320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

    Nonii !!! Vapruse fännid võivad tänaseks mänguks uhkelt oma klubi salli kaela panna,sest eile päeval jõudsid minuni esimesed kümme Pärnu Vapruse uhiuut ja väga ilusat fännisalli.
    Katsun nad kuidagi siis täna enne mängu Pärnusse saata.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

      Algselt postitas ROOTSI KUNN
      Nonii !!! Vapruse fännid võivad tänaseks mänguks uhkelt oma klubi salli kaela panna,sest eile päeval jõudsid minuni esimesed kümme Pärnu Vapruse uhiuut ja väga ilusat fännisalli.
      palju hind ka olla võiks umbes?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

        Niipalju siis sellest mängust. Ei tea kas kohtuniku vigastuse ja mängu poolelijätmise korral tuleb uus mäng, jätkatakse sama koha pealt edasi kunagi või läheb kirja juhtinud võistkonnale võit? Tartu juhtis muidu teise poolaja keskel 2:0. Vaprus sai esimesel poolajal lambist punase. Muidu suditi enam-vähem võrdselt platsipeal.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

          Niipalju siis nendest kohtunikest..näha et neid ikka väga vähe

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

            kusjuures ma olen alati mõelnud, et miks varukohtunike pole..
            aga kui nüüd vaadata mis täna juhtus, siis Vaprus jätkas traditsioone, ainult Viljandiga mäng jäi vahele - iga mäng keegi vigaseks.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

              Kumb kohtunikest viga sai ja mis tal juhtus?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                Algselt postitas 17


                Kumb kohtunikest viga sai ja mis tal juhtus?
                Kukkus ja veeres ja lonkas, aga ei tea kumb vigastada sai. Aga muidu kohtunik oli natuke idioot kah muuseas öeldes.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                  Viga sai üks äärekohtunikest. Täpselt ei näinud mis juhtus aga üks hetk oli vana pikali maas ja kogu moos. Arvatavasti hüppeliiges.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                    Raadios öeldi, et Gutmann.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                      Pärnus on alati jama olnud. Aasta 2001 jäi Pärnu Levadia mäng pooleli rahe pärast ja Merkuur juhtis toona ning see oli üks võtmepunte tolle aegses esiliiga. Merkuur jäi toona Meistriliigast kõigest 6 punkti kaugusele vot.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                        Vapruse kaitse oli täna nagu läbisõiduhoov. Trahvikastis ei saa võtta mehi 2-3 meetri kauguselt ja lasta neil seal vabalt liigutada. Halloo kaitseliin, see on ikkagi meistriliiga. Ratnikov on Tartus kõvad tööd teinud ja mänguliselt oli Tammeka kõvasti üle juba enne Galkini eemaldamist. Eemaldamine ise oli enamiku pealtvaatajate, ka minu meelest ebaõiglane, kollane oleks olnud piisav selle sissesõitmise eest. Eks kohtunik sai rahva käest ikka kõvasti võtta ka, humoriste oli platsi ääres kõvasti koos sõnu seadmas

                        Äärekohtuniku vigastus oli omaette teema. Äkki oli vend pikali maas ja hoidis jalga kinni. Meistriliigas ei tohiks neljanda kohtuniku pealt ikka kokku hoida. Inimesed maksavad neil mängudel piletiraha ikka terve mängu eest, mitte 60 minuti.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                          Kaldma on tuntud \"lambi\" punaste kaartide poolest! kui oled \"eksinud\", siis ei tohi mingil juhul tema otsuse vastu protestida, parem üldse vältida temaga silmsidet! tal oli raske lapsepõlv ja kannatab alaväärsuskompleksi all!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                            Ma ei taha kõlada rikkis grammofoniplaadina, aga mis küll kohtunikega toimub? Lootus, et aastate ja miskite programmidega nende tase paraneb, tundub paraku olevat asjatu. Kõigepealt Lepikule üsna kergelt keelekasutuse eest kollane (mis järgnes nähtavasti paarile teise joonekohtuniku väidevatale möödapanekule; väidetavale, kuna ise küljejoont ei näinud, kuid lähemal seisvate inimeste reaktsioonist järeldades oli tegu valede otsustega), samal ajal kui ka näiteks keegi kodanik Tenistegi üsna palju Kaldmaga verbaalses kontaktis oli...
                            Eemaldamise olukorras tundus mulle küll, et Galkin mängis pigem ikkagi palli. Tallad ees küll, aga tabas siiski ka palli... ma ei tea, kas \"ka\" siinkohal vajalik olekski. Aga maitse asi, kollane maitse oleks nähtavasti erapooletu vaatlejagi arvates sobivam olnud.

                            Mängust nii palju, et kohati oli Vapruse kaitse väga ebakindel ja otsustavust oli vähe.. karistusalas tuleks ikka vähe kindlamalt ja suurema pealehakkamisega tegutseda. Aga seda kohati, sest miskit kõva üleolekut ma Tammeka poolt küll ei täheldanud. Ka mitte pärast punast kaarti, kui mitte ülekaaluks pidada seda igavat, vabandust, väga-väga igavat palliveeretamist omal väljakupoolel, millel miskit suuremat kõrgemaletõusueesmärki ei näinud olevat. Suisa kole, eriti arvulises enamuses.

                            Pärnakatest tegelt hetkel kedagi esile tõsta ei oskakski praegu. Aga ma olen väsinud ka ju.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                              Algselt postitas elukunstnik
                              Ratnikov on Tartus kõvad tööd teinud ja mänguliselt oli Tammeka kõvasti üle juba enne Galkini eemaldamist.

                              Tähendab päris hästi ei saa ma sellega nõustuda. Initsiatiiv oli jah Tammekal, ent mängiti siiski kui võrdne võrdsega. Seda enam oli kurb vaadata, et kaitse nii passiivselt oma karistusalas mängis, lihtsalt lasti 10 meetri pealt lööke sooritada.

                              Mänguliselt on jah kedagi raske esile tõsta. Kaitses meeldis Põldme mäng, õhuvõitluses tegija ja tegi mees korralikult häält kah, justkui tõsine meeskonna hing. Karistuslöökide ja nurgalöökide ajal tahtnuks teda rohkem vastaste värava all näha, ent seda juhtus vist vaid korra.

                              Mis natuke häirib? See, et üks mäng on väravas Pedõk, järgmises Põldemaa, siis jälle Pedõk jne... võiks ju justkui anda ühele neist nagu vähe enam võimalust, mingi 3-4 mängu põhjal saaks ehk järeldusi teha, kumb esinumber olema peaks. Selline üle ühe mängu mängitamine minumeelest kasuks ei tule. Kui jutt juba sellele läks, siis eelistaks ise vast Pedõki väravas näha.

                              Vile kohta on eelnevad postitajad vist piisavalt juba öelnud. Ent ütlen siiski minagi, teist mängu järjest näen Pärnus väga kehva vilepartiid. Kuidagi ei suuda kohtunikud näha vastasmeeskonna selget käega mängu, samas kui punane lendas üpriski kergelt meie poole. Ent mõistlikust vilepartiist jääbki vist unistama.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                                Kaart Lepikule oli antud tõesti liiast, oleks võinud piirduda hoiatusega. Galkin mitte ei löönud spaagega palli ära, vaid võttis selle lausa nö. omaks, jäi palli valdajaks. Pärnu mäng suri peale seda punast kaarti. Herr väljakukohtunik paistis tõesti silma kuidagi väga ebaõiglaste otsustega. Aga ma ju Pärnu fänn ka aga nii see tõesti oli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X