320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HURRAA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HURRAA!!!

    simon wiesenthal on surnud!
    äkki väheneb süütute inimeste tagakiusamine juutide poolt nüüd natuke..

    #2
    Vastus teemale \'HURRAA!!!\'

    kahjuks on tal järgijaid kes seda tööd (<- wtf??!) jätkavad olles samal ajal piiri fašismi ja rahvusliikumise mõistmisel täielikult kaotanud

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'HURRAA!!!\'

      Mulel meeldib see teema.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'HURRAA!!!\'

        Algselt postitas eston maravilha


        simon wiesenthal on surnud!
        äkki väheneb süütute inimeste tagakiusamine juutide poolt nüüd natuke..
        loota ju v6ib !!
        jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'HURRAA!!!\'

          Algselt postitas eston maravilha


          simon wiesenthal on surnud!
          äkki väheneb süütute inimeste tagakiusamine juutide poolt nüüd natuke..
          Seda lootust jagan ma sajaprotsendiliselt!!!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'HURRAA!!!\'

            põnev oli see, et tüüp suri peale seda kui juutide president eestis käis ja ütles, et siin on kõik tip-top
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'HURRAA!!!\'

              Juhtusin ükspäev viasat explorerist nägema mingit dokfilmi.Mis jutustas Chelsea headhuntersitest.Seal mingi juudi vanamees nuttis,et grupp headhunterseid korraldasid ekskursiooni Auswichi.Seal nad olid endast pilti teinud.Ise teatavad käemärki näidates.Pildi olid saatnud sellele vanamehele ja taha kirjutasid - kahju,et sind siin pole.leidsime su vanaema kondid ja kusesime nende peale.

              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'HURRAA!!!\'

                Algselt postitas Rein


                Juhtusin ükspäev viasat explorerist nägema mingit dokfilmi.Mis jutustas Chelsea headhuntersitest.Seal mingi juudi vanamees nuttis,et grupp headhunterseid korraldasid ekskursiooni Auswichi.Seal nad olid endast pilti teinud.Ise teatavad käemärki näidates.Pildi olid saatnud sellele vanamehele ja taha kirjutasid - kahju,et sind siin pole.leidsime su vanaema kondid ja kusesime nende peale.
                ega see juudi vanamees Abramovits ei olnud?

                Kommentaar

                Working...
                X