320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lemmikplaneet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lemmikplaneet

    Tere,

    mina sooviksin teada, mis on siinsete foorumlaste armastatuimaks planeediks ja miks? Tühikargajatel, kelle arvamusel ei ole kogemuslikku tagapõhja, palun t u n g i v a l t mitte hääletada, et mitte rikkuda astromaanide lõimumist kirgliku ja sisutiheda arutelu läbi.

    Minu vaieldamatu lemmik õige pisikesest peale on Päikesesüsteemi kaheksas planeet Neptuun, mille põhjatusse sügavusse laiuv tüüne sinine lõpmatus kutsub esile lugematu arvu mõnusaid elektronisähvatusi minu vasakus ajupoolkeras ja samas suudab tekitada minus kõigutamatu rahu.

    Ma mäletan veel kristallselgelt, kuidas mu väikeses südames lahvatasid leegid, kui vanaisa mulle täheatlase kinkis. Sulgusin pikkadeks ja põnevateks päevadeks oma tuppa, kus kirglikult lugesin kord korra järel, peatükk peatüki järel, ahmides endasse toda meeletut teadmiste varamut, mis mind mitmeski täbarast olukorrast elegantselt välja aidanud on.

    Üksildastel õhtutel meenutan heldinult selle \"vesinikupalli\" seltsis veedetud lummavat aega ning peatan pilgu taevalaotusel, kus tean, et Neptuun vaatab mind vastu. Teda ümbritseval ringvööl tantsiskleb häirimata ja muretult kosmosetolm, mida malbe naeratusega jälgib Neptuuni kolmas kaaslane Despina.

    Andestust, ma jäin ehk liig kauaks lobisema. Tõelist kirge ja armastust oma lemmikplaneedi vastu ei ole ju võimalik sõnadesse transponeerida, kuid ootan Teiltki, mu armasad sõbrad, avameelset mõttevahetust.

    Teie lennu

    0
    Merkuur
    0%
    0
    Veenus
    0%
    0
    Maa
    0%
    0
    Marss
    0%
    0
    Jupiter
    0%
    0
    Saturn
    0%
    0
    Uraan
    0%
    0
    Neptuun
    0%
    0
    Pluto
    0%
    0
    Nimeta mõni muu
    0%
    0
    www.jalgpall.ee
    http://www.last.fm/user/lennartk

    #2
    Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

    Minu lemmik planeet on Pluto.



    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

      Drogba, soovin teada ka sinu eelistuse tagamaid.
      www.jalgpall.ee
      http://www.last.fm/user/lennartk

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

        Panin oma hääle Merkuurile, sest sellel polnud veel ühtegi. Muidu on Merkuur jama, sest nad idud lõid meile viimases mängus värava.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

          Ma nüüd ei tea kas saturni saab nimetada minu lemmik planeediks, aga ometigi valisin ma selle, sest seoses saturniga meenub mulle mu lapsepõlv ja mõned unenäod ja unistused.

          Nimelt kunagi kui ma väike põnn olin, siis nägin telekast mingit uhvode filmi ja uhvod hakkasid mind öösel unenägudes kummitama. Selline veider kraega planeet tekitas samuti müstikat niisiis hakaksin ma unes nägema, et uhvod tulevad saturnilt ja siis kukuvad minu maamaja tagahoovis alla, täpselt garaaži ette. Ja kuna mind huvitas milline uhvode sisemus on, siis ma käisin neid öösiti salaja uurimas. Uhvod olid tegelikud sellised väikesed kellapatarei suurused asjandused ja ma võtsin ühe koju aga jäin vanematele vahele ja vanemad hakkasid kartma ja kutsusid teadlased meile maale ja siis võeti see uhvo mult ära.

          vot selline seos siis saturniga... minu elu üks põnevamaid unenägusid sai alguse sellelt planeedilt

          saturn:

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

            Algselt postitas taku*


            Ma nüüd ei tea kas saturni saab nimetada minu lemmik planeediks, aga ometigi valisin ma selle, sest seoses saturniga meenub mulle mu lapsepõlv ja mõned unenäod ja unistused.

            Nimelt kunagi kui ma väike põnn olin, siis nägin telekast mingit uhvode filmi ja uhvod hakkasid mind öösel unenägudes kummitama. Selline veider kraega planeet tekitas samuti müstikat niisiis hakaksin ma unes nägema, et uhvod tulevad saturnilt ja siis kukuvad minu maamaja tagahoovis alla, täpselt garaaži ette. Ja kuna mind huvitas milline uhvode sisemus on, siis ma käisin neid öösiti salaja uurimas. Uhvod olid tegelikud sellised väikesed kellapatarei suurused asjandused ja ma võtsin ühe koju aga jäin vanematele vahele ja vanemad hakkasid kartma ja kutsusid teadlased meile maale ja siis võeti see uhvo mult ära.

            vot selline seos siis saturniga... minu elu üks põnevamaid unenägusid sai alguse sellelt planeedilt

            saturn:
            pole ammu naernud. aga mulle meeldib pluuto. ei ütle miks!
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

              Hääletasin maa. No ma ei või kui palju ilusaid naisi.. nagu meie spetsiaalne täkk skuut ütleb: liiga palju naisi, liiga vähe aega. Mujalt sa vaevalt selliseid pihve leiad!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

                Merkuur hääletasin, sest mulle meeldib JK Tartu Merkuur

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

                  Veenus kuna see sai oma nime Rooma armastus jumalanna järgi.
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

                    Mant
                    WAR

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

                      gigantplaneet jupiter oma imelise punase tormiga

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

                        Algselt postitas Silver
                        Hääletasin maa. No ma ei või kui palju ilusaid naisi.. nagu meie spetsiaalne täkk skuut ütleb: liiga palju naisi, liiga vähe aega. Mujalt sa vaevalt selliseid pihve leiad!
                        See oli siiski: Nii palju naisi ja nii vähe aega. Aga jah, mõte jääb enam vähem samaks.
                        Ja nõustuks siis Silveriga, et Maa on siiski parim valik. Selline tuttav, turvaline ja kodune tunne. Kes teab millised kolme silma või rinnaga ja rohelised naised mujal elavad.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

                          ma hääletaks, kui tuleks meelde selle hiljuti avastatud planeedi nimi...
                          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Lemmikplaneet\'

                            ikke veenus:P

                            Kommentaar

                            Working...
                            X