320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

    Lepiku puhul pidasin silmas ainult tema puudulikku kiirust või siis lihtsalt totaalset väsimust teisel poolajal, mis selle põhjustas. Kindlasti ei kritiseeri ma tema mängu üldises mõttes. Latti löök oli tõesti kena ja võitles mees ka silmapaistvalt. Kui kauglöökidest aga rääkida, siis üritas Vaprus üldse päris palju neid sooritada, ükski otsest ohtu ei kujutanudki endast, v.a Lepiku oma.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

      publikut oli tõesti normaalselt. kaasaelamise koha pealt jäi mulje, et oodati nagu keegi võtaks hoo üles. oleks mingi entusiastide punt seal tralli teinud, oleks terve rahvas käima läinud pakun. nagu häbeneti vms. alguse asi mängu lõpupoole, kui üks vindine käli ja paar kutti (aiatagused kõik kusjuures ) hakkasid kisa tegema, elavnes ka publik. ja oli näha, et Vapruse mängijad seda nagu ootasidki- kaheteistkümnenda mängija toetust. ja sellist vägevat võiduvärava järgset publiku kisa pole jah Pärnus vist ammu kuuldud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

        Tervist Pärnu inimesed elik Noonikud ja gamerid eelkõige. Rääkige, kas ja kes ja kuidas on nädalavahetusel Viljandisse minemas...

        Vat selline soov.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

          Algselt postitas skint


          Tervist Pärnu inimesed elik Noonikud ja gamerid eelkõige. Rääkige, kas ja kes ja kuidas on nädalavahetusel Viljandisse minemas...

          Vat selline soov.
          Kas Tuleviku mäng toimub kindlalt Viljandis või äkki veel Tallinnas? Isiklikult tahaks küll minna.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

            Ai pagan. Mina oma naiivsuses arvasin automaatselt, et äkki ehk on ikka Viljandis, mis oleks justkui sobivam variant mulle... kuid jah, järgi vaadates selgus, et ikka Tallinnas. Paganas.

            Njah, kuigi tõenäosus vähenes pisut, siis uuriks ikka veel, et kas minekud on siiani olnud niikuidaskeegi või on miskit ühisemat auto- või bussivarianti (ei pea silmas tellitud sajakohalist vms) olnud ka? Või plaanis?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

              Algselt postitas skint


              Ai pagan. Mina oma naiivsuses arvasin automaatselt, et äkki ehk on ikka Viljandis, mis oleks justkui sobivam variant mulle... kuid jah, järgi vaadates selgus, et ikka Tallinnas. Paganas.

              Njah, kuigi tõenäosus vähenes pisut, siis uuriks ikka veel, et kas minekud on siiani olnud niikuidaskeegi või on miskit ühisemat auto- või bussivarianti (ei pea silmas tellitud sajakohalist vms) olnud ka? Või plaanis?
              Ma kasutanud liinibussi või siis Vapruse oamdega koos käinud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                Algselt postitas gamer


                Algselt postitas skint


                Ai pagan. Mina oma naiivsuses arvasin automaatselt, et äkki ehk on ikka Viljandis, mis oleks justkui sobivam variant mulle... kuid jah, järgi vaadates selgus, et ikka Tallinnas. Paganas.

                Njah, kuigi tõenäosus vähenes pisut, siis uuriks ikka veel, et kas minekud on siiani olnud niikuidaskeegi või on miskit ühisemat auto- või bussivarianti (ei pea silmas tellitud sajakohalist vms) olnud ka? Või plaanis?
                Ma kasutanud liinibussi või siis Vapruse oamdega koos käinud.
                Kõige etem on minna mingi bussiga ... siis pole muret, et peab kaine olema. Kodumängudel olen pidanud autoga kohal käima, sest muul moel ei jõuaks Tallinna bussile ... hmm ...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                  Algselt postitas Noonik


                  Algselt postitas gamer


                  Algselt postitas skint


                  Ai pagan. Mina oma naiivsuses arvasin automaatselt, et äkki ehk on ikka Viljandis, mis oleks justkui sobivam variant mulle... kuid jah, järgi vaadates selgus, et ikka Tallinnas. Paganas.

                  Njah, kuigi tõenäosus vähenes pisut, siis uuriks ikka veel, et kas minekud on siiani olnud niikuidaskeegi või on miskit ühisemat auto- või bussivarianti (ei pea silmas tellitud sajakohalist vms) olnud ka? Või plaanis?
                  Ma kasutanud liinibussi või siis Vapruse oamdega koos käinud.
                  Kõige etem on minna mingi bussiga ... siis pole muret, et peab kaine olema. Kodumängudel olen pidanud autoga kohal käima, sest muul moel ei jõuaks Tallinna bussile ... hmm ...
                  Piisavat hunnikut inimesi on vaja siis, et normaalse hinnaga käidud saaks.

                  Kui 11 inimest kokku saaks, siis Remit Autoga tuleb umbes 130.- per nägu Tallinnasse ja tagasi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                    Kuus Reigo Teearu siis kadunud on, tema ju möirgas vanasti platsi ääres

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                      Algselt postitas Alfonso


                      Kuus Reigo Teearu siis kadunud on, tema ju möirgas vanasti platsi ääres
                      Varsti peab ajateenistusse asuma, viimane mäng teda tõesti ei näinud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                        seega Viljandisse veel ei saa:
                        Pühapäev, 16. aprill
                        kell 17:00 JK Tulevik Viljandi - JK Vaprus Pärnu, Sportland Arena
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                          Pärnu poolt väga nõrk mäng Viljandi vastu. Lööke Viljandi väravale praktiliselt ei olnud, hea, et see värav ikka lõpuks tuli.
                          Viljandi mängis agressiivsemalt ka.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                            Viljandi oli küll selgelt aktiivsem pool aga mulle meeldib Vapruse juures just see moment ,et kaotusseisu jäädes võitlevad nad alati kompromissitult lõpuni ja eile tasus kuhjaga ära. Võrdsete mängus on avavärava lööjatel alati psühholoogiline eelis aga Pärnu ei murdunud. Näiteks Maag murdus eile nagu õlekõrs ja sai haledalt tappa.
                            Vaprus on siiani küll esinenud väga tasemel ja vastavalt võimetele. Järgmises voorus on neil aga väga tähtis mäng Tammekaga ,sest tabelis on mõlemad kõrvuti .
                            Kahju ,et Vapruse fännid praegu veel nii väiksearvuliselt ja vaikselt on esindatud.
                            Eile neid küll oli kolm tükki või rohkemgi aga kuulda neid ei olnud...
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                              Algselt postitas ROOTSI KUNN


                              Viljandi oli küll selgelt aktiivsem pool aga mulle meeldib Vapruse juures just see moment ,et kaotusseisu jäädes võitlevad nad alati kompromissitult lõpuni ja eile tasus kuhjaga ära. Võrdsete mängus on avavärava lööjatel alati psühholoogiline eelis aga Pärnu ei murdunud. Näiteks Maag murdus eile nagu õlekõrs ja sai haledalt tappa.
                              Vaprus on siiani küll esinenud väga tasemel ja vastavalt võimetele. Järgmises voorus on neil aga väga tähtis mäng Tammekaga ,sest tabelis on mõlemad kõrvuti .
                              Kahju ,et Vapruse fännid praegu veel nii väiksearvuliselt ja vaikselt on esindatud.
                              Eile neid küll oli kolm tükki või rohkemgi aga kuulda neid ei olnud...
                              Pean vabandama enda suhtes, väikseid probleeme tekitas luapäeval saadud väike vigastus, mis takistas (takistab praegugi) sügavalt hingamist.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                                davai hakkake kommenteerima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X