320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kasiino

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kasiino

    Kui tihti külastate, suurimad võidud, laud vs aparaadid jne.

    #2
    Vastus teemale \'Kasiino\'

    Alusta siis enda kogemustest
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kasiino\'

      Mina alustaksin abi otsimisest.
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kasiino\'

        Ühe korra Tartus käisin, alustasin 10 krooniga ja võitsin vist 37, selle eest läksin ostsin endale hambaharja, kuna olin kasutusel oleva koju unustanud.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kasiino\'

          Algselt postitas vandersell


          Mina alustaksin abi otsimisest.
          Minul õnneks abi otsida pole vaja kuna kasiinos olen 5 aastat tagasi ühe korra käinud: 25 krooni eest münte ostnud ja 5 minutit hiljem need 40 krooni vastu välja vahetanud:P
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kasiino\'

            SDk, ära keelita inimesi kurjale teele...

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kasiino\'

              Jube koht on ütleks. Korra mõtlesin, et teen ka ikka proovi, läksin siis aparaadi taha, tõmbasin mingit kangi, vajutasin nuppe ja nii kiiresti polegi ma veel kunagi 25 eeku kaotanud. Kulus selleks oma pool minti vist. Ent teinekordki ju võiks.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kasiino\'

                Külastage meid jälle
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Kasiino\'

                  laevapeal olen viimased myndid aparaati pannud. muidu hoian nendest kohtadest eemale

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Kasiino\'


                    üks viimaseid kogemusi oli kui suutsin 25\'st kroonist 50 teha (või midagi sinnapoole) ja kasiinost väljudes avastada et auto oli parkimiskorraldajate poolt ära veetud.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Kasiino\'

                      Hiljuti Lätis olles olin mingi ~200 eeguga plussis pokkeriautomaadis aga kuna rahast oli suht kama, siis tõstsin panuse mingi ~25 peale ning oh üllatust kaotasin 8 järgnevat mängu ning lahkusin mõne kroonise kaotusega kokkuvõttes.
                      Aga vast satun kasiinost ka siinmail läbi kui kunagi 21 olen ja saan sitaks rikkaks ja ostan suure maja ning uhke auto jne jne
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Kasiino\'

                        aegateenides sai Valgas kohalikust rahaparadiisist 10-st eequst täpselt üks sott, kulus muidugi marjaks ära. Aga muidu jätab koht külmaks.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Kasiino\'

                          Rääkige-rääkige, et te plussis olete. Elu sees ei usu. Ma muidu olen plussis, täiega noh Kasiinos ei käi, netis pelan, Texas Hold\'Em või siis lihtsalt 1X2, simple.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Kasiino\'

                            kasiinos olen ma käinud imevähe, küll aga olen natuke kasiinoväliselt mänginud. enamus kasiinodes mängitavatest mängudest on ausalt-öeldes sügavalt mõttetud - nende võigukoefitsent on u 90 kuni 97,2 (rulett), mis tähendab, et lõpuks kaotad sa alati. no muidugi võib sul õnnestuda leida tagauks automaadi programmis või leppida kokku diileriga, aga see on juba teine teema - sama hästi võib kusagilt mujalt varastada. ühesõnaga kaotad alati..

                            ei siiski mitte, sest on üks pisut eriline mäng. loomulikult on see Black Jack. esmapilgul täiesti primitiivne mäng - kolm 13*13 tabelit määravad ära ideaalstrateegia. õpid need pähe ja lähed sõpradega mängima. kordamööda pank olles tõmbad nad alati lõpuks lohku, juhul muidugi, kui nad neid samamoodi phe pole õppinud.

                            kasiinos on aga teine asi - nimelt ei lubata sul pank olla. see tähendab aga, et isegi ideaalselt mängides kaotad sa lõpuks napilt. vahe tuleb sisse seetõttu, et kui sa end lõhki võtad, siis korjab pank ise kaarte ladumata raha ära. ideaalis kaotad mõne protsendi.

                            tegelikult on aga asi peenem, nimelt kehtib kogu see eelmine jutt juhul, kui kaardid on pakis ühtlaselt jaotunud. aga nad ju ei ole seda!
                            Black Jacki mängitakse kuue kaardipakiga, kusjuures alati jäetakse umbes kolmandik sellest kuuepakisest patakast mängimata. teisalt sisaldab 4 äralaotud kaardipakki päris palju infot. nimelt tekib olukordi, kus ühel hetkel on mängija panga ees eelisseisus i.e. võidukoefitsent on üle 100%. see juhtub siis, kui pakis on järel hästi palju suuri kaarte (8+). põhiidee on lihtne - jälgid mahaläinud kaarte arvestad seeläbi välja, mis seis on järelejäänud pakis. kui juhtub, et see muutub sinu jaoks soodsaks, siis mängid maksimumpanustega.
                            tegelikult on asi muidugi suht peen. kaardiloendurid visatakse pikema jututa kasiinost välja ja tema pilt riputatakse turvateenistuse seinale. võib ka peksa saada. iga mängulaua juures on alati kaamera. üldiselt loendur ise panuseid radikaalselt ei muuda, pigem annab õigel ajal märku rahajõmmile, kes liitub juba nn \"võidulauda\" ja mängib maksimumiga. kui pakk on tasakaalust väljas, siis muutub pisut ka mängustrateegia, kuid see on ikkagi kõigest paar 13*13 tabelit.
                            kõige lihtsam reegel oli minu mäletamist mööda selline, et kaart alla 7 on +1 ja üle 7 on -1. 7 on null.
                            patakat võis lugeda võidukaks, kui tulemus oli u +4 paki kohta. see tähendab, et number tuleb läbi jagada mängitud pakkide arvuga. noh näiteks, kui hakkad seda kuuepakist patakat lugema ja poole peal on seis +12, siis jagad selle kolme pakiga läbi ja saadki, et allesolevas patakas on seis +4 paki kohta. aeg avada rahakotirauad!
                            teil, austatud foorumlased, ma seda katsetada siiski ei soovita, kuna tõenäoliselt saate te turvameestelt lihtsalt tohlakat.
                            kui kedagi aga peaks asi rohkem huvitama, siis googeldage nimega umbes Black Jack Card Counting. vin kinnitada, et täpsemad loendusmetoodikad ja tulemusele vastavad strateegiad on juba üpris keerukad ja tavaaju võib hätta jääda. maailmaajaloo üks legendaarsemaid kaardiloendajate jõuke koosnes Stanfordi matemaatikateaduskonna tudengitest ja nende hämaratest rahastajatest, ning mängimine toimus Las Vegase jõelaevadel.

                            rohelineKonn europrojektist \"Matemaatika noorsoo seas populaarseks\"
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Kasiino\'

                              Samal teemal on ka film. Päris kehv film oli, kuid idee oli sama. Tudengid. Loendasid.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X