PDA

View Full Version : NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Leheküljed : [1] 2

SDK
12.08.05, 20:58
Hakkame peale. Päevakavas on järgmised punktid:

1. selle aasta commish. on huvilisi?
2. osalejad. kas kõik on tegijaid või loobub mõni pinge all?
3. B-liiga. järelkasvu eest hoolitseme?
4. teha draft orderiga niikaua refresh, kui SundanceKid´ile tuleb 1. pick...

liiga seadistuste ja osavõtumaksu üle ei ole vist mõtet heietama hakata- need jäävad samaks ma pakun.

Jyrka
12.08.05, 21:08
On mul ka mingi lootus mängu saada või teil on kõik kohad kinni?

dreyd
12.08.05, 21:17
kas b-liiga finalist saab kõrgendust? Oleks käpp küll.

Aramis
12.08.05, 21:18
Lootust ikka on...

dreyd
12.08.05, 21:20
väga hea siis, hakkan ennast nbaga kurssi viima, päris palju liikumisi on olnud.
sleepi ka siis kampa tuled, kui võimalus antakse?

SleepWalking
12.08.05, 21:22
Algselt postitas dreyd
sleepi ka siis kampa tuled, kui võimalus antakse?

kui antakse, siis tulen.
mitte, et mu eelmise hooaja edu poleks olnud klassifitseeritav kategooriasse \"algaja õnn\" ... peaks ka pisut kurssi viima, kui asjaks läheb.

Aramis
12.08.05, 21:25
Minu parameetrite järgi on osalemiseks vajalik nö regamiskiiruse ja NBA fantasy kogemuse ühiskoefitsent. See peaks tähendama seda, et isegi kui keegi nn A-lIigas eelmine aasta oli, aga ikka endast märku ei anna mingiks ajaks, siis tema kohale eelistaks inimest kes on end kas B liigas või mujal fantasymängus tõsise mängijana ilmutanud. Kuid siiski priviligeeritud on mingi A-liiga esi 15-16 ja B-liiga esinelik...sealt edasi läheb juba jagamiseks. Selge on see, et lukku saab panna kogu osalemisseltskonna alles mingi kuu aja pärast. kui sedagi. Vähemalt eelmise aasta kogemus näitas, et aega läks enne kui asi paika jooksis.

Martin
12.08.05, 21:47
No ma vast ikka mingi koha saan.

SDK
12.08.05, 22:11
Algselt postitas Jyrka

On mul ka mingi lootus mängu saada või teil on kõik kohad kinni?

Jyrka teed nalja jälle või? See ei ole off topic siin ju? Sul pappi on vapsee? :)
Kui tõsiselt rääkida, siis newbied alustavad siiski B-liigast, mis on ka väga konkurentsitihe iseenesest ja kus paras uuel huvilisel kätt proovida tglt ning kust siis on võimalik edu korral edasi tõusta A-liigasse.

A-liigas eelmisel hooajal osalenutele anname siiski piisavalt aega endast märku anda, kuna NBA hooaeg alles mägede taga. A-liigasse jäävad püsima 16 põhihooaja parimat (oli vist nii?). A-liigase tõusevad B-liiga play off-i 4 parimat. Kui mingiks tähtajaks, mille siin kunagi paika paneme, ei anna mõni A-liigasse jäänud või B-liigast tõusnud osaleja endast märku või ei maksa ära osalemistasu, siis alles tuleb kord uutele soovijatele. Ja uute soovijate valiku otsustaks ära kuidagi siin foorumis ühiselt- arvesse läheb kiire sooviavaldamine, eelnev fantasy kogemus, B-liigas osalemine eelmisel aastal, maksejõulisus...:)

hahaa- vahepeal MSN-is vesteldes siin inimestega tekkis teatud segadus, et kas meil oli üldse B-liiga eelmine aasta ja kes seal üldse osalesid jne :D :D :D igatahes siin saame seda teemat nüüd edasi arendada ja vaatame milline tõde siis lõpuks koorub...

dwideng
12.08.05, 22:24
Eelmise aasta A-liiga 7-nda koha omanikuna annan teada ka oma osalusest.
Mis puutub loodavasse(loodetavasti) B-Liigasse, siis sai eelmisel aastal seda reklaamitud ka NSK liigas ja ka sealt oleks mõningad mehed hea meelega osalemas. Vähemalt siis olid. Korjasin nende mailid ja lubasin välja saata, kui selleks aeg käes. Kui vajadust, võin ise ka B-Liiga Liiga commish olla. Sellest oli eelmisel hooajal ka liiga boardil juttu.

Mis puutub teema 4-ndasse punkti, siis olen nõus, saabki Jamesist lahti...:P

dreyd
12.08.05, 22:45
mul ka ikka meeles et tegime ju beega, ise veel loobusin A kohast, kuigi ma ei mäleta mis põhjusel, loll olin. Matu oli ka veel mingi imeliku satsiga meie liigas lisaks esindatud. Nii et see kes esimesena a/a annab saab minu papi omale:)

Martin
13.08.05, 00:37
Sundance, pista peesse see reiting. Kes registreerub, see mängib. Kui vaja, siis commish valib. Simple.

Udupasun
13.08.05, 07:48
Mina igaljuhul olen ka sellel aastal käsi. Ükskord peab ju võit ka ära tulema.
Et siis 300 tugrikut ka seekord?

jazzjansa
13.08.05, 10:37
Annaks siis enda osavõtusoovist kah juba varakult märku. Otseloomulikult B-liigasse. Kuhu siis mujale.

Algselt postitas Aramis
Minu parameetrite järgi on osalemiseks vajalik nö regamiskiiruse

Algselt postitas Aramis
mujal fantasymängus tõsise mängijana ilmutanud

Ei noh nende parameetrite põhjal võiks isegi A-liigasse kandideerida. Iseasi on muidugi, et kuidas seal hakkama saan. Tõenäoliselt töllerdaks kuskil rivi lõpus.

Lauri
13.08.05, 13:00
Kah käpp.

SDK
13.08.05, 13:03
Algselt postitas Martin

Sundance, pista peesse see reiting. Kes registreerub, see mängib. Kui vaja, siis commish valib. Simple.

Mis põhjus sul see aasta siis jälle jonnida on, oled ju ise varakult pultis juba ja eelminegi hooaeg läks normaalselt A-liigas?
Liigasse saamise aluseks ei saa olla registreerimise kiirus, ole normaalne nüüd.
Ja iga commish, va Martin siis, valiks üleliigsete registreerijate vahel välja ju eelmisel hooajal A-liigas mänginud, +/- tõusjad/kukkujad. Milles on siis point? Miks ei võiks olla paigas kindel süsteem? Ja ära ole selline sissy ja hakka rääkima jälle fun´i kadumisest jne. Põhjenda ära loogiliselt. Kirja teel inimestele asja selgeks tegemine peaks olema ju su tugevamaid külgi ;)

Martin
13.08.05, 13:14
Algselt postitas SundanceKid

Algselt postitas Martin

Mis põhjus sul see aasta siis jälle jonnida on, oled ju ise varakult pultis juba ja eelminegi hooaeg läks normaalselt A-liigas?
Liigasse saamise aluseks ei saa olla registreerimise kiirus, ole normaalne nüüd.
Ja iga commish, va Martin siis, valiks üleliigsete registreerijate vahel välja ju eelmisel hooajal A-liigas mänginud, +/- tõusjad/kukkujad. Milles on siis point? Miks ei võiks olla paigas kindel süsteem? Ja ära ole selline sissy ja hakka rääkima jälle fun´i kadumisest jne. Põhjenda ära loogiliselt. Kirja teel inimestele asja selgeks tegemine peaks olema ju su tugevamaid külgi ;)

Sest see, mis koha keegi mingil aastal sai, ei näita mitte midagi. Faktorid, mida ainsatena tasub arvestada, on eelnev aktiivsus ja praegune tahe.

SDK
13.08.05, 13:28
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Martin

Sest see, mis koha keegi mingil aastal sai, ei näita mitte midagi. Faktorid, mida ainsatena tasub arvestada, on eelnev aktiivsus ja praegune tahe.

vaidlen vastu. ma ei tahaks kunagi tulevikus kaotada kohta sellepärast, et ma ei olnud registreerijate rinnas esireas ja et mu nägu/nimi commishile ei meeldi.

Aramis
13.08.05, 16:00
Ütlen ausalt mina kardan ainult ühte - kui keegi poole peal loobub. See ajab sita keema. Kui ma teaks, et seda esimese 20ne oma nime hüüdjaga ei juhtu, siis minu jaoks on \"kes ees, see mees\" tihti piisavalt hea valikuprintsiip olnud. Aga antud juhul...vist saite juba aru.

Jyrka
13.08.05, 16:03

Jyrka teed nalja jälle või? See ei ole off topic siin ju? Sul pappi on vapsee? :)
Kui tõsiselt rääkida, siis newbied alustavad siiski B-liigast, mis on ka väga konkurentsitihe iseenesest ja kus paras uuel huvilisel kätt proovida tglt ning kust siis on võimalik edu korral edasi tõusta A-liigasse.

Tänan, aga mul uhkus ei luba B-kuskil olla.

xsess
13.08.05, 17:03
Hei kõigile,

olen sees - eelmise aasta koht vajab kaitsmist... ;)

Maardu Kunnide manager

SDK
13.08.05, 20:41
Algselt postitas Jyrka

Tänan, aga mul uhkus ei luba B-kuskil olla.

respect

Y2KViinaordu
14.08.05, 15:06
BC Palivere Pimedate mängiva manageri poolt tervitused kõigile vanadele ja uutele tuttavatele. Kui on tõsine huvi B-liigat tööle panna, siis saaksin ilmselt recruitida 2 asjalikku tegelast kellele NBA ei ole mitte võõras teema. Ise osalen meelsasti ka sellel aastal A-liigas. LET\'S ROCK!!!

hassan74
14.08.05, 17:03
Huvi ka siin.Pole varem teie liigas osalenud.Küll aga võtsin osa mingis suvalises Yahoo liigas ja võitsin põhihooaja.Aga kui kusagile algab raha kantimine, siis võiks ju mainida.:silm3:

EgoTrip
14.08.05, 21:34
oleks huviline, päris tõsine kohe
ükskõik mis liiga, aga NBA on mu teine kodu
ning kuidas see asi üldse käib?
I´m rookie here

Aramis
14.08.05, 23:03
Meeldiv on näha, et asi töötab. Kui eelmine aasta ei saanud B liigat korralikult käima, siis ehk see aasta tekib nii, et on A-Liiga kus 300 krooni osavõtumaks ja siisnt 100 krooni osavõtumaksuga B-liiga. B liiga võiks olla ka tasuta, aga asi pole rahas vaid sellesty tulenevad stiimulis Ja miks mitte stimuleerida...

SDK
14.08.05, 23:30
Algselt postitas Aramis

Meeldiv on näha, et asi töötab. Kui eelmine aasta ei saanud B liigat korralikult käima, siis ehk see aasta tekib nii, et on A-Liiga kus 300 krooni osavõtumaks ja siisnt 100 krooni osavõtumaksuga B-liiga. B liiga võiks olla ka tasuta, aga asi pole rahas vaid sellesty tulenevad stiimulis Ja miks mitte stimuleerida...

Kohe tuleb Martin ja ütleb, et käige peessse oma A ja B liigadega ning reeglitega :)

Martin
15.08.05, 08:17
Minu arust on lasteliiga 100 krooni väga tore mõte.

silverman
15.08.05, 08:40
Olen ka olemas.
Kuigi tundub, et sisse mahun ainult Aramise subjektiivsete valikukriteeriumite alusel. Seega olen selle poolt, et Aramis jätkab commishina. :)

Pao-Aok
15.08.05, 09:01
Tere! Mina oleks kah jälle käpp... Mida ma ikka kogu oma vaba aja ja 40 % töö ajaga peale hakkaks:) Pärnu Pullid oleks jälle pinnuks silmas kõigile:)
Annan endast märku:õnnelik:

SDK
15.08.05, 09:50
Algselt postitas Martin

kahjuks ei ole sinust ainult meest välja pakutud reeglitega nõustuma ja sellest \"lasteliigast\" nagu sa seda üleolevalt nimetad, osa võtma, kui mõni hooaeg peaks kehvemini minema ja sa A-liigast peaksid välja kukkuma...;)

Aramis
15.08.05, 13:06

Algselt postitas Martin

kahjuks ei ole sinust ainult meest välja pakutud reeglitega nõustuma ja sellest \"lasteliigast\" nagu sa seda üleolevalt nimetad, osa võtma, kui mõni hooaeg peaks kehvemini minema ja sa A-liigast peaksid välja kukkuma...;)

Mis \"mõni hooaeg\" kehvemini - Martinil vedas eelmine aasta, et ta sattus tabeli ülesotsa. Täpselt nagu mul ei vedanud.

mazz
15.08.05, 13:38
Oleksin ka ilmselt käsi. Täpsemalt selguks see septembri keskpaigaks. Loodetavasti on võimalik eelmise aasta play-off meeskonnale (olin vist?) nii kaua kohta hoida.

SDK
15.08.05, 14:48
Algselt postitas mazz

Oleksin ka ilmselt käsi. Täpsemalt selguks see septembri keskpaigaks. Loodetavasti on võimalik eelmise aasta play-off meeskonnale (olin vist?) nii kaua kohta hoida.

no peab olema võimalik! aga mitte päevagi kauem!!! 15 sept ootame siia siis postitust... ;)

dreyd
15.08.05, 16:24
davai siis.
Aramis on commish:)
Osalejad suvalises järjekorras:

1.Aramis
2.SDK
3.Sleepi (b-liiga võitja)
4.Matu
5.dwideng
6.udupasun
7.Lauri
8.Maardu Kunnide manager
9.Viinaordu
10.silverman
11.Pao-Aok
12.Mazz ?
13. dreyd( kaks hooaega, mõlemad lõppenud finaalkohaga;) )

tähtaeg 16. september
OK?

hassan74
15.08.05, 16:42
Saan aru et see on esialgne A-liiga?Järelikult bronniks end siis B-sse

SDK
15.08.05, 17:15
Algselt postitas dreyd

davai siis.
Aramis on commish:)
Osalejad suvalises järjekorras:

1.Aramis
2.SDK
3.Sleepi (b-liiga võitja)
4.Matu
5.dwideng
6.udupasun
7.Lauri
8.Maardu Kunnide manager
9.Viinaordu
10.silverman
11.Pao-Aok
12.Mazz ?
13. dreyd( kaks hooaega, mõlemad lõppenud finaalkohaga;) )

tähtaeg 16. september
OK?

no esiteks oli minu 15 sept öeldud naljaga pooleks ja ennem ei hakkaks äkki ikkagi B-liiga võitjaid siin A nimekirja panema, kui kõik A-omad on märku andnud endast ja siis vaatame... sest siinses nimekirjas on juba vastuolusid... lähebki keemiaks kätte ära. see on see, kui ei ole midagi kindlat paigas...

dreyd
15.08.05, 17:17
:( ok siis, näeb siis näeb

SDK
15.08.05, 17:20
Algselt postitas dreyd

mulle isiklikult meeldiks dreydiga raudselt mõõtu võtta. seda enam, et hooaeg tagasi sa pmst andsid ära väga kena ˛estiga oma koha A-liigas siin ühele tegelasele. vaatame, ära noruta ;)

Aramis
15.08.05, 17:25
Ma usun, et kasutame sarnast retsepti ehk siis ka B liiga tuleb korralik - kui ka tuleb manageridest puudus, siis olen kindel, et mitmed A liiga vennad on nõus teises liigas ka osalema. Aga seda kõvem, kui sellist vajadust ei teki. Ja kas ma ikka tahan commish olla - see on ka küsimus.

Y2KViinaordu
15.08.05, 19:33

Algselt postitas dreyd

mulle isiklikult meeldiks dreydiga raudselt mõõtu võtta. seda enam, et hooaeg tagasi sa pmst andsid ära väga kena ˛estiga oma koha A-liigas siin ühele tegelasele. vaatame, ära noruta ;)

See mees olin nimelt mina. Tänud dreydile! Kui Pärnusse satud võta ühendust 5116656. Pudel ootab.

Rookie
15.08.05, 19:45
Osaleks ka heameelega..... eelmine aasta B liigas Heaterziga põhihooajal kolmas koht ja play-offides siis viies kui ma nüüd ei eksi. Et siin nagu oli juttu et ainult 4 esimest B liigast saavad kohad, et selle alusel nagu jääks napilt välja. Et igaljuhul pange mind ka kirja......

SDK
16.08.05, 10:35
Algselt postitas Aramis

Ja kas ma ikka tahan commish olla - see on ka küsimus.

värskel onul ei sobi siin selliste tühiste asjade vastu vaielda...;)

raivo23
16.08.05, 12:10
Terv!

Meeldiv näha, et rabelemine kohtade eest on alanud. Mina sooviks A lligas kuidagi ikka olla. Mitte ei taha riskida ühe sellise venna tulekuga, kes eelmisel hooajal pooleli jättis. seega tundus A-lliga ülejäänud seltskond usaldusväärne. Kakas hooaega on läinud kohanemiseks, nüüd võiks tööle hakata.
Kuhu kanda papp ja kunaseks?BC RR

???KAs eelmisel aastal üldse B liiga oli???

SDK
16.08.05, 12:29
Nii.

Leidsin eelmise aasta commishi viimastel drafti eelsetel päevadel tehtud postituse, mis näitas, et B-liigat ei loodud eelmisel aastal!!! Siin see on:

http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3202&page=13

Aramise postitus 29-10-04 12:35:21.

Arvan, et kuna see on pmst ainuke kehtiv lõppsõna, siis teen ettepaneku, et peaaegu kõik A-liigas osalenud saavad soovi korral osaleda ka sellel aastal. Peaaegu kõik sellepärast, et teen ettepaneku BC Monitor manageri vahetada välja uue manageri vastu. Arvan, et kõik A-liigas osalenud teavad miks. No hard feelings aga... Ja ise teeksin ettepaneku anda koht dreyd´ile. Siin teema all eelnevalt ära toodud põhjenduste alusel. Kes on poolt-vastu andke märku.

Arusaamatu on natuke, miks hakkasid nn \"soccerneti liiga muidumeestele\" ja nn NSK liiga end pidama B-liigaks mõlemad...

Kuna paistab, et uusi mängijaid on kõvasti, siis ei oleks sel aastal soovi korral B-liiga, või mis iganes nime all see liiga siis oleks, loomisega probleeme. Niiet mängida saaksid kõik. dwideng lubas seal commish olla ja tean, et ta saaks sellega ideaalselt hakkama. Kas teha seal osavõtumaksuga või ilma, on juba nende endi otsustada. Vbla tahavad isegi seadistusi muuta või mida iganes. Küsimus jääb aga endiselt õhku, kas teha üldse A-liigast kukkumise ja B-liigast tõusmisega mingid reeglid??? Nende reeglite vastuvõtmiseks ei ole tegelikult A-liigasse kogunenud seltskonnal mingeid kohustusi. Punt on meil kõva ja peaasi, et igal aastal liiga täis oleks. Just liiga täitmise eesmärgil saigi B-liiga mõttel kunagi lendu lastud. Paistab aga et sellega probleeme ei ole... Kui kunagi peaks tekkima tühje kohti, siis saaksime kutsuda sellest teisest liigast viimase aasta parima(id). Kui nad muidugi üldse tahavad tulla enam, arenevad seal vbla vapsee kõvadeks tegijateks ja meiesugused väiksed toksijad enam ei huvitagi...:)

Elav arutelu nüüd paluks! Eelkõige siis A-liiga meeste poolt.

mazz
16.08.05, 12:40
Mina mäletan ka justkui sellist juttu, et otseselt need kaks liigat seotud ei olnud ja keegi ei pidanud otseselt välja langema. Kuigi samas ise pooldaksin just sellist liigasüsteemi, kust tulemuste põhjal üles-alla liigutakse, siis paraku oleks see vist eelmise aasta A-liiga viimaste suhtes veidi ebaaus. Samas BC Monitori asendamise leian olema õige mõtte. Karistus peaks olema karm, kasvõi lihtsalt sellepärast, et välistada samasugused jamad tulevikus.

Pakuksin välja variandi, et sellest aastast käivitada lõplikult korralik liigade süsteem (kui palju neid siis iganes ka ei tuleks kokku) ja eelmise aasta managerid jätta praegu paigale.

SDK
16.08.05, 12:46
Algselt postitas raivo23

Kuhu kanda papp ja kunaseks?BC RR

no tere Raivo! papi maksmiseni on veel aega. küll me märku anname ;) pole veel commish/rahakogujagi paigas...

dreyd
16.08.05, 12:54
jah my bad, devil tubli mees tegi selle soccerneti idee teoks, sellel polnud tõepoolest mingit seost A ja B liigaga, see asi oli jõus tunamullu. Ei ole viisakas küsida, aga millegi Monitor siis hakkama sai. Tekitaks mängijate vabaks laskmisega ebaausa situatsiooni mängijateturul po-de eel?

SDK
16.08.05, 13:31
Algselt postitas dreyd

Ei ole viisakas küsida, aga millegi Monitor siis hakkama sai. Tekitaks mängijate vabaks laskmisega ebaausa situatsiooni mängijateturul po-de eel?

ei mis siin ikka varjata. manager loobus meestega tegelemisest peale ebaõnnestumisi hooaja alguses ja meeste vigastada saamist jne. kurb lugu aga ei ole objektiivsed põhjused.

vello99
16.08.05, 13:45
Laisaks muutusin njah. Muud ei midagi.

Aramis
16.08.05, 13:58
Liigade süsteem tuleks teha kindlasti. Mina juba annaks avansiks nn Soccerneti parematele võimaluse A-liigas mängida. Muidu muutub see \"a-liiga\" liiga kinniseks seltskonnaks ja kaob ära üks stiimulitest, mille nimel pingutada.

silverman
16.08.05, 14:01
Annad oma koha ära või? :P

Aramis
16.08.05, 14:10
Saan sinu murest aru, sillu ;)

SDK
16.08.05, 16:58
Algselt postitas Aramis

Liigade süsteem tuleks teha kindlasti. Mina juba annaks avansiks nn Soccerneti parematele võimaluse A-liigas mängida. Muidu muutub see \"a-liiga\" liiga kinniseks seltskonnaks ja kaob ära üks stiimulitest, mille nimel pingutada.

No mulle paistab, et siin ei jää muud varianti, kui teha hääletus A-liigas osalenute vahel, et kas teha üldse liigade süsteem või mitte? Ja kui teha, siis kas juba see hooaeg uued managerid sisse?

Ise ma ei annaks soccerneti või mis iganes teise liiga parimatele sel aastal kohti, kuna selgus, et ei olnudki ametlikku B-liigat. Nagu väitis ka eelmise aasta commish foorumis eelmise aasta teema all ;) Erandiks siis BC Monitor välja ja uus GM sisse ja minu poolt pakutud variandiks oli dreyd.

Aramis
16.08.05, 17:47

Algselt postitas Aramis

No mulle paistab, et siin ei jää muud varianti, kui teha hääletus A-liigas osalenute vahel, et kas teha üldse liigade süsteem või mitte? Ja kui teha, siis kas juba see hooaeg uued managerid sisse?

Ise ma ei annaks soccerneti või mis iganes teise liiga parimatele sel aastal kohti, kuna selgus, et ei olnudki ametlikku B-liigat. Nagu väitis ka eelmise aasta commish foorumis eelmise aasta teema all ;) Erandiks siis BC Monitor välja ja uus GM sisse ja minu poolt pakutud variandiks oli dreyd.

Kle ära sousti - see mis ma seal rääkisin pole üldse see, millest me praegu räägime.Aga põhimõtteliselt õige jutt.

jaak20
17.08.05, 11:37
Välgupoiste managerina annan ka endast märku.

Liigadesüsteemi pooldan kahe käega (loob ka A-liiga viimastele stiimuli mille nimel pingutada - väljakukkumise vältimise nimel). Pooldan A-liiga 4 viimase väljalangemist B-liigasse aga seda alates tuleva hooaja lõppedes, kuna eelmisel hooajal jäi jutt sedapsi, et väljakukkujaid pole (polnud ka B-liigat).

SDK
17.08.05, 11:59
eelmise aasta A-liigas osalejatest on endast hetkel andnud märku siis järgmised managerid pluss võimaliku uue tulijana dreyd:

tiimi nimi / manageri nimi

1. Iron Maiden Aramis
2. The Replacements Lauri
3. V2lgupoisid jaak20
4. Greenhorn Clippers dwideng
5. P2rnu P6lvpyksid SundanceKid
6. BC RR raivo23
7. Treix United Martin
8. Silverman Basket silverman
9. Parnu Pullid Pao-aok
10. Maardu Kunnid xsess
11. BC Palivere Pimedad Y2KViinaordu
12. Mazters mazz
13. The Revenge revenger
14. Kohila Kolvid dreyd (uue tulijana siis?)
15. liivapurikad albertz
16. Higised Rymbad Udupasun
17. CapLoo CapitalLooser
18. Juta Jass jutajass
19. Brave Bull uukaa

märku pole endast andnud veel:

20. NSK

Revenger
17.08.05, 13:55
The Revenge on kindel osaleja :):õnnelik:

Juveman
17.08.05, 16:46
Võtaks kah korraks sõna. Eelmine aasta sai siis osaletud liigas, mille vedajaks oli Devil ja kus SW võitis. Ise olin põhihooaja kuues ja play offis äkki tuli 3-4 koht, mälu pole just kõige värskem. Nagu ma aru saan,siis hetkel säilib rahaliiga kus 300 vaja letti taguda ning teine liiga (B või mis iganes), kus 100 eegust piisab. Et kui tulebki liigade süsteem, siis kas piirdub see A ja B-ga?

Mul endal näiteks 3-4 sõpra juba, kes see aasta esimest korda asjaga tutvust tahaks teha.Kinnitan, et nad võtavad asja tõsiselt, nii et sellist jama nagu eelmine aasta meie liigas oli (pooled ei viitsind peale drafti sissegi end enam logida), nendega ei tuleks. Endal oleks see teine aasta. Nagu minagi eelmine aasta ei tahtnud väga kohe raha välja käia ja sain kogemused tasuta liigas, siis kahtlen, kas sõbradki kohe nõus maksma on.

Igatahes pooldan kahe käega liigade süsteemi ja kui vaja täpset arvu minu poolt, kes asjaga veel tegelema hakkaksid,siis saan selle kohe ka anda.

Seniks aga meeskond \'Rashaun\' näitab üles aktiivsust ja tahab mängida!

SDK
17.08.05, 17:04
paistab, et ka teise liiga, B-liiga siis kui soovite :), täituvusega ei tule probleeme. kuna selle commishiks hakkab arvatavalt dwideng, siis las hakkab selle liiga osalejate kirjapanemisega jms. organiseerimisega tegelema just tema. eks siis hiljem näis, kas see liiga saab tulevikus olema seotud A-liigaga või mitte... seda osavõtumaksu seal peate ise arutama, kas tahate või mitte jne.

Juveman
17.08.05, 17:09
kahtlane commish, kui tihti too siis foorumis üldse viibib ?

Devil äkki ei tahaks Jälle asja enda kukile võtta ?

SDK
17.08.05, 17:13
Algselt postitas Juveman

annan pea, et see \"kahtlane commish\" teab Devilist nba fantasy asjus kordi enam. Siin foorumis on tal lihtsalt uus kasutajanimi, kuna eelmisega oli mingi jama vms. Ja commish ei peagi iseenesest ju siin foorumis olema, liiga boardil saab ka edukalt asju ajada. Regamine jms küll. Hetkel on ta lihtsalt eemal aga aega on ka veel küll ;)

artz
17.08.05, 17:52
Terv,
tänud SundanceKid-ile et yhendust võttis, polex arvanud et asjalood juba nii kaugel on et endast märku tulnux anda. Osalex hea meelega ka see aasta, olgugi et olen kahel osaletud aastal tabeli suht lõpuossa jäänud. Äkki toimub see aasta pisike murrang ... :oih:
liivapurikad

Udupasun
17.08.05, 23:06

16. Higised Rymbad

hetkel ei suuda kokku viia mis tiimiga esines siin teema all juba endast märku andnud Udupasun...

Lõpetan su piinad ja teatan, et Rymbade lootsi juures asusin just nimelt mina.;)

SDK
17.08.05, 23:32
Algselt postitas Udupasun

16. Higised Rymbad

hetkel ei suuda kokku viia mis tiimiga esines siin teema all juba endast märku andnud Udupasun...

Lõpetan su piinad ja teatan, et Rymbade lootsi juures asusin just nimelt mina.;)

väga hea. lõpuks ometi saan rahulikult uinuda...

jutajass
18.08.05, 09:29
Krt vana hooaeg pole veel õieti lõppeda saanud, juba meestel käed sügelevad ;) Minu lugupidamine kaasvõitlejatele ja ühtlasi teatan oma heast tervislikust seisundist võitlemks kõige kõrgema nimel.

CapitalLooser
18.08.05, 10:51
Mõni vana peer peab ka ikka mängus osalema ehk siis pange Capital Loosers kirja.
Eelmisest hooajast veel süda kripeldab.

dwideng
18.08.05, 11:02

Algselt postitas Juveman

annan pea, et see \"kahtlane commish\" teab Devilist nba fantasy asjus kordi enam. Siin foorumis on tal lihtsalt uus kasutajanimi, kuna eelmisega oli mingi jama vms. Ja commish ei peagi iseenesest ju siin foorumis olema, liiga boardil saab ka edukalt asju ajada. Regamine jms küll. Hetkel on ta lihtsalt eemal aga aega on ka veel küll ;)

Tõsi see on, et hetkel foorumis ei viibi, kuna lihtsalt puhkus ja ei ole aega siin postitada. Teemaga olen kursis iga paari päeva tagant ikka lugemas käinud. Samas ega see ei ole kuskil paika pandud, et mina pean see commish olema. Vabalt võib ka keegi teine.
Aktiivuse järgi mida siin foorumis näha, tundub et ka B-Liiga täituvusega pole probleeme, pealegi ei ole ma NSK liiga meestele veel maili laiali saatnud, usun, et sealtki tuleks 4-5 meest juurde. Mis aga siis saab, kui B-Liiga ka täis? Kas teha B1 ja B2 või siis võtta kasutusele tähestikus järgmine täht?

uukaa
18.08.05, 15:57
Annan siis Brave Bulli managerina samuti märku kindlast soovist A-liigas osaleda. Eelmisel kahel aastal on esikuuik jäänud paari lolli otsuse tõttu kättesaamatuks, ehk tänavu kogemusi ja õnne rohkem . Igatahes loodame parimat!

uukaa

SDK
18.08.05, 16:15
jäänud veel NSK manager, kes pole endast märku andnud eelmise aasta A-liiga pundist.

dreyd
18.08.05, 16:15
Kohila Kolvid-dreyd:r66m16:

Aramis
18.08.05, 16:31

jäänud veel NSK manager, kes pole endast märku andnud eelmise aasta A-liiga pundist.

Ta on mul msnis, üritan talle pihta saada.

SDK
22.08.05, 15:20
Panen üles esimese commishi kandidaadi, kes oma nõusoleku andnud: Silverman
Kes poolt, kes vastu? Muidu tore kutt, kui tal ainult seda kasiinosõltuvust ei oleks... Pärast rahade väljamaksmisega võib teatud viivitusi tekkida...;)

Ja tagaotsitavate listi tipus on endiselt NSK manager. Otsige teda elavate ja surnute seast, maa alt ja maa pealt, MSN-ist...

Aramis
22.08.05, 16:37
Oot, sa SDk ise ei taha commishiks hakata?
Mitte, et su kasiinosõltuvus teada poleks, aga aktiivsusega annad siin kõigile silmad ette.

silverman
22.08.05, 16:44
Just, raha võime ju ka see aasta äraproovitud mehe Aramise kontole kanda, aga commish võid sa ju ise ka olla. :)

SDK
22.08.05, 17:32
ma võin olla üks kandidaatidest.

ja kusjuures ma luban, et vähemalt duubeldaksin kogutud raha! ja kõik ikka võitja heaks. ausõna!!!

P.S- lubadus ei kehti force majore puhul.

Lauri
23.08.05, 02:28
Tõenäosusteooria sind ka ilmselt ei toetaks :p

SDK
23.08.05, 10:22
Algselt postitas Lauri

Tõenäosusteooria sind ka ilmselt ei toetaks :p

ei mul on kõik süsteemid värskelt välja töötatud. seekord kindlalt võidan!

Aramis
23.08.05, 17:27
Algselt postitas silverman

Just, raha võime ju ka see aasta äraproovitud mehe Aramise kontole kanda, aga commish võid sa ju ise ka olla. :)

Väga paha mõte pole..Mitte et ma väga kindel vend oleks, aga commish ei taha ma just see pärast olla, et saaks keskenduda mängule. Raha võin ikka hoiustada.

Ghoster
23.08.05, 20:00
\"Ghosts\" siis kah ilmutab ennast(eelmine aasta B-liiga playoffis haledalt hävinenud:põhiturniiri vist kolmandalt kohalt lõpuks vist seitsmendaks pudenenud)
ikka A ja B(B1,B2)omavahel siduda siis ju stiimul kah olemas.
Ise igal juhul B-s käpp see aasta kah.sain eelmine aasta maitse suhu ja näpud juba see aastagi sügelevad drafti järele;)
GHOSTS;)

SDK
24.08.05, 15:35
paistab, et B-liiga saab nii enne täis, kui A-liiga. kadunud poega ei kuskil veel...

Martin
24.08.05, 16:09

paistab, et B-liiga saab nii enne täis, kui A-liiga. kadunud poega ei kuskil veel...

Keda kotib. Kui pole, siis uus asemele!

SDK
24.08.05, 16:18
Algselt postitas Martin

ma puht sportlikust huvist organiseeriks järgmise aasta liiga kokkuajamise nii, et Martin teada ei saaks. vaataks, kas kotib kedagi?

Martin
24.08.05, 16:27

Algselt postitas Martin

ma puht sportlikust huvist organiseeriks järgmise aasta liiga kokkuajamise nii, et Martin teada ei saaks. vaataks, kas kotib kedagi?

Ei usu, et kotiks. Isegi mind mitte.

dwideng
24.08.05, 18:49
Ma annaks oma hääle SDK poolt.
Samas annan teada, et kui huvi, siis võiksin ise seda statistika poolt ajada, st. kas commish\'it varustada või siis ise kuskile üles riputada.
NSK liigast on oma osalemissoovist B-Liigas teada andnud 4 meest. Nii et tõesti, B-Liiga kipub enne täis saama, kui A-Liiga. Mingil ajal peaks vist eraldi teema avama B-Liigale!? Aga NSK-d tuleks siiski veel oodata, hooaja algus veel mägede taga!

mazz
24.08.05, 22:54
Commishi isikust on suht pohh. :)

Aga mis puutub korraliku liigamonstrumi loomisesse, siis ei saa minu arvates kuidagi läbi mingi korraliku kodukata, kuhu mööduvate hooaegade sündmused jäädvustada. Kuna kellelgi selle haldamiseks niikuinii aega ei ole, siis pakuks välja alternatiivi.

Yahoo Mailinglist (http://groups.yahoo.com/)
Iseenesest on tegemist asjaga, kuhu kõigile asjaosalistele saab teha accessi ja kus saab üksteisega suhelda, ilma et sõnumid ajalukku kaovad. See võiks asendada liigade boardi - kõikide liigade managerid oleks seal koos. Võib muidugi teha ka igale liigale eraldi listi, aga ise pean seda suht mõttetuks. Sõnumeid saab vaadata/saata nii iga manageri isiklikust maili-postkastist, kui ka listi kodukalt.

Samuti on võimalik lisada kõigile vaatamiseks erinevaid faile (ajaloolisi tabeliseise, pilte, mida iganes), korraldada hääletusi, lisada linke ja veel palju muud huvitavat. Isegi chattida on võimalik, kui mitu kasutajat korraga listile juhtuvad.

Kõik see on täiesti tasuta ja ei tohiks commishile samas kuigi palju lisatööd tuua.

Mis arvate?

dreyd
25.08.05, 08:21
MAzzi jutus on jumet...õhtul vaatan seda mailingu värki, siis oskab ka ehk täpsemalt seda arvustada. Aga üldises plaanis on jutul pointi

dwideng
26.08.05, 12:23
MAZZ\'i idee on hea! Samas on sellega siiski oht, et enamus asju aetakse ära ikka liiga boardil ja antud keskkonna külastamine võib jääda hõredaks. Aga kui olla ise aktiivne, siis võib asi käima minna. Tõsi ta on, et sellist ühist keskkonda A ja B liigale oleks vaja. Usun, et tasub proovimist!

SDK
26.08.05, 12:37
Pmst pole mul ka sellise keskkonna vastu midagi aga... Kardan samuti, et selle külastatavus jääb väikseks. Enamus teksti jääb ikkagi liiga boardile ma pakun, lihtsam jälgida. Vbla ma eksin. Seda näitas ka ilmekalt ka kunagi Fazzi poolt tehtud fantasysport.ee külastatavus meie oma liiga liikmete poolt. Muidugi kui ta olemas on, siis ega ta kahju ei teeks.

Siimphoto
26.08.05, 22:42
Nii....mina siis see kadunud NSK tiimi haldaja...olin pikka aega laagrites ringi jõlkumas, seega alles nüüd mind üles leiti. Igatahes võtaks meeleldi A-liiga tulistest heitlustest osa, kui veel koht alles...
Varsti loen kõik postitused põhjalikult läbi ja süüvin ka küsimustesse, mis lahtised.....

SDK
26.08.05, 23:02
1. Iron Maiden Aramis
2. The Replacements Lauri
3. V2lgupoisid jaak20
4. Greenhorn Clippers dwideng
5. P2rnu P6lvpyksid SundanceKid
6. BC RR raivo23
7. Treix United Martin
8. Silverman Basket silverman
9. Parnu Pullid Pao-aok
10. Maardu Kunnid xsess
11. BC Palivere Pimedad Y2KViinaordu
12. Mazters mazz
13. The Revenge revenger
14. Kohila Kolvid dreyd
15. liivapurikad albertz
16. Higised Rymbad Udupasun
17. CapLoo CapitalLooser
18. Juta Jass jutajass
19. Brave Bull uukaa
20. NSK semi

A-liiga täis!!!
Pmst on nüüd otsustamata veel commish ja rahakogumise tähtaeg.

Lauri
27.08.05, 06:45
Kasiino on juba valitud?

SDK
27.08.05, 09:22
Algselt postitas Lauri

Kasiino on juba valitud?

veel mitte. otsin suurimat maksimumpanusega kohta...

hassan74
27.08.05, 15:08
ok
See seltskond koos.Aga kes loeb kokku B-liiga ja tehkem siis otsus, et see on seotud A-liigaga.Ning leidkem sellelegi usaldusväärne commish.
:sega1:

Siimphoto
27.08.05, 20:18
Nii paneks omad mõtted kah kirja, mis veel tekkinud :

Esiteks : oleks väga-väga poolt, et siduda nn. A-liiga ja B-liiga.....see annaks mõnusa stiimuli ning ka iga-aastase väikese seltskonnavaheldumise.

Teiseks : võiks liigadele panna korralikud nimed :lahe: ......näit. Eesti FNBA Meistriliiga (A-liiga siis) ja Eesti FNBA Esiliiga (B-liiga) ning kui mängijaid veel üle jääb võib teha ka ju nn Eesti FNBA Teise liiga. Kui vaja, siis aitaksin mängijate otsimisega ise hea meelega kaasa, sest arvan, et see liiga ei peaks/ei tohiks jääda ainult soccerneti foorumi siseasjaks (või on kellegil vastuväiteid). Tore oleks ju lõppkokkuvõttes koondada enamus aktiivseid Eesti Fantasy NBA mängijaid ühtsesse liigasse, kus kindlate reeglitega paika pandud kes tõuseb, kes mitte jne.

Kolmandaks : dwideng võiks jah panna nimekirja ka B-liggasse soovijate kohta, siis saaks paljugi selgemaks.

Neljandaks : pakuksin commishiks kas siis Aramist või SundanceKid-i...Aramist seetõttu, et eelmisel aastal tuli ta selle tööga hiilgavalt toime ja SDK-d seetõttu, et ta on nüüd siin seda asja ajama hakanud ning paistab tahtmist täis olevat ja muidugi ka seetõttu, et ta minu üles otsis/leidis (tänud kah selle eest).

Viiendaks : B-liiga commish tuleks kah paika panna ning ka see, kas see tuleb tasuline või mitte - ja kui tasuline, siis mis summadest jutt....

artz
28.08.05, 09:03
... ning kui juba liiga nimetusega väga täpsex läheme, võix ju iga tiimi nimes siis sisalduda mingi linna nimi (kus elad või misiganes linn, mis sulle sympaatne on) ning peale linnanime võix tulla mistahes joru. Nimedesse linnanime sisseviimisest oli vist eelmine aasta juttu ka, et mõnel kasutajal on nii traditsionaalne nimi juba olemas, et selle vahetamine sisaldax ebausku.

Ja yhe asja pakux veel, kuidas olex 3pviske tabavus vigade asemel, mitte et ma A.Walkerit ja Q.Richardsoni ei seedix, kuid minu arust on see päris soliidne kategooria ja niiöelda negatiivne kategooria

Martin
28.08.05, 09:25
Vead võiks ikka olla. Aga kategooria juurde - miks ka mitte.

dreyd
28.08.05, 10:51
mulle ka meeldob see asukoha nime mainimine, see annab asjale nagu NBA kaalu ka juurde;) ja on ju selline positiivne asi. Need kellel kaua nimed on lisavad vaid linna, küla vms asukoha nime ja asi vask.

SDK
28.08.05, 11:09
Mina isiklikult olen liiga seadistuste muutmise vastu. Eriti veel millegi juurde lisamisele või väljavahetamisele. Kui üldse kunagi, siis kaaluksin poolthääle andmist FG%, FT%, 3PTM, PTS, REB, AST, ST, BLK, TO seadistusele. Miinus OREB ja PF siis. Seega nö default variandile, mida kasutatakse mujal maailmas nn profiliigades. See kõikvõimalike kattide sissetoppimine on mingi naljamäng. Ma olen igal hooajal ikka vaadanud neid avatud liigasid ja nende seadistusi, ahastus tuleb peale. Ma olen suhteliselt kindel, et 20 kategooriaga liiga võitja puhul ei saa rääkida tegijast managerist, kes teemat hästi valdab ja on võimeline külmalt draftis kalkuleerima, vaid tegu on huupi lahmijaga.

Linnanimede sissetoppimisse tiiminimedesse olen jällegi kahe käega poolt. Kuigi seda jah juba arutati eelmisel aastal ning teatud GM-ide seisukoht oli kindel kui kalju, et nemad seda ei tee. Arusaadav, sest aastate jooksul fantasymaailmas kaasaskäinud nimel on juba teatud väärtus, millest loobuda ei raatsita. Samas kutsun üles niipaljudel kui võimalik, seda siiski tegema ja vanadel GM-idel oma väärtushinnanguid uuesti üle vaatama! ;) Minu arust oleks pilt siis tiba lõbusam ja lisaks asjale natuke värvi.

Kui nimedest veel, siis Semi poolt väljapakutud liigamonstrumi nimed Eesti FNBA Meistriliiga (A-liiga siis) ja Eesti FNBA Esiliiga (B-liiga) kõlavad minuarust super hästi!

Kui me otsustame, et tuleb liigamonstrum ja et tulevad kindlad reeglid, siis leian samuti, et eesmärgiks ei tohiks võtta vähimat, kui Eesti parimate NBA fantasy mängijate koondamine ja mitte jääda soccerneti foorumi siseasjaks. Kui ei tule liigasüsteemi, siis jääme sama pundiga lihtsalt toksima, mis ei ole iseenesest mingi ma ei tea mis halb variant muidugi. Aga lihtsalt eesmärk võiks olla suurem. Paistab, et samamoodi mõtleb küllaltki suur hulk vanu tegijaid.

Siimphoto
28.08.05, 11:20
Vigade kategooria on minu jaoks alati olnud müstika, miks seda sisse pannakse igale poole...see on minumeelest Fantasy kohapealt täiesti mõttetu statistika. OReb seevastu aga võiks minumeelest jääda, aga kuna peaks olema paaritu arv kategooriaid, siis olen nõus sellest loobuma kui te tahate vigade kategooria maha võtta. Või siis veel 1 variant, kus vigade asemel võiks panna AST/TO ratio.
Tiiminimede kohapealt niipalju, et olen nõus oma tiiminime muutma ja sinna ette linnanime paigutama juhul, kui te Nõmmet eraldi linnana tunnustate ;) .....seda asja kohustuslikuks muuta ilmselt ei saa jah....

agent47
28.08.05, 12:19
Kui B liigas veel ruumi, siis oleksin kindlasti mängumees.
Eelmise aastaga sain kogemuse kätte, see aasta tulen võitma.

Udupasun
28.08.05, 12:59
Mina kui hingelt konservatiivne inimene on vanade seadistuste säilitamise poolt. Kategooriaid vähendada küll mõtet pole, Yahoo default-seadistus on minu meelest pisut verevaene. Äärmisel juhul siis tõesti kolmeste tabavusprotsent lisada. Ja mis nimedesse puutub, siis probleemiks võib tekkida see 20 tähemärgi piirang. Mul õnneks on juba piisavalt lühike ja lööv nimi selleks korraks välja mõeldus, nii et Tallinna lisamine limiiti ei ületa.

jutajass
28.08.05, 14:14
Võtab ka siis vähe sõna: Seadistuse muutmine - need ettepanekud, mis tehtud,ei tõmba eriti seadistust muutma.3ste % pole mõtet sisse viia, kui viske%st ei tehta 2ste %.eelmine aasta olin ma ka veel see mees kes ei saaanud aru PF kategooriast.Nüüd arvan,et sel on ka omad võlud,mida siinkohal lahti seletama ei hakkaks.OFFi kaotamise kohta olen 100% vastu.Ühesõnaga - EI.
Linna nime lisamine - mu mäletamist mööda tõstatati eelmine aasta üles idee seostsada NBA klubi nimega satsi nimi(Greenhormi poolt,kui ei eksi,ta uue kasutaja nime õppimiseks läheb mul paar kuud aega).Linna nime nagu ei mäleta(aga pole mälu ka maailma parim).a sellega on ka see probleem,et 10-12 satsi kannavad nime Tallinn,5-6 satsi Pärnu, 1-2 Tartu,üks vist Haapsalu,üks Maardu - kudagi üheülbaliselt kõlab,kui arvatavate elukohtade järgi panna.Kas on lubatud ka maailma linnad või lausa osariigid(nagu mul seni) või ainult Eesti? Selles küsimuse allun enamuse tahtele.
Liigade süsteem - hea idee.Keegi võiks aint B-liiga satsid ka juba kokku ajada,oleks asi selgem.

hassan74
28.08.05, 14:27
Asjalik mõte.B-liigasse on siin soovijaid juba kirja pannud ridamisi.Vaata et saab juba c-liigat koostama hakata.

Kuna oli mõttetult aega vaatasin, kes B-sse huvi üles näidanud.
Kui ma mingit viga ei teinud,siis järgmises järjekorras nad end kirjeldasid.

1. Jyrka
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Lauri
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47
:r66m9:

Juveman
28.08.05, 16:42
B liigas osalemine siis 100 eeku näkku? ja kui peaks ka C liiga tulema,siis too tasuta? Nii jääb siis ?

eika
28.08.05, 18:57
Ses mõttes, et mina oleks kah käsi. Kui b-liiga tasuta, siis seal. Kui b-liiga tasuline, siis c-lliigas...

Maarek
28.08.05, 19:04
Mul ükskõik kas B või C, aga pappi välja käia ei viitsi.

hassan74
28.08.05, 20:22
Noooo vot.Siit hakkab nüüd tulema mõttetuid koolijütse.
Kui 100 eek`u on palju, siis võid ju Yahoo`s rahvaliigat mängida - tasuta ja kaotada pole kah häbi.

Miks pean oluliseks raha kehtestamist, sest siis on stiimul jätkata ja mitte nädala pärast lõpetada.Samas kui see on astmeks A-liigasse, siis äkki võidad ja ei viitsi sealgi raha välja käia.
Jätaks ikka liigad neile, kes viitsivad kas või sümboolse raha alla panna ja näevad põhjust madistamises.Tasuta liigasid on maailm täis.
:naer4:

SDK
28.08.05, 20:41
Oot oot, minu arust ei ole B-liigasse mingit osavõtumaksu veel kehtestatud. Et kedagi mitte eemale peletada. See Juvamani poolt pakutud 100 eeku on teie enda kokkuleppe asi ikkagi lõpuks, auhinnarahadeks oleks see siis. Enamuse soov loeb vms.

Ja B-liigasse ei kõlvanud Jyrkal tulla nagu ma aru sain, mingi jama tekkis egoga. Samuti peaks B-liiga nimekirjas olema dwideng, kes sai pakutud commishiks. Samas hakkasin ise mõtlema, et kui käivitub liigade süsteem ja dwideng juba nagunii ka A-liigas sees, siis oleks võib-olla mõttekam leida ikkagi commish B-liiga siseselt. Juhul kui B-liigasse soovijaid üle 20-ne. dwideng pakkus ennast lihtsalt heast südamest asja vedama nagu ma aru sain. Kui dwidengil peaks A-liigas halvasti minema ja B-liigas hästi, siis võib tekkida väike huvide konflikt ;) No vaatame kõigepealt siis palju me B-liigasse üldse rahvast kokku saame.

Nimede koha pealt veel, et esiteks ei saa sellega väga kreisiks tõesti minna. Kes ei taha, seda ei saa vahetama sundida ja kõik ei saa ja ei peaks kindlasti Tallina nime kandma, kes pealinnast. Võib ju tõesti panna ka Nõmme või Lasnamäe või mõne tänava nime vms.

Stati koha pealt veel selline mõte, et kui kategooriaid vähendada, ntx selleks default´iks, siis kaob vbla hooaja lõpust pinevust, kuna ei ole võimalik enam nii suuri vahesid tasa teha jne. Ja kategooriate muutmisega on ka nii, et OREB ruulib tglt täiega ja ka PF-l on tõesti fantasy mõttes omad võlud...;) Las jääb nii nagu on, konservatiivsed eestlased nagu me oleme.

Siimphoto
28.08.05, 20:41
eelViimase postiga olen täiesti nõus.....ehk siis võiks ka B-liigal tegelikult olla see sümboolne 100 eeku summaks. Kui tekib nii palju mängijaid, et vaja teha ka nö. C-liiga, siis seal võib kehtestada sama summa või siis teha see tasuta liigana (nö. developement liigana), kus saavad harjutada uued tulijad ning osaleda need, kes raha ei taha mängu panna....ja see B-liiga osalejate nimekiri on hetkel kindlasti puudulik, sest osad on dwidengiga maili teel ilmselt ühendust võtnud...
Samas võiks B-liiga commishi siis ära valida siinolijate hulgast....saaks asja käima lükata...sest soov ikkagi, et liigad omavahel seotud oleks....

SDK
28.08.05, 20:53
Algselt postitas hassan74

Miks pean oluliseks raha kehtestamist, sest siis on stiimul jätkata ja mitte nädala pärast lõpetada.Samas kui see on astmeks A-liigasse, siis äkki võidad ja ei viitsi sealgi raha välja käia.
Jätaks ikka liigad neile, kes viitsivad kas või sümboolse raha alla panna ja näevad põhjust madistamises.Tasuta liigasid on maailm täis.
:naer4:

selle jutu peale ei ole tegelikult tõesti midagi vastu rääkida. samas loodan, et tõesti tuleb B-liiga täis sümboolse osavõtumaksuga, sest leian et parem on ikkagi täis 20-ne tasuta liiga, kus managerid harjuvad ikkagi juba suure liigaga, kui 7-8ne punt rahamaksjaid.

Maarek
28.08.05, 21:04

Kuule egiptlane, sa võid oma jutuga ka p***i käia.
100 eeku pole palju, aga võin mõnda nalja ka ilma raha kulutamata teha.

hassan74
28.08.05, 21:09
Selle nimekirja koostasin lihtsalt siin eelnevalt kirjas olnud nimedest. Olen nõus et dwideng commish - seda enam, et tal kogemust.
Kui tal on mailis sõpru, siis seda parem.
Ma jään ikkagi kindlaks rahas, sest mängisin aasta Yahoo rahvaliigas ja poole hooaja pealt mängis seal vaid pool osalejatest.
Nõus ka, et C-liiga olgu siis tasuta ja sealt edasi pääseja siis otsustab kas tahab tulla B-sse või ei.
Ehk on veel sõpru, kes tahavad liituda.100 eek`u ei ole ju mingi raha.Selle eest saad korra lõunat süüa ja asi vask.:kurb4:

Tsitaat:Algselt postitas hassan74

Kuule egiptlane, sa võid oma jutuga ka p***i käia.
100 eeku pole palju, aga võin mõnda nalja ka ilma raha kulutamata teha.

Tore kui mõni mees ei suuda probleeme arutada vaid vandesõnad lendu laseb, ning rassismiga oma madalat laupa tõestab.
Ma ju väidangi, et seda nalja tee Yahoo rahvaliigas

SDK
28.08.05, 21:13
kuulge ärge nüüd tülli minge ka eks?
Hassani koolijütsid oli tõesti natuke halvustavalt üldistav. Aga samas oli tema jutu mõte õige. Eelmisel aastal lõpetas üks mees isegi 300-se osavõtumaksuga liigas osalemise poole pealt... Ja tõesti, tasuta NALJA tegemiseks on liigasid maa ja ilm täis. no offence.

dreyd
28.08.05, 21:28
näed siis ongi probleem, et meil oma kohtumispaika;) ei ole. Aga jah tehkem siis see asi selgeks, et A suurim papp, B väiksem papp ja C päris tasuta(kui rahvast tuleb), SDK sina tundud ehk sellest Fantasy Sport leheküljest midagi teadvat? KAs seda ellu ei saa äratada? FAzz vist seda enam ise ei tee... Oleks ju veel selline variant, et auhinnafondist maksta kinni saidi ülalpidamine, vms. Tegijad oleme ise ja vaatame kes kui palju saaks/võiks teha. Mehed me peame vist kuskil ühe kokkusaamise teha? Ahh? Vennastume ja räägime asjad otse sirgeks, ahh?

SDK
28.08.05, 21:43
Fazziga peaks ühendust võtma jah vist selle fantasysport.ee asjus. ehk saaksime seda ära kasutada ja see väike papp maksta, et leht serverisse üles panna tagasi pole hull kindlasti. Kujundus ja värgid olid seal kõik tipp-topp. Foorum oli olemas ja puha. Võtaks üleliigse (mingid ennustusmängud vms) maha ja peaks kärama küll. Niipalju märgiks küll kohe ära et mina ei jaga mingi kodulehe tegemisest haldamisest mitte mmmigi. Uudiseid vms võin teha küll. Statistika poolt jagab dwideng jube hästi, terve eelmine aatsa varustas meid siin sellega.

Eelmine aasta organiseeriti siin ka mingit kokkusaamist Pärnus kui ma ei eksi. Ei tulnud kedagi kohale, istusin üksi õnnetult ja jõin kõrrest morssi...
Kokkusaamise võib teha küll aga siis peale drafti- muidu täis peaga lobisetakse veel prerankid välja jne :) Hmmm... Huvitav, et ma kokkusaamise kohe täis peaga seostasin... :oih:

Panen oma MSN-i ka siia üles, kes huvitatud on: urrood@hotmail.com

Maarek
28.08.05, 22:32

Tore kui mõni mees ei suuda probleeme arutada vaid vandesõnad lendu laseb, ning rassismiga oma madalat laupa tõestab.
Ma ju väidangi, et seda nalja tee Yahoo rahvaliigas

Mina esitasin oma arvamuse ega arva et iga teine tont ilma tausta uurimata koolijütsiks kutsuma tuleb. Isegi ühest silmast pime tegelane on võimeline välja lugema, et ma ei ole kahjuks enam selles eas ning ei oska küll arvata miks sina sellega hakkama ei saanud:doh: :doh:

Aramis
28.08.05, 23:21
Seleta mulle Maarek, mis on sul saja krooni vahele panemise vastu? Mina tean, et sa koolipoiss pole, aga ma ei saa aru, miks sa siin ei taha kaasa lüüa.

Maarek
29.08.05, 09:22
Algselt postitas Aramis

Seleta mulle Maarek, mis on sul saja krooni vahele panemise vastu? Mina tean, et sa koolipoiss pole, aga ma ei saa aru, miks sa siin ei taha kaasa lüüa.

Lihtsalt sel põhjusel, et mul ei ole pidevalt aega asjaga tegeleda ning sel põhjusel pole ka NBA-ga väga kursis viimastel aastatel olnud. Ma ei viitsi isegi 50 kullli vahele panna kui asja 100% tõsiselt võtta ei saa. Mul ei ole probleemi oma rivistust nädal aega ette valmis seada (ja olla nö aktiive osaleja), aga kuna ma igapäevaselt asjaga kursis ei saa olla, siis just need kavalad hetkel heas vormis olevate meeste lisamised jäävad ära. Nii NBA kui ka NHL on nii kuradi suhtelised ka, et NHL-s olen üks aasta olnud 15.kohal, sellele järgneval jälle asja kinni pannud. Aega ma selle peale rohkem ei kulutanud, lihtsalt õnnefaktor on üsna suur.

Aramis
29.08.05, 16:12
Mõistan...ja täiesti arusaadav. Aga siis tõesti soovitan muid liigasi, sest hea oleks, kui mõlemad liigad saavad täis 100% asjale pühendunud inimesi. See ei tohiks siiski meil üle mõistuse raske ülesanne olla - usun, et päevas 10-15 minutit asjale keskendumist on täiesti piisav eduks.

Maarek
29.08.05, 18:21
Algselt postitas Aramis

Mõistan...ja täiesti arusaadav. Aga siis tõesti soovitan muid liigasi, sest hea oleks, kui mõlemad liigad saavad täis 100% asjale pühendunud inimesi. See ei tohiks siiski meil üle mõistuse raske ülesanne olla - usun, et päevas 10-15 minutit asjale keskendumist on täiesti piisav eduks.

Fakt on see, et ma kuskil osalen ja mängin korraliku tempoga ka hooaja lõpuni, täpselt nii nagu viimased 5 aastat see juhtunud on.

SDK
29.08.05, 20:35
Algselt postitas Maarek

Fakt on see, et ma kuskil osalen ja mängin korraliku tempoga ka hooaja lõpuni, täpselt nii nagu viimased 5 aastat see juhtunud on.

kahju, et takistuseks jääb siis ainult 100 eeku... kõiki ei saa ju hea sõna peale usaldada, et ollakse aktiivsed. mingi stiimul (ja lõpus ka auhind ju!) raha näol peaks vist ikka jääma... igal aastal on suvalistes liigades häda nende loobujatega. midagi peab ju ette võtma.
kogemustepagas sul hooaegade näol ju väga hea, korralik tempo on ka hea. eelkõige paneb edukale hooajale aluse ju siiski draftile eelnev töö. ega keegi meist ei istu Yahoos ju 6 tundi päevas. 10-15 min päevas, vahest ka tiba rohkem, on kindlasti piisav muudatuste tegemiseks igapäevaselt. pluss mõnel nädalavahetusel ju ikka tiba rohkem aega jne jne. Kui huvi on, siis aega leiab alati. Õnneks ei jää sul 6. hooaeg kindlasti tulemata, kuna tasuta liigasid leidub küllalt ja liituda meiega jõuab ka tulevatel hooaegadel, kui kunagi huvi peaks tekkima ;)

Maarek
29.08.05, 20:53
liituda meiega jõuab ka tulevatel hooaegadel, kui kunagi huvi peaks tekkima ;)

Tuleb mul lihtsalt natuke seda NBA-d sondeerida ning küll tekib ka huvi. Tõenäoliselt olen ma näiteks NHL-s sel aastal käpp. Kui vaid mängu võetaks:oih:

dwideng
31.08.05, 11:56
Paneks siis ka paar rida kirja!
Eelmisel aastal sai NSK liigas räägitud, et tulevane B-Liiga tuleb tasuta liiga ja ma ei tea, kuidas need mehed sellesse suhtuvad, et 100 krooni tahetakse saada. NSK liigast on soovi avaldanud 4 meest.
Yahoo kasutajanimi ja eelmise aasta meeskonna nimi:
1. faatzes-Hornets
2. zaibusa-TRaps
3. punger10- Terror Squad
4. veltu
Sai meestele ka mailid saadetud, et nad endast siin foorumis märku annaksid!

veltu69
31.08.05, 13:48
Eelmisel hooajal NSK liigas osalenuna võtaksin hea meelega B-Liigast osa!

Aramis
31.08.05, 13:55
Väga hea, aga mis on arvamus 100 rahalisest panusest auhinnafondi?

veltu69
31.08.05, 14:25
Nõus 100 EEku välja käima.

Siimphoto
31.08.05, 16:56
Nii...mu sõber, eelmisel aastal kah NSK liigas suht edukalt esinenud BC Magic võtaks kah B-liigast osa (ka juhul kui 100 eek). Kui võimalik, siis paluks talle 1 koht kinni panna ;)

hassan74
31.08.05, 17:40
No nii loen kokku praegused soovid B-liigasse.

1. Jyrka
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Lauri
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47
11.semi
12.veltu69

+dwideng? ja 3 inimest tema mail listist

Asi hakkab ilmet võtma.
:silm4:

Siimphoto
31.08.05, 18:37
dwideng vist osaleb A-liigas, niiet ma ei tea kuidas tal on? Aga ülihea oleks ju kui saaks B-liigale oma commishi...hassan74 oleks kindlasti 1 kandidaat, sest ta siin seda asja hakanud ajama...nimekirjad ja puha....või kas dwideng tahab ka B-liigas osaleda?

agent47
31.08.05, 18:39
mina olen ka 100 nõus välja käima
ja ma tean seda Terror squadi meest, küsin talt järgi kas ta on nõus 100 välja käima(ausalt öeldes ma kahtlen et ta on, aga eks paistab)

dwideng
31.08.05, 18:58
Osalen tõesti A-Liigas ja ei pea B-Liigas osalema, kui see kenasti täis tuleb. Kui aga kohatäidet vaja, siis võin olemas olla. B-igga kohat ka veel see, et võiks olla keegi, kes statistikat teeb ja teistele (kaasaaarvatud A-Liiga omadele) välja paneb. Commish võiks olla keegi kogenud GM. Üldsielt, peaasi et liiga käima läheb ja 20 aktiivselt mängivat tüüpi kohal on.

hassan74
31.08.05, 19:01
Algselt postitas dwideng

Osalen tõesti A-Liigas ja ei pea B-Liigas osalema, kui see kenasti täis tuleb. Kui aga kohatäidet vaja, siis võin olemas olla. B-igga kohat ka veel see, et võiks olla keegi, kes statistikat teeb ja teistele (kaasaaarvatud A-Liiga omadele) välja paneb. Commish võiks olla keegi kogenud GM. Üldsielt, peaasi et liiga käima läheb ja 20 aktiivselt mängivat tüüpi kohal on.

Nõus.Ses mõttes olekski tema osalemine ka B-liigas hea mõte.Sest commishi stafist ei tea ma tuhkagi.
Aga kui keegi B-liigast ise soovib ja soovitajaid leidub, siis bro:õnnelik:

Siimphoto
31.08.05, 19:43
See statistikavärk oleks ideaalne...siis näeks nii A kui B liiga mängijad kuidas teises liigas lood parasjagu on...ikka huvitav vaadata ju....ja kui vaja siis võin ka ise B-liigas osaleda (ka commish olla), aga loodame, et seda ei juhtu ning kohad saab täis ning commisioneri leimae kah liigasiseselt. Ma küsin oma sõbralt (BC Magic), mis ta arvab commisioneri tööst...ta väga kogenud Fantasy mängija ning commisioneri töögi pole tundmatu talle...ta küll siin foorumis ei käi, aga kui läheb registreerimiseks, siis pole seda vajagi, saab asjad seal boardil aetud.

Juveman
31.08.05, 20:31
Juveman lisab ühe tegelase B liigasse :) On teine nõus 100 eeku ka maksma, nii et hassan, uuenda nimekiri esimesel võimalusel, et koht olemas oleks talle.
Tänud.

Ahjaa, päris kindel pole, aga härra skint soovib ka äkki mängida seda. Sai temagi eelmine aasta maitse suhu ja vähemalt kevadel oli ta tahtmist täis, a kuna ta Eestis ei viibi,siis ei oska kindlalt lubada seda. põhimõtteliselt oleks viisakas üks koht tallegi broneerida, eks selgust saab suht varsti.

hassan74
31.08.05, 20:35
Uuendaks, kui paneksid ka nime

Juveman
31.08.05, 20:36
Pane esialgu Juveman +1 ja korras. ma sokutan ta siia foorumisse varsti.

lisan siia postituse lõppu samuti eelmise posti lõpu, kui sa ei näind.

Ahjaa, päris kindel pole, aga härra skint soovib ka äkki mängida seda. Sai temagi eelmine aasta maitse suhu ja vähemalt kevadel oli ta tahtmist täis, a kuna ta Eestis ei viibi,siis ei oska kindlalt lubada seda. põhimõtteliselt oleks viisakas üks koht tallegi broneerida, eks selgust saab suht varsti.

Juveman +1
Skint

hassan74
31.08.05, 20:38
1. Jyrka ?
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Lauri
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47
11.semi
12.veltu69
13.Kirschbaum
14.punger
15.Lamp17

+dwideng? ja 3 inimest tema mail listist ning skint?

On nüüd muudetult vist hetke olukord

Jätan Jyrka hetkel igaks juhuks sisse.Mine tea ehk muudab meelt, aga kui ta seda ikkagi väidab, siis kustutada on lihtne.

Juveman
31.08.05, 20:43
ning skint?

Jah, siuke tegelane--> Skint (http://foorum.soccernet.ee/member.php?action=profile&UID=2837)

hassan74
31.08.05, 20:45
Panin ta küsimärgiga, sest sa ei teadnud veel.Sama moodi on need 3 dwidengi listi meest, sest ei tea kas nemadki on nõus sümboolse rahasüstiga.

kirschbaum
31.08.05, 21:15
Ma olengi siis see Juvemani +1, niiet oleks tore kui mindki sinna listi lisataks.

SDK
31.08.05, 22:21
Jyrkale ei sobinud B-liigas mängida nagu kuskil eelnevas postituses kirjas. Niiet hassan tõmba tema nimi maha B-liiga nimekirjast.

punger
01.09.05, 18:19
Kui võimalik, siis sooviks osaleda B-liigas.

Juveman
01.09.05, 20:10
paluks lisada B liigasse ka foorumi uus kasutaja Lamp17, mees on rahasüstiga nõus ja mänguks valmis, ju võtab millalgi ise kah sõna.

Aitäh

hassan74
01.09.05, 20:27
1. Jyrka ?
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Lauri
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47
11.semi
12.veltu69
13.Kirschbaum
14.punger
15.Lamp17

+dwideng? ja 3 inimest tema mail listist ning skint?
Jätan Jyrka hetkel igaks juhuks sisse.Mine tea ehk muudab meelt, aga kui ta seda ikkagi väidab, siis kustutada on lihtne.

On nüüd muudetult vist hetke olukord

No nii hakkab juba liiga jagu mehi kokku saama.Dwideng võiks nüüd oma semudest märku anda, sest muidu ei tea kas nad juba tabelis või mitte.
:lahe:

SleepWalking
01.09.05, 20:29
võta mind ka nimekirjast maha.
jään siis igavesti selles mängus võitmatuks.

Aramis
01.09.05, 21:39
Ära tee nalja Sleepy...

Juveman
01.09.05, 21:47
Algselt postitas SleepWalking

ära nii küll tee :( Give us a chance!!!

SDK
01.09.05, 22:51
kõik koos: Aramis commishiks! Aramis commishiks! Aramis commishiks!

agent47
01.09.05, 22:52
Unustasin öelda, et üks mees sealt dwidengi listist olen mina(TRaps) ja punger on Terror squad nii, et ärge arvestage enam sellega, et dwidengil on 3 meest veel juurde panna

SDK
01.09.05, 23:33
hoidke alt fantasyhundid! inglismaalt on kuuldusi nagu kaaluks fantasyguru Fazz jälle osalemist sel hooajal...
ses mõttest kehva seis, et A-liiga täis ja samas üleeelmise aasta meister sooviks peale vahelejäänud hooaega osaleda jälle. ei usu, et teda B-liiga rahuldaks... kuid mis teha. kuid vbla olekski B-liiga paras koht enda ülestöötamiseks aasta aega eemal olnud mehele ;)

Fazz
01.09.05, 23:37
Algselt postitas SleepWalking

Haa, m6tsin ka nii (hooaegade 2002/2003 ja 2003/2004 v6itjana ja mulluse vahele ja\'tnuna), a nyyd va SDK utsitusel seda topicut lugedes tekkis taas kange himu osaleda :P
Kasv6i B-liigas, mis vbla ongi nyyd sobivam asjade meeldetuletamiseks etc.

SDK
01.09.05, 23:47
tahan kaaa B-liigas osaleda!!! et saaks aint va Fazziga rinda pista! ma enne ei võta hetkel ainult unistustes eksisteerivat liigavõitu tõsiselt, kui see ei ole tulnud vahetus võistluses ka Fazziga... :kaval:

Fazz
01.09.05, 23:51

tahan kaaa B-liigas osaleda!!! et saaks aint va Fazziga rinda pista! ma enne ei võta hetkel ainult unistustes eksisteerivat liigavõitu tõsiselt, kui see ei ole tulnud vahetus võistluses ka Fazziga... :kaval:

Ooooooooo.. :lahe:

Lauri
02.09.05, 02:26
No laulge juba üksteise akna all siis serenaadi :p

Aramis
02.09.05, 08:08
Uuri Lauri, kas Yahoo mehed äkki teeksid eesti fantasy sõpradele mingi 50 meeskonna liiga. Mine neille külla ja veena neid.

dwideng
02.09.05, 09:06
B-Liiga koosseis viimase seisuga:

1. Jyrka ???
2. Sleepwalking ??? Loodetavasti oli loobumise postitus nali!
3. jazzjansa
4. Lauri
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint

Mulle märku andnud 4-st NSK liiga mehest pole siin sõna võtnud veel üks, seega +1, mis teeb kokku 18 mängijat ja kahtlane Jyrka, nii et 3 meest veel vaja. Kas eelmise aasta soccerneti liigast pole mõnda meest nö. üle?

P.S. Mis sellest Mazzi poolt pakutud Yahoo Mailinglisti teemast saab?

hassan74
02.09.05, 09:12
Kahtlane on veel Sleepwalking, kes väitis, et B-liiga teda vist ei rahulda millegi pärast.

SDK
02.09.05, 09:31
Algselt postitas Lauri

kas tabasin iroonia varjus väikese ärevusnoodi? :D hakkab peale juba üks trashtalk ja smokescreeni ajamine...

dreyd
02.09.05, 10:18
kas siin on kuskil ka maha hõigatud ka juba mingi kuupäev? Ja veel kas ma saan siis ennast tunda juba a-liiga managerina? Ja muidugi Aramis kuningaks, ütlesin seda juba ammu.

SDK
02.09.05, 10:54
Algselt postitas dreyd

kas siin on kuskil ka maha hõigatud ka juba mingi kuupäev? Ja veel kas ma saan siis ennast tunda juba a-liiga managerina? Ja muidugi Aramis kuningaks, ütlesin seda juba ammu.

kuupäeva veel ei ole, kuna pole veel commishit ju. Aramis pole veel murdunud surve all, kuigi lootust on...;)
ja ma arvan küll, et oled nimekirjas ja võid end kindlalt tunda.

Lauri
02.09.05, 17:20

Algselt postitas Lauri

kas tabasin iroonia varjus väikese ärevusnoodi? :D hakkab peale juba üks trashtalk ja smokescreeni ajamine...

Kuule ei, ma teen endale ise ära, te ei pea selleks vaeva nägemagi ;)

skint
02.09.05, 20:28
Phmt ikka jah. Oli see draft ju ikka okt lopupaiku millalgi?

dwideng
03.09.05, 11:17
A-Liigast nüüd natuke.
Vaadates hooaja alguse kuupäeva, siis oleks kõige mõistlikum kuupäev drafti tegemiseks 30-s oktoober, kuna tegemist on pühapäevaga. Kõigil selleks ajaks pidudest kaineks magatud ja kiirematel ka pohmakad põetud. Lisaks sellele saab eelnevatel päevadel teha oma proovidraftid jne. Selline oleks siis esimene välja pakutav kuupäev draftiks A-Liigale. Kellaaeg eeldatavalt õhtusel ajal, kella kaheksa/üheksa paiku.
Et aga drafti aja otsustamiseks oleks ühel mehel määravam sõna öelda, siis tuleks ära määrata ka commish. Siiani on kadidaate olnud kolm. Aramis, SDK ja Silver. Suurem osa toetusest on läinud kas Aramisele või SDK-le. Hääletust ei hakka vast korraldama?! Samas, kui me liiga seadistuste suhtes jäime samaks mis eelmisel aastal, siis võib-olla oleks õige jätta ka commish samaks. Ja arvestades seda, et commish sai oma ülesannetega väga hästi hakkama, oli trade\'ide suhtes objektiivne, auhinnaraha maha ei joonud, siis oleks Aramis parim kandidaat?! \"Jah\" sõna puudub vaid:)
Statistika võtaksin enda peale ja raha kogumise otsustame siis, kui commish määratud. Siis võib rahus hakata pre-rankidele keskenduma:)

SDK
03.09.05, 11:29
Drafti kuupäev on päris mõistlik, nagu eelmiselgi aastal siis umbes.

Aramis! Aramis! Aradropomis! Ardropovmis! Andropomis! Andropovit!... :oih: ANDROPOVIT! ANDROPOVIT! ANDROPOVIT!

Aramis
03.09.05, 15:08
Elagu SDK! Elagu Pärnu vaim!!!
Rahvasuu räägib, et SDKale on sügavast lapsepõlvest ausust ja õiglusemeelt sisendatud ja eks sellepärast ka amet praegu selline. Mina arvan, et SDK on parim kanditaat commishiks.

SDK
04.09.05, 11:20
Ok, olen nõus A-liiga commish olema. Kel midagi minu kandidaadi vastu, sel aega homseni protestida :) Kui kell kukkunud, hakkab raha kogumine peale.

hassan74
04.09.05, 14:54
Võiks sama ka B-lligas teha.Kes commish?

dwideng
04.09.05, 20:59
Ootaks, ehk tuleb ikka 20 meest täis ja kui ei tulegi, siis ehk nõustuvad mõned A-Liigast ka B-Liigas osalema. Kes on nõus üldse commishiks hakkama?

SDK
05.09.05, 10:35
Vastuhääli minu commishiks hakkamise kohta ei laekunud. Tänan usalduse eest ja seega teeme algust osavõtumaksu-auhinnafondi rahade kogumisega. 300 raha nagu eelmiselgi aastal siis. Panen siia üles oma kontonumbri. Maksmisel palun ära märkida nii soccerneti kasutajanimi kui ka tiimi nimi. Kuna drafti ajaks saab eeldatavalt olema 30. okt, siis oleks mõistlik vast seada maksmise tähtajaks 15 okt. Aeg-ajalt lisan siis siia üles maksnud-maksmata isikute nimekirja. Kui Yahoo avaneb ja liiga loodud, panen siia privasse kõigile maksnutele üles ka liigaga liitumiseks vajaliku passwordi.

Urmas Lääne
Hansapank- 1103495375

Martin
05.09.05, 10:49
Kas raha jaotatakse samamoodi nagu eelmine kord ja kuidas see oligi?

SDK
05.09.05, 11:09
Algselt postitas Martin

Kas raha jaotatakse samamoodi nagu eelmine kord ja kuidas see oligi?

ma arvan küll, et jätame samaks:

1. - 2400
2. - 1200
3. - 600
4. - 300
põhihooaja võidu eest 1500

Martin
05.09.05, 11:21
Kas põhihooaja võit ei võiks rohkem olla? Siiski mitmekümne nädala pingutus, mitte ainult paari õnneliku mängu...

Pakuks ehk nii:
1. - 2200
2. - 1100
3. - 600
4. - 300
põhihooaja võidu eest 1800

Tahaks küll põhit 1900-2000 peale ehk isegi pakkuda, kuid vastasseis oleks vist liiga suur.

SDK
05.09.05, 13:09
Algselt postitas Martin

Kas põhihooaja võit ei võiks rohkem olla? Siiski mitmekümne nädala pingutus, mitte ainult paari õnneliku mängu...

Pakuks ehk nii:
1. - 2200
2. - 1100
3. - 600
4. - 300
põhihooaja võidu eest 1800

Tahaks küll põhit 1900-2000 peale ehk isegi pakkuda, kuid vastasseis oleks vist liiga suur.

kas tahad, et ma hakkaks siia otsima sinu enda postitust eelmise aasta teema alt, kus eelneva jaotuse väga heaks kiitsid? :)
samas otsustab siiski enamuse tahe, nii et avaldage aga arvamust! mina oleksin nõus ka Martini pakutud variandiga, samuti põhihooaja võitja tasustamise 2000 peale venitamisega.

dreyd
05.09.05, 13:25
2000 eeki põhihooaja võidu eest.

SDK
05.09.05, 13:36
äkki nii siis?

1. - 2200
2. - 1000
3. - 500
4. - 300
põhihooaja võidu eest 2000

ilusad ümmargused numbrid. põhihooaja võitmine ei takista ju ka PO-d võitmast, nii et pmst ei muutu midagi tegelikult ju.

Martin
05.09.05, 13:43
Tundub parem.

Michkel
05.09.05, 14:26
Hei hei, loodan et ei liitunud arutlusega liiga hilja, olen eelmise aasta NSK liiga võitja, meeskonna nimi oli Jazzz..
Tänu Greenhorni kirjale sain täpsemat infot selle aasta liigade ja selle foorumi kohta, aitäh talle:)

Lugesin kõik postitused läbi ja viisin ennast olukorraga kurssi, mulle meeldib väga mõte monstrumliiga loomisest, ise sooviksin osaleda B-liigas ja olen 100 kroonise rahasüstiga nõus.

Niiet võite mind julgelt kirja panna ja minuga arvestada..

xsess
05.09.05, 14:31
Hmmm.....

ma ise pooldan siiski eelmise aasta varianti. Võitja max. saavutatav auhinnaraha oli eelmisel aastal niigi juba 65% kogu eelarvest, mistõttu arvan, et oleks mõistlik ka teistele veidi kommiraha jätta. Jääb ka järgmisteks kordadeks osalemisrõõm ja...tjah, mis seal salata, ka väike hulk pakendiaktsiisiga kaetud tooteartikleid. ;)

Loodetavasti ma ei eksi, kuid kuna põhihooaja võitja saab niikuinii lisaks põhihooajavõidule vähemalt 300 eeki (esimese IV hulgas PO-s), siis tuleb sellest päris korralik toetus niigi välja. Ja tibusid ju loetakse siiski kevadel, mitte peale põhihooaega :õnnelik:

Siimphoto
05.09.05, 15:39
Oleks samuti nõus vana variandiga rohkem, sest põhihooaja võit on küll tore asi, aga võit kokkuvõttes on ikka kõige tähtsam.

Udupasun
05.09.05, 17:30
Mina pooldaksin ka rahajagamises eelmise hooaja varianti. Ühtlasi ütlen kohe ära, et maksan septembri lõpus palgapäeval. Andam pangale ja sage hambaarsti külastamine on selle kuu eelarvesse juba oma sügava jälje jätnud.

Aramis
05.09.05, 18:14
Mulle sobivad mõlemad variandid. Kuid, kui arvestada, et põhihooaja võtja saab otse nelja hulka, kust ta niikuinii pappi saab, siis ei pea seda 1500 pealt 2000ele ttõstma. Las näitab ka PO-s, et väärt võitma on. Pigem tõstaks üldvõidu summat.

Lauri
05.09.05, 18:29
Ma ise olen ka rohkem see põhihooaja panuse pooldaja, PO-s on juba situatsiooniline, kui ikka vigastus, siis vigastus ja lugu nukker.

AGA, Aramise välja toodud tahk muidugi veenab mind ümber, et vana süsteem on suhteliselt viisakas.

dwideng
05.09.05, 19:05
B-Liiga koosseis viimase seisuga:

1. Jyrka ???
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Lauri
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint
18. Michkel (Jazzz)

Kui Jyrka ei osale, siis puudu 3 meest. Otsige 3 meest juurde...maa alt ja ma pealt, vaenlaste ja sõprade seast.

Mis puutub A-liiga raha jaotamisse, siis eelmise aasta oma oli minu arust hea küll.

Lauri
05.09.05, 19:57
Ma nagu ikka A-liigasse pürgisin, niimoodi tehtigi ära siis?

SDK
05.09.05, 20:30
commish tuli. vaatas kõnealused probleemid üle. otsustas:

1. Jääb eelmise hooaja variant rahajagamises
2. Lauri = The Replacements ja osaleb A-liigas
3. SleepWalking tuleb ära moosida osalemiseks B-liigas. Ei saa lasta tal ülbitsema jääda võitmatuse oreooliga!
4. B-liiga täitmiseks panna kommid üles Delfisse ja kuhu iganes veel.

Hau!

Aramis
05.09.05, 20:52
Suu commish on tark nagu iidne giptuse vaarao. Hea tunne, et asi on õigetes kätes.

artz
05.09.05, 21:00
Makstud ja sellega kaasnes esimene draftivalik :D loodetavasti. Auhinnarahad mind niikuinii ei puuduta nii et vahet pole mis summad kuhu lähevad, tase on lihtsalt niivõrd kõva - ei tasu tyhja selle pärast pead vaevata. Ilusad summad kyll, kuid olukorda kainena hinnates - ei pea oma tulemustes nii väga jälle pettuma.

Tagasihoidlikkus pole kunagi halb, äkki... :kaval:

SDK
05.09.05, 21:14
A-liiga osalemistasu maksnud manageride nimekiri:

1. Kuressaare Kossakad - albertz
2. Lihula Turbopullid - dwideng
3. Higised Rymbad - Udupasun

Osalemistasu 300 raha saab maksta:
Urmas Lääne
Hansapank- 1103495375

Udupasun
05.09.05, 21:22
Mees annab sõna, mees võtab sõna. Ehk siis käesolevaga ütlen lahti pisut varem väljaöeldust ja panen raharongi Ühis- ja Hansapanga vahele sõitma.

dwideng
05.09.05, 21:56
Sorry Lauri, hassan74 alustas nimekirjaga ja on Su kogemata sisse pannud, ma ka ei kontrollinud korralikult.

B-Liiga koosseis parandusega:

1. Jyrka ???
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint

Kui Jyrka ei osale, siis puudu 4 meest. Otsige 4 meest juurde...maa alt ja ma pealt, vaenlaste ja sõprade seast.

EgoTrip
05.09.05, 22:41
B-liigas ka raha jah
100.-
olen käsi

17
05.09.05, 22:51
Mind ka B-liigasse siis:õnnelik:

Siimphoto
05.09.05, 22:53
Väga hea. Paistab, et B-liigast saab kah asja ilusti ning loodame, et siis liigasüsteem läheb tööle! Aga kuidas see B-liiga rahajagamine lõpus toimub, võiks selle kah paika panna...
Ning samuti see, et rahasüsti teen oktoobri alguses.

Juveman
05.09.05, 23:32
Algselt postitas 17

Eelmise hooaja jama ei kordu?

SDK
05.09.05, 23:47
Algselt postitas Juveman

Algselt postitas 17

Eelmise hooaja jama ei kordu?

kuulan huviga

Juveman
06.09.05, 00:06
20. Kuressaare Lakers 53-154-3

Algselt postitas 17

Kui järgmine aasta taoline ettevõtmine toimub, siis luban, et võtan aktiivselt osa. Seekord vist kaks-kolm korda logisin sisse:P

kui tal tõsi taga oli, siis minugi poolest, aga muidu ei ole ju mõtet mängima hakata, kui selline asi kordub.

SDK
06.09.05, 08:42
eile õhtul paistis kutt küll indu täis olevat- lubas mind A-liigast järgmine hooaeg välja kukutada ja üldse kõik maatasa teha... nooruse uljusega korvab paljudki puudujäägid...;) ma juba kartsin, et toimus mingi kamm a la et droppis kõik mehed waiverisse vms. no vaatame, äkki võtab noorsand ise ka veel sõna siin korra oma eelmise aasta käitumise seletamiseks.

hassan74
06.09.05, 09:29
Sorry Lauri, hassan74 alustas nimekirjaga ja on Su kogemata sisse pannud, ma ka ei kontrollinud korralikult.

Vabandust, aga kuna ei suutnud nime A-liigaga kokku viia, siis panin B-sse.Aga ei juhtunud hullu midagi.

Mõni asjatundja võiks siis B-liiga auhinnaraha tabeli kirjutada hindamiseks.

SDK
06.09.05, 09:42

Mõni asjatundja võiks siis B-liiga auhinnaraha tabeli kirjutada hindamiseks.

auhinnafond tuleb kokku 2000. pakuks siis ehk:

1. 1000
2. 400
3. 200
4. 100
põhihooaja võit - 300

dwideng
06.09.05, 09:49

1. 1000
2. 400
3. 200
4. 100
põhihooaja võit - 300

A-Liiga süsteemist tulenevalt, tuleks:
1. 800
2. 400
3. 200
4. 100
põhihooaja võit - 500

Kumb parem tunduks?

dwideng
06.09.05, 10:20
B-Liiga koosseis seisuga 06.08.2005:

1. 17
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint

Jyrka võtsin maha nimekirjast, kuna Ta pole endast märku andnud!
3 meest puudu.
Ühtlasi teen ettepaneku B-Liiga commishi suhtes. Kogenud fantasyguru ja kogenud commish Fazz võiks asja enda peale võtta äkki?!?

jazzjansa
06.09.05, 11:47
Algselt postitas dwideng

1. 1000
2. 400
3. 200
4. 100
põhihooaja võit - 300

1. 800
2. 400
3. 200
4. 100
põhihooaja võit - 500

Kumb parem tunduks?

Isiklikult pooldaksin varianti, mis soosiks põhihooaja võitjat, kuid eks enamus ikkagi otsustab. Või siiski otsustab commish.
Rääkides commishist, siis selles osas erilisemad erisoovid puuduvad. Kuid siiski siiski. Kogenud fantasyguru Fazz võiks küll üht koma teist vedada, kuid ilmselt ta seda vastutust ajapuudusel enda kanda ei võta. Ma muidugi eeldan seda.

SDK
06.09.05, 15:01

4. tiimil veel nime pole - xsess
5. Iron Maiden - Aramis
6. KK Nõmme - Semi

Urmas Lääne
Hansapank- 1103495375

17
06.09.05, 15:05
Algselt postitas Juveman

Algselt postitas 17

Kui järgmine aasta taoline ettevõtmine toimub, siis luban, et võtan aktiivselt osa. Seekord vist kaks-kolm korda logisin sisse:P

kui tal tõsi taga oli, siis minugi poolest, aga muidu ei ole ju mõtet mängima hakata, kui selline asi kordub.Luban! Luban! Luban! et ei kordu:) Ausalt noh!

Aramis
06.09.05, 15:33
Algselt postitas 17

Algselt postitas Juveman

Algselt postitas 17

kui tal tõsi taga oli, siis minugi poolest, aga muidu ei ole ju mõtet mängima hakata, kui selline asi kordub.Luban! Luban! Luban! et ei kordu:) Ausalt noh!

Eks sa ise tead. See eksimine viiks su reitingud ikka väga madalale.

EgoTrip
06.09.05, 15:43
Algselt postitas dwideng

1. 1000
2. 400
3. 200
4. 100
põhihooaja võit - 300

1. 800
2. 400
3. 200
4. 100
põhihooaja võit - 500

Kumb parem tunduks?

dwidengi oma kõlab paremini

Fazz
06.09.05, 20:06
Algselt postitas jazzjansa

Rääkides commishist, siis selles osas erilisemad erisoovid puuduvad. Kuid siiski siiski. Kogenud fantasyguru Fazz võiks küll üht koma teist vedada, kuid ilmselt ta seda vastutust ajapuudusel enda kanda ei võta. Ma muidugi eeldan seda.

Heameelega oleks commish, a kardangi et v6ib tulla perioode kui iga pa\'ev netti ei pa\'a\'se..

Teisi siit liigast vist ei tunne, a nii sleepwalking kui jazzjansa ka\'raksid commishina kyll! :lahe:

SDK
07.09.05, 09:24

4. tiimil veel nime pole - uukaa
5. Iron Maiden - Aramis
6. KK Nõmme - Semi
7. Koonga BeerGynt - jutajass (ohoo! ka Pärnumaa mees? :))
8. The Replacements - Lauri
9. BC Pärnu Paugud - Y2KViinaordu
10. BC RR - raivo23

Urmas Lääne
Hansapank- 1103495375

keda huvitab, siis MSN: urrood@hotmail.com

dwideng
07.09.05, 10:54
Algselt postitas Fazz

Heameelega oleks commish, a kardangi et v6ib tulla perioode kui iga pa\'ev netti ei pa\'a\'se..

Teisi siit liigast vist ei tunne, a nii sleepwalking kui jazzjansa ka\'raksid commishina kyll! :lahe:

Ja mida aravavad asjast Sleepwalking ja jazzjansa? Kas üldse arvavad?

hassan74
07.09.05, 14:29
Algselt postitas dwideng

1. 800
2. 400
3. 200
4. 100
põhihooaja võit - 500

Kumb parem tunduks?

Toetaksin samuti seda varianti.

jazzjansa
07.09.05, 21:26
Algselt postitas dwideng

Algselt postitas Fazz

Ja mida aravavad asjast Sleepwalking ja jazzjansa? Kas üldse arvavad?

Ausalt öeldes ei arva jazzjansa sellest mitte kui midagi. See siis tähendab seda, et commishiks ma kohe kindlasti ei sobi/ei hakka, sest kui nüüd asjad niimoodi ei lähe nagu mina tahan, siis tuleb õige pea sammuda teiste eakaaslastega ühtses rivis ning laulda laulu \"Mari läks marjule\"....

Ning see pole mitte teps tore commish ju, kes kuskil Virumaa metsades olematut internetti taga ajab..

SleepWalking
07.09.05, 21:27
Olgu, annan alla. B-liiga onud saavad algaval hooajal seega kordumatu võimaluse tõestada, et mu varasemad tulemused on olnud seotud algajale omase õnnega.
Beam me up, Scottie! (or dwideng)

Lauri
08.09.05, 00:18
Jätkaks jah jätkuvalt The Replacements nime all, nii järjepidevuse mõttes

ja ma tahan teada täpselt mis kaardid sul olid, kui sa minu raha panustad.

SDK
08.09.05, 02:03
Algselt postitas Lauri

ja ma tahan teada täpselt mis kaardid sul olid, kui sa minu raha panustad.

vahet pole, mis kaardid tulevad. kui mängu kätte ei tule, siis bluffin...

Lauri
08.09.05, 02:08
Loodame, et oled kaardimängus siis tugevam kui grammatikas :D

SDK
08.09.05, 07:47
Algselt postitas Lauri

Loodame, et oled kaardimängus siis tugevam kui grammatikas :D

kui, siis natukene...;)

dwideng
08.09.05, 10:26
B-Liiga koosseis seisuga 08.09.2005:

1. 17
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint

3 meest ikka puudu.
Sama asi Commishiga. Kas kellelgi on commishiks olemise kogemust? Ettepanekud?

Tundub, et paljud otsustavad A-Liigas jätta meeskonna nime samaks. St. see Linna nime sisse toomine jääb siis ära vist?!

artz
08.09.05, 17:19
Mõtlesin et äkki ....:doh:
... äkki panex igayx oma kunstiande proovile ning treiks mingi embleemi vastavalt oma nimele välja ja hiljem sätiks selle oma kasutajanime juurde yahoo fantasy kasutaja lehel. :lahe:

Aramis
08.09.05, 18:09
No see oleks (tsiteerides Vremjat) \"pederastide pidu ja pillerkaar\", kui ma oma satsi nt Nõmme Maideniteks nimetaksin.
Aga kui aus olla, siis pole ma raske hevi lipulaevaga midagi suurt saavutanud. Ehk tooks nimevahetus õnne.

Lauri
08.09.05, 22:25
Või teiselt poolt võiks ka B-liiga tuua ;)

Aramis
08.09.05, 23:05
Võimalik...no mul on igatahes võimalik alati Nõmme Käbi võtta...Kaks A-liiga meest peaks selle nime vahvust teadma.

Martin
08.09.05, 23:52
Algselt postitas Aramis

Võimalik...no mul on igatahes võimalik alati Nõmme Käbi võtta...Kaks A-liiga meest peaks selle nime vahvust teadma.

Mina pole neist üks!

Lauri
09.09.05, 00:03
Sind ei olnudki mõeldud, eksole!

Udupasun
09.09.05, 00:22
Ma isegi ei julge arvama hakata mida selle \"vägevuse\" all antud hetkel mõeldud on.

dwideng
09.09.05, 08:57
Embleemi idee päris hea. Hattickist vist!?:) Mul seda va annet ei ole, aga kui aega saan, siis klopsin miskit kokku, pilt mis seal hetkel on, on nii kui nii alla igasugust arvestust.

Mis nime muutmisse puutub, siis ega ma ka oma Greenhornist väga loobuda ei taha/tahtnud, samas, ega vahet pole.

Kui B-liigasse 3 meest juurde ei leia, siis peavad arvatavalt paar-kolm A-Liiga meest osalema. Et anda B-Liigas osalejatele ettekujutus liigast, kus 20 meeskonda. Ise olen kohe käsi:)

SDK
09.09.05, 11:26
Algselt postitas dwideng

Kui B-liigasse 3 meest juurde ei leia, siis peavad arvatavalt paar-kolm A-Liiga meest osalema.

rahu, ainult rahu! aega veel küll...

eika
09.09.05, 16:47
Võiks ju C-liiga kah teha, kus pelavad mängijad, kes ei viitsi pappi vahele panna. Tuleks rahaliigadele tasapsi järelkasvu ja värki...keegi viitsiks asja vedada?

SDK
09.09.05, 17:00
Algselt postitas eika

Võiks ju C-liiga kah teha, kus pelavad mängijad, kes ei viitsi pappi vahele panna. Tuleks rahaliigadele tasapsi järelkasvu ja värki...keegi viitsiks asja vedada?

ma just mõtlesin, et peaks mingi noortekoondise ka kokku ajama. suht raske ülesanne ainult hetkel mängijate turgu vaadates... no aga proovi, hakka asju ajama ja vaata palju rahvast kokku saaksid esialgselt. eks siis saab edasi mõelda ;)

eika
09.09.05, 19:59
Ma olen liiga laisk inime, et midagi korraldama hakata:lahe:

SDK
09.09.05, 21:50
Algselt postitas eika

Ma olen liiga laisk inime, et midagi korraldama hakata:lahe:

sitt lugu siis

SDK
09.09.05, 22:23

1. Kuressaare Hagijad - albertz
2. Lihula Turbobulls - dwideng
4. Lords of the Pärnu - uukaa
5. Iron Maiden - Aramis
6. KK Nõmme - Semi
7. Koonga BeerGynt - jutajass
8. The Replacements - Lauri
9. BC Pärnu Paugud - Y2KViinaordu
10. BC RR - raivo23
11. FSC Capital Loosers - CapitalLooser
12. Välgupoisid - jaak20
13. Kohila Kolvid - dreyd
14. The Revenge - revenger

Lauri
09.09.05, 23:27
Ise hiilid maksmisest kõrvale, jah?

SDK
09.09.05, 23:33
Algselt postitas Lauri

Ise hiilid maksmisest kõrvale, jah?

ei ole ju mõtet raha edasi-tagasi liigutada...;)

Lauri
10.09.05, 00:17
A nimekirja võiks siis ju ennast panna, innustaks teisi maksma ;)

SDK
10.09.05, 00:20
Algselt postitas Lauri

A nimekirja võiks siis ju ennast panna, innustaks teisi maksma ;)

sa vist ei saanud päris hästi aru, mida ma silmas pidasin aga las ta olla...:)

Lauri
10.09.05, 01:26
Väga ülbeks läinud, ma vaatan...

SDK
10.09.05, 10:15
Algselt postitas Lauri

Väga ülbeks läinud, ma vaatan...

sel võib siiski tõepõhi all olla, et raha inimesi muudab...

therevenge
12.09.05, 11:48
Igatahes minulgi nüüd makstud, eks näis palju sellega tegelemiseks aega jääb aga samas eelmine aasta oli juba suht norm minu kohta :lahe: nii ,et tuleb hakata tegusid jälle tegema - et mitte B liigasse kukkuda :õnnelik: :viha: :õnnelik:

artz
13.09.05, 22:23
Embleemi teemat vist ei võetud eriti tõsiselt, ma igatahes nikerdasin oma tiimile midad välja. Muutsin ka natuke selle käigus ka oma nime:P

SDK
14.09.05, 12:36
Albertzil päris hea embleem muidu!

Tahtsin A-liiga omade käest küsida üle, et kas 30. okt on normaalne aeg draftiks? ja kellaaeg kuskil 18.00. Pühapäev jne. Või teeme 29. okt ja laupäeval? Mis te arvate?

Ja kes mäletab mis kamm eelmine aasta selle talveajale üleminekuga oli? drafti aeg liikus kuhugi poole viimasel hetkel vms?

dreyd
14.09.05, 12:57
noh pühapäev on ikka iga kell parem, see järgmine päev on tööpäev jne fakt töötab raudselt pühapäeva kasuks. Ja teoreetiliselt peaks kella keeramine ka drafitaega mõjutama. Kellad pannakse taha...ja veel tund aega:)

Siimphoto
14.09.05, 13:46
Esiteks minagi oleks pühapäevase drafti pooldaja, aga kellaaeg võiks veidi hilisem olla....nii 20.00 umbes.
Teiseks kuhu ja mille jaoks te seda embleemi tegite? Kas seal fantasy keskonnas saab seda kuskile panna?

SDK
14.09.05, 13:59
Aeg on näidanud, et see draft võtab meil kuni 3 tundi aega. siis kella 20.00 algusega läheks asi päris hiliseks...

embleemi saab jah Yahoosse üles panna oma kasutaja alla.

dwideng
14.09.05, 15:59
Drafti suhtes savi, peaasi, et nädalavahetusel.
Tegin kah omale embleemi, kuid kuna mu kunstianne on olematu, siis pole suurem asi. Aga oluline, et on olemas ja et ise tehtud:)
http://www.hot.ee/christian21/turbobulls.jpg

Jaak Taal
14.09.05, 16:31
Olen ka B-liigast huvitatud, nõus maksma 100 eeku.

hassan74
14.09.05, 17:31
Tore nüüd vist B-liigast vaid 2 veel puudu
Vedage sõbrad siia.
;)

dwideng
14.09.05, 18:25
Põhjust B-Liiga nimekirja uuendada:

B-Liiga koosseis seisuga 14.09.2005:

1. 17
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint
18. Jaak Taal

Commish? Sleepy?

SDK
14.09.05, 20:33
kuigi mul veel kindlat vastust pole, julgeksin broneerida ühe koha B-liigas NBA huvilisele Läänemaalt.

Orange Owl
15.09.05, 00:00
Oleks ka huviline. Kuigi Yahoo liigat pole varem mänginud, siis NBA-d jälgin pea igapäevaselt ja usun, et saaksin asjaga hakkama. Mingites liigades olen üritanud varem ka kaasa teha, aga need on paraku väga kähku väljasurnud, nii et kogemustega eriti ei hiilga, küll aga huviga.