Lootosspringil jagatud kuus medalikomplekti
Neljapäeval alanud VII rahvusvahelisel noorte jalgpalliturniiril Lootosspring 2005 jagati reedel välja esimesed kolm medalikomplekti. Laupäeval lisandus neile veel kolm.
Linnastaadionil mängisid 1989 ja hiljem sündinud poisid ja Põlva Teede karika viisid üle lahe Espoosse FC Honka Nero mängijad.
Vanuseklass B-16 PÕLVA TEED karikatele
I. FC HONKA NERO Espoo/Soome
II. FC Ajax II Tallinn/Eesti
III. FC Lootos Incad/Eesti
4.MPS Kanuunat Helsinki/Soome
5.FC Kotkas Tallinn/Eesti
6.Võru JK /Eesti
Põlva Keskkooli väljakul toimunud samavanade tüdrukute turniiri võit rändas samuti soome, Basten Meer karika viib Vantaasse Tikkurilan Palloseura võistkond, kes finaalis edestas kohalikku allegrot vaid tänu suuremale nurgalöökide arvule.
Vanuseklass G-16 BASTEN MEER karikatele:
I Tikkurilan Palloseura Vantaa/Soome
II FC Lootos Allegro Põlva/Eesti
III JK Tammeka Tartu/Eesti
4. FB Gulbene/Kristine Gulbene/Läti
5. SK Tervis Adavere/Eesti
1992 sündinud poiste turniiril UMBRO karikatele võitsid samuti soomlased. Finaalis alistas Helsinki IF Gnistan Tartu SK-10 võistkonna tulemusega 1:0.
B-13 UMBRO karikatele
I IF Gnistan II Helsinki/Soome
2. SK - 10 Tartu/Eesti
3. IF Gnistan I Helsinki/Soome
4. FK Smiltene Smiltene/Läti
5. JK Kalev Tallinn/Eesti
6. FC Lootos Leegion Põlva/Eesti
7. FC Ajax Tallinn/Eesti
Vanuseklassi B-11 1994 ja hiljem sündinud poistele võitis Tartu JK Tammeka, kes finaalis alistas korraldajate FCL Santose 3:0.
B-11 KWH PIPE karikatele
I JK Tammeka Tartu/Eesti
2. FC Lootos/Santos Põlva/Eesti
3. JK Tulevik Viljandi/Eesti
4. SK-10 Tartu/Eesti
5. FCE Tartu Olümpia Tartu/Eesti
6. SK Tervis Adavere/Eesti
7. JK Tammeka II Tartu/Eesti
8. FK Gulbene Gulbene/Läti
Vanuseklassi B-12 1993 ja hiljem sündinud poiste finaalis alistas Viljandi JK Tulevik FC Kotkas Tallinn võistkonna tulemusega 3 : 0.
B-12 PRESTON GROUP karikatele
I JK Tulevik Viljandi/Eesti
2. FC Kotkas Tallinn/Eesti
3. FC Atlantis Helsinki/Soome
4. JFK Suntaži Suntaži/Läti
5. FC Lootos/Leegion Põlva/Eesti
6. FC Tiigrid Tallinn/Eesti
7. Puhja JK Puhja/Eesti
8. FK Gulbene Gulbene/Läti
9. FC Jyri Tallinn/Eesti
10. JK Merkuur Tartu/Eesti
Nooremate tüdrukute turniiri esikoht rändas samuti üle lahe ja turniiri võitjaks tuli ühtegi mängu kaotamata Nummela Palloseura
G-13 RT AUHINNAD karikatele
I NUPS Nummela/Soome
2. FB Kalnciema Kalnciema/Läti
3. JFK Suntaži Suntaži/Läti
4. FB Gulbene/Kristine Gulbene/Läti
5. FC Lootos Allegro Põlva/Eesti
6. FCL Värska Värska/Eesti
värsked tulemused : http://www.fclootos.ee/turniirid.php?page=4&year=2005&turn=lspr&a mp;lang=ee
Neljapäeval alanud VII rahvusvahelisel noorte jalgpalliturniiril Lootosspring 2005 jagati reedel välja esimesed kolm medalikomplekti. Laupäeval lisandus neile veel kolm.
Linnastaadionil mängisid 1989 ja hiljem sündinud poisid ja Põlva Teede karika viisid üle lahe Espoosse FC Honka Nero mängijad.
Vanuseklass B-16 PÕLVA TEED karikatele
I. FC HONKA NERO Espoo/Soome
II. FC Ajax II Tallinn/Eesti
III. FC Lootos Incad/Eesti
4.MPS Kanuunat Helsinki/Soome
5.FC Kotkas Tallinn/Eesti
6.Võru JK /Eesti
Põlva Keskkooli väljakul toimunud samavanade tüdrukute turniiri võit rändas samuti soome, Basten Meer karika viib Vantaasse Tikkurilan Palloseura võistkond, kes finaalis edestas kohalikku allegrot vaid tänu suuremale nurgalöökide arvule.
Vanuseklass G-16 BASTEN MEER karikatele:
I Tikkurilan Palloseura Vantaa/Soome
II FC Lootos Allegro Põlva/Eesti
III JK Tammeka Tartu/Eesti
4. FB Gulbene/Kristine Gulbene/Läti
5. SK Tervis Adavere/Eesti
1992 sündinud poiste turniiril UMBRO karikatele võitsid samuti soomlased. Finaalis alistas Helsinki IF Gnistan Tartu SK-10 võistkonna tulemusega 1:0.
B-13 UMBRO karikatele
I IF Gnistan II Helsinki/Soome
2. SK - 10 Tartu/Eesti
3. IF Gnistan I Helsinki/Soome
4. FK Smiltene Smiltene/Läti
5. JK Kalev Tallinn/Eesti
6. FC Lootos Leegion Põlva/Eesti
7. FC Ajax Tallinn/Eesti
Vanuseklassi B-11 1994 ja hiljem sündinud poistele võitis Tartu JK Tammeka, kes finaalis alistas korraldajate FCL Santose 3:0.
B-11 KWH PIPE karikatele
I JK Tammeka Tartu/Eesti
2. FC Lootos/Santos Põlva/Eesti
3. JK Tulevik Viljandi/Eesti
4. SK-10 Tartu/Eesti
5. FCE Tartu Olümpia Tartu/Eesti
6. SK Tervis Adavere/Eesti
7. JK Tammeka II Tartu/Eesti
8. FK Gulbene Gulbene/Läti
Vanuseklassi B-12 1993 ja hiljem sündinud poiste finaalis alistas Viljandi JK Tulevik FC Kotkas Tallinn võistkonna tulemusega 3 : 0.
B-12 PRESTON GROUP karikatele
I JK Tulevik Viljandi/Eesti
2. FC Kotkas Tallinn/Eesti
3. FC Atlantis Helsinki/Soome
4. JFK Suntaži Suntaži/Läti
5. FC Lootos/Leegion Põlva/Eesti
6. FC Tiigrid Tallinn/Eesti
7. Puhja JK Puhja/Eesti
8. FK Gulbene Gulbene/Läti
9. FC Jyri Tallinn/Eesti
10. JK Merkuur Tartu/Eesti
Nooremate tüdrukute turniiri esikoht rändas samuti üle lahe ja turniiri võitjaks tuli ühtegi mängu kaotamata Nummela Palloseura
G-13 RT AUHINNAD karikatele
I NUPS Nummela/Soome
2. FB Kalnciema Kalnciema/Läti
3. JFK Suntaži Suntaži/Läti
4. FB Gulbene/Kristine Gulbene/Läti
5. FC Lootos Allegro Põlva/Eesti
6. FCL Värska Värska/Eesti
värsked tulemused : http://www.fclootos.ee/turniirid.php?page=4&year=2005&turn=lspr&a mp;lang=ee
Kommentaar