PDA

View Full Version : Andres Oper (134/38)

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Pilt
01.09.05, 12:56
Hollandi klubisse siirduv Andres Oper: «Lõpp hea, kõik hea.»

«Muidugi olen õnnelik. Lõpp hea, kõik hea,» ütles Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Oper, kes eile kirjutas alla lepingule Hollandi kõrg-liiga klubi Kerkrade Rodaga.

Moskva Torpedoga, mille duubelkoosseisu Oper viimasel ajal langes, lõppenuks eestlase leping kolme kuu pärast. «Eks ma oleks niikuinii lahkunud, aga parem teha seda praegu kui talvel,» leidis Oper.

Operi agendi Tarmo Lehiste sõnul tundusid ka Torpedo esindajad olevat rahul, et said mängija müüdud. «Neilegi oli varajasem tehing kasulik, kolme kuu pärast poleks nad Operi eest raha saanud. Seda enam, et Andres põhikoosseisu ei kuulunud,» ütles Lehiste. Kui palju Roda Torpedole maksis, jäi saladuseks - Lehiste sõnul ei soovinud kumbki klubi üleminekusummat avaldada.

Operi leping Rodaga kestab esialgu ühe aasta, seejärel on klubil õigus seda kahe hooaja võrra pikendada.

Olukord Torpedos: ei roosiline ega liiga hull

Hollandi liiga taset pidas Oper Venemaa omaga vähemalt võrdseks. «Nii palju, kui olen jälginud eurosarja mänge, jätsid Hollandi klubid isegi parema mulje,» ütles Oper, kes siiski endise tööandja kohta midagi halvasti öelda ei soovinud. «Ütleme nii, et roosiline see olukord Torpedos polnud, aga ka mitte midagi hullu,» lisas ta.

Õnnetu loo Sunderlandiga, kes augusti algul viimasel hetkel loobus Eesti koondise ründajaga lepingut sõlmimast, on Oper juba enda sõnul unustanud. «Ühe päeva võib-olla mõtlesin sellele, ei enamat,» tunnistas Oper.

Laupäevaseks Läti-mänguks valmistumist lepingu ootus Operit ei seganud. «Seda ma teadsin, et täna (eile - toim.) on viimane päev, mil üleminekuid saab vormistada. Kuid mis seal ikka pead vaevata - mina olin end näidanud, juhatus pidi otsuse tegema,» möönis Oper.

Lõi kontrollmängus kaks väravat

Oper käis Kerkrades end näitamas reedest esmaspäevani. Algul oli tema minek isegi väikese kahtluse all, sest ta sai Moskvas toidumürgituse. «Paar päeva oli ikka väga paha olla, veel neljapäeval tundus seisund viletsana,» ütles Oper. Kui ta reedel Hollandisse jõudis, sai tervis õigel ajal korda.

Laupäeval tegi Oper kaasa treeningu, pühapäeval aga osales kahe koosseisu omavahelises kontrollmängus. Oper lõi 2:0 lõppenud mängus oma meeskonna mõlemad väravad. «Treenerid ütlesid kohe pärast mängu, et tahavad Andresega lepingut sõlmida, aga millegipärast allakirjutamine venis paar päeva,» rääkis Lehiste. «Nad olevat kaalunud ka teisi variante, aga lõpuks otsustati Operi kasuks.»

Rodas valitseb tõeline rahvaste paabel

Kerkrade Rodat tuntakse Hollandis söekaevurite klubina, ehkki riigi viimased söekaevandused suleti 1960. aastate lõpul. Juriidiliselt oli Rodal mitu eelkäijat, kellest Rapid JC tuli 1956. aastal ka Hollandi meistriks. Roda ise on kõrgliigas mänginud alates 1973. aastast, kuid pole meistriks tulnud.

Operit ootab Kerkrades tõeline rahvaste paabel - mängijaid on koguni neljast maailmajaost ja kokku 11 riigist. Kolme vooru järel asub Roda ühe võidu ja kahe kaotusega 12. kohal, mullu tuli klubi kaheksandaks.

Fakte Kerkrade Rodast

Asutatud 27. juunil 1962

Staadion Parkstad Limburg (mahutab 19 979 pealtvaatajat)

Parim tulemus meistrivõistlustel 2. koht (1994-95), eelkäija Rapid JC tuli 1956 meistriks

Hollandi karikavõitja 1997 ja 2000

Peatreener Huub Stevens (juhendanud ka kolme Saksamaa kõrgliiga klubi)

Mängijad numbritega

1 Vladan Kujovic (Serbia&Montenegro), 2 Ger Senden (Holland), 3 Alexander Voigt (Saksamaa), 5 Predrag Filipovic (Belgia), 6 Pa-Modou Kah (Norra), 7 Edrissa Sonko (Gambia), 8 Ivan Vicelich (Uus-Meremaa), 9 Cristiano dos Santos (Brasiilia), 10 Sergio Pacheco de Oliveira (Brasiilia), 11 Andres Oper (Eesti), 12 Dirk Jan Derksen (Holland), 13 Laszlo Bodnar (Ungari), 14. Kevin van Dessel (Belgia), 15 Charlie van den Ouweland (Holland), 16 Jerome Collinet (Belgia), 17 Vincent Lachambre (Belgia), 19 Sekou Cisse (Cote d\'Ivoire), 20 Diego Jongen (Holland), 22 Bram Castro (Belgia), 25 Ken Leemans (Belgia), 26 Gregor van Dijk (Holland), 27 Boldiszar Bodor (Ungari), 28 Pascal Müller (Saksamaa).

kuna kõik on nii õnnelikud mart poomi transferist(nagu ka mina)siis otsustasin ka opile teema teha
ehk siis operi tegemised hollandi kõrgliigas!
;)

Chaqueta
01.09.05, 16:32
normaalse numbri sai omale :)

MihkelPallak
01.09.05, 16:54
oleks võinud nr 13 võtta

symbio
01.09.05, 18:09
Oper lõi 2:0 lõppenud mängus oma meeskonna mõlemad väravad.Treenerid ütlesid kohe pärast mängu, et tahavad Andresega lepingut sõlmida.Oi hea!Lüüd kontrollmängus värava-kaks, saad kohe meeskonda!Aga loodame, et tal läheb seal hästi ning et ta lööb palju väravaid.

Premium
02.09.05, 18:20
Järgmine mäng on Rodal 9. Septembril RKC-ga. Loodame, et Operil antakse võimalus end ka põhikoosseisus tõestada.

Pilt
02.09.05, 18:43
RKC hoiab kolmandat kohta tabelis,3-st mängust 3 võitu,jätkab täisduga...
raskeks läheb rodal ja opil:( mänguaega peaks oper kindlalt saama a kas põhis seda ei tea.

midfielder
02.09.05, 19:45
Kolme vooruga ei maksa küll mingeid järeldusi teha ja need kes eredivisiet on varem jälginud teavad, et RKC Waalwijk nüüd küll klubi pole kes esikuuiku kohtade eest võitleb. Ja Rodal on need kaks kaotust tulnud PSV ja Heerenveeni vastu võõrsil. Nii et mingist raskeks minekust pole praegu küll mõtet rääkida. NT bet365 pakub Rodale hooaja lõpuks 7 kohta, mis ka igati reaalne. Aga sel hooajal on eredivisie kasutamas täiesti tavatut play off süsteemi koduliigas lõpliku paremuse selgitamiseks. Nimelt vaid võitja saab igasusgustest lisamängudest priiks, kuid 2-5 koha omanikud selgitavad omavahel 2 cl pääsme ja kaks uefa cupi piletit. Ning selle play offi viimane mängib omakorda 6-9 koha omanike vahel peetavate mängude võitjaga täiendavad mängud, et selgitada veel kolmas uefa cupi pääse. Seega on 9 koha omanikul põhiturniiri järgselt võimalus uefa cupile pääseda. Samas on tihti nt 2 ja 5 koha vahe tabelis pea 20-25 punkti ning kui play off mängud peaksid nt 5 koha omanikul õnnestuma, võivad nad ise CL jõuda. Minu meelest on see natuke tobe ja ebaõiglane süsteem, mida rakendatakse teistes pallimängudes, kuid mis vuti omapära arvestades ei sobi.

Homie
03.09.05, 13:52
Opi lööb see hooaeg vast 1-4 väravat. 3 ja 4 juhul kui hakkab põhikoosseisu saama. Aga kui Andres on seal rohkem kui ühe hooaja siis hakkab kindlasti end kindlamini tundma ja palju kindlamalt mängima.

midfielder
03.09.05, 14:07
Viimasel hooajal Aalborgis 2002-2003, mis oli ta karjääri edukaim klubides, lõi ta 10 kolli, kuid oli ka mitmes mängus vigastuse tõttu väljas. Holland on Taani liigast astme võrra kõrgema tasemega ja kui ta lööks 5-8 kolli, võiks seda võrrelda Taani liigas 10 väravaga. Kuna kolm vooru eredivisies on mängitud, siis 31 jääb veel. Taanis teatavasti 33 vooru. Kuid hollandis on hooaja lõpus ka play-off ja võimalikud lisamängud.

Zaeka
03.09.05, 21:10
operi särki saab kuskilt tellida?

symbio
04.09.05, 11:01
Värav, mis ta eile lõi on küll hea!Roda saab kindulst, et ostetud on õige mees!

Bossman
04.09.05, 12:10
Ooper hakkab normilt räime rookima hollandis!!!!

TonZo
04.09.05, 17:09
Algselt postitas Bossman

Kui sul midagi targemat öelda ei ole, siis hoia oma mõttetu möla omateada, või oled sa lihtsalt postituste koguja...

Ramm
04.09.05, 18:30
Algselt postitas TonZo

Algselt postitas Bossman

Kui sul midagi targemat öelda ei ole, siis hoia oma mõttetu möla omateada, või oled sa lihtsalt postituste koguja...

Igalühel on õigus avaldada oma arvamust...kui ei meeldi siis ära kommenteeri...

Bossman
04.09.05, 20:46
Algselt postitas TonZo

Algselt postitas Bossman

Räime rookima normilt tähendab seda et ooper lööb vastastel puurid täis...ja sina sae pekki kui midagi asjalikku kommenteerida pole siis ära tule onju teisi kritiseerima!!!

TonZo
04.09.05, 21:18
Algselt postitas Bossman

Algselt postitas TonZo

Algselt postitas Bossman

Räime rookima normilt tähendab seda et ooper lööb vastastel puurid täis...ja sina sae pekki kui midagi asjalikku kommenteerida pole siis ära tule onju teisi kritiseerima!!!

väljenda siis ennas korrektselt, mitte aja mingit tänava bläma. Ja kui te väidate, et inimene võib avaldada oma arvamust, SIIS mina avaldasingi- öeldes , et eelmine kommija ajab mingit lollust suust välja.

budu
04.09.05, 21:27
oper lööb hollandis 14 väravat sel hooajal

Bossman
04.09.05, 22:53
Üle-eelmisel kommenteerijal on kompleksid!!!

TonZo
05.09.05, 00:39
Algselt postitas Bossman

Üle-eelmisel kommenteerijal on kompleksid!!!

Ma ei viitsi enam lolliga vaielda!!!

SEE TEEMA ON LÕPETATUD

Bossman
05.09.05, 18:19
Ära siis kohe närvi ka mine!!

midfielder
05.09.05, 22:14
http://www.rodajc.nl/default.asp

Siin mõned pildid Operi esimesest treeningust Roda rivistuses.

midfielder
05.09.05, 22:16
Nii palju kui nendest kommentaaridest aru sain, panevad Roda fännid suuri lootusi Opile.

17
05.09.05, 22:18
Tundub üldse, et need Roda vennad on ikka suht sillas Operi pärast..

Ch1ller666
05.09.05, 23:07
Algselt postitas 17

Loodan, et nad pettuma ei pea. Kuigi tegelikult pole mõtet ju muretseda tegu on ju Opiga küll ta hakkama saab ;)

symbio
05.09.05, 23:24
Algselt postitas Ch1ller666

Algselt postitas 17

Loodan, et nad pettuma ei pea. Kuigi tegelikult pole mõtet ju muretseda tegu on ju Opiga küll ta hakkama saab ;) Kui välja jätta vigastused mis võivad tulla, on muidu mingeid põhjusi, miks ta ei peaks hakkama saama?

clever
06.09.05, 10:39
Algselt postitas midfielder

Ma küll siin Operi pilti ei näe, anna konkreetne link.

fitti
06.09.05, 10:40
sa ei õigusta eriti oma nime. De maandag middag training - pole ju nii raske katki hammustada?

Homie
06.09.05, 16:26
Loodame et ka Roda mehed jälgisid Läti mängu siis Opil kindlasti kergem põhisse saada sellise mänguga.:D

Pilt
06.09.05, 16:28
Algselt postitas clever

Ma küll siin Operi pilti ei näe, anna konkreetne link.
mitu opi pilti seal ju:doh:

Martin
06.09.05, 16:57
Algselt postitas pillureinger
mitu opi pilti seal ju:doh:

Oeh. Rohkem ei ütle midagi.

clever
06.09.05, 17:16
Okok, minu viga- ma arvasin, et ei pea rohkem kuskile klikkima ja pildid kohe ees

Muideks, mul selline info, et reedest Roda-Waalwijki mängu kannab otse üle RTL5 kell 20.30.
Ei tea, kas Eestis seda kanalit satiga näeb ?

Martin
06.09.05, 19:00
Algselt postitas clever
Muideks, mul selline info, et reedest Roda-Waalwijki mängu kannab otse üle RTL5 kell 20.30.
Ei tea, kas Eestis seda kanalit satiga näeb ?

Täiesti näitab. Parandan: vanasti näitas, pole seda viimasel ajal vaadanud, kuid ei usu, et kadunud oleks.

midfielder
06.09.05, 19:07
RLL 5 näeb vaid hollandlase nimele kirjutatud, tema id koodiga ning hollandis registreeritud pangaarvega isik. Kuna hollandi canal + pakett pole enam ka enam kodeeringu muutuse tõttu nähtav. Uurisin ise ühe hollandlase kaudu selle kaardi soetamist, kuid leidsin selle suht mõttetu olevat tema hinna tõttu. Lisaks ei viitsi mitmed kohalikud oma nimele neid kaarte kirjutada ja siis keegi ida eurooplane vahib. Mängu highlihgtsi näeb loodetavasti talpa kanalilt reede õhtul või laupäeva hilisõhtul. Dragon cami ja muude hästivarustatud tehnikaga võib seda kanalit veel näha, kuid kui kaua. Lives näeb hollandi liigat veel polsat spordi pealt ning ka viasat sport 2 näitab 1 mängu nädalas. See nädal aga ei näita tutkit, vaid hoopis järgmisel. Roda mänge on lootust vasts siis näha kui mängitakse kellegagi suurest kolmikust. Kuna rahvusvahelist pilti lihtsalt muude klubide mängudest eriti ei toodeta. Väga harvadel juhtudel, kui mõni väiksem klubi ehk tiitlikonkurentsis kaasa suudab lüüa, nagu AZ Alkmaar eelmisel hooajal. Ja eurogoals ka vaevalt oma saates peale suure kolmiku mängude teiste mängude highlightse näitab. Seega ainus lootus ongi talpa nimeline kanal.

Peku
06.09.05, 20:27
jääb nagu mulje, et operile on seal päris kõvad lootused peale pandud, loodame et ta siis suudab näidata ka oma tegelikku taset.

midfielder
06.09.05, 20:42
Hollandi klubid, ükskõik, kas suur kolmik, mõni keskmik või isegi Roosendal ootavad leegionäridest tõhusat abi. Kuna enda pallurite tase on ju kõigil teada. Seda rohkem oodatakse välismängijailt. Loodame et Oper kohaneb siiski paremini kui Venemaal.

Martin
06.09.05, 20:47
midfielder, sänks, kena kokkuvõte.

Eks ma siis püüan siia mängude highlightse postitada nagu ka Klavani teemasse.

Kaspy
09.09.05, 10:25
Täna siis Rodal mäng,huvitav kas Opi mahub ka kohe põhisse?

Refieus
09.09.05, 14:12
Kindlasti mahub.

See RTL5, jah. 21:30 algab siiski mäng sealsel kanalil. Ma tean Tallinnas vähemalt ühte kohta kus antud kanal olemas, kindlasti on neid eestlaseid veel kellel see võimalus olemas.

Ch1ller666
09.09.05, 14:12
Algselt postitas Kaspy

Täna siis Rodal mäng,huvitav kas Opi mahub ka kohe põhisse?

Kelle vastu? Kodu või võõral väljakul?

Refieus
09.09.05, 14:18
Eelmise nädala alguses Moskva Torpeedost Hollandi Eredivisie klubisse Kerkrade JC Roda siirdunud Eesti koondise läbi aegade resultatiivseim mängija Andres Oper võib debüüdi oma uue koduklubi eest teha täna, kui Roda kohtub liigamängus võõrsil Waalwijk RKC-ga. Eesti aja järgi 21.30 algavast mängust teeb otseülekanda taevakanal RTL5.

midfielder
09.09.05, 14:30
Algselt postitas amority

Kindlasti mahub.

See RTL5, jah. 21:30 algab siiski mäng sealsel kanalil. Ma tean Tallinnas vähemalt ühte kohta kus antud kanal olemas, kindlasti on neid eestlaseid veel kellel see võimalus olemas.

See saab olla ainult hollandi canal + ametlik kaart, mida müüakse vaid hollandlase nimele, seal registreeritud pangaarvele. On ka võimalus teistel seda hankida, kuid hind arvestades kanalite arvu selles voetbal versatel paketis on kallis, niipalju kui uurisin. Ca 310 eurot 12 kuu eest, pluss saatmiskulud.

Refieus
09.09.05, 16:00
Ei ole ametlik kaart ja näitab noh, oma silm on kuningas.

midfielder
09.09.05, 19:39
Algselt postitas amority

Ei ole ametlik kaart ja näitab noh, oma silm on kuningas.

Siis saab see olla vaid cardsharing ehk see inimene kasutab dreamboxi või muud pilli, millega saab kellegilt, kes oma ametlikku canal + kaarti läbi neti sharib, teatud tasu eest muidugi. Häkitud see kanal pole juba 3 kuud, seega ma ei näe muud varianti.

Refieus
09.09.05, 20:40
Ma nüüd uurin kohe järele kuidas tal see asi käis ja on. Annan siis sulle ka teada.

hassan74
09.09.05, 20:43
Ma ei leia teemat, kus kirjutatakse mida netist vaadata saab.Mingi vend paneb sinna kava.:viha:

Martin
09.09.05, 20:59
Tere, noored.

Võibolla on võimalik kohtumist jälgida netist, aadressiks http://rtlztv.rtl.nl/rtlznarrow . Käivitub Media Playeriga, võibolla ka teisiti.

Hoidke siis pöialt!

Karla
09.09.05, 21:47
Oper on tänases mängus esialgu varumeeste pingil.
Ja Martinile tänud streami eest:õnnelik:

Ch1ller666
09.09.05, 21:51
Loodetavasti saab siis vahetusest tulles oma võimeid näidata.

Martin
09.09.05, 21:59
Algselt postitas Karla

Mis vist küll ei tööta...

SleepWalking
09.09.05, 22:02
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Karla

Mis vist küll ei tööta...

ära alahinda testtabelit!
minumeelest on tänapäeval kohutavalt harva saateid, mis trumpavad oma sisuga testtabeli üle.

vaikiv mees
09.09.05, 22:19
Rein Lauksi karikatuur vanast \"Pikrist\": \"remonditud pill on ikka teine asi, juba kolmandat tundi n2itab kyntud p6ldu\"

aga kui m2ng tegelikult peaks algama kuraditosina minuti p2rast, tuleb see ehk ka ekraanile, testtabel annab t6epoolest lootust

Jyrka
09.09.05, 22:34
Ehk siis ei näita?

Pilt
09.09.05, 22:36
mul ei näita:(

Maekas
09.09.05, 22:37
See RTLZ striim kestab kella 8st hommikul kuni 6ni õhtul, nii väitis nende koduleht. Jama... Oleks tahtnud näha

Noonik
09.09.05, 22:38
kas mäng pidi raudselt 21.30 hakkama EESTI aja järgi?

Maekas
09.09.05, 22:38
Algselt postitas Noonik

kas mäng pidi raudselt 21.30 hakkama EESTI aja järgi?
Jah, mäng ongi juba 7 minti käinud.

Sir. Nuutu
09.09.05, 22:39
Jah.
Nimetabaaris kusjuures saaks seda vaadata.
On üldse tüüp algkooseisus?

Jyrka
09.09.05, 22:40
Algselt postitas Nuutu

Jah.

Öeldi juba, et ei. Dziisus kraist.

Pilt
09.09.05, 22:40
Algselt postitas Nuutu

Jah.
eip.
seekord tuleb vahetusest..

Daz Booob
09.09.05, 22:41
amen.

midfielder
09.09.05, 23:04
Ja Waalwijk on nende parima ründaja Rick Hoogendorpi väravast 30. minutil 1:0 ette läinud.

Pilt
09.09.05, 23:05
roda kaotuseisus:(
nüüd veel parem võimalus opil sisse saada!

Refieus
09.09.05, 23:09
39\' RKC Waalwijk [1 - 0] Roda Kerkrade
27\' [1 - 0] R. Hoogendorp

TonZo
09.09.05, 23:15
kas keegi läbis teami nääb, mängu otseylekandes?? mul on praegu kyll värvilised triibud??

Jyrka
09.09.05, 23:19
Algselt postitas TonZo

kas keegi läbis teami nääb, mängu otseylekandes?? mul on praegu kyll värvilised triibud??

Kas sa oled eriline munn või arvad päriselt ka, et kõik näevad seal erinevat pilti?

Refieus
09.09.05, 23:20
Ma näen küll otse: http://www.livescore.com :lahe:

TonZo
09.09.05, 23:21
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas TonZo

Kas sa oled eriline munn või arvad päriselt ka, et kõik näevad seal erinevat pilti?

Sina munn ei ytle mulle munn? kui vastata ei taha siis ära hakka kohe sõimama, debiil

Jyrka
09.09.05, 23:23
Algselt postitas TonZo

Sina munn ei ytle mulle munn? kui vastata ei taha siis ära hakka kohe sõimama, debiil

Interneti kõvamees. :lahe: Ja kuidas ma vastata ei taha kui ma vastasin?

Drogba
09.09.05, 23:24
Algselt postitas TonZo

Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas TonZo

Samuti on keelatud solvavad väljendid rassi, rahvuse, religiooni, rahalise seisu, klassi ning seksusaalse eelistuse kohta. Ilma ropendamiseta saab ka.:)

TonZo
09.09.05, 23:25
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas TonZo

Interneti kõvamees. :lahe: Ja kuidas ma vastata ei taha kui ma vastasin?

Selee vastuse võid endale persse pista, ÄRA palun enam midagi vasta, ma ei taha oma närvirakke rumala inimese peale raisata!!

uvv
09.09.05, 23:26
vahva! mulle meeldivad eestlased internetis.

Jyrka
09.09.05, 23:27
Algselt postitas TonZo

Selee vastuse võid endale persse pista, ÄRA palun enam midagi vasta, ma ei taha oma närvirakke rumala inimese peale raisata!!

:D

Tahvkin
09.09.05, 23:27
Mõned eestlased on väljaspool internetti ka vahvad...

Hellik
09.09.05, 23:37
Midagi Rünno signatuuriga sarnast:LAPSED, UNEAEG! :D

http://www.lowcountrynow.com/images/121799/full_greenmile.jpg

Teemast ka, küllap Opi kordab oma Torpedo-karjääri algust kui vahetusest tulnuna oli tema esimene pallipuude kohe väravasööt.

_manutd_
09.09.05, 23:39
Eestlased oskavad jah foorumites oma võimu näitada :D

Karla
10.09.05, 00:04
Oper tuli muidu mängu vahetusest 52. minutil.

andres21
10.09.05, 00:10
sry, aga kust tead?

Karla
10.09.05, 00:11
Algselt postitas andres21

sry, aga kust tead?
siit (http://soccernet.espn.go.com/match?id=188940&cc=5739)

17
10.09.05, 00:12
Nüüd siis juba 2:0 Roda kahjuks:oih: Vaevalt et siit enam välja tullakse..

midfielder
10.09.05, 00:14
Seis jah nutune, kuid väga hea koht koosseisude ja väravalööjate kohta on ka nos.nl ehk hollandi tv koduleht. Sealt valida lk 800 ja siis juba täpsemalt, mis liigade tulemusi tahad, kõik olulised euroopa liigad olemas.

midfielder
10.09.05, 00:31
Ja mäng lõppeski 2:o Waalwijkile, kes on see hooaeg väga hästi alustanud. Ja minu teada käis Klavan enne Heraclesse siirdumist seal ka testimas vist mais või juunis. Aga Heracles mängib homme siis Heerenveeniga, kuhu nagu selgub on ka üks eestimaalt pärit pallur siirdunud. Kuigi mingit kinnitust selle kohta Heerenveeni kodukal pole. Kes tahab lugegu uefa.com venekeelset versiooni.

tkkt
10.09.05, 03:54
??? (http://ru.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=337369.html)

vibu
10.09.05, 04:37
EESTI KOLOONIA

17 aastane Sergei Mošnikov siirdus klubist \"Pärnu\" Hollandi kõrgliiga meeskonda \"Heerenveen\". Tehingu finatspoolt ei avalikustata.

Heerenveeni skaudid pöörasid Mošnikovile tähelepanu jaanuaris, mais siirdus ta Hollanisse ülevaatusele, mille tulemusel sõlmis klubiga isikliku lepingu. Viimastel aastatel Mošnikov, kes võib tegutseda ründaja või ründava poolkaitsjana, mängis korralikult Eesti noorteliigas. 2003 aastal oli ta resultatiivseim ründaja noorteliigas B2 ja aasta hiljem tähistas parima väravaküti tiitli liigas B1. Väravaid siis vastavalt 25 (2003) ja 22 (2004), kuigi mõlemal aastal mängis ta vaid 14s kohtumises. Käesoleval hooajal debüteeris riigi 1ses liigas, kus mängis laenulepingu alusel meeskonnas \"Vaprus\".

Mošnikov alustas \"Pärnu\" noorteakadeemias, aga kuna noorteakadeemial oma meeskonda liigades mängimas pole, siis antakse noored tavaliselt rendile \"Vaprusesse\". 1ses divisjonis mängis Mošnikov seitse kohtumist, löömata ühtegi väravat. Mošnikovist, kes ka Eesti noorte koondises, sai kolmas eestlane Hollandi kõrgemas liigas. Koondislased Andres Oper ja Ragnar Klavan mängivad vastavalt \"Rodas\" ja \"Herakleses\".

sorry, selline tõlge. enam-vähem peaks täpne olema...

gamer
10.09.05, 08:10
Sergei jah suhteliselt andekas pallur. Ise teadsin ta Hollandisse siirdumisest juba ammu, kuuke juba vähemalt. Minu andmete järgi on tal seal mingi eelleping või noorteleping, ehk ühesõnaga alustab mängimist akadeemias ja kui end hästi näitab ja areneb, siis liigub ülespoole.

Hihi, Opi käis nubmriga 11 platsil:D

käbi
10.09.05, 12:55
väga vinge, andekaid pallureid on ju teisigi siin, võib olla avab ukse teistelegi noortele

Ch1ller666
10.09.05, 13:48
Algselt postitas käbi

väga vinge, andekaid pallureid on ju teisigi siin, võib olla avab ukse teistelegi noortele Põhiline et sellel uksel kinni ei lasta minna.

clever
10.09.05, 18:40
Hollandi foorumist info, et Oper lõi värava, aga kohtunik vilistas (ebaõiglaselt) suluseisu :(

Noonik
10.09.05, 20:50
Algselt postitas clever

Hollandi foorumist info, et Oper lõi värava, aga kohtunik vilistas (ebaõiglaselt) suluseisu :(

hakkab pihta :lahe: vene liigas jäi päris mitu reaalset väravat kohtunike südametunnistusele.

Refieus
13.09.05, 10:54
Jap värava ta lõi mida ei loetud. Roda meestest oli ta parima hinde saanud, vist 6 ja teised allapoole..

Ghoster
13.09.05, 17:31
Algselt postitas amority

Jap värava ta lõi mida ei loetud. Roda meestest oli ta parima hinde saanud, vist 6 ja teised allapoole..
MÕNI SAI VEEL \"6\"AGA KÕRGEMAT EI OLNUD VIST TÕESTI KELLELGI!:)

Stiivi
13.09.05, 23:20
Algselt postitas lepial

Algselt postitas amority

MÕNI SAI VEEL \"6\"AGA KÕRGEMAT EI OLNUD VIST TÕESTI KELLELGI!:)

Kirjuta jah Caps Lockiga.

Jaak
18.09.05, 18:32
täna algkoosesisus väljakul

midfielder
18.09.05, 19:00
Paraku ollakse juba 0:1 Willem II vastu taga, kes aga tabelis viimane.

Kaspy
18.09.05, 19:14
Kust lehelt neid koosseise näha saaks?

midfielder
18.09.05, 19:25
Nos.nl see on hollandi tv koduleht ja sealt vali lk 818, kus on omakorda antud päeva mängude lk ja seal ka koosseisud. Roda-Willem II mäng on lk 827.

midfielder
18.09.05, 19:27
Siiski lk 828 on Roda mäng, 827 on Groningen-PSV.

midfielder
18.09.05, 20:29
Roda kaotas 0:2. Kusjuures täna kaotasid ka mõlemad suured-Ajax AZ-ile 2:4 ning Psv Groningenile 0:1. Feyenoord aga purustas Heerenveeni 5:1. Heracles jäi endiselt 5 kohale ja liidreid nüüd kolm-AZ, Feyenoord, RKC Waalwijk kõigil täisedu 15 punkti.

midfielder
18.09.05, 22:06
Nägin siis mängu highlightse ja peab ütlema, et Roda võib ise süüdi olla, et kaotati, domineeriti ja loodi olukordi, kuid väravaid lõi vastane. Opil oli teisel poolajal kaks väga head võimalust, neist ühe kollkipper tõrjus, teise lõi napilt mööda. Kusjuures ära tasub veel märkida, et Roda treener Huub Stevens saadeti teise poolaja algul tribüünile ja sealt ta ka mängu lõpuni jälgis.

lorenzo
21.09.05, 22:15
täna mingi amstel cupi mäng

U2
21.09.05, 22:47
jah mängitakse koduväljakul mingi Rijnseburgi meeskonna vastu
seis roda kasuks juba 2-0
küsikski teadjatelt kust võib leida väravalööjaid?

Shrek
21.09.05, 22:49
Algselt postitas U2

jah mängitakse koduväljakul mingi Rijnseburgi meeskonna vastu
seis roda kasuks juba 2-0
küsikski teadjatelt kust võib leida väravalööjaid?

Juba 3-0. Igatahes kui vajutasin livescore\'is seisu peale siis näitas 3-0.

Nurmekas
21.09.05, 22:53
Roda juhib poolajaks 4:0
Operilt esimene ja viimane koll seni.

Andres Oper 4-0 45e
Sérgio 3-0 38e
Ivan Vicelich 2-0 30e
Andres Oper 1-0 16e

http://www.voetbal.nl/voetbal.asp?disablebrowsercheck=1

17
21.09.05, 23:08
Kas see Amstel Cup on mingi ametlik värk või lihtsalt mingi sõpruskarikas?

fitti
21.09.05, 23:09
hollandi karikavõistlused

õieti peaks ta praegu olema sponsori järgi hoopis Gatorade Cup

Kaspy
21.09.05, 23:53
Mitmenda liiga satsiga on tegu?

U2
22.09.05, 00:05
Mäng on lõppenud
seisuga 4-0

midfielder
22.09.05, 00:12
Algselt postitas Kaspy

Mitmenda liiga satsiga on tegu?

Amatöörklubi. Gouden Gids Divisies ehk esiliigas ta ei mängi ja hollandi jalgpalliliidu kodukalt ka rohkem infi ei õnnestunud saada.

tkkt
22.09.05, 00:24
Väga kõva igatahes:õnnelik:

Oll
22.09.05, 03:39
Algselt postitas Nurmekas

Roda juhib poolajaks 4:0
Operilt esimene ja viimane koll seni.

Andres Oper 4-0 45e

Andres Oper 1-0 16e

:õlu:
Tagant j2rgi p8hendan ma oma t2nase v6tmise Opi auks.
Elagu pohmakad!

lorenzo
22.09.05, 08:48
naljakas, seal tiimis ainult 5 meest on hollandlased, belglasi on vapse 7

Ch1ller666
22.09.05, 15:27
No vähemalt on Opi nüüd klubi eest jala valgeks saanud:) Võib olla isegi mõlemad.

SleepWalking
22.09.05, 16:00
Algselt postitas lorenzo

kumbasid siis 7 on, belglasi või vapse?

lorenzo
22.09.05, 16:20
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas lorenzo

oh krt keeleteadlased

Refieus
22.09.05, 16:44
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas lorenzo

Vapsee mees...

Pilt
22.09.05, 19:04
väga hea opi!
nüüd jääb järgmiseid väravaid ootama!

midfielder
22.09.05, 19:22
Laupäeval on liigamäng Ajax-Roda. Ehk saab ta ka amsterdam arenal esimese kolli kirja.

Ch1ller666
22.09.05, 19:33

Laupäeval on liigamäng Ajax-Roda. Ehk saab ta ka amsterdam arenal esimese kolli kirja. See oleks küll magus...

Wingback
22.09.05, 19:34
Keegi eelmiste väravate clippe ei viitsi üles otsida ? Ehk on midagi saadaval. Karla noh !

17
22.09.05, 20:10
Algselt postitas -Marko-

Keegi eelmiste väravate clippe ei viitsi üles otsida ? Ehk on midagi saadaval. Karla noh !Karla peaks minuteada endiselt reisil olema...:oih:

Zaeka
22.09.05, 22:22
ma tean et see mis ma ytlen ei sobi siia aga mis aadress oli sellel lehel kus sai vaadata mis mängudest mingid telekanalid ylekandeid teevad,mul on yks tore web tv proge ,tahaks ajaxi-roda mängu sealt vaadata

midfielder
22.09.05, 23:07
Algselt postitas Zaeka

ma tean et see mis ma ytlen ei sobi siia aga mis aadress oli sellel lehel kus sai vaadata mis mängudest mingid telekanalid ylekandeid teevad,mul on yks tore web tv proge ,tahaks ajaxi-roda mängu sealt vaadata
See on lj fotball site, kuid arvutist sa vaevalt seda mängu näed. Ainus võimalus on hispasatilt cana deporte 3, mis on kindlastio praegu nähtav, kuna augusti lõpul häkiti see. Rohkem võimalusi pole.

clever
23.09.05, 11:10
Nojah, oleks teise poolaja kah mänginud, siis oleks kindlasti rohkem väravaid saanud. Aga arusaadav, treener ei taha väsitada sellises mängus enne tähtsat Ajaxi mängu.:D

jansa
23.09.05, 14:28
..meil on plaanis minna 02.12. k.a. Heracles vs Roda mängu vaatama(reede) ja laup/pühap ka kuumade eesti poistega veic Amsterdamis ringi kakerdada.Esmaspäeval tagasi.
Kui keegi veel huvitet on siis lisan mõneaja pärast ka hinnad ja täpse reiskava...

sibierski
23.09.05, 17:18
http://www.sv-online.info/verslagen/rjc-rbb/fotos.htm

Oper on ikka pidevalt aktsioonis, piltidelt tundub nagu Oper oleks viimases mängus 3 väravat löönud, aga võimalik, et mingi nurga alt tundub ,et pall on väravas, aga äkki hoopis küljevõrgus vms. igastahes fännid tunduvad väga aktiivsed Rodal!

eston maravilha
23.09.05, 18:14
aga võimalik, et viimane läks üle värava tõrjest

Sir. Nuutu
23.09.05, 18:56
Algselt postitas jansa

..meil on plaanis minna 02.12. k.a. Heracles vs Roda mängu vaatama(reede) ja laup/pühap ka kuumade eesti poistega veic Amsterdamis ringi kakerdada.Esmaspäeval tagasi.
Kui keegi veel huvitet on siis lisan mõneaja pärast ka hinnad ja täpse reiskava...

Damn.. Oled Roda v Heracles oleks tulia. Sõber elab samas linnas, kus Roda klubi asub.
Aga noh, kevadel naguinii sinna, siis astun Roda mängult kah läbi.

Zaeka
23.09.05, 21:35
mängu näitab Goalzz.com (http://www.goalzz.com/main.aspx?region=-1&dd=24&mm=9&yy=2005) andmetel Al Riyadiyah mida saab vaadata siit (http://tv4all.com/portal.htm?http://tv4all.com/television/181.htm)

pragu on pildi asemel kyll sorry stream is currently unavailble aga looodame et homseks tuleb pilt ette

midfielder
23.09.05, 22:45
Algselt postitas Zaeka

mängu näitab Goalzz.com (http://www.goalzz.com/main.aspx?region=-1&dd=24&mm=9&yy=2005) andmetel Al Riyadiyah mida saab vaadata siit (http://tv4all.com/portal.htm?http://tv4all.com/television/181.htm)

pragu on pildi asemel kyll sorry stream is currently unavailble aga looodame et homseks tuleb pilt ette

Oled sa kindel, et eredivisiet üldse streamina näidatakse. Minu teada teeb seda vaid hollandi enda firma versatel, kes pakub seda vaid kohalikele ja rasvase tasu eest. See kanal on küll sati peal olemas, kuid pole seca 2 kasutamise tõttu kindlasti nähtav. Nagu enne mainisin näitab hetkel nähtavatest kanalitest mängu hispaanlaste c+ deporte 3 hispasatilt.

Zaeka
23.09.05, 23:29
ei ole kindel,eks näis

midfielder
24.09.05, 22:12
Oper on Roda algkoosseisus Ajaxi vastu. Need kel canal+deporte 3 võimalik näha pole saavad jälgida mängu käiku nos.nl saidilt lk 825.

midfielder
24.09.05, 22:51
Ajax on 27 minutil Charistease löögist 1:0 ette läinud.

sibierski
24.09.05, 23:07
ai ai Charisteas trukkis teise kolli ka ära.. No Opi, alaku nüüd sinu Solo :D pane 3 tükki vastu

magicm
24.09.05, 23:56
ei jäänud. 70dal minutil kasvatas Pienaar edu kolmeväravaliseks ja ca viis minutit on veel mängida.

AndreK
25.09.05, 00:02
Valus pakk - 4:1 juba....:doh:

midfielder
25.09.05, 00:12
4:1 ka mäng lõppes. Roda värava lõi Edrissa Sonko, kes tuli vahetusest. Ajax tõestas sellega, et viimased kaks mängu liigas olid vaid mõõn, nüüd näidati oma tegelikku taset.

ROOTSI KUNN
25.09.05, 11:14
Opil siis jälle tühjad pihud. Karta on ,et kui nüüd veel paaris järgmises mängus ka väravaid ei löö siis potsatab pingile nagu Torpeedos. Midagi pole teha ,peale Aalborgist lahkumist ei ole Oper klubijalgpallis midagi märkimisväärset suutnud teha. Koondises on ta tõesti hästi mänginud aga klubides ... No loodame veel ,et ehk läheb pauk lahti...:D

Sir. Nuutu
25.09.05, 11:16
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Opil siis jälle tühjad pihud. Karta on ,et kui nüüd veel paaris järgmises mängus ka väravaid ei löö siis potsatab pingile nagu Torpeedos. Midagi pole teha ,peale Aalborgist lahkumist ei ole Oper klubijalgpallis midagi märkimisväärset suutnud teha. Koondises on ta tõesti hästi mänginud aga klubides ... No loodame veel ,et ehk läheb pauk lahti...:D

\"Pauk läheb lahti kogematta!\"

Martin
25.09.05, 13:26
,peale Aalborgist lahkumist ei ole Oper klubijalgpallis midagi märkimisväärset suutnud teha.

Mida märkimisväärset ta seal teha suutis?

jorss
25.09.05, 13:58
kokkuvõtte järgi nägi asi välja nagu fanera vs dünamo. väljakul oli ainult üks meeskond, kes ei suutnud kuidagi oma võimalusi ära realiseerida. 13\' kokkuvõtte jooksul ei jõudnud pall kordagi (pead muidugi ei anna) opini. kaitsjate ja poolikute tase on tänases rodas selline, et kui kahe kollase vahel oli üks punavalge, siis pall söödeti kindlalt just sellele. :viha: oma värava kaitsmisel jäeti ajaxi vastu ka täiesti dünamoga võrreldav mulje. krt mingi 5 aastat tagasi oli roda nagu praegune AZ. rõvedalt on alla käinud see klubi!

clever
25.09.05, 15:56
Oper ei saa tõesti väravaid lüüa, kui pall temani ei jõua. Nii et eilses mängus küll teda süüdistada ei saa. Üldiselt tundub,e t kuna on palju uusi põhimängijaid ja ka uued treeneid, siis võtab aega see käimatõmbamine. Aga kaitse on nõrk Rodal, ei selliseid agressiivseid tugevaid mängijaid, mida vaja.

AndreK
25.09.05, 18:15
Algselt postitas Nuutu
\"Pauk läheb lahti kogematta!\"

\"mata\"-vorm kirjutatakse ühe t-ga. ;)

Ch1ller666
25.09.05, 19:20
Algselt postitas Martin

,peale Aalborgist lahkumist ei ole Oper klubijalgpallis midagi märkimisväärset suutnud teha.

Tuleb välja, et meie parim ründaja pole suutnud klubijalgpallis praktiliselt midagi korda saata :(

Jaak
25.09.05, 20:17
Algselt postitas Martin

ei tasu nüüd üle kah reageerida. Aalborgis lõi Opi ikkagi parasjagu väravaid. Ja kannab tänaseni klubi resultatiivseima välismaalase tiitlit.

gamer
26.09.05, 07:57
http://www.filefarmer.com/ramsisoccerclips/Highlights/Competition/ajax-roda.zip

Kui veel läbi pole käinud

v6hiv66ras
26.09.05, 22:13
No mida daivi eest arvas ref õigeks kämbla spotile suunata. Op lipsas ka paaril korral fookusest läbi, kuigi see kord jäi mänguvahend talle vist vähe võõraks.

Bobik
26.09.05, 22:56
Algselt postitas v6hiv66ras

No mida daivi eest arvas ref õigeks kämbla spotile suunata. Op lipsas ka paaril korral fookusest läbi, kuigi see kord jäi mänguvahend talle vist vähe võõraks.

vabanda minu huvi su lingivistiliste oskuste vastu, aga mis keeles see esimene lause oli ka?

päkapikk
26.09.05, 23:49

No mida daivi eest arvas ref õigeks kämbla spotile suunata.No mida sukelduse eest arvas kohtunik õigeks käe punktile suunata???on nii vä??

Arx07
27.09.05, 00:06
Algselt postitas päkapikk

No mida daivi eest arvas ref õigeks kämbla spotile suunata.No mida sukelduse eest arvas kohtunik õigeks käe punktile suunata???on nii vä??
asjalik tõlge:D

Karla
01.10.05, 21:21
Oper on tänases mängus Vitessega algkoosseisus.

hassan74
01.10.05, 22:13
Roda 1-0 ees ja Oper mängib

hassan74
01.10.05, 22:14
juba 2-0

Zaeka
01.10.05, 22:39
2-1

Ch1ller666
01.10.05, 22:46
Roda väravad on löönud G. Senden ja Sergio. Kamoon Opi löö nüüd oma koll ka ära.

pastakanovic
01.10.05, 23:04
3:2 Opi!

Sir. Nuutu
01.10.05, 23:06
Oujeee.
Opi viis juhtima!

midfielder
01.10.05, 23:07
Jep, seda aega oleme kaua oodanud-73. minut Oper 3:2. Kas see pole tal üldse klubi eest see aasta mängides 2 koll. Vist märtsis lõi ka Torpedo eest. Loodetavasti ei tule järgmist klubi eest löödavat niikaua oodata. Vaatan kindlasti hiljem highlightse talpa tv pealt.

17
01.10.05, 23:08

Jep, seda aega oleme kaua oodanud-73. minut Oper 3:2. Kas see pole tal üldse klubi eest see aasta mängides 2 koll. Vist märtsis lõi ka Torpedo eest. Loodetavasti ei tule järgmist klubi eest löödavat niikaua oodata. Vaatan kindlasti hiljem highlightse talpa tv pealt.Karikasarjas lõi ju ka Roda eest kaks ära?:oih:

Pealik
01.10.05, 23:08
Nüüd siis jääb loota, et suudetakse seisu hoida kui just mitte suurendada;)

Tauri.T
01.10.05, 23:09

Jep, seda aega oleme kaua oodanud-73. minut Oper 3:2. Kas see pole tal üldse klubi eest see aasta mängides 2 koll. Vist märtsis lõi ka Torpedo eest. Loodetavasti ei tule järgmist klubi eest löödavat niikaua oodata. Vaatan kindlasti hiljem highlightse talpa tv pealt.

Amstel Cup\'il lõi ju ka 2 väravat.

Edit: Hiljaks jäin.

pastakanovic
01.10.05, 23:23
midfield, palun vihja talpa tv koordinaadid. Astra, Hotbird?

Sir. Nuutu
01.10.05, 23:23
ÄRA TULI:)

midfielder
01.10.05, 23:30
Pidasingi silmas liigamänge. tean väga hästi, et eelmisel nädalal karikamängus amatööridele 2 kolli põrutas. Kuid see pole võrreldav liigamängus nii olulisel hetkel võiduvärav lüüa ja tugeva Vitesse vastu, kes ka potensiaalilt esikaheksa klubi nagu ka Roda. Eks tule loota, et klubi nüüd mõõnast üle saab. Talpa tv on astral, kuid arvesta seda, et seda sul peaks vastav soft või tuuner olema, et seda avada. Koodid on aga netis olemas. Saade algab 23.30 meie aja järgi ja homse vooru mängus sh Heracles-Twente algab samal kanalil 20.00 meie aja järgi.

Oll
01.10.05, 23:34
Super variant niimoodi Hollandiliigas 1. 2ra lyya.
:kaabu: :sünna:

Bobik
01.10.05, 23:35
No, kas me sellist Eestit tahtsime? Kas me tahtsime Eestit, kus ainult midfielderid ja teised keskvälja mehed saavad Hollandi moodsaid jalgpallikanaleid vaadata?
Lihtne maamees peab kõigest ilma jääma.

Seepärast küsingi, kas ehk kuskil netis ka midagi võiks rippuda või ehk keegi härra suudab imeviguri läbi televusseri pealt mängu arvutisse vahendada,et ka lihtinimesed Roda edust rõõmu saaks tunda?

Enne SLO mängu on tore kuulda, et Kruglov mängis kenasti, Torpeedo võitis ja Oper oli resultatiivne. Kui nüüd keegi veel millegi ilusaga silma jääks, siis võib ju loota, et Eesti lööb kahe mängu peale ehk päris mitu väravat :)

Pilt
01.10.05, 23:35
lihtsalt super!
oper on roda päästja!
väga bueno!

midfielder
01.10.05, 23:38
Algselt postitas Bobik

No, kas me sellist Eestit tahtsime? Kas me tahtsime Eestit, kus ainult midfielderid ja teised keskvälja mehed saavad Hollandi moodsaid jalgpallikanaleid vaadata?
Lihtne maamees peab kõigest ilma jääma.

Seepärast küsingi, kas ehk kuskil netis ka midagi võiks rippuda või ehk keegi härra suudab imeviguri läbi televusseri pealt mängu arvutisse vahendada,et ka lihtinimesed Roda edust rõõmu saaks tunda?

Ära nukrutse ehk lähipäevadel ilmub ka mingi netiversioon highlightsidega sellest mängust. Võimalik, et isegi samast talpa tv kokkuvõttest võetuna. Kuigi pead selle koha pealt ei anna.

Ch1ller666
01.10.05, 23:43
Väga hea et klubi võitis ja et päästjaks oli just Opi :lahe: Loodetavasti oli see esimene paljudest väravatest hollandi liigas Operi poolt :)

pastakanovic
01.10.05, 23:46
kusjuures ma jälgin praegu mingit striimi - http://www.garnierstreamingmedia.com/asx/talpastream1.asp

paistab et on talpa, telekava järgi klapib.

eks pool 12 näis.

midfielder
01.10.05, 23:52
Algselt postitas pastakanovic

kusjuures ma jälgin praegu mingit striimi - http://www.garnierstreamingmedia.com/asx/talpastream1.asp

eks pool 12 näis.

Jepp see ta ongi, aga väikse nihkega tuleb see stream võrreldes telepildiga, kuid pea asi, et töötab. Aga eelmistel nädalatel on see eredivisie saade umbes 10-15 hiljem alanud.

Bobik
01.10.05, 23:56

eks pool 12 näis.

life saver :)

Aga mul jõnkustab miski 10 sek vahega, Kas tegemist on minu netiühenduse kalaga või saan ma ehk kuidagi seda ilusat pilti pisut hõredamaks keerata, et ei jõnksutaks, aga päris lumesadu ka poleks?

pastakanovic
01.10.05, 23:59
istun microlingi metroo otsas, originaalsuuruses veab ideaalselt.
nii kui suuremaks kisud hakkab hakkima.

midfielder
02.10.05, 00:02

istun microlingi metroo otsas, originaalsuuruses veab ideaalselt.
nii kui suuremaks kisud hakkab hakkima.

See on enamike streamide miinus, et suuremaks pannes kipub udutama.

Daz Booob
02.10.05, 00:15
striimide juures on kaks olulist asja - neti kiirus ja mälu.
kui tahad 500 kb/s asja jälgida, siis vaja megast ühendust ja mälu min 512.

see talpa tahab aga kiiremat ühendust 2-3 megast.
kellegil madalama kvaliteediga talpat pole pakkuda?

SleepWalking
02.10.05, 00:20
Algselt postitas Daz_Booob
striimide juures on kaks olulist asja - neti kiirus ja mälu.
kui tahad 500 kb/s asja jälgida, siis vaja megast ühendust ja mälu min 512.

pole küll selle teema teema kuid tahad sa sellest pikemalt rääkida?
mälu ei oma minu arusaamise kohaselt striimide juures praktiliselt mingit tähtsust. selle tõestuseks panen kohe jooksma ühe 500 kb/s streami ja vaatan, et see võtab koos mälusöödikust media playeriga ca 30-40 M mälu, mitte rohkem.

Daz Booob
02.10.05, 00:29
ei taha pikemalt rääkida, sest need numbrid ei ütle mitte midagi kasulikku!

Tauri.T
02.10.05, 00:31
Here it comes.

Zlatan
02.10.05, 00:50
väravat tahaks näha, aga tubli opi. :)

Tauri.T
02.10.05, 00:55
Algselt postitas Zlatan

väravat tahaks näha, aga tubli opi. :)

Vaata eelmisel lehel antud streami.

midfielder
02.10.05, 01:06
Ja Oper andis 2:0 väravale hea söödu ning Sergio realiseerib selle. Tahaks öelda seda, et jälgin praegu nii streami kui satti ja pildi kvaliteet on ülekaalukalt sati kasuks. Stream hakib ikka jubedalt.

midfielder
02.10.05, 01:09
Opi värav oli super, tegi hea eeltöö ka endale tõstis kahest kaitsjast mööda ja lõi tugevale vasakusse nurka.

Tauri.T
02.10.05, 01:13
Operil siis jah sööt + värav, kuid kahjuks jalgpallis söödupunkte ei anta. Roda lõpetas ka mängu kümnekesi. Operi värav oli ilus. Mängis ise ilusti kah kaitsja vahelt läbi. Oper oleks võinud teise värava ajal ka ise lüüa, kuid ka otsus sööta oli õige. Vitesse teine värav oli mingi kobaga. Nagu ka Roda esimene. See brass Sergio oli päris aktiivne. Lõi mitu korda ohtlikult.

Edu Operile, et väravaid seal ikka veel tuleks!

PraS
02.10.05, 01:14
Olin ma ainuke kes märkas Eesti lippu tribüünil lehvimas peale Operi väravat?

Neth
Ilus värav, õige tegutsemine teise värava juures, kus ta oleks võinud ka ise peale lüüa ning kõige tipuks näidati Opi värava järel Eesti lipu lehvimist publiku seas:baibai:

Bobik
t siis opilt teise värava sööt ja kolmanda lõi jubaise. Teise värava puhul mängis ikka kenasti meeskonnakaaslasele, kuigi oli ju võimalus ise lüüa. Kaamera näitas kah peale mängu opit ainult :D...igatahes võimas...enesekindlus vast tõusis kohe mitme pügala võrra :)

oeh, juba kirjas kõik...vat, mis tähendab, kui refresh nupp teeb mingit vigurit...

igatahes...näitas veelkord opi väravat ja on näha, et ise ol ta rünnakus osaline ka enne väravalöömist....andis 2 sööti keskväljal, jooksis värava alla ja lõi...super!

ROOTSI KUNN
02.10.05, 01:17
Kuradima hea uudis!:õnnelik: Opi on ikka tegija. Kujutan ette ,kuidas rahvas mõllas ,kui ta võiduvärava lõi. Enne koondise mänge on see hea enne.
Loodetavasti sai Andres nüüd väheke rooste läinud püssi jälle töökorda.;)
Juba tahaks endale Roda särki osta.:lahe:
Äkki saab mõnes Jalgpallipäevikus Operi väravat näha.

midfielder
02.10.05, 01:20
Praegu näitab talpa pealt lugu kuidas mängule kaasa elati ning tuleb välja, et Roda abitreener on Ruud Hesp, kes minu teada oli kunagi ka ise tippjalgpallur , aga võin ka eksida.

midfielder
02.10.05, 01:21

Kuradima hea uudis!:õnnelik: Opi on ikka tegija. Kujutan ette ,kuidas rahvas mõllas ,kui ta võiduvärava lõi. Enne koondise mänge on see hea enne.
Loodetavasti sai Andres nüüd väheke rooste läinud püssi jälle töökorda.;)
Juba tahaks endale Roda särki osta.:lahe:
Äkki saab mõnes Jalgpallipäevikus Operi väravat näha.

Magasid hetke maha, stream on ju üleval siinsamas ja just lõppesid highlightsid. Homme saab Heraclese mängu kokkuvõtet näha.

2mSööt3mMööda
02.10.05, 01:21
Ruud Hesp oli mõned head aastad tagasi ju barca väravavaht kogunisti.

ROOTSI KUNN
02.10.05, 01:22
Algselt postitas Neth

Ilus värav, õige tegutsemine teise värava juures, kus ta oleks võinud ka ise peale lüüa ning kõige tipuks näidati Opi värava järel Eesti lipu lehvimist publiku seas:baibai:
Hollandi publik on üks asjatundlikumaid Euroopas.Oskavad kõiki hinnata. Peaks vist mõnele Roda kodumängule suurema ühiskülastuse tegema.Võtaks loosungid ja lipud kaasa Mis rahvas asjast arvab?

17
02.10.05, 01:23
Kuna minu pann ei tahtnud striimi avada, siis ehk keegi saaks värava visata siia?

PraS
02.10.05, 01:23

Praegu näitab talpa pealt lugu kuidas mängule kaasa elati ning tuleb välja, et Roda abitreener on Ruud Hesp, kes minu teada oli kunagi ka ise tippjalgpallur , aga võin ka eksida.

Kas mitte polnud Barcelona varuväravavaht 90date lõpus?

midfielder
02.10.05, 01:29
Juhul kui see talpa stream peaks ka pikemat aega töötama, siis pange see omale favoritesse, sest kanal näitab eredivisie highlightse kõikidest mängudest kuni aprilli keskpaigani, mil hakkavad paly-offid ja lisaks näitab ta järgmisel laupäeval otse tõelist maiuspala mm-valikturniirilt Tśehhimaa-Holland.

ethan
02.10.05, 01:50
Kas keegi, kes Talpa telekava on suutnud üles leida, teab kas ja millal KORDUS tuleb?

ethan
02.10.05, 02:00
Ise küsin, ise vastan.

20:00 ja 0:25 homme. Vbl näitab ka tänaseid mänge, kuid pigem keskenduvad homsetele mängudele...

Esmaspäeva õhtul (öö vastu teisip.) 0:30 ja 02:40 \"Eredivisie Journaal\". Vbl siis kogu voorust jälle.

Zlatan
02.10.05, 03:55
ei tea, mul see stream tööle ei hakka igatahes. :(

eestimees
02.10.05, 10:08
supper, paluks värav ka ülesse panna kui keegi saab!

kanchelskis
02.10.05, 12:32
oma tuntud headuses:D

midfielder
02.10.05, 13:58
Algselt postitas ethan

Ise küsin, ise vastan.

20:00 ja 0:25 homme. Vbl näitab ka tänaseid mänge, kuid pigem keskenduvad homsetele mängudele...

Esmaspäeva õhtul (öö vastu teisip.) 0:30 ja 02:40 \"Eredivisie Journaal\". Vbl siis kogu voorust jälle.

Täna so pühapäeval peaks näitama ka eelmiste päevade mängude kolle, vähemalt eelmistel kordadel on see nii olnud. See eredivisie journaal on igapäevased uudised liiga kohta, väravaid eelmiste voorude kohta seal ei näidata. Seega kes eredivisiest huvitatud pange see stream omale fav-i, sest iga päeva mängude kohta reedel 1, laupäeval 3-4(olenevalt voorust ning pühapäeval ka 3-5, sõltuvalt voorust. Täna nt. 6 mängu. Ja see on ainuke hollandi kanal, miks sai õigused sellest hooajast eredivisiet täismahus highligghtsidena näidata. On ka uus kanal versatel voetbal, mis kõiki mänge näitab nii lives kui korduses, kuid seda pole mittehollandlastel võimalik näha ja netis streami muidugi selle kanali kohta pole.

gamer
02.10.05, 14:16
Hetkel ei saa kanalile pihta, aga loodame et mingi hetk jälle aktiivseks muutub

midfielder
02.10.05, 14:26
Algselt postitas gamer

Hetkel ei saa kanalile pihta, aga loodame et mingi hetk jälle aktiivseks muutub

Praegu ei saagi sa kanalit näha, kuna programm algab kell 19.00 meie aja järgi ja lõpeb kell 03.00. See on iga päev nii. Nad jagavad satil oma aega multikakanali nickelodeon nediga. Ülejäänud ajal ongi nende programm. Ma panen üles ka talpa tv kodulehe, sealt saate ise programmi jälgida. http://www.talpa.tv/

kympa10
02.10.05, 14:27
What proved to be the winner came after 73 minutes with a superb individual goal from Oper who beat two men and finished superbly.:lahe:

soccernet.espn.go.com (http://soccernet.espn.go.com/report?id=189430&cc=5739)

vikija
02.10.05, 16:00
Kuna keegi värava link pole suutnud üles riputada(kaasaarvatud ka mina) panen siia lingi kus on vähemalt pildidSiin ta on (http://www.sv-online.info/verslagen/rjc-vites/fotos.htm)

Sir. Nuutu
03.10.05, 00:28
Äge, päris võimas värav tundus olevat Operilt

Maekas
03.10.05, 00:50
Praegu oli selle Talpa pealt mingi Hollandi liiga kokkuvõte ja juhtusin just sellel ajal, kui Operi väravat näidati ja peaks ütlema, et väga ilus värav oli.
Oper paneb Slovakkia kotti, kui ta nii ilusti ka koondises mängib :)

Nurmekas
03.10.05, 09:55
Kusjuures, allolev leht väidab, et Oper ei ole ühtegi väravasöötu andnud:

http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=12276&cc=5739

khristo
03.10.05, 10:06
Kusjuures allolev link väidab, et on.

http://www.sportinglife.com/football/overseas/holland/news/story_get.cgi?STORY_NAME=international_feed/05/10/01/SOCCER_Ned-Roda_JC_Nightlead.html&TEAMHD=holland

Zlatan
03.10.05, 11:24
sain nüüd ka selle talpa tv streami tööle, näitab sealt veel millalgi viimaste mängude kokkuvõtteid?

kympa10
03.10.05, 11:44
Algselt postitas Nurmekas

Kusjuures, allolev leht väidab, et Oper ei ole ühtegi väravasöötu andnud:

http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=12276&cc=5739

ilmselt puuduvad ESPN\'il hollandi liiga söötude kohta lihtsalt andmed, esialgu ei paistnud ühtki roda mängijat, kellel resultatiivne sööt seal kirjas oleks

duff_K
03.10.05, 20:25
Operi värav valiti Eurospordi saates eurogoals kolme kandidaadi hulka kelle vahel valitakse nädala värav järgmiseks saateks........aga noh kuigi operi värav oli ilus siisteised kandidaadid....Senna ja Carlose kollid on veits teisest klassist

ethan
03.10.05, 20:26
Operi värav oli tänase Eurogoalsi kolme nädala parima värava hulgas. Minul on igatahes hääl antud. Vastasteks on Roberto Carlos ja Senna Villarrealist. Tõenäoliselt R. Carlose värav valitakse parimaks, aga peamine on, et Eesti kutt toob taas kodumaale au ja kuulsust!

hääletada saab siin (www.eurosport.com/gamezone) valides menüüst \"Continental Eurogoals\".

nähh, jäin veits hiljaks aga mis seal ikka... :)

Zlatan
03.10.05, 20:28
äkki keegi ütleks siis kust ma leiaksin talpa tv kava?

haha. oper kandideerib carlose väravaga. :D

kympa10
03.10.05, 20:44
mis te jamate, opil ainult 15% häältest
kähku nüüd uusi kontosid tegema :P
ahjaa...värav (http://www.hot.ee/goals8/opi.avi) kah:lahe:

Jyrka
03.10.05, 20:50
Algselt postitas users

Lõpuks ometi. Aitäh.

Zlatan
03.10.05, 22:21
Algselt postitas users

TÄNUD! :)

aga et hääletada, tuleb regada ve?

Zaeka
03.10.05, 22:55
Algselt postitas Zlatan

Algselt postitas users

TÄNUD! :)

aga et hääletada, tuleb regada ve?

jah
aga kontot aktiveerima ega midagi tegema ei pea,kohe saad sisse logida

tulge nüüd kõik appi ja teeme carlosele ära ;)
andmed võite iga kord suvalised panna

Kolme hääletamisega tuleb 1%juurde

Nüüd vahe ainult 28%:õnnelik: küll ma selle ära teen

Zlatan
03.10.05, 23:21
Operil nüüd 30% :D

E: 31% :D

Ch1ller666
03.10.05, 23:23
Tänud lingi eest :) . Tõsiselt tuus värav Opilt :lahe: Aga kas ma kuulsin valesti või ütles kommentaator Andrei Oper :P

Zlatan
03.10.05, 23:24
Minu arust ütles Andre Opär. :D

E: 32% :D

Zaeka
03.10.05, 23:29
kas hääletus läheb täna kinni?
34%

Zlatan
03.10.05, 23:38
Oper - 37%
Carlos - 52%

Veel on võimalus. :D

17
03.10.05, 23:44
Tavai! Andke hagu! 41-49 praegu Carlosele veel.

Zlatan
03.10.05, 23:49
OPER 46% - Carlos 45%

opi paneb carlosele ära :D

17
03.10.05, 23:50
Kas keegi teab kaua hääletada saab?

manitaaz
03.10.05, 23:51
Algselt postitas 17

tahad sajani ära teha? :P

Zlatan
03.10.05, 23:53
48 - 44

oioi. opi läheb omateed :D

Ch1ller666
03.10.05, 23:54
Algselt postitas Zlatan

48 - 44

oioi. opi läheb omateed :D

Eesti mees ikka kõige ees :D

Neth
04.10.05, 00:01
50-42 Opile hetkel:lahe:

Zlatan
04.10.05, 00:06
natuke imelik et opi värav nüüd carlose pommile ära paneb, aga jah. eesti mees ikka kõige ees. :D

2mSööt3mMööda
04.10.05, 00:07
Mitte paha pärast aga tundub, et see nädalavahetus just väga palju iluväravaid ei löödud kui juba Operi värav valiti Eurogoals saates kolme ilusaima sekka.

17
04.10.05, 00:10
Andres nüüd juba kümne prossaga ees. Tundub, et tuleb ära:)

norsk
04.10.05, 00:30
Algselt postitas 17

Peaks nädala lõpuni olema.

tkkt
04.10.05, 00:41
51 - 39 meie mehe kasuks - mitte bändi;)

vaikiv mees
04.10.05, 01:01
Algselt postitas Zlatan

natuke imelik et opi värav nüüd carlose pommile ära paneb, aga jah. eesti mees ikka kõige ees. :D

eestlased on ju tuntud spammijad

luutik
04.10.05, 01:04
midfield 03. oktoober 2005 | 22:21

Hetkel Opli 27% häältest, R.Carlose 60 vastu.

Mis andmed need midfieldil siis on?:sega10:

sicmic
04.10.05, 01:39
Tore näha, et eestlased tõestavad taas riigi internetiseeritust ja samas ka erakordset üksmeelt hääletuse enda kasuks kallutamisel. :D

Kohalikel valimistel võiks sarnane aktiivsus olla.:P

Zlatan
04.10.05, 02:06
48 - 42

Carlos lähemale saanud :viha:
Kolmas mees üldse 10 peal. :D Nii nagu Opi algul, aga siis tuli eestlaste kord asja sekkuda ja tulemused muutusid mõne hetkega peapeale. :D

edu on veel napp, tuleb nädalajooksul veel tööd teha. :D
siis lõpuks langetame pommari 20% peale näiteks. ;)

Mr.Angel
04.10.05, 10:27
Ka Opile hääl antud... 47 v 43 :)

eestimees
04.10.05, 10:28
47-43 on täna hommikul Opi kasuks! kell on 9.30!:D

Martin
04.10.05, 10:30
Palun lõpetage vähemalt see update ära. Kui võidab, siis võidab, ma ei viitsi konkreetselt iga 10 minuti tagant lugeda kuidas mingi vend on hääle andnud mingil täiesti mõttetule võistlusele ja mis on seisuks, mis mitte midagi ei muuda. Eestlane on küll tuntud veebihääletaja, kuid vähemalt ei pea sellest kogu aeg pasundama.

Adminid - palun kustutage see junk ära!

mcnamara
04.10.05, 11:24
Algselt postitas Martin

Raske uskuda. Siin tundub valitsevat minnalaskmise meeleolu viimasel ajal.

Martin
04.10.05, 11:25
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Martin

Võim meile! Küll siis alles siidinäpud saaksid!

oku
04.10.05, 11:55
Martiniga jumala nõus. Kui eluga muud teha pole, kui eurospordi kodulehel spämmida, siis võiks sellest mitte iga 20 minuti tagant kuulutada. P.s. Carlose värav on ilusam ja andsin hääle sinna. Olen eestlane, aga olen objektiivne.

Ch1ller666
04.10.05, 12:08
Carlos on neid ilusaima värava tiitleid kindlasti juba küll võitnud nüüd on Opi kord :õnnelik:

SleepWalking
04.10.05, 12:49
Algselt postitas Ch1ller666
Carlos on neid ilusaima värava tiitleid kindlasti juba küll võitnud nüüd on Opi kord :õnnelik:

nii nagu mikser kunagi mega.ee portaalis arvas, et nüüd on savisaare kord? andsin ka hääle carlosele.

v6hiv66ras
04.10.05, 12:56
Traitors! Kiusust tegin ka konto ja andsin Opile boosti. Martinile värske update ka 45 vs 45 hetkel. :kaval:

clever
04.10.05, 13:07
ma kah andsin Operile hääle. Ja isegi kui Carlose värav oli parem, siis tegelikult ei ole mul kahju, kui ikka meie mehe värav võidab.Ja tegelikult oli ju superkoll, eelkõige selle eeltöö.
PS! Ma ei saa sellistest fännidest aru, kes räägivad mingist õiglusest ja hääletavad oma poisi vastu. Kas mingi poolneeger hääletaks eestlase poolt- vaevalt küll!! Kas te staadionil kah plaksutate rõõmust, kui mõnele meie omale punane kaart antakse?? Isegi kui see oli õiglane.

Kebab
04.10.05, 13:23
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Martin

Teeme foorumi paremaks!

Ch1ller666
04.10.05, 13:44
Algselt postitas Kebab

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Martin

Teeme foorumi paremaks!

Postitaja eelkõige :)

sicmic
04.10.05, 13:58
Algselt postitas clever

ma kah andsin Operile hääle. Ja isegi kui Carlose värav oli parem, siis tegelikult ei ole mul kahju, kui ikka meie mehe värav võidab.Ja tegelikult oli ju superkoll, eelkõige selle eeltöö.
PS! Ma ei saa sellistest fännidest aru, kes räägivad mingist õiglusest ja hääletavad oma poisi vastu. Kas mingi poolneeger hääletaks eestlase poolt- vaevalt küll!! Kas te staadionil kah plaksutate rõõmust, kui mõnele meie omale punane kaart antakse?? Isegi kui see oli õiglane.

Anna andeks, aga see jutt ei vasta kuidagi su nimele...

Ja kas sa pead silmas Operi kolli eeltööd? Usun, et nurgalöögi andmine Carlosele ideaalsesse positsiooni pole oluliselt halvem eeltöö kui treeningul harjutatud situatsiooni õnnestumine.

PS! Vastuhääli seal hääletusel minu teada anda ei saa.

clever
04.10.05, 14:39
A mai vici mingite sõnade kallal nokkida siin- vastuhääl on ju ka see, kui sa annad hääle kellelegi teisele kui eestlasele.
Ja tegelt pidasin silma seda, kuidas oper 2 ründaja vahelt läbi mängis, aga sõnastasin veic valesti. No vahet pole, ilus värav oli ikkagi.

Algselt postitas sicmic

Algselt postitas clever

Anna andeks, aga see jutt ei vasta kuidagi su nimele...

Ja kas sa pead silmas Operi kolli eeltööd? Usun, et nurgalöögi andmine Carlosele ideaalsesse positsiooni pole oluliselt halvem eeltöö kui treeningul harjutatud situatsiooni õnnestumine.

PS! Vastuhääli seal hääletusel minu teada anda ei saa.:D