PDA

View Full Version : Mis on teil Cheslea vastu???

bluesoccer
04.08.05, 12:37
Ma ei mõista miks nii paljud on Chelsea vastased.Tahaks nagu teada põhjendusi miks teile Cheslea ei meeldi ja ma tean,et selliseid inimesi on.Paljud toovad põhjuseks,et nad on tippus tänu rahale.Mida nad ei ole kohe kindlasti.

Et arutaks natuke seda teemat.

eston maravilha
04.08.05, 12:40
kaziljon raha mängijateostu alla pandud.. vist tõesti ei ole rahas asi

mul isiklikult on pohh

mcnamara
04.08.05, 12:41
Mind Chelsea üldse ei huvita.

fitti
04.08.05, 12:43
who the fuck are chelsea?

Melwood
04.08.05, 12:44
Aa, mulle on Chelsea alati meeldinud. Ja nüüd, kus neil on nii nunnu treener, seda enam :baibai:

Teema algataja on äkki lihtsalt paranoiline. :)

Martin
04.08.05, 12:44
Mind huvitab, miks teemaalgatajale Chelsea meeldib.

SleepWalking
04.08.05, 12:45
Tänase õhtu teadustajana juhatan sisse Martini, kes esineb teemakohalise lauluga. Aga palun, Martin!

editeering: krt, jõudis enne teadustajat lavale ja ei tahtnudki laulda. mis teha.
vaju häbi pärast maa alla.

runno
04.08.05, 12:47
alustan ise hoopis..

When I was just a little boy...

Martin
04.08.05, 12:51
Algselt postitas runno

....I asked my mother: \"Should I be Leeds or should I be Chelsea\"...

Martin
04.08.05, 12:55
Algselt postitas runno

Algselt postitas Martin

Algselt postitas runno

....I asked my mother: \"Should I be Leeds or should I be Chelsea\"...:P
teist pidi ei olnud või

Suva ju!

WE HATE CHELSEA! WE HATE CHELSEA! WE HATE CHELSEA!

Martin
04.08.05, 12:58
Neile, kes pole lüürikaga kursis:

When I was just a little boy,
I asked mother what should I be
should I be Chelsea
should I be Leeds?
here\'s what she said to me:
wash your mouth out, son, and go get your father\'s gun,
and shoot the Chelsea scum,
shoot the Chelsea scum.
WE HATE CHELSEA, WE HATE CHELSEA!

runno
04.08.05, 12:59
Algselt postitas Martin

should I be Chelsea
should I be Leeds?
shoot the Chelsea scum.

vastuseks siis teema algatale, et ega suurt muud midagi ei olegi..

Martin
04.08.05, 13:01
Nya-nya-nya-nya...
We had joy, we had fun
We had Chelsea on the run
But the joy didn\'t last
Cos the bastards ran too fast!

fitti
04.08.05, 13:05
Algselt postitas Martin

Nya-nya-nya-nya...
We had joy, we had fun
But the joy didn\'t last

ja mina arvasin et see oli cardiff (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1542269,00.html) on the run...

Martin
04.08.05, 13:06
Algselt postitas fittibaldi
ja mina arvasin et see oli cardiff (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1542269,00.html) on the run...

Cardiff, ManU, Chelsea, SheffU, scum on scum. ;)

malagar
04.08.05, 14:28
Suht kama see Chelsea pole mul ta vastu miskit rohkem kui teiste klubide vastu - On ainult üks Arsenal (Londonis) ja kõik muu on veise ahtrist tulev loodusvara.

vello99
04.08.05, 14:34
Algselt postitas bluesoccer

Paljud toovad põhjuseks,et nad on tippus tänu rahale.Mida nad ei ole kohe kindlasti.

BWAHAHAHAAAAAA... Kuidas neil läks enne, kui rublikuid ei olnud. Ma mõtlen need eelnevad 51 aastat.

Martin
04.08.05, 14:36
Algselt postitas vello99

Paljud toovad põhjuseks,et nad on tippus tänu rahale.Mida nad ei ole kohe kindlasti.

BWAHAHAHAAAAAA... Kuidas neil läks enne, kui rublikuid ei olnud. Ma mõtlen need eelnevad 51 aastat.

Pääsesid CLi. Kuidas Spursil läinud on? :)

vello99
04.08.05, 14:38
Hmm, ah et pääs CL-i/Euroopasse läheb juba saavutusena kirja (as opposed to millegi võitmine). Huvitav miks küll Leedsi fännilt selline lause? ;)

oku
04.08.05, 14:39
Kallis bluesoccer, kuna sa alles hakkasid Chelsea fänniks (mida ma eeldan sinu naiivsest väitest, et asi pole rahas), siis ei vaevugi ma vastama. Vähemalt enne mitte, kui sina vastad Martini küsimusele, miks sulle see Chelsea nii järsku meeldima hakkas.

Kloorijahtija.

Hint ka: Peale raha, milles asi pole, on tegelikult minu võimaliku vastuse hint ka Martini poolt postitatud laulus. Ja nüüd suud pesema!

inzu
04.08.05, 14:46
Algselt postitas Melwood

Aa, mulle on Chelsea alati meeldinud. Ja nüüd, kus neil on nii nunnu treener, seda enam :baibai:

mulle ka chelsea ruulib!:õnnelik: :õnnelik: :D

gamer
04.08.05, 14:47
Algselt postitas inzu

Algselt postitas Melwood

sulle ka ruulib? (kuhu küll eesti keel jõuab)

malagar
04.08.05, 14:48
Algselt postitas inzu

Algselt postitas Melwood

Vaeseke:oih:

Martin
04.08.05, 15:11
Algselt postitas vello99

Hmm, ah et pääs CL-i/Euroopasse läheb juba saavutusena kirja (as opposed to millegi võitmine). Huvitav miks küll Leedsi fännilt selline lause? ;)
Sest me oleme seal ka mänginud erinevalt.... ;)

inzu
04.08.05, 15:12
Algselt postitas gamer

Algselt postitas inzu

Algselt postitas Melwood

sulle ka ruulib? (kuhu küll eesti keel jõuab)
no ma ei tea

inzu
04.08.05, 15:13
Algselt postitas malagar

Algselt postitas inzu

Algselt postitas Melwood

Vaeseke:oih:
ja äitähh kaastunde eest:õnnelik:

futbolidipaul
04.08.05, 15:43
Mis chelsea vastu on?
klubi poliitika. mul on ükskõik palju teie maksate, me maksame rohkem....
treener on eriline eneseimetleja ...
nujah. paar head mängijat on, aga muu süsteem nagu on nõme

Oll
04.08.05, 15:43
Algselt postitas Martin

should I be Chelsea
should I be Leeds?
shoot the Chelsea scum.
Nya-nya-nya-nya...
We had joy, we had fun
But the joy didn\'t last

10/10:r66m7: :reiv: :r66m7:

Tanel
04.08.05, 17:22
Jalgpall = äri. Aga see, mis Chelsea poolt tehakse ületab igasugused piirid. Klubil nagu Real Madrid oli tuntus ja ajalugu ka enne viimaste aastate suurkulutusi, kuid Chelsea võitude ja saavutuste nimekiri jääb ikka suht väikseks. Selle asemel, et täiesti keskpärase mängija peale 20 miljonit naela nt raisata võiks toetada miljoneid näljas olevaid lapsi aafrikas ja mujal. Selline kulutamine ei tule ka jalgpallile kasuks. Iga Chelsea poolt kulutatud miljon muudab Inglise liigat minu jaoks aina igavamaks. Minuarust võiks lausa kehtestada piirangud, millest kõrgemaid summasi ei tohi maksta. (PS! Ei meeldi ka mulle Interi aastatetagune ostupoliitika, kus kulutati peaaegu sama suuri summasi ja noortetiimide paljulubavad mängijad kadusid nagu tina tuhka.

Drogba
04.08.05, 17:27
Mulle igatahes Chelsea meeldib.:) Kuid see nende äri värk on natuke kahtlane.

kanchelskis
04.08.05, 17:27
fucking mainstreamclub.dibla mängib nuppudega:deemon:

Jyrka
04.08.05, 17:29
Mul küll Chelsea vastu midagi ei ole, kui välja arvata nende kole logo. See, et nad on raisanud miljardeid ilma ühtegi maailmaklassist mängijat vastu saamata on ka naljakas.

Undi
04.08.05, 17:57
Ei saa küsimusest aru :)
Jose on kunn!

bluesoccer
04.08.05, 22:28
Algselt postitas Jyrka

Mul küll Chelsea vastu midagi ei ole, kui välja arvata nende kole logo. See, et nad on raisanud miljardeid ilma ühtegi maailmaklassist mängijat vastu saamata on ka naljakas.

Neil on kõik maailmaklassist mängijaid.Chelsea on tugev meeskond sellepärast,et neil on igale mehel keegi teine samale positsioonile panna.Välja arvatud Maka.Ta on asendamatu.Ning ka sellepärast,et nad suudavad mõelda nagu tiim ja neil on see team spirit.

Jose on kuradi hea treener.Tegi Chelsea veel tugevamaks kui nad enne olid.Te peaks Chelsea\'t imetlema,sest nad teevad kõigile suurelt ära.

Ja neil ei ole kole logo.Enne oli lahe ja nüüd veel lahedam.

Epic
04.08.05, 22:31
Te peaks Chelsea\'t imetlema,sest nad teevad kõigile suurelt ära.

:silm4:

Algselt postitas Drogba
see nende äri värk on natuke kahtlane.

:silm4:

gamer
04.08.05, 22:31
Raha, raha, raha <- see on jama. Ma olen surmani punaste poolt ja chelsea võiks koos oma rahajõmmiga siberi avarustesse kolida äkki;)

bluesoccer
04.08.05, 22:40
Algselt postitas Martin

Mind huvitab, miks teemaalgatajale Chelsea meeldib.

Miks mulle Chelsea meeldib??

1.Neil on väga hea meeskond.Kui näiteks Lampard saab vigastada,võib tema asemele panna näiteks Joe Cole\'i.Igale mehele on olemas asendaja.Välja arvatud Maka\'le.Ta on asendamatu.

2.Neil on see meeskonna hing.Keegi ei ole superstaar.Kõik tehakse meeskondlikult ära.

3.Kaks maailmaklassi väravavahti.

4.Tugev kaitse,eesotsas kapten John Terry\'ga,kes hiilgab ka väga hea oskusega väravaid lüüa(eriti Barca vastu).

5.Nende peatreener on maailma parim treener.Jah,natuke jama,et ta ütleb kõik välja,mis mõtleb.Aga ta tegi meeskonna veel tugevamaks keskendudes kaitsele.

6.Super keskväljaku mängijad(Lampard on lihtsalt parim maailmas hetkel).

7.Nad on võitnud Barca\'t ning ManU(see on natuke lapsik põhjus,aga ikkagi).

8.Kui nüüd mäng kõrvale jätta,siis on nende mängijad kõige nägusemad ja kenamad mängijad üldse.

9.Nad ei ole parimad mitte raha,vaid team-work\'i pärast.

Rohkem põhjuseid ei tule meelde.Ma loodan,et sa said aru miks mulle Chelsea meeldib ja miks ma neid pooldan.

gamer
04.08.05, 22:41
Samas kui majanduslikult vaadata on nad ikka suhteliselt miinustes, kuigi Romani rahavood ei lõppe vist. Aga kui kunagi Romaniga midagi juhtub, kas ootamas Leedsi saatus?

bluesoccer
04.08.05, 22:44
Algselt postitas Melwood

Ma ei ole paranoiline.

Nii paljud inimsed ei salli lihtsalt Chelsea\'t,sest neil on raha.Kas see tähendab et ma ei peaks sallima ManU,sest neil on raha?Ok halb näide,sest ma vihkan ManU.

laurenzo
04.08.05, 23:08
Ütleme nii, et Chelsea mulle ei meeldi, aga Cheslea vastu pole mul küll midagi, kui ma juba ei oleks Newcastle fänn, siis hakkaksin kindlasti Cheslead toetama.

varix
04.08.05, 23:46

Jose on kuradi hea treener.Tegi Chelsea veel tugevamaks kui nad enne olid.Te peaks Chelsea\'t imetlema,sest nad teevad kõigile suurelt ära.

1:0 , 2:0 kus need suured skoorid on??

Tauri.T
04.08.05, 23:51

Miks mulle Chelsea meeldib??

1.Neil on väga hea meeskond.Kui näiteks Lampard saab vigastada,võib tema asemele panna näiteks Joe Cole\'i.Igale mehele on olemas asendaja.Välja arvatud Maka\'le.Ta on asendamatu.

2.Neil on see meeskonna hing.Keegi ei ole superstaar.Kõik tehakse meeskondlikult ära.

3.Kaks maailmaklassi väravavahti.

4.Tugev kaitse,eesotsas kapten John Terry\'ga,kes hiilgab ka väga hea oskusega väravaid lüüa(eriti Barca vastu).

5.Nende peatreener on maailma parim treener.Jah,natuke jama,et ta ütleb kõik välja,mis mõtleb.Aga ta tegi meeskonna veel tugevamaks keskendudes kaitsele.

6.Super keskväljaku mängijad(Lampard on lihtsalt parim maailmas hetkel).

8.Kui nüüd mäng kõrvale jätta,siis on nende mängijad kõige nägusemad ja kenamad mängijad üldse.

Rohkem põhjuseid ei tule meelde.Ma loodan,et sa said aru miks mulle Chelsea meeldib ja miks ma neid pooldan.

Sulle meeldib Chelsea, kuna nad on tugevad/võimelised tiitleid võitma?

17
04.08.05, 23:55

:ham2: :ham2:

Et kui Derby County ManUt võitis, siis nad olid kohe maailma parimad?

:ham2: :ham2: :ham2: :ham2: Eriti hea põhjus:D:D:D

Nojah, ma parem ei ütle:D

malagar
04.08.05, 23:56
Lampard parim maailmas - ilmselt pirukasöömises .

Sir. Nuutu
04.08.05, 23:57
Ja tee joomises.

Martin
04.08.05, 23:58

Sain aru küll - sest nad võidavad.

Tauri.T
04.08.05, 23:59
Algselt postitas malagar

Ei ole ka selles parim. Mingi 3-4 kuud tagasi FHM kirjutas maailma parimast/kiiremast sööjast. ;)

Jyrka
05.08.05, 00:01
Algselt postitas Martin

Miks sa Leedsi pooldad? Sest sa oled Leedsist?

Mille muu järgi peaks lemmik meeskonda \'valima\' kui kui head/sümpaatsed nad on?

Tanel
05.08.05, 00:07
Mina suudaks vast kõigis positsioonides sulle vastu vaielda, aga kui sulle sellepärast klubi meeldib, siis mul ükskõik. Toeta, keda iganes tahad ja mis põhjustel - mul nagunii suva.

Jyrka
05.08.05, 00:09
Algselt postitas Tanel

Mina suudaks vast kõigis positsioonides sulle vastu vaielda, aga kui sulle sellepärast klubi meeldib, siis mul ükskõik. Toeta, keda iganes tahad ja mis põhjustel - mul nagunii suva.

Ma suudaks lennukeid süüa. :doh:

Martin
05.08.05, 00:10
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas Martin
Mille muu järgi peaks lemmik meeskonda \'valima\' kui kui head/sümpaatsed nad on?

Jah.

gnat
05.08.05, 00:25
mis minul chelsea vastu on...

Esiteks tahaks ma teada, kui palju noortest Chelsea fännidest saabusid koos naftamagnaadi rahadega? Minu teada ei olnud siin ennem peaaegu ühtegi Chelsea fänni ja olen kindel, et sarnaseks oleks see olukord ka ilma hiigelkahjumita jäänud. See ei puudutanud küll klubi, aga ikkagi... selline meeskond lihtsalt kogub gloryhunter-eid ning tegelikult selles ei olegi midagi halba, sest väikestele poistele ikka meelidvad multimiljonärid, kellel on kiired autod ja maailma pikimad jahid. Kunagi saavad kõik natuke vanemaks.

Teiseks, ei meeldi mulle Chelsea eksisteerimise poliitika \"kõige pealt oleme meie\" ning seda mitte ainult ostmiste puhul, see isegi annab värvi juurde, aga just see Jose krääkusmine, et meile tehakse liiga ja meid ei austata... pidev meedia mull.

Aga muidu vahet ju pole Chelsea on Chelsea ja Arsenali pole nad liigas juba ammu võitnud.aga ikkagi meeldis mulle väga Liverpool\'i fännide hüüatus/kirjutis League Cup\'i finaalis:

\"Respect is earned not bought!\"

muidu olge sama nummid edasi...

realmadridfan
05.08.05, 00:31
Algselt postitas malagar

Unista edasi! R9-le selles vastast pole.;)

Even
05.08.05, 00:51
Vihale ajab jah see Jose mölisemine peale igat kaotatud mängu, et parim meeskond kaotas. Alati ei saa sina võita. Chelsea seebiks!

jyriöö
06.08.05, 01:21
Algselt postitas gnat

mis minul chelsea vastu on...

Tegelikult tahaks ma ilma mingi halvustava tagamõtteta teada, kuidas on tekkinud siinsed Arsenali fännid? Klubi on suht-koht edukas olnud viimased paarkümmend aastat. Kas põhjuseks oli see, et klubi oli valdavalt \"pildil\" ja seal pallisid kuulsad mängijad või oli mingi muu põhjus? Osade lugu ma juba tean ja kui põhjuseks oli eelpoolmainitu, siis pole postitama mõtet hakata.

oku
08.08.05, 13:05
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas Martin

Peale glooryhunterluse (ehk siis meeskonna \'valimise\' selle järgi, kui head nad PRAEGU on) jääb seesamune sinu pakutud sümpaatsuse variant. On tugevuse järgi valimisest siiski veidi erinev.

Aga mõni inimene valib meeskonna ajaloo järgi, kuigi meeskond PRAEGU sipleb kusagil mudaliigas; mõni valib selle meeskonna, millega ta praegu CM-is mängib; mõni on konkreetses linnas elanud või õppinud või on tal seal sõbrad-sugulased-tuttavad; või lihtsalt head mälestused; mõni sattus äkki kogemata mingit mängu nägema (kas siis staadionile või TV-st) ja armus esimesest silmapilgust, teadmata isegi, mis liigas meeskond mängib; mõnel on konkreetse meeskonna fännamine perekondlikuks traditsiooniks (jah, juba ka meie vabariigis); mõni valib meeskonna vihkamisest mõne teise meeskonna vastu (vähetõenäoline). Ja mõni paneb lihtsalt silmad kinni ja torkab sõrme umbes meeskondade loetelule.

On ju küll variante. Raha/tugevuse järgi meeskonna valimine on minu arvates üks magedamaid variante. Kahjuks jõudsin ka mina Leedsi juurde kuldsetel Euroaastatel. Õnneks olid nad lihtsalt sümpaatsed :P

rohelineKonn
08.08.05, 13:11
kuule Oku, ära nüüd lasku konstruktiivsesse mõtisklusse. selle teema põhiidee on ikkagi oma pimeda viha väljaelamine rahvustevahelise vaenu õhutamise ja ropu sõimu näol.

CHELSEA AHJU!

dreyd
08.08.05, 13:13
minul ei ole Chelsea vastu midagi, vastupidi hoian neile hoopis pöialt :silm4: ja seda mitte viimased kaks aastat.

ertz
08.08.05, 13:45
tahtsin siia lisada ka veel ühe nüansi... ilmselt \"lemmikmeeskonna valimisel\" saab otsustavaks ka see, millised mängijad tiimis on... nii ka chelski fännide puhul. eks ole ka nn kloorihantereid aga võibolla mõnele meeldib näiteks chelsea seetõttu et talle meeldib mõni selle klubi mängijatest: Drogba, Lampard või kes iganes... seega ärge vanimad olijad kohe eeldage et kui noormees chelseat fännab, siis teeb ta seda selle klubi hetke üleoleku (see on muidugi vaieldav, aga see on minu arvamus) tõttu teistest: mänjudest ja arsedest, vaid ehk hoopis seetõttu et talle meeldib Terry rohkem kui Rio, Maka rohkem kui Vieira jne

mida ma tahan öelda on see et so what, ühed on rikkamad kui teised, aga see neist kohe sitajunne ei tee... põlised manu fännid ju ei pööra oma klubile selga, pärast glazeri tulekut ja samamoodi ei teeks arse fännid kui mingi rikkur tuleks ja oma rahakoti wengerile pihku pistaks...

rohkem sallivust, siinsed autoriteedid! :)

oku
08.08.05, 13:58
Täitsa kompu jutt, erts. Tegelikult oli minu Leedsi-saagas süüdi ka Härry Who.

Kas tõelised ManU fännid pärast Glazerit ka edasi ManU fännid on, või toetavad nüüd FCUM-i, ei ole minule aga sugugi selge. See aga pole ka selle konkreetse threadi teema.

Aga jah, tsiteerides konna - CHELSEA AHJU!

Daz Booob
08.08.05, 15:02
minule ei meeldi samsungi logo nende särgi peal... võinuks olla mingi hustler vms
samas ei meeldi ka see, et seal on nii palju koledaid inimesi, keda siis veel üritatakse ilusaks teha.

nii... cech on umme hää, lamps ka (kuid teda kiputakse juba liialt kuldama) ning carvalho ja tundub, et de horno teeb veel heinzet.

njah, aitab siis sedakord spämmist ja glämmist

tkkt
09.08.05, 12:04
carvalho on hea!

AGA CHELSEA ON PASK!

rahaga ostnud omale fame-i(nagu ka carvalho:P)...

eika
09.08.05, 12:24
Imelik lugu jah selle Chelseaga: sulli on täiega, fame`i kah, aga näe respekti ei tule kuidagi :P

Daz Booob
09.08.05, 12:28
Algselt postitas eika

Imelik lugu jah selle Chelseaga: sulli on täiega, fame`i kah, aga näe respekti ei tule kuidagi :P

respekti kohta olevat hinnapäring tehtud:P

dreyd
09.08.05, 12:33
samas mida teha, kui SInu lemmikklubi ostab ära maailma rikkamaid mehi ning hakkab pappi pilduma igasse prakku, et koorekiht oma klubisse kraapida, dilemma?
Jätame kuulsusejahtijad hetkel eemale.

vello99
09.08.05, 18:58
Algselt postitas dreyd

samas mida teha, kui SInu lemmikklubi ostab ära maailma rikkamaid mehi ning hakkab pappi pilduma igasse prakku, et koorekiht oma klubisse kraapida, dilemma?
Jätame kuulsusejahtijad hetkel eemale.

Hetkes elada, sest üks kord lõppeb kõik hea. Selles mõttes on ju Chelsea tõsimeelne fänn keeruline olla, sest tead et kui Romaniga midagi juhtub või ta ära tüdib, ongi kõik. Klubiga, mille fänn sa oled võib-olla kümneid aastaid olnud. Seda võlga ikka administratsiooni alla ei pane...

Aramis
09.08.05, 19:53
Mulle see klubi enam-vähem meeldis, aga peale Jose Mourinho tulekut on kaalukauss napilt negatiivse peale langenud. Saaks Huthi sealt kätte, oleks mul neist üldse suht suva. Aga no vihkamiseni asi küll ei läheks - ma ei kujuta ette, mis nad selleks peaksid tegema. Raha raiskamine on kurjast, aga vähemalt püüavad nad tihti osta endale just inglasi ja on positiivne, et meeskonna liidrid Terryd ja Lampardid on koondises ka juhtivad kujud.

Anfield
09.08.05, 20:30
Miks ei meeldi Chelsea...?

Eks selle pärast et mulle ei meeldi kui 1 klubi on teistest rahakoti poolest suuremad. Muidugi on see asi vaieldav, kuna mina ei pööraks ka oma lemmikule selga kui klubi tuleks aitama 1 naftaärikas. Iseenesest Lampard ja Terry meeldivad mulle väga ja eks nemad hoiavadki hetkel Chelsea mainet - vähemalt minu silmis. :)

estone
10.08.05, 14:50
miks ei meeldi...

lihtsalt osad võistkonnad on sümpaatsema stiiliga kui Chelsea...ära nuta, sest kõigile ei saagi Chelsea meeldida;);) ;)

uvv
15.08.05, 22:39
essieni ostmine 35 milli eurode eest on üks põhjus vihata meeskonda. õieti siis seda mentaliteeti. tsuktsi teeb kõik, et inglise liigast saaks hamburgerite paradiis.
ja iga tselski fänn, kes ei mööna, et asi on keeranud hapuks on lihtsalt mage konjukturist.

woodoo
15.08.05, 22:59
jep,see chelsea on ikka nuhtlus.muidu oli inglismaal kord majas.viimased 15 aastat oli asi selge kes võidab ja kes on teine või oli see siis vastupidi.aga siis tuli ei tea kust \"see igavene juut\" ja ajas kõik selged asjad sassi.nii ikka ei tohi.triumviraati ei ole kellelegi vaja.
aga lohutuseks niipalju - küll nad(jõustruktuurid) ta kinni panevad.

Graeme
15.08.05, 23:21
Pljud ajavad siin sonad viha ja kadedud sassi ma vaatan.90-ndatel oli sellise viha/kadeduse ohvriks Manu.Uued noored jalgpallihuvilised kes hakkavd Chelseat fannama ristitakse kohe gloryhunteriteks.Aga moelge nuud Chelsea voidab palju,sumpaatsed mangijad,kova meeskonnavaim jne.Vaevalt siin nii palju Manu fanne oleks kui Manu poleks nii edukas olnud.(no offence Manu fannid ma toin ainult naite ;)
Minul isiklikult pole Chelsea ega Romani vastu midagi ja oleks tore ka kui need paljud uued Chelsea fannid ka 10 aasta parast samat tiimi toetaksid.

olegtoivo
16.08.05, 02:29
Kui nüüd niisama norida, siis ehk oskab teemaalgataja ka öelda millal Lamps viimati mõnest liiga/CL mängust vigastuse või milleiganes tõttu puudus. Tõid ju nii julgelt välja, et neil on kõigile asendaja ja Cole oleks just see õige mees. Kui ma ei eksi siis vähemalt Mourinho ajal polnud sellist mängu, kus Lampardile olnuks tarvis asendajat leida. Julgen väita, et ilma temata olnuks Chelski CLs või EPLs mõne vähe suurema tiimi vastu tõsistes raskustes.

Aramis
16.08.05, 10:07
Algselt postitas olegtoivo

Kui nüüd niisama norida, siis ehk oskab teemaalgataja ka öelda millal Lamps viimati mõnest liiga/CL mängust vigastuse või milleiganes tõttu puudus. Tõid ju nii julgelt välja, et neil on kõigile asendaja ja Cole oleks just see õige mees. Kui ma ei eksi siis vähemalt Mourinho ajal polnud sellist mängu, kus Lampardile olnuks tarvis asendajat leida. Julgen väita, et ilma temata olnuks Chelski CLs või EPLs mõne vähe suurema tiimi vastu tõsistes raskustes. Nii, Toits - jutu mõte oli kus? ET Lampard on neil asendamatu ja ilma temata saaksid nad tugeva vastase käest ära? Võibolla...võibolla mitte. Arvan, et siiski mitte - kes ei alista neid Lampardiga ei saa hakkama ka ilma Lampardita koosseisuga. Aga fakt on see, et nad alistatkse.

olegtoivo
16.08.05, 13:45
Jah tõin välja, et Lampard on neil tõepoolest võtmemängijaks ning ei tahaks uskuda, et Josel talle võrdväärset asemikku olnuks leida. Essieni liitumisel võib see asendaja vajadusel olemas olla (mitte et Essien oleks asendaja, aga Essien Lampsi positsiooni jne). Mõtle kui palju madalaskoorilisi võite tuli Chelseal eelmine hooaeg ja kuigi mänguliselt oldi tavaliselt peajagu üle, siis palju jäi realiseerimata. (seda ka just suurte tiimide vastu ning sõna suurtes raskustes olema ei tähenda vastase käest ära saama) Samas kui lõviosa olulisi väravaid löödi kas Lampardi või mõnikord ka Terry ja täie tervise juures Robbeni poolt. Täiesti mõttetu spekulatsioon muidugi, võimalik et ilma temata poleks raskustes oldud. Mees on oma klubile sama oluline nagu oma hiilgeaegadel Keane ManUle, Zidane Juvele, Ronnie praegu Barcale jne.