PDA

View Full Version : NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Aramis
17.08.05, 18:56
Hoki hooaeg toimub ka see aasta. Kas saame rahaliiga jagu mehi kokku?

Udupasun
17.08.05, 23:07
Käsi. Viimati sai vist isegi neljas koht kätte saadud.

jutajass
18.08.05, 09:01
kah nõus

Tembu
18.08.05, 09:13
Just uurisin, millal saab liiga moodustada ja drafti ajad paika panna. Ei saanudki targemaks kahjuks. Aga rahaliigaga ikke nõus. Kui keegi hea inimene veel ütleks, et mis mu meeskonna nimi oli....Minnesota NorthStars vist...

CapitalLooser
18.08.05, 11:05
Jah, viimane aeg oleks selline mäng, kui jäähoki endale meelde tuletada.

jazzjansa
19.08.05, 10:08
Egas siis midagi. Tahtsin vaid seda öelda, et minuga võib igal juhul arvestada. Suveräänne teine koht vajab ju kaitsmist.

Algselt postitas Tembu

Just uurisin, millal saab liiga moodustada ja drafti ajad paika panna. Ei saanudki targemaks kahjuks.

ning kui praegu tiba uurida, siis peaks isegi saama pisut targemaks...seega jookskem kõik pre-rankingut koostama..

Lauri
19.08.05, 14:00
Kah käpp

Tembu
22.08.05, 11:15
Härrased! On aeg live drafti aeg paika panna!
Nädala ees ja õhtul kuskil kell 8?

kyps
22.08.05, 13:23
ees?:)

Tembu
22.08.05, 13:33
sees, ikka sees:)

kyps
22.08.05, 13:49
viskad lingi kah? tegelt ise rahaliigast huvitet pole, aga see tasuta variant kah ju olemas?

Aramis
22.08.05, 16:41
Palun Küps - siin sulle link (http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey)

Aga nüüd tuleks mõtelda, kas paneme rahaliiga käima. Peas mõlgub paar nime veel, kes võiks lisanduda, aga ...Samas poel ka viga kui meid 10-12 kokku on. Livedraft lõppeb 27.10 ...põhimõtteliselt on asja organiseerimiseks aega maa ja ilm.

Lauri
23.08.05, 02:29
Lõpetage ära see nädala sees, diskrimineerimine ajavahega meeste suhtes!

Woland16
23.08.05, 10:02
Olen kah käpp. Woland´s Knights eelmisel hooajal.

Maarek
29.08.05, 20:54
Kuna NHL natuke tuttavam teema kui NBA teeks vist isegi proovi ;)

Aramis
29.08.05, 22:18
Ok...loob juba. Ma arvan, et vajadusel võin NHLis commishiks olla. Arvatavasti tuleks mingi 10-15 septembri ajaks nimekiri lukku lüüa...tõenäoliselt ehk natuke varemgi.

Fazz
04.09.05, 15:38
Jee, liigade loomine ja ra\'nkingute sa\'ttimine Yahoos juba toimib.
M6tsin et kui juba NBA fantasy\'s sai lubatud kaasa teha, siis miks mitte ka NHLi omas.. ja kuna mullune hooaeg ja\'i NHLis a\'ra, vajab ka 2003-04 tiitel (siis Fantasysport.ee A-liigast) kaitsmist..
Nii et lisandage ka mind siia listi siis.
Aramis commina oleks ka cool. :lahe:
Osalustasu nagu NBA A-liigaski siis 300 eeki?

jutajass
08.09.05, 11:33
vaikus naa pikalt, loodetavasti on tormi õige pea oodata või..... .

jutajass
14.09.05, 21:05
nu kas sest asjast asja ka saab või jääb see aasta ära?

Aramis
14.09.05, 21:22
Peaks ikka tegema!

Udupasun
19.09.05, 17:51
Teeks selle asja ilma rahata ära? Et saaks asja nagu jälle ree peale.

Kahjuks on eelnevad hooajad näidanud, et commishina pole ma suurem asi, muidu võtaks asja kasvõi enda peale. Aramis? :)

Maarek
19.09.05, 19:35
Algselt postitas Udupasun

Teeks selle asja ilma rahata ära? Et saaks asja nagu jälle ree peale.

Teeks siis tõesti ilma papita.

Lauri
19.09.05, 23:35
Tundub, et muidu jah aktiivsust ei ole eriti, et pigem teeme ilma papita kui ei tee papiga :p

tkkt
20.09.05, 01:30
Mina oleks ka käpp! Kui saaksin omale kusagilt natukene raha pangakaardile - kuradi tartu õlu!

Aramis
20.09.05, 12:49
Sorry. Olin ära. Ma ei teagi. Oleneb, kuidas soov on. Kui raha, siis panen konto üles ja teen liiga.

jutajass
20.09.05, 13:30
olen mõlamat pidi käsi,aga pigem võiks ikka vähe nodi vahel olla

Udupasun
20.09.05, 13:37
100 krooni pole muidugi suur raha aga mängulisust lisaks kenasti.

Aga ma kardan seda et me ei saa raha peale mängides eriti suurt kampa kokku. Tasuta variandi puhul jääb vähemalt see lootus, et meil õnnestub oma ridadesse meelitada asjast huvitatud uustulnukaid kes veel raha peale mängimist pelgavad.

Peaks selle asja suht kiiresti ära otsustama, sest oktoobri alguses läheb juba hooaeg lahti ja ka sobilikke drafti aegu jääb aina vähemaks.

Aramis
20.09.05, 17:29
Teeme siis rahata - aga peaasi, et normaalsed inimesed oleks, kes kaasaa teevad. Tegin sellise liiga, püarandage kui miski valesti on - ei pruugi kõik meeles olla:

League Name: NHL Fantasysport A-Liiga

League id: 56893
Password: soccer
Draft Type: Live Draft
Draft Time: Wend Oct 5 6:45pm EEST [ Add to My Calendar ]
Max Teams: 20
Scoring Type: Head-to-Head
Max Moves: No maximum
Max Trades: No maximum
Trade Reject Time: 2
Trade End Date: March 9, 2006
Waiver Time: 2 days
Can\'t Cut List Provider: Yahoo! Sports
Trade Review: League Votes
Min Games Played: 3
Weekly Deadline: Daily - Tomorrow
Start Scoring on: Week 1
Roster Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, Util, Util, Util, G, G, BN, BN, BN, BN, BN, IR, IR
Stat Categories: G, A, +/-, PIM, PPP, SHP, GWG, W, GAA, SV%, SHO
Time Zone: Europe/Istanbul

Alguses panin, et pühapäev, aga siis tuli mneelde, et mind ennasty pole see nädalavahetus eestis. JA siis panin kõige hilisema aja mis sai - 5.okt kell 18.45..karta on, et mõni ei saa sel ajal, aga ...,no mõtleme seda asja...

Aramis
20.09.05, 23:05
Krdi krt, ma ütlen. See aja paika panemine on lootusetu. MA ise näituseks lähen ära 30ndal mingi 7-8 paiku ja tulen 4ndal kell 9... Seega minule ideaalseks oleks 4.okt kell 22.00 .... Kardan, et see on selgelt liiga radikaalne. Reedel 30ndal kui me just kell 18.00 ei alusta, siis mina ei jõua. Pakuks need kellaajad praegu välja...

Lauri
20.09.05, 23:29
See nädala sees teema on muidugi äärmiselt kahetsusväärne lugu välismaal elavatele.

Aga ma siin ääremärkusena ütleks, et 16-liikmeline hattricki liiga tegi oma drafti ära (15 per team) 30 minutiga umbes. Et orienteerume, ytleme tund aega meie liigaks, äkki ei ole see pühapäeva õhtu nii radikaalne lähenemine.

Aramis
21.09.05, 00:32
Algselt postitas Lauri

See nädala sees teema on muidugi äärmiselt kahetsusväärne lugu välismaal elavatele.

Aga ma siin ääremärkusena ütleks, et 16-liikmeline hattricki liiga tegi oma drafti ära (15 per team) 30 minutiga umbes. Et orienteerume, ytleme tund aega meie liigaks, äkki ei ole see pühapäeva õhtu nii radikaalne lähenemine.

See on ka eriti lollakas liiga...Läksin täna vaatasin, et mis toimub - juba meeskond olemas. Kusjuures kui paar NA meest välja vahetada, siis täitsa võimalik sats. Laurilt saab ehk mingi normaalse mehe ka Lemieuxi eest ;)

Lauri
21.09.05, 03:09
Algselt postitas Aramis

See on ka eriti lollakas liiga...Läksin täna vaatasin, et mis toimub - juba meeskond olemas. Kusjuures kui paar NA meest välja vahetada, siis täitsa võimalik sats.

Asjatundmisega vb mehed ei hiilga, samas drafti trenni sain kätte. Ja noh, arvestades sinu mittekohalolu, siis ega sa nutta ei saa jah.

Aramis
21.09.05, 10:58
Ei - seda ma ei tea, kas nad asja tunnevad. Tõenõoliselt ikka tunnevad päris hästi...Ma lihtsalt olen halvasti meelestatud kuna sellest riti varajasest draftist ilma jäin.

jutajass
21.09.05, 11:14
kas platsimeestel ei võiks pealevisete kat-i olla

Aramis
21.09.05, 12:37
Pole paha mõte...see küll vähendab loovate ja söötvate meeste osatähtsust, aga pealevise on siiski oluliseim tegur eduks ja kuna nii kaitsjad kui ka ründajad peale viskavad, siis...Samas just kaitsjaid vaadates - PIMid annavada agressiivsele kaitsjale liigas vajaduse ja pealevise tõstaks ründava kaitsja osakaalu ja tähtsust - mina olen pealevisete poolt. Samas jälle nihkub paigast väravavhi ja väljakumängijate statside suhe...peaks siis midagi ka VVile juurde mõtlema.

Aramis
21.09.05, 12:38
Ah jaa...sellest draftist. Teeks siis see nädalavahetus ära - kuidas on rahval laupäeva või pühapäeva õhtuga lood?

jutajass
21.09.05, 13:52
Kui on nädalla lõpuks oodata meeskondade kahekordistumist, siis võiks ära taha küll.Vastasel juhul võiks oodata ehk on lisa tulemas.
VVile võiks lisada tõrjed tükikaupa,siis on nõrgemate satside VVil, keda täiega pekstakse ka mõte.

Aramis
21.09.05, 14:54
Algselt postitas jutajass

Kui on nädalla lõpuks oodata meeskondade kahekordistumist, siis võiks ära taha küll.Vastasel juhul võiks oodata ehk on lisa tulemas.
VVile võiks lisada tõrjed tükikaupa,siis on nõrgemate satside VVil, keda täiega pekstakse ka mõte.

Jälle hea mõte...lisame tõrjed tüki kaupa!

hassan74
21.09.05, 17:27
Põhimõtteliselt võiks ju naljapärast kaasa teha, kui kätest puudus ja tasuta.Aga pean märkima, et minu teadmised NHL-ist on oi-oi-oi kui ammused.Siis oli veel Selänne kõva mees ja Larionov j.n.e.
Praegu ei tea ööd ega mütsi, aga kui keegi teeks enne korraliku ülevaate ja seletaks kategooriad lahti, siis ehk võiks teile ju seltsi pakkuda ja põnevust(Kes lööb mind suurema skooriga.) :silm1:

Udupasun
21.09.05, 17:47
fanball (http://www.fanball.com/hockey/index.cfm) täiesti abiks aeg-ajalt. Käesoleva hooaja eel on seal ka selline (http://www.fanball.com/hockey/article.cfm/ID.4403) ja selline (http://www.fanball.com/hockey/article.cfm/ID.4408) abimaterjal. Kui palju sellest ka reaalselt abi on on muidugi individuaalne.

Ja minu poolest võib drafti vabalt sellel nädalavahetusel ära pidada. Kas laupäeva või pühapäeva õhtul ei oma sedakorda tähendust.

tkkt
21.09.05, 18:41
Oleks väga tänulik, kui seda ei teeks nädalavahetusel. Mulle kuidagi kohe ei sobi. Nädala sees oleks väga pro. Eriti veel kui E ja K õhtuid sinna hulka ei loeks - või siis umbes poole 12 oleks mina E ja K ka platsis.

Edit: PM oleksin pühapäeva õhtul mingi kella 12 ka olemas, aga enne kahjuks mitte.

Aramis
21.09.05, 19:04
No raskeks läheb...ootame veel arvamusi, et saaks otsust teha...
Ja puhtast uudishimust küsin Roosalt Elevandilt, et miks siis pühapäefva õhtu ei sobi?
(mitte, et ise eelmine ja järgmine nädal sama probleemi ees pole). Kuigi usun, et leiaksin võimaluse sellel 2.oktoobril Berliinis kuskil maha istuda ja draft ära teha. Aga see tähendaks täiesti lampi panemist, sest eelnevad päevad pole aega asjaga tegeleda ja vaevalt selgi hetkel päris kaine olek on.

Maarek
21.09.05, 20:46
Mul võib ka pühapäeva õhtu natuke kahtlaseks muutuda kuna sel päeval poja juubel (kõva 5 aastat ikka :P) ja võimalik, et kohustus kallite sugulastega kuskil ringi taielda ning koju jõuda väga ei õnnestu.

Fazz
21.09.05, 21:30
Nii, Lewishami Lendoravad lendasid pessa :)

Drafti v6ib isegi sel na\'dalavahetusel teha, aga mingi 11 tiimiga ja\'a\'b liiga ka veidi lahjaks? Vbla lisanduks na\'dalaga veel m6ni.

M6ned kogenud ma\'ngijad peaks leidma nt cardplus.ee foorumist, paneks sinna ka meie liiga andmed? Neil on seal ka oma liiga loodud, drafti ajaga: Sat Sep 24 7:15pm EEST
Liitusin ka nende liigaga, kus samuti hetkel 11 tiimi ja ilmselt oleks nemadki huvitet oma liigasse m6ne tiimi juurdesaamisest.

Tembu
21.09.05, 21:31
Väga hea - mina olen terve aeg online ja võin drafti üksinda läbi teha:) Pre-rankinguid pole teil ka vaja teha...

Aramis
21.09.05, 21:51
No hakkab looma. Kellel on soovitada häid mängumehi, see kaasaku aga. Kui pühapäeva õhtu on kahtlasem, siis võime ka laupäeva õhtu teha. Pluss veel siis nädala sees õhtud. Arutame ja otsustame umbes reedeks ära.

hassan74
21.09.05, 22:07
Mis laupäevast jutt.Igaljuhul laupäevad minule ok.Muidugi kui vajate mind.

tkkt
21.09.05, 23:20
Mul see jama, et kodus on mega aeglane nett! Minuga läheks umbes 3h siis:( Tartus see vastu on mul 10 mega alla nii, et pole eriti probleemi. Endal ja teistel tudnuvalt kergem. Pealegi ma ei ole kindel kas tulen pühapäevaks tagasi ja kui tulengi, siis mis kellaks(tartusse i miin). Nädala sees oleks tunduvalt parem.

Aramis
21.09.05, 23:20
Vajame ikka mängijaid ja ainsaks vajalikuks kriteeriumiks on pühendumine ehk osalemine hooaja lõpuni.
Ja jutt sellest laupäevast...esialgu.

tkkt
21.09.05, 23:25
Laupäaeval ei jõua mina puht fyysiliselt arvuti taha. Ei tahaks teiste plaane ära solkida, aga äkki saaks kokkuleppida mingi muu aja?

hassan74
21.09.05, 23:36
Laupäev ok.Nädala sees oleneb konkreetsest kuupäevast.

Algselt postitas Aramis

League Name: NHL Fantasysport A-Liiga

League id: 56893
Password: soccer

Roster Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, Util, Util, Util, G, G, BN, BN, BN, BN, BN, IR, IR
Stat Categories: G, A, +/-, PIM, PPP, SHP, GWG, W, GAA, SV%, SHO
Time Zone: Europe/Istanbul

Eelpool andsin märku, et pole NHL-i kaua jälginud ja fantasyt sel teemal kunagi mänginud.Kas keegi viitsiks mulle lahti kirjutada need positsioonid ja kategooriad.
Oleksin väga tänulik.Otsimise ja tõlkimise peale läheb ilgema aeg.
;)

Lauri
22.09.05, 01:35
Positsioonid
C - Center ehk tsenter
LW - Left Wing ehk vasakäär
RW - Right Wing ehk paremäär
D - Defender ehk kaitjsa
G - Goalkeeper ehk väravavaht.
Util - Utility player ehk ükskõik mis väljakumängija positsioon
BN - Bench ehk siis pingikoht, nemad antud õhtul ei mängi (sinna tasub panna mehi, kellel ei ole mänge näiteks)
IR- Injured Reserve - vigastatute nimekiri, sinna paned mehe kui on vigane ja saad võtta tema asemele nii kauaks uue.

Kategooriad
G - Goals ehk väravad
A - Assists ehk resultatiivsed söödud
+/- Plus-Minus ehk pluss-miinus, + iga väljakul viibitud värava eest, - kui lüüakse ja su mees on väljakul
PIM - Penalties in Minutes ehk siis karistusminutid
PPP - Power Play Points ehk siis arvulises ülekaalus kogutud punktid (väravad või söödud)
SHP - Shorthanded Points ehk arvulises vähemuses kogutud punktid
GWG - Game Winning Goals - väravaid, mis mängu võitsid. 3-2 puhul on selge, et 3. värav, 4-2 puhul on võiduvärav ikkagi see 3. värav
W - Wins, ehk võidud, väravavahtide kategooria
GAA - Goals Against Average, ehk mitu väravat on löödud 60 minuti peale keskmiselt, väravavahi kategooria
SV% - Save Percentage - Tõrjumise protsent (10 viset, 1 värav, 90%), väravavahtide kat
SHO - Shutouts ehk siis nullimänge, väravavahi kat

Aramis
22.09.05, 08:40
Algselt postitas Roosaelevant

Mul see jama, et kodus on mega aeglane nett! Minuga läheks umbes 3h siis:( Tartus see vastu on mul 10 mega alla nii, et pole eriti probleemi. Endal ja teistel tudnuvalt kergem. Pealegi ma ei ole kindel kas tulen pühapäevaks tagasi ja kui tulengi, siis mis kellaks(tartusse i miin). Nädala sees oleks tunduvalt parem.

Aeglus vist ei takista, kui muul põhjusel pange ei lähe. On inimesed ka dial up-iga draftinud. Ega teised igal juhul ei kannata - kui minutiga pole valik tehtu, teeb arvuti selle automaatselt...Tegelt oli see vist pooltest minti, kui arvuti näeb et sa onlines oled...

dwideng
22.09.05, 08:56
Üleeelmisel aastal sai osaletud, olen siin paar päeva plaani pidanud ja...osaleks ikka ka. Hassan andis oma kogenematusega sellele viimase tõuke:)
Kui aga draft sel laupäeval, siis livedraftist osavõtt osutub võimatuks ja pealegi ei jõua tänese õhtuga ettevalmistusi teha enam. Ühesõnaga, olen käsi, kui draft toimub hiljem, kas siis nädala sees või järgmisel nädalavahetusel. Aga kui draft sel nädalavahetusel, siis jääb ära.

Maarek
22.09.05, 09:31
Algselt postitas Aramis

Aeglus vist ei takista, kui muul põhjusel pange ei lähe. On inimesed ka dial up-iga draftinud. Ega teised igal juhul ei kannata - kui minutiga pole valik tehtu, teeb arvuti selle automaatselt...Tegelt oli see vist pooltest minti, kui arvuti näeb et sa onlines oled...

Ma sain eelmisel aastal NBA drafti dial-up\'ga väga vabalt tehtud;)

hassan74
22.09.05, 10:34
Tänan väga Laurit abi eest.

Siiski üks küsimus veel.
PIM - Penalties in Minutes ehk siis karistusminutid
Kas hea on vähem või rohkem?Eeldan, et ikkagi vähem.
Küsin, sest kuskil saidil soovitati kaklejaid tiimi võtta, aga põhjusest nagu ei saanudki aru.

kyps
22.09.05, 10:47
mida rohkem seda parem

jutajass
22.09.05, 10:50
mida rohkem seda parem

jutajass
22.09.05, 10:56
nädala sees saab neljapäeval 21.00st,teised päevad 23.00st alates

Maarek
22.09.05, 11:25
Algselt postitas hassan74
Küsin, sest kuskil saidil soovitati kaklejaid tiimi võtta, aga põhjusest nagu ei saanudki aru.

Ma ka eelmisel liigahooajal addisin mängija, kes peale PIM-de millegi muuga hakkama ei saanud:P :P . Väga tulemuslik oli asi ;)

hassan74
22.09.05, 20:37
Nii kas keegi nüüd jõuab draftis selgusele.Siis tean kas pean pre-rankinguga tõsiselt vaeva nägema või saan live`is osaleda

Aramis
22.09.05, 21:50
Tark on igal juhul vaeva näha....ootan home jooksul kõigi isiklikke seisukohti draftiaja osas. Peale seda enam edasikaebamisele otsused ei kuulu.

Lauri
22.09.05, 22:59
EI nädalapäevale (enne 23.00)
JAH nädalavahetusele

hassan74
22.09.05, 23:11
laupäev ok.Pühapäev peale 22.00 või enne 14.00(lahkun 16.00-22.00)

Tembu
23.09.05, 13:15
Nädalavahetusel OK
Nädala sees palun enne kella 22.00

tkkt
23.09.05, 13:37
A TÄNA OLEKS VÄGA PRO!;)
Laupäeva õhtul ei oska veel öelda mis kellast - kuigi hea meelega ei arvestaks sellega eriti.
Pühapäev ei sobi
Järgmine nädal:
Esmaspäev pm ka mitte
Teisipäev peale poolt 9
Kolmapäev peale 23:30
Neljapäev pärast kella 12
Reede ei sobi
Laupäev ja
Pühapäev vist sobiksid.

dreyd
23.09.05, 14:03
seda aegade saginat siin kõrvalt vaikselt jälgides ei tahaks ma Aramise nahas olla:)
samas edu teile hokikad

hassan74
23.09.05, 14:27
Kuna läks nii täpseks panemiseks, siis panen ka

Laupäeva õhtul ei oska veel öelda mis kellast - kuigi hea meelega ei arvestaks sellega eriti.
Pühapäev ei sobi 16.00-22.00
Järgmine nädal:
Esmaspäev peale 22.00
Teisipäev sobib terve päev
Kolmapäev ei sobi üldse
Neljapäev sobib terve päev
Reede ei sobi 17.00-22.00
Laupäev ja
Pühapäev vist sobiksid.

jazzjansa
23.09.05, 15:21
Isiklikult plaanist lähtuvalt sobiks ideaalselt esmaspäeva õhtupoolik. Aga kui enamus nõuab mingit muud aega, siis tuleb lihtsalt enda ajagraafik tibake ümber mängida....

jutajass
24.09.05, 16:10
kas see drafti aeg on lõplik,kas seda õhta poole ei saa

tkkt
24.09.05, 20:32
Kas ta on siis 25 v 29?
vaatad lehelt, siis näitab 29 - mis oleks ideaalne
kui vaatad maili, siis on 25?
kumb ta on siis

Aramis
24.09.05, 20:46
See nädalavahetus ei tee- lükkasin edasi...

jutajass
24.09.05, 20:56
pool seitse on ilmselgelt vara

Fazz
24.09.05, 21:30
Na\'ib et jutajass ja keegi vist veel liitus siit nyyd selle Procardi liigaga, aga ikka on paaritu arv (15) tiime ja draft juba homme 6htul. Niisiis 1 (v6i 3 v6i 5) manageri oleks veel vaja, oleks pa\'ris soliidne liiga juba seal. V6in kinnitada et tasemelt ja kogenud tegijate hulga poolest pole see sugugi kehvem kui siinne:
http://foorum.cardplus.ee/viewtopic.php?t=9922

Maarek
24.09.05, 22:15
Algselt postitas Fazz

Na\'ib et jutajass ja keegi vist veel liitus siit nyyd selle Procardi liigaga, aga ikka on paaritu arv (15) tiime ja draft juba homme 6htul.

Mina ehk siis HC Lemps United;)

Lauri
24.09.05, 22:16
Uus aeg jah väga kole

Aramis
25.09.05, 00:00
Algselt postitas Fazz

Na\'ib et jutajass ja keegi vist veel liitus siit nyyd selle Procardi liigaga, aga ikka on paaritu arv (15) tiime ja draft juba homme 6htul. Niisiis 1 (v6i 3 v6i 5) manageri oleks veel vaja, oleks pa\'ris soliidne liiga juba seal. V6in kinnitada et tasemelt ja kogenud tegijate hulga poolest pole see sugugi kehvem kui siinne:

Aitasin teid paaris arvu peale.

Lauri
25.09.05, 06:45
Reedel mingi vähe varasem aeg (Aramis vist mainis midagi hiljemalt 6st alustamist) ei sobi?

Aramis
25.09.05, 11:12
Konkreetselt mina võin reedel vabalt ükskõik ms kell alustada...Aga kella 8 paiku peaksin lahkuma lennujaama poole...nii, et mingi 5-6 paiku oleks ideaalne.

hassan74
25.09.05, 11:44
Isiklikult mina ei saaks ja nagu olen aru saanud ka paljudele teistele ei sobiks nädala sees nii vara.

Aramis
25.09.05, 13:28
Siis valime, kas esmaspäev või neljapäev peale kella 22.00-i...Teisipäev-kolmapäev on Champions League-kaks head asja korraga rikuvad teineteise väärtussed ära.

hassan74
25.09.05, 13:38
Teeks nii, et sina paned drafti paika ja asi mutt.
Nagunii on neid kellele asi ei sobi.Aga peale 22.00-i neil päevadel peaks küll enamus saama.

Aramis
25.09.05, 14:18
Siis kui mina panen, siis on see neljapäev kell 22.30...Kuna meil siin täiskasvanud inimesed, siis ei tohiks see liiga hiline kellaaeg olla. Kes ei saa, see hakaku juba pre-ranke tegema!

hassan74
25.09.05, 14:24
nõus.Lõpuks oleks midagi kindlat.:õnnelik:

Fazz
25.09.05, 18:50
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas Fazz

Ja jazzjansa aitas taas paarituks.. Ja draftini aint tund aega, paaritu arv tiimidega aga ei saa draft toimuda :(

Fazz
25.09.05, 19:06
Algselt postitas Fazz

Algselt postitas Aramis

Algselt postitas Fazz

Ja jazzjansa aitas taas paarituks.. Ja draftini aint tund aega, paaritu arv tiimidega aga ei saa draft toimuda :(

Nii ja ta\'nu Laurile taas paaris :lahe:

tkkt
26.09.05, 19:16
Neljapäev 22:30 BRO!

Maarek
26.09.05, 20:10

Arvestades, sellega et eilne Procardi draft toimis kell 20:00 kuni ca 23:00, siis läheb ikka päris pikalt. Samas oli lõpp juba üsna siuke tuim andmine, kus paistis et üsna vähesed alles olid jäänud.

tkkt
26.09.05, 20:40
Algselt postitas Maarek

Arvestades, sellega et eilne Procardi draft toimis kell 20:00 kuni ca 23:00, siis läheb ikka päris pikalt. Samas oli lõpp juba üsna siuke tuim andmine, kus paistis et üsna vähesed alles olid jäänud.

njah.. pole ullu, õhtu on alles noor, siis kui lõpetame

Maarek
26.09.05, 20:53

Algselt postitas Maarek

njah.. pole ullu, õhtu on alles noor, siis kui lõpetame

Hmmm.... kuidas kellegile :P
Kuna minul äratus kell 06:00-06:15, siis ega ta nii väga noor ole

Aramis
26.09.05, 22:25
No meid vast natuke vähem siiski ja minagi plaanin päris lõpuks \"quenue\" listi panna valmis.

dwideng
27.09.05, 08:26
Igaks juhuks annan teada, et ma ei osale, kui keegi ka minuga arvestas.

hassan74
27.09.05, 16:55
Keegi on oma meeskonna delete`inud ja nüüd tiime 13.
Kas paaritu arvuga saab drafti teha, sest keegi kutsus procard`i liigasse just sel põhjusel?

Udupasun
27.09.05, 19:54
Paaritu arvuga kahjuks drafti teha ei saa ja yahoo lükkab liiga kohe automaatselt auto-picki peale. Paar aastat tagasi tegi hattricki NBA liigas üks naljamees sellise triki et loetud minutid enne drafti kustutas oma satsi ära.

Maarek
27.09.05, 20:06
Herr Hunt ehk CapitalLooser võibolla?
Saadan talle väikse PM-i kuna minu mäletamist on ta üsna regulaarselt nii NBA-st kui ka NHL-st osa võtnud.

dreyd
27.09.05, 21:25
kui vaja võin ka käpp olla

Maarek
27.09.05, 22:35
Algselt postitas dreyd

kui vaja võin ka käpp olla

Kui viitsimist hooaja lõpuni vapralt vastu pidada, lase käia.
Kohti on tegelikult ju rohkem kui 1 saadaval.

Aramis
27.09.05, 22:38
Mis deletinud, enne oli 12 , 13...Kõik klapib ja küll mehed veel juurde tulevad!

dreyd
27.09.05, 22:58
KOlvid teevad ka tänavu hokit!

hassan74
27.09.05, 23:11
Algselt postitas Aramis

Mis deletinud, enne oli 12 , 13...Kõik klapib ja küll mehed veel juurde tulevad!

Tundus, et vahepeal oli 14, aga siis on hästi, kui mina eksin:õnnelik:

Aramis
29.09.05, 16:06
Nii täna siis 6 ja poole tunni pärast läheb draftimiseks. 22.30 siis...Livedrafti saab sisse pool tundi enne algust ja loodn teid seal näha.
Loodame, et NHL lööb jälle õitsele ja järgmine aasta on A-liigasse juba konkurents, et 20 hulka saada. Ja sellisel juhul saavad loomulikult kõik selle aasta mehed eelisõiguse. Saame näha(võiks ka kuskilt TV-st näha saada).

Tembu
29.09.05, 16:12
Ei ole kindel, kas on viitsimist ja aega (une arvelt) live drafti teha. Osalen aga kindlasti ja alla ei anna!

Maarek
29.09.05, 16:34
Algselt postitas Aramis

Nii täna siis 6 ja poole tunni pärast läheb draftimiseks. 22.30 siis...Livedrafti saab sisse pool tundi enne algust ja loodn teid seal näha.
.

Krt, eile eksisin baari ära ning praegu on hirmus tahtmine magada. Kuna ma pre-ranki pole suutnud paika panna, üritan siiski üleval püsida.

hassan74
29.09.05, 16:35
Kindlasti kohal.
Kuidas elu esimene live-draft sujub seda näitab aeg.
Kui olen live-drafti loginud kas seal ka foorum on kus saab teid küsimustega pommitada kui midagi segast?

Maarek
29.09.05, 16:38

Kindlasti kohal.
Kuidas elu esimene live-draft sujub seda näitab aeg.
Kui olen live-drafti loginud kas seal ka foorum on kus saab teid küsimustega pommitada kui midagi segast?

Jah, tavaline MSN moodi chat seal olemas, kus saab valikute üle muiata;)

tkkt
29.09.05, 17:20
Ma peaksin jõudma ysna ysna täpselt pooleks koju. Loodan, et ei hiline - kradi trenn:D

dreyd
29.09.05, 20:28
mina ka valmis, ja minu üle naerda ei tohi;)

Aramis
29.09.05, 21:38
Algselt postitas dreyd

mina ka valmis, ja minu üle naerda ei tohi;)

irw!!!

tkkt
29.09.05, 22:48
oeh kus võtab aega...

Aramis
30.09.05, 00:58
Aga valmis ta sai.

tkkt
30.09.05, 12:38
täitsa pepus... ma valisin vist mingi väga lambid mehed. mida rohkem kell näitas, seda ullemaks konditsioon läks ja ikka veel paha paha...

hassan74
30.09.05, 13:28
Kas keegi seletaks väravavahi miinimum mängu reeglit?

Aramis
30.09.05, 14:58
Ei seleta...
Või siis...Kui nädala jooksul sinu meeskonnas olevad väravavhid ei saa täis minimum arvu ettenähtud mänge, siis saad sina kõikides vv kategooriates nullid kirja. Ja kui vastane saab miinimumi, siis saab tema kirja \"ühed\". Ehk siis olenemata statsidest kaotad need kategooriad.

dreyd
30.09.05, 15:03
nii spetsid rääkige, siis üldiselt draftist, kes nüüd favoriit on, kes põrus? Ilya kohta ma juba kuulsin, aga üldiselt on mul vanade peerude punt, veel ei saanud ma sellest rookie värgist aru, vastupidiselt nba-le, kus see draft on selge nagu allikas.

hassan74
30.09.05, 15:04
Algselt postitas Aramis

Ei seleta...
Või siis...Kui nädala jooksul sinu meeskonnas olevad väravavhid ei saa täis minimum arvu ettenähtud mänge, siis saad sina kõikides vv kategooriates nullid kirja. Ja kui vastane saab miinimumi, siis saab tema kirja \"ühed\". Ehk siis olenemata statsidest kaotad need kategooriad.

Tänud.Kas see number hakkab nädalati muutuma või jääb 4.Ja veel kas kamba peale 4 või kuna on kaks G kohta, siis kambaga 4+4?

Maarek
30.09.05, 16:13

Algselt postitas Aramis

Ei seleta...

Tänud.Kas see number hakkab nädalati muutuma või jääb 4.Ja veel kas kamba peale 4 või kuna on kaks G kohta, siis kambaga 4+4?

Ei, ikkagi vv-de kogu mängude arv jooksval nädalal.
4+4 oleks vist ikka liiga grazy;) , kuna meeskonnad mängivad vist ca 3 mängu nädalas.

Aramis
30.09.05, 18:09
Näiteks esimesel nädalal, mis hakkab kolmapäeval ja on seepärast min 3, siis sinu kolm väravavhti annavad sulle 8 mängu. Annaks rohkem, aga kui kõigil kolmel mäng, siis paraku läeb kaks arvesse ja valiku teed sina. Siin ka järgmine kitsaskoht - kui mees väljakule ei saa, siis midagi kirja ei lähe. Nii, et kui nimekirjas kolmas vv on sul ja meeskond mängib, siis tegelikult sul erilist lootust sealt mängu kirja saada pole. Ometigi ei kirjelda ma momendil olukorda - sul peaks oolema kõik lootused pidevalt vähemalt 4 mängu kirja saada.

Aramis
30.09.05, 18:44
OK, commish nüüd hooaja alguseni netist eemal...Olge tublid ja ärge waiverit tühjaks imege ;)

dreyd
30.09.05, 18:55
Algselt postitas Aramis

OK, commish nüüd hooaja alguseni netist eemal...Olge tublid ja ärge waiverit tühjaks imege ;)

ei ole lugu, esialgu mul aint üks tõmme soojas:)

hassan74
30.09.05, 21:31
Küll tõmbaks, kui teaks keda.Nagu juba mainisin minu jaoks on seal ikka suht tundmatud mehed.Aga eks ma hooaja vältel karastun.:kaval:

hassan74
04.10.05, 22:09
Kas keegi teab stream`i kust saaks NHL`i jälgida?Mul telekast ei tule vastavaid kanaleid.

hassan74
30.10.05, 11:07
Täielikebaõnn.Kolmest väravavahist, kes hooaega alustasid põhis on erinevatel põhjustel kõik pingil.Nii ei saa kuidagi miinimumi täis.GRRRRRRRRRRR:viha:

kyps
30.10.05, 15:27
kes need vv-d on?

Aramis
30.10.05, 15:49

Kas keegi teab stream`i kust saaks NHL`i jälgida?Mul telekast ei tule vastavaid kanaleid.

Tahaks näha, millised on need \"vastavad kanalid\", kui Premier Sport välja jätta.

hassan74
01.11.05, 10:42
Algselt postitas kyps

kes need vv-d on?

Nabokov
Weekes
Denis

kyps
11.01.06, 16:03
hops essaks:)

kuis teil läheb?

kyps
20.03.06, 12:41
põhihooaeg siis läbi ja playoffid algamas, kuidas kellelgi läinud on?

ise võitsin loomulikult põhihooaja ära:)

Udupasun
20.03.06, 19:59
Algselt postitas kyps

põhihooaeg siis läbi ja playoffid algamas, kuidas kellelgi läinud on?

ise võitsin loomulikult põhihooaja ära:)

\"Raha\"liigas jäi lõpuspurt hilja peale, aga hattricki liigas õnnestus suurema osa hooajast talveunes viibides kenasti 5. asetus kätte saada. Ju siis teised viibisid veelgi sügavamas letargias.

kyps
18.04.06, 14:01
Njah, ja ongi üks mänguvoor ainult jäänud. Hetkel paistab, et kolmas koht on suht kindel. Õnnetust 6:6 kaotusest poolfinaalis on aga muidugi kahju.

Järgmiseks hooajaks võiks kuidagi olemasoleva satsi säilitada:)

Kui sul on 16 meeskonnaga liigas 8 parima väravaküti hulgast 4 meest, siis võtab ikka mõtlema:)

Liiga parim väravakütt Cheechoo sai võetud kuski drafti ~6. ringis, aga 45 väravale lisaks 55 söötu andnud Eric Staal oli üldse drafti viimases ringis võetud mees:) S. Gagne ja 0. Jokinen olid oodatust tublimad. Lõpus liitus veel klubiga mul Heatley:) Tema võtmisega jäin draftis paar meest hiljaks ja asendusmeheks oli Havlat, kes paraku kohe algul vigaseks jäi.

Igatahes oli tore, vaatamata sellele, et pooled klubid mehi ei liigutanud.

Tembu
07.09.06, 19:12
Poisid-plikad! Aeg käes jälle end NHLi lainele viia. Mängime ka seekord teadatuntud fantasyleague´i (http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey).

Grupi nimi on: libedad eestlased
Salasõnaks on: libedad11

Live draft on 20.09.06 kell 20.00

Malkin! Crosby! Penguins!

Alati Teie,

Hartford Whalers

Maarek
07.09.06, 21:30
Algselt postitas Tembu

Võibolla annad ka ID numbri. Ilma selleta ju väga ei toimi regamine.

Aramis
08.09.06, 00:02
Algselt postitas Tembu

Poisid-plikad! Aeg käes jälle end NHLi lainele viia. Mängime ka seekord teadatuntud fantasyleague´i (http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey).

Live draft on 20.09.06 kell 20.00

Malkin! Crosby! Penguins!

Alati Teie,

Hartford Whalers

Nii vara draftime? Teeks ikka nädal enne hooaja algust.

Tembu
08.09.06, 08:34
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Tembu

Võibolla annad ka ID numbri. Ilma selleta ju väga ei toimi regamine.

Sorry! ID#35230

Drafti aega võib ju veel arutada.

hassan74
08.09.06, 12:36
Algselt postitas Aramis

Nii vara draftime? Teeks ikka nädal enne hooaja algust.

Ühinen arvamusega.Ka meeskondi hetkel vähevõitu.:(

Siimphoto
08.09.06, 14:04
Sesmõttes, et kas tegemist rahaliigaga või lihtsalt et oleks lõbus. Kui viimane variant, siis ehk prooviks kah oma esimese fantasy NHL-i ära ;)

hassan74
08.09.06, 14:08
Eelmisel hooajal juba eileidunud piisavalt rahaliigast huvitet inimesi.Seega tasuta

Siimphoto
08.09.06, 14:24
Kas keegi äkki viitsib teha kiire kokkuvõtte NHL fantasy mängust. Ma natuke vaatasin ringi ja suuresti vist NBA-st ei erine, tuleb lihtsalt ennast NHL-iga paremini kurssi viia. Aga kui keegi viitsib siia kirjutada mõne kiire näpunäite, mida peaks kindlasti silmas pidama ja mis kategooriad, kui olulised on jne. Sest palju on infot, mida help lehed ei paku!

hassan74
08.09.06, 21:54
HELP.

Eelmisel aastal oli fanball suuresti abiks enne hooaega.Nüüd küsivad aga artiklitele ligipääsuks ca60 daala.What`s up?Või teab keegi paremat kohta kust ülevaadet saada.

Udupasun
12.09.06, 08:58
Paistis silma, et liiga seadetes on hetkel tüübiks rotisserie. Seniste hooaegadega on head-to-head süsteem üsnagi südamelähedaseks saanud. Milline oleks teiste tiimipäälike arvamus mainitet küsimuses?

hassan74
12.09.06, 09:09
Ei ole kunagi teisiti mänginud.Tahaks ikka head-to-head süsteemi.

hassan74
13.09.06, 19:01
Praegune drafti päev ja kellaaeg (nädala keskel, varaõhtul) tundub absurdne.Kuidagi ei õnnestu liiga loojalt kommentaari saada.Kas see on lõplik????
Sellisel juhul tuleb tugevalt pre-rankiga tegelda, sest usun et peale minu nii mõnigi ei pruugi sel ajal sellist ajaauku leida.

dwideng
13.09.06, 22:05
Oooda, kas see on ikka rotissiere? Või on keegi pannud ikka h2h? H2H poolt oleks ma isiklikult! Drafti aeg on õhtul kell 8 nagu am aru saan? Päris öösel ei viitsiks ka teha. Max. kell 9; 9:30! Kes see commish on üldse? Anna märku! Nädal draftini! Vähemusest visatud väravad võiks ka olla? Kunagi rahaligas igatahes olid! Mitte et ma eriline nhl'i asjatundja oleks, aga praegu oleneb kahest väravavahist kuidagi väga palju! 6 mängijate kategooriat ja 5 vv oma!?! Tasakaalsutaks kuidagi?!?

jutajass
13.09.06, 22:40
rotissiere ei tahaks ma ka eriti.vähemusest väravad peaks kindlasti olema.võiks olla ka pealevisked(eelmine aasta olid).

hassan74
14.09.06, 14:36
Ühinen kahe eelmise postitusega.Võiks kasutada sama formaati mis eelmisel hooajal ja kui commish sellega nõus pole, on ju võimalik luua uus liiga.
Aga draft võiks olla vabal päeval ja veidi enne hooaja algust.

Woland16
14.09.06, 14:47
Aramis, jutajass, Fazz ja veel mõned teavad ehk millega tegu. Nimelt üks tasuta liiga kus vahel auhindu jagatakse. Kui soovi on, siis saab liituda Yahoo.com-is.
Formaat on Head-To-Head ja draft juba homme :(

www.yahoo.com

Procardi liiga:

ID:25702
Password: procard

Aramis
14.09.06, 20:08
Tere-tere rahvas! Ma tean , et tahaks kaasa teha ja on veel paar inimest kes sooviks, aga miks juba homme. Miks nii vara draftitakse???

Maarek
14.09.06, 21:54
Oi kurat, regasin ka ära ja nüüd arv paaritu. Kuna 23 tundi draftini aega, siis vist võib asi natuke jamaks minna.:oih:
Woland, on sul varianti drafti edasi nihutada?

Woland16
15.09.06, 10:10
Tegelikult mingi hulk tüüpe ei ole reganud veel. Eelmiste aastate teamidest puuduvad Fazzi team (kui kellelgi võimalus talle teada anda, siis TULD!), Red Wings, Genk-i meeskond, Ottawa, Lizario ja Montreal. Edasi drafti kahjuks lõkata ei anna.

hassan74
16.09.06, 21:28
KUULGE.Kolmapäev pole mägede taga, aga liigas kõik paigast ära.Commish liiguta end.

hassan74
18.09.06, 17:12
Kuidagi kaootiline on see asi tembu poolt.Keegi lasi juba liigast jalga ja luban sama teha, kui olukord ei parane.
Kas keegi võiks hoopis uue korraliku liiga luua, kus drafti aeg, kat`id ja head-to-head normaalsed.Oleks kohe käpp.

hassan74
19.09.06, 16:29
Haige vend draft kell 10.00 tööpäeva hommikul.

dwideng
19.09.06, 19:30
Kui tegemist on ikka sama liigaga siis on draft: # Your live online draft is set for Wed Sep 20 8:00pm EEST [ Add to My Calendar ], which is 1 day 31 minutes from now (test your system). Please arrive at least 10 minutes early since your draft will start promptly at the assigned time. You can rank your players up until 45 minutes before your draft.
Seega homme õhtul kell 20.00

Aga kas selles kaosaleda viitsin, see on omette küsimus! Liiatigi on meid paaritu arv:)

hassan74
19.09.06, 19:40
[QUOTE=dwideng;716805]Kui tegemist on ikka sama liigaga siis on draft: # Your live online draft is set for Wed Sep 20 8:00pm EEST [ Add to My Calendar ], which is 1 day 31 minutes from now (test your system). Please arrive at least 10 minutes early since your draft will start promptly at the assigned time. You can rank your players up until 45 minutes before your draft.
Seega homme õhtul kell 20.00
QUOTE]

Kui uskuda kella mis minu meeskonna leheküljel tagurpidi nulli end kerib, siis tunde arvutades tuleb just hommikul kell 10.00

0 Days 14:19:51

hassan74
19.09.06, 19:45
ok nüüd on korras.Ta millegipärast juras mu kellaajaga.

Aramis
19.09.06, 21:46
P<lju seal inimesi on?

hassan74
19.09.06, 21:51
P<lju seal inimesi on?

Kui mälu ei peta, siis 7

dwideng
20.09.06, 09:02
9/19 Draft Time changed from 'Sat Sep 23 4:00pm EEST' to 'Wed Sep 20 8:00pm EEST'
9/19 Draft Time changed from 'Wed Sep 20 8:00pm EEST' to 'Sat Sep 23 4:00pm EEST'

Eee...:) Hmmm...! Ei kommentaari:)

hassan74
20.09.06, 11:39
Draft on täna õhtul, aga asi on muutunud head-to-head süsteemiks

Aramis
20.09.06, 17:45
No endiselt räigelt vara ja kuna mina lähen trenni, siis...