PDA

View Full Version : JK Piraaja Sügiskarikas 2005 naistele



Kosk
12.09.05, 15:32
JK Piraaja Sügiskarikas 2005


Laupäeval, 19. novembril toimub esmakordselt JK Piraaja Sügiskarikas, kuhu on oodatud osalema kõik Eesti Meistrivõistlustel osalevad naiskonnad. Turniiri toimumispaigaks on jaanuaris avatud uus spordihoone Kehras ja algusajaks 10:00.

Osalemistasu suuruses 800.- tasuda ülekandega 1. novembriks JK Piraaja arveldusarvele Hansapangas a/a 221011314454 (selgitus: JK Piraaja Sügiskarikas 2005 osalemistasu, klubinimi).


JK Piraaja Sügiskarikas 2005. reeglid:
· Mänguaeg on 20 minutit
· Platsil mängib 5 väljakumängijat ja väravavaht (kokku saab turniirile registreerida 12 mängijat)
· Pall on mängus kuni pole täielikult ületanud otsa,- külje või väravajoont.
· Kollane kaart mängus tähendab 2 minutilist eemaldamist, meeskond peab selle aja mängima vähemuses.
· Punane kaart mängus tähendab mängija eemaldamist mängu lõpuni, samuti tuleb vahele jätta järgmine mäng.
· Vahetused on jooksvad ja vahetada tohib ainult üle küljejoone, enda varupingi juurest.
· Kui peale alagrupiturniiri on ühes alagrupis mitmel naiskonnal võrdsed punktid, siis vaadatakse:
a) suuremat võitude arvu
b) omavaheliste mängude punkte
c) omavaheliste mängude väravatevahet
d) üldist väravatevahet
e) suuremat löödud väravate arvu
f) loos
· Kui kohamängud lõppevad viigilise tulemusega, siis selgitatakse võitja penaltitega (3 lööjat ja kui peale seda on seis võrdne, siis 1 kaupa edasi)


Lisainfo saamiseks ja registreerimiseks palun pöörduda 5258080/6622710 või kaarel@koskinvest.ee




Lugupidamisega,

Kaarel Kosk
JK Piraaja

salmer
12.09.05, 16:20
oh, v2ga pro yritus

Kosk
12.09.05, 17:26
Algselt postitas salmer


oh, v2ga pro yritus


Kas Viljandi Tulevik ka osaleb? :)

salmer
12.09.05, 23:42
Algselt postitas Kosk



Algselt postitas salmer


oh, v2ga pro yritus


Kas Viljandi Tulevik ka osaleb? :)

ei seda tea, kui, siis ainult t6epoolest osaleb :D

nOdZu
15.09.05, 20:58
Algselt postitas salmer



Algselt postitas Kosk



Algselt postitas salmer


oh, v2ga pro yritus


Kas Viljandi Tulevik ka osaleb? :)

ei seda tea, kui, siis ainult t6epoolest osaleb :D




ma kahtlen et ta osalebki

koks
13.10.05, 12:55
on juba mõni naiskond reganud ka? mitu satsi turniirile tuleb/lastakse?

Raimo
13.10.05, 16:30
Algselt postitas Kosk
JK Piraaja Sügiskarikas 2005
Laupäeval, 19. novembril toimub esmakordselt JK Piraaja Sügiskarikas, kuhu on oodatud osalema kõik Eesti Meistrivõistlustel osalevad naiskonnad.

. . . .

JK Piraaja Sügiskarikas 2005. reeglid:
· Kollane kaart mängus tähendab 2 minutilist eemaldamist, meeskond peab selle aja mängima vähemuses.

väike näpukas reeglites;)
Kahjuks Kalevi naiskond suure tõenäosusega ei sa turniirist osa võtta.

Kosk
07.11.05, 16:28
Selgunud on turniiril osalevad naiskonnad ja ajakava:

Grupp A
TKSK VISA
FC FLORA
KEHTNA
NÕMME KALJU

Grupp B
JK KALEV
JK TAMMEKA
JK PIRAAJA
FC AJAX


Alagrupiturniiri ajakava:

1 10:00 VISA vs Flora
2 10:25 Piraaja vs Ajax
3 10:50 Kehtna vs Kalju
4 11:15 Kalev vs Tammeka
5 11:40 VISA vs Kehtna
6 12:05 Kalev vs Piraaja
7 12:30 Flora vs Kalju
8 12:55 Tammeka vs Ajax
9 13:20 VISA vs Kalju
10 13:45 Kalev vs Ajax
11 14:10 Flora vs Kehtna
12 14:35 Tammeka vs Piraaja


Kohamängude ajakava:

13 15:00 A1 vs B2
14 15:25 B1 vs A2
15 15:50 A3 vs B4
16 16:15 B3 vs A4

17 16:45 Koht VII-VIII (mängude 15 ja 16 kaotajad)
18 17:10 Koht III-IV (mängude 13 ja 14 kaotajad)
19 17:35 Koht V-VI (mängude 15 ja 16 võitjad)
20 18:00 Finaal

18:30 Autasustamine


Turniiri puudtavad küsimused ja ettepanekud endiselt esitada:

Kaarel Kosk, 5258080/6622710, kaarel@koskinvest.ee

Devil
19.11.05, 08:30
2,5h alguseni, loodame siis huvitavat turniiri, kõik kohale ;).

Kosk
20.11.05, 12:43
Statistika

Alagrupiturniir:

1 10:00 TKSK Visa 2:4 FC Flora
2 10:25 JK Piraaja 4:0 FC Ajax
3 10:50 EVL Kehtna 0:4 Nõmme Kalju
4 11:15 JK Kalev 0:0 JK Tammeka
5 11:40 TKSK Visa 1:1 EVL Kehtna
6 12:05 JK Kalev 2:0 JK Piraaja
7 12:30 FC Flora 0:0 Nõmme Kalju
8 12:55 JK Tammeka 6:0 FC Ajax
9 13:20 TKSK Visa 0:2 Nõmme Kalju
10 13:45 JK Kalev 4:0 FC Ajax
11 14:10 FC Flora 0:1 EVL Kehtna
12 14:35 JK Tammeka 1:0 JK Piraaja

Kohamängud:

13 15:00 A1 Nõmme Kalju 1:0 B2 Kalev
14 15:25 B1 Tammeka 2:0 A2 Kehtna
15 15:50 A3 Flora 7:0 B4 Ajax
16 16:15 B3 Piraaja 0:3 A4 VISA
17 16:45 Koht VII-VIII (mängude 15 ja 16 kaotajad) Ajax 0:9 Piraaja
18 17:10 Koht III-IV (mängude 13 ja 14 kaotajad) Kalev 2:1 Kehtna
19 17:35 Koht V-VI (mängude 15 ja 16 võitjad) Flora 0:0(pen. 2:0) VISA
20 18:00 Finaal: Nõmme Kalju 1:2 Tammeka

Lõppjärjestus:

I JK Tammeka
II Nõmme Kalju
III JK Kalev
4. EVL Kehtna
5. FC Flora
6. TKSK VISA
7. JK Piraaja
8. FC Ajax

Eriauhinnad:
Parim väravakütt: Kelli Kink, 7 tabamust (JK Piraaja)
Parim väravavaht: Elis Meetua (Nõmme Kalju)
Parim mängija: Kethy Õunpuu

Tänan osalemast!