320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

    Hakkame peale. Päevakavas on järgmised punktid:

    1. selle aasta commish. on huvilisi?
    2. osalejad. kas kõik on tegijaid või loobub mõni pinge all?
    3. B-liiga. järelkasvu eest hoolitseme?
    4. teha draft orderiga niikaua refresh, kui SundanceKidŽile tuleb 1. pick...

    liiga seadistuste ja osavõtumaksu üle ei ole vist mõtet heietama hakata- need jäävad samaks ma pakun.

    #2
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    On mul ka mingi lootus mängu saada või teil on kõik kohad kinni?

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      kas b-liiga finalist saab kõrgendust? Oleks käpp küll.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Lootust ikka on...

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          väga hea siis, hakkan ennast nbaga kurssi viima, päris palju liikumisi on olnud.
          sleepi ka siis kampa tuled, kui võimalus antakse?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            Algselt postitas dreyd
            sleepi ka siis kampa tuled, kui võimalus antakse?
            kui antakse, siis tulen.
            mitte, et mu eelmise hooaja edu poleks olnud klassifitseeritav kategooriasse \"algaja õnn\" ... peaks ka pisut kurssi viima, kui asjaks läheb.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Minu parameetrite järgi on osalemiseks vajalik nö regamiskiiruse ja NBA fantasy kogemuse ühiskoefitsent. See peaks tähendama seda, et isegi kui keegi nn A-lIigas eelmine aasta oli, aga ikka endast märku ei anna mingiks ajaks, siis tema kohale eelistaks inimest kes on end kas B liigas või mujal fantasymängus tõsise mängijana ilmutanud. Kuid siiski priviligeeritud on mingi A-liiga esi 15-16 ja B-liiga esinelik...sealt edasi läheb juba jagamiseks. Selge on see, et lukku saab panna kogu osalemisseltskonna alles mingi kuu aja pärast. kui sedagi. Vähemalt eelmise aasta kogemus näitas, et aega läks enne kui asi paika jooksis.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                No ma vast ikka mingi koha saan.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Algselt postitas Jyrka


                  On mul ka mingi lootus mängu saada või teil on kõik kohad kinni?
                  Jyrka teed nalja jälle või? See ei ole off topic siin ju? Sul pappi on vapsee?
                  Kui tõsiselt rääkida, siis newbied alustavad siiski B-liigast, mis on ka väga konkurentsitihe iseenesest ja kus paras uuel huvilisel kätt proovida tglt ning kust siis on võimalik edu korral edasi tõusta A-liigasse.

                  A-liigas eelmisel hooajal osalenutele anname siiski piisavalt aega endast märku anda, kuna NBA hooaeg alles mägede taga. A-liigasse jäävad püsima 16 põhihooaja parimat (oli vist nii?). A-liigase tõusevad B-liiga play off-i 4 parimat. Kui mingiks tähtajaks, mille siin kunagi paika paneme, ei anna mõni A-liigasse jäänud või B-liigast tõusnud osaleja endast märku või ei maksa ära osalemistasu, siis alles tuleb kord uutele soovijatele. Ja uute soovijate valiku otsustaks ära kuidagi siin foorumis ühiselt- arvesse läheb kiire sooviavaldamine, eelnev fantasy kogemus, B-liigas osalemine eelmisel aastal, maksejõulisus...



                  hahaa- vahepeal MSN-is vesteldes siin inimestega tekkis teatud segadus, et kas meil oli üldse B-liiga eelmine aasta ja kes seal üldse osalesid jne igatahes siin saame seda teemat nüüd edasi arendada ja vaatame milline tõde siis lõpuks koorub...

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Eelmise aasta A-liiga 7-nda koha omanikuna annan teada ka oma osalusest.
                    Mis puutub loodavasse(loodetavasti) B-Liigasse, siis sai eelmisel aastal seda reklaamitud ka NSK liigas ja ka sealt oleks mõningad mehed hea meelega osalemas. Vähemalt siis olid. Korjasin nende mailid ja lubasin välja saata, kui selleks aeg käes. Kui vajadust, võin ise ka B-Liiga Liiga commish olla. Sellest oli eelmisel hooajal ka liiga boardil juttu.

                    Mis puutub teema 4-ndasse punkti, siis olen nõus, saabki Jamesist lahti...:P

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      mul ka ikka meeles et tegime ju beega, ise veel loobusin A kohast, kuigi ma ei mäleta mis põhjusel, loll olin. Matu oli ka veel mingi imeliku satsiga meie liigas lisaks esindatud. Nii et see kes esimesena a/a annab saab minu papi omale

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        Sundance, pista peesse see reiting. Kes registreerub, see mängib. Kui vaja, siis commish valib. Simple.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          Mina igaljuhul olen ka sellel aastal käsi. Ükskord peab ju võit ka ära tulema.
                          Et siis 300 tugrikut ka seekord?
                          Mul on liiv ja sul on savi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

                            Annaks siis enda osavõtusoovist kah juba varakult märku. Otseloomulikult B-liigasse. Kuhu siis mujale.



                            Algselt postitas Aramis
                            Minu parameetrite järgi on osalemiseks vajalik nö regamiskiiruse
                            Algselt postitas Aramis
                            mujal fantasymängus tõsise mängijana ilmutanud
                            Ei noh nende parameetrite põhjal võiks isegi A-liigasse kandideerida. Iseasi on muidugi, et kuidas seal hakkama saan. Tõenäoliselt töllerdaks kuskil rivi lõpus.
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              Kah käpp.
                              s**t happens

                              Kommentaar

                              Working...
                              X