PDA

View Full Version : Superkarikas

Kosk
07.11.01, 01:28
Pühapäeval, 11. novembril algusega kell 13:00 toimub Narva Kreenholmi staadionil Eesti Superkarika finaali esimene mäng, kus vastamisi on 2000/2001. a. Eesti karikavõitja JK Trans Narva ning 2000. a. Eesti meister FC Levadia Maardu.
Kordusmäng toimub pühapäeval, 18. novembril kell 13:00 Tallinnas Kadrioru staadionil.

Ise hoian pöialt kindlasti Narva Transile, sest Levadia lihtsalt ON väga kole klubi, lausa kohutav. Mingil määral olen ma juba Levadia vastu ka muidugi selle pärast,, et ma FC Flora poolehoidja olen.
Narva ei hakka muidugi mängu minema vaatama, Kadriorgu aga kindlasti.
Koduseinte vahel paneb Trans Levadia tõenäoliselt paika, mis aga hakkab toimuma Kadriorus, seda teab küll ainult vana Pohlak ise.

gaskoff
07.11.01, 13:04
Ma kahtlen, kas trans saab Levadiale vastu, eriti pärast valusat kaotust ja Gruznovi vigastust. Mängu tulemust mõjutab muidugi ka see, et erilist motivatsiooni enam ei ole - eurosarja ei saa, nagu ka pappi.

raido
07.11.01, 13:08
Trans võib veel ju pääseda intertoto sarja.

willane
12.11.01, 00:13
[quote]Orginally posted by raido

Trans võib veel ju pääseda intertoto sarja.[/quote
ilmselt pääsebki, kui kas karikat ei võida või kui Tulevik karikat ei võida.]

ROOTSI KUNN
12.11.01, 11:37
Kardan,et Transi kumm on tühi ja Levadia võtab võidu. hooaeg on ikkagi läbi ja pinge kadunud ,samuti vigastusi palju. Aga vaatama lähen samuti võib juhtuda,et Levadia mängib juba uue treeneri käpa all.

Ott
16.11.01, 15:34
Esimene kohtumine

JK Trans Narva - FC Levadia Maardu 0-2 (0-1)
Kohtunik: Raivo Lattik
Väravad: 40., 79. Tshelnokov
Hoiatus:89. Kurotshkin, 90. K.Karin

Päris kindlalt pani Levadia selle mängu kinni. 18. Novenbril tuleb siis teine kohtumine Kadrioru staadionil. Ma arvan, et Levadia paneb ka selle mängu kinni. Seda aga ei arva minu klassivend Tarmo Kink, kes läks FC Viimsist, kus ta oli parim väravakütt (31 väravat, III liiga ida) JK Trans Narvasse. Tegemist on väga hea ründajaga, kellel vanuseks 16. Teadmiseks ka see, et need 31 väravat lõi ta 8 mängu peale. Kaarte tuli nii, et vähe pole. Eks näis kas ta Pühapäeval väljakule ka saab.

Teadmiseks seda, et Kink Eesti koondisesse vaevalt jõuab, ta vihkab Eesti koondist tänu Pohlakule ja kogu Flora süsteemi aga lähe sinna kunagi...

jots
16.11.01, 15:58
Aga kui Kink hoolimata Pohlaku vihkamisest ikkagi koondisesse kutsutakse ...

erx
16.11.01, 16:14
Tarmo Kink, kes läks FC Viimsist, kus ta oli parim väravakütt (31 väravat, III liiga ida) JK Trans Narvasse. Tegemist on väga hea ründajaga, kellel vanuseks 16. Teadmiseks ka see, et need 31 väravat lõi ta 8 mängu peale
Kas see oli oma vanuseklassi 3. liiga vä ?

Jaak
16.11.01, 16:28
Seda, et eestlased hakkavad Narva Transi minema on ainult tore kuulda. Loodetavasti müüb Trans Gruznovi korraliku papi eest maha ja Kink võtab mõne aja pärast tema koha väärikalt üle. EDU!

willane
16.11.01, 17:15
Orginally posted by Ott

Esimene kohtumine

JK Trans Narva - FC Levadia Maardu 0-2 (0-1)
Kohtunik: Raivo Lattik
Väravad: 40., 79. Tshelnokov
Hoiatus:89. Kurotshkin, 90. K.Karin

Päris kindlalt pani Levadia selle mängu kinni. 18. Novenbril tuleb siis teine kohtumine Kadrioru staadionil. Ma arvan, et Levadia paneb ka selle mängu kinni. Seda aga ei arva minu klassivend Tarmo Kink, kes läks FC Viimsist, kus ta oli parim väravakütt (31 väravat, III liiga ida) JK Trans Narvasse. Tegemist on väga hea ründajaga, kellel vanuseks 16. Teadmiseks ka see, et need 31 väravat lõi ta 8 mängu peale. Kaarte tuli nii, et vähe pole. Eks näis kas ta Pühapäeval väljakule ka saab.

Teadmiseks seda, et Kink Eesti koondisesse vaevalt jõuab, ta vihkab Eesti koondist tänu Pohlakule ja kogu Flora süsteemi aga lähe sinna kunagi...

tean samuti Tarmot, aga ilmselt reaalsus on see, et Superkarikas ta platsile ei jookse. üldse arvan, et oleks pidanud piirduma ühe mänguga, milleks mängijaid veel külmas talves lõhkuda.

Jeeg
16.11.01, 17:38
Ei, Kink on täiskasvanute 3. liiga siiamaani olnud (ega ta muidu vist transi ei saaks kah) vennal ikkagi ju igas mängus keskmiselt 4-5 väravat (!) :kisakõri:

Muuseas - sõber käib TVMK noortetrennis ja seal olevat kõik alates luuagapuhastajatest kuni trennipoiste endani välja eestlased!!!!! :veryhappy

Arvan, et Kink saab platsile ja et Trans võidab 3:2 (Kink 1 värav ja kutsutakse kohe Tranistki ära)

Siim
16.11.01, 20:17
Orginally posted by yeg

Muuseas - sõber käib TVMK noortetrennis ja seal olevat kõik alates luuagapuhastajatest kuni trennipoiste endani välja eestlased!!!!! :veryhappy

Noh, minu sõber käib ka TVMK noortetrennis ning ta ütleb, et on algkoosseisus ainuke eestlane.:kaval:

vibu
18.11.01, 10:21
Kui TVMK rohkem eestimeelseks muutub, siis korrastan oma prioriteete. ning see, et nad tunnevad ära noored tähed... Kas 16aastane nooruk aga juba esimeses mängus (ja pealegi nii tähtsas) platsile saab- selle vastu võiks ju vaielda. Kui aga pääseb... Loodan vaid, et noort liialt ära ei hullutata...

Ott
18.11.01, 15:51
Superkarikafinaali teine kohtumine:

FC LEVADIA MAARDU - JK TRANS NARVA 3:1 (0:0)

Kohtunik: Hannes Kaasik

Väravad: 85. Olumets, 87. Tshelnokov, 89. Bragin - 59. Gruznov

Hoiatused: 37. Kalimullin, 67. Olumets - 42. Gruznov

Eemaldamine: 83. Djord

FC Levadia: Kotenko, Prins, Kalimullin, J. Leitan, Tatarinov, Olumets, Rõtshkov, D. Kulikov, V. Leitan, Bogomol (76. Bragin), Tshelnokov.

JK Trans: Djatshenko, Djord, A. Jagudin, Lipartov, Gruznov, Sereda, K. Karin (46. Usmanov), Kolotsei, Kazakov (74. Toshtshev), Kurotshkin, Pomazan (46. Kink).

willane
18.11.01, 17:42
paningi mööda. Tarmo Kink saigi platsile, kuigi ei suutnud midagi teha. ei saanud vist palligi puutuda, kui väravajärgne välja jätta. siiski tubli saavutus, et teda üldse prooviti. Aplaus!
Mäng oli päris huvitav, Trans lõi korra posti, siis Gruznov veel peaga posti. Pärast Transi punast kaarti laguneti paraku momentaalselt. Levadia 2 viimast väravat olid lihtsalt ilus vaadata

jots
18.11.01, 18:20
Nii palju, kui mina tean, siis mitte Flora klubides on Pohlaku kõige suurem sõber just TVMK.

Mängijaid võetakste TVMK, pole ka Flora ja TVMK vahel mitte mingied erilisi konflikte olnud.

Kusjuures jalgpalliklubide pöördumisele pole TMVK alla kirjutanud.

Ott
18.11.01, 18:36
Orginally posted by jots

Nii palju, kui mina tean, siis mitte Flora klubides on Pohlaku kõige suurem sõber just TVMK.

Mängijaid võetakste TVMK, pole ka Flora ja TVMK vahel mitte mingied erilisi konflikte olnud.

mitte si**agi ei saa aru

vibu
18.11.01, 19:05
OTT
kui sa arvad, et mina sain asjast aru, siis oled minust liialt heal arvamisel...:D

willane
19.11.01, 00:49
Orginally posted by jots

ilmselt ei juletud TVMK poole pöörduda, ehk kardeti leket, kes teab ...
klubidest veel. EJL-s on minu teada ca 65-70 liiget. alla kirjutas 14. rohkem pole vajagi, sest vaid 10% on vaja erakorralise koosoleku kokkukutsumiseks.

nwa
19.11.01, 02:48

:deemon: Ma kaldun arvama, et Smirnov eriline fcf fänn ka ei ole:deemon:

jots
19.11.01, 04:54
Ühe meistriliiga klubi treener ei saagi teise ML klubi fänn olla. Lihtsalt mõtlesin seda, et Flora ja TVMK vahel valitsevad normaalsed suhted. Mitte sellised nagu Flora ja Levadia vahel - igal võimalikul juhul katsutakse üksteisel ja ajakirjandusele tõestada, et teine süsteem on totaalselt mäda.

willane
19.11.01, 11:17
Orginally posted by jots

Ühe meistriliiga klubi treener ei saagi teise ML klubi fänn olla. Lihtsalt mõtlesin seda, et Flora ja TVMK vahel valitsevad normaalsed suhted. Mitte sellised nagu Flora ja Levadia vahel - igal võimalikul juhul katsutakse üksteisel ja ajakirjandusele tõestada, et teine süsteem on totaalselt mäda.
kui jälle Pohlaku intervjuud CL ülekandes korrata, siis seal kiitis ta end ja Levadat, et viiakse läbi noorenduskuuri ja tegi selles osas nagu TVMK-d maha.
Pohlak on ise öelnud, et tal ei ole sõpru. samas saab ta ju aru, et kui puuduvad tugevad vastased, ei arene ka flora=eesti jalgpall=koondis. ja ise kogu süsteemi üleval hoida on mõttetu. seega on talle tegelikult vaja nii Levadiat, TVMK-d, Trans, kui teisi klubisid:)

Myrgel
04.03.19, 13:48
https://youtu.be/f_0Xme4lTUY

Eile oli tore jalgpallilõuna, kus sai jalgpalli igale maitsele. Rahvast oli mõnusalt, ilm oli ka lubatust kõvasti parem, oli draamat, oli väravaid ja veel milliseid :eek: Hooaja alguse rabedusest pold haisugi. Soojamaa laagrid olid mõlemale klubile hästi mõjunud. Oleks selliseid ägedaid mänge veel. Sportland on täpselt ideka suurusega trimka meie kohaliku vuti jaoks. Võiks ainult veidi vähem järsem olla. Äkki aitaks asja väikeste piiretega veidi turvalisemaks teha?

Sambaz
04.03.19, 16:51
Striimis tundus, et tegemist on täiesti nagu päris jalgpalliga. Rahvast oli ja vibe kohapeal oli ka väärt?

Kalp
04.03.19, 17:55
https://youtu.be/f_0Xme4lTUY

Eile oli tore jalgpallilõuna, kus sai jalgpalli igale maitsele. Rahvast oli mõnusalt, ilm oli ka lubatust kõvasti parem, oli draamat, oli väravaid ja veel milliseid :eek: Hooaja alguse rabedusest pold haisugi. Soojamaa laagrid olid mõlemale klubile hästi mõjunud. Oleks selliseid ägedaid mänge veel. Sportland on täpselt ideka suurusega trimka meie kohaliku vuti jaoks. Võiks ainult veidi vähem järsem olla. Äkki aitaks asja väikeste piiretega veidi turvalisemaks teha?

Mis kuradi imeasi see trimka on,spetsialistid?Kui on tribüün-on tribka...või nüüd on kasutusel sõna trimbüün?

elx
04.03.19, 18:03
Võiks ainult veidi vähem järsem olla. Äkki aitaks asja väikeste piiretega veidi turvalisemaks teha?
Eks me ootame esimest õnnetust. Tegelikult on päris huvitav teada, et kuidas seal üksteisest möödumist ette nähti? Või oligi nii, et kõik tulevad korraga nagu üks mees kohale ja pärast lahkuvad ka koos?

Myrgel
06.03.19, 01:14
Mis kuradi imeasi see trimka on,spetsialistid?Kui on tribüün-on tribka...või nüüd on kasutusel sõna trimbüün?
Typo noh. Saame üle.

Kebab
06.03.19, 10:08
Enne Myrgli postitust oli viimane postitus üle 17 aasta vana. Kellelgi polnud 17 aastat superkarika kohta midagi öelda? :-D

Nasfal
06.03.19, 10:46
Enne Myrgil postitust oli viimane postitus üle 17 aasta vana. Kellelgi polnud 17 aastat superkarika kohta midagi öelda? :-D

Ma näiteks jumala siiralt ei mäleta isegi, kes eelmine aasta superkarika võitis? Oli see Flora või Leva või Kalju? Tegu on toreda aga mitte midagi kõnetava mänguga.

urmar
06.03.19, 12:27
Enne Myrgil postitust oli viimane postitus üle 17 aasta vana. Kellelgi polnud 17 aastat superkarika kohta midagi öelda? :-D

Ilmselt ei leitud lihtsalt seda siinset lehekülge lihtsalt üles.

Myrgel
06.03.19, 13:26
https://i.ibb.co/QfQPwYt/Superkarikas.png (https://imgbb.com/)

Ega ta rohkem vastusteks ei andnud. Kuna tegemist pole teab mis maailma muutva mänguga, siis ei hakanud eraldi 2019 teemat tegema. Pühkisin ühelt foorumi vanimalt teemalt tolmu ja las elab oma elu edasi.

Ma näiteks jumala siiralt ei mäleta isegi, kes eelmine aasta superkarika võitis? Oli see Flora või Leva või Kalju? Tegu on toreda aga mitte midagi kõnetava mänguga.
Seda meeldivam oli kui sündmusterohkeks mäng kujunes, kui palju rahvast oli ja šõud sai. Kalju tulemuste osas parandamatu pessimistina ootasin hooaja algusele kohast rabedat jalgpalli ja superklubi jõudemostratatsiooni. Selle asemel nägime päris arvestatavat mängu ja kohati esitusi mis ei teeks häbi ka mitu astet kõrgemal mängivatele palluritele. Ehk siis tänavu anti mõtetule mängule mõte. Ehk suudetakse sama ka järgnevatel aastatel ja varsti polegi tegemist nii marginaalse sündmusega.

Nasfal
06.03.19, 17:47
https://i.ibb.co/QfQPwYt/Superkarikas.png (https://imgbb.com/)

Ega ta rohkem vastusteks ei andnud. Kuna tegemist pole teab mis maailma muutva mänguga, siis ei hakanud eraldi 2019 teemat tegema. Pühkisin ühelt foorumi vanimalt teemalt tolmu ja las elab oma elu edasi.

Seda meeldivam oli kui sündmusterohkeks mäng kujunes, kui palju rahvast oli ja šõud sai. Kalju tulemuste osas parandamatu pessimistina ootasin hooaja algusele kohast rabedat jalgpalli ja superklubi jõudemostratatsiooni. Selle asemel nägime päris arvestatavat mängu ja kohati esitusi mis ei teeks häbi ka mitu astet kõrgemal mängivatele palluritele. Ehk siis tänavu anti mõtetule mängule mõte. Ehk suudetakse sama ka järgnevatel aastatel ja varsti polegi tegemist nii marginaalse sündmusega.

Mäng ise oli muidugi väga kõva ja igale maitsele lihtsalt superkarikas võiks olla vabalt meil nagu Itaalias ehk hooaja esimeses pooles, kuid siis kui liiga juba käib ning see kurikuulus ilm soosiks. Aprillis-Mais oleks seda mängu rahvale palju lihtsam maha müüa/meeldejäävaks muuta kui see oleks rohkem fänni sõbralikemas ilmastikuoludes.