostuga on ilmselt meil olemas üks tulevasi parimaid väravavahte maamunal.
Solari peaks nüüd kinni panema meie vasakuääre, mis on suhteliselt nõrk olnud. Kuigi Solari kohta pole ka häid sõnu pre-seasonilt kuulnud, aga siiski on tegu ainult sõprusmängudega.
Samuel parandab ilmselt ära meie kaitseliini suurima augu. Cordoba peaks kamandamisega hakkama saama.
Pizarro on ostetud asendajaks Veronile, kel küll 2-aastane laenuleping veel, kuid ilmselt järgmisel aastal on ta juba mängimas Argentiinas. Tema kohta olen jällegi ainult häid sõnu kuulnud.

Ja Mancini treenerioskustes mina ei kahtle eriti. Kulutatud on hetkel ainult Pizarro ja Samueli peale. Ning needki suht heade tingimustega saadud. 26 milli ei ole palju nii hea klassiga meeste kohta. Lisaks on meil mängijaid, kes oma potensiaali vabanedes võivad tunduda lausa teiselt planeedilt. (Recoba, mõnes mängus eelmine hooaeg see avanes ning tundus, et mitte keegi ei suuda teda sel päeval peatada.)
-----

Samas nüüd favoriitedest ja muudest asjadest rääkides nõustun vähemalt ühes punktis mazziga. Milani kaitseliin hakkab suhteliselt vanaks jääma. (Ega kõik seal Maldinid pole) Aga ühte asja ma ei mõista. Miks hinnatakse Milani ründeliini Serie A parimaks. Gilardino-Shevchenko võib küll ehk parim ründepaar olla, KUI Gilardino saab suures klubis hakkama, kuid BuuBuu on paksmagu, kes reegline jookstagi ei viitsi ning Pippo on Milani doktorite suur sõber. Sama võib praktiliselt öelda ka Sheva kohta.

Tanel
03.08.05, 22:32
Ahjaa naljakas, et pole mainitud veel Messina püsimajäämist Serie A\'sse. Igatahes meeldivad uudised. Torino apellatsioon lükati tagasi.

Pilt
03.08.05, 23:04
ibrahimovic del piero asemele:sega2: ei saa aru!
alex-treze on ründepaar

Tanel
03.08.05, 23:09
Algselt postitas pillureinger

alex-treze on ründepaarMida siis Ibrahimovic veel tegema peab, et näidata, kui suur talent tal on. Aasta aega Delle Alpi vetse puhastama? Minu arust ainuke ründaja Juventuses, kelle positsioonis ma ei kahtle. Eelmine hooaeg näitas ta väga hästi, kui hea ta on. (väljaarvatud muidugi kergelt vihaseks saamine) Paneks tema Serie A viie parima ründaja hulka vähemalt.

Devil
04.08.05, 00:11
ahjaa, mina pole väitnudki, et keegi kusagil paberil on jube tugev ja võidab, lihtsalt yritan mõnede härrade silmi avada ... nimed ei maksa ..

Jasper
04.08.05, 17:10
Algselt postitas Tanel

Aga igatahes, ütleks praegu, et paberil paistab kõige tugevam Juventus, kuid vahe Interi ja Milaniga on suhteliselt väikene.
kas tegemist on peldikupaberiga? kas seda on juba kasutatud?

Tanel
04.08.05, 17:26
Algselt postitas mr.eyebrow

Algselt postitas Tanel

kas tegemist on peldikupaberiga? kas seda on juba kasutatud?Jap, mul juba teine rull läheb. Selline Calcio Italia peldikupaber. Igal klubil oma rull. Interi omad hoian alles. Juventuse ja Milani omasi kasutan siis, kui kõht lahti on.

midasaajad
09.08.05, 18:30
Algselt postitas pillureinger

alex-treze on ründepaar
tegelikult oli zlatan eelmise hooaja parim mängija juves. del piero võiks olla trezeguet asemel.

Bianconera
10.08.05, 10:49
Hetkel ongi Del Piero Trezegueti asemel kuna viimasel on vigastus.Aga Capello väidab, et võistkonnas oleksid niivõi teisiti muudatused toimunud :D

Silver
10.08.05, 16:53
Juventuse ründepaar: Zlatan ja Del Piero on minu jaoks kõige sümpaatsem. Trezeguet on loomulikult maailmaklassiga mängija, kuid vigastused on kerged tulema. Hea näitena võib tuua hetkeolukorda, kus prantslane on taas vigastatud. Samuti piinavad pisivigastused tihtipeale ka Del Pierot, Zlataniga probleeme pole selles valdkonnas veel olnud. Tvui, tvui, tvui ja, et ei tuleks kah. Ühesõnaga: Mutu ja Zala head vahetusmehed, Alex ja Zlatan ründes algkoosseisus, Trezeguetile head paranemist! ;)

eika
11.08.05, 14:44
See (http://www.football365.com/opinion/sheridan_bird/story_159083.shtml) artikkel sobib siia teemasse päris hästi. Päris julged ennustused peaks ütlema.

eika
11.08.05, 14:54
Algselt postitas Silver
Juventuse ründepaar: Zlatan ja Del Piero on minu jaoks kõige sümpaatsem.
Ta võib väga sümpaatne olla, kuid arvatavasti töötab Zlatan-Treze või siis DP-Treze ründepaar paremini. DP ja Zlatan (ja ka Mutu) on väga ühte tüüpi mängijad, kes armastavad pallile vastu tulla ja palliga triblada. Treze on aga selline puhas tipuründaja, kes ootab palli ja kui saab võimaluse paneb sellel palli ka väravasse. Sageli on läinud mängudes, kus DP ja Zlatan koos platsil on, mäng väga ümmarguseks-karistusalla suunatakse väga vähe palle ja niimoodi ei sünni ka eriti väravaid. Tänavusel hooajal võiks Treze terve püsida, see oleks vägagi tore. Kui juba Juve ründajatele jutt läks, siis väidetavalt pakub Juve Zalayetat Interile vahetuskaubana Zanetti vastu, ei teagi mida sellest arvata...

Devil
11.08.05, 15:11
selle 365 jutu kirjutas keegi imelik ... käigu putsi :).

eika
11.08.05, 15:16
Algselt postitas Devil

selle 365 jutu kirjutas keegi imelik ... käigu putsi :).
:P

Tanel
11.08.05, 19:11
Järgmisel hooajal võtavad Genoa ja Torino koha Serie A\'s endale Ascoli ja Treviso. Bologna oleks saanud samuti koha Serie A\'s, kui Messina oleks väljalangenud vastuseks võimalikele küsimisustele, miks Bologna kohta ei saanud.

17
11.08.05, 23:32
Kus on 10. augustil ilmuma pidanud kalender?:oih:

Tanel
11.08.05, 23:34
Algselt postitas 17

Kus on 10. augustil ilmuma pidanud kalender?:oih: Genoa protestide tõttu lükati edasi.

Tanel
11.08.05, 23:41
Bologna, kes on sel suvel igasuguseid vigureid enda Serie A\'sse pääsemiseks teinud on nüüd kaebanud Reggina peale, kellel väitevalt olevat paberitöös vigu. No hakkab nende kekslemine juba ära tüütama. Küll oldi väärt rohkem Serie A kohta, küll tuleb keegi liigast välja visata jne.:doh:

orbitaaljaam
12.08.05, 00:18
mis viga oli? panid koma valesse kohta
nad võiks seal jah juba otsusele omadega jõuda. millal hooaeg algab?

eika
12.08.05, 12:20
Hooaeg algab (loodetavasti) 28. augustil, mängud loodetakse optimistliku plaani järgi paika panna kuskil järgmise nädala lõpus. Ega selline jama head muljet Itaalia jalgpallist küll ei jäta :oih:

Tanel
12.08.05, 19:00
FIGC lubab 16. augustil kalendri välja loosida. Nädal ja pool enne hooaja algust saame siis lõpliku koosseisu teada. :D

Tanel
16.08.05, 17:04
Lugesin just, et täna on mingil kellaajal antud Genovale või mingile kohtule otsuse tegemiseks 14 tundi. Ilmselt siis homme hommikul on asi tehtud ning klubid ja ajakava teada.

eika
16.08.05, 22:08
Voor nummer üks:
Et siis kolm suurt peaks saama kindlad võidud, Fiorentina ja Sampdoria kohtumine peaks olema vooru maiuspala.
Ascoli-Milan
Fiorentina-Sampdoria
Inter-Treviso
Juventus-Chievo
Lazio-Messina
Livorno-Lecce
Parma-Palermo
Reggina-Roma
Siena-Cagliari
Udinese-Empoli

Saarlane
16.08.05, 23:32
Algselt postitas eika

JUVENTUS
-----------------Buffon---------------------
Zebina--Thuram--Cannavaro--Zambrotta
Camoranesi--Vieira---Emerson---Nedved
-------Ibrahimovic-Trezeguet-------------

MILAN
-----------------Dida-------------------
Cafu-----Nesta------Stam-----Maldini
Gattuso--Kaka----Pirlo--Jankulovski
------Shevshenko-Gilardino----------

INTER
----------------Toldo-----------------
Zanetti--Samuel--Cordoba--Wome
Stankovic---Pizarro--Veron---Solari
------------Adriano--Martins--------

Kui meeskonad niimoodi \"paberile\" rivistada, siis tundub minu arvates tugevaim Milan (arvatavasti küll ei vasta need koosseisud 100% tegelikkusele). Väravavahtide osas on Juvel väike eelis (nii kaua, kui Buffon terve püsib). Kaitse on Milanil Itaalia ja maailma parim, kõik on kogenud ja kõvad mängijad... samas võib just probleemiks osutuda vanusest johtuvad vigastused. Juventusel võib nõrgaks kohaks osutuda parem- ja Interil vasakäär. Samuti ei saa Inter 100% kindel olla oma keskkaitsepaari koostöö toimimisel. Poolkaitset tugevdasid tänavu kõik meeskonnad ja selles osas on meeskonnad üsna võrdsed. Interil ja Milanil on väga loovad poolkaitses (ja Inter raisk meelitas endale ühe mu lemmikmängija Solari), Juvel samas väga tugev lõhkuv poolkaitse. Rünnak on minu arvates taas tugevaim Milanil (seda muidugi juhul, kui Gila suudab näidata sarnast mängu Parma aegadega), samas sealgi ei jää Inter ja Juve palju maha... Treener osas on väikene eelis Juventusel ja Milanil, Mancini näitas eelmisel aastal, et tal jääb veel taktikalistest oskustest vajaka.
Niisiis minu ennustus algavaks hooajaks. 3/4 hooaega on võrdsete heitlus, peale seda vajub Inter ära ning lõpuks jäävad tiitli eest võitlema Milan ja Juve... võidab see, kelle mängijad püsivad rohkem terved.

Milan pidavat see hooaeg hakkama viljeleam kolme mehe kaitset, millest Cafy väla jäetud.

Tanel
17.08.05, 00:06
Vaatasin siis kolme suure mängud üle ning kahtlemata peab ütlema, et Milanil on need kõige sobivamas järjekorras. Juventuse loos pole samuti ausalt öeldes kõige parem, rääkimata Interist. Kuid sega oligi oodata. ;):doh:

Avapäev, laupäev 27. august, tõotab tulla huvitav. Fiorentina ja Sampdoria ning Parma ja Palermo.

Drogba
17.08.05, 00:10
See on ka põnev mida hakkab Sampordia tegema UEFA cupil, nad vist see hooaeg esimest hooaega eurosarjas.:)

Tanel
17.08.05, 00:24
Algselt postitas Drogba

See on ka põnev mida hakkab Sampordia tegema UEFA cupil, nad vist see hooaeg esimest hooaega eurosarjas.:) Sellega paned sa täitsa möödas. Kui ma ei eksi, siis nad on isegi Meistrite Liiga finaalis mänginud ning Karikavõitjate karika võitnud. Lisaks mängisid nad Euroopas juba ka eelmisel hooajal. See jäi muidugi lühikeseks.

Muidugi Euroopa jaoks on eraldi teema olemas samuti. :)

Drogba
17.08.05, 00:34
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Drogba

See on ka põnev mida hakkab Sampordia tegema UEFA cupil, nad vist see hooaeg esimest hooaega eurosarjas.:) Sellega paned sa täitsa möödas. Kui ma ei eksi, siis nad on isegi Meistrite Liiga finaalis mänginud ning Karikavõitjate karika võitnud. Lisaks mängisid nad Euroopas juba ka eelmisel hooajal. See jäi muidugi lühikeseks.

Muidugi Euroopa jaoks on eraldi teema olemas samuti. :)

No panin siis veits puusse. Aga koht oli neil küll eelmine hooaeg hea ning nüüd parem võimalus seal midagi saavutada.

Devil
17.08.05, 01:00
milani taktika peaks jah rajanema nii 3412 nagu ma ennist olen maininud

dida
stam nesta maldini
cafu gattuso pirlo seedorf
kaka
gila(vieri) sheva

Silver
17.08.05, 11:28
27. augustil on siis avastart!

Week 1
Ascoli-Milan
Fiorentina-Sampdoria
Inter-Treviso
Juventus-Chievo
Lazio-Messina
Livorno-Lecce
Parma-Palermo
Reggina-Roma
Siena-Cagliari
Udinese-Empoli

Good luck! ;)

Maarek
19.08.05, 23:11
Pole küll väga teemasse, aga üks huvitav edetabel - Itaalia hetkerikkurid ja muutus võrreldes eelmise aastaga:

1) Fratelli Benetton 7,52 +12,69% 2) Silvio Berlusconi 6,77 -6,16% 3) Leonardo Del Vecchio 6,47 +41,74% 4) Gianfelice Rocca 5,99 +141,66% 5) Ernesto Bertarelli 5,18 +9,54% 6) Boroli/Drago 3,08 +138,90% 7) Romain Zaleski 2,45 +120,75% 8) Diego Della Valle 1,73 +118,29% 9) Francesco Gaetano Caltagirone 1,70 +11,34% 10) Marcellino Gavio 1,69 +17,15% 11) Ennio Doris 1,49 +26,75% 12) Stefano Ricucci 1,46 +496,70% 13) Mario Moretti Polegato 1,37 - 14) Nicola e Paolo Bulgari 1,34 +20,73% 15) Achille Maramotti (eredi) 1,18 +22,70% 16) Fratelli Buzzi 1,05 +36,63% 17) Rosa Anna Magno Garavoglia 0,96 +62,01% 18) Vittorio Merloni 0,95 -1,81% 19) Riccardo Garrone 0,91 +184,49% 20) Gian Piero Mondini 0,91 +184,49% 21) Luigi Zunino 0,90 +228,85% 22) Danilo Coppola 0,87 +290,56% 23) Arrigo Recordati (eredi) 0,73 +61,37% 24) Silvio Scaglia 0,72 +17,24% 25) Anna Formiggini 0,63 +69,90% 26) Vincent Bolloré 0,61 +58,16% 27) Giampiero Pesenti 0,59 +48,42% 28) Massimo Segre/Franca Bruna 0,56 +32,93% 29) Gavazzi/Lado 0,53 +50,71% 30) Carlo De Benedetti 0,53 +99,85% 31) Mohammed Gheddafi 0,47 +57,65% 32) Giorgio Armani 0,43 +41,72% 33) Marzotto (Paolo, Pietro, Umberto) 0,41 +42,41%

Nagu märgata kingakaupmees Diego üsna heal positsioonil. Võiks Viola peale rohkem pappi välja käia;)

Silver
21.08.05, 18:46
Natukene kuulujuttudest, samas ka mõtlemisainet:

Ancelotti opens door to Del Piero

Channel 4 Football Italia Saturday 20 August, 2005

Carlo Ancelotti’s comments have opened the door to a sensational transfer deal – Alessandro Del Piero could join Milan.

“There are many players I have trained and would gladly work with again. Del Piero is one of them because he is a consummate professional and it’s always a pleasure for a Coach to deal with that kind of person,” said the Rossoneri boss in today’s Press Conference.

Ancelotti’s time at Juventus coincided with Del Piero’s serious knee injury, but he always gave him the benefit of the doubt and played him even when he was off form. Now the Bianconeri captain is finding life tough in Turin and often benched by Coach Fabio Capello.

This has led to reports that Juve will hand Del Piero over to Milan in order to make way for Roma’s rebellious Antonio Cassano – and Ancelotti has done nothing to deny those rumours.

“I have already said it in the past and I repeat it now, the doors to the Milanello training ground are always open for Del Piero. I have an excellent rapport with him.”

The ex-Juve boss has even gone so far as to work out a tactical solution to put him alongside the current crop of stars at the San Siro.

“Del Piero is a forward, just like Kaka, Manuel Rui Costa or Christian Vieri, albeit with different characteristics to all of them. He’d be a different solution for Milan.”

With Juve’s interest in Cassano no secret and Del Piero’s fine form for the Italy squad midweek – in which he played in a trident attack with Rossoneri duo Vieri and Alberto Gilardino – this could be more than a mere summer rumour.

After all, Milan have shown they are capable of reviving the careers of those who feel let down by their clubs. Marcos Cafu, Andrea Pirlo, Clarence Seedorf and now Vieri have all found a new lease of life at the San Siro, so Del Piero may think he could benefit from the same treatment in the year leading up to the World Cup.

Jasper
21.08.05, 22:30
halb variant...mitte selle pärast et dp halb(kyll me ta mängima õpetaks) aga selliseid etalone ei tohiks müüa

mazz
21.08.05, 23:07
Eks Abbiati \"kinkimine\" Juvele ole algatanud mitmeid kuulujutte. Lisaks Silveri väljatoodule räägitakse ka variandist, et Juve lõpetas tänutäheks Abbiati eest Cassano püüdmise ning jättis ta Milanile.

Aga kui Del Piero peakski Milani siirduma, siis käiks vähemalt minu peas küll üks plõks ära, mis tähistaks illusioonide purunemist. No miks kurat ei võiks jalgpall olla midagi rohkemat kui lihtsalt mäng? :)

Epic
22.08.05, 11:40
Ei tea kas see on kõige õigem teema aga tundub, et viasatil on plaanis hakata Serie A-d näitama :) Vähemalt siin (http://static.viasat.live.noname4us.com/?id=8097&ctype=application/vnd.ms-excel&servicename=nn4it_viasat&attach=true) lubatakse pühapäeval Lazio-Messina mängu näidata :lahe:

orbitaaljaam
22.08.05, 12:24
http://www.sport.viasat.se/index.phtml?page_type=tvchart&nav=&override_sectio n=76&start_year=2005&start_month=8&start_day=28:se ga11: kumba neist kavast uskuma peaks?:sega4:

Tanel
22.08.05, 15:28
See on igatahes super uudis! Aga kurat, kas keegi teab, kuidas saab sati pealt lindistama panna mängu. Sest ise tahan ikka Interi mängu jälgida esmalt. ;)

Tanel
23.08.05, 23:21
Reedel või neljapäeval tuleb ülesse Serie A eelvaade. Suur ja võimas nagu mina ikka tahan teha. Iga klubi saab 4 lõiku + suuremad 5 suhteliselt suurt.

mazz
26.08.05, 08:17
Taneli töö ja vaev. (http://www.soccernet.ee/news.php?id=9495)

Suur ja võimas Taneli kätetöö. Kes läbi ei loe, on eesel!

:)

Tanel
26.08.05, 19:15
Sul läks 3-4 tundi, et üle kontrollida ja logod panna? :D Ma mõtlesin, et saad rutem. Ok nüüd mõndadele kommentaaridele vastama. Vaja põhjendada ennast vist mõnes asjas. ;)

Karla
26.08.05, 19:16
Algselt postitas Tanel

Sul läks 3-4 tundi, et üle kontrollida ja logod panna? :D Ma mõtlesin, et saad rutem. Ok nüüd mõndadele kommentaaridele vastama. Vaja põhjendada ennast vist mõnes asjas. ;)
Mine vaata jah kommentaare.
Mõned tondid on kohe paukuma hakkanud.

mazz
26.08.05, 19:34
Algselt postitas Tanel

Sul läks 3-4 tundi, et üle kontrollida ja logod panna?
Kokku vist oma 5 tundi. Oli ikka näha, et oma jutu kontrollimiseks ei olnud sul aega jäänud, iga kolmas lause vajas töötlust.

Ja mis puutub sisusse, siis kohati tekkis soov kõik ära kustutada ja oma tekst kirjutada. :)

Tanel
26.08.05, 19:46
Algselt postitas mazz

Algselt postitas Tanel

Sul läks 3-4 tundi, et üle kontrollida ja logod panna?
Kokku vist oma 5 tundi. Oli ikka näha, et oma jutu kontrollimiseks ei olnud sul aega jäänud, iga kolmas lause vajas töötlust.

Ja mis puutub sisusse, siis kohati tekkis soov kõik ära kustutada ja oma tekst kirjutada. :)Mis mõttes? Räägi välja. Msnis kasvõi. Homme kell 19:00 hakkab siis pihta. Lootsin et toodi hoopis varasemaks, aga hoopis channel4\'i sait oli oma kellaaja UK omaks muutnud. :doh:

Drogba
26.08.05, 22:29
Mul on üks küsimus, kas Zola lõpetas oma karjääri ära?? Ei leidnud tema kohta sealt midagi, aga võibolla jäi mul midagi kahe silma vahele.:)

mazz
27.08.05, 02:17
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas mazz
Ja mis puutub sisusse, siis kohati tekkis soov kõik ära kustutada ja oma tekst kirjutada. :)Mis mõttes? Räägi välja. No eks see eelvaade seisnes paljuski sinu arvamusel. Kahjuks, nagu sa tead kipub see minu omaga aga vastanduma. See ei tähenda, et seda ei tohiks eelvaatesse kirjutada muidugi.

Kohati oli seal sees ka autori erapoolikuses kahtlust tekitavaid kohti. Mõned kõige hullemad neist muutsin ma ka ära. Näiteks Pizzarro ülemineku nimetamine suve parimaks tehinguks jms.

Aga üldjoontes muidugi väga tubli töö. Minu jaoks olid kõige huvitavamad klubisid tutvustavad lõigud. Tundmatude mängijate virr-varr jättis samas suhtkoht külmaks. Aga mis puutus tippklubide võimaluste hindamisse, siis ehk ei saa ühe klubi tulihingeline toetaja sellist asja ikkagi päris adekvaatselt vaadata. ;)

Hea eelvaade, aga arenguruumi on kindlasti veel nii kirjutamises kui ka analüüsimises. Faktiteadmised on see-eest suurepärasel tasemel.

PS! Kes aitaks meil kihlveo tarvis sobivat panust välja nuputada? Otsustasime juba, et raha oleks selleks liiga tavaline ja avataride vahetamine liiga labane. Kihlvedu siis selle peale, et kumb võidab sel aastal Scudetto.

eika
27.08.05, 21:59
Livorno kaks Lecce üks

14 C. Lucarelli
39 A. Pinardi
52 R. Palladino

Esimese Serie A värava sel hooajal lõi C Lucarelli, kes paistab olema sama hääs hoos, kui eelmisel hooajal...armas ju:lahe:

Tanel
27.08.05, 22:02
Tahtsin just postida, aga tegin muid asju ja sa jõudsid ette. Igatahes paistab, et ründepaar Lucarelli - Palladino tuleb nii hea, kui mina arvasin. Palladinolt ootan päris palju sel hooajal. Ise andis ta eelmise hooajaga põhjusega. Väga tore, et poiss Serie A\'sse ka nii ruttu sai. Usun, et potensiaali on Palladinol piisavalt, et jõuda juba see hooaeg Top 10 väravalööjate hulka.

Põnevuskohtumine algab poole tunni pärast.

Maarek
28.08.05, 00:13
Algselt postitas Tanel
Põnevuskohtumine algab poole tunni pärast.

Päeva põnevuskohtumine on olnud üllatav, aga siiski väga oodatud. Fiore on igal juhul oma Serie A-sse naasmist kolliga alustanud ning superstriker Toni 45-ndat korda kõrgeimas Itaalia liigas jala valgeks saanud. Mäng pole muidugi veel lõppenud, aga fännide arvates, kes erinevalt minust streami käima saanud, parim mäng pärast Milani 4-0 kotti pistmist 00/01:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Maarek
28.08.05, 00:14
Damn, nii kui postituse tegin, suutis Samp ühe vastu lüüa :viha: . Loodan, et see ka viimaseks neil jääb.

Maarek
28.08.05, 00:37
95-nda minuti Toni koll küll tühistati, aga sellegipoolest on see hooaeg alustatud suurepärase tulemusega hea tiimi vastu:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Fiorentina - Sampdoria 2:1

13\' 1:0 - Stefano Fiore
30\' 2:0 - Luca Toni (p)
74\' 2:1 - A.Diana

Tanel
28.08.05, 01:29
Minu närvid ütlesid üles, kui minu stream Toni penalti ajal kinni kiilus. Siis toppisin kinni ning hakkasin uut musa otsima. Igatahes minu jaoks pole mingi suur üllatus see tulemus. Väga tore, et Fiore eduka naasmismängu tegi. Ehk suudab ennast veel tagasi koondisesse pressidagi.

Maarek
28.08.05, 11:40
Algselt postitas Tanel

Minu närvid ütlesid üles, kui minu stream Toni penalti ajal kinni kiilus.

Mis streami sa kasutada üritasid?

Tanel
28.08.05, 13:25
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Tanel

Mis streami sa kasutada üritasid?Livesports 1. Enne oli plaanis, et PPLive\'ga vaatan CCTV5, Honk Gong Sporti või Great Sports Channeliga, aga media player ei läinud siis tööle enam.

Maarek
28.08.05, 14:06
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Tanel

Mis streami sa kasutada üritasid?Livesports 1. Enne oli plaanis, et PPLive\'ga vaatan CCTV5, Honk Gong Sporti või Great Sports Channeliga, aga media player ei läinud siis tööle enam.

Üritasin ka Livesports1 5 erinevat linki, samuti CCTV5 mingit 10 erinevat varianti. Fio-Samp linkide all sain ühe avatud, aga see oli hoopis Alaves-Barca. Üritasin ka KKTV lehel ringi surfata, aga hieroglüüfidega läks raskeks ning Hiina sõjafilm väga huvitav polnud :D :D
Krt, eelmine aasta sain Yahoo Sportsist väga hea ülekande kätte, aga see leht nüüd maas. :( :(

Maarek
28.08.05, 18:18
Ja kas Ascoli panebki Milani kotti;)

Jasper
28.08.05, 18:28
Algselt postitas Maarek

:D:D:D

Maarek
28.08.05, 18:55

Algselt postitas Maarek

:D:D:D

:D :D :D Sellise mänguga tiitlile ei konkureeri.

Jasper
28.08.05, 18:57
jälle sama reha...

Devil
28.08.05, 18:57
ei pannud kotti aga punkte röövis kyll. Adriano on taas hooaja alguse super vormis. interi eesti siis hattrick ja võit,

Maarek
28.08.05, 19:10
Algselt postitas Devil

ei pannud kotti aga punkte röövis kyll. Adriano on taas hooaja alguse super vormis. interi eesti siis hattrick ja võit,

Kuigi Hiina jobud ei lasknud ülekannet jälgida ja arvasid, et niisama mölisema peab, tundus mulle et Milan ei saanud vihmasaju ning sigalibeda platsiga hakkama. Gilale paigutati miski 4 meetri peale pall, aga ta suutis löögile valmistimisel nii mõnusalt käpuli libiseda ja püsti tõustes oli Ascoli mängija juba palli minema klaarimas.
Aga mõned karistuslöögid olid täitsa korralikud.

Jasper
28.08.05, 20:58
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Devil

Kuigi Hiina jobud ei lasknud ülekannet jälgida ja arvasid, et niisama mölisema peab, tundus mulle et Milan ei saanud vihmasaju ning sigalibeda platsiga hakkama. Gilale paigutati miski 4 meetri peale pall, aga ta suutis löögile valmistimisel nii mõnusalt käpuli libiseda ja püsti tõustes oli Ascoli mängija juba palli minema klaarimas.
Aga mõned karistuslöögid olid täitsa korralikud.
ancelotti oli ka de santise peale vihane et mängu ei katkestatud

Tanel
28.08.05, 21:00
Minu arust on see Galliani viga, et ta ei helistanud kellegile kohtunikest ja öelnud, et mäng tuleks katkestada. ;)

Devil
28.08.05, 21:13
kahju, et ta seda ei teinud, sest siis saaks me lugeda kuidas kõik peale interi tegelevad ebaausate võtetega ...

Tanel
29.08.05, 19:53
Selle nädalavahetuse ülevaade:

Väike Ascoli üllatas avavoorus Milanit (http://www.soccernet.ee/news.php?id=9514)

Drogba
29.08.05, 21:52
Cagliari vallandas peatreeneri pärast avamängu

Itaalias Serie A-s mängiv Cagliari vallandas peatreeneri Attilio Tesseri kohe pärast hooaja avavooru.

Klubi juhtkond ei olnud rahul Tesseri tööga 1:2 kaotusmängus Sienna vastu. Vallandatud juhendaja asemel palgati Daniele Arragon, kes on töötanud meeskonna lootsina varemgi.

Tanel
29.08.05, 22:39
Algselt postitas Drogba

Itaalias Serie A-s mängiv Cagliari vallandas peatreeneri Attilio Tesseri kohe pärast hooaja avavooru.

Klubi juhtkond ei olnud rahul Tesseri tööga 1:2 kaotusmängus Sienna vastu. Vallandatud juhendaja asemel palgati Daniele Arragon, kes on töötanud meeskonna lootsina varemgi.

Kelle uudis see on? Kaks \"silmapaistvat\" viga nimede kirjutamisel. Sienna sugust võistkonda ei tegi mina Serie A-s nagu ka treenerit nimega Daniele Arragon, vaid Daniele Arrigoni. Lisaks oleks võinud mainida ka seda, et \"uus\" treener lahkus alles juunis.

Ning Tesser ei saanud väga kergesti hakkama Itaalia Karikas, kus Serie C klubi Manfredonia alistamiseks läks vaja penalteid, et kaheksandikfinaali jõuda.

Drogba
29.08.05, 22:44
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Drogba

Kelle uudis see on? Kaks \"silmapaistvat\" viga nimede kirjutamisel. Sienna sugust võistkonda ei tegi mina Serie A-s nagu ka treenerit nimega Daniele Arragon, vaid Daniele Arrigoni. Lisaks oleks võinud mainida ka seda, et \"uus\" treener lahkus alles juunis.

See uudis tuli nimelt sport.etv.ee-eelt. (http://sport.etv.ee/index.php?0520452):D :D

Jasper
31.08.05, 18:23
kas ma olen maha maganud lucarelli mineku regginasse???
allikas goal.com

Maarek
31.08.05, 20:30

kas ma olen maha maganud lucarelli mineku regginasse???
allikas goal.com

Ei ole sa midagi maha maganud;) . Ainus vahe see, et tegemist natuke teise Lucarelli\'ga, Alessandroga. See kes nii palju väravaid ei löö kui Christiano:kaval:

Tanel
03.09.05, 21:34
Katkestan korraks Eesti võiduga seotud rõõmupeo ning avaldan Serie A palganumbrid uueks hooajaks.

Serie A klubide palganumbrid 2005:

Juventus - 127 miljonit eurot (möödunud aastal 150 miljonit)
Milan - 110 mil. (160)
Inter - 86 mil. (110)
Roma - 45 mil. (75)
Sampdoria - 19 mil. (18)
Fiorentina - 16 mil. (30)
Lazio - 13 mil. (30)
Udinese - 12 mil. (23)
Empoli - 8.8 mil. (5)
Cagliari - 8 mil. (10.5)
Chievo - 8 mil. (13)
Parma - 8 mil. (20)
Palermo - 7.8 mil. (18)
Lecce - 7 mil. (10)
Messina - 6.7 mil. (9)
Siena - 6 mil. (15)
Treviso - 6 mil. (3.5)
Livorno - 5 mil. (10)
Reggina - 5 mil. (8)
Ascoli - 4 mil. (1.5)

Väga huvitav on nt vaadata kuidas enamikud väiksemad klubid on oma palkasi rohkem kui poole võrra kärpinud. Ning Empolil on vist raha palju. Eelmise aasta koosseisule palju lisasi pole hangitud, kuid ikkagi palk kuulub liiga esikümnesse. Samas on väga hea vaadata, et palku on üldse oma 200 miljoni võrra kärbitud. :)

waluswend
03.09.05, 22:57
Palkade põhjal eraldub kolm klubi(Milan, Inter ja Juve) ning nende sabas sörgib vaikselt Roma. Teised jäävad juba kaugele-kaugele maha!

Tanel
07.09.05, 20:54
Viasat Sport 2 on ilmselt ostnud õigused näidata Lazio mänge, sest ka kaks järgnevat Serie A mängu mida nad näitavad on selle võistkonnaga. Lisaks näidatakse ka Milan TV\'d.

Kava Itaalia klubidega seonduvate asjadega alates 11. september

Pühapäev, 11. september

Cagliari - Lazio (Serie A), kell 21:25 Viasat Sport 2-lt (O)
Milan TV (Klubi TV), kell 23:30 Viasat Sport 2-lt

Kolmapäev, 14. september

AC Milan - Fenerbache (Meistrite Liiga), kell 15:00 Viasat Sport 2-lt (K)

Neljapäev, 15. september

Club Brügge - Juventus (Meistrite Liiga), kell 01:00 Viasat Sport 2-lt (K) ja kell 01:30 ning 13:50 Viasat Sport 1-lt (K)

Reede, 16. september

Udinese - Panathinaikos (Meistrite Liiga), kell 15:00 Viasat Sport 2-lt (K)

Pühapäev, 18. september

Lazio - Treviso (Serie A), kell 15:00 Viasat Sport 2-lt (O)

\"O\" - otseülekanne
\"K\" - kordus

Nautige! :)

Drogba
08.09.05, 17:45
Algselt postitas Tanel

Viasat Sport 2 on ilmselt ostnud õigused näidata Lazio mänge, sest ka kaks järgnevat Serie A mängu mida nad näitavad on selle võistkonnaga. Lisaks näidatakse ka Milan TV\'d.

See on küll tore asi, et Sport 2 ka natuke Itaalia liigat näitata saab, muidu vist kõik ülejäänud ülekanded Skysportsi käes.

Epic
09.09.05, 15:48
Algselt postitas Tanel

Viasat Sport 2 on ilmselt ostnud õigused näidata Lazio mänge

pimm-pomm

Onsdag 21 September
20:55 Italiensk fotboll: Lecce-Fiorentina

:lahe:

Tanel
09.09.05, 20:34
Algselt postitas Epic

Algselt postitas Tanel

pimm-pomm

Onsdag 21 September

:lahe: Nüüd nadu automaatselt rokivad, aga jällegi näeb kurat nägemata, sest enne ikka ju Interi mängu vaja. Aga kui ma just live pilti ei saa mängule ehk panen selle tööle ning tšekkan ka teist mängu - ala panen Inter Channel radio valjemini tööle, et goli ära kuuleks.

Edit. Just tahtsin hakkata vinguma, aga õnneks sellel mängul on ka kordus olemas esimest korda. Fiorentina - Leccel nii, et vaatan seda neljapäeval kell viis hoopis. :)

Maarek
10.09.05, 11:21
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Epic

Algselt postitas Tanel

pimm-pomm

Onsdag 21 September

:lahe: Nüüd nadu automaatselt rokivad, aga jällegi näeb kurat nägemata, sest enne ikka ju Interi mängu vaja. Aga kui ma just live pilti ei saa mängule ehk panen selle tööle ning tšekkan ka teist mängu - ala panen Inter Channel radio valjemini tööle, et goli ära kuuleks.

Edit. Just tahtsin hakkata vinguma, aga õnneks sellel mängul on ka kordus olemas esimest korda. Fiorentina - Leccel nii, et vaatan seda neljapäeval kell viis hoopis. :)

Prsse, mul Viasat2 muidugi ei näita :mad:
Keegi mõnda head streami oskab soovitada? Mina pole veel leidnud :(

Tanel
10.09.05, 20:34
Lecce - Fiorentina on ju alles ülejärgmisel kolmapäeval. Streame pole kindlasti veel olemas. ;)

Maarek
10.09.05, 21:16
Algselt postitas Tanel

Lecce - Fiorentina on ju alles ülejärgmisel kolmapäeval. Streame pole kindlasti veel olemas. ;)

Joptvai, valet asja tsiteerisin, aga pidasin siiski selle nädala mängu Messina-Fiorentina silmas.

Palermo-Inter stream igaljuhul töötab ja Inter on masendav, 2-0 kaotusseis. :oih:

Tanel
12.09.05, 00:52
Juventus võitis suureskooriliselt Empoli

Serie A pidas nädalavahetusel juba 2. vooru ning tiitlikaitsja Juventus jätkab täiseduga nagu ka Udinese ja Livorno. Milan avas oma võiduarve ning Interilt röövis kolm punkti Palermo.

Ei mingit \"forzat\" Interi fännidele sel nädalavahetusel

Serie A 2. voor löödi lahti kahe euroopas mängiva võistkonna Interi ja Palermo vahel laupäeva õhtul kell 19:00. Palermo kodustaadionil Renzo Barberal tõotas tulla väga huvitav ja võimalik, et ka väravaterohke mäng. Väravaid ka tuli. Enam-vähem täies koosseisus võidelnud Palermo ründeliini aitasid kindlasti Interi kaitsjate Javier Zanetti ja Walter Samueli puudumised vastavalt vigastuse ja mängukeelu tõttu.

Palermo fännid said esimesed rõõmuhõisked vabaks lasta 20. minutil, mil nende kapten Eugenio Corini, kes pidas oma 250. Serie A mängu, karistuslöögi perfektselt lõpetas. Teise poolaja alguses lisasid roosasärgid veel kaks kolli tänu keskkaitsjale Christian Terlizzile ja suvel ostetud ründajale Stephan Makinwale. Interi püüdlused tagasi tulla lõpesid 2 väravaga Julio Ricardo Cruzilt, kuid enamaks ei oldud võimelised. Pidu Palermo linnas kestis koduvõistkonna fännidel kaua.

Milan korjas esimese võidu

Teine Milaano klubi AC Milan pidi laupäeval kohaliku ajajärgi kell pool üheksa vastuvõtma Siena. Pärast kahe nädala tagust Ascoli üllatust oli vaja jälle tõestada, et probleeme pole. Ei läinud kaua, kuni Massimo Ambrosini koduvõistkonna juhtima viis. Äsja esmakordselt Ukrainaga MMile pääsenud Andrei Ševtšenko lõi oma Serie A hooaja teise värava, et vaheajale minna seisuga 2-0. Kuid see asi jäi siiski olemata - pisut enne vaheajavilet suutis Juventusest Sienas laenul olev kaitsja Igor Tudor nurgalöögi järgsest olukorrast palli väravapostidevahele saata, et lüüa Bianconeri ainus värav sel õhtul. Kaka kindlustas 81. minutil mängu ära ning Milanile läks kirja 3-1 võit.

Chievo võttis tähtsad punktid

Olles kodustaadionil Palermolt viigipunkt saadud, läks Parma külla Chievo\'le. Mõlemad klubid mängivad sel hooajal eeldatavalt kaasa viimaste kohtade pärast ning seetõttu võib juba nüüd selle mängu tembeldada \"väljalangemisheitluseks\". Võidu noppis sellest igavast mängust Chievo võistkond. Seda tänu standardolukorra käigus tehtud Parma kaitse absakale Davide Mandelli katmisel, kes sai väga vabalt palli väravasse lüüa. Parmat ei aidanud ka Fernando Couto naasmine klubisse pärast 11-aastast vaheaega. Veterankaitsja hangiti äsja vabaagentide turult.

Vigastused ei peatanud Juventuse hävitustööd

Empoli lootis korrata oma kahe aasta tagust vägitüki, mil kodus suudeti Juventusega mängida 3-3, kuid seda ei kordunud. Empoli ei suutnud mitte midagi Juventuse mängijatega peale hakkata ning lõpptulemus räägib enda eest. Alustati väga kiirelt ning juba 15. minutiga juhiti 3:0. Väravad lõid David Trezeguet, Patrick Vieira ja Mauro Camoranesi. Hiljem lisas Trezeguet veel ühe värava ning sellega lõi ta ühtlasi ka oma 99. Serie A värava Juventuse eest. Sellega on prantslane ka Interi Adrianoga hetkel 3 väravaga liiga parim väravakütt.

10-meheline Ascoli näitas jällegi võitlejahinge

Lecce võõrustas Ascolit ning arvestades, et Ascoli oli kodus pigistanud välja viigi Milaniga ning Lecce võõrsil Livornole kaotanud tõotas tulle huvitav mäng. Huvitav, aga see siiski ei olnud. Mäng piirdus mõne võimalusega, kuid seda eelkõige selletõttu, et Ascoli Vittorio Tosto sai punase kaardi. Ascoli aga näitas jällegi oma võitlejahinge ning rohkem kui 10-aastase vaheajaga Serie A\'sse naasmist on tähistatud kahe väga hea viigiga.

4 hirmsat minutit ja ideaalne algus Fiorentinale lõpenud

Firoentina, kes mänguga Sampdoria vastu tõestas, et ollakse tugevad tegi oma hooaja esimese reisi. Mindi mängima Messina vastu. Lootused olid mitmel põhjusel Firenze linna poistel väga kõrged. Väravaarve avas ei keegi muu, kui supervormis Luca Toni, kes kolmapäeval lõi kübaratriki Itaalia eest. Fiorentinale võis isegi tunduda, et võit on käes, kui bulgaarlasest Toni ründepartner Valeri Bojinov tegi täpse löögiga seisuks 2-0. Teisel poolajal 4 minutiga läks Fiorentina elu aga raskeks. Arturo Di Napoli ja Andre Kpolo Zoro väravad tegid seisuks 2-2, millega kohtumine ka lõppes.

Jälle see Muntari

Vooru üks oodatumaid kohtumisi toimus Olimpicol, kus kohtusid AS Roma ja Udinese. AS Roma treener Luciano Spallettile oli see esimene mäng oma pikaajalise tööandja Udinese vastu, samas Vincent Candela pidi mängima klubi vastu, kus ta oli 8 aastat palka saanud. Võimalusi langes mõlemale võistkonnale, kuid ainult ühel klubil oli mängu lõpuks kirjas väravalööja. See oli Udinesel ning jällegi tegi seda Sulley Ali Muntari, poolkaitsjast kauglöökidespets. Ghaanalane tõi oma väravaga võidupunktid ka avavoorust, mil Udinese alistas 1-0 Empoli. Eelmise hooaja neljas on siis alustanud uut hooaega maksimumpunktidega.

Sampdoria suutis põnevuskohtumise endakasuks pöörata

Eelmise hooaja üks üllatajatest Sampdoria ei suutnud avavoorust võitu saada ning lootis seda siiski teha teises voorus, mil mängiti Regginaga, kust suvel osteti Emiliano Bonazzoli. Ning üllatusena oli just see mees, Itaalia U21 koondislane, kauni avavärava autor. Reggina suutis 10 minutit hiljem 28. minutil siiski jälle viigiseisu jalule seada. Seda tänu Francesco Cozza jalale, mis läks väravaesises rüseluses õigele asjale pihta. Kuid Sergio Volpi ja Andrea Gasbarroni väravad andsid võidu siiski Sampdoriale, kuigi Amaranto poolel suutis noor Simone Missiroli ühe kolli tagasi lüüa jäi sellest väheks. Reggina ragistas mängu jooksul 2 korda väravalatti ning oli viimased kümmekond minutit arvulises vähemuses.

Väravavahi viga andis Livornole ideaalse alguse

Vahepealse mängudepausi käigus oli palju jama Livorno võistkonna kahtlemata tähtsaima mängija Cristiano Lucarelli tulevikuga seoses ning viimane ei olnud ka rahul klubi presidendi Aldo Spinelli käitumise ja tegutsemisega ning andis isegi ära oma kaptenipaela. Siiski need asjad lahendati ning Lucarelli läks koos teiste mängijatega, seehulgas uue mehe Francesco Cocoga, vastu äsja Serie A\'sse saanud Trevisole.

Treviso, kelle enda kodustaadion ei vastanud Itaalia liiga nõuetele mängis lähedal asuvas Padova linnas ning oma esimene \"kodumäng\" kõige paremini ei läinud. Francesco Coco tegi oma debüütmängu, kuid jällegi oli Cristiano Lucarelli see, kes kogu tähelepanu sai. Eelmise aasta Serie A capocannioniere sai lisaajal endale Treviso väravavahi Samir Handanovici söötmisvea palli ning seda võimalust ta juba kasutamata ei jätnud. 1-0 võit tähendas sadamalinna klubile ka jätkamist täiseduga.

Kahe tabeli keskosa klubi kohtumine lõppes viigiga

Daniele Arrigoni naasis Cagliari pingile ning pidi kohtuma kodupubliku ees avavoorus raske võidu saanud Lazioga. Arrigoni tagasituleku üle pahane olev Antonio Langella alustas mängu pingilt. Cagliari suutis kohalikud fännid juba avaminutil rõõmsaks teha, kui väravasuu leidis üles David Suazo. Siiski ei kestnud õnn väga kaua. 13. minutil saatis Lazio selle suve ost, keskkaitsja Sebastian Siviglia, palli nurgalöögi järgsest olukorrast peaga Fabian Carini väravasse. 1-1 mäng ka lõppes.

Jasper
12.09.05, 10:38
minul tekkis selline kysimus tanelile, kes mingis teemas väitis et palermo paneb ka juve ja milani kotti, et kuidas nad siis lõpuks yldse neljandana lõpetavad? nad peaks ju siis juba võitma või midagi? vähemalt interist peaks nad siis ette jääma sest inter kyll väga milani võitma ei kipu viimasel ajal.

Tanel
12.09.05, 18:49

minul tekkis selline kysimus tanelile, kes mingis teemas väitis et palermo paneb ka juve ja milani kotti, et kuidas nad siis lõpuks yldse neljandana lõpetavad? nad peaks ju siis juba võitma või midagi? vähemalt interist peaks nad siis ette jääma sest inter kyll väga milani võitma ei kipu viimasel ajal.Serie A lõpuks ennustasin neid neljandaks. PS! Siin see on! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=9487)

Maarek
12.09.05, 21:08
minul tekkis selline kysimus tanelile, kes mingis teemas väitis et palermo paneb ka juve ja milani kotti, et kuidas nad siis lõpuks yldse neljandana lõpetavad? nad peaks ju siis juba võitma või midagi? .

See et nad Juve ja Milani kotti topivad ei tähenda, et nad kõrgemal kohal peaksid lõpetama.:doh: Saavad näiteks Fiorentina ja veel mõne nö nõrgema käest vastu pükse ja ...

Tanel
12.09.05, 21:47
Algselt postitas Maarek

minul tekkis selline kysimus tanelile, kes mingis teemas väitis et palermo paneb ka juve ja milani kotti, et kuidas nad siis lõpuks yldse neljandana lõpetavad? nad peaks ju siis juba võitma või midagi? .

See et nad Juve ja Milani kotti topivad ei tähenda, et nad kõrgemal kohal peaksid lõpetama.:doh: Saavad näiteks Fiorentina ja veel mõne nö nõrgema käest vastu pükse ja ...Täpselt! Kodus on nad eeldatavasti peaaegu võitmatud. Kuid võõrsil tekkib ilmselt mõningaid probleeme nagu 1. voor näitas.

Tanel
12.09.05, 23:32
Niisiis nägin kõiki väravaid nüüd. Kahtlemata oli kõige muljetavaldavam Emiliano Bonazzoli 1-0 värav Reggina vastu. Kuigi päris kaunis oli ka Mauro Camoranesi oma. :) Bonazzoli siis virutas otse õhust palli väikese kaarega tahanurka. Midagi nagu Camoranesi lõi koondise eest aga selle erinevusega, et pall oli pooleteist meetri kõrgusel, mitte maas. Camoranesi lõi enda värava kastist väljas kukkumise pealt, muidugi oli see ka Empoli väravavahi Berti ämber, kuid ilus oli see ikkagi.

Edit: Vot sellised kurvad andmed, et 5. vooru mängu me Viasat Sportilt vist ei näe. Vähemalt 25. augusti ega ka 24. augusti kavas pole sõnagi selle kohta. :(

orbitaaljaam
13.09.05, 09:38
jah, pärast ühte viiki võõrsil võib öelda, et ac milanil tekib probleeme. good one:P

Jasper
13.09.05, 10:09
mina arvan et kui palermo ei pane milani ja juvet kotti või lõpetab hooaja interist kõrgemal. olen valmis kulmude peale kihla vedama.

Maarek
13.09.05, 20:45

mina arvan et kui palermo ei pane milani ja juvet kotti või lõpetab hooaja interist kõrgemal. olen valmis kulmude peale kihla vedama.

Võibolla tõlgid oma esimese lause ajaviiteks ära.:P Aru küll ei saa, mida sa arvad.

Jasper
13.09.05, 21:49
Algselt postitas Maarek

Võibolla tõlgid oma esimese lause ajaviiteks ära.:P Aru küll ei saa, mida sa arvad.
sry see kui oli liiast ehk et olen valmis kulmude peale kihla vedama et palermo ei võida milani ja juvet või kui see isegi peaks juhtuma siis lõpetavad nad hooaja interist kõrgemal. segane teema.

Tanel
13.09.05, 22:41
Algselt postitas orbitaaljaam

jah, pärast ühte viiki võõrsil võib öelda, et ac milanil tekib probleeme. good one:P Vabandust, kui teie (kaasaarvatud mr.eyebrow), kellel vist Palermost kui võistkonnast mitte mingisugust aimdust pole. Minu väide, viitas ainult Palermo tugevusele, mitte Juventuse või Milani nõrkusele. Nad on võistkonnana piisavalt tugevad, et isegi esikolmikus lõpetada hea õnne korral. Ka eelmine hooaeg võideti kodus Juventust ning viigistas Milaniga. Kaitseliin on ilma suurema kahtluseta suurekolmiku järel parim koos Romaga. Poolkaitse koosneb samuti väga talendikatest vendadest ning Mario Santanast ja Simone Baronest (eriti esimesest) ootan väga suuri tegusi tulevikus. Rääkimata siis Simone Pepe, Stephan Makinwa ja Andrea Caracciolo ründeliinist. Potensiaali on tohutult.

Maarek
14.09.05, 23:52
Kade poiss ma ei ole. Kõik eelmise vooru kollid (http://www.raisport.rai.it/raiSportGoalSerieA/) :kaval:

Tanel
18.09.05, 18:02
Hetkel vaheaeg siis mängudel.

Hooaja algus on minule igatahes üllatusi pakunud kõvasti. Ei oodanud näiteks, et Empoli kohe nii kehvalt alustab, aga ehk läheb veel paremaks see seis, sest mängud olid ikka pagana rasked neil. (Udinese ja Parma võõrsil, Juventus kodus) Iseenesest võib suvine madal aktiivsus üleminekuturul ehk olla probleem nr. 1, kuid iseenesest on ju mängijad päris kobedad.

Suure üllatuse on mulle ka pakkunud Ascoli, kellele mina ennustasin viimast kohta, kuid ometi on neil kirjas kaks punkti Milani ja Lecce vastu, viimases mängiti lausa kümnekesi. Ka Juventuse vastu on suudetud värav leida.

Tuleb igatahes super hooaeg!

Tanel
22.09.05, 01:20
Ka Udinese ei peatanud liidrit

Serie A\'s peeti 4. voor ning Juventus alistas võõrsil Udinese ning jätkab ainsa tiimina täiseduga. Võidud kogusid ka teised liidrid.

Suur auk ei aidanud Ascolil võita

Ascoli on hooaega väga tugevalt alustanud ning üllatuslikult ka 2 viiki kogunud ja seda Milani ja Lecce vastu. Nädalavahetusel suudeti ka Juventuse puuri koll saata ning kolmapäeval loodeti saada oma hooaja esimene võit, kui kodus võeti vastu Siena. Mäng algas eeldatust 10 minutit hiljem, sest staadioni ääres avastati suur meetrisügavune auk ning selle parandamine võttis kaua aega. Koduvõistkond jäi enne vaheajale minemist 1:0 albaanlasest ründaja Erjon Bogdani kauglöögist taha, kuid tänu Marco Ferrantele suudeti korjata oma hooaja 3-s viik. Ascoli jagab hetkel 14.-16. kohta Messina ja Empoliga.

Inter lõpetas eeslite lennu

Chievo Verona on üks üllatajatest ning asus samuti kuue punkti peal oleva Interiga kodupubliku ees võitlema mõttega, et saada vähemalt punkt. Kohtumises lootis endast kõik anda ka endine Interi väravavaht Alberto Fontana, kes lahkus suvel Milaano klubist uksi kõmmutades. Fontana tegigi supermängu, kuid veterani püüetest jäi väheks ning Inter krabas endale 1:0 võidu. Seda tänu esimest korda klubi särgis Serie A mängu pidanud Walter Samueli väravale.

Empoli saab kergemalt hingata

Empoli treeneril seisis ees väga raske ülessanne, kuna tema äsja Serie A\'sse pääsenud võistkond oli enne mängu ikka veel punkideta ning polnud isegi väravat löönud. Uue treeneri Davide Ballardini tulek Cagliarisse võib tähendas ka tagasitulekut koosseisu ääreründajale Antonio Langellale. Mäng ei olnud huvitav, kuid siiski löödi palju väravaid ning Empoli sai oma kodupubliku ees hooaja esimese võidu. Serie A debütant Andrea Capone viis küll Cagliari juhtima, kuid eelmisel hooajal Serie B\'s säranud Francesco Tavano näitas lõpuks milleks ta võimeline on ning viis kahe väravaga omakorda Empoli juhtima.

Argentiinlane Sergio Bernardo Almiron lisas 68. minutil veel omaltpoolt ühe, et Empolile 3:1 võit kindlustada. See andis Empoli lootsile Mario Sommale väheke kergendust. Samas Cagliari seis on väga raske - ollakse kahe punktiga viimaste hulgas.

Fiorentina jätkab muljetavaldavalt

Via del Marel kohtusid vormi poolest täielikult vastandid. Lecce treener Angelo Gregucci positsioon on tõsise kahtluse all pärast ülihalbu esitusi hooaja esimestes voorudes, samas Fiorentina on supervormis. Valeri Bojinov oli pika aega Lecce mängija, kuni ta eelmisel talvel siirdus Fiorentinasse, nüüd siirdus ta tagasi oma endisele kodustaadionile. Bojinov lõi ka Fiorentinale võidu toonud värava. Kuigi Alex Pinardi viis avapoolaja lõpus penaltist koduvõistkonna juhtima, tuli Fiorentina juba teise poolaja alguses tänu Stefano Fiore kolmandale väravale sel liigahooajal tagasi ning Bojinov lõi natuke hiljem 2:1. Väravata ei jäänud ka Luca Toni, kes lõi Fiorentina viimase ehk kolmanda värava ning tõestas sellega jällegi, kes on hetkel parimas vormis itaallasest ründaja. Toni juhib 5 väravaga parima väravaküti tabelit.

Igav mäng lõppes mitte üllatuslikult igava tulemusega

Sarnane vastasseis Leccele ja Fiorentinale oli ka Messina ja Livorno vahel. Messina on korjanud vaid kaks punkti ning needki väga raskelt. Samas polnud San Filippo meeskonnale ka suvi kerge. Viimase probleemina tekkis Messinale Marco Zanchi võimalik dopingutarvitamine. Livorno on samas alustanud hooaega kahe võidu ja ühe viigiga ning jagasid enne vooru teist kohta. Livorno näitas aga võõrsil hea vormi asemel hoopis halba ning langes esikolmikust välja.

Milan näitas koduseinte vahel kindlust

Milanil ei ole hetkel seis liigas kõige parem. 5 punkti on võõrsil kaotatud Sampdoriale ja Ascolile. Viimati kaotati punkte esimese klubi vastu, kui mängu tulemus jäi Milani poolelt vaadates kurb 1:2. Samas Lazio on hooaega alustanud enda jaoks superhästi ning oldi enne mängu samuti 2. kohal. Viimati pühiti enda teelt Treviso. Milani mängule mindi lootusega, et suudatakse ka sealt mõned punktid näpsata. Carlo Ancelotti ei lasknud Paolo Maldinil kodupubliku ees teha oma 571. Serie A mängu, mis teeks temast rekordiomaniku. Samas otsustas Ancelotti proovida mängida jälle nelja kaitsjaga, mis tasus ka ära. Lazio ei suutnud suurt korda saata ning Andrei Ševtšenko ja Kaka väravad tõid Milanile 2:0 võidu. Lazio mängis viimased 15 minutit kümnekesi, kuna poolkaitsja Roberto Baronio sai vigastuse, kui juba kõik vahetused olid külalistel tehtud.

Palermo ei suuda peatuda

Palermo, kes sõitis külla Regginale, on selgelt vormi tõusnud ning pole sel hooajal veel kaotusekibedust maitsnud. Ründepaar Stephan Makinwa - Andrea Caracciolo on enda vahel loonud väga palju võimalusi ning esimene neist on löönud ka juba 2 väravat. Väravaid on kõvasti kõmmutanud ka Sitsiilia klubi kaitsja Cristian Terlizzi, kes oli skoorinud kõigis kolmes voorus. Ja see sama mees oli ka mängu peakangelane jälle. Terlizzi löök lendas 66. minutil rikošetist endise Roma väravavahi Ivan Pelizzoli väravasse. Palermo on nüüd kogunud 4-st mängust 10 punkti ning jagab Fiorentinaga teist kohta.

Parma sai Romalt väikese sauna

Roma tegi avavoorus suure üllatuse võites Regginat võõrsil lausa 3:0, kuid ei suutnud järgnevates mängudes oma ülekaalu väravateks vormistada. Parma samas korjas eelmises voorus oma esimese võidu alistades Empoli 1:0. Roma läks mängule ilma Amantino Mancini, Antonio Cassano, Christian Chivu ja Philippe Mexesita. Kuid see ei osutunud pealinna klubile probleemiks. Parma kaitset peetakse väga nõrgaks ning kolmapäeva õhtuses mängus näitas Roma miks. 4:1 võidus kodusel Stadio Olimpicol lõi kaks väravat Shabani Nonda ning temale lisasid omakorda kaks itaallaste duo Christian Panucci ja Francesco Totti. Parma auvärava lõi Fabio Cannavaro noorem vend Paolo.

Treviso jätkab nullipoisina

Treviso on oma hooaega alustanud raskelt ning ega ka oma 4. vooru mängu eel suurt ei saadud loota, sest mängiti Sampdoriaga, kes on oma möödunud hooaja hoo sisse saanud. Raskeks tõotas Treviso nõrgal kaitseliinil kindlasti minna Sampdoria poolkaitse ja ründeliini vaos hoidmisega. Need kaks liini koosnesid ründajatest Emiliano Bonazzoli ja Francesco Flachist ning poolkaitjastest Aimo Stefano Dianast, Lamberto Zaulist ja Sergio Volpist. Sampdoria sai kergelt endale 2:0 võidu ning Emiliano Bonazzoli lõi kaks väravat. See oli endisele Reggina mängijale neljas sel liigahooajal. Sampdoria tõusis jagama 4.-5. kohta.

Juventus jätkab tempo dikteerimist

Õhtu põnevuskohtumine oli ilma suurema kahtluseta Udinese ja Juventuse kohtumine Friulil. Kodumeeskond Udinese kaotas nädalavahetusel Fiorentinale ning peale selle kerkis nädalakeskel ka üles skandaal klubi hetke parima ründaja Vincenzo Iaquintaga, kes külmutati koosseisust pärast seda, kui ta ei nõustnud uut lepingut sõlmimast. Juventus maadleb ikka veel mõne vigastusega - mängust ei saanud põhimeestest osa võta Jonathan Zebina, kes viimasel ajal kohe pärast terveks saamist uuesti valude kätte jääb ning tema rahvuskaaslane Lilian Thuram. Mõlemad mehed on kaitsjad.

Üllatuslikult jättis Juventuse treener Fabio Capello mängust eemale ründaja David Trezegueti. Prantslane polnud isegi pingil. Juventus väljus sellest raskest duellist võitjana tänu Patrick Vieira järjekordsele väravale Bianconeri särgis. Kuid siiski oli Juventusel Udinesega probleeme ning mitmel korral olid võõrustajad viigiväravale lähedal. Juventusele tähendas võit seda, et jätkatakse täiseduga, samas Udinese on saanud peale kahte järjestikust võitu kaks kaotust.

Epic
22.09.05, 16:12
Algselt postitas Tanel

Suur auk ei aidanud Ascolil võita

Inter lõpetas eeslite lennu

väga andekad pealkirjad :)

eika
27.09.05, 20:54
Silvio Baldini on Lecce uue päätreeneri nimi. Eelmise treenri Gregucciga olid meeskonna tulemused väga pasad (praegu siis tabelis eelviimane koht), aga loodetavasti toob endine Empoli ja Parma treener oma uude meeskonda uusi tuuli. Eelmine hooaeg oli Lecce klubi mäng mulle vägagi sümpaatane (see oli loomulikult seotud eelmise hooaja treeneri Zadmaniga) ja kuidagi ei tahaks, et see hooaeg tiim Serie B`sse langeks.

SoccerWorld
27.09.05, 22:06
Kas mitte Zeman?:P

Maarek
29.09.05, 11:07
Algselt postitas SoccerWorld

Kas mitte Zeman?:P

Ta tegi ees- ja perekonnanimest väikese hübriidnime:P

eika
29.09.05, 16:03
Ärge nüüd kohe niimoodi mõnitage...

Tanel
29.09.05, 19:37
Lollikari. Minu ennustus on, et see nende seis ei lähe palju paremaks Baldiniga. Fännid tahtsid Zemanit tagasi, kuid valiti suur risk. Gregucci ebaõnnestumise üks peamisi põhjusi oli see, et meeskond ei oskanud lihtsalt kaitses mängida, olid nii ära harjunud Zemani taktikaga ning selle tulemusena alustati uut hooaega rämedada prohmakatega kaitses. (ei osata suluseisu välja võluda jne)

Tanel
02.10.05, 16:53
Näete Viasat Sport 2-lt Lecce - Cagliari \"igavusmängu\", kui tahate. Ise veedan aega Fiorentina ja Livorno seltis ilmselt.

Eile siis esimene punkt ka Trevisole. Ja päris kiiduväärt punkt tegelt. Võõrsilt ja heas vormis Chievo vastu.

Maarek
02.10.05, 17:40
Algselt postitas Tanel

Näete Viasat Sport 2-lt Lecce - Cagliari \"igavusmängu\", kui tahate. Ise veedan aega Fiorentina ja Livorno seltis ilmselt.

.

Kust sa Fio-Livorno kätte said?

Tanel
02.10.05, 17:55
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Tanel

.

Kust sa Fio-Livorno kätte said?Üllatus üllatus - näitas hoopis Sienat ja Romat, kuigi isegi ametliku lehe kavas ütles Fiorentina - Livorno. :viha:

Maarek
02.10.05, 17:58
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Tanel

.

Kust sa Fio-Livorno kätte said?Üllatus üllatus - näitas hoopis Sienat ja Romat, kuigi isegi ametliku lehe kavas ütles Fiorentina - Livorno. :viha:

Nende mõttetu mängu leidsin hilinenud ülekandena CCTV5-st ning ka Livesports 1 alt, aga ülejäänud näitavad veel mõttetumat Milani mängu, kus pinge puudu.

orbitaaljaam
02.10.05, 18:13
milani mäng EI ole kunagi mõttetu. ja siis veel seda, et õhtuselt mängult ootan kõike muud kui juve võitu. ma tean, et nädala alguses nõudsin viiki, aga vaadates tabelit, oleks vist interi võit parem. muidugi , siis ei suudaks seda Taneli kiljumist jälle ära taluda:D

Maarek
02.10.05, 18:21

milani mäng EI ole kunagi mõttetu.

See on sinu nägemus:P . Ma vaatan praegu seda mängu ja kahjuks ei leia midagi mainimisväärset:oih: Vieri üritas ükskord peaga lüüa, aga komistas enne ja mõtles seejärel et vist saab penalti:P

Tanel
02.10.05, 18:28
Lecce ka uue treeneriga hoo sisse saanud! :D Eelmise hooaja üllatusmeeskonna Cagliari vastu ollakse 3:0 ees.

Maarek
02.10.05, 18:41
Livorno on endale lasknud 3 korda rohkem väravaid lüüa, kui esimese 5 vooruga kokku :D :D

orbitaaljaam
02.10.05, 18:53
no see, et cagliari omad väravasse palli ei saanud, see oli ikka mystika.:sega7:

Jasper
02.10.05, 20:17
aga lecce viimane oli ikka lagi. sellist lahtimängimist näeb harva. yldse tundub skoorboardi järgi et itaalias igas mängus on ikka ilge andmine.

Tanel
02.10.05, 20:23

aga lecce viimane oli ikka lagi. sellist lahtimängimist näeb harva. yldse tundub skoorboardi järgi et itaalias igas mängus on ikka ilge andmine.3. vooru kordus! See oli ikka võimas, mis seal toimus 1. poolajal. Oli vist üle 30 värava 7 mängu peale. Aga õhtul vaevalt, et väravaid palju lüüakse, kuid mine sa tea.

orbitaaljaam
02.10.05, 20:25
koos eilsega on siiamaani löödud 32 väravat.

Jasper
02.10.05, 20:33
sellest komanda vooru kordusest sain kahtepidi aru. kas lecce lõi ka kolmandas voorus samasuguse lahtimängitud kolli? siis oli ka julm andmine

Tanel
02.10.05, 20:53

sellest komanda vooru kordusest sain kahtepidi aru. kas lecce lõi ka kolmandas voorus samasuguse lahtimängitud kolli? siis oli ka julm andmineNop, siis oli \"no goalkeepers\" voor.

PS! Tänase päeva \"suursündmus\" peale Juventus-Interit. Ascoli korjas oma esimese võidu sel hooajal!

Tanel
03.10.05, 01:10
Juventus läheb eest ära

Itaalias peeti 6. vooru mänge ning omavahel kohtusid järjekordses Derby D\'Italia\'s tabelis 1. ja 2. kohal paiknenud Juventus ja Inter.

Treviso tegi ajalugu ja noppis oma hooaja esimese punkti

Veneto derbys kohtusid Chievo Verona ja Serie A debütant Treviso. Koduvõistkond Chievo oli mängus selge favoriit ning lootis ka võitu. Hooaega on Chievo alustanud võimsalt ning 5. voorus alistati 2:1 Sampdoria. Mängu kangelane oli tollal oma Serie A debüüdi teinud Victor Obinna, kes alustas ka Treviso vastu. Chievo kontrollis matši, kuid ometi ei suutnud võidukalt välja tulla. 0:0 lõppseis tähendas Trevisole klubi ajaloo esimest Serie A punkti.

Iaquinta tagasitulek inspireeris Udineset

Udinesel on seljataga rasked nädalad ning oldi saadud 4 järjestiku kaotust. Kolm mängu neist kaotustest mängiti ilma koosseisust külmutatud Vincenzo Iaquintata. Nüüd sõlmis Itaalia koondislane lepingu ning naasis võistkonda raske Lazio mängu eel. Iaquinta tagasitulek osutus otsutavaks, kuna too lõi värava nind andis Antonio Di Natalele väravasöödu. Mäng lõppes koduvõistkonnale Udinesele 3:0 võiduga, viimase kolli lõi Vincent Candela, kellele oli see esimesek Bianconeri särgis.

Ascoli sai kauaoodatud võidu

Väike Ascoli on hooaega hästi alustnud ning lootis lõpuks korjata ka esimese võidu, kui kodupubliku ees kohtuti probleemides vaevleva Parmaga. Parma läks Andrea Pisanu väravast mängu juhtima, kui Parma tagumine ründaja Domenico Morfeo tegi noorele poolkaitsajel värava puhul suurepärase eeltöö lollitades enne söötu ära kaks Ascoli mängijat. Kuid hoopis Ascoli võitis lõpuks mängu. Serblane Sasa Bjelanovic lõi oma 100. Serie A mängus kaks väravat ning Pasquale Foggio ühe, et aidata Ascolil saada 3:1 võit.

Ründaja Lucarelli sõlmis uue lepingu, sai punase ja kaotas

Palju põnevust oli oodata Livorno ja Fiorentina mängust. Fiorentina oli kodupubliku ees mängides favoriit ning lootis oma 5. vooru kaotuse seljataha jäta. Livorno oli enne mängu Itaalia \"kõige parema\" kaitseliiniga võistkond olles seljataha lasknud vaid ühe kolli. Kuid sedakorda ei läinud Livorno kaitsel nii hästi. Sadamalinna klubi jäi kümnekesi, kui klubi hing ja legend Cristiano Lucarelli saadeti 17. minutil punase kaardiga väljakult minema. Hiljem sõlmis Lucarelli klubiga uue lepingu.

Ühe mehega enamuses, hakkas Fiorentina pingutama ning juhtis 60. minutiks tänu Luca Toni, Martin Jörgenseni ja Giampaolo Pazzini väravatele 3:0. Kuid lõpuminutitel jätkus põnevust - Stefano Morrone ja Fabio Galante väravatest oli seis mängu viimaseks kolmeks minutks ja lisaajaks 3:2, kuid Amaranto ei suutnud viigipunktini siiski jõuda. Livornole oli see hooaja esimene kaotus.

Lecce näeb lõpuks tunnelli lõpus valgust

Lecce oli saanud uue treeneri, kui Angelo Gregucci nädala keskel vallandati. Uue lootsi Silvio Baldini käe all loodeti juba nädalavahetusel tabeliseisu parandamist alustada, kui Via del Marel võeti vastu Cagliari. Mõlemal võistkonnal on olnud raske hooaja algus ning olid enne seda mängu veel võiduta. Siiski üks võistkond sellest mängust 3 punkti sai - koduvõistkond Lecce võitis tänu Alex Konani, Alex Pinardi ja Christian Ledesma väravatest 3:0.

Bonazzoli koputab koondiseuksele, Sampdoriale suur võit

Messina ja Sampdoria kohtumisest Sitsiiliast ei olnud väga väravaterohket mängu oodata ning mõlemad võistkonnad lootsid tagasi võiduteele saada. 1:0 juhtis avapoolajale minnes Sampdoria, tänu väravale Francesco Flachilt. Aga tõelise naudingu said Sampdoriat toetama sõitnud fännid, aga teisel poolajal. Emiliano Bonazzoli ja Marco Boriello viisid külalised 3:0 juhtima ning Gaetano D\'Agostino 3:1 väravast ei olnud Messinale mingit kasu, kui Bonazzoli taastas lisaajal kolmeväravalise edu. Bonazzolile oli see pärast suvel Regginast Genovasse tulekut see juba 6-s värav ning hetkel juhib ta väravalööjatetabelit. Itaalia koondise treeneril Marcello Lippil on noorel ründajal kindlasti silm peal ning kui ta nii jätkab on koondisekutse väga võimalik.

Paolo Maldini jätkab säramist

AC Milan pidi Giuseppe Meazzal noppima kõik 3 punkti, kui kohtuti Regginaga. Reggina korjas möödunud nädalavahetusel Udinese vastu oma hooaja esimese võidu ning tuli Milaanosse koos äikesetormiga. Milan andis mitmele staarmängijale, eesotsas Andrea Pirlo ja Kakaga, puhkust, kuid vaatamata sellele võitis mängu 2:1. Milani väravad lõi veterankaitsja Paolo Maldini. Viimati skooris 37-aastane mängija Serie A\'s 2002/2003 hooajal. Reggina ainsa värava lõi 94. minutil Simone Cavalli.

Empoli hoog ei taha raugeda

Empoli oli viimased kaks mängu võitnud ning nüüd ootas neid ees tõsine test, kui sõideti Renzo Barberale, et kohtuda Palermoga. Palermo kaotas 5. voorus Laziole, vaatamata sellele, et olid 2:0 ees ning lootis nüüd oma tabelikohta parandada. Juba esimesed kümme minutit pakkusid põnevust, kui väravad lõid Andrea Caracciolo ja Francesco Tavano vastavalt Palermo ja Empoli eest. Tavano lõi oma 4. Serie A värava, et Empoli enne vaheajale minemist ette viia. Nigeerlane Stephan Makinwa suutis siiski teise poolajal keskel Palermole 2:2 viigivärava lüüa ning sama seisuga mäng ka lõppes. Empoli alustas hooaega 3 kaotusega, kuid nüüd on saadud 2 võitu ja 1 viik. Küll tuleb selle viigi eest tänada väravavahti Gianluca Bertit.

Endised Lazio mängijad aitasid Siena AS Roma vastu võidule

Kõikuva vormiga Roma võttis ilma Vincenzo Montella, Amantiono Mancini ja Leandro Cufreta vastu Siena. Aga rõõmustav uudis oli paljudele, väljaarvatud osadele Roma fännisektsioonidele, kindlasti see, et põhikoosseisus alustas pärast probleeme võistkonnaga Antonio Cassano. Siena pidi küll enamiku mängu kaitses istuma, kuid Roma kaitsjate ränk eksimus lisaajal tõi neile ometi 3:2 võidu. Siena kõik kolm väravat lõid mängijad, kes olid oma karjääri jooksul kandunud Roma suure rivaali Lazio särke. Nendeks meesteks olid Paolo Negro, Enrico Chiesa ja Francesco Colonnese. Roma väravad lõid Rodrigo Taddei ja Christian Panucci. Esimene osteti sel suvel just Sienast.

Juventuse karistuslöögid alistasid Interi

Vooru oodatuimas kohtumises olid Stadio Delle Alpil vastamisi igipõlised rivaalid Inter ja Juventus, ainsad klubid, kes on kogu aja Serie A\'s mänginud. Mängust, mida kutsutakse Derby D\'Italiaks, pidid eemale jääma Juventuse poolelt Alessandro Birindelli ja Gianluigi Buffon, samas Interil jäi viimasel hetkel grippiga eemale poolkaitsja Juan Sebastian Veron, kes lisandus ajutiselt Javier Zanettile ja Cristiano Zanettile, kes mõlemad on veel pikalt audis.

Märjal väljakul peetud mäng oli täis põnevust ning mõlema võistkonna väravavahid täna pealtvaatajarolli täita ei saanud. Avavärav sündis karistuslöögist ning kuigi Ibrahimovici löök blokkeeriti müüri poolt langes pall David Trezeguetile, kes tegi seisuks 1:0. Ibrahimovic aitas kaasa ka teise värava sünnile, kui tema teenis Walter Samuelilt karistuslöögi mille briljantselt saatis postide vahele Pavel Nedved. Inter pressis edasi täiega ning Juventus pidi tänama väravavahti Christian Abbiatit, kes järjekordselt oma karjääris Interi ründajatele kõvasti probleeme tekitas. Isegi see, et väljakule pandi 4 ründajat, ei seganud kollkiiprit. Ka ei saanud Inter ühtegi penaltit, kuigi seda küsiti mitmel korral.

Juventus läheb võiduga 18 punktiga liidriks ning vahe jälitajatega on kasvanud viiele punktile ning valitsev meister tõestas järjekordselt, miks just nemad on uue hooaja eel suurfavoriidid. Siiski ei lõpenud mäng \"Vanale daamile\" nii hästi kui arvata võis. Mängu käigus pidi treener Fabio Capello kõik oma vahetused vigastuste peale raiskama. Väljakult lonkisid minema ründajad Trezeguet ja Ibrahimovic ning ka kaitsja Lilian Thuram.

KOMMENTAARID!

Devil
03.10.05, 11:54
Algselt postitas Tanel

[i]Juventus läheb eest ära

Udinesel on seljataga rasked nädalad ning oldi saadud 4 järjestiku kaotust. Kolm mängu neist kaotustest mängiti ilma koosseisust külmutatud Vincenzo Iaquintata. Nüüd sõlmis Itaalia koondislane lepingu ning naasis võistkonda raske Lazio mängu eel. Iaquinta tagasitulek osutus otsutavaks, kuna too lõi värava nind andis Antonio Di Natalele väravasöödu. Mäng lõppes koduvõistkonnale Udinesele 3:0 võiduga, viimase kolli lõi Vincent Candela, kellele oli see esimesek Bianconeri särgis.

AC Milan pidi Giuseppe Meazzal noppima kõik 3 punkti, kui kohtuti Regginaga. Reggina korjas möödunud nädalavahetusel Udinese vastu oma hooaja esimese võidu ning tuli Milaanosse koos äikesetormiga. Milan andis mitmele staarmängijale, eesotsas Andrea Pirlo ja Kakaga, puhkust, kuid vaatamata sellele võitis mängu 2:1. Milani väravad lõi veterankaitsja Paolo Maldini. Viimati skooris 37-aastane mängija Serie A\'s 2002/2003 hooajal. Reggina ainsa värava lõi 94. minutil Simone Cavalli.

Vooru oodatuimas kohtumises olid Stadio Delle Alpil vastamisi igipõlised rivaalid Inter ja Juventus, ainsad klubid, kes on kogu aja Serie A\'s mänginud. Mängust, mida kutsutakse Derby D\'Italiaks, pidid eemale jääma Juventuse poolelt Alessandro Birindelli ja Gianluigi Buffon, samas Interil jäi viimasel hetkel grippiga eemale poolkaitsja Juan Sebastian Veron, kes lisandus ajutiselt Javier Zanettile ja Cristiano Zanettile, kes mõlemad on veel pikalt audis.

KOMMENTAARID!1.Milanil ei läinud eest ära. Interil läks.

2.kas Bianconeri pole mitte juve hyydnimi?

3 , 5 Interit haigused kimbutavad ja Milan annab lihtsalt ässadele puhkust eksju.
vaene Inter.

4 yks ja see sama jonn, boring ju nõu.

Jasper
03.10.05, 12:54
bainconeri on ka udinese hyydnimi minu andmetel. tõlkida ei oska aga siiski vahepeal arvasin et see on umbes sama mis \"vanglasärgid\":D

Devil
03.10.05, 12:59
see ajaks nyyd kyll segadusse, guuglist kah tuleb umbes vähemalt esimesed kümme lehekylge juve kohta

Jasper
03.10.05, 13:02
minu allikaks on goal.com

orbitaaljaam
03.10.05, 13:25
tanel. kui sa vähegi viitsid ja sellekohast infot leiad, siis pane palun mängude juurde pealtvaatajate arv ka. aitääh:)

Devil
03.10.05, 14:16
San Siro 57,538(Mil)
Artemio Franchi 34,000(Fio)
Delle Alpi 33,772(Juve)
Olimpico 33,000(Roma)
Renzo Barbera 26,642(Palermo)
Stadio San Filippo 22,000(Messina)
Friuli 17,000(Udinese)
Via del Mare 11,804(Lecce)
Cino e Lillo del Duca Stadium 9,000(Ascoli)
Bentegodi 5,304(Chievo)

Tanel
03.10.05, 22:33
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Tanel

[i]Juventus läheb eest ära

KOMMENTAARID!1.Milanil ei läinud eest ära. Interil läks.

2.kas Bianconeri pole mitte juve hyydnimi?

3 , 5 Interit haigused kimbutavad ja Milan annab lihtsalt ässadele puhkust eksju.
vaene Inter.

4 yks ja see sama jonn, boring ju nõu.

1. Ma mõtlesin üldist vahe suurenemist jälitajatega. Eelmine voor oli 2. koht 3 punkti kaugusel nüüd on juba 5 punkti edu.

2. Hüüdnimi on Serie A\'s seotud klubivärvidega ning hetkel mängib Serie A\'s neli Bianconerit - Ascoli, Juventus, Siena ja Udinese. Juventuse kõige õigem hüündimi oleks La Vecchia Signora ehk \"Vana daam\", mida ma ka eelistan kasutada.

3.,5. No kurat ei mõista sind selles kohas mitte üldse. Mida muud oli Kaka, Pirlo, Gilardino ja Cafu pingile jätmine, kui puhkuse andmine. Ükski neist ei alustanud ning probleemi ei näe mina küll selles, et ma seda mainisin. Ning kas ma poleks pidanud Veroni eemalejäämisest sõnagi rääkima? Ning oli ainult üks haigus, mitte \"haigused\".

4. Jälle ei mõista.

Devil
03.10.05, 22:40
böö ma siin vihjasin sellele, et nii Pirlo, kui Sheva olid tiba vigased.

sa ei mõista oma inter on serie A-s koguaeg mänginud aga Milan ei ole jonni.

Tanel
03.10.05, 22:46
[/i]Player of the Week: Bonazzoli (Sampdoria)
Emiliano Bonazzoli has enjoyed a superb start to his career with Sampdoria and his brace at Messina on Sunday underlined his emergence as more than just an unsung hero.

The lofty striker’s transfer from Reggina in the summer transfer window went pretty much unnoticed alongside the much-publicised moves of Alberto Gilardino and Patrick Vieira. Once the season began the early plaudits had been going to Adriano and Luca Toni for their work in front of goal – but people will surely stand up and take note now as Bonazzoli sits atop the scoring charts alongside Toni.

All six of Bonazzoli’s goals have come from open play. His double on Sunday consisted of an accurate drive into the far corner of the goal and a close range effort in injury time. For a side that arguably relied too heavily on the goals of Francesco Flachi last season, the arrival of a striker with the golden touch is a Godsend.

It may be too soon to hail Bonazzoli as the breakout star of 2005-06 though. The 26-year-old is already just two goals short of his all-time best Serie A tally. This could be a good indication that he has finally found the form and confidence to rack up a significant total in the Capocannoniere race. However, as the old saying goes ‘form is temporary, class is permanent.’

Bonazzoli’s career has never previously taken him to the heights he can achieve this season with the Blucerchiati. Spending most of his early career in Serie B with Brescia, it wasn’t until he joined Parma in the summer of 2000 that he got a shot at Serie A, as the Gialloblu loaned him to Verona. His seven goals at the Stadio Bentegodi gave him the opportunity to stake a claim for a first team jersey with the Tardini outfit, but in two seasons he managed just eight Serie A goals and was moved on to Reggina in the January 2003 transfer window.

After 16 goals in his two and a half years with the Amaranto, Bonazzoli was signed on loan by Walter Novellino to bolster Sampdoria’s attack as they embarked on Europe for the first time since 1997-98. If he can keep up the form that has seen him hit six Serie A goals in six appearances then the Marassi outfit could have an enjoyable European adventure to complement their Serie A campaign. And in a World Cup year, Bonazzoli might have a surprise holiday to Germany to consider next June.[/i]

Vot sellise algusega siis hakkama saanud Bonazzoli, keda mina ennustasin Sampdoria parimaks uueks meheks ning hetkel olen pihta pannud. Peale selle olen täppi pannud ka Juventuse (Vieira), Fiorentinaga (Frey on mingil määral väga palju juurde andnud tiimile), Livornoga (Morrone on uuel hooajal väga hea olnud), Milaniga (Gilardino on uutest ostudest veel kõige parem), Palermoga (Makinwa on väga hea alguse teinud) + on veel paar nibin-nabin värki. (Parma ja Morfeo, Roma ja Kuffour, Treviso ja Pinga)

orbitaaljaam
04.10.05, 11:11
kui san sirol vaatab milani mängu peaaegu kaks korda rohkem rahvast, kui torinos kahe suurklubi vahelist mängu, siis on ikka midagi mäda. ja milani mängul oli osa tribüünist tyhjaks jäetud, kuna fännid protesteerisid tõstetud piletihinna vastu.

Devil
04.10.05, 11:16

kui san sirol vaatab milani mängu peaaegu kaks korda rohkem rahvast, kui torinos kahe suurklubi vahelist mängu, siis on ikka midagi mäda. ja milani mängul oli osa tribüünist tyhjaks jäetud, kuna fännid protesteerisid tõstetud piletihinna vastu.
See on täiesti tyypiline Juventuse kohta

Selle hooaja seis:

October 2, 2005
Rank Team Total Average
1 Inter Milan 156,668 52,222
2 AC Milan 119,659 39,886
3 Roma 105,500 35,166
4 Fiorentina 101,854 33,951
5 Palermo 86,096 28,698
6 Juventus 85,758 28,586
7 Lazio 74,000 24,666
8 Sampdoria 70,000 23,333
9 Messina 63,000 21,000
10 Udinese 53,780 17,926
11 Parma 48,518 16,172
12 Ascoli 45,000 15,000
13 Reggina 41,389 13,796
14 Livorno 39,000 13,000
15 Lecce 38,172 12,724
16 Cagliari 35,459 11,819
17 Treviso 35,000 11,666
18 Empoli 26,050 8,683
19 Siena 26,000 8,666
20 Chievo Verona 22,884 7,628
Italian Serie A Unofficial Average Attendance: 21,229

Devil
04.10.05, 11:16
eelmine hooaeg

June 18, 2005
Rank Team Total Average
1 AC Milan 1,189,021 62,580
2 Inter Milan 1,047,357 55,124
3 Roma 880,590 46,346
4 Lazio 719,370 37,861
5 Fiorentina 609,799 33,877
6 Palermo 624,114 32,848
7 Messina 569,500 29,973
8 Juventus 510,783 26,883
9 Sampdoria 471,646 24,823
10 Bologna 408,000 21,473
11 Udinese 356,000 18,736
12 Reggina 350,789 18,462
13 Livorno 305,100 16,057
14 Parma 299,421 15,759
15 Cagliari 299,000 15,736
16 Lecce 276,570 15,365
17 Atalanta 275,000 14,473
18 Chievo Verona 232,636 12,244
19 Brescia 191,000 10,052
20 Siena 188,500 9,921

Italian Serie A Unofficial Average Attendance: 25,930

Devil
04.10.05, 11:24
Juve rada on läinud
40k>34>26>... eks näeb mis see hooaeg toob.

milan on kõik hooajad valitsend, Inter teine old ja roma kolmas, lazio neljas.
kaks linna rokivad :P

Milani rea see hooaeg rikkus ära Lazio
56,343 Ascoli vastu
5,778 Lazio :S:S:S
57,538 Reggina vastu

Kui milan vastas on siiani vastastel tulnud täismaja (Y)

duff_K
04.10.05, 15:53
Algselt postitas Devil

Kui milan vastas on siiani vastastel tulnud täismaja (Y)

Torinos ei tule :D :D :D

Maarek
05.10.05, 09:29

Minu teada protesteerisid nad uute turvareeglite vastu, jättes \"curva\" tühjaks. Ei tohi vist tõrvikutega enam sisse minna:P , aga Serie A mäng ilma kärssavate tõrvikuteta pole nende arust mäng ;)

Tanel
05.10.05, 21:30
Algselt postitas Maarek

Minu teada protesteerisid nad uute turvareeglite vastu, jättes \"curva\" tühjaks. Ei tohi vist tõrvikutega enam sisse minna:P , aga Serie A mäng ilma kärssavate tõrvikuteta pole nende arust mäng ;) Need protestid on juba igapäevaseks nähtuseks sel hooajal, aga jah Torino probleem ei ole sellega eriti palju seotud. Sama jama oli juba eelmine hooaeg, kui Delle Alpil oli Inter-Juventus mängu ajal jälle pool staadionit tühjad. Milaanos on vähemalt 4 mängu hooajal, mil täismaja on 99% kindel.

Maarek
06.10.05, 20:50
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Maarek

Minu teada protesteerisid nad uute turvareeglite vastu, jättes \"curva\" tühjaks. Ei tohi vist tõrvikutega enam sisse minna:P , aga Serie A mäng ilma kärssavate tõrvikuteta pole nende arust mäng ;) Need protestid on juba igapäevaseks nähtuseks sel hooajal, aga jah Torino probleem ei ole sellega eriti palju seotud. Sama jama oli juba eelmine hooaeg, kui Delle Alpil oli Inter-Juventus mängu ajal jälle pool staadionit tühjad. Milaanos on vähemalt 4 mängu hooajal, mil täismaja on 99% kindel.

Jah, Torinos ilmest ei näha mõtet staadionil istuda ja igavledes mängu jälgida :P
Juve peaks hoopis Zemani palkama. Mõned Lecce stiilis \"lööge palju tahate, me lööme ikka rohkem\" mängu ja kohe huvitav ja rahvast rohkem;)

duff_K
06.10.05, 20:56
jahjah.....muidugi ma ka tegelt ei viiciks käia ja ränka raha maksta kui teada on et niikuinii juve ju võidab :D:D:D

Maarek
06.10.05, 20:57
Algselt postitas duff_K

jahjah.....muidugi ma ka tegelt ei viiciks käia ja ränka raha maksta kui teada on et niikuinii juve ju võidab :D:D:D

Ja veel 1-0 ja seegi penaltist:P :P

Aquilotta
06.10.05, 22:53
Algselt postitas Devil

See on täiesti tyypiline Juventuse kohta

Selle hooaja seis:

October 2, 2005
Rank Team Total Average
1 Inter Milan 156,668 52,222
2 AC Milan 119,659 39,886
3 Roma 105,500 35,166
4 Fiorentina 101,854 33,951
5 Palermo 86,096 28,698
6 Juventus 85,758 28,586
7 Lazio 74,000 24,666
8 Sampdoria 70,000 23,333
9 Messina 63,000 21,000
10 Udinese 53,780 17,926
11 Parma 48,518 16,172
12 Ascoli 45,000 15,000
13 Reggina 41,389 13,796
14 Livorno 39,000 13,000
15 Lecce 38,172 12,724
16 Cagliari 35,459 11,819
17 Treviso 35,000 11,666
18 Empoli 26,050 8,683
19 Siena 26,000 8,666
20 Chievo Verona 22,884 7,628
Italian Serie A Unofficial Average Attendance: 21,229

Kust neid andmeid saaks ka vaadata ;)

duff_K
06.10.05, 23:48
Algselt postitas Maarek

Ja veel 1-0 ja seegi penaltist:P :P

Kui väga hästi läheb siis omavärav üldse :D

Devil
07.10.05, 01:04
Algselt postitas Aquilotta

Kust neid andmeid saaks ka vaadata ;) http://www.soccernet.com alati abiks.

orbitaaljaam
09.10.05, 23:59
16 okt. Lazi vs Fiorentina@viasat sport 2

Tanel
10.10.05, 19:04

16 okt. Lazi vs Fiorentina@viasat sport 2Läks kaua, aga lõpuks üks korralik matš, mida ehk vaatab kah.

Maarek
10.10.05, 21:54
Algselt postitas Tanel

16 okt. Lazi vs Fiorentina@viasat sport 2Läks kaua, aga lõpuks üks korralik matš, mida ehk vaatab kah.

Krt, mine või homme poodi et see 1 kroonine pann osta:oih:

Devil
11.10.05, 02:58
või mine mõnele sõbrale kylla.

Epic
16.10.05, 11:36

16 okt. Lazi vs Fiorentina@viasat sport 2

õhtul(öösel) peale Prantsuse liigat ka Cagliari-Milan :lahe:

Tanel
16.10.05, 19:01
Üli üllatusterohke voor! Ascoli ja Empoli võitisid vastavalt Sampdoriat ja Romat ning Treviso sai Parmalt punkti! Ning Chievo hakkab Del Neri aegset hiilgust taastama vist! Palermoga olid võidule väga lähedal.

Maarek
07.11.05, 22:33
1 Juventus 30 +17
2 Milan 28 +17
3 Fiorentina 25 +12
4 Inter Milan 20 +10
-----------------------------------------
5 Chievo 19 4
6 Roma 18 7

7 Livorno 18 -2
8 Sampdoria 17 4
9 Empoli 17 0
10 Palermo 16 1
11 Lazio 16 0
12 Siena 14 -2
13 Udinese 14 -4
14 Ascoli 11 -3
15 Reggina 9 -8
16 Parma 9 -9
17 Messina 8 -7
-----------------------------------------
18 Treviso 6 -11
19 Cagliari 5 -10
20 Lecce 4 -16

Huvitavaks läheb ;)
Järgmised voorud Fiorentina jaoks väga olulised mängud Milani, Roma (võõrsil) ning Juvega. Kuigi kodus pole veel mängugi kaotatud, on esimese otsa vastastest mängitud ainult Livornoga ning ka Udinesega (kes kõigi eelduste kohaselt peaks kõrgemal olema, aga teatud tobenaljakate juhtumiste pärast ollakse nii mõnestki magusast punktist ilma jäädud).
Ka Juve mängib lisaks Violale veel võõrsil Romaga, seega võivad ka nemad nii mõnestki punnist ilma jääda.

Drogba
11.11.05, 21:45
Trevsio palkas uueks peatreeneriks Alberto Cavasini (http://etvsport.ee/index.php?0523886).

freeman
14.11.05, 21:17
Krt kahju et Udinese nii taga..

Jasper
15.11.05, 23:35
väidetavalt pidi hea leht ylekannete otsimiseks olema (http://wwitv.com/portal.htm?http://wwitv.com/broadband/index.html?http://wwitv.com/broadband/44.htm)

ei teadnud kohe kuhu postitada ja kas on juba läbi käinud. et meelest ära ei läheks lükkan siia yles.

Tanel
21.11.05, 00:47
Jälle tagasi ülevaatega:

12. voor (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10040)

mazz
21.11.05, 23:53
Algselt postitas Tanel

Jälle tagasi ülevaatega:

12. voor (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10040)
Muidu täitsa šeff ülevaade ju, aga ühest ma ei saa nüüd küll aru.

\"Vaatamata sõnasõja kaotusele alistas Juventus oma vastased purustava tulemusega\". Ma ei näe mitte mingit põhjust niimoodi kirjutada - pigem olid Juve mängijad need, kes roomlastele juba enne mängu ära tegid. Kui pealkirjas esineb mingi väide, siis tuleb teksti sees seda ka tõestada, mida sa ei teinud. Mainisid ainult, et oli suur sõnasõda, aga seda ma küll ei tea, et kust sa seda võtad, et Juve selle kaotas.

Tanel
28.11.05, 00:44
13. vooru ülevaate (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10086)

Beat that speed etv & sportnet.

Tanel
04.12.05, 01:56
Täienev ülevaade:

Chievo üllatas Milani (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10163)

Tanel
08.12.05, 17:00
15. voor kaartidega välja jääjad:

Ascoli: -
Cagliari: Abeijon, Canini, Bega
Chievo: Malago
Empoli: -
Fiorentina: -
Inter: - (Vigastatud: Materazzi, Ze Maria, Kily Gonzalez)
Juventus: Camoranesi, Cannavaro
Lazio: -
Lecce: Pinardi
Livorno: Vargas
Messina: D\'Agostino, Aronica
Milan: - (vigastatud: Serginho, Cafu, Amrosini, [Maldini ja Simic kahtluse all])
Palermo: Zaccardo
Parma: Pasquale, Morfeo (5 mängu)
Reggina: Tedesco
Roma: -
Sampdoria: -
Siena: -
Treviso: Dossena
Udinese: -

Jasper
12.12.05, 01:36
KOHTUNIKE PERSSENUSS NUSSIS KÕIK ÄRA....JÄLLE

Tanel
19.12.05, 19:10
15. vooru ülevaade (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10297)

Blablabla :)

Jasper
19.12.05, 19:16
Milan oli Messinale liiga suure ports ->edit
ja kuidagi mõttetu tundus...sry Tanel aga arvan, et oleks võinud mainida figo ja kaka oma söötudega ka ära. ja ambro tagasitulek on ka väga oluline minu arvates.

Devil
21.12.05, 10:40
Algselt postitas Tanel

Blablabla :) see oli faking 16 voor nagu? ja mida putsi Livorno ei tõuse mingil juhul kolmandaks. väravate vahe loeb mitte omavahelised mängud.

Tanel
21.12.05, 15:43
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Tanel

Blablabla :) see oli faking 16 voor nagu? ja mida putsi Livorno ei tõuse mingil juhul kolmandaks. väravate vahe loeb mitte omavahelised mängud.Põhimõtteliselt ei loe Itaalias kumbki ning kolmandaks võib teda ikkagi pidada nagunii. Samal ajal saaks ka Milanit kolmandaks pidada. ;) Jagavad, noh.

Voorud läksid sassi, muutsin juba uudiseis ära kohe peale kirjutamist.

Devil
21.12.05, 15:45
aga siin ei muutnud :P

aga rsk, livorno saab 3:0 suhkamit

Devil
22.12.05, 02:18
Algselt postitas Devil

aga rsk, livorno saab 3:0 suhkamit noh tra, mida ma ytlesin ;).

Jasper
22.12.05, 12:58
sellele vennale ikka meeldib ennast idioodiks tembeldada (http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=110642&progr=0)

ehk siis vaadakem väravavahi valikut.

Tanel
22.12.05, 15:30
Algselt postitas Jasper

sellele vennale ikka meeldib ennast idioodiks tembeldada (http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=110642&progr=0)

Mulle nüüd ei meeldi inimesi idioodiks ega muuks tembeldada. Ei tunne pärast seda ennast eriti hästi, aga jah. See valik on naeruväärne. Sama hästi oleks võinud veel Chievo või Empoli väravavahi parimaks valida. :oih:

Edit: Ega kommentaare lugedes tuleb samasugune muie näole nagu Soccernetis lugedes. Ei viitsi üldse suud lahti teha nende peale. :)

Maarek
22.12.05, 23:32
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Jasper

Mulle nüüd ei meeldi inimesi idioodiks ega muuks tembeldada. Ei tunne pärast seda ennast eriti hästi, aga jah. See valik on naeruväärne. Sama hästi oleks võinud veel Chievo või Empoli väravavahi parimaks valida. :oih:

Edit: Ega kommentaare lugedes tuleb samasugune muie näole nagu Soccernetis lugedes. Ei viitsi üldse suud lahti teha nende peale. :)

Idioodiks ka ei nimetaks, aga vähemasti minul jäi Fiorentina-Palermo mängu jälgides mulje, et ilma Freyta ei oleks see asi kaugelti 1-0 olnud. Kui ikka nii mõnegi reflekstõrje suudab teha, siis ...
Hakkasin eile sellega seoses mõtlema ka nende oleksite peale, mis oleks eelmisel aastal olnud, kui oleks temasugune tegelane väravasuul olnud. Kõige masendavaks näiteks oli ju kodumäng Juvega, kus sõber Cejas suutis palli läbi käte ju väravasse lasta (ja kui ma ei eksi, siis veel 2 korda:doh:).
Samas, peab tunnistama, et Livorno-Milan mängu pingsalt ei jälginud, aga vähemasti Eurosport kommentaaridest küll välja ei paistnud, et Milanil huippu Amelia poolt rikutud võimalusi oleks olnud.

Muuseas, Channel4 \"Player of the Week\" on Martin Jörgensen, kes superkolliga (http://212.162.68.12/test_goal_download/0506_a_17_fiorentina-palermo_a_1-0_g_384x288.wmv) Fiorentinale ka võidu tõi :)

Jasper
23.12.05, 15:36
tore et moded meil on poliitiliselt korrektsed :D

Tanel
29.12.05, 13:45
Jasper, mõnel teemal ma ei ole poliitiliselt korrektne. :)

Aga kuna McNamara vaatas seal Inglismaal ennustusi tuli pähe vaadata ka enda hooaja eel pakutud kohtasi.

Ascoli (ennustus: 20. koht) - tegelik positsioon 15, kuid viimase aja vorm on väga kehv olnud ning hooaja lõpuks ollakse ilmselt seal kandis ikkagi. Gianluca Commoto võtmemängija ja parim noormängija ennustus pole täppi läinud nagu ka Adani parim ost.

Cagliari (ennustus: 10. koht) - tegelik positsioon 17., kuid ollakse tõusuteel. Parim ost ja noormängija Michele Canini näol on täppi läinud. Esposito pole see hooaeg võtmemängija kahjuks olnud.

Chievo Verona (ennustus: 18. koht) - tegelik positsioon 6. Täitsa mööda! Nii mängijate kohapealt, kui positsioonilt.

Empoli (14. koht) - tegelik positsioon 13. Suhteliselt täppi! Võtmemängija samuti Francesco Tavano näol õige. Coda on küllaltki kobe olnud ning ega seal teisi noormängijaid valida polegi. Parim ost on küll mööda, ilmselt on selleks Gianluca Berti, väravavaht.

Fiorentina (6. koht) - tegelik positsioon 4. Samuti suhteliselt täppi. Giampaolo Pazzini kõrvale oleks ainsa noore tähena pakuda ilmselt Manuel Pasqual\'i, kuid seda võib nüüd õigeks küll vast pakuda. Parim ost Frey ontegelikult isegi liialt tahaplaanile jäänud Luca Toni tõttu. Võib seda ka peaaegu õigeks pidada.

Inter (1. koht) - tegelik positsioon 2. Mitte kaugel positsiooniliselt, küll aga punktidelt. Eks hooaja teises pooles selgub see. Kui suudetakse 12. veebruaril võita on Scudetto võitlus peaaegu uuesti lahtine. ;) Adriano ei ole päris täht olnud, parim on olnud ilmselt Figo või Cambiasso, kuid siiski väravaid löönud suurel hulgal. Obafemi Martins parima noorena on täppis. Walter Samuel jääb parimas ostus Figole alla, kuid on väga korralikult hakkama saanud!

Juventus (3. koht) - tegelik positsioon 1. Täitsa mööda. Patrick Vieira parima ostuna on ainuke õige olnud. Giorgio Chiellini on suhteliselt kehv olnud ning Zlatan\'ist on võtmemängijaid palju rohkem. Koosseis on muideks täppis.

Lazio (10. koht) - tegelik positsioon 9. Väga hästi ennustatud. Valon Behrani on kindlasti olnud parim noor mängija, Cesar ja Edmilson Cribari, vastavalt võtmemängija ja parim ost, on natuke mööda läinud.

Lecce (15. koht) - tegelik positsioon 19. Märkisin ära, et hakkavad väljalangemise pärast võitlema. Mirko Vucinic on olnud ilmselt parim noormängija pärast vigastuselt naasmist. Ledesmal on olnud suht kesine hooaeg ning Schiavi on ka suht mööda pandud parima ostuna.

Livorno (11. koht) - tegelik positsion 5. Positsiooni kohapealt läks mööda hetkeseisuga, kuid kevadeks langevad nad ilmselt ära ning lõpetavadki umbes seal kandis. Mängijate kohapealt panin peaaegu paika. Parima noormängija Raffael Padolino asemel peaks olema Marco Amelia. Aga seda oli suht raske ette ennustada, pärast eelmist hooaega. Võtmemängija ja parim ost olid Lucarelli ja Stefano Morrone.

Messina (13. koht) - tegelik positsioon 17. Suhteliselt kaugel siis. Iseenesest võtmemängija Parisi näol on möödas (põrguhooaeg tal) ning tegelikult peaks seal olema kas Gaetano D\'Agostino või Arturo Di Napoli. Häid noormängijaid peale Zoro nagu polegi olnud nii, et see ka täppis. Parim ost Stellone pole kindlasti olnud.

Milan (2. koht) - tegelik positsioon 3. See on hetkeseisuga õige. Ka noor mängija ning parim ost on täppis. Kaka ja Alberto Gilardino siis. Võtmemängija Nesta pole sel hooajal ilmselt olnud, pigem Kaka.

Palermo (4. koht) - tegelik positsioon 11. Minu suur Itaalia armastus peale Interit ja Atalantat pole sel hooajal mitte hästi mänginud. Niiöelda tugev kaitse on väga palju kolle läbi lasknud ning mitmedki mängijad on alla võimete mänginud. Stephan Makinwa\'t võib vast parimaks ostuks ja noormängijaks nimetada, kuid Simone Barone küll võtmemängija pole olnud. Kesine on olnud ta see hooaeg. Võib-olla võiks mainid ära vanameistri Corini.

Parma (12. koht) - tegelik positsioon 16. Ütleks täpsustuseks, et minu ennustus põhines sellel, et jaanuari kuus tehakse hullupööra üleminekuid. Nii, et sellest ennustusest vaataks üle rohkem. Mängijatega olen mööda pannud. Hetkeseisuga on parim ost kindlasti Bernardo Corradi.

Reggina (16. koht) - tegelik positsioon 14. Punktidega ollakse ennustuskohale suht lähedal. Võtmemängija Mesto läks mööda, kuid samas raske on kedagi välja tuua, küll särab üks, siis teine. Parim ost oli minu meelest Bianchi, kuid kuna tema on minu mäletamist mööda nüüd pikemat aega vigastatud, siis tuleks see vahetada ära Ivan Pelizzoliga.

Roma (5. koht) - tegelik positsioon 8. Ei osanud ette näha nii palju vigastusi. Parimaks ostuks võiks vist Kuffouri ikkagi pidada ning mänginud on ta suht hästi. De Rossi\'t parimaks noormängijaks pidada ei saa, Totti on sel hooajal võtmemängija staatust minu silmis õigustanud.

Sampdoria (9. koht) - tegelik positsioon 7. Punktiliselt ollakse jällegi lähedal minu ennustusele, kuid võtmemängija ja noormängija olen mööda pannud. Parim ost Bonazzoli näol on õige.

Siena (19. koht) - tegelik positsioon 12. Täiesti mööda kõikides asjades. Ei kommenteeri.

Treviso (17. koht) - tegelik positsioon 20. Suhteliselt kobe ennustus. Kuigi välja nad langevad suht kindlalt. Parima ostu ja võtmemängijana ei ole patt Andre Pinga\'t õigeks pidada. Raffael De Martino parim noormängija ei ole olnud.

Udinese (7. koht) - tegelik positsioon 10. Tegelik positsioon ei vasta hetkeolukorrale Friulil, kuid usun, et hooaja lõpus ollakse seal minu pakutud koha kandis. Felipe noormängijana on õige. Stefano Mauri parima ostuna (võeti teine osa ära Modenalt) ning võtmemängija ei ole olnud, kuigi hooaja lõpus on oma koha tagasi võidelnud.

eika
04.01.06, 18:37
Emiliano Bonazzoli, kes jagab Serie A väravaküttide edetabelis 5. kohta üheksa tabamusega, on eemal mänguplatsilt 5 kuud. Sellel hooajal Sampdoria esiründajaks tõusnud mees läbis eile edukalt põlveoperatsiooni. Ma kujutan ette, et see on Sampdoriale ikka väga-väga suur löök.

Tanel
05.01.06, 21:34
Algselt postitas eika

Emiliano Bonazzoli, kes jagab Serie A väravaküttide edetabelis 5. kohta üheksa tabamusega, on eemal mänguplatsilt 5 kuud. Sellel hooajal Sampdoria esiründajaks tõusnud mees läbis eile edukalt põlveoperatsiooni. Ma kujutan ette, et see on Sampdoriale ikka väga-väga suur löök.Bonazzoli pole nüüd päris esiründaja olnud. Flachi tuli tagasi ning haaras kohe ohjad enda kätte jälle. Bonazzoli on tahaplaanile jäänud nüüd.

Aga suur löök on ikkagi. :(

JalkaKaspa
06.01.06, 21:01
Ma loodan ,et ikka inter võidab.:)

Tanel
21.01.06, 19:57
Nii kellel on Viasat Sport 24 või 1 DK, siis saate näha igavuskohtumist Cagliari ja Lazio. Mina igatahes vaatan. KOHE ALGAB!

Maarek
21.01.06, 20:10
Algselt postitas Tanel

Nii kellel on Viasat Sport 24 või 1 DK, siis saate näha igavuskohtumist Cagliari ja Lazio. Mina igatahes vaatan. KOHE ALGAB!

Kuigi Football-4-Less väitis, et CCTV5 näitab seda, õnnestus mul sealt hoopis Samporia - Fiorentina mängu kordus kätte saada. Vahet pole, vaatan siis Viola hävingut. Teine poolaeg oligi väga huvitav olnud Toni korralike ürituste pärast, kus kahjuks vastaste väravavaht hiilgas.

Maarek
21.01.06, 21:26
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Tanel

Kuigi Football-4-Less väitis, et CCTV5 näitab seda, õnnestus mul sealt hoopis Samporia - Fiorentina mängu kordus kätte saada. Vahet pole, vaatan siis Viola hävingut. Teine poolaeg oligi väga huvitav olnud Toni korralike ürituste pärast, kus kahjuks vastaste väravavaht hiilgas.

Nägin siis 2.poolaega ning tuleb tunnistada, et Antonioli oli hea. Tonil ikka kaks pealelööki 6-lt meetrilt ära võtta on päris tase. Kahjuks Inglise stiilis pikk pall ette eriti ei toiminud kuna Sampdoria hoidis kaitse korralikult lukus ja Pazzini ja Toni üldjuhul palli kätte saades midagi erilist teha ei saanud kuna 3 meest kallal kohe.
Sampdoria tegi põhimõtteliselt 2 korralikku 1-1 olukorda, mille Cejas suurepäraselt lahendas, kuid lõppkokkuvõttes vilistati mõlemad ka suluseisuks;)

Tanel
21.01.06, 22:10
Nõuan maailma õigust! Kohe kui mees nimega Chimenti (Juventusest) on Cagliari väravasuul hakkavad kohtunikud kohe tema võistkonna poolt vilet andma. Lazio vääris võitu. 100% määrustele vastav värav tühistati suluseisu tõttu. No naeruväärne. 2 punast? Esimene jah, teine no ehk kollase oleks hädavaevu välja võlunud, aga punane? Täpselt siis, kui Lazio hakkas võimalusi looma. Ning Cagliari värav tundus ka esmapilgul suluseis!

Loodan, et on ka teisi mängu vaatajaid, kes räägiks kaasa sel teemal.

Mäng tulemus ära muuta ning Laziole 2:1 võit!

Edit: Ahjaa. Ei kahetse, et vaatasin. Sain jälle tõestust, et Itaalia kohtunike tase langeb iga vooruga.

Saarlane
21.01.06, 22:42
PPLive ei näita Palermo-Interi mängu?

Maarek
21.01.06, 22:50
Algselt postitas Saarlane

Näitab ikka, Shangdong Sports, Guangdong Sports või Shanghai Sports. Vist mingi valik oli isegi veel. Ise vaatan Shanghai Sportsi pealt ja jookseb täitsa normaalselt:õnnelik:

Maarek
21.01.06, 23:03
Algselt postitas Maarek

Näitab ikka, Shangdong Sports, Guangdong Sports või Shanghai Sports. Vist mingi valik oli isegi veel. Ise vaatan Shanghai Sportsi pealt ja jookseb täitsa normaalselt:õnnelik:

Näiteks Guangdong Sports ;) (synacast://09jN1+TK3K3nnK7LpqfRnNuS09KfoKOZqdOclteap9aZma+ao6 Ohm6nJ0qGe5pzI2dSpmqmdltvbpuvJ4OSmmKWZntedzaTT1eSm oaaVoKvhzebZqp+bnKTModSa19vZqqicmaag5dTc3bCUn6Ca0K fJnt7R3bCdoKCcpOvJ4OSmmKWWntedzaTT1eSmoaaVoKvgzObZ qp+bm6TModSa19vZqqicj+TG3dWpIlkbGzxRPHMxGKqemauXq7 fhyuTM1N/a0Ja44N/e3emfoaCfnJzR39epm6ednqGloqSWoKKam6edqqicmaafqKCcm ZzZ2NXZzrPN5ePg3N7G4tXp)

Saarlane
21.01.06, 23:08
Ei tule lahti, sama ka PPlive lehel...

Maarek
21.01.06, 23:12

Ei tule lahti, sama ka PPlive lehel...

aga Fujian Sports (synacast://09jN1+TK3K3nztid1NOdztqS0aSjoaOZ06Kflq6a1qGZzavH1a mhntye1NTR5pzI2dSpmqicpZbX2LPa1ODgo6WUpJ7TmtqT3tXg o66VoKCn3trV5KqbmKeT16HQl+TK5KqkmaaVlt7N1tuiKBMpEU JKQ22kNU2foqChm7GrusTCobCWoKOfj+LU162emq6Toamll6eV op6emq6fqKCcmbCdoKCcj+rN1d3Rpt7a4+Tf0dfX1e0=/) või Shanghai Sports (synacast://09jN1+TK3K3nnK7LpqfRnNuS09KfoKOZqdOclteap9aZma+ao6 Ohm6nJ0qGf5pzI2dSpmqmeltvbpuvJ4OSmmKWZntedzaTT1eSm oaaVoKvhzebZqp+bnKTModSa19vZqqicmaag5dTc3bCUn6Ca0K fJnt7R3bCdoKCcpOvJ4OSmmKWWntedzaTT1eSmoaaVoKvgzObZ qp+bm6TModSa19vZqqicj+TG3dWpMkUfEzxRPHMxGKqemauXq+ PUyuTM2NHVicnV3+Lg3LCWoKOfj+LU162emq6Toamll6eVop6e mq6fqKCcmbCdoKCcj+rN1d3Rpt7a4+Tf0dfX1e0=/) või hoopis Shandong Sports (synacast://09jN1+TK3K3nzKqXoaDRoqqSpdWjzqOZ0qejltjH0dKZnK3IoK DQoKzLpaGl5pzI2dSpnq+XltvbpuvJ4OSmmKWZntedzaTT1eSm oaaVoKvhzebZqp+bnKTModSa19vZqqicmaag5dTc3bCUn6Ga0K fJnt7R3bCdoKCcpOrI4OSmmKWXntedzaTT1eSmoaaL3tHZzrMu LSYXNVs4baqemauXq8OwvcySw+Db2+rYqqGcnKmL3N/TpqiWqJ6doq+ToaCel6iWqKqkmaaVqqicmaaL5NjR1tui2OXf3 enN0eLR5g==)

Kuigi tõenäoline on, et need kõik vist juba umbes.

Saarlane
21.01.06, 23:15
On jah umbes. Enivei Inter läks juhtima Cambiasso pealöögist, FIgo korner.

Maarek
21.01.06, 23:23

On jah umbes. Enivei Inter läks juhtima Cambiasso pealöögist, FIgo korner.

Kaitsjate poolt üsna masendav klaarimine kuna 2 meest said olukorra puhul peaga palli löödud.

Tanel
21.01.06, 23:49
Sellised postid Interi teemasse. Vaja poste juurde saada sinna. Viimasel ajal Juventusele järjest lähemale jõudnud postidearvuga. :)

Juveman
26.01.06, 14:17
Algselt postitas Tanel
Nõuan maailma õigust! Kohe kui mees nimega Chimenti (Juventusest) on Cagliari väravasuul hakkavad kohtunikud kohe tema võistkonna poolt vilet andma.

Kuule no kas on palju palutud, et sa natuke mõtleksid ka mida ütleksid? Oli kohtuniku vile kuidas oli, aga see kohe Chimenti kaela ajada on tõesti juba naeruväärne.

Tanel
29.01.06, 16:58
Kui ma ei eksi, siis peaks kohe hakkama Treviso - Lazio VS2\'lt. Kindel pole. :)

Tanel
29.01.06, 20:29
Sai siis ka üle pika aja jälle klaviatuuri pekstud ning sain hakkama Serie A 22. vooru ülevaatega:

Nunnu (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10678)

Tanel
30.01.06, 18:25
Luigi Del Neri sackiga sai siis uueks Palermo treeneriks Giuseppe Papadoupolo. Eelmine hooaeg päästis ta minu mäletamist mööda Lazio sita hooaja ning loodan sügavalt, et ta seda triki kordab ka tänavu. Palermo väärib kindlasti rohkem Uefa Karika kohta, kui Livorno, Chievo Verona vms. Superhead mängijad, koondise nr. 1 varustaja eelmine hooaeg, väga palju ebaõnne. Igatahes on Papadoupolo üks keskmisest parem itaallasest treener minusilmis ning kui mälu jällegi ei peta, siis oli tema see mees, kes Siena Serie A\'sse tõi. Palermo on just tänu varem mainitud kiidulausele minu järjekorras nr 3 klubi Itaalias ning usun, et Papadoupolo, kes eelistab kaitsvat mängu, toob selle tiimi potentsiaali esile ning olen väga õnnelik, et Inter oma teise mängu nende vastu juba ära mängis. :)

Tanel
04.02.06, 00:45
Homme (või on see ülehomme) peaks Viasat Sport 2 või Viasat Sport 1 DK mängu Lazio - Milan üle kandma. ;)

2mSööt3mMööda
04.02.06, 04:59
Päris huvitav tabel.
http://img449.imageshack.us/img449/6326/itseng7rl.jpg

Jasper
04.02.06, 10:59
Ja mis allikast see pärineb?
Mis mulle siis esmapilgul huvi pakkus-3 suurt söödavad kõige rohkem ja shots on goal on neil ka tunduvalt rohkem kui teistel. Total shots on Milanil ja Interil tunduvalt suurem kui teistel ja ka cornerid, millest Milan ühtegi ei realiseeri!
imestama pani ka Roma fouls suffered ehk siis eeldasin, et selle parameetri juures on nad peajagu teistest üle aga arvatavasti võeti nende puhul arvesse ainult Totti vastu tehtud \"vigu\".

Tanel
04.02.06, 11:05
Kornerite puhul on ikka Palermol teistest peajagu rohkem. ;)

Aga jah Juventus pole vist ühelgi tabelireal liider, kui välja arvata, siis taklamised, vead ja suluseisud, mis muidugi \"makes sense\".

Jasper
04.02.06, 11:27
Noh tegelikult on Juvel kõige rohkem võite, mis siit tabelist küll puudus, kuid mille tulemusel siiski karikaid võidetakse.
Palermo jäi postitamise hetkel kahe silma vahele.

2mSööt3mMööda
04.02.06, 13:14
Algselt postitas Jasper

Ma ei teagi päris täpselt. Leidsin selle tabeli ühest välismaa foorumist.
Aga huvitav, et kas see taklamiste esikoht Juvele tuleb suuresti tänu sellele, et neile lisandus Vieira?

Jasper
04.02.06, 14:50
Algselt postitas daywalker

Algselt postitas Jasper

Ma ei teagi päris täpselt. Leidsin selle tabeli ühest välismaa foorumist.
Aga huvitav, et kas see taklamiste esikoht Juvele tuleb suuresti tänu sellele, et neile lisandus Vieira?
Pigem on selle taga Capello.

Jasper
06.02.06, 21:39
See Totti \"käsi\" koht oli kahtlane. Minu meelest ei peaks seda jutumärkidesse panema, sest see(jutumärgid) on viide kahetimõistmisele ja seega maradonalikule situatsioonile.
Ega ma tegelikult õigekirjas tugev pole aga sisetunne lihtsalt ütleb nii. Kui keegi oskab ümber lükata siis ootan vastuselgitust pikisilmi.

Tanel
07.02.06, 15:54
Roberto Donadoni andis pärast tüli Livorno presidendiga ameti käest ära. Kas tõesti...!?

Jasper
07.02.06, 16:51
Algselt postitas Tanel

Roberto Donadoni andis pärast tüli Livorno presidendiga ameti käest ära. Kas tõesti...!?
See ei ole hea märk!!!

Jasper
09.02.06, 00:27
Selliseid voore on isegi eurospordi hädistest kommentaaridest huvitav jälgida. Ootan huviga kokkuvõtet ja arutelusid foorumis.

Jasper
16.02.06, 00:18
Vaatasin ülevaatlikult liigatabelit ja sealt vaatas vastu huvitav fakt, et kõigil 2-6 kohal olevatel võistkondadel on 5 kaotust.:lahe:

Jasper
26.02.06, 23:43
Et siis Tanel tegi jälle ilusa ülevaate. Küsimus selline, et kas Kakha vend tapeti ikka äsja? Mina sain aru, et laip leiti äsja...

Maarek
27.02.06, 00:05
Algselt postitas Jasper
Küsimus selline, et kas Kakha vend tapeti ikka äsja? Mina sain aru, et laip leiti äsja...

Mina lugesin kuskilt, et 2001 võeti pantvangi ning laip leiti nüüd, aga et ta oleks tapetud pole tähele pannud.

Tanel
27.02.06, 00:40
Jällegi, panin niipalju, mis meelde tuli. Lisan kohe Rooma derby ka. :)

Tanel
14.03.06, 16:35
Lausa lust on vaadata, kuidas iga Serie A ülevaade lõpeb suure Roma - Lazio vaidlusega... :D

Jasper
26.03.06, 00:56
Kuradi hea voor, onje poisid :P Kuradi rõve kekkaja siin, onje poisid.

Tanel
26.03.06, 02:27
Sai midagi tänaste (õigemini eilsete) mängude kohta valmis tehtud. Mina sellele uuele adminzonele hästi pihta ei saa nii, et ärge seda vahet minu nime ja uudise vahel tähele pange :D

Jasper
26.03.06, 13:21
Et siis nagu selle artikli kohta: nagu kommentaaridesse kirjutasin siis Brocchi oli platsil.
Ja seal, kus märgitud, et Inter ainult korra Parmat võõrsil võitnud võiks olla täpsustus läbi ajaloo. Muidu kõlas nagu see hooaeg oleks ainult korra Serie A-s Inter Parmat võitnud.
No ja Billy on lihtsalt kunn.

Tanel
02.04.06, 18:12
Ega keegi pole Serie A ülevaadete kirjutamisest huvitatud? :)

eestimees
06.04.06, 16:58
selline küsimus kas olen ma ainuke kes tõsimeeli vihkab itaalia jalkat?!:D :lahe:

uhke olla anti-itaalia jalka fänn:P

Maarek
06.04.06, 17:48
Algselt postitas Tanel

Ega keegi pole Serie A ülevaadete kirjutamisest huvitatud? :)

Iga kell, kui aega on ;)

Jasper
09.04.06, 12:59
This weekend’s games are set to be particularly tense, as Inter and Juventus fans are planning angry demonstrations after their Champions League exits.
Both teams were already subjected to a torrent of abuse after they meekly limped out of the competition this week and a large group of Nerazzurri supporters even turned up to the airport late Tuesday night to hurl insults at the side returning from Spain.

The 1-0 loss to Villarreal saw them eliminated on away goals, 2-2 on aggregate, and there are plans on the Internet for further action.

Tonight’s match with Ascoli at the Stadio Del Duca looks set to be deserted by travelling fans, who also announced they will sit through the Milan derby on Friday April 14 in total silence, letting their banners speak for them.

Juventus are also going to have to deal with a new problem at the Stadio Delle Alpi, which has been characterised in the past by its quiet nature and lack of big crowds.

A group of Ultra’ is preparing to rain abuse on the Bianconeri during Sunday night’s notoriously heated fixture with old rivals Fiorentina.

The same fans who unfurled banners during the closing stages of the Arsenal quarter-final urging the players to ‘get their b***s out’ have threatened to abandon the Scudetto celebrations in Turin.

Juventus are nine points clear of their nearest rivals and on track for a second consecutive Serie A title, but that is no longer enough for the Ultras.
channel4

Väga julm ütleks. Huvitav kas siis Milani kaotuse puhul oleks kõigi kolme suure fännid taandunud klubist? Aga noh keda see oleks ikka huvitab :ingel3:

Jasper
16.04.06, 14:36
Lugesin siis Maareku kokkuvõtet ja uurisin vähe tabelit ning tekkisid mõned mõtted.

Uskumatu ikka, mis Sampast saanud on. Hooaja alguses oli väga soliidne. Samamoodi on ka Livornoga. Selle president võib küll vägagi närvis olla enda peale, et Donadoniga raksu läks. Euroopa on nende jaoks juba unistus.

Juventus on hakanud täiesti uskumatult punne kaotama. Usu kasvõi, et 98/99 aasta ime võib korduda. Kas Juve fännid tegid siis ka midagi staadionil? (ma tean küll, et neid väga palju seal ei käi)

Toni väravatelöömine on ka imeline. Selles suhtes, et niipalju kotte löödi viimati viiekümnendatel.(wikipediast kiirelt vaatasin ehk ei välista et midagi võis kahe silma vahele jääda)

Muuseas kuskilt lugesin, et Napoli on naasemas Serie A-sse.

Maarek
16.04.06, 14:51
Algselt postitas Jasper

Toni väravatelöömine on ka imeline. Selles suhtes, et niipalju kotte löödi viimati viiekümnendatel.(wikipediast kiirelt vaatasin ehk ei välista et midagi võis kahe silma vahele jääda)

Viimati löödi niipalju hooajal 58/59, kui Interi staar A. Valentin Angelillo 33 väravat lõi (33 mängu). Peale seda pole ka 30 värava piiri ületatud.

Jasper
16.04.06, 15:46
Algselt postitas Jasper

Muuseas kuskilt lugesin, et Napoli on naasemas Serie A-sse.

Seda ma nüüd ei leidnud kust ma sellist asja lugesin. On nad ju Serie C-s. Narkootikume ei tarbi ja eilne \"Fear and Loathing in Las Vegas\" jäi ka vahele. Müstika.

Aga jah Serie B-d algul ülekaalukalt calitsenud Mantova on praeguseks liidrist Atalantast juba 10 punni maas ja neljandal kohal. Atalanta on muuseas võistkond keda mina kõige rohkem tahaks Serie A-s näha kuna see ju tuntud oma noorteakadeemia poolest.

Maarek
16.04.06, 16:35
Algselt postitas Jasper
Seda ma nüüd ei leidnud kust ma sellist asja lugesin. On nad ju Serie C-s. Narkootikume ei tarbi ja eilne \"Fear and Loathing in Las Vegas\" jäi ka vahele. Müstika.

Ega Serie C-st A-sse ju väga pikk maa pole;). Nad on praegu üsna ülekaalukalt C1 liidrid (10 punni vahet teise koha tiimiga), mistõttu suure tõenäosusega järgmisel hooajal Serie B-s ning sealt kõrgseltskonda ju ainult veel üks samm.:lahe:

Jasper
16.04.06, 20:10
Mul jäi veel see mainimata, et Chimenti on Cagliaris minu subjektiivse hinnangu järgi väga hästi mänginud. Milani vastu oli hea ma mäletan ja nüüd ka avaldati kiitust Juve mängu järel. Mingites mängudes säras veel mingi kõhutunde järgi.

Tanel
16.04.06, 22:03
Napoli läheb Serie B\'sse, mitte A\'sse. Eile vist kindlustati Serie C1\'e võit ära. Igatahes väga tore nähtus, kuigi linnake ise pole just eriti populaarne. :P

Mängijatega ei tohiks neil puudust tulla, kui raha vaja kulutada. Paolo Cannavaro vist läheb/võib tahab minna tagasi Napolisse ning Mauro Esposito on ka soovi avaldanud jne. Eks neid Napoli vutistaare, kes Maradona ajal kuskil 12 jne aastased olid, on palju.

Jasper
03.05.06, 15:15
Flachi ja Volpi pikendasid Sampaga lepinguid 2008-ni. Tore iseensest.
Ja Juventuse aktsia langeb :D

Jasper
03.05.06, 22:17
Coppa streami tahaks kui kellelgi on? Soovitavalt sopcast.

Tanel
04.05.06, 00:48
Algselt postitas Jasper

Coppa streami tahaks kui kellelgi on? Soovitavalt sopcast. Mis seda Mickey Mouse cup\'i ikka vaadata?

Igatahes, Coppa Italia kuningas Mancini on juba peaaegu oma järjekordse medali kätte saanud.

Jasper
04.05.06, 11:51
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Jasper

Coppa streami tahaks kui kellelgi on? Soovitavalt sopcast. Mis seda Mickey Mouse cup\'i ikka vaadata?

Igatahes, Coppa Italia kuningas Mancini on juba peaaegu oma järjekordse medali kätte saanud.
Totti nagu ohustas tagasi tulla. Oleks silma peale visanud. Ja kui nüüd ausalt tunnistada siis Mancini mäng on ka nauditav. See Brasiilia oma siis.

Jasper
14.05.06, 13:56
Hooaeg leiab oma lõpu siis täna. Või vähemasti palliplatsil. Reggina-Juve kohtuvad siis Baris(Reggina kodumäng suunati neutraalsele pinnale ultrate tõttu). Igasugunegi kohtuniku viga seal võib põhjustada uskumatu skandaali, seega on isegi tõenäoline(minu arust), et vilemehed hoiavad kergelt joont Reggina kasuks. Milan ja Roma samal ajal vajavad mõlemad võitu ja kohtuvad San Sirol. Mängule lisab vürtsi loomulikult ultrate tegevus, kuna teada on, et Sheva \"võib\" lahkuda Milanist ja kuna ka Milan on uurimise all. Bännerite sõda tuleb muidugi üle kogu Itaalia, kuna ultrad on suhteliselt pahased arusaadavalt. Terve hooaja on neid süüdistatud mänguilu rikkumises ja võideldud nende vastu samalajal kui kogu liiga tundub olevat ussitanud.