PDA

View Full Version : EJL-i juhatus arutab noorteliigade suurendamist

IndrekL
06.08.05, 22:24
Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) juhatus arutab oma 17. augusti koosolekul ühe päevakorrapunktina EJL-i noortekomisjoni ettepanekut, millega suurendataks võistkondade arvu noorte vanuseklasside liigades 2006. aastal seniselt kaheksalt kümnele.

Teatavasti suurendas EJL enne käimasolevat hooaega täiskasvanute meistri- ja esiliigas meeskondade arvu kaheksalt kümnele ning madalamates liigades kümnelt kaheteistkümnele.

Noortekomisjoni ettepaneku kohaselt moodustaks A1-, A2-, B1-, B2- ja C1-vanuseklassi järgmise hooaja esiiiga selle aasta noorte meistrivõistluste esiliiga 7 paremat, lisaks neile veel II liiga 2 paremat ja kahe üleminekumängu (esiliiga viimane koht kohtub II liiga kolmanda kohaga) tulemusel selgunud võitja.

D1-vanuseklassi kuuest alagrupist pääseksid 6 esikohale tulnud võistkond järgmise aasta C2-vanuseklassi esiliigasse. Teise koha saavutanute vahel viiakse vastavalt noortekomisjoni ettepanekule läbi kaks kolme võistkonnaga turniiri, kust mõlemast 2 paremat pääsevad esiliigasse. Turniiridel kolmandale kohale jäänud 2 võistkonda, alagruppide kolmandatele kohtadele jäänud 6 võistkonda ning alagruppide neljandaks jäänud võistkondade vahel läbiviidud mini-turniiri 2 paremat moodustavad II liiga. Kolmanda liiga moodustavad mini-turniiri neljast viimasest ning alagruppide viiendale kohale platseerunutest võistkondadest.

Enda arust ei peaks sellega veel C-klassis alustama kuna esimene hooaeg suurel platsil on niigi raske ja 10 võistkonnaga on see veelgi raskem. Samas siiski teeks see raskemaks B-klassi ülemineku, et kuidas kohad jagada jne.

Igatahes teie arvamused siia!

arvaja
06.08.05, 23:18
Meile oleks see hea isegi,kui jääksime see hooaeg viimaseks saaks ülemineku mängule.

IndrekL
06.08.05, 23:23
Kui see jõustataks järgmisest hooajast, siis läheksime me(FC Kotkas 91) ka praeguse kohaga liigas edasi(3. koht). Muide mis meeskond sul?

arvaja
06.08.05, 23:31
Keila JK 91

waluswend
07.08.05, 00:19
See on kindlasti hea uuendus. Loodan, et see läbi läheb, sest siis oleks hooajal rohkem mänge.

Anfield
07.08.05, 00:38
Jah. Oleksin ka ise poolt. Mida rohkem mänge seda parem !

nuno gomes
08.08.05, 17:46
Selliseid lauslollusi pole kyll vaja teha...mitte, et palju m2nge oleks vaid, et tasemevahe kisub suureks 2ra ja seisud kipuvad yle 10-0 minema esimese ja viimase koha vahel.

Drogba
08.08.05, 17:50
Algselt postitas nuno gomes

Selliseid lauslollusi pole kyll vaja teha...mitte, et palju m2nge oleks vaid, et tasemevahe kisub suureks 2ra ja seisud kipuvad yle 10-0 minema esimese ja viimase koha vahel.

Seda juhtub ka siis kui on vähem tiime ja minu arust on see väga hea mõte.:)

kaitz
09.08.05, 17:36
olen sammuti nõus võiks küll suurendada

Chaqueta
23.08.05, 19:17
Normaalne, siis saame äkki esiliigasse :)

MihkelPallak
24.08.05, 16:07
me ei langegi siis kolmandasse:D

estfighter
25.08.05, 17:21
suht mõtetu minu arust, kuna jh tasemevahe läheb liiga suureks kuna praegu 8 meeskonnagagi on meil A2 esiliigas kaks peksukotti JK Dünamo ja Jõhvi! Kui veel tuleks sinna 2 luru juurde oleks asi suht kurb:(

siimcr
28.08.05, 13:52
mänge saaks küll aga tõesti, kui on 5-6 tugevamat võistkonda siis nende seisukohast võtes saaks juurde vaid selliseid mänge kus vahetusmängijad saavad staarid olla:( seega üsna mõttetu tegevus. mulle tundub praegu, et heaks kiidavad selle vaid need kes ei saa hakkama ja tänu sellele ei hakka liigades langema:(

holst14
28.08.05, 21:30
no ma kohe ei tea

holst14
28.08.05, 21:31
no ma kohe ei tea

mb89
11.09.05, 14:23
Olen n6us et tasemevahe l2heb suureks aga sama kui on rohkem meeskondi liigas on huvitavam!

wazaa
26.09.05, 23:01
See annaks võimaluse kehvematel klubidel paremasse liigasse tõusta aga samas taseme vahe ei pruugi yldsegi suur tulla.

ennu
27.09.05, 00:24
Algselt postitas waluswend

See on kindlasti hea uuendus. Loodan, et see läbi läheb, sest siis oleks hooajal rohkem mänge.

camoon, kui juba praegu on esiliigas 10-0 seisud siis pole mõtet just väga suurendada, sest need 3-4 mängu mis juures oleks, ei oleks just väga tasemel.

taavir
27.09.05, 17:21
Algselt postitas ennu

Algselt postitas waluswend

camoon, kui juba praegu on esiliigas 10-0 seisud siis pole mõtet just väga suurendada, sest need 3-4 mängu mis juures oleks, ei oleks just väga tasemel.

suhteliselt arvan sama, kuigi siis saaks rohkem kotti panna meeskondi:D järjest vupsjavups:P ei noh mängida võib alati rohkem:D