320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

    Algselt postitas skint


    Algselt postitas Neevitser

    See Tammeka kukk on minu väga hea sõber........kui sa olid mängu vaatamas, siis Joost tõmbas ta täiega maha.
    Üks artikkel Jalgpalli ajakirjas ei anna veel õigust staaritseda ega toorutseda.
    See on vastusena lihtsalt tase. Täiega. No täiega lahe on! Täiega.

    Aga olgu, homme siis esimene mäng Kalevil. Suurepärane ju.


    Mida sa hakkad seletama......?
    MU FCUK

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

      Näha on ,et Vaprus võib kodus mängida väga tugevalt. Vähemalt nendega ,kes ei kuulu esimese nelja hulka. Vabandan ,isegi nendega ,sest TVMK sai karmilt karistada.
      Faneral tundub siiski hetkel kõvasti probleeme olevat.
      4. saab siis ka oma silmaga nende mängu kaeda-seekord Lasnamäel ja ilmselt uuel Ajaxi staadionil. Kellaajaliselt klapib samuti . Sealt hea kohe Flora ja Fanera mängule minna.

      Kuidas Pärnus muruplats ka oli?
      FCF Forever

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

        Algselt postitas ROOTSI KUNN

        Kuidas Pärnus muruplats ka oli?
        SUhteliselt hea, vaid värava all olid meetrise diameetriga muruaugud, aga muidu tundus pall hästi veerevat.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

          oioi mis värav tõepoolest! Saaks vaid kordust näha. Aga pärast avaväravat muutus mäng tõesti nauditavaks. Viljandi tõusis kõrgemale, üritas midagi, aga ei suutnud ja üha rohkem tekkis viljandlaste väljakupoolel ruumi, mida Zenjov & Co hästi ära kasutas. Zenjovile teeks lausa pai, mees on ikka tõsine kullatükk.

          Esimese poolaja parimaks valiksin minagi Oleski. Kogu meeskond justkui magas, tehnilist praaki oli palju, võimalusi vähe, aga Olesk võitles ja võitles tugevalt. Lisaks veel paar korralikku karistuslööki.Viisakas mäng temapoolt ühesõnaga. Kindlasti andis tunda Uibo ja Joosti puudumine, keskväljal ei suudetud palli üldse hoida, nii kui sinna jõuti, kohe ka pall kaotati. Ent mängu edenedes paranes ka mängupilt.

          Kaitses meeldis Põldme mäng, kes kindlalt tegutses. Ainult et nurgalöökide ajal võiks ta tihedamini vastaste kasti külastada, peamäng tundub suht korralik olevat.

          Ning publikust. Esimene poolaeg magati koos meeskonnaga. Ent teisel poolajal sai juba häältki tehtud. Mõni aktivist võttis asja vedamise enda peale ja nii sai korralikult \"PÄRNU PÄRNU\" karjutud. Oleks selliseid tegelasi igal mängul,oleks publiku toetus märksa suurem kui seni on olnud. Ent usun, et iga mänguga olukord paraneb ja edaspidi saab kodupublikut tõesti 12ndaks mängijaks pidada.

          Ja lõpetaksin oma postituse skindile sarnaselt. Oioi milline Galkini värav! Vapustav!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

            panin tähele, et üks noorem kutt filmis oma isa kaameraga mängu. äkki jäi Meistriliiga selle aasta ilusaim värav ka filmilindi peale? tunneb keegi äkki seda kaameravenda?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

              Algselt postitas Juveman




              Oleks selliseid tegelasi igal mängul,oleks publiku toetus märksa suurem kui seni on olnud. Ent usun, et iga mänguga olukord paraneb ja edaspidi saab kodupublikut tõesti 12ndaks mängijaks pidada.

              Ma ausalt tunnistan, ilma paari õlleta mina ei lälla väga hästi.
              Kool läbi saab, siis ei pea kohe peale mängu Tallinna bussile ruttama - siis saab enne mängu tankida ja peale mängu tähistada.

              Skint ja Juve, teie olite eila brasiilia nokatsiga ja punase Donatello-nimelise särgiga? Ma eeldan ... Teinekord ma ühineks teiega, kui ei ole jalgpallikaugete sõpradega parasjagu.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                Algselt postitas Noonik


                Algselt postitas Juveman




                Oleks selliseid tegelasi igal mängul,oleks publiku toetus märksa suurem kui seni on olnud. Ent usun, et iga mänguga olukord paraneb ja edaspidi saab kodupublikut tõesti 12ndaks mängijaks pidada.

                Ma ausalt tunnistan, ilma paari õlleta mina ei lälla väga hästi.
                Kool läbi saab, siis ei pea kohe peale mängu Tallinna bussile ruttama - siis saab enne mängu tankida ja peale mängu tähistada.

                Skint ja Juve, teie olite eila brasiilia nokatsiga ja punase Donatello-nimelise särgiga? Ma eeldan ... Teinekord ma ühineks teiega, kui ei ole jalgpallikaugete sõpradega parasjagu.
                Särk oli ikka vast Kazim-Richardsi oma ja ju siis üks neist vähemalt oli Brightoni fänn.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                  Vapruse tabloo on tasemel
                  http://www.postimees.ee/galerii/upload//14/159/f_fcf89eca.jpg

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                    Algselt postitas Kaspy


                    Vapruse tabloo on tasemel
                    http://www.postimees.ee/galerii/upload//14/159/f_fcf89eca.jpg
                    Vähemalt on midagi, vaata kaua Pohlaku liivakastis polnud midagi

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                      Algselt postitas SundanceKid


                      panin tähele, et üks noorem kutt filmis oma isa kaameraga mängu. äkki jäi Meistriliiga selle aasta ilusaim värav ka filmilindi peale? tunneb keegi äkki seda kaameravenda?
                      Kõigepealt, küsimus väärib kordamist. Ehk keegi teab. Vähemalt esimesel poolajal silmasin isegi seda tegevust, äkki oli ta tegev ka teisel ja ehk äkki keegi...?

                      skint oli tõepoolest säändse särgiga (kuna toda kollast Lottot ei ole veel saada nagu kuulukse) ja Juvemanil oli vist tõesti mingi kollane nokats... aga ühesõnaga ei ole ühinemiste vastu midagi. Ehk ongi koos häälekam ja julgem... hahaa.

                      Aga mis ma veel öelda tahtsin on see, et kui olen õigesti tabanud, siis on juunis nähtavasti kõigest 4 mängu ja neist 3 võõrsil. Peaks vist taas nendele viimastele mõtlema hakkama tõsisemalt. Kuigi Ajaxi oma näiteks langeb kokku Tartu derbiga... raske valik.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                        Lugedes portaali avalehelt Vapruse mängu kokkuvõtet ja uurides nats asja, ei torka mulle silma, et kusagil oleks ära märgitud üks kollane kaart, mille Lepik vist teenis. Ka fcflora kodukas mängu hoiatuste alla kaarti märkinud ei ole. Aga kindlalt kohtunik selle andis. Nii et ei tea, kas info ei liigu või tühistati see kollane ?

                        Seda võõrsilmängude asja peaks vähe mõtlema tõesti, saaks veel selle ihaldatud kollase särgi ka kätte, siis oleks maru.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                          Algselt postitas gamer


                          Algselt postitas Kaspy


                          Vapruse tabloo on tasemel
                          http://www.postimees.ee/galerii/upload//14/159/f_fcf89eca.jpg
                          Vähemalt on midagi, vaata kaua Pohlaku liivakastis polnud midagi
                          Ma ei tahtnudki seda öelda et sellel midagi viga on,lihtsalt stiilne

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                            Algselt postitas Juveman


                            Lugedes portaali avalehelt Vapruse mängu kokkuvõtet ja uurides nats asja, ei torka mulle silma, et kusagil oleks ära märgitud üks kollane kaart, mille Lepik vist teenis. Ka fcflora kodukas mängu hoiatuste alla kaarti märkinud ei ole. Aga kindlalt kohtunik selle andis. Nii et ei tea, kas info ei liigu või tühistati see kollane ?

                            Seda võõrsilmängude asja peaks vähe mõtlema tõesti, saaks veel selle ihaldatud kollase särgi ka kätte, siis oleks maru.
                            Tavaliselt mängudel olevad inspektorid jätavad vahets sul 50% asjadest ÜLDSE puudu, oleneb inimesest

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                              oot mis staadionil ajax üldse kodumänge peab? hooaja hakul olid nad wismari taga, nüüd vast juba kusagil lasnamäel? igatahes vaatasin praegu oma plaane ning nende kohaselt olen 4. juuni ajaxi kodustaadionil kohal.

                              edit: ok, viitsisin jalad perse alt välja vedada ning otsisin selle info ise üles:P
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Vaprus Pärnu\'

                                kui palju Vapruse toetajaid Lasnamäel kohata võib, palun tehke häält kui kavatsete tulla
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X