PDA

View Full Version : NBA fantasy Yahoo B-liiga

Juveman
16.09.05, 11:36
Nõndaviisi siis, A liigal olgu oma teema, B liigal oma, muidu läheb asi liiga kirjuks. Edaspidi siis B liiga arutelu, registreerimised, rahakogumised ja kogu muu B-liigaga seonduv siin teemas. :)

Juveman
16.09.05, 12:05
Alustaks sellega, et paneks ka mingi umbkaudse drafti aja kirja. kas sobib 29oktoober laupäev või sarnaselt A-liigale, teeksime ka 30ndal ja pühapäeva õhtupoolikul? kuidas arvatakse?

muideks ka B-liiga on nüüd loodud ja peagi panen kontonumbrid ja asjad välja,kuhu saab raha maksma hakata. Enne paneks aga drafti paika.

hassan74
16.09.05, 12:18
Minule sobiks laupäev hästi, sest 30-ndal olen töö tõttu arvutist eemal.

17
16.09.05, 16:29
Mulle sobib ka laupäeval rohkem, pühapäeval muud asjaajamised:)

jazzjansa
16.09.05, 16:54
Seevastu isiklikult oleksin kindlasti pühapäevase päeva pooldaja. Aga ku enamus tahab laupäeva, siis tuleb lihtsalt minul endal plaanid natukene ümber mängida.

Rookie
17.09.05, 09:22
Mulle sobiks ka rohkem puhapaev...... aga voimalik oleks ka laupaeval nii et ega eriti vahet pole

Michkel
17.09.05, 11:23
Mulle istuks laupäev paremini..

mazz
17.09.05, 11:25
Siit (http://sports.groups.yahoo.com/group/EFNBA/) saate kõik ühineda Eesti Fantasy NBA mailing-listiga. Praegu on asi seatud nii, et grupi looja (mina) peab seejärel andma oma nõusoleku. Kas list peaks olema kõigile avalik? Ise pooldaksin pigem varianti, et ligipääs oleks ainult liigade manageridel. Igatahes, täna õhtuks proovin kõigi ühinedasoovijate osas otsuse langetada. Pühapäevast alates sõidan ma küll mõneks ajaks minema ja listi toimetada ei saa, aga õnneks saan vist Owneri staatust teistelegi jagada. Ülemäära lahkeks sellega esialgu siiski ei läheks, kuna muuseas on Owneril õigus ka kogu grupp kustutada.

Seega, homme õhtuks saavad kõik accessi, kes selleks ajaks soovi avaldavad ja seda väärivad ning edaspidi teenindab teid keegi teine (Aramis loodetavasti).

See pilt on muideks täiesti suvaliselt valitud hetkel (keegi ehk meisterdaks ka liiga embleemi?) ning värvilahenduse valisin möödunud hooaja mängu omaga võimalikult sarnase.

Juveman
17.09.05, 13:00
Hakkame siis raha koguma. Sarnaselt A-liigale, palun maksmisel ära märkida nii siinse foorumi kasutajanimi kui ka tiimi nimi. Kuna meie drafti ajaks saab eeldatavalt olema 29. okt, siis paneks ka tähtajaks 15oktoober. Summa siis 100 eeku.

Romet Mihkels
Hansapank - 1106228468

B-Liiga koosseis hetkeseisuga peaks vist selline olema:
1. Jaak Taal
2. Sleepwalking
3. jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint
18.17
19.Orange Owl
20. Maarek

Ghoster
19.09.05, 12:16
parem oleks ju ikkagi pühapäev,aga vaatame mis enamus arvab kui tuleks valida ÜKS kindel päev

EgoTrip
19.09.05, 22:07
suht pohh tegelt
aga kui hakkab pikaks venima, siis võiks ikkagi laup
mis kell muidu?

dreyd
19.09.05, 23:00
mis ta seal ikka pikaks läheb 1.5-2tunnniga on sul tuumik paigas, muidugi võib viimaste hulgas see õige pärl ka leiduda

Juveman
21.09.05, 23:26
Väike meeldetuletus, et raha tõepoolest saab juba üle kanda ;)

Romet Mihkels
Hansapank - 1106228468

Kuigi aega sellega iseenesest veel on, soovitan soojalt võimalikult varakult see asi kaelast ära saada :)

NB! Palun maksmisel ära märkida nii siinse foorumi kasutajanimi kui ka tiimi nimi.

hassan74
21.09.05, 23:28
Kannan raha nädala alguses.

Aga meeskonna saan registreerida Yahoo-sse juba praegu või pean ära ootama sinult liiga koodid?

Juveman
21.09.05, 23:31
rega tiim ära yahoo-s ja kui raha üle kantud, saad paroolid vastu :)

eika
22.09.05, 23:01
Kas ikka on ainult üks härrasmees maksnud??

Juveman
22.09.05, 23:55
Algselt postitas eika

Olgem täpsed, mitte keegi ei ole veel maksnud.

17
22.09.05, 23:58
Algselt postitas Juveman

Algselt postitas eika

Olgem täpsed, mitte keegi ei ole veel maksnud.Sina vist endale ei hakka raha kandma?:õnnelik:

Juveman
23.09.05, 00:04
aga peab siis vist head eeskuju näitama :)

Maksnud on 27.09.05 seisuga:

1.Juveman
2.hassan74
3.skint
4.Orange Owl
5.jazzjansa

Romet Mihkels
Hansapank - 1106228468

NB! Palun maksmisel ära märkida nii siinse foorumi kasutajanimi kui ka tiimi nimi.

Ghoster
23.09.05, 11:59
maksan peale 5.10 2005a.,aga maksan kindlasti.

SDK
23.09.05, 15:42
poisid teil läheb see asi visalt siin. ärge jätke viimasele minutile asja, rahamaksmist siis.

jazzjansa
27.09.05, 14:04
Et siis nüüd raha teele saadatud ning ei jää muud üle kui et oodata.. Samas peaks vist ikka natukene lobitööd ka tegema, sest mul on kuri kahtlus , et minu tunamulluste teadmistega(mis muidugi ei olnud kõikse rikkalikumad) pole vist miskit pääle hakata..

Et alustame siis sellest, et teeme endale lõplikult selgeks mõningad väikesed kahtlused

1. Kuskilt nagu koidaks, et Nowitzkil kaotatakse fantasyliigades ära topeltpositsioon. Vastab see tõele ning kui jah, siis mis positsiooni yahoo-onud talle omandavad?

2. Kuna SundanceKid paistab silma erakordse nupukusega NBA valdkonnas, siis Ta on kohe kindlasti nii vastutulelik NBA eluoluga võõrandunud mängurile, et viskab siia teemasse ülesse enda esialgse pre-rankingu. Iseenesest mõistetavalt muidugi koos väikeste lisakommentaaridega, et miks peaks valima rookie Boguti, mitte aga juubelihõngulist hooaega alustava Lorenzen Wrighti. Või siis vastupidi.

Esialgu olekski nagu kõik ning siinkohal tänan juba SundanceKid-i osutatava abi eest.. Ole meheks, või kuidas neil härrasmeestel kombeks on öelda...

dreyd
27.09.05, 14:55
oli aeg kui tublimad maarjamaapojad tegid enne hooaega eraldi positisioonide kaupa top 20(oli vist), aga pre listi kirjamine on parajalt mahukas töö, sest paika tuleb panna nii 500 meest, muidugi seal lõpus ei ole enam väga suurt vahet, kes ees- ja kes tagapool. Ega suurt teadust polegi, vaatad eelmist aastat, vaatad üle kes on vigased( hetkel on tõsisemad injured VArejao, Willlie Green, Ford, Traktor. Siis vaata veel liikumised üle, kuna mõni mees võib saada rohkem uues satsis mänguaega, teine vähem. Mõnel muutub osati ülesanne meeskonnas, jne jne. Pos muutuste kohta võid vaata juba ka yahoo liigas, mingi aeg seal vist oli juba muutusi kah.
Pre-rankingut mina eriti ei kasuta(mingi backup versioon muidugi on juhuks, kui live drafti ei pääse).

jazzjansa
27.09.05, 16:24
Kui eelnev nõuanne pre-rankingu koostamise kohta on suunatud otseselt minule, siis pean sulle valmistama pisikese pettumuse. Eelseisev draft ning sellega seoses ka
pre-ranking ei ole mulle mitte teps võõrad nähtused.
Et siis kas küsisin mina valesti või sai dreyd millestki ise valesti aru. Siinkohal võtan süü enda peale ning korrigeerin natukene enda poolt SundancKid-ile esitatud palve sõnastust. Vahest on see nüüd arusaadavam.

Teades, et sul on NBA esialgne pre-ranking koostatud(arvestades kõiki dreydi poolt kirja pandud nõuandeid.. pluss muidugi veel NBA pre-rangingute koostamise kogemus), siis lihtsustamaks enda kaasmängijate tööd, võiksid selle siia ülesse riputada. Niimoodi kergendaksid paljude foorumlaste mõttevaeva ning ühtlasi saaksid ka kõigi liigakaaslaste tänu osaliseks :prill4:
Kuna ma vastuväiteid ei kuule, on otsus vastuvõetud ning ei kuulu edasikaebamisele. :prill4:

dreyd
27.09.05, 16:29
muidugi sa ei ole ju enam rookie:), aga tee ikkagi ise ots lahti ja pane ülesse meile lugemiseks oma nägemus nt. PG-dest. tähtis poelgi ju järjestus vaid üldiselt nimed kellele silma peal tasub hoida. Mina nt ütlen, et Chris Paul võib olla päris magus tõmme, mitte muidugi viie esimese seas, aga kuues vabalt.

jazzjansa
27.09.05, 17:03
Siinkohal peaks esmalt küsima, et \"How is Chris Paul\"..Kuigi vastuse eelnevale enda poolt püstitatud küsimusele ma juba leidsin. Googeli otsingumootor andis muideks Chris Pauli otsingusõnale ligikaudu 69,0 miljonit vastet. Otsingule kulus muideks 0,16 sekundit.
Kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Tahtsin vaid öelda, et kuna NHL-i eeluuring
on võtnud vägagi palju aega minu vabast ajast, siis ei ole olnud lihtsalt aega süveneda NBA eluollu. Tõenäoliselt ma seda väga ei teegi. Pigem piirdun sellise pinnapealse vee sogamisega. Ei viitsi lihtsalt. No tegelikult võib-olla isegi tahtmist oleks, aga va seda aega jääb napiks ning puuduvad ju ka suuremad eelteadmised NBA eluolust.

Vastates sinu Point Guardi probleemile siis tuleb tõdeda, et Sam Casseli siirdumine Merlose Place-i kodulinna kuivikute meeskonda peaks avardama tema tõelise talendi täielikult. Minnesotas oli ta minu arvates pigem back-up Garnett-Sprewell paarile. Kuigi vaadates Sprewelli eelmise hooaja näitajaid, siis tuleb tõdeda, et egas temastki erilist liidrikoormakandjat mullu vist ikka ei olnud. Ning ega imepoiss Kevingi just eriliselt ei hiilanud.

dreyd
27.09.05, 17:10
Chris Paul on rookie PG, kes hakkab Hornetsis mängima, ilmselt sama oluline oma satsile nagu Ford oli alguses ning on nüüdki, kui vaid terve püsiks.

jazzjansa
27.09.05, 17:26
Ah et siis sellise mehega on tegu. Muideks sisestasin ka Google-i otsingumootorisse nime T.J. Ford ja sa võid ära arvata kui palju ma vasteid sellele nimele sain. Eksimispiiriks loen +/- 100 000 vastet.

Ning üks küsimus veel...\'

Kuna Google-i otsingumootoril kulus T.J. Ford nime sisestamisel vaste leidmiseks 0,04 sekundit kauem aega kui Chris Pauli nime sisestamisel, siis kas see tähendab seda, et ma peaksin NBA Yahoo liigade draftides eelistama Chris Pauli T.J. Fordile (eeldades, et mõlemad mehed on terved)

SDK
27.09.05, 18:57
jazzjansa sa oled millestki väga valesti aru saanud. see et minu sõnavõtmine siin teistest nac tihedam on, ei näita minu pädevust. mul alles 4. korralik Yahoo! hooaeg algamas. ma olen mõne mehe kõrval siin alles poisike.

pre-rankist. kui mul veel kunagi naine oli, siis ta üritas ka mu pre-ranki näha. elan juba mõnda aega poissmehe elu...

top 20 tegemine positsioonide kaupa oli nooruse uljus. enam eriti vabast ajast seda teha ei viitsi siin teistele. nagunii jäi see üldiseks ja erilisi prognoose ei sisaldanud. erinevates kohtades netis on neid ranke juba üleval piisavalt ja tuleb järjest juurde. jälgige siiski ka meie liiga seadistusi, sest enamus ranke on üleval arvestades default seadistust. kui kunagi enam liigast ise osa ei võtaks, siis võiks ju enda arvamust teile siin jagada. kui see muidugi kedagi kottima peaks :) mõned mõtted siiski teie eelnevast jutuajamisest:

Chris Pauli kohta ei ütle ma midagi halba. Draftis leiaksin ma enne teda siiski vähemalt 10 PG-d, keda enne valida. Kui tahta kindla peale minna hooajaga. Kel rookied ja risk meeldivad, siis on see nende endi asi. Väga põruda temaga ka kindlasti ei saa aga rookied on rookied.

jazzjansa: KG hiilgab alati fantasys.

Nowitzkilt võetakse FC ja jäeti PF. sitt lugu üldiselt aga ei midagi traagilist.
Bogut võetakse sel aastal enamuses draftides liialt vara. Kahjuks kutt ei õigusta manageride ootusi. Koht pre-rankis enne Wrighti peaks siiski jääma.

Ja Google kiiruse kasutamine pre-ranki koostamisel on hiilgav idee!!! ;)

Maarek
27.09.05, 23:43
Kui keegi siin alt ära hüppab, oleks vist isegi osaleja.
NHL Rahaliiga läks meil ju vett vedama:( :(

Juveman
28.09.05, 11:41
LP. Orange Owl, vaata oma privaatsõnumeid, saatsin sulle sinna liigasse pääsemiseks paroolid ;)

Maksnud on 28.09.05 seisuga:

1.Juveman
2.hassan74
3.skint
4.Orange Owl
5.jazzjansa

Romet Mihkels
Hansapank - 1106228468

jazzjansa
28.09.05, 12:15
Algselt postitas Maarek

Minu teada pole NHL-i Rahaliiga draft veel toimunud. Kui aga härra mõtleb siinkohal hoopiski Procardi liigat, siis tuleb tunnistada, et sinu poolt drafti esimeses ringis valitud härrasmees on igati vinks-vonks tegija.:silm1:

Maarek
29.09.05, 10:58
Algselt postitas jazzjansa

Algselt postitas Maarek

Minu teada pole NHL-i Rahaliiga draft veel toimunud. Kui aga härra mõtleb siinkohal hoopiski Procardi liigat, siis tuleb tunnistada, et sinu poolt drafti esimeses ringis valitud härrasmees on igati vinks-vonks tegija.:silm1:

Vinks-vonks tegija on ta siis kui ta minema ei tõmba NHL-st

NHL Rahaliiga ta pole ju sel põhjusel, et huvi polnud. Nüüd tegemist lihtsa NHL Fantasyga.;)

jazzjansa
29.09.05, 12:03
Algselt postitas Maarek

Egas sa juhuslikult täpsemalt ei tea , et millisel mandril see vinks-vonks poiss tänavust hooaega alustab. ;)

hassan74
29.09.05, 12:05
Ja jutt käib kellest?

jazzjansa
29.09.05, 12:19
Et siis jutt käib Ilya-st...

SDK
29.09.05, 12:53
Algselt postitas Maarek

Kui keegi siin alt ära hüppab, oleks vist isegi osaleja.

ole igaks juhuks online siin. mõne mehega paistab küll kahtlane seis aga eks paistab...

skint
29.09.05, 13:15
Njaah, jagan SundanceKidi arvamust... seda nimekirja vaadates võib kokkuvõttes vist vähemalt paari ärakukkumist küll oodata. Seetõttu olekski parem, kui kindlad osalejad ikka kiireltkiirelt raha üle kannaksid ja sellega oma heast tahtest ning osavõtust märku annaksid. Pärast jama vähem...

Aga muidu tahtsin küsida, et mis logodest A-liiga teema all jahutakse ja kuidas ja mis?

SDK
29.09.05, 13:56
No nüüd selguski, et B-liiga osaleja Huviline Läänemaalt siiski ei võta osa. Seega ma paneksin tema asemel B-liiga nimekirja Maareki. Juveman, tee vahetus ära.
Ja olge tõesti usinamad osavõtutasu maksma!

A-liigas sai lihtsalt igavusest valmis treitud oma tiimile logo. Osad managerid on seda teinud, osad mitte, kohustuslikku midagi pole vms. Lihtsalt fun. Kes võttis logo aluseks oma tiimi nime, kes lemmik NBA meeskonna logo, kes sidus mõlemad. Logo saab panna/vaadata kasutaja Yahoo konto alla/alt.

jazzjansa
29.09.05, 14:22
Tänavuse aasta NBA pre-rankingu koostangi Google otsingumootori abi kasutades. Muideks dreydi rõõmuks on mul PG-d(70 vennikest) juba läbi töötatud ning Google põhjal võib väita, et hinnatavaimaks PG-ks peaks tänavu olema üllatus-üllatus Steve Francis. Et siis sedasi.
Muideks Top 10-sse mahtusid ka sellised teisejärgu tähed nagu Mike James(7.) ja Jason Hart(8.).. et neil tasuks siis silma peal hoida või mis ?..:P

Juveman
29.09.05, 14:56
B-Liiga koosseis hetkeseisuga peaks selline olema:
1. Jaak Taal
2. Sleepwalking
3.jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. lepial
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint
18.17
19.Orange Owl
20. Maarek

Tumedas need, kes 100 eeku siis üle kandnud :)

Maarek
29.09.05, 15:20

Algselt postitas Maarek

Egas sa juhuslikult täpsemalt ei tea , et millisel mandril see vinks-vonks poiss tänavust hooaega alustab. ;)

Ikka meile natuke lähemal:(
Sul on uuendatud infot?

SDK
29.09.05, 16:50
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Maarek

Sul on uuendatud infot?

mul ei ole hoki vastu midagi. pigem olen poolt. aga selleks on vist spets teema tehtud siin kohe? ;)

Aramis
29.09.05, 17:02
Just...good point

Maarek
29.09.05, 17:39
Algselt postitas SundanceKid

Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Maarek

Sul on uuendatud infot?

mul ei ole hoki vastu midagi. pigem olen poolt. aga selleks on vist spets teema tehtud siin kohe? ;)

Anna andeks, ei pannud üldse tähele mis teemasse kirjutasin:oih:

hassan74
03.10.05, 22:56
No nii B-s 6 maksnud .Härrased lisame kiirust

Juveman
03.10.05, 23:15
Draftiaeg 29oktoober 20.00. Seega laupäev kell 20.00. Ootan vastuväiteid/nõusolekuid.

17
03.10.05, 23:18
Algselt postitas Juveman

Draftiaeg 29oktoober 20.00. Seega laupäev kell 20.00. Ootan vastuväiteid/nõusolekuid.Olen loll ja küsin. Kaua draftiga umbes läheb?

SDK
03.10.05, 23:23
kui te pohhuistideks kätte ära ei lähe (300-st pre-ranki teil nagunii ei ole :D), siis mingi 2 tundi kindlasti, vabalt ka rohkem. seepärast oleks mõistlikum vbla aeg varasemaks nihutada äkki paar tundi? siis jõuab veel peale drafti rahulikult paar õlli lasta ja peole minna ;)

Juveman
03.10.05, 23:24
2-2.5 tundi pakuks, suurtemate kogemustega mehed ehk oskavad kinnitada, ümber lükata. Kui kõik saaksid live draftist osavõtta,siis vast läheks kiiremini. Eelmine aasta kestis asi ca 2 tundi vist.

Ghoster
04.10.05, 09:54
Algselt postitas Juveman

Draftiaeg 29oktoober 20.00. Seega laupäev kell 20.00. Ootan vastuväiteid/nõusolekuid.
pühapäev siiski parem,aga nõustun enamusega

hassan74
04.10.05, 10:44
Nhl-i draft näitas, et läks 2,5 tundi aga osales vaid 14 meeskonda.Kui 20 tiimi valib, siis võib kauemgi minna.

Drafti aeg:Kuna ootamatult pean õhtul tööl viibima, siis laupäeva sobib kuni 17.00 ja pühapäeval sobib peale 17.00.
Teiste variantide puhul pean lootma pre-rankingule

SDK
04.10.05, 10:51
Algselt postitas hassan74

Drafti aeg:Kuna ootamatult pean õhtul tööl viibima, siis laupäeva sobib kuni 17.00 ja pühapäeval sobib peale 17.00.

see laup kuni 17.00 tähendab, et drafti algus võiks olla hilisemalt 17.00 või...? ma ei usu, et keegi teil oleks nõus eriti drafti laupäeval keset päeva tegema hakkama...

hassan74
04.10.05, 10:53

see laup kuni 17.00 tähendab, et drafti algus võiks olla hilisemalt 17.00 või...? ma ei usu, et keegi teil oleks nõus eriti drafti laupäeval keset päeva tegema hakkama...

Pidasin silmas lõppu 17.00.
Loogiline, et keset päeva ei pruugi sobida, aga samas kui 12.00 näiteks alustada, siis teine pool päevast vaba ja jõuab veel \"Grillima\"-gi kui soov on

Juveman
04.10.05, 11:00
Kas ma saan siis õigesti aru, et 30okt ja pühapäeva õhtu oleks parem variant? Ma ise küll väga vaimustuses pole selle laupäeva hommikupoolse variandiga.

B-Liiga koosseis hetkeseisuga peaks selline olema:

1.lepial
2. Sleepwalking
3.jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. Jaak Taal
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint
18.17
19.Orange Owl
20.Maarek

Tumedas need, kes 100 eeku siis üle kandnud :)

Romet Mihkels
Hansapank - 1106228468

!!! Tähtaeg 15oktoober !!!

Ghoster
04.10.05, 12:01
Algselt postitas Juveman

Kas ma saan siis õigesti aru, et 30okt ja pühapäeva õhtu oleks parem variant? Ma ise küll väga vaimustuses pole selle laupäeva hommikupoolse variandiga.
\"...on pühapäev tore päev,tore päev
siis yahoos drafti näeb,drafti näeb...\"

PÜHAPÄEVA,PÜHAPÄEVA....

;)

17
04.10.05, 15:59
Ma küll 100% veel ei tea, kuida arvatavasti olen 30. okt Tartus Tammeka-Kure mängul. Sealt õhtuks tagasi ei jõua. Seega Laupäeva! Laupäeva!

skint
05.10.05, 21:09
Et kuna keegi kuigi otsustavalt sõna ei võta, siis ütlen, et mina eelistaks igatahes pühapäeva õhtut... õhtut ja kindlasti mitte ühtki päevast aegs vms.

hassan74
06.10.05, 09:16
Nüüd siis jälle sogan vett.
Kuna draft on ju ikkagi nii oluline ja pool võitugi sõltub sellest, siis õnnestus töölt moosida end laupäev vabaks.Elagu arusaavad ülemused.Ühesõnaga mul nüüd savi kas laupäev või pühapäev peale 17.00.
KÕIK DRAFTI NIMEL:õnnelik:

EgoTrip
06.10.05, 10:40
laupäev kell 18.00
parim aeg

SDK
06.10.05, 11:28
Ärge jätke rahamaksmist viimasele minutile. Pärast läheks uute liikmete otsimisega kiireks nac...

Juveman
06.10.05, 12:44
Ma nüüd arvuti taha pühapäeva õhtuni ei saa. Ent kui saan, siis loodan oma pangakontolt leida veel krõbisevat ;)

Drafti aeg on siis endiselt segane, kui keegi veel kindlalt mingit päeva eelistab teisele, siis andku teada. Esmaspäeval panen ühe kindla aja paika igatahes :)

Ghoster
06.10.05, 19:02
IGATAHES PÜHAPÄEV

17
06.10.05, 20:09
IGATAHES LAUPÄEV

EgoTrip
06.10.05, 22:14
for the third time
IGATAHES LAUPÄEV

SleepWalking
07.10.05, 09:26
olgu, otsustan siis teie eest ära.
pühapäev.

hassan74
09.10.05, 18:03
Jäänud on väga vähe aega.Võiks maksmisega kiirustada.
Kui keegi tunneb isiklikult nimekirjas olevaid isikuid, siis võiks neilegi meelde tuletada.
15.okt ei ole mägede taga.

EgoTrip
09.10.05, 20:38
homme peaks tegelt ära maksma
või täna

hassan74
10.10.05, 12:00
10 persooni on raha maksnud.Seega pooled veel ja aega vaid 5 päeva.
Läheb kiireks.
Yahoos on liigasse sisenenud vaid ( 8 team`i ??)

Fazz
10.10.05, 20:50
Sry, et pole veel maksnud, lootsin maksta selle na\'dala algul, aga probleem on selles, et elan Inglismaal ja oma Eesti pangakontosid nagu aktiivselt enam ei kasuta. Samas on mul veel teatud perioodidel vaja maksta 6ppelaenu tagasi oma Eesti arve kaudu ja eelmine na\'dal tegingi yhe ylekande inglise naelades oma kontole, kusjuures arvestasin nii, et ka selle fantasyliiga osalustasuks peaks sellest ja\'tkuma. Kahjuks ei teadnud, mis kursi ja\'rgi see ylekanne toimus, ja nyyd selguski et pa\'rast 6ppelaenu maksmist ja\'a\'b alles alla 100 kr..

Aga kuna mul on juhtumisi siin 1 Eesti 100-kroonine kaasas, v6in selle sulle postiga saata, kui oma aadressi annad? See v6tab muidugi ligi 10 pa\'eva aega.
Kui see ei sobi, pyyan leida kellegi, kes Eestist minu eest selle ylekande teeks.

cheers
Fazz

Jyrka
10.10.05, 23:41
Kui keegi ära kukub, olen huvitatud ka mängimisest!

SDK
11.10.05, 00:05
Ma võin mürki võtta, et kõigil ei ole makstud 15-ndaks.

Jyrka
11.10.05, 18:14

Ma võin mürki võtta, et kõigil ei ole makstud 15-ndaks.

Ära mürki võta, aga siis viskate keegi välja onju ja ma tulen asemele onju! Hell, ma võin isegi 14ndal maksta!

SDK
11.10.05, 20:58
Mõni ontlikum inimeseloom loeb ka viina mürgiks, nii et ära muretse minu pärast Jyrka ;)

Üldiselt paistab siin aga sitt seis olema selle maksmise ja värkidega. Tea kas sellest võib ka välja lugeda huvipuudust asja vastu maksmata olevatel isikutel? Nukker hooaeg tuleks siis... Jyrka, ole valvel!

Juveman
12.10.05, 00:01
1.lepial
2. Sleepwalking
3.jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. Jaak Taal
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint
18.17
19.Orange Owl
20.Maarek

Seega 5 inimest veel maskmata. Lood on aga sellised, et 15ndal kukub tähtaeg ja siis saavad liigasse need, kes esimesena märku suudavad anda endast ehk siis Jyrka on esimesena juba ootel. Laupäeval seega kukub aeg!!!

Drafti aeg !!!Pühapäev, 30oktoober kell 19.00!!! Mida kellakeeramine selle ajaga teha võib, ma ei tea, aga kui see mõjutab seda, siis tuleb osalejatel lihtsalt hoolikalt jälgida drafti countdown\'i mõned tunnid varem.

Siimphoto
12.10.05, 00:40
Võin 100% kinnitada, et minu sõber BC Magicu nime all maksab oma 100 eeku kindlasti ära. Ta lihtsalt põhimõtetega mees, kes peab kõike viimasel minutil tegema! Niiet tema pärast pole vaja muretseda!

hassan74
12.10.05, 10:34
Sleepwalking, Egotrip ja 17 on ju foorumis üldiselt tihedad käijad.Keegi võiks neile märku anda, et aeg lõppemas

dwideng
12.10.05, 11:58
Saada neile privamess.
Viisakas oleks teada anda, et kas on üldse kavatsus maksta või mitte. Saatsin mailid ja addisin oma msn-i listi agent47 ja pungeri. Veltu lubas maksta!

Ja kes veel pole liitunud siis liituge A ja B ühise keskkonnaga aadressil: http://sports.groups.yahoo.com/group/EFNBA/

agent47 ja punger jubasid homme/ülehomme raha üle kanda

EgoTrip
13.10.05, 22:25
lihtsalt pole viitsimist olnud
praegu maksan ära

ma jah laisk inimene

Juveman
14.10.05, 00:32
ohoooo :) Rahvas on viimastel päevadel üles ärkama kippunud :) Väga meeldiv!

1.lepial
2. Sleepwalking
3.jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. Jaak Taal
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint
18.17
19.Orange Owl
20.Maarek

Seega 2 inimest veel maskmata. Lood on aga sellised, et 15ndal kukub tähtaeg ja siis saavad liigasse need, kes esimesena märku suudavad anda endast ehk siis Jyrka on esimesena juba ootel. Laupäeval seega kukub aeg!!!

Drafti aeg !!!Pühapäev, 30oktoober kell 19.00!!! Mida kellakeeramine selle ajaga teha võib, ma ei tea, aga kui see mõjutab seda, siis tuleb osalejatel lihtsalt hoolikalt jälgida drafti countdown\'i mõned tunnid varem.

Jyrka
14.10.05, 00:36
fakk fakk fakk!

Siimphoto
14.10.05, 00:44
Nonii....SDK korgib mürgipudeli lahti ja võtab ühe lonk..........hea küll natuke vara veel. Aga tore, et liigad ilusti kokku saab!

SDK
14.10.05, 03:03
teen panuse, et 17 ei maksa ära õigeks ajaks. 50 antele, ja 10 igaks juhuks boonusele.

17
14.10.05, 16:35

teen panuse, et 17 ei maksa ära õigeks ajaks. 50 antele, ja 10 igaks juhuks boonusele.Kandsin raha üle, arvuti nussis enne. Nüüd kõik korras:)

hassan74
14.10.05, 16:52
jäänud siis veel punger ja ongi 40 team`i kahte liigasse jaotunud.

SDK
14.10.05, 16:53
Algselt postitas 17

teen panuse, et 17 ei maksa ära õigeks ajaks. 50 antele, ja 10 igaks juhuks boonusele.Kandsin raha üle, arvuti nussis enne. Nüüd kõik korras:)

mul jäi vaid mängurõõm...;)

dreyd
14.10.05, 17:07
nüüd oleks vaid eriti lahe, kui selle drafti saaks pühapäeval kuskil arvutiklassis või mängutoas teha, oleks suminat palju ja higiseid laupasid. :)

SDK
14.10.05, 17:12
Algselt postitas dreyd

nüüd oleks vaid eriti lahe, kui selle drafti saaks pühapäeval kuskil arvutiklassis või mängutoas teha, oleks suminat palju ja higiseid laupasid. :)

ma kunagi lugesin kuskilt sellest, et mingid expert-liiga vennad olid seda teinud. mingi 12-ne liiga. koomi oli kõvasti saanud: pidev trash talk, meelega laokile unustatud prerankid jne jne... päris lahe oleks.

Juveman
14.10.05, 20:06
Ohoooohooo, sorry Jyrka, aga tänaseks on kõik osalustasu ära maksnud, seega B-liiga on hooajaks valmis :lahe:

1.lepial
2. Sleepwalking
3.jazzjansa
4. Michkel (Jazzz)
5. hassan74
6. EgoTrip
7. Rookie
8. Juveman
9. Jaak Taal
10.agent47 (TRaps)
11.semi sõber BC Magic
12.veltu69 (NSK liigast)
13.Kirschbaum
14.punger (Terror Squad)
15.Lamp17
16.Fazz
17.Skint
18.17
19.Orange Owl
20.Maarek

Igale osalejale olen saatnud privaatsõnumi teel liigas osalemiskoodid, seega, kes pole vaadand veel, vaadaku ;)

hassan74
14.10.05, 22:22
Jyrkale julgustuseks, et siin oli algul ka neid, kes pidasid sada eeku paljuks et osaleda.
Kui viitsid asja ajada äkki saad veel mingi seltskonna kokku, et C-liigaga samuti osaleda.Kui piisavalt \"Käsi\" ,siis saab ka seda liigat siduda EFNBA-ga ja järgmiseks hooajaks võid tõusta aste kõrgemale.

Ainar
18.10.05, 00:24
Oleks ka huvitatud kohast. nüüd kus lootusetult hiljaks olen jäänud omadega siis ehk on lootus kokku ajada c liiga? minuteada ei ole ma ainuke kes veel huvitatud oleks. Panuse võiks panna sümboolse 25.- per face, et keegi poole hooaja pealt poolieli ei jätaks. minupoolest võib panus ka olematta olla, kuid huvi mängida on suur. eelmine aasata sai b-liigat toksitud ja jäin vist 3andaks.
on veel keegi või kellegi sõber kes tahaks veel mängida ja ei oleks päris rookie. Võiks teha ka postituse mujale foorumisse kui rahvast kokku ei saa.
mis arvate sellest, on veel kedagi huvitatud? Järelkasvu oleks ikka vaja?:D

Aramis
18.10.05, 00:40
No aga võiks teha C-liiga..aga tasuta..ma usun, et saaks ka mängijaid A ja B liigast kui vaja...et liiga täissaamine ei tohiks väga raske olla, aga finantsidega ei jõua enam majandada.

hassan74
18.10.05, 09:29
Just.Raha vist enam koguda ei jõua.Aga kuna väidad et eelmine aasta osalesid, siis tee EFNBA C-liiga ja pane koordinaadid siia üles.Olen kindel et tuleb rahvast kes liitub

dwideng
18.10.05, 09:42
Hmmm...kas 20 matsi ka kokku saab see on küsimus.
Muideks mul on üks liiga täiesti olemas, mida võiks kasutada C-liigana. Olen küll pannud igasuguseid postitusi erinevatesse foorumitesse, et seda liigat reklaamida ja mängijaid sinna leida, aga ei tule kurat keegi. Hetkel on võimalikust 20-st kohast täidetud 4, kellest 3 on eestlased (üks B-Liigast) ja 1 ameeriklane (vist!/kelle saab soovi korral kõrvaldada:)) Seda saaks kasutada nö. C-Liigana, kui on soovi, neljakesi oleks lihtsalt igav. Samas võiks seal osaleda ka A-ja B liiga tegelased, see muidugi eeldaks seda et drafti aeg viidaks praeguselt 29-ndalt oktoobrilt vähemalt 31 peale. Ühesõnaga antud liiga oleks võimalik C-Liiga keskkond, aga kui selleks ei sobi, siis ootab lihtsalt osalejaid.

SDK
18.10.05, 10:22
olen nõus kaasa lööma liiga täituvuse nimel, kui draft toimub peale Meistriliiga drafti.

Juveman
18.10.05, 11:12
Olen üpris kindel, et saaksin nii mõnegi sõbra C-liigasse tuua, tahtjaid ikka oli mõni aeg tagasi.

dwideng
18.10.05, 12:30

olen nõus kaasa lööma liiga täituvuse nimel, kui draft toimub peale Meistriliiga drafti.

Drafti aja viisin esmaspäevale, et saaks ikka kenasti algusest alustada! Hetkel on liiga avalik, samas võin selle muuta mitteavalikuks. Kes tahab see liitub.:) Ja kui otsutatakse seda kasutada C-Liigana, siis olen nõus, muudan vaid liiga nime ja korras, ei ole vaja commishit otsida ega midagi.

Panen liiga seadistused/andmed soovijaile:
League ID#: 3546
League Name: Deep League
Password: verydeep
Draft Type: Live Draft
Draft Time: Mon Oct 31 7:00pm EET [ Add to My Calendar ]
Max Teams: 20
Scoring Type: Head-to-Head
Max Moves: No maximum
Max Trades: No maximum
Trade Reject Time: 2
Trade End Date: March 16, 2006
Waiver Time: 2 days
Can\'t Cut List Provider: Yahoo! Sports
Trade Review: League Votes
Post Draft Players: Follow Waiver Rules
Weekly Deadline: Daily - Tomorrow
Start Scoring on: Week 1
Roster Positions: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, BN, BN, BN, IL, IL
Stat Categories: FG%, FT%, 3PTM, PTS, OREB, REB, AST, ST, BLK, TO, PF

Ainar
18.10.05, 21:47
Väga hea. 9 meeskonda juba koos.
Löön kaasa (Y)

Siimphoto
18.10.05, 22:03
Tore näha, et mingi nn. järelkasvu värk kah toimima hakkab.....otsige veel ehk saate isegi normaalse arvu meeskondi kokku! Üritan kah teil aidata osalejaid otsida. Edu kõigile!

dwideng
21.10.05, 10:25
Selles Deep liigas on nüüdseks juba 17 osalejat, kellest vähemalt 14 on eestlased! Üks osaleja on kindlasti USA-st. Lisaks on tänase ööga tekkinud 2 uut kasutajat, kes tunduvad olevat võõramaalased- air-brooklyn ja tofujai13. Kas keegi teab antud kasutajatest midagi? Kui ei, siis mida nende 3-ga teha? kas hoida liigas või välja visata?
Muide...kas liiga nimi tuleks ära vahetada? Nimi \"deep league\" sai pandud selleks, et häid managere kokku meelitada:) Tundub, et reklaamialal mul tulevikku ei ole:)
Ootan ettepanekuid ja uusi managere!

P.S Liiga ei ole enam avalike liigade nimekirjas.

hassan74
21.10.05, 10:53
Kui 20 kohta täis, siis võib mõelda väljaviskamisele.
Panin liigasse täituvuse huvides ka oma meeskonna, kui aga leidub managere kel pole veel team`i EFNBA süsteemis, siis olen nõus meeskonna kustutama liigade süsteemi tuleviku huvides.
P.S. Usun, et on teisigi managere, kel tiim kirjas ka mujal astmel.

Nime võid vahetada siis kui 20 nägu koos ja tegu ikkagi eestlatega.

dwideng
21.10.05, 10:57

Enamus ongi A ja B Liigast, aga on ka selliseid, keda pole ei a-s ega b-s!

hassan74
21.10.05, 11:01
Algselt postitas dwideng

Enamus ongi A ja B Liigast, aga on ka selliseid, keda pole ei a-s ega b-s!

Peangi silmas seda, et oleks tore kui uusi nägusid lisanduks.Kuna raha peale mäng ei käi, siis oleks see võimalus oma kätt proovida ja valmistuda tõsiselt osalemaks aasta pärast.
Nii, et kutsugem sõbrad kibekähku proovima

silverman
21.10.05, 18:00
Please note: The NBA season begins Tuesday, November 1. Leagues with daily rosters who wish to start scoring on this day must complete their drafts by Monday, October 31. Head-to-Head and other weekly roster leagues must complete their draft by Sunday, October 30.

Kas see tähendab, et praeguse draftiajaga esimene nädal jääb mängimata?

hassan74
21.10.05, 18:42
Tundub nii, et Deep league`jääb esimesest nädalast ilma.Või muudad päeva varasemaks?

dwideng
22.10.05, 00:00
Osalejad otsustavad, ehkki tõenäoliselt kaotame esimese nädala, kuna enne A-liiga drafti ei ole enamus managere nõus kõnealuse liiga drafti tegema... Teadagi miks;)

Aramis
22.10.05, 10:34
BNeed 13 aastased ameeriklased tulex ikka välja visata, ma arvan.

SDK
22.10.05, 13:22
välja jah. ei ole mõtet neil ülejäänud fantasykarjääri ära ruineerida hullude pakkidega, mis nad siin saama hakkaksid...;)

Jyrka
22.10.05, 14:23
Algselt postitas dwideng

Osalejad otsustavad, ehkki tõenäoliselt kaotame esimese nädala, kuna enne A-liiga drafti ei ole enamus managere nõus kõnealuse liiga drafti tegema... Teadagi miks;)

Ei! Liigutage keegi see varemaks siis. A-omad võivad ära minna kui ei meeldi või midagi.

dwideng
22.10.05, 14:37
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas dwideng

Ei! Liigutage keegi see varemaks siis. A-omad võivad ära minna kui ei meeldi või midagi.

Kahjuks olen mina kui liiga commish A-Liiga oma. Sry Jyrka

Jyrka
22.10.05, 14:43
Pane amet maha siis või draft varajasemaks. Ma ei näe mingit põhjust miks sa peaksid teisetel mängimise ära rikkuma.

dwideng
22.10.05, 14:44
Algselt postitas Jyrka

Pane amet maha siis või draft varajasemaks. Ma ei näe mingit põhjust miks sa peaksid teisetel mängimise ära rikkuma.

Ma just kustutasin kaks ameeriklast seal liigast...nii et, ma tean kuidas managere sealt kustutada;)

Jyrka
22.10.05, 14:46
Kustutamata commishi ametit maha panna ei saa?

dwideng
22.10.05, 14:49
Algselt postitas Jyrka

Kustutamata commishi ametit maha panna ei saa?

Kahjuks mitte, aga tüütuid managere saab väga edukalt eemaldada!

Jyrka
22.10.05, 14:53
bahahahaha

MA OLEN YAHOOS NBA FANTASY LIIGA COMMISH!!

SDK
22.10.05, 15:00
Jyrka ära jonni. Kui A-liiga ja B-liiga omad sealt udu tõmbaksid, siis oleks sul päris põnev seal kindlasti 5 manageriga liigas?

Aramis
22.10.05, 17:09
Jah..H to H liigas ei oma nädal hiljem alustamine mingit tähtsust. Ja eks näeb, mis saab...Aga kui Jürka tuleb selles liigas esimeseks, siis ma annan järgmine aasta oma A-liiga koha talle.

Jyrka
22.10.05, 17:55
Algselt postitas Aramis

Jah..H to H liigas ei oma nädal hiljem alustamine mingit tähtsust. Ja eks näeb, mis saab...Aga kui Jürka tuleb selles liigas esimeseks, siis ma annan järgmine aasta oma A-liiga koha talle.

igaks juhuks...

hassan74
25.10.05, 10:59
Tundub, et sinna segatud liigasse ei leidugi kolme vaprat lisandujat?

dwideng
25.10.05, 11:29

Tundub, et sinna segatud liigasse ei leidugi kolme vaprat lisandujat?

No üritaks ikka rahvast kokku ajada kuidagi, kellelgi tuttavaid kes midagigi asjast teavad, siis kutsuge aga ligi:)

hassan74
26.10.05, 19:55
20 satsi koos.Mitu nendest mitteeestlased?
Kas jäävad liigasse?

SDK
26.10.05, 23:03

20 satsi koos.Mitu nendest mitteeestlased?
Kas jäävad liigasse?

tea kas on ikka mitu mitteestlast. see Celtics34pierce küll aga selle BC Lopi puhul viitaks BC kasutamine siiski mõnele eestlasele...

dwideng
27.10.05, 10:49
BC Lopi tundub olevat eestlane jah ja ainus välismaalane on SDK poolt mainitud Celtics34pierce. Seega, kui keegi leiab sellele Celtics34pierce\'le asendaja, siis andku teada ja antud tüüp saab kõrvaldatud ning liiga moodustub vaid eestlastest.

Muide, liiga nime võiks ära muuta, äkki keegi käib mõne variandi välja?

dreyd
27.10.05, 11:07
Algselt postitas dwideng

ilma irooniata. Algajate ABC Liiga, lühendatult AABCL.

SDK
27.10.05, 11:08
Algselt postitas dreyd

Algselt postitas dwideng

neid algajaid seal ju suht vähe tglt

dreyd
27.10.05, 11:09

Algselt postitas dreyd

Algselt postitas dwideng

parandan ennast Alustajate ABC Liiga

dwideng
27.10.05, 11:26
Algselt postitas dreyd

Algselt postitas dreyd

Algselt postitas dwideng

parandan ennast Alustajate ABC Liiga

Ise pakuksin välja veel EFNBA Development League

Ühtlasi pakun seoses IL-i jamaga, et lisada antud liiga rosterisse 2 bench\'i juurde?!?

SleepWalking
27.10.05, 11:33
Algselt postitas dwideng
Ühtlasi pakun seoses IL-i jamaga, et lisada antud liiga rosterisse 2 bench\'i juurde?!?

mulle tundub küll, et lisakohti pingile vaja pole. ILi kaotamine teeb tegelikult ju hooaja keskel tehtud otsused pisut tähtsamaks ning vähendab mingil määral drafti osatähtsust lõpptulemuses, mis iseenesest on positiivne.

SDK
27.10.05, 14:04
Algselt postitas dwideng

norm nimi ma arvan

dwideng
27.10.05, 17:03

Algselt postitas dwideng

norm nimi ma arvan

No siis läheb see, aga seda saab ka muuta veel

dwideng
28.10.05, 11:33
Kas EFNBA Development League\'i leidub veel üks eestlane? Otsige maa alt ja.... Aitäh!

artz
28.10.05, 18:39
Algselt postitas dwideng

Kas EFNBA Development League\'i leidub veel üks eestlane? Otsige maa alt ja.... Aitäh!
Ok, ma tulen teen proovi ka seal, kui ruumi veel on!

dwideng
28.10.05, 19:21
Kustutasin selle usaka ära nii et astu aga ligi!
League ID#: 3546
Password: verydeep

Michkel
29.10.05, 01:39
On ruumi Development liigas veel? Mõtlesin et B-liiga kõrvalt võiks mujal ka harjutada..

dwideng
29.10.05, 11:00
Algselt postitas Michkel

On ruumi Development liigas veel? Mõtlesin et B-liiga kõrvalt võiks mujal ka harjutada..

Kahjuks enam mitte!

EgoTrip
29.10.05, 18:21
kuna see draft siis on?
homme?

jutajass
29.10.05, 18:31
Kui tahad harjutada siis täna 8.30 on draft ID - 14763, password - procard.valdavalt peaks eesti õlid olema.(paraku julgen kõigi aktiivsuses kahelda)

EgoTrip
29.10.05, 18:49
kus kus? mingi link äkki
ja 20.30?

skint
29.10.05, 18:51
Algselt postitas EgoTrip

kuna see draft siis on?
homme?

Aargh! Äkki loeks natuke teemat ka? Teise variandina logi end yahoosse sisse ja vaata, et Your live online draft is set for Sun Oct 30 8:00am PST [ Add to My Calendar ], which is 1 day, 1 hour, and 8 minutes from now (test your system). Please arrive at least 10 minutes early since your draft will start promptly at the assigned time. Katsu nüüd selle väikse matemaatikaga hakkama saada...

jutajass
29.10.05, 21:00
isekas tripper kas sa oled purjus?

mazz
29.10.05, 21:18
Look at his eyes, dude, I don\'t think he\'s alright. How many of these did he eat?

EgoTrip
29.10.05, 21:23
at least twenty

nii, et ma nagu esimest korda üldse hakkan seda mängima, siis paar küsimust
mille alusel saab endale mehed võistkonda võtta?
ja kas ühe mehe saab võtta vaid üks klubi? et nagu o´neal on nii minul kui ka temal.
siis veel seda, et kuidas neid punkte jagatakse?
no need reboundid, assistid, points jne

PS. kustutasin jah selle vana postituse ära. mi baad

SDK
29.10.05, 21:41
dziisas kraist

EgoTrip
29.10.05, 22:02
ma tahaks lihtsalt paari asja teada, ilma, et mõned Malled ja Vellod ei hakkaks ohkima ega ähkima a la \"dziisas kraist\", \"sa oled mingi nõme vää, ei oska midagi äää\"

lihtsalt andke teada, ilma omapoolsete arvamusteta

hassan74
29.10.05, 22:20
ok.
Korda mööda igaüks valib draftis endale mängijaid.Nimekirjas on kõik pallurid ja kui esimene võtab Mr.Doe siis teised teda enam ei saa j.n.e.
Iga nädal mängid ainult ühe manageri ja tema meeste vastu.Kumb saavutab enamates kategooriates edu see ongi võitja.
Kui tead midagigi korvpallist, siis tead ka kuidas märgitakse lauapalle, punne, vaheltlõikeid j.n.e.

Lihtne ju

SDK
29.10.05, 22:22
sooviks lihtsalt asjalikku arutelu siin ilma igasuguste Mallede ja Vellode ähkimiseta ja pointless küsimusteta ilma eelnevalt ise vaevumata HELP´i alt asja uurimata jne.

skint
29.10.05, 22:26
Lihtsalt pisut kahju, et päev enne drafti keegi avastab, et peaks veidi uurima asja kohta... ja ma veel mõtlesin, et sel aastal meie liigaski kõik teadjad ja tegijad. Aga siiski noh, ausaltöeldes hakkab juba draftiärevus sisse tulema küll.

EgoTrip
30.10.05, 13:19
Algselt postitas skint

Lihtsalt pisut kahju, et päev enne drafti keegi avastab, et peaks veidi uurima asja kohta... ja ma veel mõtlesin, et sel aastal meie liigaski kõik teadjad ja tegijad. Aga siiski noh, ausaltöeldes hakkab juba draftiärevus sisse tulema küll.

kas veame kihla, et sa jääd tahapoole kui mina
mingi õllekasti peale äkki?

Jyrka
30.10.05, 14:30
Vean endaga kihla, et egotrip jääb viimaseks.

Aga muidu, kas me oleme C liigast B liigasse tõusmise kokku leppinud? Igaks juhuks, kui ma ei võida ja ei saa seda A liiga kohta.

skint
30.10.05, 17:39
Kõigepealt: drafti aeg nihkus siis seoses kellakeeramisega tund varasemaks... järelikult juba vähem kui 1,5 h pärast ehk kell 1800 ta hakkabki.

Teiseks, kihla ei vea kellegagi, sest niigi on ju raha vahel. Aga asi polegi selles, kes parem on, aga need teatud küsimused oleks võinud ära küsida mingi aeg varem lihtsalt. Põhimõttes siis.

SDK
30.10.05, 18:05
Algselt postitas skint

Kõigepealt: drafti aeg nihkus siis seoses kellakeeramisega tund varasemaks... järelikult juba vähem kui 1,5 h pärast ehk kell 1800 ta hakkabki.

Teiseks, kihla ei vea kellegagi, sest niigi on ju raha vahel. Aga asi polegi selles, kes parem on, aga need teatud küsimused oleks võinud ära küsida mingi aeg varem lihtsalt. Põhimõttes siis.

kuidas teil see drafti aeg varasemaks muutus? Meistriliigas jäi küll samaks...

SleepWalking
30.10.05, 18:07
Algselt postitas Jyrka
Aga muidu, kas me oleme C liigast B liigasse tõusmise kokku leppinud? Igaks juhuks, kui ma ei võida ja ei saa seda A liiga kohta.

Aga kas A ja B vahelised liikumised on otsustatud? Ma ei ole vist liiga teraselt teemasid jälginud ... Draft jah 52 minuti pärast, nüüd oleks vist aeg hakata ennast kurssi viima teemaga.

hassan74
30.10.05, 18:12
Algselt postitas SleepWalking

Aga kas A ja B vahelised liikumised on otsustatud? Ma ei ole vist liiga teraselt teemasid jälginud ... Draft jah 52 minuti pärast, nüüd oleks vist aeg hakata ennast kurssi viima teemaga.

Kui lähed meie grupi lehele, siis sealt leiad juhendi, kus sees A ja B liiga liikumised.
Nii nimetatud C-liigaga on see jama, et see koosneb enamuses A ja B liiga meestest.
Kuna seda pole paika pandud, siis teen ettepaneku, et kui järgmisel aastal jääb B-liigas kohti üle, siis eelistatud on need managerid, kes sel aastal olid C-liigas ja siis juba paremusjärjestuse põhjal.

SDK
30.10.05, 18:54
eks ta loogiline oleks, et C-st tõuseks siis \"uued managerid\", st kel A-s ja B-s juba tiime ees ei ole, kõrgemale liigasse. aga seda juhul, kui B-liigat lihtsalt täis ei saa, st kõik vanad osalejad ei ilmu välja vms.

aga jama on nüüd see minu arust, et B-liiga drafi aeg sai ju vist paika pandud 1900? praegu algab aga draft 1800. kui nüüd keegi hiljaks jääb, siis on pahasti... Commish oleks pidand vist ikkagi aja edasi lükkama tunni võrra hommikul. aga loodame, et kõik on aegsasti siiski kohal! edu!

Maarek
30.10.05, 19:25
aga jama on nüüd see minu arust, et B-liiga drafi aeg sai ju vist paika pandud 1900? praegu algab aga draft 1800. kui nüüd keegi hiljaks jääb, siis on pahasti... Commish oleks pidand vist ikkagi aja edasi lükkama tunni võrra hommikul. aga loodame, et kõik on aegsasti siiski kohal! edu!

Nii lahe :doh:
Serie A mäng just lõppes ning kui läksin asja tsekkama, tuli üllatuseks välja, et draft juba alanud. Kuna mul kahjuks pole võimalik rohkem arvuti taga aega veeta, läheb see draft minu jaoks natuke luhta :(

EgoTrip
30.10.05, 19:30
minge persse

EgoTrip
30.10.05, 19:32
• The league is not in pre-draft mode. (Error #209)

mida see peaks tähendama? deem

SleepWalking
30.10.05, 22:00
3 pikka ja rasket tundi sai läbi.
seekord ise etteotsa küll ei pretendeeri aga äkki on siiski huvitav hooaeg ...

Jyrka
30.10.05, 22:01
Peisti drafti siia ka!

Michkel
30.10.05, 22:10
Sain esimese picki :)
..aga üldjoontes oleks võinud paremini minna..

skint
30.10.05, 22:14
Oijaah, see asi võttis tõsiselt läbi... algus oli kena, aga lõpp... no mida rohkem väsimus peale tuli, seda kahtlasemad valikud. Rääkimata viimase ringi ebaõnnest.

Tiimi peistin hiljem... kuulaks hea meelega asjatundjamate arvamusi. Hiljem seepärast, et muidu saab Matu äkki liiga palju aimu asjast...

SleepWalking
30.10.05, 22:28
ma võin smutovile vihjeid anda küll

PG J. Kidd (NJ - PG)
SG J. Howard (Dal - SG,SF)
G L. Ridnour (Sea - PG)
G A. Daniels (Was - PG)
SF K. Korver (Phi - SF)
PF T. Murphy (GS - PF)
F N. Hilario (Den - PF,C)
F J. Jeffries (Was - SF)
C Y. Ming (Hou - C)
C N. Mohammed (SA - C)
Util T. Lue (Atl - PG)
Util G. Giricek (Uta - SG)
BN T. Hudson (Min - PG)
BN D. Brown (Uta - SG)
BN Q. Ross (LAC - SG)

Maarek
30.10.05, 22:49
PG C. Billups (Det - PG)
SG K. Bryant (LAL - SG)
G M. Ginobili (SA - SG)
G J. Crawford (NY - SG)
SF J. Smith (Atl - SG,SF)
PF U. Haslem (Mia - PF)
F R. Evans (Sea - PF)
F D. Songaila (Chi - PF)
C D. Gadzuric (Mil - C)
C T. Battie (Orl - PF,C)
Util A. Croshere (Ind - PF)
Util B. Barry (SA - PG,SG)
BN J. Hart (Sac - PG)
BN V. Potapenko (Sea - C)
BN T. Delk (Atl - PG)

Esimesed 5 roundi tegi minu eest arvuti (polnud isegi pre-ranki jõudnud teha:oih:), seejärel õnnestus arvuti taha saada, aga ei suutnud eriti süveneda kuna asi oli üsna läbi seedimata.

skint
30.10.05, 23:14
Egotripp, ega sinu tiim juhuslikult see huvitava koosseisuga meeskond supakorn pole, kes juba ka treiditurul aktiivsust üles näitab?

EgoTrip
30.10.05, 23:31
kräppi jah
mingi vend pakkus boguti ricky vastu
et ricky on küll lennuk, aga pole meeskonnamängija, siis tegin vahetuse ära

Orange Owl
30.10.05, 23:39
PG S. Nash (Pho - PG)
SG C. Mobley (LAC - SG)
G M. James (Tor - PG)
G J. Jackson (Pho - SG,SF)
SF J. Childress (Atl - SG,SF)
PF P. Gasol (Mem - PF)
F E. Griffin (Min - SF,PF)
F N. Collison (Sea - PF)
C S. Dalembert (Phi - C)
C B. Haywood (Was - C)
Util S. Hunter (Phi - PF,C)
Util F. Garcia (Sac - SG,SF)
BN T. Ariza (NY - SF)
BN R. Araujo (Tor - C)
BN L. Head (Hou - PG,SG)

Päris mitmed mehed läksid nina alt minema, eriti kahju muidugi Zaza Pachuliast ja Salim Stoudamirei\'st, kuna olen hardcore Atlanta Hawksi pooldaja:D , aga mis sa teed. Paanikaks põhjust pole, hooaeg alles ju algab, pealegi minu esimene.

Michkel
30.10.05, 23:51
PG S. Cassell (LAC - PG)
SG J. Rose (Tor - SG,SF)
G M. Williams (Mil - PG)
G C. Atkins (Was - PG)
SF L. James (Cle - SF)
PF D. Howard (Orl - PF)
F M. Sweetney (Chi - PF)
F M. Jackson (NJ - PF,C)
C Z. Ilgauskas (Cle - C)
C C. Frye (NY - C)
Util R. Patterson (Por - SF)
Util L. Barbosa (Pho - PG)
BN M. Ely (Cha - PF,C)
BN P. Garrity (Orl - SF,PF)
BN L. Jackson (Cle - SF)

Mõned valed otsused ja üks vastik hetk oli veel see kui Darius Miles otse nina eest ära võeti..

skint
31.10.05, 00:30
Nonii, ootaks siis nüüd kogenud ja tegijate (A-liiga) tiimibosside kommentaare meeskonna nimega Super Seagulls kohta:

PG A. Miller (Den - PG)
SG V. Carter (NJ - SG,SF)
G B. Simmons (Mil - SG,SF)
G D. Williams (Uta - PG,SG)
SF A. Jamison (Was - SF,PF)
PF E. Brand (LAC - PF)
F P. Brown (NOK - PF,C)
F Ke. Thomas (Sac - PF)
C M. Blount (Bos - C)
C D. Fortson (Sea - PF,C)
Util J. Smith (NOK - SG)
Util L. Nailon (Phi - SF,PF)
BN B. Nachbar (NOK - SF)
BN M. Pietrus (GS - SG,SF)
BN M. Taylor (NY - PF)

Njaa, esimeste raundide valikutega jään suht rahule, kuid vahepeal jooksis juhe kokku ja tekkis ajahäda ning siis tuli paar meeleheitlikku võtet. Noja viimase vooru teema oli päris haige, kui olin võtmas kedagi teist, kuid millegipärast minu soovi ei tunnustatud ja tuli sel hetkel kõrgeima rankinguga Taylor... aga no mis teha.

Juveman
31.10.05, 00:55
Tiim \'Rashaun\' siis siin. Ka mina ootaks mõnelt kogenud asjatundjalt kommentaare, et kuidas tundub. Ise ei oska väga seisukohta võttagi, juhe jooksis mingil hetkel ikka nii kokku, et igasugu naljamehi sai võetud, ent mine sa tea. Nii et saatke kriitika siis teele :) Oleks tore kuulda.

PG B. Davis
SG M. Peterson
G J. Williams
G D. Stevenson
SF C. Villanueva
PF A. Walker
F C. Butler
F C. Robinson
C B. Miller
C J. Vroman
Util. A. McDyess
Util. J. Barry
BN. F. Jones
BN. A. Johnson
BN. D. Dickau

17
31.10.05, 01:11
Endal ei õnnestunud drafti kaasa teha, kuna olin samal ajal teel Tartust Kuressaarde. Sellised sitanikerdised minu mansas siis...

PG D. Stoudamire
SG J. Dixon
G J. Tinsley
G J. Nelson
SF S. Marion
PF S. Abdur-Rahim
F R. Jefferson
F I. Diogu
C Z. Rebraca
Util E. Boykins
Util C. Duhon
BN B. Cardinal
BN Ju. Jones
BN E. House
BN T. Allen

hassan74
31.10.05, 10:22
PG K. Hinrich
SG C. Paul
G M. Jaric
G E. Snow
SF A. Kirilenko
PF A. Jefferson
F G. Hill
F J. Smith
C S. O\'Neal
C T. Ratliff
Util K. Cato
Util R. Murray
BN C. Williamson
BN H. Warrick
BN D. Armstrong

Esimeste ringidega olin väga rahul, aga viimane round läks juba täitsa huupi.

dwideng
31.10.05, 14:12
B-katele vaatamiseks ka A-Liiga Drafti tulemused...vbla saab mõne mõtte? Hea oleks, kui keegi paneks üles ka B-Liiga tulemused.

Et propageerida ühise keskkonna kasutamist panin tulemused Groupi aadressil: http://sports.groups.yahoo.com/group/EFNBA/files/draftresultsAliiga.htm

skint
03.11.05, 16:20
Ma vaatan, et meie liigas on mõned mehed juba tõsiselt pabistama ja rabistama hakanud.;) Aga ju siis läks ettevalmistus 14-ks nädalaks juba lahti...

SleepWalking
03.11.05, 16:27
Algselt postitas skint

Ma vaatan, et meie liigas on mõned mehed juba tõsiselt pabistama ja rabistama hakanud.;) Aga ju siis läks ettevalmistus 14-ks nädalaks juba lahti...

mul on sarnaselt Martinile kahe päevaga kõik p***es.
ehk võib mängida pisut vabamalt ja riskida kollanokkadega.

EgoTrip
04.11.05, 16:07
keegi lafrentzi ei tahaks?
mingi SG vastu vahetaks hea meelega

Orange Owl
04.11.05, 19:51
Jimmy Jackson äkki ;)

EgoTrip
05.11.05, 14:46
kedagi paremat äkki on kellegil pakkuda?

hassan74
06.11.05, 20:55
Ta oli sul ju esimene valik.Kas pole rahul avanädalaga?

Ghoster
08.11.05, 09:55
GHOSTERS lakub küll hooaja alguses ainult haavu,Stackhouse väljas ja nüüd veel Mcgrady ka veel kolmeks nädalaks nii et vastased peenestage mind kuni veel aega on:( :( :( :(

SleepWalking
08.11.05, 10:31
Algselt postitas lepial

GHOSTERS lakub küll hooaja alguses ainult haavu,Stackhouse väljas ja nüüd veel Mcgrady ka veel kolmeks nädalaks nii et vastased peenestage mind kuni veel aega on:( :( :( :(

jah, sa oled vist ainuke, keda mul vähemalt teoorias võimalik peedistada on.
seega sellel nädalal, turistid, it\'s now or never!

EgoTrip
09.11.05, 11:58

mina pole
ja arvuti ise valis mul drafti
fak it

SDK
09.11.05, 18:17
Algselt postitas EgoTrip

mina pole
ja arvuti ise valis mul drafti
fak it

järelikult olid sa ise ta oma rankis nii kõrgele toppinud sest Yahoo rankis oli ta TUNDUVALT tagapool...

EgoTrip
10.11.05, 13:00
funny shit
ma ise ei teinud ühtegi ranki
oli plaanis, aga ei saanud

skint
10.11.05, 15:10
Just nii oligi, et yahoo võttis lambist egotripile esimese valikuna LaFrentzi... teistel võtab ränkis kõige kõrgemal asuva mehe, aga sul võtab LaFrentzi. Ja seejärel Ricky... loomulikult ei olnud sul pre-ranki all miskit mudetud...

jazzjansa
10.11.05, 16:20
Ning minul võttis toosama arvuti muideks drafti esimeses ringis ühe kaunis vigase vennikese meeskonda. Mis mina nüüd lüll tegema pean ? :sega10:

Tegelikult tahtsin aga seda öelda, et kuna ise mitte kuidagi viisi ei püri liiga kaheteistkümne parema sekka, siis alates tänasest päevast sõlmin eelkokkuleppeid Amare Stoudemire mängijaõiguste omandamise asjus. Muideks teretulnud on eelkõige pakkumised, kus kõigele lisaks pakutakse ka va seda kesvamärjukest.

SleepWalking
10.11.05, 16:35
Tegelikult tahtsin aga seda öelda, et kuna ise mitte kuidagi viisi ei püri liiga kaheteistkümne parema sekka, ...

ära alahinda oma liigakaaslaste sittust ... näiteks mind võidad sa ka vasaku käega mängides.

dwideng
10.11.05, 17:39
Keegi võiks http://sports.groups.yahoo.com/group/EFNBA/ üles panna ka B-liiga seisu.

Juveman
16.11.05, 22:56
Nii Lp. B-liigalased!

Jutt järgmine. Praegu siis läbiminemas trade kahe tiimi vahel (D. Fisher, L. Roberts --------A. Bogut, M. Rose). Kuna seadistustes läks vähe nihu see, et mina olen see, kes accept või not accept paneb, siis ootan just TEIE aktiivset sõnavõttu käesoleva diili ja ka edaspidiste diilide kohta kas siis siin foorumis või seal liiga boardil.

Praegu on näiteks skint ainsana häält teind trade\'i vastu. Kui on veel vastuväiteid, siis palun need ka kirja panna. Nii et härrased, võtkem rohkem sõna!

Aitäh :)

EgoTrip
21.11.05, 20:16
läks siis läbi see trade.
tänu draftis mitteosalemisele on kõik läinud allamäge, kuigi kaotused on olnud väga napid (eelmise nädala omas oleks natuke läinud paremini, oleks kõik ok)
lihtsalt kannatust ja loodan, et mehed hakkavad tegema ilma.
kuigi praegu närv juba sees, aga läheb paremaks

skint
29.11.05, 21:45
Huvitav üldisem küsimus kõikidele mänguritele... ka A-liiga omadele siis. Milline on teie arvamus teatud piirangutest move\'ide osas? Tulevastel hooaegadel siis näiteks... Kuigi ega olukord vist ülemäära hirmus ei ole hetkel, kuid mõnikord ajab pisut närvi küll, kuidas üheks päevaks võetakse keegi ära ja siis visatakse taas waiverisse... Minu isiklik arvamus küll ei poolda ühe mängu põhjal põhjapanevate otsuste tegemist, kuid saab ka teisiti nagu näha.

Discuss. Mitte ketas.

Maarek
29.11.05, 22:25
Algselt postitas skint

Huvitav üldisem küsimus kõikidele mänguritele... ka A-liiga omadele siis. Milline on teie arvamus teatud piirangutest move\'ide osas? Tulevastel hooaegadel siis näiteks... Kuigi ega olukord vist ülemäära hirmus ei ole hetkel, kuid mõnikord ajab pisut närvi küll, kuidas üheks päevaks võetakse keegi ära ja siis visatakse taas waiverisse... Minu isiklik arvamus küll ei poolda ühe mängu põhjal põhjapanevate otsuste tegemist, kuid saab ka teisiti nagu näha.

Discuss. Mitte ketas.

Minu arust on see lihtsalt otsustusvõimetus ning ei muretse selle pärast kuna mängukäiku see üldjuhul ei muuda. Endal 4 liigutust senimaani, mis üsna keskmine.

dwideng
30.11.05, 00:16
A-Liiigas sellesse suht tolerantselt on suhtutud. Nimetagem seda siis taktikamänguks, kus mehe võtmine üheks päevaks tähendab seda, et võidad ühe mängu lisaks ja kui mängija selles mängus ka stati teeb siis on eriti hea. Kui seis pinev, siis võib see üks Oreb või Ast nädala saatuse otsustada. Isegi olen praktiseerinud varianti, kus enne kella 10 võtad mehe kel järgmisel päeval mäng, ootad, kuni kell 10 saab ja võtad järgmise, kel ülejärgmisel päeval mäng. Võidad mängu. Seda ma küll ei tea, kui ilus see on see on suurema kogu otsustada, aga nii tehakse! Kokkuleppeliselt saaks seda ka vast piirata.

Algselt postitas Maarek

Algselt postitas skint

Discuss. Mitte ketas.

Minu arust on see lihtsalt otsustusvõimetus ning ei muretse selle pärast kuna mängukäiku see üldjuhul ei muuda. Endal 4 liigutust senimaani, mis üsna keskmine.

Aramis
30.11.05, 09:52
Suht sama juttu räägiksin mis eelkäija.See et on piiramatu arve movesi premeerib rohkem asjaga tegelejat, kes siis saab rohkem manipuleerida viisil, mis dwideng välja tõi. Mida tüsisem ja suurem liiga seda väiksem võimalus sellest on kasu lõigata, sest waiveris on sellisel juhul suht olematud mehed.

SleepWalking
30.01.06, 14:23
Algselt postitas skint

let the battle begin!
et siis see värk, et kui sa mind nüüd ka ei võida siis ei võida sa mind kunagi ;)

skint
30.01.06, 15:43
Kõigepealt soovin sünnipäevalaps Fazzile õnne. Et mitte ta tuju esmas- ja sünnipäevahommikul ära rikkuda, siis lasin vanameistril mõne laua ja mõne punktiga 6-5 võita... või pigem oli see vist Vince.

SW-le aga... isegi kui ma kõikide loogikareeglite kohaselt sind tugevalt võitma peaks, siis arvatavasti läheb nagu ikka (kui paari ebaõnnestumist ja õnnestumist mitte arvestada) - ehk siis 5-5, 5-6 või 6-5. Ehk eksin.

Maarek
11.03.06, 21:56
Hoolimata sellest, et mängitakse raha peale, on leidunud tegelasi, kes näiteks vabalt Pattersoni nõus vahetama mehe vastu, kes hooaja lõpuni enam platsile ei saa. Või siis nagu muuseas on LeBron James pingile unustatud, mistõttu konkurentsivõime kohe klass madalam :viha: :viha:
Tra, see et endal sitasti läheb, ei pea teistele sitta hakkama keerama.:viha:

skint
27.03.06, 12:35
põhihooaeg siis läbi ja playoffid algamas, kuidas kellelgi läinud on?

ise võitsin loomulikult põhihooaja ära:)

-----

Ma ei viitsinud lihtsalt ise midagi originaalset välja mõelda. Aga üldjoontes olen pettunud, ebaõnn. Kahju. Ehk eksin.

SleepWalking
27.03.06, 17:50
Algselt postitas skint

Algselt postitas SleepWalking
mul on sarnaselt Martinile kahe päevaga kõik p***es.

Maarek
27.03.06, 21:29
Algselt postitas skint

Sai üle-eelviimasel nädalal liidriks tõustud, aga kahjuks otustas üks mõttetu mitteaktiivne Jazzz meeskonna tegelane natuke superkajakatega \"kaasa mängida\", mistõttu põhihooaeg teise kohaga sai lõpetatud. Tegelt mängis ka üks oma lollus liidrikohalt langemisele natuke kaasa:( :(

skint
28.03.06, 10:48
Tegelikult mina Jazziga kokku ega kaasa mänginud, ei tea, miks ta nii tegi. Aga samas arvan, et oleks tal Lebron kõik päevad mänginud, siis oleks ta ehk 2 kategooriat enda kasuks pööranud... mitte rohkem. St kindlasti mitte üle nelja, mis võitjat teise koha meeskonnast lahutama jäi...

Aga muidu tundub mulle tabeli ülemine pool ülitugevana, selles suhtes võib Lemps oma teise kohaga rahul olla küll ja veel. Ehk eksin. Haa.

Maarek
28.03.06, 20:01
Algselt postitas skint
Tegelikult mina Jazziga kokku ega kaasa mänginud, ei tea, miks ta nii tegi. Aga samas arvan, et oleks tal Lebron kõik päevad mänginud, siis oleks ta ehk 2 kategooriat enda kasuks pööranud... mitte rohkem. St kindlasti mitte üle nelja, mis võitjat teise koha meeskonnast lahutama jäi...
.

Selles olen ma üsna kindel olnud, et ega mingit kokkumängu polnud, lihtsalt mõttetu, kui mees loobub ja nagu muuseas kogemata kõige rohkem skooriva tegelase pingile unustanud.
Paar aastat tagasi oli meil ju selline ... , kes lihtsalt oma mängijad pärast lootusetusse seisu sattumist, otsustas meeskonnast droppida. Nimesid nimetama ei hakka:doh:

hassan74
28.03.06, 20:12
Loodan, et uuel hooajal see mitme liiga süsteem hoogustub ja ehk lisandub siis juba C-liigagi korralikult.
Nagu aru sain 3 ülesse.Aga kas kõik ülejäänud on soovi korral järgmiseks hooajaks koha B-s kindlustanud?
Siin siunati Jazz`i aga kas ehk järgmine hooaeg teda tasubki võtta?
Mõtlemisainet jagub.

skint
20.04.06, 17:55
Nonii, hooaeg siis läbi. Läks üle ootuste hästi. Kui põhihooaja võitu sai veel kuidagi millegi kaela ajada, siis nüüd vajutasid Superkajakad kõik vastased võimsalt alla... ei pidanud seega isegi kõiki võtteid lõplikult kasutama. Ja nagu pakutud, siis oligi see nn tabeli ülemine pool see, kes kõikides paarides võidu võttis.

Endale teeb kõige rohkem rõõmu see, et põhimõtteliselt (põhimõtteliselt jah, kuna mulle ebasümpaatne, kuid minu arusaamist järgi teistele sümpaatne striimimine osutus mõttetuks) piirdusin 7 transactioniga (millest üks oli pealesunnitud)... tahaks näha seda, kes mind väheses aktiivsuses süüdistada julgeb. Samas teeb väheke kurvaks see, et tegu pole keeper liigaga;).

Finaali matchup ka. Kas A-liiga lööb üle?

http://img101.imageshack.us/img101/4008/untitled2wv.jpg

SDK
21.04.06, 01:45
Algselt postitas skint

Endale teeb kõige rohkem rõõmu see, et põhimõtteliselt (põhimõtteliselt jah, kuna mulle ebasümpaatne, kuid minu arusaamist järgi teistele sümpaatne striimimine osutus mõttetuks) piirdusin 7 transactioniga (millest üks oli pealesunnitud)... tahaks näha seda, kes mind väheses aktiivsuses süüdistada julgeb. Samas teeb väheke kurvaks see, et tegu pole keeper liigaga;).

Finaali matchup ka. Kas A-liiga lööb üle?

Õnnitlen võidu puhul! ei saanud täpselt aru kas 7 transactioni oli terve aasta peale või finaalinädalal? Eeldan, et B-liiga esikolmik on järgmine aasta siis A-liigas ja ei pea 300-eegust osavõtumaksu paljuks?
Ise oleksin A-liiga võitjana sulle 4-7 kaotanud. Siiski sooviksin arusaadavatel põhjustel omavahelise võrdluse järgmise aasta omavaheliste matchupide ning hooajal ja PO-s saavutatud koha põhjal teha ;)

silverman
21.04.06, 09:30
Ja mina A-liiga 2.koha omanikuna oleks kaotanud kõigest 5-6. Seega kõik on suhteline. Ja loomulikult 95% finaali tulemusest annab liiga koosseis. Neid aga ei anna ühe latiga mõõta.

Tere tulemast A-liigasse!

skint
21.04.06, 12:36
Tänan ja tere-tere!

Kokku tuli siis 13 transactionit, millest 6 finaalinädalal. Mis jällegi ei tähenda, et keegi poleks kedagi liigas liigutanud - üle 25-30 move\'iga oli ikka päris mitmeid. Mõned väheaktiivsed leidusid siiski ka.

Eelneva matchupi välja toomisega ei tahtnudki ma näidata, et minul see maailmakõigekõvemjaüldsevingeim tiim oli, sest ega minagi päris kuupealt kukkunud pole ja päris tihti on loetud meeskondadest, kus on kümne parima valiku seast 3-4 venda... olgu siis neil see liiga siis milline tahes. Pigem seda, et oma liiga kontekstis võitis õige meeskond (kes muu ikka kiidab kui ise).

Kindlat tulekut A-liigasse veel siiski ära kinnitada ei julgeks. See tähendab, et kui nüüd millalgi peatselt selguks, et drafti eel pole piisavalt aega (või võimalust) asjade uurimiseks ja muidu sellega tegelemiseks, siis parema meelega kõrgemale lolli mängima ei tuleks. Aga eks nüüd tuleb paika panna miski deadline, millal otsus ära teha tuleb...

Maarek
25.04.06, 23:02
Algselt postitas skint

Nonii, hooaeg siis läbi. Läks üle ootuste hästi. Kui põhihooaja võitu sai veel kuidagi millegi kaela ajada, siis nüüd vajutasid Superkajakad kõik vastased võimsalt alla... ei pidanud seega isegi kõiki võtteid lõplikult kasutama. Ja nagu pakutud, siis oligi see nn tabeli ülemine pool see, kes kõikides paarides võidu võttis.

Minu eesmärk oli vähemalt finaali ennast pushida. Liigavõit võrrelduna sinu meestega ei paistnud kõne alla tulevat, kuigi vaadates poolfinaali statse, olid seal mul enamus näitajaid paremad, aga ...

punger
30.04.06, 16:08
Kas Super Seagullsi omanik on auhinnarahad kätte saanud?

Juveman
30.04.06, 16:26
Nii. Kindlasti ootavad mitmed B-liigas hästiesinenud managerid pisukest ülekannet oma kontole :) Siit siis väike kokkuvõte lõppenud hooajast.

Põhihooaja tulemused:

1* Super Seagulls - manager Skint
2* BC Lemps United - Maarek
3* Lewishami Leemurid - Fazz
4* Lasna Magic - Semi sõber BC Magic
5* Terror Squad - punger
6* Paide Purpurpistrikud - Orange Owl

Playoffi järgsed tulemused:

1.Super Seagulls
2.BC Lemps United
3.Terror Squad
4.Paide Purpurpistrikud
5.Lasna Magic
6.Lewishami Leemurid

Ning kui ma nüüd puusse ei pane, siis auhinnaraha jagamine toimub siis nii:

Eesti FNBA Esiliiga põhihooaja parim manager saab auhinnaks 500 krooni.

Play-off’ide parimaid võistkondi auhinnatakse järgmiselt:

I koht – 800 krooni

II koht – 400 krooni

III koht – 200 krooni

IV koht – 100 krooni

Seega peaks raha jagamine välja nägema nõnda:

Skint (põhihooaja võit+üldvõit) 1300 eeku
Maarek 400 eeku
punger 200 eeku
Orange Owl 100 eeku.

Juhul kui ma siiski midagi valesti vaatasin, siis on teil võimalus mind parandada. Kui aga kõik klapib,siis järgmise nädala jooksul teen ülekanded ära :) Seega Palju Õnne parimatele!

Juveman
09.05.06, 19:50
Parimate preemiad on teele saadetud!