320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Andres Oper\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas Martin
    Adminid - palun kustutage see junk ära!
    Raske uskuda. Siin tundub valitsevat minnalaskmise meeleolu viimasel ajal.
    Võim meile! Küll siis alles siidinäpud saaksid!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Andres Oper\'

      Martiniga jumala nõus. Kui eluga muud teha pole, kui eurospordi kodulehel spämmida, siis võiks sellest mitte iga 20 minuti tagant kuulutada. P.s. Carlose värav on ilusam ja andsin hääle sinna. Olen eestlane, aga olen objektiivne.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Andres Oper\'

        Carlos on neid ilusaima värava tiitleid kindlasti juba küll võitnud nüüd on Opi kord
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Andres Oper\'

          Algselt postitas Ch1ller666
          Carlos on neid ilusaima värava tiitleid kindlasti juba küll võitnud nüüd on Opi kord
          nii nagu mikser kunagi mega.ee portaalis arvas, et nüüd on savisaare kord? andsin ka hääle carlosele.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Andres Oper\'

            Traitors! Kiusust tegin ka konto ja andsin Opile boosti. Martinile värske update ka 45 vs 45 hetkel.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Andres Oper\'

              ma kah andsin Operile hääle. Ja isegi kui Carlose värav oli parem, siis tegelikult ei ole mul kahju, kui ikka meie mehe värav võidab.Ja tegelikult oli ju superkoll, eelkõige selle eeltöö.
              PS! Ma ei saa sellistest fännidest aru, kes räägivad mingist õiglusest ja hääletavad oma poisi vastu. Kas mingi poolneeger hääletaks eestlase poolt- vaevalt küll!! Kas te staadionil kah plaksutate rõõmust, kui mõnele meie omale punane kaart antakse?? Isegi kui see oli õiglane.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Andres Oper\'

                Algselt postitas Martin


                Algselt postitas mcnamara


                Algselt postitas Martin
                Adminid - palun kustutage see junk ära!
                Raske uskuda. Siin tundub valitsevat minnalaskmise meeleolu viimasel ajal.
                Võim meile! Küll siis alles siidinäpud saaksid!


                Teeme foorumi paremaks!
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Andres Oper\'

                  Algselt postitas Kebab


                  Algselt postitas Martin


                  Algselt postitas mcnamara


                  Algselt postitas Martin
                  Adminid - palun kustutage see junk ära!
                  Raske uskuda. Siin tundub valitsevat minnalaskmise meeleolu viimasel ajal.
                  Võim meile! Küll siis alles siidinäpud saaksid!


                  Teeme foorumi paremaks!
                  Postitaja eelkõige
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Andres Oper\'

                    Algselt postitas clever


                    ma kah andsin Operile hääle. Ja isegi kui Carlose värav oli parem, siis tegelikult ei ole mul kahju, kui ikka meie mehe värav võidab.Ja tegelikult oli ju superkoll, eelkõige selle eeltöö.
                    PS! Ma ei saa sellistest fännidest aru, kes räägivad mingist õiglusest ja hääletavad oma poisi vastu. Kas mingi poolneeger hääletaks eestlase poolt- vaevalt küll!! Kas te staadionil kah plaksutate rõõmust, kui mõnele meie omale punane kaart antakse?? Isegi kui see oli õiglane.
                    Anna andeks, aga see jutt ei vasta kuidagi su nimele...

                    Ja kas sa pead silmas Operi kolli eeltööd? Usun, et nurgalöögi andmine Carlosele ideaalsesse positsiooni pole oluliselt halvem eeltöö kui treeningul harjutatud situatsiooni õnnestumine.

                    PS! Vastuhääli seal hääletusel minu teada anda ei saa.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Andres Oper\'

                      A mai vici mingite sõnade kallal nokkida siin- vastuhääl on ju ka see, kui sa annad hääle kellelegi teisele kui eestlasele.
                      Ja tegelt pidasin silma seda, kuidas oper 2 ründaja vahelt läbi mängis, aga sõnastasin veic valesti. No vahet pole, ilus värav oli ikkagi.




                      Algselt postitas sicmic


                      Algselt postitas clever


                      ma kah andsin Operile hääle. Ja isegi kui Carlose värav oli parem, siis tegelikult ei ole mul kahju, kui ikka meie mehe värav võidab.Ja tegelikult oli ju superkoll, eelkõige selle eeltöö.
                      PS! Ma ei saa sellistest fännidest aru, kes räägivad mingist õiglusest ja hääletavad oma poisi vastu. Kas mingi poolneeger hääletaks eestlase poolt- vaevalt küll!! Kas te staadionil kah plaksutate rõõmust, kui mõnele meie omale punane kaart antakse?? Isegi kui see oli õiglane.
                      Anna andeks, aga see jutt ei vasta kuidagi su nimele...

                      Ja kas sa pead silmas Operi kolli eeltööd? Usun, et nurgalöögi andmine Carlosele ideaalsesse positsiooni pole oluliselt halvem eeltöö kui treeningul harjutatud situatsiooni õnnestumine.

                      PS! Vastuhääli seal hääletusel minu teada anda ei saa.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Andres Oper\'

                        Algselt postitas clever
                        Ja tegelt pidasin silma seda, kuidas oper 2 ründaja vahelt läbi mängis, aga sõnastasin veic valesti.
                        nüüd vist kah sõnastasid pisut valesti

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Andres Oper\'

                          Minu meelest on täiesti loomulik, et hääl läheb eestlasele, eriti kui selleks on sümpaatne eestlane nagu Oper, kes lõi ju väga kena värava. Samas, ma küll andsin algselt lingi ja tegin reklaami, aga spämmi pole mina teinud ja hääle andsin ainult korra ning sellele, kes selle saama pidigi. See maruobjektiivsus on ikka suht nutune omadus...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Andres Oper\'

                            See maruobjektiivsus on üks allesjäänud orjamentaliteedi tunnuseid. Saage sellest üle ja lõpetage välismaallastele, sh. neegritele p.sse pugemine. Mina vaataks hea meelega Operi värava 3D simulatsiooni.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Andres Oper\'

                              Algselt postitas ethan

                              See maruobjektiivsus on ikka suht nutune omadus...
                              ...nagu ka marusubjektiivsus ning enamus sõnu/nähtusi, milles peitub sõna maru.

                              Teema kisub vaikselt metsa poole...
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Andres Oper\'


                                Algselt postitas kyps


                                Algselt postitas clever
                                Ja tegelt pidasin silma seda, kuidas oper 2 ründaja vahelt läbi mängis, aga sõnastasin veic valesti.
                                nüüd vist kah sõnastasid pisut valesti
                                Panin jah puussee jälle , mingi must päev täna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X