PDA

View Full Version : Villarreal

Leheküljed : [1] 2 3

lorenzo
10.08.05, 12:19
eelmise aasta laliga kolmanda tiimi kohta polegi teemat veel, et siis tuld...

tiim üpris huvitav, olemuselt meenutab nagu Inter Milani serieA-s-selline ootamatu, üllatusterohke ja paras küsimärk, ja \"lõhkujad\" ka veel, peaosatäitjad on argentiinlased..päris palju ühist interiga:)

aga see selleks..

nüüd lõpuks tiim niikaugel, et saamas CL-i alagrupiringile, esimene samm hästi tehtud- eile just võideti Evertoni nende endi kodus 1:2, nii et edu, \"yellow sub-marines\"!

koduleht ka http://www.villarrealcf.es/

Drogba
10.08.05, 12:59
Villareali mängijad siis:

1-Javier Lopez Vallejo, G
25-Mariano Barbosa, G
2-Gonzalo Rodriguez, D
3-Rodolfo Arruabarrena, D
12-Juan Pablo Sorin, D
16-Sanjuan Quique Alvarez, D
17-Rodriguez Javi Venta, D
22-Juan Manuel Pena, D
24-Miguel Armando Sa, D
33-Carlos Alcantara, D
38-Bel Edu Caballer, D
41-Gonzalez Ruben, D
6-Moreno Josico, M
8-Juan Riquelme, M
10-Garcia Roger, M
11-Javier Calleja, M
14-Romero Hector Font, M
15-Jan Kromkamp, M
18-Alessio Tacchinardi, M
19-Marcos Senna, M
20-Antonio Valencia, M
21-Gonzalez Santi Cazorla, M
26-Cesar Arzo, M
27-Jose Maria Cases, M
44-Marcos Garcia, M
46-Torrijos David Fuster, M
5-Diego Forlan, S
7-Antonio Guayre, S
9-Luciano Figueroa, S
23-Romero Jose Mari, S
29-Pereira Jonathan, S
32-Martorell Xisco Nadal, S

Suuremad ostud on siis AZ Alkmaarist ostetud kaitsja Jan Kromkamp ja Juventusest ostetud Alessio Tacchinardi.

lorenzo
10.08.05, 14:51
see Villarreal on vist Valencia klubi? või on kellegil täpsemad andmed? see koht, Castellon, asub nimelt nii galiitsias kui ka valencia lähedal, et kumb on õige?

Mõnuagent 007
10.08.05, 15:10
Algselt postitas lorenzo

see Villarreal on vist Valencia klubi? või on kellegil täpsemad andmed? see koht, Castellon, asub nimelt nii galiitsias kui ka valencia lähedal, et kumb on õige?

Villarreal peaks olema selle Castelloni eeslinn, mis asub Valenciast mõnedkümned kilomeetrid põhjapool.

eika
11.08.05, 14:31
Kas Tacchinardi Evertoni vastu platsile ka sai?

Karla
11.08.05, 14:40
Algselt postitas eika

Kas Tacchinardi Evertoni vastu platsile ka sai?
Tuli mängu vahetusest 65. minutil.

lorenzo
26.08.05, 23:19
Forlanil nüüd hea võimalus fergusonile tõestada mis klassi mees ta tegelt on, võiks manule puuri täis toppida neid palle:)

AlwaysRed
29.08.05, 15:56
eile kaotati siis Osasunale 1:2...mitte just kõige parem algus hooajale arvestades eelmist hooaega

lorenzo
29.08.05, 16:00
sitt värk jah...kuigi värav jällegi Forlanilt

Drogba
30.08.05, 14:36
Villareal ostis endale uue väravavahi, kel nimeks Sebastian Viera. Uruguai koondislast seostati ennem Arsenaliga, kuid tehing jäi miski pärast katki. Siin ka sellest link (http://sport.etv.ee/index.php?0520472);)

SleepWalking
30.08.05, 15:08
Algselt postitas Drogba

Villareal ostis endale uue väravavahi, kel nimeks Sebastian Viera. Uruguai koondislast seostati ennem Arsenaliga, kuid tehing jäi miski pärast katki. Siin ka sellest link (http://sport.etv.ee/index.php?0520472);)

on paar varianti, miks tehing katki jäi. kõik neist on kuulujuttude tasandil. mulle meeldib eriti see variant, et londonisse jõudes avastati, et viera on tegelikult palju lühem kui varem arvati.

lorenzo
14.09.05, 19:20
krt sitt värk ikka et Roman vist ikka täna õhtul autis...huvitav kas Taccinardi saab alguses kohe platsile lõpuks? Forlan võiks ManU-le näidata millest nad ilma jäid:)

Mõnuagent 007
14.09.05, 19:32
Algselt postitas lorenzo

krt sitt värk ikka et Roman vist ikka täna õhtul autis...huvitav kas Taccinardi saab alguses kohe platsile lõpuks? Forlan võiks ManU-le näidata millest nad ilma jäid:)
roman on KINDLASTI täna mängust väljas.

lorenzo
14.09.05, 19:37
Algselt postitas dannar

Algselt postitas lorenzo

ma enne 100% ei usu kui mäng läbi:)..ennegi siin imeparanemisi toimunud

Mõnuagent 007
14.09.05, 22:04
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas dannar

Algselt postitas lorenzo

ma enne 100% ei usu kui mäng läbi:)..ennegi siin imeparanemisi toimunud
sul oli täiesti õigus. alles paar tundi tagasi kohe-kindlasti-mitte-mängiv Riquelme saadi väljakule

lorenzo
18.10.05, 18:25
kellegil tanase mangu striimi pole pakkuda?

lorenzo
19.10.05, 00:53
jalle viik, krt, jargmine kord tuleb kindlasti voita, sest vaevalt siit ainult viikidega edasi saab

Jasper
22.11.05, 02:42
wtf...kas riquelme mängib ka või ei,

lorenzo
22.11.05, 08:32
no sel korral on vapsee sitasti- ei mangi Riquelme ega ka Forlan:( vigastused kahjuks

lorenzo
23.11.05, 00:51
jargmine viik jalle siis CL-s ja samas ollakse voitmatud...viigist vist piisab et jargmisse ringi edasi saada

lorenzo
07.12.05, 23:19
ma pole enne tahele pannud cl-i mangude ajal, et Riquelme sargil ilutseks nimi Riquelme, la ligas on kull tal sargil igatahes Roman:)

Barca-Freddy
08.12.05, 01:27
Aga tuli võit ära ja oma esimesel CLi hooajal tuli kohe grupivõit ja edasipääs 16 parima sekka - ülikõva :P

budu
08.12.05, 15:57
aga mäng oli kyll väga väga igav

avscol
08.12.05, 17:12
Villareal on minu jaoks sümpaatseim hispaania võistkond...peale Barca loomulikult....nii et väga hea meel nende edu üle CL-s

Jasper
08.12.05, 17:17
Algselt postitas avscol

Villareal on minu jaoks sümpaatseim hispaania võistkond...peale Barca loomulikult....nii et väga hea meel nende edu üle CL-s
äkki põhjendad miks pooldad barcat ja teisena villareali?

lorenzo
08.12.05, 17:32
Jasper, euroopas mängides pooldan ka põhimõtteliselt kõiki hispaania klubisid, La Ligas asi vähe teine:)

Jasper
08.12.05, 17:33
Algselt postitas lorenzo

Jasper, euroopas mängides pooldan ka põhimõtteliselt kõiki hispaania klubisid, La Ligas asi vähe teine:)
selle lugesin juba varasematest postidest välja. küsimus läks otse avscolile.

lorenzo
12.12.05, 21:46
huvitav, et viimases 2 tahtsas mangus on just Guayre olnud edukas varavaloomises ja just tema oli mees kes oli suht onnetu Villarrealis ja plaanis siin vat et talvel lahkuda klubist...ehk paneb viimase aja edukus umber motlema:)

Mõnuagent 007
12.12.05, 21:55
Guayre\'l on raske niiehknaa, sest Forlan, Figueroa ja Jose Mari on üsna kõvad nimed ees. Jose Mari kohta ta ilmselt ei kõiguta, kuid Figueroa on sel hooajal üsna kesiselt esinend. Vana see Guayre üldse on?

lorenzo
12.12.05, 22:00
Guayre on 25 aastat vana, uks vaheseid hispaanlasi seal:)

mikc
12.12.05, 22:11
rix pani päris kõva koti

lorenzo
16.12.05, 16:09
kõige õnnelikum on vist hetkel Villarreal, sest saadi paberi peal kõige nõrgem vastane Rangersi näol, nii et loodetavasti uustulnuka cl-i saaga jätkub juba ka järgmises ringis

Mõnuagent 007
28.12.05, 10:42
marca räägib, et Inter on Riquelmet jahtimas, kuna Veron on järgmisel suvel sealt lahkumas. Ühesõnaga \"tore\" on see, et kui natuke väiksem klubi saab korraliku meeskonna kokku, siis jooksevad rikkamad nigu raisakullid kohale.

intz
28.12.05, 11:39
Algselt postitas dannar

marca räägib, et Inter on Riquelmet jahtimas, kuna Veron on järgmisel suvel sealt lahkumas. Ühesõnaga \"tore\" on see, et kui natuke väiksem klubi saab korraliku meeskonna kokku, siis jooksevad rikkamad nigu raisakullid kohale.

Vaevalt et müüvad teda. Kaks aastat laenasid ja alles see aasta ostsid ära + meeskonna vast kõige olulisem lüli. Ei usu et Roman ka ise tahab minna, sest Interis võib teda tabada sama saatus mis Barcas. Kui väga suurt vabadust ei anta, siis ei sulandu hästi ja tulemuseks suht ebakindel mäng.

Reintz
28.12.05, 13:18
Algselt postitas dannar

Guayre\'l on raske niiehknaa, sest Forlan, Figueroa ja Jose Mari on üsna kõvad nimed ees. Jose Mari kohta ta ilmselt ei kõiguta, kuid Figueroa on sel hooajal üsna kesiselt esinend. Vana see Guayre üldse on?

Figueroa ei lasta algkoosseisus enamasti platsile, kindlasti juba sellepärast pole hiilgehetki tema poolt. Samas vaadates eelmise hooaja lõppu, kuidas Forlan koguaeg neid palle väravsase lõi siis see hooaeg pole ka päris see.

lorenzo
22.02.06, 22:55
hea too Riquelmelt! andke valu!

Caos
26.02.06, 14:59
kellega täna Villarreal mängib oskab keegi öelda

lorenzo
26.02.06, 15:04
Algselt postitas mirko

kellega täna Villarreal mängib oskab keegi öelda

kohaliku aja jargi 17.00 Athletic Blbao-Villarreal

Jasper
27.02.06, 00:19
Villaealil sai livescore\'i andmetel 8 meest kollase...huvitav fakt noh...

lorenzo
27.02.06, 00:37
Algselt postitas Jasper

ei nainud kull mangu, aga ju siis oli mingi kaklus jalle, sest 5 kollast on antud viimasel 2 minutil

Jasper
27.02.06, 00:40
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas Jasper

ei nainud kull mangu, aga ju siis oli mingi kaklus jalle, sest 5 kollast on antud viimasel 2 minutil
Njaa, aga vastastest ei saanud keegi...äkki keegi uurib ja postitab siia ka infot, et mis case oli :)

lorenzo
08.03.06, 01:40
hea too mehed! jargmine ring ootab!

kopajuht
08.03.06, 11:41
väga hea et villareal edasi, päris hästi tegelt panevad, sest esimene hooaeg meistrite liigas ja veel mitte ühtegi kaotust :ham2:

lorenzo
08.03.06, 13:37
ainult et kui nonda hasti edasi laheb, siis tuleks uus ja suurem staadion teha, sest 26000 on ikka vahe

lorenzo
15.03.06, 21:51
peatreener Pellegriniga on ka sõlmitud uus aastane leping
varsti peaks näha olema ka Sorini väljakul

lorenzo
02.04.06, 21:21
paistab et Villarreali ainus võimalus järgmisel aastal CL-s mängida on võita CL:)
suht keerukas seis klubil ikka. kusjuures samal pulgal oleval celtal on vat et 2 korda rohkem kaotusi, kõvem viigimeister on ainult zaragoza.

aga loodame et kodus saadakse võit interi vastu;) tüütuks juba saanud see itaallaste ülemvõim cl-s:P

2mSööt3mMööda
02.04.06, 21:36
Algselt postitas lorenzo

paistab et Villarreali ainus võimalus järgmisel aastal CL-s mängida on võita CL:)

Enam vist ei saa CL\'i võitja pääsu järgmise hooaja turniirile minu mäletamistmööda :oih:

lorenzo
02.04.06, 21:46
Algselt postitas daywalker

Algselt postitas lorenzo

Enam vist ei saa CL\'i võitja pääsu järgmise hooaja turniirile minu mäletamistmööda :oih:

et see oli siis lasttime? tegelt ju ikka võiks tiitlikaitsmine ka olla. aga no see selleks.

lorenzo
05.04.06, 00:31
Kollane Allveelaev, pea vastu!

jebedijee!! oli ikka õigus, et 1 väravast kodus piisab;) ja Arruabarrena on ikka tähtis sell;)

runno
05.04.06, 00:40
täname siis tõeliselt haarava jalgpalliõhtu eest.

marrrtin
05.04.06, 00:40
Villareal mängis hästi.

Sorin oli ka võitleja vend.

Tublid!:kaval:

Mõnuagent 007
05.04.06, 01:19
ma pole juba nii umbes 3 aastat kellelegi niimoodi kaasa eland kui täna Villarrealile :) tublid.

ertz
05.04.06, 09:13
Algselt postitas dannar

ma pole juba nii umbes 3 aastat kellelegi niimoodi kaasa eland kui täna Villarrealile :) tublid.

sama siin! eriti lahe oli vaadata riqu tegutsemist! aga ka forlan oli väga hea, on see ikka sama mängija kes kunagi mänjus oli? :doh:

edit: ja sorin oli ka äss! mis kohta ta muideks mängis? mulje jäi nagu tipuründajat :)

lorenzo
05.04.06, 10:46
Algselt postitas erts

edit: ja sorin oli ka äss! mis kohta ta muideks mängis? mulje jäi nagu tipuründajat :)

sorin on selline universaal, et mina olen teda nainud ka paris taga mangimas, kas just kaitsja kohal, aga kaitsev poolik vahemalt. aga seekord oli mees aarepoolik

Jasper
05.04.06, 12:22
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas erts

sorin on selline universaal, et mina olen teda nainud ka paris taga mangimas, kas just kaitsja kohal, aga kaitsev poolik vahemalt. aga seekord oli mees aarepoolik
Mina olen näinud kuidas ta kaitsjat on mänginud aga kaks korda suluseisu jooksis :D
Tema positsioon on minu terminoloogia järgi \"platsil\". Kunagi ei tea, kus täpselt on ja kus täpselt peab olema.

kopajuht
05.04.06, 13:16
Villareal on ikka kahtlaselt sümpaatne võistkond :D, igatahes lahe et nad edasi said ja nüüd saab neile ka poolfinaalides pöialt hoida, ükskõik kes neile siis vastu tuleb

PS! Hispaania finaal ei oleks ju tegelikult üldse paha :õnnelik:

Aff
05.04.06, 14:17
Väga väga ilus mäng. Roman Riquelme täitis võimsalt liidrirolli, pole ammu kedagi nii hästi mängimas näinud (pallivaldamine, söödud, löögid, mida kõike veel), võimas. See terava nurga alt tehtud pommlöök oli väga muhe. Tegelt kogu meeskond mängis nii hingestatult, et mõnus oli vaadata.

vincent
05.04.06, 14:43
Algselt postitas Jasper

Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas erts

Mina olen näinud kuidas ta kaitsjat on mänginud aga kaks korda suluseisu jooksis :D
Tema positsioon on minu terminoloogia järgi \"platsil\". Kunagi ei tea, kus täpselt on ja kus täpselt peab olema.

Väga täpne määratlus :D. Minu mälu järgi mängis ta 2002 MMil ka teoorias äärekaitset - mitte et teda nüüd oma poole peal väga palju näha oleks olnud, aga ikkagi. Numbergi selja peal oli vist 3.

Saarlane
05.04.06, 21:49
http://www.infobae.com/adjuntos/imagenes/54/0075425.jpg
http://raccoss.interfree.it/BlogFiles/Materazzi.jpg

vaanaatik
10.04.06, 22:37
Villareal tegi neljanda viigi järjest ja püsib lkiiga tabelis alles 8. kohal,seekord tehti viik Deportivoga 1:1.Vähemalt Meistrite Liigas läheb vägevalt.

lorenzo
19.04.06, 16:58
Amarillo!

Mõnuagent 007
19.04.06, 22:14
uh nagu arvata on algkooseisuks: Barbossa - Venta, Arzo, Quique Alvarez, Arruabarrena - Senna, Tacchinardi, Riquelme, Sorin - Jose MAri ja Forlan. Edasi finaali!!!

lorenzo
20.04.06, 17:11
kaotus kull saadi ,aga seis pole tegelt laita. vaatan siin kordust ja no ei saa aru neist juttudest, et arsenal oli mangus igati ule, taiesti vordne heitlus, mis annab koduseks lahinguks positiivse tunde. miskiparast ainult hispaania klubid oskavad kodus margatavalt domineerida. aga sellisega koosseisuga saadi ju tegelt korralik tulemus- varavas oli 2.number, keskkaitse oli taiesti uus, kodus ei saadi muidugi nuud kaasa luua tacchinardi, mis veelgi raskendab kaitset. aga vaatab mis kodus saab.

2mSööt3mMööda
20.04.06, 17:29
Algselt postitas lorenzo

kaotus kull saadi ,aga seis pole tegelt laita. vaatan siin kordust ja no ei saa aru neist juttudest, et arsenal oli mangus igati ule, taiesti vordne heitlus, mis annab koduseks lahinguks positiivse tunde. miskiparast ainult hispaania klubid oskavad kodus margatavalt domineerida. aga sellisega koosseisuga saadi ju tegelt korralik tulemus- varavas oli 2.number, keskkaitse oli taiesti uus, kodus ei saadi muidugi nuud kaasa luua tacchinardi, mis veelgi raskendab kaitset. aga vaatab mis kodus saab.
No ikka võrdseks heitluseks seda küll pidada ei saanud. Vahepeal jah oli nii, et mõlemad kordamööda kontrollisid keskvälja aga fakt on see, et Arsenal jõudis ka reaalsete võimalusteni rohkem. Villareal pmst ei tekitanud ju midagi.
Endale jäi muidu selline tunne, et kohtunik eelistas Arsenali aga pole hullu.
Igatahes loodaks, et Villareal saaks edasi sest Arsenal on ikka klassi võrra kõvem pähkel Barca jaoks ;)

lorenzo
22.04.06, 22:07
nja, nuud saadi siis kodus ka sociedadilt suhu 0-2, seda muidugi suht 2.koosseisuga, aga koduses liigas on nuud olukord kull suht keeruline, cl-i koht on teoreetiline ainult veel

marrrtin
26.04.06, 10:55
Riquelmel feim langes, aga noh, inimesed ka eksivad, isegi Riquelme.

Juhtup.:õnnelik:

Mõnuagent 007
26.04.06, 11:07
deem ma halan jälle. Kui Villarreal oleks jõund finaali ja seal võitnud, siis oleks realile piisanud La Ligas isegi neljandast kohast, et jõuda järgmisel aastal UEFA Cupi, kuid nüüd peab mingi nipoiga viiendaks jääma. deem.
Rique\'st on siiani kahju.

Wingback
26.04.06, 11:12
Villarreali fännid vist puuduvad meie foorumis. Kuidagi liiga tasane on siin teemas.

lorenzo
26.04.06, 16:13
Algselt postitas -Marko-

Villarreali fännid vist puuduvad meie foorumis. Kuidagi liiga tasane on siin teemas.

ega siin jah vist Dannariga puuame toetada oma lemmikute korvalt kuis jaksame;)

Chaqueta
26.04.06, 17:34
Villareal näitas vähemalt ilusat ründavat jalgpalli...

Jasper
26.04.06, 19:50
Algselt postitas Chaqueta

Läbi kogu Cl seikluse...lubage naerda.

estone
26.04.06, 20:04
kahju..villareal vääris rohkem võitu

Mõnuagent 007
27.04.06, 10:34
Algselt postitas estone

kusjuures selline jutt hakkab igaaastaselt üsna ära tüütama, et inimesed otsustavad viimase mängu järel, kes nö. \"rohkem väärt\" seda edasipääsu oli. Esimene mäng oli Villaril tglt nii sitt, et kahe mängu peale kokku oli Arsenalt ikka rohkem \"väärt\" :)

Chaqueta
27.04.06, 12:54
Algselt postitas Jasper

Algselt postitas Chaqueta

Läbi kogu Cl seikluse...lubage naerda.
Viimast mängu ma mõtlesin ikka, muidu oli jah kesine...

croissant
28.04.06, 12:26
Algselt postitas dannar

Algselt postitas estone

kusjuures selline jutt hakkab igaaastaselt üsna ära tüütama, et inimesed otsustavad viimase mängu järel, kes nö. \"rohkem väärt\" seda edasipääsu oli. Esimene mäng oli Villaril tglt nii sitt, et kahe mängu peale kokku oli Arsenalt ikka rohkem \"väärt\" :)

kui nüüd kaht mängu võrrelda siis kodus mängisid mõlemad hästi, võõrsil aga mängis arsenal kehvemini kui villarreal, seega väärinuks viimane minu meelest ka edasipääsu. samas on jalgpall mäng, kus võidab see, kes lööb rohkem väravaid ning seekord suutis seda arsenal.

midfielder
07.05.06, 23:22
Villareal mängis lõpus võidu Reali vastu maha, kuigi lisaminuteil oli Riquelmel kaks suurepärast lööki, millest esimese Casillas tõrjus ja teine läks posti.:)

lorenzo
17.05.06, 02:07
Kollast allveelaeva esindab jargmisel viiel aastal Real Sociedadi mangija Nihat. mangijat esitletakse jargmisel neljapaeval kell 13.00 kohaliku aja jargi El Madrigalil.

Villarreal on vist UEFAlt pappi saanud hea esinemise eest CL-s. Jargmine hooaeg tuleb vaikne vist neil, sest piirdutakse Euroopas Intertoto karikasarjaga ainult. Arvatavasti on peamine ulesanne jargmiseks hooajaks jalle saada La Ligas koht vahemalt esinelikus.

Drogba
17.05.06, 20:33
Villareal olevat ka Piresi tahtnud ja see on vägagi tõenäoline, et ta mängib järgmine hooaeg nende ridades.

Thomson
19.05.06, 18:31
Kas lisaks Piresile ja Nihatile on veel võimalikke uusi tulijaid Villareali, midagi nagu oleks kuulnud aga ei koida?

lorenzo
23.05.06, 16:28
http://www.villarrealcf.es/fotografias/1147956077.jpg

Blue Rock
24.05.06, 18:49
Piresi saabumine pole veel kirikus kuulutatud. Henry lepingu pikendamine Gunnersiga ja Robertile tulnud uued pakkumised panid mehikese veel mõtlema tuleviku üle. Ka Arsenalis jätkamine pole välistatud mehe enda sõnul.

Saarlane
25.05.06, 15:35
Algselt postitas Blue Rock

Piresi saabumine pole veel kirikus kuulutatud. Henry lepingu pikendamine Gunnersiga ja Robertile tulnud uued pakkumised panid mehikese veel mõtlema tuleviku üle. Ka Arsenalis jätkamine pole välistatud mehe enda sõnul.

Nüüd on siis.

lorenzo
25.05.06, 15:40
Piresi esitletakse siis nuud jah arvatavasti kas 2. voi 3. juulil Villarreali mangijana. Leping on 2-aastane.

Barcameez
26.05.06, 21:03
Kas keegi räägiks lähemalt sellest uuest mängijast kelle villareal enda ridadesse võttis :lahe:
Cani vist nimi....

lorenzo
26.05.06, 22:03
Algselt postitas Barcameez

Kas keegi räägiks lähemalt sellest uuest mängijast kelle villareal enda ridadesse võttis :lahe:
Cani vist nimi....

Cani on noor 24-aastane Real Zaragoza kasvandik, nn. juveel, kes on keskvaljamangija ja nimetati algselt ka Hispaania MM-tiimi, kuid lopuks jaeti siiski valja.

Barcameez
27.05.06, 01:26
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas Barcameez

Cani vist nimi....

Cani on noor 24-aastane Real Zaragoza kasvandik, nn. juveel, kes on keskvaljamangija ja nimetati algselt ka Hispaania MM-tiimi, kuid lopuks jaeti siiski valja.

Tänan infi eest:)

Barca-Freddy
28.05.06, 01:16
Kuradi hea meeskond aetakse kokku, ise põhitegijad alles jättes. Ründes Forlan ja Nihat saab olema arvatavasti väga tugev paar ja no pingilt Jose Mari ka võtta. Poolikus Riquelme ja Cani - mõlemad on ülikõvad söödumeistrid ja üldse igatepidi keskvälja kontrollijad. Pires ka ääres. Pluss möödunud hooaja tegijad ka. Järgmine hooaeg jahitakse kindlalt 3 parima sekka jõudmist :P

Mõnuagent 007
28.05.06, 10:05
Algselt postitas Barca-Freddy

Kuradi hea meeskond aetakse kokku, ise põhitegijad alles jättes. Ründes Forlan ja Nihat saab olema arvatavasti väga tugev paar ja no pingilt Jose Mari ka võtta. Poolikus Riquelme ja Cani - mõlemad on ülikõvad söödumeistrid ja üldse igatepidi keskvälja kontrollijad. Pires ka ääres. Pluss möödunud hooaja tegijad ka. Järgmine hooaeg jahitakse kindlalt 3 parima sekka jõudmist :P

ma nüüd ei oleks nii jalgpallikaardimees. esiteks. usun, et Nihat ja Forlan peavad kahte ründaja kohta jagama Jose Mariga (kui ta midugi terve on). SAmuti ei oleks ma sugugi kindel, et Cani ja Pires poolkaitsest Sorini ja Senna välja lükkavad, kohe üldse ei usu. Canil võib seda õnnestuda, eriti kui ique tõesti maha müüdaks, aga Pires jääb üsna pingipoisiks. Sest Sorin ja Senna on hetkel mäekõrguselt Piresist üle.

Barca-Freddy
28.05.06, 17:03
Jose Mariga? See vend on ju pehmelt öeldes üks paras käkerdis. Kuigi jah, Forlani hooaega vaadates plnd ta ka mingi väravahai. No Sorin ja Senna on tõesti kõva klassiga mehed. Sorin on tegelikult kõikjal võimaeline mängima vist :D Aga Cani peaks küll mänguaega saama kõvasti, väga andekas mängija. Pires äkki jääb kah pingile, ma nii hästi ei tea Villareali koosseisu.

lorenzo
28.05.06, 17:16
keskvali on uldjuhul Taccinardi, Senna, Riquelme ja Sorin. Pires oleks Sennaga uldjuhul koha jagajad. Vahetuses on veel Josico ja Hector Font, aga nende tase vist Piresi tasemeni niivaga ei ulatu. ja kui kellegil oleks vigastus ka veel liinis, siis ma ei nae paanikat Piresile. ta oli ka Arsenalil ju vat et vahetusmees. a unustasin, et Cani ka veel nuud, aga ta vist pole winger tuupi mees nagu Pires. eks paista mis rotatsiooni treener plaanib, sest ausalt oeldes oli ka ju naha et tasemel mehi oli vahe sellise hooaja jaoks.

lorenzo
01.06.06, 21:19
http://www.villarrealcf.es/fotografias/1149103265.jpg

avscol
02.06.06, 11:41
Jutud käivad Saviola võimalikust siirdumisest Villareali. Barcelona peab 15M euro suurust Forlani hinda liiga kõrgeks ning pakuvad võibolla Saviolat.
Saviola & Riquelme - sellest võib saada La Liga üks tugevamaid ründepaare.

Barca-Freddy
02.06.06, 13:47
Algselt postitas avscol

Jutud käivad Saviola võimalikust siirdumisest Villareali. Barcelona peab 15M euro suurust Forlani hinda liiga kõrgeks ning pakuvad võibolla Saviolat.

Villareali president olla öelnud, et Forlani ei anta mignil juhul mitte mingi hinna eest.

Thomson
03.06.06, 15:05
Algselt postitas Barca-Freddy

Algselt postitas avscol

Villareali president olla öelnud, et Forlani ei anta mignil juhul mitte mingi hinna eest.
Ma olen ka kuulnud seda jah, ei anta mitte mingil juhul, mitte mingi hinna eest välja arvatud õigel juhul õige hinna eest :D

lorenzo
10.06.06, 16:21
keskkaitsja Arzo on saadetud Recreativo Huelvasse laenule. huvitav, mulle jai just nagu selline arusaam, et kollastel on puudu kaitsemehi:oih:

ja rundaja Guayre on antud Celtale

Blue Rock
11.06.06, 15:47
Algselt postitas lorenzo

keskkaitsja Arzo on saadetud Recreativo Huelvasse laenule. huvitav, mulle jai just nagu selline arusaam, et kollastel on puudu kaitsemehi:oih:

ja rundaja Guayre on antud Celtale

Veidi on pupillid laienenud selle suve esimesi tehinguid silmitsedes. Cani, Pires ja Nihat on iseenesest head pallurid, kuid Villareal vajadused on hoopis mujal, kui ainult keskväljal/ründes. Ennekõike keskkaitse on andnud soovida, duo G.Rodriquez - Peña on olnud aegajalt nagu slaalomipostid. Kuid, suvi on pikk ja palju võib veel juhtuda...

lorenzo
04.07.06, 14:57
Algselt postitas lorenzo

Piresi esitletakse siis nuud jah arvatavasti kas 2. voi 3. juulil Villarreali mangijana. Leping on 2-aastane.http://www.villarrealcf.es/fotografias/1151934024.jpg

kopajuht
21.07.06, 14:58
Sorin lahkumas

http://home.skysports.com/list.asp?hlid=404652&CPID=23&clid=449&lid=10&title =Villarreal+say+Sorin\'s+for+sale

Mõni targem võiks rääkida mis värk neil siis kaitsjatega on, eespool keegi arvas et just kaitses neil mehi vaja, et mis siis toimub.

Thomson
21.07.06, 16:05
Algselt postitas kopajuht

Sorin lahkumas

http://home.skysports.com/list.asp?hlid=404652&CPID=23&clid=449&lid=10&title =Villarreal+say+Sorin\'s+for+sale

Mõni targem võiks rääkida mis värk neil siis kaitsjatega on, eespool keegi arvas et just kaitses neil mehi vaja, et mis siis toimub.

No üks variant on, et kollane allveelaev hakkab harrastama uut ja eriti ründavat stiili, kus mängitakse ilma kaitseliinita(aka Riquelmenodeffencestyle), teine ja palju tõenäolisem põhjus on, et klubi tahab hetke ära kasutada kui mehe eest on võimalik saada maksimaalne rahasumma, sest püütakse ikkagi ehitada korraliku klubi mitte viimast välja pigistada ja Sorin lahkub sellepärast, et ta ei ole kunagi suutnud ühes klubis kaua olla, kas oma iseloomu või muudel põhjustel.

Karla
23.07.06, 00:55
Villarreal Intertoto teekond sai täna siis lõpu. 1:1 viigist jäi väheseks ja Maribor läks kahe mängu kokkuvõttes tulemusega 3:2 edasi.
Ma siin veel vaatasin, et Villreeali vennad said viimase kümne minuti jooksul 3 punast kaarti.
Ei tea mis seal veel toimus?:oih:

lorenzo
29.07.06, 16:33
jargmist keskvaljameest esitletakse esmaspaeva paeval El Madrigalil- argentiinlane Leandro Somoza Argentina klubist Atlético Vélez Sársfield solmis 5-aastase lepingu. mees on voimeline mangima nii vasakul kui ka paremal aarel.

lorenzo
21.08.06, 16:57
argentiinlane Gonzalo Rodriguez on audis 7 kuud ja Pires peaks ka olema 6 kuud audis:(

Homie
22.08.06, 10:29
ONGI NII_PIRES POOL AASTAT AUDIS (http://etvsport.ee/index.php?0539334):(

Saarlane
22.08.06, 23:13
KAS SA ÜTLESID SEDA NAGU MUUSEAS, VÕI SAI SINUST_NÜÜD KA VILLARREALI FÄNN?:(

Thomson
31.08.06, 09:24
Sorin läheb siis Hamburgi:

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?ContenutoId=118961

lorenzo
31.08.06, 23:43
Algselt postitas Thomson

Sorin läheb siis Hamburgi:

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?ContenutoId=118961

kaitsjad vahetusid siis. uueks kaitse-polstriks on Argentina koondislane Fabricio Fuentes. 29-aastane mees tuleb Mehhiko klubist CA Atlas de México ja leping on 3-aastane.

Homie
31.08.06, 23:57
Algselt postitas Saarlane

KAS SA ÜTLESID SEDA NAGU MUUSEAS, VÕI SAI SINUST_NÜÜD KA VILLARREALI FÄNN?:(
Pole ma mingi Villarreali fänn!!!

lorenzo
01.09.06, 02:18
kaitsesse tuleb veel uks mees juurde. sedakorda tuleb Londoni Arsenalist prantslane Pascal Cygan. juba teine prantslane klubisse toodud sel suvel;)

Homie
04.09.06, 19:07
Senna pikendas lepingut 2010. aastani.

lorenzo
25.09.06, 01:13
4.voorus loodi siis ka lopuks oma esimesed varavad ara ja seda koguni 3 tukki:) tore et vana kaardivagi sai jala valgeks.

lorenzo
02.10.06, 13:39
ja juba 2. voit jarjest! loodetavasti siis ollakse soiduvees. Forlanilt kohe 2 kolli.

lorenzo
06.10.06, 16:02
eile kaotus Monacolt, 2-1. varavad Menez, Marcos ja di Vaiolt

lorenzo
18.10.06, 20:12
Tshiili imelaps, 20-aastane A-koondislane Matias Fernandez otsustas solmida lepingu siiski allveelaevnikega, mitte Chelseaga. Hinnaks on 7miljonit eurot. uleminek toimub 1.jaanuaril. leping on 5-aastane

lorenzo
30.10.06, 14:46
klubi pole viimased 5 mangu liigas kaotusekibedust tunda saanud, kui hea seisu tabelis roovivad rohked viigid. hetkel ollakse 9.kohal, samas 4. koht on koigest 4 punkti kaugusel. samas on probleemiks vahene resultatiivsus.

Arruabarrena voiduvarav Real Sociedadi vastu (http://thebogoss93.free.fr/La%20liga/8eme%20journ%e9e/Real_Sociedad_-_Villarreal.avi)

Mõnuagent 007
22.11.06, 17:40
Villarreal ja Valencia võistevad vist vigaste mängijate arvu pärast. villari poolt "skooris" Nihat, kes jääb vist terveks hooajaks vutist eemale.

lorenzo
29.12.06, 14:43
Tshiili imelaps, 20-aastane A-koondislane Matias Fernandez otsustas solmida lepingu siiski allveelaevnikega, mitte Chelseaga. Hinnaks on 7miljonit eurot. uleminek toimub 1.jaanuaril. leping on 5-aastane

selle noore staari esitlus toimus eile paeval 3500 fanni ees. tema sarginumbriks sai 21

lorenzo
24.01.07, 14:23
Villarreali bossid on Stuttgardis vaidetavalt pidamas konelusi Jon Dahl Tomassoni laenamiseks kollasesse allveelaeva.

edit: asi kais vaga kabedalt. kaup koos ja Jon Dahl saabub juba homme kell 12.10 Hispaania aja jargi Valencia lennujaama lennukiga Pariisist.

lorenzo
25.01.07, 22:58
3 tundi tagasi toimus ka juba Tomassoni esitlemine. sark siis numbriga 11;)

http://www.villarrealcf.es/galeria/thumbs/home/tn_1169749775.JPG
http://www.villarrealcf.es/galeria/thumbs/home/tn_1169750540.JPG
http://www.villarrealcf.es/galeria/thumbs/home/tn_1169750510.JPG

lorenzo
28.01.07, 02:14
ei tea palju siin Villarreali fanne on, aga...
naedsa, taanlase debuut kohe algab voiduga;)
mangu algus oli rohkem Reali kaes, aga noh Robinho ei suutnud naiteks oma 5 meetrilt palli sisse luua. umbes 30.minuti paiku sai Kollane Allveelaev mangu oma katte, jargemooda ohustati Reali varavat. eriti paistis silma kolmik Marcos, Mathias Fernandez ja Forlan. pidevalt joosti vasakul aarel ule Ramos Marcose ja Josico poolt. teisel poolajal siis kodumeeskonna ulekaal jatkus kuni siis poolaja keskel eelpoolnimetatud kolmik uhe ilusa kombinatsiooni varavaks realiseerisid. Villarreal pakkus paris ilusat mangu, nii et Riquelmel ja siin teistel pingil istujatel on paris keeruline saada algkoosseisu kohta. mangu lopp laks muidugi agedaks ja fannid ka kaklesid. eriti meeldejaav oli kui Marcos varava loi, siis peale seda hakkas publik skandeerima: Marcos, Marcos!

lorenzo
04.02.07, 22:08
Tomasson kohe jalg valgeks! kahju ainult, et see meeskonda paasta ei suutnud.

jonman25
04.02.07, 22:36
JDT on ikkagi klassiga mängija, VfB tegi suure vea, et ta ära lasi. Minule see muidugi meeldib, aga.... ;)

lorenzo
07.02.07, 15:57
Villarreal on solminud lepingu Valencia kaitsja Roberto Ayalaga ja seda aastani 2010.

ja paistab et Riquelme laheb Boca Juniorisse suvel.

Neevitser
09.02.07, 11:12
hmm...peaks minema laenule Riquelme ja seda koheselt mõneks kuuks!

lorenzo
09.02.07, 16:46
ja jargmise uue noore Tshiili talendiga on solmitud leping- 19-aastane Mathías Vidangossy, kes tuleb Tshiili klubist Union Española ning kes on Tshiili U-20 koondislane ning on rundaja.

lorenzo
14.03.07, 01:15
paistab, et Riquelme kahetseb jama Villarrealiga ning tahaks hirmsasti peale 30.juunit Hispaaniasse tagasi tulla

Saarlane
03.07.07, 19:21
Forlani eest saadud raha eest on esimene ost tehtud - keskpoolik Rio Mavuba Bordeaux'ist.

lorenzo
19.07.07, 14:43
Villarreal on solminud lepingu Valencia kaitsja Roberto Ayalaga ja seda aastani 2010.

Ayalast jäeti imelikul kombel ilma. Arruabarrena saadeti AEK-sse.
lisandunud on aga Capdevila, Cazorla ja Diego Lopez.

cannuman
06.08.07, 23:42
Et teema päris ära ei kuivaks siis üks vana uudis. Giuseppe Rossi osteti ründesse...

lorenzo
11.08.07, 16:35
Et teema päris ära ei kuivaks siis üks vana uudis. Giuseppe Rossi osteti ründesse...

Rossi sai juba jala ka valgeks kui voideti Bragat 3-1. teised varavad Villarreali poolel loid Franco ja Tomasson

raido#78
11.08.07, 22:30
Rossi ikka tegija vana .kohe nähe et mees manust

Barca-Freddy
12.08.07, 13:42
Rossi ikka tegija vana .kohe nähe et mees manust

Irw

1+2+3+4

cannuman
12.08.07, 18:45
Pigem ikka Parma koolist;)
Aga see Franco on Mehhiko ründaja?

Saarlane
12.08.07, 19:50
Jep, Guillermo Franco, Mehhiko koondislane.

lorenzo
14.08.07, 21:56
esimene poolaeg friendlyst Osasunaga läbi ja jälle on Rossi tabamuse kirja saanud. päris hea seeria poisil

ian.
14.08.07, 21:57
fergie tegi vea, et ta maha müüs. eriti nüüd, kui rooney ka viga sai.

Kasper
14.08.07, 23:16
Mäng lõppes tulemusega 3:0 Villarrealile. Osasuna võttis vastu üsna kopsaka kaotuse.
Väravad:
6' [1 - 0] G. Rossi
49' [2 - 0] M. Senna
90' [3 - 0] J.D. Tomasson (pen.)

lorenzo
01.10.07, 21:26
tundub et järgmisel hooajal mängitakse äkki jälle vutti Euroopa kõrgemal tasemel, eeldused selleks igatahes on. peale 6 vooru 2. koht 15 punktiga- nii head algust Villarrealilt ei mäletagi nagu. ja muidugi klubi kuldsaabas on hetkel kindlalt 4 tabamusega Rossi käes. imeline sisseelamine igatahes

lorenzo
22.10.07, 14:45
et siis Riquelmet tahetakse Juvele sokutada ja vastu tahetakse saada seal ootamatult pingipoisiks jäänud Tiagot. mõlemale mängijale oleks see küll hea samm

lorenzo
28.10.07, 20:49
mõnus. eelmises voorus löödi Barca auti. seekord siis lastakse end Zaragozal mättasse taguda. liidrikoht oli ligidal, nüüd võidakse CL-i kohtadelt üldse välja langeda

Saarlane
01.11.07, 12:13
Kes skoorib, kes skoorib? Pascal Cygan skoorib.

Oli väga Zidane'ilik?

cannuman
01.11.07, 14:40
Rossi skoorib

raido#78
01.11.07, 15:42
Rossi skoorib

ära üllata;) ;) ;)

lorenzo
05.11.07, 18:57
nüüd siis tuli pauk ära- Kollast Allveelaeva ei saa aidata poolteist kuud Rossi, kes sai vigastada

lorenzo
25.11.07, 21:21
naljamehed. hea võimalus minna La Liga liidriks, aga siis saadakse hädine viik Almeria vastu. vähemalt Nihat skoorib jätkuvalt

raido#78
13.01.08, 23:04
Villarreal [4 - 3] Deportivo La Coruna
27'[0 - 1]Sergio (pen.)
31'[1 - 1]G. Rossi (pen.)
59'[1 - 2]P. Amo
67'[2 - 2]Nihat
69'[3 - 2]Nihat
81'[4 - 2]J.D. Tomasson (pen.)
90'[4 - 3]A. Guardado

Kasper
25.01.08, 02:13
Barcaga El Madrigalil üle 0:0 viigi ei pigistatud. Võõrsil tuleb raske mäng El Submarino Amarillo meestel. Eks näeb, kas pääsetakse edasi või mitte. Seis on praegu veel hea.

raido#78
17.02.08, 21:52
Villarreal [0 - 0] Racing Santander

raido#78
17.03.08, 10:36
Villarreal - Zaragoza 2 - 0
Nihat (10') -
Giuseppe Rossi (64')p

ja vahe nüüd 2 punkti barcaga

lorenzo
17.03.08, 11:32
tundub jah, et hooaja lõpus läheb veel ehk tabeli eesotsas madinaks. ega ju ka Real kaugel pole- kõigest 9 punkti ju:) mängida veel 10 vooru ka

eestimees
18.03.08, 10:43
miks Rossi nii vähe on mänginud? 19 mängu, kas vigastatud enam jaolt?

lorenzo
18.03.08, 13:33
miks Rossi nii vähe on mänginud? 19 mängu, kas vigastatud enam jaolt?

vastus siit samalt lehelt veidi ülevalt-

nüüd siis tuli pauk ära- Kollast Allveelaeva ei saa aidata poolteist kuud Rossi, kes sai vigastada

Kasper
30.03.08, 01:57
3:0 võit Atletico üle ning tõustigi Barcast mõõda teisele kohale.

raido#78
30.03.08, 15:00
3:0 võit Atletico üle ning tõustigi Barcast mõõda teisele kohale.

real on järgmine

sten21
30.03.08, 15:55
Khmm Meid Te Kätte Ei Saa

lorenzo
23.05.08, 17:46
siiani on siis pikem leping tehtud Egureniga ja täna avalikustati ka Edmilsoni ost. keskväli paistab päris korralik nüüd olevat. oli muidugi juba ennegi

Montag
13.06.08, 12:12
http://www.soccernet.ee/news.php?id=20297

järjekordne Freddy Adu ?

Aílton
02.07.08, 13:45
Pellegrini on alustanud puhastustööd. peale väljalaenavate noorte lahkus klubist ka Jon Dahl Tomasson Feyenoordi

Cule
02.07.08, 16:16
http://www.soccernet.ee/news.php?id=20297

järjekordne Freddy Adu ?

Veits teist stiili mängija tegelt,äkki suudab kohaneda?

lorenzo
06.07.08, 17:59
Valladolidist toodi nende resultatiivseim ründaja eelmisel hooajal- Joseba Llorente.
Lisaks müüdi siis veel mitte kunagi Villarreali eest mänginud, kuid see-eest Huelvas suurepärase hooaja teinud kaitsja Caceres Barcale.
Lisaks on antud Jonathan Santanderile ja Josemi Mallorcale.

Viimaseks ostuks on aga argentiinlasest playmaker Damian Escudero, endine Velez Sarsfieldi mängija, kes on ka juba Argentiina koondise debüüdi teinud. Mängus Guatemaala vastu kasutati teda küll vasakkaitsjana, mis näitab noore poisi võimekust mängida pea kõikjal. Noormees siis hetkel 21 aastane.

Blue Rock
12.07.08, 18:10
Viimaseks ostuks on aga argentiinlasest playmaker Damian Escudero, endine Velez Sarsfieldi mängija, kes on ka juba Argentiina koondise debüüdi teinud. Mängus Guatemaala vastu kasutati teda küll vasakkaitsjana, mis näitab noore poisi võimekust mängida pea kõikjal. Noormees siis hetkel 21 aastane.
Hetkel näib, et hiljuti soetatud Escudero ei ole veel algaval hooajal kollast särki selga venitamas, vaid läheb aastaks Valladolidisse mänguminuteid koguma laenulepingu alusel. Igatpidi mõistetav otsus selles valguses, et Escuderol pole veel Euroopa Liidu passi. Sama kehtib hiljuti hangitud Jozy Altidore kohta, kuna "extracomunitario -kohtade" omanikeks on hetkel Guille Franco, Matias Fernandez ja Diego Godin.
Nii nagu Escuderogi, ka Uruguai sealsest River Platest muretsetud Robert Flores ollakse aastaks välja laenamas,kuulujuttude kohaselt tagasi River Platesse, sedakorda tuntumasse Argentiina versiooni.

Kasper
26.10.08, 22:20
Kümme minutit ja 0:2 kaotusseis muutus 3:2 eduseisuks. Franco on saast täna. Kollane Allveelaev mängib aga täna hästi.

lorenzo
26.10.08, 22:27
no mängu algus aga tõotas miskit muud.

Tofoa
27.10.08, 00:23
Haige mäng! Kaitse osas just erilist kvaliteeti polnud kummalgi meeskonnal.

Aílton
30.10.08, 08:56
Mida? Kas poisid läksid poolkõvaga mängima?

lorenzo
30.10.08, 11:35
eile oli selline koosseis platsil: Viera; Edmilson, Cygan, Ángel, Javi Venta, Bruno (Cazorla, m,61), Rossi (Llorente, m,61), Fuentes, Matías Fernández, Cani ja Altidore.

nii et nagu Villarreal B ka päris polnud platsil. aga noh Segunda B tiimile muidugi nii kaotada..

lorenzo
06.11.08, 01:22
no krt, mingitele taanlastele suudetakse ikka 2 väravat kinkida. edasipääs peaks tegelt ikkagi suht kindel olema. Mancesterilt või Glasgowst oleks vaja 1 punkt kätte saada

cannuman
06.11.08, 22:34
mis 1punkt...ManUle turpi

Shermann
06.12.08, 23:44
Villareal oskab ikka asja põnevaks ajada :)

Ibanez
19.12.08, 18:35
Nuh madalakaliibrilised, saite Panathinaikose. Suht hea paar isegi vaatamiseks. Capdevilalt ootaks veel sarnaseid ristnurki nagu ta Aalborgi vastu grupifaasis lõi. :]

cannuman
21.12.08, 22:58
tänan mehed, hea mäng oli. See on parim jalgpall..see on parim jalgpall Hispaaniast. Mitte nõme nagu itaalia maffia või ingilise pedeliiga.

Uno Dos Tres Quatro jeee

Barca-Freddy
21.12.08, 23:01
Mis sul viga on?

Mäng oligi hea ja põnev. Mõlemad meeskonnad tekitasid häid võimalusi ja värkisärki.

cannuman
21.12.08, 23:04
seda ma räägingi ju

Kasper
21.12.08, 23:07
Mõlemad tekitasid ja ka raiskasid. Näiteks Rossi esimese poolaja võimalus...

cannuman
21.12.08, 23:13
kasper sa ikka pead soola hõõruma mu haavadele jah

cannuman
11.01.09, 01:51
Ohoooooooooooo mida mängu

cocoon
11.01.09, 02:05
Tõeline thriller oli ikka see kohtumine ning viik oli igati õigalne tulemus minu arvates. Villareali ootab ees nüüd kaks kodumängu (Mallorca ja Osasuna) ning paistab, et Yellow Submarine on tõusu teel jälle.

lorenzo
11.01.09, 02:07
Kümme minutit ja 0:2 kaotusseis muutus 3:2 eduseisuks. Franco on saast täna. Kollane Allveelaev mängib aga täna hästi.

ajalugu vat et kordus

Kasper
11.01.09, 04:32
Mhm. Ega palju puudu ei jäänd, samas Diego Lopez päästis ikka korduvalt Villarreali, sest olgem ausad, Valencia oli ikka päris ohtlik.

Blue Rock
11.01.09, 04:42
Mhm. Ega palju puudu ei jäänd, samas Diego Lopez päästis ikka korduvalt Villarreali, sest olgem ausad, Valencia oli ikka päris ohtlik.

Väga vaffa mäng oli siiski nii üldpildis.Sellise mänguga teeks Valencia tegusid ka ML-as, kuid järgmisel aastal ehk siis...

Blue Rock
22.01.09, 23:21
Suvine soetus Edmilson on nüüd omadega Palmeirasis, kuna tüdines pingil istumisest kiirelt.

Mõnuagent 007
21.02.09, 23:18
Esimesel mänguminutil lüüakse kaks kolli. uskumatu.

lorenzo
21.02.09, 23:19
sellest ma jah aru ei saanud.

Wingback
11.03.09, 01:29
Suht ilusad löödud väravad teil. Tipphetkedest paistis, et oli põnev mäng.

lorenzo
11.03.09, 02:08
need Pana fännid suudavad ikka iga mäng kohale tuua arvestatava koguse pürotehnikat. püromaanid sellised. eks seal tule kõva trahv ka

Blue Rock
12.03.09, 17:45
Müts maha Pellegrini & Co. ees. Alates kevadest 2005 meeskond on olnud liigas 3. , 7. , 5. ja 2. ning nüüdki on hoogsalt edenemas Meistrite Liigasse, kus see ka parajasti mängib.

Mõistagi "kollast allveelaeva" ei saa veel suurklubiks tituleerida, kuid võttes arvesse klubi ressurssid ja linna suuruse, on Villareali käesoleva sajandi teekond Segundast Euroopa teravaima tipu kannule olnud muljetavaldav.

Ei saa just öelda, et Euroopa parim külameeskond alati just nii väga hingetuksvõtvalt ilusat vutti oleks mänginud, kuid osavad individuaalid ning Pellegrini oskus lihvida taktika meeskonna enda trumpide ümber on igatpidi paeluv.

Ses suhtes pole ime, et Pellegrinisse on loodetud juba viis aastat (kõige kauem enda ametipostil püsinud praegustest La Liga treeneritest). Taolisest stabiilsest ja kannatlikust tööst võiksid paljud õppust võtta.

Mõnuagent 007
13.03.09, 02:39
Minu pöial ka püsti. Meeskond, kellele ma edaspidi selles suures liigas pöitsi hoian, kui nad peaksid välja sadama, siis polegi kedagi enam jäänud:(

lorenzo
13.03.09, 02:43
loodetavasti siis Barcaga vähemalt kohe kokku ei lähe

Blue Rock
13.03.09, 16:47
Täitsa meeldiv, et Villareali pundist leidub mõnevõrra ka enda kasvandikke. Või no, oleneb kuidas seda enda kasvandiku teemat mõista, kuid nii üldpildis vähemalt Santi Cazorlat võib selleks pidada, nagu ka Bruno Sorianot. Kolmas sellesse valdkonda kuuluv on, hetkel Real Sociedadis laenul palliv, Marcos. Endistest mängijatest tasub esile kergitada Rectreativos mängiv Cesar Arzo ning parajasti Osasusas leiba teeniv Hector Font.

Kuigi hetkel oma "küla" poisse nii üleliia pole, on klubi akadeemiast noort verd sirgumas ka edaspidi. Hispaania U-19 noortekoondises on hulganisti Villareali noori, kellest on tõenäoliselt 2-3 aasta pärast (ehk juba varem) kerkimas kvaliteetseid mängumehi (à la väravavaht Diego Mariño, kaitsja Mario Gaspar, poolkaitsja Jordi Pablo ja ründaja Miguel Angel) esindusmeeskonda.

Kedagi sensatsiooniliselt tugevat nime noorteakateemiast esile tőusnud pole, juba ainuüksi seetõttu, kuna Real Madrid ja Barcelona nopivad parimad marjad endale juba varakult. Seevastu Villareal on investeerinud hulganisti krabisevat noortesse Ladina-Ameerika palluritesse. Paljud neist on saadetud esmalt mujale mängupraktikat otsima. Sedasi neile samas ka koguneb vajalikke päevi, saamaks endile Hispaania passi, mis omakorda avardab Villareali võimalusi nende kasutamisel. Kõige parem näide sellest on Martin Caceres, kes eelmisel suvel napsatigi otse aenult, Recreativost. Parajasti Recreativos on laenul argentiinlasest ründaja Marco Ruben. Ülejäänud Hispaania maapäral laenul olevad mängijad on Damian Escudero (Valladolid) ja Jozy Altidore (Xerez). Samas leidub ka neid, kes on üle mere kaugemale laenutatud, nagu on asjalood Robert Floresi (River Plate) ja Mathias Vidangossyi (Everton de Viña del Mar) puhul.

Lisaks äsja mainitule, Villareal ostis endale 10 M €:ga 50% őiguse ja samas ka eelisostu őiguse seitsmest River Plate`i mängijast, kelleks on Matias Abelairas, Gustavo Cabral, Gustavo Bou, Gaston Gauna, Damian Lizio, Maximiliano Oliva ja Andres Rios. Kőik eespool mainitud on kas mänginud vői mängivad praegugi Argentiina noorte koondistes ning vähemalt kaks esimesena mainitut kuuluvad ka Riveri vőtmemängijate hulka. Seda, kuivőrd heaks taolist tehingut nii Villareali vaatevinklist vőib pidada, on hetkel veel raske öelda.

Punkt
15.03.09, 21:27
Diego Lopez on müstiline mees..

OOOOO
15.03.09, 21:52
Indeed! No ma ei saa aru kuidas "Yellow Submarine" poolajaks juhib. Atletico taas ei suuda oma võimalusi ära lüüa.

Kasper
20.03.09, 14:47
Arsenal, pole paha!

Wingback
08.04.09, 11:21
Mis hinnaga Marcos Senna kaubaks läheks ? Tahaks !

Kasper
08.04.09, 15:11
Mis hinnaga Marcos Senna kaubaks läheks ? Tahaks !
Ma usun, et see mees sinna ka jääb, kui just Villarrealil mingid suuremad majandusraskused ei teki ja keegi tema eest väga head raha ei paku...

Blue Rock
17.04.09, 18:50
Kollasele allveelaevale ei jäetud Londonis just kuigi palju sõnaõigust, kuid noh...nüüdseks on vähemalt Big Ben tõestatult nähtud.

http://www.villarrealcf.es/galeria/thumbs/home/tn_1239713702.JPG

Piresile päris korralik "wow" -elamus kindlasti.

lorenzo
02.06.09, 20:56
ma arvan isegi, et Villarreal võitis sellest tehingust. Pellegrini juhendas juba 5 hooaega klubi ja minu arust vähe ammendas end juba.
Valverde aga viis ju Espanyoli UEFA Cupi finaali ja nüüd veel võitis Kreekas ka duubli Olympiakosega.
lisaks plekib ju Real Madrid ka päris hea papi kompensatsiooniks

lorenzo
17.06.09, 18:58
no ja miks peab siis Matigolist vabanema? ja Sporting Lissaboni? naljamehed

lorenzo
27.06.09, 20:33
müügiks läinud?

Nihat Besiktases ja Matigol siis lõpuks Sportingus:eek:

vincent
20.07.09, 17:12
Sarjast "mõttekaid sõprusmänge".

Villarreal - Navata 27:0

Thugie
20.07.09, 20:45
haha 27:0. Vastane oli ikka jalgpallitiim ?

lorenzo
01.10.09, 22:58
no krt mis toimub? ja teine koosseis ka nagu just ei mänginud

cocoon
18.10.09, 20:59
Võib vist juba spekuleerima hakata, kes Valverde ametiposti endale saab tuleval nädalal?!

wal
21.10.09, 18:20
Mis lahti??? Kuidas saab ühe suvega NII põhja käia? On siis koosseis nii palju muutunud? (nagu Herthal) Või on treeneris viga?

lorenzo
25.10.09, 22:55
no hakkab tulema!

lorenzo
01.11.09, 20:48
paistab et nüüd on püss ikka päris lahti. eks järgmises voorus saab selguse kui tuleb Sevillasse sõita

norsk
01.11.09, 21:12
paistab et nüüd on püss ikka päris lahti.
Võttis ikka aega see nühkimine :D

lorenzo
06.11.09, 01:10
järjest võidud. nüüd siis Sevilla järgmiseks vastaseks.

lorenzo
03.12.09, 02:13
eurokapis saadi siis edasi.

lorenzo
03.12.09, 14:53
kohmakas Pascal Cygan on suvel läinud Caertagenasse ja aidanud klubi Segundas 1. kohale, vähemalt praegu. ja vaadates klubi kodulehte, siis on ta hetkel ka selle hooaja parim mängija

lorenzo
06.12.09, 22:15
no see punane kaart ja penalti oli küll ikka naljavärk.

Shermann
06.12.09, 22:17
no see punane kaart ja penalti oli küll ikka naljavärk.

Kõvasti rohkem pennal, kui need Villareali kukkumised. 4 tükki esimesel poolaja ja 1 teisel.

lorenzo
06.12.09, 22:18
Kõvasti rohkem pennal, kui need Villareali kukkumised. 4 tükki esimesel poolaja ja 1 teisel.

pennal pendlaks kuid sellise asja eest otse punane saada...

Shermann
06.12.09, 22:22
pennal pendlaks kuid sellise asja eest otse punane saada...

Cani oli ju viimane mees?

lorenzo
06.12.09, 22:35
Cani oli ju viimane mees?

no ma ei tea. põrkas ju Angeliga kokku ja siis kukkus ja kukkumise pealt tõmbas Casquero maha.

eks vaadake ise üle. koomiline igatahes.

http://www.youtube.com/v/AEUBsMPxfyQ

Shermann
06.12.09, 22:54
Aga vähemalt häbisse ei jäädud. Suhteliselt soliidselt suruti Getafe teisel poolajal oma värava alla.

Thugie
31.01.10, 22:35
Kahtlaselt Jean-Claude Van Damme välimusega kohtunik oli tänasel mängul. Aga allveelaev uppus, nõrk esitus ja 2-0 allajäämine Juanfranile ja Osasunale oli tõsiasi.

Blue Rock
01.02.10, 01:04
Aga allveelaev uppus, nõrk esitus ja 2-0 allajäämine Juanfranile ja Osasunale oli tõsiasi.

Kaotus oli nähtavasti ka juhtkonna jaoks viimane nael kirstu - mängu järel tehti omad järeldused ja Valverde sai kalossiga.

Blue Rock
19.06.10, 11:34
Primeras siis tagasi ja juba ka kõva täiendus saadud- mingi ime läbi on 2,5 miljoni euro eest saadud Villarrealist oma poiss, Joseba Llorente, tagasi. sellise kaliibriga väravaküti eest ikka jube vähe
Soov saada koju oli sedavõrd suur, et on ilmselt nõus ka väiksema palga eest mängima. Igatahes see meeskonna noorendamine näib edenevat päris hoogsalt, sest teatavasti 30-aastase Llorente lisaks uut klubi otsivad ka Javi Venta, Pires ja Ibagaza. Segundas head tööd teinud Villarreal B-st kindlasti kerkib nii mõnigi tegelane uueks hooajaks esindusmeeskonda.

Blue Rock
26.10.10, 00:35
Oli alles kobe partii kollastelt eile. Müts maha. Valverdega läks veidi viletsamalt, kuid õnneks saabus päästja nimega Garrido, kes on toonud Pellegrini aegse ilusa mängu tagasi. Selle pundiga, mis praegu koos on, peaks vähemalt teoorias olema igati võimelised võitlema Meistrite Liiga kohtade üle, ehkki hooaja alguses tingimata nõnda paljut oodata ei julgenudki.

ericbana
06.01.11, 22:17
Villareal suutis siis täna tänu suurepärasele teisele poolajale Valencia vastu kaheväravalisest kaotusseisust välja tulla ja 4:2 võiduga järgmisesse ringi pääseda. Algus oli suht masendav, eriti väravavaht Juan Carlose täielik error save viiendal minutil. Lõpuks saadi aga mäng käima ja kõik läks hästi.

Kasper
07.01.11, 02:47
Rossil jagus oma väravate (eriti teise) puhul ikka omajagu ülbust ka ning see oli äge!

matheous
18.01.11, 15:26
Lihtsalt jätan selle siia:

http://www.youtube.com/watch?v=jVYlRAGffZg

karl54
25.02.11, 00:08
Ülivõimas mäng praegu Napoliga käimas, poolaja lõpp oli kuradi nauditav.

lorenzo
25.02.11, 00:12
jajah. esimesed pooltundi oli Napoli selgelt ule ja loid varava. siis jarsku arkas Villarreal ja loi 2 vastu

lorenzo
11.04.11, 00:59
Euroopas 5-1 võit ja siis koduses liigas derbis 5-0 kaotus, et nagu wtf? mängu ei näinud, kuid sai nähtud väravaid ja mida tegi kaitses Kiko? Musacchio?

AaviK
11.04.11, 08:49
Väga rabe kui mitte jube mäng kollaste kaitseliini poolt. Üritasid mitmeid kordi luua kunstliku suluseisu, aga paraku ebaõnnestunult. Samuti üks värav tuli selle pealt, kui Marchena hakkas clearima aga lõi vastu oma meest ja sealt karistati kohe ära. Valencia oli selgelt nii tehniliselt kui ka kiiruselt märgatavalt üle.

BCfey
11.04.11, 16:46
Peale väsimuse, halva õnne ja isutu mängu oli Valencia oma kodutöö teinud, Villareal, üllatavalt, mitte.

rainis007
02.07.11, 02:10
Äkki keegi asjaga paremini kursis olev tegelane oskab öelda, kui palju Rossi Villarealis ka palka saab ?

Aramis
19.10.11, 13:01
Päris huvitav, et on suurliiga klubi ja mängib Meistrite Liigas ja ei ühtegi postitust see hooaeg?
Selgus, et ma lähen järgmise vooru paiku sinnakanti ja püüan El Madrigalil Villareal-City mängu vaadata.

BCfey
28.10.11, 14:44
Suhteliselt õnnetu seis Villarealil hetkel. Lisaks sellele kehvale vormile tuleb neil hakkama saada nüüd ilma põhimehe Rossita, kes kuueks kuuks Reali mängus auti löödi.

atleticomadrid
28.10.11, 20:57
Rossi out a huge blow! Tuleks meie vaheline mäng kiiremini, ehk saame viigigi !

Francesco
29.10.11, 04:21
Nagu Villarrealil veel vähe probleeme oleks, ilma Rossita kisub see seis veel nutusemaks minema... You fcking Real bastards.

BCfey
30.10.11, 20:47
Eile suudeti siis esimene võit üle pika aja kirja saada. Ilusalt see küll ei tulnud, aga vähemalt suudeti end sellest august natukenegi välja tõmmata, kus liigagi kaua vedeletud sai. Man of the match - Valero.

lorenzo
22.12.11, 00:49
nüüd siis Copalt ka väljas, nagu ka teine suures mõõnas olev Atletico. siin siis saab panuseid panna kes peab enne lahkuma- kas Manzano või Garrido?

football2u
22.12.11, 02:12
nüüd siis Copalt ka väljas, nagu ka teine suures mõõnas olev Atletico. siin siis saab panuseid panna kes peab enne lahkuma- kas Manzano või Garrido?

Ametlik: Adios Garrido!

lorenzo
22.12.11, 22:00
ja pulti siis Jose Molina, kes eelkõige tuttav nn. Super-Depori päevilt väravavahina

atleticomadrid
22.12.11, 22:04
Garrido napilt edestas Losers battle - is Manzanot :D

atleticomadrid
19.03.12, 18:26
Molina ka läind peatreeneritoolilt. Ei seisa need mehed seal. Peab vist Segundas harjutama ühe hooaja.

05ula
19.03.12, 23:24
Kui villarreal peaks välja kukkuma, siis huvitab mis Rossist saab või teistest staaridest... Käisid ju jutud, et mees oli Barca huviorbiidis isegi.

Tofoa
20.03.12, 00:25
Kui villarreal peaks välja kukkuma, siis huvitab mis Rossist saab või teistest staaridest... Käisid ju jutud, et mees oli Barca huviorbiidis isegi.

Rossi läheb tagasi Itaaliasse.

lorenzo
20.03.12, 12:11
Molina ka läind peatreeneritoolilt. Ei seisa need mehed seal. Peab vist Segundas harjutama ühe hooaja.

Segundas muide Villarreal B olemas

nodisco
20.03.12, 19:23
Loodetavasti ei saa Lotinast Allveelaevale samasugust uputavat torpeedot nagu Deportivos.

Tofoa
13.05.12, 23:51
http://fc00.deviantart.net/fs11/i/2006/212/4/0/sinking_submarine_by_toratons.jpg

Mis saab Rossist ning teistest tähtedest?

lorenzo
13.05.12, 23:54
Falcao ja Tamudo lõid siis Villarreali lõplikult Segundasse. suvel hakkab siis kino saama, mehi peaks korralikult lahkuma. Samas Villarreal B oli sel hooajal korralik Segunda keskmik, nii et mehi tegelikkuses nagu ju oleks

atleticomadrid
13.05.12, 23:57
CL - ist Segundasse ! Nodisco, sinu kartused said tõeks !
Sorry , ärge Falcao peale pikka viha pidage ! :D

cobras
14.05.12, 13:10
Mis saab Rossist ning teistest tähtedest?
Liga Adelante pole ilmselgelt Rossi tase, aga kas keegi on nōus pikal vigastuspausil meest ostma?
Esialgu ehk kusagile laenuks? Tahtjaid oleks rohkem kui rubla eest.

Epic
14.05.12, 22:03
Lisaks Rossile oli ka kindlasti Nilmari mitmed vigastused selle allakäigu põhjuseks. Lisaks tundub, et kätte maksis ka korraliku stabiilsuse puudumine (tänavu oli tüüri juures kolm meest), mis väikeklubide juures tähtsat rolli mängib Pellegrini tegi ära suure töö, tõstes klubi tabeli keskmike seast Meistrite liiga meeskonnaks ja meenutame, et 2006. aastal oldi ju isegi lähedal finaali jõudmisele. Valverde ja Garrido pärisid suurepärase meeskonna, kuid ei suutnud seda enam kuskile kõrgemele tüürida. Vigastustega kombineeritult tänavu ka kehvad ostud (De Guzman, Zapata). Eks mingisugused ohumärgid, et mull võib lõhkeda, olid ka eelmise hooaja lõpus, kus läbi häda endale suudeti Meistrite liiga koht säilitada. Need tänavused Euroopa seiklused omavad ka kindlasti rolli selles koshmaaris. Erinevalt Euroopa liigast oleks patt Meistrite liigat liigavormi nimel ohverdada, sest preemiarahad on sedavõrd suured. Eks parimad pojad nüüd kahtlemata lahkuvad ja algab revoneerimisprojekt. Kui eelmine kord välja langeti (98/99), siis suudeti kohe tagasi tõusta. Miks mitte ei võiks ajalugu ennast korrata, kui suudetakse meeskonna ümberehitamise juures teha häid otsuseid.

lorenzo
14.05.12, 22:17
Villarreal B peab siis nüüd Segundast lahkuma ja esimeeskonnale oma koha andma. sellist asja pole vist ammu olnud

atleticomadrid
14.05.12, 23:07
Zapataga on ju keiss väga huvitav. Udineses väga head tööd teinud mängija ei saanudki hispaanias oma vormi kätte. Ühest Atletico mängust jääb meelde tema väga kehv esinemine, rohkem pole ise näinud ta tegutsemist. Kahju, et meil pole foorumis ühtegi Villareali fänni kellelt nõu küsida.... teab äkki grand old man lorenzo lähemalt pajatada?

nodisco
19.05.12, 09:11
Nodisco, sinu kartused said tõeks !

Sellepeale üks lõbus video:

http://www.youtube.com/watch?v=LWu7jdb3aD8

wordprez
07.06.12, 11:48
Päris kurb juhus, et eile kuulutati Vilarreali uus coach välja ja täna on uudis, et mehel ei pidand süda vastu ja RIP :/