320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balti liiga

    Nii siis vana teema, et kas tuleks teha Balti riike ühendav liiga või mitte. Ise olen raudselt selle idee poolt.
    0
    Pooldan ideed
    0%
    0
    Olen vastu
    0%
    0
    Olen erapooletu
    0%
    0

    #2
    davaiko, teeme ära.

    Kommentaar


      #3
      balti liigat on juba üks kord proovitud ,siis ei tulnud sellest suurt midagi välja.Kuigi mõte iseenesest on hea - eesti klubid saaksid tugevaid mänge läbi hooaja .Eestist võiks sinna kuuluda vast 4 esimest ,sest teiste tase on liiga madal ,et lätlaste ja leedukate tippudega võistelda.

      Kommentaar


        #4
        ma võin eksida aga kuna kõiki 3 liigat mängitakakse suvel siis võiks balti liiga olla midagi champ league sarnast et mängitakse koduse hooaja kõrvalt. et selgitada baltikumi parim klubi.

        Kommentaar


          #5
          Loomulikult koduste liigade kõrvalt - rahvusliigad EI TOHI kaduda. Seda võiks teha talvel, ma küll ei tea, kas Leedus on korralik täismõõtmetes siseplats, aga Riias on kindlasti ja varsti ka meil ja ma ise pooldaks sellist varianti kõige enam - oleks talvel ka pingelisi kohtumisi, muidu korraldavad siin aeg-ajalt vaid sõpruskohtumisi.
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            #6
            Pole see Eesti klubi tase võrreldes teisega küll nüüd nii väga nõrk. Est-Lat 100+ said Eesti meistriliiga klubid rohkem võite kui läti.

            Kommentaar


              #7
              Üks on kindel see tugevdab klubisid.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                See võib ju Eesti paremaid meeskondi tugevadada aga vaadake parem, mis saab teistest Eesti klubidest?
                Eestist mängiks Balti liigas arvatavasti 3 Tallinna (Flora, Levadia, TVMK) klubi ning 1 Narva (Trans) klubi. Teistes Eesti linnades jalgpall muutuks vähem populaarseks. Vaadake näiteks Pärnut: linna klubi on meistriliigas ja fännide arv suureneb kindlasti veel, aga Pärnu Levadia vaevalt saaks Balti liigasse, seega mängiks Pärnu arvatavasti ikkagi Eesti esiliigas, ning kuigi jalgpall muutub siin pidevalt populaarsemaks, hakkaks see taas hajuma!
                See käib ka teiste Eesti klubide (Lootus, Tulevik, Valga) kohta.

                Kommentaar


                  #9
                  Ise arvan, et kui Balti liiga on siis seal mängivad meeskonnad paralleelselt ei mängiks meistriliigas ja iga aasta langeks Balti liigast iga riigi viletsam klubi kohalikku liigasse ja parim kohaliku liiga meeskond liituks Balti liigaga.

                  Igatahes aitaks see vastasseisude tekkimisele kaasa, mis omakorda tooks rahva staadionile.

                  Kommentaar


                    #10
                    Aga kui parimad koduses liigas ei mängiks, vaid ainult Balti liigas, kes siis eurosarja lähevad? Karikavõistlusi BL ei segaks, aga CL eelring: kas BL-s parima koha saanud Eesti klubi või siis koduse liiga parim (ehk tugevuselt 4.-5. klubi)? Muudel pallialadel peetakse Balti liigasid koduse hooaja kõrvalt. Tippklubid saavad suurema koormuse, mis peaks neile jõukohane olema. Sel juhul peaks paremad ikka koduliigas ka võistlema.
                    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                    Kommentaar


                      #11
                      Pigem ma arvan et see tugevdab kõikki klubisid ja takkistusex see ei ole.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Halb plaan, kuna klubidel pole raha(v.a. Flora, Levadia). Rahalised võimalused seaksid piirid. Parem variant oleks, kui loodaks Põhjamaid ühendav liiga ning Eesti klubid sellest osa võtaksid(muidugi on ka siin raha probleem).
                        JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

                        Kommentaar


                          #13
                          liiga mõte- hea mõte. Koduste mängude kõrvalt, 4 esimest saavad Balti liigast osa võtta. Siis tooks teised meistriliiga meeskonnad samuti jalad tagumiku alt välja ja hakkaksid mängima. Ja kohalikesse meeskondadesse hakkaks valguma ka Läti ja Leedu verd, ning ka vastupidi. Võidaks sellest vaid fännid, kellele mängud läheksid huvitavamaks, ning mängijad, kes võib-olla ei kõlba veel euroopasse mängima, aga kõlbavad mängima Lätti või Leetu. Turuväärtused hinnataks ümberja võidaks JALGPALL
                          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                          Kommentaar


                            #14
                            pooldan.kohe kahe käega pooldan.
                            ja nüüd ütlen midagi,mis ajab kindlasti paljud vihaseks : balti liiga puhul võiks võtta eeskujuks NEBLi. süsteem ju toimib ning mitte kõige viletsamalt... sellise süsteemiga saaks liita juurde ka näiteks põhjamaade klubisid
                            tulevik ruulib

                            Kommentaar


                              #15
                              Milline kaos tekiks Euroopa klubijalgpallis, kui nähtaks Balti liiga loomist.
                              Järgmisena soovivad oma liigat Aserbaidzaan,Armeenia ja Gruusia.
                              Siis soovivad koosliigat Wales,Iiri ja Põhja-Iiri.
                              FIFA ei saa enam keelitada Sotimaa kahel paremal liitumast Inglise meistriliigaga, kuna mille poolest Balti riigid paremad neist on?
                              Siis soovib Kanada oma liiga liitmist USA MLS-ga, kuna NBA ja NHL (vb veel mõni liiga,pole kursis täpselt) juba on nende kahe riigi oma liiga.

                              KAOS

                              Sellist plaani ei lasta mitte mingil juhul läbi ükskõik mida Teie arvate.

                              Olen kõigega, mis mul välja näidata on VASTU !

                              Kommentaar

                              Working...
                              X