PDA

View Full Version : Authentic särgid?

cannuman
29.09.05, 15:57
Mis vahe on Authentic jalka särkidel ja tavalistel? mulle mainiti, et authentic on need mis mängijatel reaalselt seljas on...hästi kerged ja mitte nii vastupidavad...pesus põhimõtteliselt rikutud kohe...ST fännidele authentic särke ei soovitata. on nii?

kaala
29.09.05, 16:49
on authentic ja replica. authenticul on see alussärk ka all, replical pole midagi. muud vahet ei olegi. seega authentic mängimiseks ning replica fännidele. nii olen mian aru saanud.

inzu
30.09.05, 21:16
mine käi vaata kadakaturult sealt võid üht teist saada

cannuman
04.10.05, 18:21
Algselt postitas inzu

mine käi õhtul Kopli kandis, võid ka üht teist saada (loe: peksa saada) ja nii mõnesti asjast ilma jääda :)

Sõbralik nali:õnnelik:

Karla
04.10.05, 18:37
Algselt postitas cannuman

Algselt postitas inzu

mine käi õhtul Kopli kandis, võid ka üht teist saada (loe: peksa saada) ja nii mõnesti asjast ilma jääda :)

Sõbralik nali:õnnelik:
Ta ei saa käia, sest ta ei ela Tallinnas.:(

Aga nali oli küll muidu väga naljakas.:silm4:

Even
04.10.05, 20:36
Algselt postitas cannuman

Algselt postitas inzu

Sõbralik nali:õnnelik: Ei ole küll ette tulnud sellist asja, et koplis peksa saaks õhtul. Olen küll ringi liikunud, midagi pole juhtund. Paljud kes sellist juttu räägivad, ei ole ise tegelikult käinudgi seal.

kaala
05.10.05, 15:57
võibolla sa lihtsalt oledki see kes peksa annab:D

Even
05.10.05, 16:29
Algselt postitas kaala

võibolla sa lihtsalt oledki see kes peksa annab:DHaha. Sa oled vaimukas karli. Koomiks ei taha hakata?

cannuman
05.10.05, 19:02
äkki peaks selle teema ümber nimetama Kopli ja peksa saamise teemaks? :D