PDA

View Full Version : Vajan selgitust!

Giggs
07.11.01, 17:15
Kui meil oli üks ainuke Levadia siis mängis ta
hästi.
Nüüd meil on kolm tükki ja kõikidega on kurb lugu nende kehva mängu tõttu.
Mis juhtus?

Ja veel ... Miks meie parimate väravakütide
hulgas on tunduvalt rohkem mehi vene nimidega?
Ei saa öelda et see on väga suur häda kuid
siiski tahaks näha teie arvamused!

kojamees
08.11.01, 10:32
See Levadia värgiga on nagu Makarov Music Managmendiga mis laieneb pidevalt ja juhtimine hajub.Ex nad püüja laieneda nagu Flora aga liiga kiirelt.Loomulikult on sellisel juhul rakendada mängijatega seotuvaid distsiplinaar karistusi.Mis puutub väravaküttidesse siis venelastel on strooga värk nagu sõjaväes.Kõik pallid pikalt ette ja ühele mehele kes siis koksib need väravasse.Eestlased kombineerivad üleliija ja ei tihka eriti söötu andma väravaalt.;)

ishmael
08.11.01, 14:09
Venelane on võitleja hingega samas kus eestlane on keskmine mõtetu tross, kes vaatab, et ta väljakul jumala eest haiget ei saaks. Viimane aeg oleks Pohlakule kuul organiseerida ja mõnele sümpaatsele vene noormehele sundkorras keel selgeks õpetada ja koondisesse väravaid lööma saata.

Siim
08.11.01, 17:38
Orginally posted by kojamees

Mis puutub väravaküttidesse siis venelastel on strooga värk nagu sõjaväes.Kõik pallid pikalt ette ja ühele mehele kes siis koksib need väravasse.Eestlased kombineerivad üleliija ja ei tihka eriti söötu andma väravaalt.;)

Minu meelest just eestlased taovad pikka palli ja venelased on tehnilised söödumeistrid.

Lincoln
08.11.01, 17:58
huvitav kus see vene koondise pooldaja nüüd on
HALLOO on sul midagi taas ütelda??
JA see on jube kuidas Kannisalu kommenteerib

Giggs
08.11.01, 22:43
Olen rahul kõikide vastustega.
Ma lihtsalt tahtsin teada teie arvamused ja kõik.

Ise arvan et asi on temperamentis.:kaval:

ROOTSI KUNN
09.11.01, 02:37
Jaaa.. ehk ongi natuke temperamendis,kuid minu arvates ei ole ka viimastel aastatel eestlaste seast ka häid ründajaid esile kerkinud. Mõtlen neid kes eestis mängivad. Samas on eestlastel väravad väga ühtlaselt või siis ühtlasemalt meeskonna vahel jagunenud ja see on minu arvates parem. Liider võib vigastada saada ja ,kui kedagi asendamas pole siis on jama. Kujutage ette,kui Gruznof oleks keset hooaega viga saanud,mis oleks siis Transist saanud.

kojamees
09.11.01, 19:53
Kunn vaata vantidel on kohe selline loomus et keegi peab liider olema ja sellepeale nad mängivadki.:D

...Jumal...
04.05.09, 02:47
Ja veel ... Miks meie parimate väravakütide
hulgas on tunduvalt rohkem mehi vene nimidega?
Ei saa öelda et see on väga suur häda kuid
siiski tahaks näha teie arvamused!

Seitse pool aastat hiljem pole midagi muutunud.

Nikita Andrejev Tallinna FC Levadia 10
Vitali Gussev Tallinna FC Levadia 8
Jüri Jevdokimov Viljandi JK Tulevik 6
Maksim Gruznov JK Sillamäe Kalev 5
Dmitri Lipartov JK Sillamäe Kalev 5
Vjatšeslav Zahovaiko FC Flora 5
Maksim Bazjukin Narva JK Trans 4
Felipe Nunes Nõmme Kalju 4
Aleksandr Kulik JK Sillamäe Kalev 4
Konstantin Nahk Tallinna Levadia 4
Aleksei Naumov JK Sillamäe Kalev 4
Vladislav Ivanov Narva JK Trans 3
Vilius Lapeikis JK Sillamäe Kalev 3

Hetkeseis peale esimest ringi. 13 esimese hulgas pole mitte ühtegi eesti nime
Milles asi? Ja seetõttu ei ole koondises ka vist korraliku ründajat!
Tahaks näha teie arvamus

boobek
04.05.09, 10:06
A sa tõmba sussid jalga ja hakka taguma.

salajane33
04.05.09, 10:36
Kaevasid alles huvitava teema välja :D Aga ma usun, et see pilt muutub, kui Teever ja Post tagasi on ja hooaja lõpuks saab ka ehk Sander Puri nende hulka. Ma küsiks seda, et miks pole Andrejev Eesti kodakondsusega? Mees saab see aasta 21. aastaseks, miks mitte eestistada ja koondisesse viia. Koondis kahe aasta pärast ründes: Ojamaa-Andrejev Kas poleks huvitav?

budu
04.05.09, 10:44
Kaevasid alles huvitava teema välja :D Aga ma usun, et see pilt muutub, kui Teever ja Post tagasi on ja hooaja lõpuks saab ka ehk Sander Puri nende hulka. Ma küsiks seda, et miks pole Andrejev Eesti kodakondsusega? Mees saab see aasta 21. aastaseks, miks mitte eestistada ja koondisesse viia. Koondis kahe aasta pärast ründes: Ojamaa-Andrejev Kas poleks huvitav?

Olen ka selle teema peale mõelnud.Kui Andrejev tahab ikka rahvusvahelisest jalgpallist osa võtta siis päästab vaid Eesti koondis kuna olen 100 prossu kindel et Venemaa koondisesse ei pääse ta kunagi

eika
04.05.09, 13:38
Andreev ju mängis venelaste u-21 koondise eest ja seetõttu Eesti koondises mängimine peaks üsna välistatud olema. Ja noh, eks mehel ole ka omad eesmärgid Vene liigasse pääseda. Vene passi omades on see palju lihtsam, kui Eesti passi omades.

budu
04.05.09, 13:39
Andreev ju mängis venelaste u-21 koondise eest ja seetõttu Eesti koondises mängimine peaks üsna välistatud olema. Ja noh, eks mehel ole ka omad eesmärgid Vene liigasse pääseda. Vene passi omades on see palju lihtsam, kui Eesti passi omades.

see et ta U-21 eest mängis ei tohiks veel takistus olla et Eestit esndada

dareth
04.05.09, 14:52
see et ta U-21 eest mängis ei tohiks veel takistus olla et Eestit esndada

täpselt nii

urmar
04.05.09, 15:19
Andreev mängis ikka U-19 eest, mitte U-21 eest. Selle eest võiks ta praegugi veel mängida.

2mSööt3mMööda
04.05.09, 18:09
Keegi mainis kunagi mingis teemas, et Andrejevi auto tagaklaasil ilutseb Venemaa lipp. Ei tea kas see on tõsi või mitte.
Kui nii ongi, siis sellist küll ei sooviks eesti koondist esindama.

metssiga
04.05.09, 18:16
ah andrejev on venelane, leppige sellega! ega see mingi surmahaigus ka ei ole. vaba maa. mul on isegi pigem austus ta vastu sellepärast. hoiab oma juurte juurde, nii nagu peabki.

masturr
04.05.09, 18:43
Nikita on ju täpselt samasugune leegionär nagu leedukad ukrainlased v brassid kes meil siin mängivad ja kunagi on ta kuskil ise öeld et ei tahagi eesti koondist esindada ;)

eston maravilha
04.05.09, 18:44

Maksim Bazjukin Narva JK Trans 4
Felipe Nunes Nõmme Kalju 4
Aleksandr Kulik JK Sillamäe Kalev 4
Konstantin Nahk Tallinna Levadia 4
Aleksei Naumov JK Sillamäe Kalev 4
Vladislav Ivanov Narva JK Trans 3
Vilius Lapeikis JK Sillamäe Kalev 3

Hetkeseis peale esimest ringi. 13 esimese hulgas pole mitte ühtegi eesti nime
Milles asi? Ja seetõttu ei ole koondises ka vist korraliku ründajat!
Tahaks näha teie arvamus

oleksid ju võinud oma nimekirjas ivanovi ja lapeikise välja jätta ning asemel edwin stüfi kirjutada, kel samuti 3 väravat. a noh pole see edwin ega stüfki mingi eesti nimi.

rohkem jaan tammesid eesti liigasse!

IRL4EVER!

Nohik
04.05.09, 19:28
ah andrejev on venelane, leppige sellega! ega see mingi surmahaigus ka ei ole. vaba maa. mul on isegi pigem austus ta vastu sellepärast. hoiab oma juurte juurde, nii nagu peabki.

Ditto... parem kui mingi brass, hiinlane voi mis iganes kes laheb teise riigi eest mangima

urmar
04.05.09, 20:58

Kui võtta esikuuiku, siis seal on kolmandik pigem eestlased, Jevdokimovit ja Zahovaikot nende all mõeldes. Tuleks ikka positiivselt mõelda. :)

Tofoa
04.05.09, 21:21
Andrejevit ei tahaks mina küll mitte mingil juhul kunagi Eesti koondises näha. Äärmiselt ebasümpaatne isiksus. Ei imesta, kui see vend vanglas lõpetab.

taku*
04.05.09, 23:56
mis tegi sulle siis? sõi piruka seest moosi ära?

Tofoa
04.05.09, 23:57
mis tegi sulle siis? sõi piruka seest moosi ära?

ja rosinad ka :(

Nikita Andrejev

Narvas sündinud, kuid eesti keelele ja meelele Venemaa noortekoondist eelistav Tallinna Levadia ründaja Nikita Andrejev on kriminaalkorras karistatu. Toona 16ne jalgpallur teenis kahe ja poole aasta eest meeskodaniku peksmise eest kolme kuu pikkuse tingimisi vanglakaristuse. Ta löönud kannatanut Saiakangi all rusikaga pähe.
"Vähemalt mina topeltkaristust ei poolda. Miks teda veel materdada? Talle tuleb kindlasti anda uus võimalus," sõnas tollane Levadia treener Tarmo Rüütli. "Mida rohkem ta jalgpalliga tegeleb, seda parem. Kurat, panen ta kas või kaks korda päeva trenni tegema – siis väsib õhtuks piisavalt ära, et ei jaksa lollustega tegelda!"

taku*
05.05.09, 00:00
kahju, et peksa ei andnud sulle.

salajane33
05.05.09, 00:10
kahju, et peksa ei andnud sulle.

Oled sa selles nii kindel?

taku*
05.05.09, 00:53
milles?

et kas on kahju või, et ei andnud?

1892
05.05.09, 01:29
ja rosinad ka :(

Nikita Andrejev

Narvas sündinud, kuid eesti keelele ja meelele Venemaa noortekoondist eelistav Tallinna Levadia ründaja Nikita Andrejev on kriminaalkorras karistatu. Toona 16ne jalgpallur teenis kahe ja poole aasta eest meeskodaniku peksmise eest kolme kuu pikkuse tingimisi vanglakaristuse. Ta löönud kannatanut Saiakangi all rusikaga pähe.
"Vähemalt mina topeltkaristust ei poolda. Miks teda veel materdada? Talle tuleb kindlasti anda uus võimalus," sõnas tollane Levadia treener Tarmo Rüütli. "Mida rohkem ta jalgpalliga tegeleb, seda parem. Kurat, panen ta kas või kaks korda päeva trenni tegema – siis väsib õhtuks piisavalt ära, et ei jaksa lollustega tegelda!"Hahah, saiakang...

eston maravilha
05.05.09, 01:54
sa oled 7-aastane või?

salajane33
05.05.09, 11:42
milles?

et kas on kahju või, et ei andnud?

Oled kindel, et Andrejev pole Tofoale peksa andnud? Sellest vb ka see viha :D Andrejev andis peksa ja võttis moosisaia rosinatega endale.

taku*
05.05.09, 12:57
kõlab nagu sünnipäev

PraS
10.05.09, 15:37
Ma luban, ma tellin tofoale peksu:D

1892
10.05.09, 15:44
sa oled 7-aastane või?
Kuidas siis muidu.