PDA

View Full Version : Mart Poom - uus karjäär uues kohas

Leheküljed : [1] 2 3 4 5

kaala
31.08.05, 16:08
vot.

Homie
31.08.05, 16:14
jee Poom on Arsenalis. Kui esmaspäeval seda kuulsin et ta võib sinna siirduda vaatasin et jälle mingi pressi väljamõeldis. Aga õnneks ma eksisin. Nüüd on üks eestlane ka täitsa maailmatasemel võistkonnas. Juhhuuu. Loodan et tal läheb seal hästi. Poom peaks Lehmanni põhikollkipri ametilt ära tõrjuma, siis oleks SUPER!:D :P ;) :) :lahe: :õnnelik:

Martin
31.08.05, 16:22
Algselt postitas kaala

vot.

Rumal laps. Aga pole hullu. Targem kui mõni.

plekkpurk
31.08.05, 16:29
eesti jalgpalliajaloo tippsyndmus:P aaga kui ta platsile pääseks sis oleks kyll vääga hull:)

vandersell
31.08.05, 16:30
mina hakkan ka nüüd arsenali fänniks!! :D:õnnelik:

Ghoster
31.08.05, 16:32
Algselt postitas vandersell

MINA KA,MINA KA:)

Matis
31.08.05, 16:38
Kurb:õnnelik: Et ka andekad inimesed lahkuvad normaalsetesse klubidesse.
Lens Jehmann viharavile;)

gamer
31.08.05, 16:46
Algselt postitas lepial

MINA KA,MINA KA:)

Krdi golryhunterid:D Arse fänniks ma ei hakka elusees, mis sest et nüüd jaanuarini mart seal on.

vandersell
31.08.05, 16:47
miks? hakka ikka :)

deimz
31.08.05, 16:47
ARSENAL :r66m12: :r66m15:

esimene eestlane maailma tasemel mees konnas :ham8:

gamer
31.08.05, 16:48

miks? hakka ikka :)

Eiei, isegi imeloom Mart ei suuda ülejäänud meeskonna vastikust üle kaaluda:D

vandersell
31.08.05, 16:51
Algselt postitas jyriöö 31-08-05 15:49:57

Midagi ei ole teha, laske mind maha, aga mina hakkan ka nüüd Arsenali fänniks.

Tsiteerige see osa tulevaste põlvede jaoks palun ära.

deimz
31.08.05, 16:53
mina kaa!!! arsenal!

wenger for president!
poom for prime minister!

nyyd katsuks lennuki peale jõuda.:ham8:

gamer
31.08.05, 16:54
Algselt postitas deimz

mina kaa!!! arsenal!

wenger for president!
poom for prime minister!

nyyd katsuks lennuki peale jõuda.:ham8:

Ma ei oska tõesti muud öelda, kui et APPI!

teoreetik
31.08.05, 17:01
Peab vist ka Arsenali fänniks hakkama...:doh: :õnnelik:

Pealik
31.08.05, 17:07
Ma söön oma mütsi ära ennem kui arsenali fänniks akkan(Way to go Poom)

Edson
31.08.05, 17:14
Mis seal salata, Arsenalis on ka väga sümpaatseid mängijaid - üks läbi aegade minu lemmikmängiaid hr Dennis Bergkamp teeb oma viimast hooaega. Nüüd on Eesti kõige suurem staar ja vaieldamatu lemmik Mart ka klubis.

Mis seal´s muud - Dennis ja Mart, CL tuleb ära võita!

Carramba
31.08.05, 17:25
Tulihingelise Arsenali pooldajana teeb Poomi liitumine ainult headmeelt!

Litmanen37
31.08.05, 17:43
tegelikult peaks Jensil olema CL avamängus ban peal....seega....

AlwaysRed
31.08.05, 17:45
Algselt postitas Litmanen37

koguni kahes esimeses mängus tervelt

nuno gomes
31.08.05, 17:50
Veel üks Arsenali fänn juures paugult. :õnnelik: Igatahes Arsenali fännid küll väga rõõmsad pole selle laenu peale.

vaikiv mees
31.08.05, 17:53
Algselt postitas /Romaldo/

ja Poom on taastusravil ja Almunial käpad vigased..Stack saadeti vist ka ära, Taylor niikuinii.. kes neil seal duublis veel on?
muidugi, nagu seal oleks mingit vahet, kellega väravas CList välja kukkuda

al munija on juba reservide eest mänginud
hm, v-o on siis tema ongi vastus kõigile Arsenali probleemidele?

Pilt
31.08.05, 17:55
mina hakkan ka arsenali poolfänniks sest terveks fänniks ma hui hakan....
1/5-ndik on minust arsenali fänn(pooooooooooooooooooom)

vandersell
31.08.05, 17:58
Algselt postitas vaikiv mees

Algselt postitas /Romaldo/

ja Poom on taastusravil ja Almunial käpad vigased..Stack saadeti vist ka ära, Taylor niikuinii.. kes neil seal duublis veel on?
muidugi, nagu seal oleks mingit vahet, kellega väravas CList välja kukkuda

you´re so funny. al munija on juba reservide eest mänginud. CL-st välja kukkuda? st alagripiturniirilt? once again you´re so funny.

daK
31.08.05, 18:06
Võtan vastu pakkumisi, mis kuupäevast on \"Estonian\" highburyl sõimusõnaks!!!

Krdi segased tunded on - eestlasena olen sillas, Arsenali fännina pettunud ...

malagar
31.08.05, 18:13
Tegelikult on veel vara kireda - ametlikku teadaannet pole

Karla
31.08.05, 18:15
Arsenali kodukal on ka juba uudis üleval .Aga seal ainult 2 lauset sellest.:doh:

Tahvkin
31.08.05, 18:15
See peaks olema suht ametlik
http://www.safc.com/news/?page_id=7836

malagar
31.08.05, 18:16
Algselt postitas Karla

Arsenali kodukal on ka juba uudis üleval .Aga seal ainult 2 lauset sellest.:doh:
KUrat 2 minti tagasi pold veel

Bobik
31.08.05, 18:27
http://www.arsenal.com/article.asp?article=303034&lid=NewsHeadline&sub=Ar senal+sign+Estonia+goalkeeper+Mart+Poom+on+loan&na vlid=&sublid=&Title=Arsenal+sign+Estonia+goalkeepe r+Mart+Poom+on+loan

link kah siis

Ch1ller666
31.08.05, 18:30
Einoh ülikõva et Mart Arsenali läheb :lahe: Muidu ma mingi Arsenali fanatt pole aga nüüd tuleb vaikselt kaasa elama hakata :kaval:

hassan74
31.08.05, 18:34
Arsenal have today signed Estonian international goalkeeper Mart Poom on loan from Sunderland until January 2006.

Poom, who joined Derby County in 1997, has vast experience of English football, having made over 200 appearances for both the Rams and Sunderland.

Voted Estonian Footballer of the Year six times, Poom, who won his 100th cap for Estonia last September, will start training with Arsenal immediately and will wear the No 21 shirt.

Ülikõva.Kui suudab teha häid mänge, siis pole võimatu laenu pikendamine hooaja lõpuni,sest eks Lehmann vajab ju teisel poolel samuti puhkust.
:r66m7: :jump2: :silm4:

Sir. Nuutu
31.08.05, 18:51
Pärast 1 Detsembrit arutatakse Poomi täieliku üleminekut. Nii et kõik on Poomi kätes, kui mees heast küljest ennast näitab, pole võimatu, et mees võidaksegi Arsenali osta.

Mikusiku
31.08.05, 19:28
Oioi, unustasin ka ome JEEEEEEEE ütlemata.
Viga parandatud.

malagar
31.08.05, 19:32
kah üks väike jeee:doh:
Ehk kinnitab kanda ja võtab Almunia koha meeskonnas üle

malagar
31.08.05, 19:48
Üleskutse TV3 le - näidake nüüd CLI otse kurat ja just Arsenali kahte esimest

Mikusiku
31.08.05, 19:52
Äkki nad nüüd tõesti võtavad mõistuse pähe ja näitavad vähemalt neid kaht mängu otse.

hassan74
31.08.05, 19:58
Ei tea Mardisalu ju Manu fänn?

Ch1ller666
31.08.05, 20:23
Algselt postitas hassan74

Ei tea Mardisalu ju Manu fänn?

Mardisalu ja Kannik ei kommenteerinud ju enam siis kui TV3 otsustas CL\'i nii kella 1he paiku öösel näitama hakata nii et ega nad vist see hooaeg ka ei kommenteeri.

cannavaro05
31.08.05, 20:24
Algselt postitas zidane_5

Äkki nad nüüd tõesti võtavad mõistuse pähe ja näitavad vähemalt neid kaht mängu otse.

Vaevalt nad teisipäeval hakkavad UCL\'i näitama.

Mikusiku
31.08.05, 20:33
Algselt postitas cannavaro05

Algselt postitas zidane_5

Vaevalt nad teisipäeval hakkavad UCL\'i näitama.
Tean jah. Raske uskuda, aga võiks teha ühe erandi.
Kui Poom muidugi mängida saab...

hassan74
31.08.05, 20:40
pole hullu.Viasat 2, 3 ja nelonen näitavad mänge otse.Äkki kusagilt trehvab:naer4:

Karla
31.08.05, 20:41
Kui kuskilt telekast ei näe, siis netist on ka alti võimalik vaadata.

clever
31.08.05, 20:43
Super luks, väga kõva ikka. Kuigi vaid 3 kuuks ja laenuks ,aga Mart on niii kõva mees küll, et selle ajaga pikema lepingu kätte võitleb...peaasi et tervis vastu peaks. Hoiame pöialt.

rammy
31.08.05, 22:11
Minugi poolt JEEEE! Kuigi hindan Poomi väga kõrgelt jääb mulle siiski arusaamatuks :kuidas saab absoluutsesse tippu kuuluv klubi teha lepingu mängijaga , kes pole aasta otsa mänginud ja pole ikka veel mängu kõlblik.4 kuud laenus ,sellest kuu kindlalt audis? Loodan Siiski Mardi paranemisele ja et ta annab Arsenalile põhjust pikem leping sõlmida:õnnelik:

taku*
31.08.05, 22:13
võib-olla arseen näeb oma kogenud silmaga midagi, mis muidumeestele märkamatuks jääb;)

vaikiv mees
01.09.05, 02:04
Algselt postitas Martin

Arvutused ütlevad, et Poom on siis Arsenalil mänguvõimeline ehk 3 kuud. Naljakas laen. Kas siis jaanuari alguses tagasi Sunderlandi?

initially until the end of the year, but the deal could be extended until the end of the season.

vuti2ss
01.09.05, 09:09
Häid väravahte pole saada kusagilt ja ma ei usu et Poom Wengeri esimene valik just oli.Ma arvan et Poom valiti just tänu sellele et Wengeril oli hädasti norm väravavahti vaja. Poleks Poom nii vigastustele aldis oleks ta minuarvates üks tipp väravavaht.

Leivo-Tigu Vimb
01.09.05, 10:44
Skeptikutele võiks kaasajast tuua näiteks ka van der Sari, kes on 35 ehk Poomist 2 a vanem - mees on endiselt üks premieri parimaid ja oli üks põhitegijaid Fulhami vahepealses edus. nii et tõesti, võimalused on täiesti olemas

AndreK
01.09.05, 10:55
arsenali foorumit lugedes selgub, et mehed on ikka väga pettunud. kommentaarid a´la I feel ashamed to be a gunner today jne.
samas sunderlandi foorumis nutavad kõik teda taga.

marty poom, marty poom
marty marty poom
he gets the ball
and scores a GOAL!!
marty marty poom!

Eugen
01.09.05, 12:30
Poom võiks Arsenalile CL-s ka mingi edasi viiva kolli lüüa

Sir. Nuutu
01.09.05, 12:33
Poom ilmselt Ajaxiga mängus platsil.
Kurat küll, et mees nüüd teist põlve kah vigastas!

Ch1ller666
01.09.05, 14:56
Annaks jumal et viasat sport 2 või 3 seda gunnerite mängu näitaks:oih:

Pilt
01.09.05, 14:58
Algselt postitas Ch1ller666

Annaks jumal et viasat sport 2 või 3 seda gunnerite mängu näitaks:oih:
seda mängu näidatakse võibolla ka nimetas või kuskil baaris:oih:
igaljuhul juhuuU!

Chaqueta
01.09.05, 16:35
Algselt postitas Nuutu

Poom ilmselt Ajaxiga mängus platsil.
Kurat küll, et mees nüüd teist põlve kah vigastas!
Usun et see oli lihtsalt väike põrutus...

Aga CL-is tahaks küll nüüd rohkem Arsenali mänge näha :)

Zaeka
01.09.05, 16:55
kujutage pilti ku poom tõstaks CLi karika peagohale ja need lipikud seal lendaks ja championsi laul kõlaks :D :õnnelik:

hassan74
01.09.05, 16:58
Dream on:D

symbio
01.09.05, 18:07
Ei tea,kas seoses Mardi Arsenali minekuga hakkab TV-3 näitama Arsenali mänge CL-is?!
Muidugi võiks,kui Mart mängib.

Pealik
01.09.05, 18:22
Algselt postitas symbio

Ei tea,kas seoses Mardi Arsenali minekuga hakkab TV-3 näitama Arsenali mänge CL-is?!
Muidugi võiks,kui Mart mängib.

Kuna nad niikuinii ainult korduses mänge näitavad siis vast isegi võiks vaadata jah...

Kaspy
01.09.05, 18:40
Kui nad enam üldse mänge näitavad..Aga jama on see kordusest mängude vaatamine:oih:

Sir Tamme
01.09.05, 21:21
ma kuskilt lugesin, et vaatajaid on vähe ja nad ei hakka otseülekandeid näitama:(

SleepWalking
01.09.05, 21:25
Algselt postitas Zaeka

kujutage pilti ku poom tõstaks CLi karika peagohale ja need lipikud seal lendaks ja championsi laul kõlaks :D :õnnelik:

Poom läks ju Arsenali?!
Seega välistatud.

vaikiv mees
01.09.05, 23:28
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Zaeka

Poom läks ju Arsenali?!
Seega välistatud.

imelik, mul tuli seda lugedes sama m6te-

oleks ju t6esti super, aga
kahjuks on see v2listatud

vello99
02.09.05, 03:35
Vuuhuuuu, sellist häbi oli Eestile muidugi eriti vaja... Ma pakun u. 1-2 kuud, millal ta purjuspäi auto juhtimise, vägistamiskatse või samast soost isikuga lähedalt suhtlemisega vahele jääb... Go Poom, up the Arse****

vandersell
02.09.05, 10:19
wanker

Sir. Nuutu
02.09.05, 13:08
http://www.epl.ee/artikkel_299751.html
Kõige parem on ikka see Derby fänni kommentaar:D:P:)

17
02.09.05, 13:12
Algselt postitas malagar

Üleskutse TV3 le - näidake nüüd CLI otse kurat ja just Arsenali kahte esimest
Looda sa...

Tere,
Suure tõenöosusega näitame tõepoolest ehk tavalisest rohkem Arsenali mänge,
eriti kui Mardil tõepoolest õnnestub kasvõi pingile pääseda aga
otseülekandeid siiski praegu plaanis pole. Põhjus lihtne, kahjuks on
Sinusarnaseid spordisõpru telerivaatajate hulgas väga vähe.
TV3 on reklaamist elatuv telekanal, mis tähendab, et edukaks tegutsemiseks
on meil vaja kavas hoida saateid, mida enamus Eesti inimesi vaadata soovib.

Lugupidamisega,
Toomas Vara
TV3

-----Original Message-----
From: miko@soccernet.ee [mailto:miko@soccernet.ee]
Sent: Wednesday, August 31, 2005 3:42 PM
To: Toomas Vara
Subject: Küsimus.

Nüüd kus Mart Poom on laenatud Arsenali ja suure tõenäosusega pääseb ta
esimese eestlasena Meistrite Liigasse, siis kas teil on plaanis neid mänge
ikka õigel ajal ja otseülekandes näidata?

Ehk siis...

mcnamara
02.09.05, 13:31
Algselt postitas 17
Tere,
Suure tõenöosusega näitame tõepoolest ehk tavalisest rohkem Arsenali mänge,
eriti kui Mardil tõepoolest õnnestub kasvõi pingile pääseda aga
otseülekandeid siiski praegu plaanis pole. Põhjus lihtne, kahjuks on
Sinusarnaseid spordisõpru telerivaatajate hulgas väga vähe.
TV3 on reklaamist elatuv telekanal, mis tähendab, et edukaks tegutsemiseks
on meil vaja kavas hoida saateid, mida enamus Eesti inimesi vaadata soovib.

Lugupidamisega,
Toomas Vara
TV3

Just.
Milleks te aasta aasta järel peaga vastu seina jooksete? Eestlane sitsib suurima heameelega kolmapäeviti öökimaajava Ameerika märuli ees, et koledaid unenägusid näha ja järgmisel päeval võimalikult pahas tujus olla.
Selline on meie saatus.

Sir. Nuutu
02.09.05, 13:35
Peaks minig vinge fänniordide E-maili sõja TV3-mele tegema

gamer
02.09.05, 13:45
Ei no teeme ühiskirja ja kogume allkirjad kokku.

eston maravilha
02.09.05, 13:56
2 nädalat enne \"meistrite\"liiga grupifaasi algust on sellest kindlasti kasu..

gnat
02.09.05, 13:56
tahate öelda, et kogume 200 000 nime ja saadame ära, vähemaga nad vaevalt rahul on. ma arvan, et siin on põhjuseks ka see, et TV3 on viasati konserni all ja viasati soov oleks, et inimesed oma jalgpalli fänluse rahuldamiseks rohkem nende kuldpaketiga liituksid ja seeläbi mänge otse vaataksid.

tanielo
02.09.05, 14:27
Algselt postitas gnat

tahate öelda, et kogume 200 000 nime ja saadame ära, vähemaga nad vaevalt rahul on. ma arvan, et siin on põhjuseks ka see, et TV3 on viasati konserni all ja viasati soov oleks, et inimesed oma jalgpalli fänluse rahuldamiseks rohkem nende kuldpaketiga liituksid ja seeläbi mänge otse vaataksid.

BINGO!!!

vaikiv mees
02.09.05, 14:54
Algselt postitas Nuutu

http://www.epl.ee/artikkel_299751.html
Kõige parem on ikka see Derby fänni kommentaar:D:P:)

enamik fänne rõõmustab?? Derbys ja isegi Sunderlandis nimetatakse teda tõesti legendiks

Algselt postitas AndreK

arsenali foorumit lugedes selgub, et mehed on ikka väga pettunud. kommentaarid a´la I feel ashamed to be a gunner today jne.
samas sunderlandi foorumis nutavad kõik teda taga.

kusjuures ma olen täheldasin ka pigem sellist suhtumist,
5-aastased Arsenal-fanid küsivad hoopis, et kes see on?

kräka
02.09.05, 15:58
Mees sai selle mille on ära yeeninud vähemalt isegi neljaks kuuks...jes:õnnelik:

symbio
02.09.05, 17:32
Loota ning arvata võib, et Viasat näitab Arsenali-Ajaxi mängu.Viasat on ennegi hollandi meeskondade tegemisi kanalilt näidand.Ja loota võib veel MTV3 peale, kes näitab ka CL mänge.Varjante palju..

mcnamara
02.09.05, 17:40
Algselt postitas symbio

Loota ning arvata võib, et Viasat näitab Arsenali-Ajaxi mängu.Viasat on ennegi hollandi meeskondade tegemisi kanalilt näidand.Ja loota võib veel MTV3 peale, kes näitab ka CL mänge.Varjante palju..

Nelonen mitte MTV3. Nelonen näitab 14.09 Werder - Barcelona, 28.09 Liverpool - Chelsea. Edasised plaanid pole paigas veel.

symbio
02.09.05, 17:48
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas symbio

Nelonen mitte MTV3. Nelonen näitab 14.09 Werder - Barcelona, 28.09 Liverpool - Chelsea. Edasised plaanid pole paigas veel.Nii on jama..Aga sa Viasat või TV3 kohta ei tea midagi?

sibierski
02.09.05, 17:59
arsenali kodukal exklusiivne video Poomi mõtetest seoses klubivahetusega!!!

vaikiv mees
02.09.05, 18:01
VS2: K14.09 - Arsenal - Tünn

jyriöö
02.09.05, 18:01
Oled Arsenal TV Online tellija, et seda klippi vaadata said? Aga edasta siis meile ka, mis Poom rääkis. Mina näiteks oleks huvitatud küll.

ethan
02.09.05, 22:10
:r66m9:

Daz Booob
03.09.05, 12:36
Mart Poom andis Arsenali pressitalitusele esimese intervjuu

Risto Berendson

Highbury staadionil antud intervjuu ajal Arsenali särki kandnud Poomi sõnul on tema eesmärk end Arsenalis tõestada. “Et Arsenal pikendaks minuga sõlmitud laenulepingut hooaja lõpuni.”

Pikalt vigastuste küüsis olnud väravavahi sõnul on see periood tema jaoks justkui tõeline õudusunengu. “Loodetavasti on minu õnn nüüdseks pöördunud ja ma leian tee ülesse,” rääkis Poom.
Eestlasest väravaht meenutas pikalt aastaid Derby Countys, mida ta nimetab oma karjääri parimateks. “Kuigi Sunderlandi fännid võtsid mind väga hästi vastu, on Derby minu jaoks eriline koht. Väga hea meeskond, erilised fännid ja kaunis uus staadion,” rääkis Poom. “Kuid Arsenal on klubina mängija jaoks täiesti teine tase ja suur väljakutse.”
Unustamatu värav
Intervjueerija meenutas Sunderlandi värve kaitsnud Poomi kuulsat väravat Derby vastu, mis mängu üleajal Poomi meeskonnale Derby vastu viigi kindlustas. “See oli unustamatu hetk. Mängisin pärast Derbyst lahkumist esimest korda Pride Parkil (Derby staadionil – toim) ja mul polnud olnud varem võimalik isegi fännidega hüvasti jätta,” meenutas Poom. “Uskumatu, kui värava järel aplodeerisid fännid mulle püsti seistes.”

Kuna Derbys mängides kaitses Poom mitmel korral väravat ka mängus Arsenali vastu, räägiti nendestki. “Me saime päris hästi hakkama. Esimesel korral koguni võitsime Arsenali kodus 3:0 ja seejärel kaotasime napilt. Üks minu paremaid mänge oli viis aastat tagasi, kui Derby Arsenaliga 0:0 viigi tegi,” rääkis Poom.
Usutleja meenutab Arsenali 1:0 võiduga lõppenud mängust hetke, kui Poom tõrjus mängus kuulsa Dennis Bergkampi penalti. “Jah, ma mäletan seda hästi, sest sellest tõrjest on mul siiani kodus foto,” naeris Poom.
Eestlase sõnul on Arsenal teda väga sõbralikult vastu võtnud. “Kõikjal liikudes tunnetad, et tegemist on tippklubiga. Kõik on väga professionaalsed,” rääkis Poom. “Ning treeningtingimused on fantastilised. Isegi Inglise koondis treenib ju siinsamas.”

Eesti Päevaleht

fitti
03.09.05, 12:50
Algselt postitas Daz_Booob
... ja ma leian tee ülesse,” rääkis Poom

Eesti Päevaleht

ei, ma saan aru, et minu maa-naabritädi Ella rääkis \'ülesse\', aga et see on juba trükimeedias aktsepteeritav sõnavorm, šokeerib mind mõnevõrra.

vello99
04.09.05, 23:07
Eks ta on juba Mersoni Pauliga kokku saanud, \"Getting high\" muidugi ei olnud võibolla selles kontekstis nagu Mart seda (veel) mõistis...

vuti2ss
05.09.05, 11:40
Algselt postitas AndreK

Juhtusin isegi taolise pealkirjaga teema peale (Arsenal-MANIA ?), aga enamus kommijaid olid seal ikka positiivse suhtumisega. Stiilis \"norm väravavaht,elame näeme kuda hakkama saab\". Palju oli ka komme selle pealkirja kohta,et jummala bulls**t suhtumine kui fänn nagu oled.

symbio
05.09.05, 23:26
14. sept. Arsenal-Thun
Mis arvate, kas poom seisab väravas või istub pingil?Arsenalil on kedagi peale Poomi panna ka väravasse või?

SleepWalking
05.09.05, 23:27
Algselt postitas symbio
14. sept. Arsenal-Thun
Mis arvate, kas poom seisab väravas või istub pingil?Arsenalil on kedagi peale Poomi panna ka väravasse või?

väravas on siiski ilmselt vaatamata kõigele manuel almunia.

symbio
05.09.05, 23:30
Algselt postitas vuti2ss

Algselt postitas AndreK

Juhtusin isegi taolise pealkirjaga teema peale (Arsenal-MANIA ?), aga enamus kommijaid olid seal ikka positiivse suhtumisega. Stiilis \"norm väravavaht,elame näeme kuda hakkama saab\". Palju oli ka komme selle pealkirja kohta,et jummala bulls**t suhtumine kui fänn nagu oled.Noh, eks negatiivsed kommentaarid on normaalsed, suurde tippklubisse tuleb ikkagist väravavaht, kes pole tervelt aasta-aega platsil käinud.Aga küll Poom saab varsti ka Arsenali fännide lemmikuks, nagu oli/on ta Sunderlandis ja Derbys.

oku
07.09.05, 18:50
Sattusin seiklema ühte Arsenali fännide foorumisse, et näha kas negatiivsus Poomi vastu on säilinud. Poomi üle virisemine on lõppenud ja eriti lahedad kommentaarid olid tema värava teemas :d

näited:

\"Absolute belter wasnt it?\"
\"fantastic... someone who can actually head a ball!\"
\"we\'re saved by our new super striking keeper :)\"
\"He makes Bierhoff look like a woman.\"
\"i suggest every time we\'re down or even 5 mins before the end we throw him in and just keep getting corners/FK\'s\"
\"We have found our fox-in-the-box.\"

Positiivne.

Ch1ller666
07.09.05, 21:25

Algselt postitas symbio
14. sept. Arsenal-Thun

Kas see Almunia mitte vigastatud ei pidanud olema? Et kui nagu ei ole siis miks Arsenal üldse poomi ostis?

Karla
07.09.05, 21:51

Algselt postitas symbio
14. sept. Arsenal-Thun

Kas see Almunia mitte vigastatud ei pidanud olema? Et kui nagu ei ole siis miks Arsenal üldse poomi ostis?
Arsenal ei ostnud Poomi.

Ch1ller666
07.09.05, 21:52
Algselt postitas Karla

Algselt postitas symbio
14. sept. Arsenal-Thun

Arsenal ei ostnud Poomi.
Sry laenas.

symbio
08.09.05, 22:46
Lugesin Arsenali kodukalt, et homme peaks TV-ONLINE-is välja tulema intervjuu Wengeriga(sry, kui nime valesti kirjutasin), kus üks osa jutust peaks olema ka Poomist.Kuna ma ise TV-ONLINE liige ei ole, siis loodan, et äkki keegi on ja vaatab seda intervjuud ning võiks ka hiljem siia kirjutada, mida Wengeril meie mehest rääkida on.

Sir. Nuutu
10.09.05, 20:38
Praegu käib siis Arsenali mäng, juba jõuti Poomist kah rääkida.

Sir. Nuutu
10.09.05, 20:59
Boro läks juhtima...
Jakubu lõi siis seisuks 1-0.
Mängis kasti ilusti kaitsjast mööda ja lõi taha paremasse nurka.
Enne seda oli just Reyesel võimalus, aga väravavaht tõrjus.

Jyrka
10.09.05, 21:02
Kamoon proovime Arsenali jutu Arsenali teemas hoida ja Poomi jutu siin.

sibierski
10.09.05, 22:02
ja Arsenal saabki lutti. loodame, et lehmann paneb mäkra , sest ise mängu ei näe!

kotkas
11.09.05, 18:23
Poom siis Thuni vastu varus.

Homie
11.09.05, 18:31
Algselt postitas kotkas

Kuradi kahju. Tahaks õudsalt Poomi esimest mängu just CL-is näha

Ch1ller666
11.09.05, 18:42
Algselt postitas mart44

Algselt postitas kotkas

No loodame et siis äkki Ajaxi vastu pääseb platsile.

Martin
11.09.05, 19:04
Ma ei tahaks küll teravmeelitseda, kuid ma pole kunagi kuulnud, et mingi meeskond otsustaks oma algkoosseisu kaks-kolm päeva enne kohtumise algust. Muidugi on teatav eeldav koosseis, kuid reaalne nimekiri selgub siis, kui pall mängu lüüakse.

symbio
14.09.05, 21:55
Mõni kanal täna Arsenali mängu näitab ka?

Ramm
14.09.05, 21:57
Algselt postitas symbio

viasat 2

Tauri.T
14.09.05, 22:00
Algselt postitas symbio

TV3 :D

Ch1ller666
14.09.05, 22:10
Algselt postitas tauri123

Algselt postitas symbio

TV3 :D
Kes kommenteerivad? Eelmine aasta oli päris naljakas vahest vaadata:P

vaikiv mees
14.09.05, 22:31
Algselt postitas Martin

Ma ei tahaks küll teravmeelitseda, kuid ma pole kunagi kuulnud, et mingi meeskond otsustaks oma algkoosseisu kaks-kolm päeva enne kohtumise algust. Muidugi on teatav eeldav koosseis, kuid reaalne nimekiri selgub siis, kui pall mängu lüüakse.

nuud, kus ulesandmine juba l6plik (alati m6nikummend minutit enne palli reaalset mangupanekut), v6ib siiski kinnitada seda, mida ammu v6is arvata- Poom pingil, Almunia platsil

El President
14.09.05, 22:33
www.arsenal.com

ARSENAL
Manuel Almunia
Lauren
Kolo Toure
Sol Campbell
Ashley Cole
Freddie Ljungberg
Gilberto
Cesc Fabregas
Robert Pires
Jose Reyes
Robin Van Persie

SUBS
Mart Poom :(
Dennis Bergkamp
Alexander Hleb
Alexandre Song
Philippe Senderos
Gael Clichy
Quincy Owusu-Abeyie

FC THUN
Eldin Jakupovic
Alen Orman
Selver Hodzic
Ljubo Milicevic
Jose Goncalves
Tiago Bernardi
Silvan Aegerter
Andreas Gerber
Adriano Spadoto
Nelson Ferreira
Mauro Lustrinelli

SUBS
Alain Portmann
Leandro Vieira
Gregory Duruz
Gelson Rodriguez Souza
Adriano Spadoto
Omar Pape Faye

Martin
14.09.05, 22:33
nuud, kus ulesandmine juba l6plik (alati m6nikummend minutit enne palli reaalset mangupanekut), v6ib siiski kinnitada seda, mida ammu v6is arvata- Poom pingil, Almunia platsil

Normise mõttes võiks lisada. et seegi nimekiri pole alati lõplik, kuigi nüüd määravad edasise küll vaid vigastused.

etsajo
14.09.05, 23:15
Loodame et Almunia paneb ilge käkki või saab vigastada...siis teeb Poom Eestile ajalugu:D (ühe õnn võib olla teise õnnetus) või vastupidi:kaval:

Drogba
14.09.05, 23:21
Algselt postitas etsajo

Loodame et Almunia paneb ilge käkki või saab vigastada...siis teeb Poom Eestile ajalugu:D (ühe õnn võib olla teise õnnetus) või vastupidi:kaval:

See peaks siis küll ikka väga tõsine käkk olema, et väravavaht mängu jooksul välja vahetatakse.:)

taku*
14.09.05, 23:27
no äki flipib outi ja võtab tilli paljaks ja lööb palli meelega oma väravasse ja siis kukerpallitab wengeri ees ja näitab fakki....

hassan74
14.09.05, 23:36
Paar korda näitas Arsenali pinkki, aga Poom istub Wengerist niipalju kõrgemal, et pildile ei jäänud.

Ch1ller666
14.09.05, 23:56
Ilus värav Thunilt :D

etsajo
15.09.05, 01:41
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas etsajo

See peaks siis küll ikka väga tõsine käkk olema, et väravavaht mängu jooksul välja vahetatakse.:)
ma rääkisingi ju ILGEST käkist...a mis siin enam sellest rääkida:D

Oll
16.09.05, 02:12
Ei usu eriti, et Ajaxi vastu Poom m2ngu saab.
Ja siis on Lehmann juba tagasi.:(

Homie
16.09.05, 10:22

Algselt postitas mart44

Algselt postitas kotkas

No loodame et siis äkki Ajaxi vastu pääseb platsile.
Seda eriti ei usu sest Ajax Thunist ikka kõvem vastane ja arvan et sellise tugeva vastase vastu Wenger veel platsile ei usalda, nigunii Almunio värkus ja Järgmistes Lehmann. A loodam et Poom ikka sel aastal mingi nõrga Premier League klubiga ikka mängu saab.:doh:

jyriöö
16.09.05, 12:00
Kui just midagi väga drastilist ei juhtu, on Poomi ainus võimalus platsile saada ehk mõnes Carling Cupi mängus. Arsenal alustab oktoobri lõpus toimuvast kolmandast voorust. Enne laenulepingu lõppemist on veel 2 vooru novembri ja detsembri viimastel päevadel. Hetkel on Poom siiski veel poolvigane ja klubi kolmas väravavaht, nii et vaadake asja veidi pragmaatilisemalt, enne kui end liiga pöördesse ajate.

vaikiv mees
18.09.05, 13:30
reedene sloleht (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=181275) ka siia

jorss
19.09.05, 23:07
marti pole täna punti võetud :deemon:

Siimk
19.09.05, 23:33
Algselt postitas jorss

Eelmine nädal olla talle veel mingi süst põlve tehtud ja see nädal pidi nõudma täielikku rahu!

ertz
20.09.05, 12:19
Algselt postitas Siimk

Algselt postitas jorss

Eelmine nädal olla talle veel mingi süst põlve tehtud ja see nädal pidi nõudma täielikku rahu!

süst või mitte, enivei poleks punti võetud... pole ilus tahta kellegile vigastust, aga mardil just oleks tarvis et alm*nnia või lehm*nn saaks väikese traumakese ;)

eestimees
20.09.05, 23:03
ma loodan ka et alummi ja lehmunni saavad traumad:D

vaikiv mees
21.09.05, 00:58
hakka v6i nende meeste parast kartma, kui tuhanded eestlased vuuduuga tegelevad..(kas t6si on A.Joala jutt, et keegi on 2raneetud v6i kurguauguni klamuudiat t2is)

sellest pole kasu, sest Mart ise pole praegu m2nguv6imeline,
ka see valuvaigistav syst tehti talle p6hjusel, et tema varumeestepingil istumisel CLis mingigi m6te oleks

tanielo
21.09.05, 11:22

hakka v6i nende meeste parast kartma, kui tuhanded eestlased vuuduuga tegelevad..(kas t6si on A.Joala jutt, et keegi on 2raneetud v6i kurguauguni klamuudiat t2is)

ka see valuvaigistav syst tehti talle p6hjusel, et tema varumeestepingil istumisel CLis mingigi m6te oleks

Kas süst tehti selleks, et perse istumisest valusaks ei jääks?

Edson
21.09.05, 16:51
Algselt postitas tanielo

Hahaa, küll on hea nali :viha:

Ilkuda võib iga asja üle, kahjuks tegijaid, selliseid nagu Poom on, on ilkujatest sadu kordi vähem.

17
21.09.05, 16:53
Algselt postitas Edson

Algselt postitas tanielo

Ilkuda võib iga asja üle, kahjuks tegijaid, selliseid nagu Poom on, on ilkujatest sadu kordi vähem.Ega Chelsea avataridega jukud väga arukaid nalju ei teegi..:doh:

Kaspy
21.09.05, 17:19
Algselt postitas 17

Algselt postitas Edson

Algselt postitas tanielo

Ilkuda võib iga asja üle, kahjuks tegijaid, selliseid nagu Poom on, on ilkujatest sadu kordi vähem.Ega Chelsea avataridega jukud väga arukaid nalju ei teegi..:doh:

Imelik,et huumorisoon avatarist sõltub :oih:

Jyrka
21.09.05, 17:56
Nali oli hea. Kiidan.

Kaspy
21.09.05, 18:12
Aga teema juurde tulles,kas tõesti Mardiga lepingut ei pikendata?
Tundub loogiline küll,miks peaks olema meeskonnas 3 kogenud väravavahti ja 2 noort,pigem ostetakse kuskil mõni noor juurde.

gamer
21.09.05, 18:53
Algselt postitas Kaspy

Aga teema juurde tulles,kas tõesti Mardiga lepingut ei pikendata?
Tundub loogiline küll,miks peaks olema meeskonnas 3 kogenud väravavahti ja 2 noort,pigem ostetakse kuskil mõni noor juurde.

Pole vaja ostagi, kuna Shaaban pidi ka nendega trenni tegema ja suhteliselt vabaagent pidi olema.

ertz
21.09.05, 18:59
Algselt postitas gamer

ja suhteliselt vabaagent pidi olema.

mis mõttes suhteliselt? :D

kas kellegile on pool sõrme kogemata ära andnud?

SleepWalking
21.09.05, 19:12
Algselt postitas gamer
Pole vaja ostagi, kuna Shaaban pidi ka nendega trenni tegema ja suhteliselt vabaagent pidi olema.

Viin oma hüpoteegi kihlveobörsile panuseks selle eest, et Shabaan ei mängi enam kunagi Arsenalis.

gamer
21.09.05, 19:33
Ma lihtsalt vihjasin, et väga suure väravavahtide puuduse tekkimisel on peale juurdeostmise ka teised võimalused.

vaikiv mees
21.09.05, 19:48
Algselt postitas Jyrka

Nali oli hea. Kiidan.

hea ainult naljana,
tegelikkuses aga (nagu SW juba arsenali teema all utles), polnud neil erilist valikut, ja ei ole ka j2rgmises CLi m2ngus,
kui varukeeper ka korras pole, tuleb vajaduse korral m6ni v2ljakum2ngija Almuniat asendama

kas istuda pingil klubis mis sulle palka ei jaksa maksta ja terveks ei oska ravida v6i Arsenalis meistrite liigas- vahe on siiski tohutu

waluswend
27.09.05, 22:39
Poom täna pingil:(

gamer
27.09.05, 23:15
Algselt postitas waluswend

Mine Sunderlandi tagasi ja kakle Davisega esinumbri koha eest edasi.

ertz
27.09.05, 23:47
Algselt postitas gamer

Algselt postitas waluswend

Mine Sunderlandi tagasi ja kakle Davisega esinumbri koha eest edasi.

muide davise esitused pidavat ka juba silmapaistvad olema (eriti 2-0 võidumängus boro üle), sealgi ikka väga raske oleks kahjuks.

gamer
28.09.05, 00:03
ronigu siis kuskile divarissegi, peaasi et pidevalt mängida saaks. aga huvitav kas davisele on siis palli püüdmine selgeks tehtud:D

hassan74
28.09.05, 00:18
Almunia tõrje järel Rosenberg kohal ja Ajax lööb 1 tagasi.

SleepWalking
28.09.05, 00:40
Almunia tõrje järel Rosenberg kohal ja Ajax lööb 1 tagasi.

Liigselt pole mõtet erutuda, järgmiseks CL mänguks on Jens tagasi platsil ning Almunia pingil.

Kaspy
28.09.05, 00:45
Tundub et sellega on siis Poomi Arsenali tegemised läbi:oih:

Ch1ller666
28.09.05, 01:16
Ta pole seal nagu midagi teinudki.

Kaspy
28.09.05, 08:39
No pidasin silmas seda,et ta on Arsenali mängija

estone
28.09.05, 14:31
charling cupis pääseb väljakule:D

Even
28.09.05, 14:34
Algselt postitas estone

charling cupis pääseb väljakule:DCarling Cup.

AlwaysRed
28.09.05, 15:42
Algselt postitas Evu

Algselt postitas estone

Sherlock on majas:D

vello99
28.09.05, 16:58
Algselt postitas Evu

Algselt postitas estone

Ma söön oma mütsi ära, kui ta Carling Cup\'is väljakule saab...

Sir. Nuutu
28.09.05, 17:47
Seda tahaks näha.

kaitz
28.09.05, 19:33
Aga ei usu küll,et Poom üldse Arsenali rivistuses väljakule pääseb aa eks loodame paremat

Ch1ller666
28.09.05, 20:10
No tegelt mida see muudaks kui ta isegi saaks mõnes suvalises Carling Cupi mängus platsile?

ethan
28.09.05, 20:11
olge positiivsemad! muidugi saab Poom platsile ja kui ka ei saa on ta tegija ikkagi! ;)

-Loom-
28.09.05, 20:17
oi vingumist ja kiunumist selle poomi teema kohta. Olgem 6nnelikud et yx eestlane nii kaugele j6udnud. ka pingil istudes ja niisama klubiga koos treenides saab mees l6pux ka tippklubi kogemuse..ehk ka m2ngukogemuse.

*chobram - ootab aega mil poom koondise treener:lahe:

aiFo
28.09.05, 21:21
justin hoyte, kes poomi vastu swapiti sai liigakarika mänguks loa mängida arsenali vastu. võimalik, et manageride vahel võeti jutuks ka poomi teema... 25. oktoobril võib igatahes silmad lahti hoida

mcnamara
29.09.05, 10:57
Poom täna Postimehes. (http://www.postimees.ee/290905/esileht/sport/178503.php)

Eks ta ole tore muidugi seal olla, aga Poomi lugu vist väga ei erine sellest muinasjutuhetkest tubli töömehe Paul Jonesi karjääris ühel hiljutisel talvel, kui \'pool ta mõneks mänguks oma väravasse laenas.
Aga jääme siis selle ühe Carling Cupi võimaluse peale lootma. Ja muidugi sellele, et ta Londonis terveks osatakse ravida.

tanielo
29.09.05, 11:04
Algselt postitas mcnamara

Poom täna Postimehes. (http://www.postimees.ee/290905/esileht/sport/178503.php)

Eks ta ole tore muidugi seal olla, aga Poomi lugu vist väga ei erine sellest muinasjutuhetkest tubli töömehe Paul Jonesi karjääris ühel hiljutisel talvel, kui \'pool ta mõneks mänguks oma väravasse laenas.
Aga jääme siis selle ühe Carling Cupi võimaluse peale lootma. Ja muidugi sellele, et ta Londonis terveks osatakse ravida.

Suurepärabe debüüt, mees kuses purki :D

Jaan
30.09.05, 11:39
Algselt postitas vello99

Algselt postitas Evu

Algselt postitas estone

Ma söön oma mütsi ära, kui ta Carling Cup\'is väljakule saab...

Igaks juhuks talletan selle fraasi.

rohelineKonn
01.10.05, 17:49
Algselt postitas aiFo
võimalik, et manageride vahel võeti jutuks ka poomi teema... 25. oktoobril võib igatahes silmad lahti hoida

et laenuleping sisaldab kohustust mängitada Poomi? nii halb ta nüüd ka pole..

hassan74
01.10.05, 22:23
Avastasin, et Arsenali kodukal kuuluvad first team`i väravavahtidest Lehmann ja Poom.
Reserv ja noorte nimekirja Almunia ja teised.

SleepWalking
01.10.05, 22:41
Avastasin, et Arsenali kodukal kuuluvad first team`i väravavahtidest Lehmann ja Poom.
Reserv ja noorte nimekirja Almunia ja teised.

mida me sellest järeldame?
reservide lehele on kodukal pandud kõik need mängijad, kes tänavu on reservide eest väljakul käinud. poom ja lehmann seda teinud pole, almunia aga on.

Jyrka
01.10.05, 22:43
Aga noh, kas ta hakkab muidu terveks ka saama või mis toimub? Tegelikult peaks ju tulema aeg, mil ta reservide eest mängima hakkab. On ju nii? Või isegi sinna ei kõlba?

aiFo
03.10.05, 12:10
Algselt postitas rohelineKonn

Algselt postitas aiFo
võimalik, et manageride vahel võeti jutuks ka poomi teema... 25. oktoobril võib igatahes silmad lahti hoida

et laenuleping sisaldab kohustust mängitada Poomi? nii halb ta nüüd ka pole..

tjah, et sa minu fraasist just sedamoodi aru pidid saama... ;)

aga reedene link (http://www.onesunderland.com/news/index.php?option=com_content&task=view&id=839&Item id=36) olukorra kohta.

Kaspy
03.10.05, 12:13
Hää uudis :õnnelik:

Zlatan
03.10.05, 13:45
oi lahe :)

Sir. Nuutu
07.10.05, 01:00
Paistab, et Poomi tulevikk Arsenalis ei ole just kõige helgem...
Wenger tahab selle hooaja lõppedes šotlastelt puurivahi ära ärida.

Zlatan
07.10.05, 01:52
ma ei saa siiamaani aru, miks wenger üldse poomi tahtis. varsti on aasta läbi ja jääbki arsenali eest mäng kirja saamata.

oku
07.10.05, 10:32
Ravivad ta terveks vähemalt.

tanielo
07.10.05, 21:50
Algselt postitas Zlatan

ma ei saa siiamaani aru, miks wenger üldse poomi tahtis. varsti on aasta läbi ja jääbki arsenali eest mäng kirja saamata.

Ilmselt on Poomi palgaraha ja ravikulud kokku piisavalt väike summa, millega hankida Justin Hoyte\'ile mängukogemust.

vaikiv mees
07.10.05, 22:00
Algselt postitas Zlatan

laps, oma eluloo piires v6iks asju ikka m2letada,
Lehmanni m2ngukeelu ajaks oli Almuniale v6imalikku asendust vaja,
-ehk siis-ta muretsetigi 3. keeperiks ja pole m6tet halada, kui ta platsil ei k2i

ime on pigem see, et ta siiski medicali l2bis, kui \"1-silmaga/i-ga\" Viera seda ei suutnud (kuigi pea kohe Hisp-s palgale v6eti)
-nagu SW arsenali teemas arvab, pidi vist olema mingi muu p6hjus (kas Sebastian oli t6esti liiga luhike, et temale eelistati pikka Poomi?

Algselt postitas Bobik

Kui seda va bosmani ruulingut poleks, poleks Poomi vast palgatudki.

yup, j2rgmisel a-l peaks ju leping S\'landiga l6puni tiksuma

Bobik
07.10.05, 22:04
No kujutage ette, et Lehmann saab vigastada. Juhtub midagi. Või Almunia saab viga. Siis poleks ju kedagi pingile panna. varu peab sellises maailmaklubis alati olema. Seepärast on suhteliselt loogiline, et oli vaja kindlustada piisav mängijate hulk meeskonnas. Kui seda va bosmani ruulingut poleks, poleks Poomi vast palgatudki.

17
08.10.05, 01:33
Ma millegipärast sügavalt kahtlen, et Mart ilma platsil käimata Arsenalist minema lastakse:)

hassan74
18.10.05, 18:30
No nii.Täna siis pöidlad pihku, et Mart teeks tööd hästi ja rajaks teed lepingu pikendamiseks.See on Arsenali koosseis tänaseks duublite mänguks Fulhamiga.

ARSENAL
Mart Poom
Kerrea Gilbert
Mitchell Murphy
Patrick Cregg
Mathew Connolly
Jordan Fowler
Jay Simpson
Fabrice Muamba
Nicklas Bendtner
Marc Elston
Giorgos Efrem

SUBS
James Dunne
Vito Mannone
Rene Steer
Paul Rodgers
Shane Tracy
:õnnelik:

http://www.arsenal.com/article.asp?article=316334&lid=NewsHeadline&sub=Re serves:+Fulham+v+Arsenal+-+Preview&navlid=&sublid=&Title=Reserves:+Fulham+v+ Arsenal+-+Preview

eestimees
18.10.05, 18:35
wenger pööras pilgu supper hästi alustanud WBA VV poole kirklandi:(

hassan74
18.10.05, 18:57
Kas sul selle kohta linki on anda või paned kuulujuttu?

Martin
18.10.05, 18:58

Ja kui on link, siis pole enam kuulujutt? Ahah, tõesti. Tundub taas loogiline.

hassan74
18.10.05, 19:03
Algselt postitas Martin

Ja kui on link, siis pole enam kuulujutt? Ahah, tõesti. Tundub taas loogiline.

Pidasin silmas- Kas mõtlesid ise välja või lugesid kusagilt.

Sir. Nuutu
18.10.05, 19:24
Ei ole see mingi kuulujutt.
Poomi debüüt siis Arsenalis täna. Mees on algkooseisus sees.
Loodame et läheb hästi.

skint
18.10.05, 19:35
Mäng reservide eest on ülimalt debüütlik ettevõtmine jah. Pakun, et sellest tuleb üks debüütide debüüt debütandilt nimega Mart Poom.

GOOOOOOO POOOOM!!

kullox
19.10.05, 00:20
Keegi Poomi debüütist rääkida oskab?

Sir. Nuutu
19.10.05, 01:16
Arsenal võitis mängu 1-3

symbio
19.10.05, 11:37
Kas keegi seda ka teab öelda kuidas Poom mängis?tTähendab, keegi targem võiks uurida!

hassan74
19.10.05, 11:47
Fulham opened the scoring on 25 minutes when Ismael Ehui put the ball past Mart Poom. However, the lead was only to last ten minutes as Jay Simpson netted the equaliser for the visitors.

Elston gave Arsenal the lead in 63rd minutes before Bendtnder put the tie beyond the Whites\' reach with an 89th minute strike.

Niipalju räägib Fulham`i kodukas.

Arsenali kodukas lubab järgmist:
A full match report will appear here on Wednesday morning.

Zlatan
19.10.05, 14:01
Kahju muidugi, et nullimängu ei teinud.

og
19.10.05, 15:32

Fulham opened the scoring on 25 minutes when Ismael Ehui put the ball past Mart Poom. However, the lead was only to last ten minutes as Jay Simpson netted the equaliser for the visitors.

Elston gave Arsenal the lead in 63rd minutes before Bendtnder put the tie beyond the Whites\' reach with an 89th minute strike.

Niipalju räägib Fulham`i kodukas.

Arsenali kodukas kirjeldab Poominaatori etteastet küllaltki positiivselt:

By this point, Estonian international Poom had already been called into action in the visitors’ goal, saving well from a Helguson header which bounced just in front of him and then standing firm in a one-on-one with Ehui.

The wet surface ensured a tricky evening for the goalkeepers but Poom dealt with some difficult situations with both poise and assurance. The former Derby County man’s kicking was also spot on, and time and again he found the impressive Bendtner with long kicks upfield as the Danish forward caused mayhem in the Fulham defence.

Arsenal were only behind for 10 minutes when one such Poom kick was brought down superbly by Bendtner. He turned and slipped in the pacy Simpson who beat the keeper with ease to bring Arsenal level.

hassan74
19.10.05, 15:52
Tundub mullegi, et vähemalt kommentaator jäi asjaga rahule.

http://www.arsenal.com/article.asp?article=316334&lid=NewsHeadline&sub=Re serve+League:+Fulham+1+Arsenal+3&navlid=&sublid=&T itle=Reserve+League:+Fulham+1+Arsenal+3

17
19.10.05, 18:40
Poomil siis Arsenalis esimene mäng ja kohe resultatiivne sööt:)

valma
19.10.05, 20:56
Nyyd võiks põhimeeskonda ka saada.

Kaspy
20.10.05, 15:13
Täna oli siis ka Sl Õhtulehes väike uudisenupuke Mardi esimesest mängust Arsenali eest :kaval:
Kurb on aga see,et maavõistluseks Soomega ta koondisega arvatavasti ei liitu,kuna Soomes ootab ees mäng kunstmurul :oih:
Siia link ka siis :
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=183750&r=3

Ch1ller666
20.10.05, 22:45
Parem ongi kui Mart mänguks Soome vastu koondisega ei liitu. Mingit vigastust küll jälle ei tahaks ja Kotenko saab ka arvatavasti enam vähem hakkama nagu alati.

ertz
21.10.05, 12:46
Algselt postitas 17

Poomil siis Arsenalis esimene mäng ja kohe resultatiivne sööt:)

ei tea mismoodi, kui see mees, kes tema pika palli alla võttis söötis veel korra edasi...

vaikiv mees
21.10.05, 13:33
< nagu jäähokis noh, 2 söötjat ;)

einoh, hea väljalöök on tal ju küll

Ch1ller666
21.10.05, 14:25
See on semiresultatiivne sööt :P

ertz
25.10.05, 17:34
kas Poom saab siis täna oma võimaluse või ei?

Sir. Nuutu
25.10.05, 20:05
Isiklikult arvan, et ei.
Koosseise polnudveel ülesse pandud, aga jamh..
Tüüp vajab veel mänguaega reservides.

Karla
25.10.05, 22:00
Almunia, Eboue, Campbell, Senderos, Cygan, Larsson, Song, Quincy, Muamba, Van Persie, Lupoli. Subs: Poom, Bendtner, Connolly, Cregg, Stokes.

Sir. Nuutu
26.10.05, 00:51
Poom tänases võidu mängus mänguaega ei saanud.
Küll aga oli vahetusmeeste pingil.

Kaspy
02.11.05, 21:38
Poom täna Praha Sparta vastu Arsenali pingil :õnnelik: Põhikas alustab Almunia

eestimees
02.11.05, 22:01
Algselt postitas Kaspy

mis siin rõõmustada?

Ch1ller666
02.11.05, 22:07
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas Kaspy

mis siin rõõmustada?
Jah midagi rõõmustavat siin tõesti pole :viha: Oleks Poom põhis siis ma allles rõõmustaks.

Kaspy
02.11.05, 22:12

Algselt postitas Kaspy

mis siin rõõmustada?
Jah midagi rõõmustavat siin tõesti pole :viha: Oleks Poom põhis siis ma allles rõõmustaks.

Nonoh,kui sa nii ütled,natuke utoopiline küll hetkeseisus aga..ime et üldse Almunia põhis on ja Lehmann pole kooseisus,no võibolla Arsenali seisu vaadates küll pole vahet aga,vaevalt et Wenger Poomi asetamisega põhikasse üllataks:doh:

SleepWalking
02.11.05, 22:13

mistõttu manyoo avatar arsenali oma vastu vahetunud on?

Ch1ller666
02.11.05, 22:20

mistõttu manyoo avatar arsenali oma vastu vahetunud on?
Tead sellega on selline lugu et ma mängin PES5\'es Arsenaliga Master Leauge\'i ja asi pole üldse Poomis või selles et ta seal mängib kuna ma pole Poomi isegi mitte Arsenali üle viinud. Mängu default settingus on ta nimelt Sunderlandis kuna teate ju isegi kui viimasel sekundil see üleminek toimus. Ja arsenali valisin ma PES\'es sest et neil on ilusaima muruga väljak.

Sir. Nuutu
02.11.05, 22:29
Tänane kooseis
Sparta vastu

ARSENAL
Manuel Almunia
Lauren
Kolo Toure
Sol Campbell
Gael Clichy
Jose Reyes
Gilberto
Mathieu Flamini
Robert Pires
Thierry Henry
Dennis Bergkamp
SUBS
Mart Poom
Robin Van Persie
Cesc Fabregas
Alexandre Song
Pascal Cygan
Philippe Senderos
Emmanuel Eboue

Poom pingil

Kaspy
02.11.05, 22:36
Täna oli ETV spordiuudistes ka väike klipp Arsenali treeningust,kus ka Mart aktsioonis näha oli :)

gamer
02.11.05, 23:11
Algselt postitas Kaspy

Täna oli ETV spordiuudistes ka väike klipp Arsenali treeningust,kus ka Mart aktsioonis näha oli :)

Lasi ühe kolli ;)

Bobik
03.11.05, 00:49
Algselt postitas gamer

Algselt postitas Kaspy

Lasi ühe kolli ;)
kolli-koera maha? Või golli väravasse?

Sir. Nuutu
03.11.05, 00:53
Golli väravasse siis;)

vandersell
03.11.05, 01:46
Algselt postitas Nuutu

Golli väravasse siis;)

Konn, tegite Arsenaliga trenni? Retsept!

Kaspy
04.11.05, 10:02
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=184894&r=3
Vot selline uudis siis :oih:

gamer
04.11.05, 16:17
Algselt postitas Kaspy

Poomil oleks paras tagasi Derbysse suunduda, see oleks minu silmis igati tervitatav liigutus.

Sir. Nuutu
05.11.05, 00:18
Algselt postitas gamer

Algselt postitas Kaspy

Poomil oleks paras tagasi Derbysse suunduda, see oleks minu silmis igati tervitatav liigutus.

Möla maha. Mida ta sinna roniks jälle?! Sinna ta ju takerduski üleüldse.

gamer
05.11.05, 08:32
Algselt postitas Nuutu

Algselt postitas gamer

Algselt postitas Kaspy

Parem on olla Championshipis põhikiiper kui Premieris kotte sügada. Ja Championshipi tase ei ole ju nii kehv midagi.

Kaspy
05.11.05, 09:21
No hetkel võiks ta veel siiski Arsenalis jätkata,kasvõi laenulepingu lõpuni,saab ehk debüüdi Meistrite liigas ära teha :lahe: sest lubas ju Wenger viimastes kohtumistes varumeestele ruumi teha ;)

Bobik
05.11.05, 12:11
Algselt postitas gamer

Algselt postitas Nuutu

Algselt postitas gamer

Algselt postitas Kaspy

Parem on olla Championshipis põhikiiper kui Premieris kotte sügada. Ja Championshipi tase ei ole ju nii kehv midagi.

See mees on premieri keeper ja ärge hakake rääkima, et aeg on kindad varna panna ja tont teab mida veel...

gamer
05.11.05, 14:43
Pole asjade kottipanekust rääkinudki, lihtsalt kui Premieris ei ole põhis, siis võiks ju kaubelda Championshipi põhikiiprikoha endale.

Bobik
05.11.05, 16:14
Algselt postitas gamer

Pole asjade kottipanekust rääkinudki, lihtsalt kui Premieris ei ole põhis, siis võiks ju kaubelda Championshipi põhikiiprikoha endale.

Kui Davis sama \"edukalt \" Sunderlandis edasi esineb, ju siis ikka saab ka platsile. jaanuarist alates. Hetkel on lihtsalt sitasti, et ta pole saanud võimalust. Tuleb oodata, et Lehmann on audis ja Almunia mngi kalaga hakkama saab....ma ei ole paha inimene, aga...eesmärk pühitseb abinõu jne:)

ethan
05.11.05, 17:27
Almunia näitas oma kalasid juba CL mängus Sparta Praha vastu.

Davis on Sunderlandi väravas väga ebakindel ning SAFC koduka andmeil teeb täna väravasuul debüüdi Ben Alnwick.

Seega pikemas perspektiivis ma usun, et Poomi laenuleping saab pikenduse ning hooaja lõpuks on ta juba vähemalt nr.2 Arsenalis ning Almunia on müügiks. See tähendaks loodetavasti seda, et Davise ja teiste Sunderlandi kiprite tegemised ei kõiguta enam Poomi seisukohalt kedagi :)

luutik
06.11.05, 00:10
Loodan, et oled hea ennustaja, ethan !:õnnelik:

k0x
06.11.05, 00:48
Loodan ka mina :õnnelik:

Nurmekas
08.11.05, 00:27
Kellelgi seda head versiooni Poomi väravast pole?
Vana link on juba aegunud, ning mul osuht kehva kvaliteediga oma arvutis.
Oleksin tänulik.

vandersell
08.11.05, 00:51
Ma ei oska öelda kui hea see versioon on sinu omaga võrreldes aga ole lahke (http://s52.yousendit.com/d.aspx?id=1XPTEVSM5CA9W1OVPZOQQISVIJ). Pilt ja heli pole päris 100% sünkroonis aga ehk sobib.

Nurmekas
08.11.05, 00:55

Ma ei oska öelda kui hea see versioon on sinu omaga võrreldes aga ole lahke (http://s52.yousendit.com/d.aspx?id=1XPTEVSM5CA9W1OVPZOQQISVIJ). Pilt ja heli pole päris 100% sünkroonis aga ehk sobib.

Tänud,
aga antud lingilt ei avane see klipp, tundub olema sama aadress, mis teises Poomi teemas oleval klipil oli, kuid mis nüüdseks on aegunud.

Zaeka
08.11.05, 01:03
Algselt postitas Nurmekas

Tänud,
aga antud lingilt ei avane see klipp, tundub olema sama aadress, mis teises Poomi teemas oleval klipil oli, kuid mis nüüdseks on aegunud.

Avaneb küll(vähemalt firefoxiga)

vandersell
08.11.05, 01:04
Ei, selle ma laadisin yousenditisse omalt raalilt üles aga mingi runtime errorit annab tõesti. Ehk hiljem saad tõmmata. Aga kas see vana link oli http://www.hot.ee/ry4n/poom/poom.avi ? Mul igatahes toimib see ka.

Nurmekas
08.11.05, 09:59

Ei, selle ma laadisin yousenditisse omalt raalilt üles aga mingi runtime errorit annab tõesti. Ehk hiljem saad tõmmata. Aga kas see vana link oli http://www.hot.ee/ry4n/poom/poom.avi ? Mul igatahes toimib see ka.

Ei olnud, see variant on mul endal samuti olemas.
Siin oli ka selline versioon väljas, kus näitas väravast ka kahte kordust, Poomi jooksu vastase värava ette ning pärast oma värava juurde tagasi.

v6hiv66ras
08.11.05, 23:44
Algselt postitas Nurmekas

Ei olnud, see variant on mul endal samuti olemas.
Siin oli ka selline versioon väljas, kus näitas väravast ka kahte kordust, Poomi jooksu vastase värava ette ning pärast oma värava juurde tagasi.
Panin siia (http://www.megaupload.com/?d=BTPBHAZH) selle üles.

Sir. Nuutu
09.11.05, 19:06
Poom täna reservidevastu ülesse pandud.

sicmic
09.11.05, 23:14
Algselt postitas Nuutu

Kas see on hea või halb?

gamer
09.11.05, 23:55
Algselt postitas sicmic

Algselt postitas Nuutu

Kas see on hea või halb?

Ikka hea, saab mängida vähemalt.

sicmic
10.11.05, 01:02
Algselt postitas gamer

Algselt postitas sicmic

Algselt postitas Nuutu

Kas see on hea või halb?

Ikka hea, saab mängida vähemalt.

Tegelikult ma vihjasin sellele, et mis kurat võiks tähendada \"ülesse panema\":doh:. Ja see oli retooriline küsimus.

Jyrka
10.11.05, 01:05
Retoorilisi küsimusi pole olemas, on ainult retoorilised inimesed.

k0x
10.11.05, 01:08
Kas ta siis sai mängu või ei saanud :doh: ?

sicmic
10.11.05, 01:13
Algselt postitas Jyrka

Bollocks

vertex
10.11.05, 01:17
Algselt postitas k0x

Kas ta siis sai mängu või ei saanud :doh: ?

Sai küll ja ilmselt mängis veel päris hästi 0:3 (http://www.cafc.co.uk/newsview.ink?nid=23004&newstype=m)

vandersell
10.11.05, 01:20
Algselt postitas vertex

Sai küll ja ilmselt mängis veel päris hästi 0:3 (http://www.cafc.co.uk/newsview.ink?nid=23004&newstype=m)

Huvitav et seal on Lupoli hattricki mänguminutiteks pandud 8, 46, 67, Arsenali kodukal aga 10, 50, 70. Vähemalt ümardamine on selge.

Ch1ller666
10.11.05, 01:33
No tore kui mängida saab kasvõi reservide eest :)

Edson
10.11.05, 13:05
Väga positiivne, et Poom saab vähemalt reservide eest stabiilselt mängida. Pole kahtulstki, et Wenger vaatab Poomi etteasteid tähelepanelikult ning pole võimatu, et varsti saab Mart ka Arsenali esinduskoosseisu eest platsile, miks mitte CL mängus Ajaxi vastu.

Algselt postitas Jyrka

Kas postide arvu ei saa muidu suurendada kui täiesti mõttetut iba välja ajades? Sa tead üldse, mis sõna \"retooriline\" tähendab?

khristo
10.11.05, 14:35
laisematele inimestele siis paar linki sellest reservide mängust

arsenali kodukalt (http://www.arsenal.com/article.asp?article=323724&lid=NewsHeadline&sub=Re serves:+Charlton+Athletic+0+Arsenal+3+-+Match+Report&navlid=&sublid=&Title=Reserves:+Char lton+Athletic+0+Arsenal+3+-+Match+Report)
charltoni kodukalt (http://www.cafc.co.uk/newsview.ink?nid=23004&newstype=m)

kodanik poom näitas taaskord, et pendlaid oskab ta võtta... ja muud ka

lenc
10.11.05, 16:05
Ilus tõrje oli, pall oli löödud täpselt alanurka. Poom võttis veel paaril korral ründaja jalge ees palli vahelt või siis blokeeris kehaga väravat :)

Viimasel minutil võttis tugeva kauglöögi ristnurgast ära :D

Chaqueta
10.11.05, 17:10
Poom teeb head tööd :D

eestimees
10.11.05, 20:17
kas poom on hetkel siis nüüd ka eestis?

Defa
10.11.05, 21:38
nagu Jelle jutust aru võis saada tänases pressikonverentsis siis Poom Poola vastu puurilukk :):õnnelik: ,(mitte et mul midagi kontenko vastu oleks aga poomil ka natuke mängida vaja ;))

Sir. Nuutu
10.11.05, 21:47

kas poom on hetkel siis nüüd ka eestis?

Eestis teda veel pole.
Trennis vähemalt küll ei märganud teda.

Sir. Nuutu
13.11.05, 15:13
Poomi pole unustatud. Eile soomes oli seda hästi näha, kui Poom platisle sooja läks tegema oli sihuke kisa ja soe vastuvõtt.
Näost oli näha, et poomil võttis südame soojaks seest.
:)

heixpeix
13.11.05, 16:20
ega kellelgi pole videot arsenali reservi mängust charltoniga?eelkõige huvitaks muidugi poomi pendlatõrje:D

gamer
13.11.05, 16:39
Algselt postitas heixpeix

ega kellelgi pole videot arsenali reservi mängust charltoniga?eelkõige huvitaks muidugi poomi pendlatõrje:D

arsenali teemast käis läbi link, vaata sealt

freeman
14.11.05, 21:33
Loodab et saab Carling cupis või Cl\'is mängu !!

k0x
14.11.05, 21:35
Pigem Carling Cup arvan :oih:

Chamiga
18.11.05, 15:59
Tere,

pole eriline jalgpalli fänn, kuid tahaks ühele sõbrale jõulukingi teha ja seetõttu oleks vaja Mart Poomiga ühendust võtta. Kas keegi teab tema meili, eeldan, et tel nr siin ei levi, normaalne ka.
tänud kõigile abistajatele
Triin

Sir. Nuutu
18.11.05, 16:04
Algselt postitas Chamiga

Tere,

pole eriline jalgpalli fänn, kuid tahaks ühele sõbrale jõulukingi teha ja seetõttu oleks vaja Mart Poomiga ühendust võtta. Kas keegi teab tema meili, eeldan, et tel nr siin ei levi, normaalne ka.
tänud kõigile abistajatele
Triin

:D