320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga

    Ühes jalgpalli ülekandes kuskil neli aastat tagasi rääkis Pohlak et :\"Jaa, tõesti, Eesti on selline riik mis on mänginud peaaegu kõigi Euroopa riikidega. Meil on mängimata kõigest Inglismaaga, Saksamaaga, Prantsusmaaga, Hispaaniaga.\" Lubas ta ,et Eesti kohtub peagi Lillekülas suurte vutiriikidega. Jaa siis oleks see võimalik kui Eesti saaks kuskil valikturniiril ühte alagruppi. Aga miks siis nüüd ei korraldata sõpruskohtumisi suurtega, nagu lubatud oli?

    #2
    Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

    Äkki suured vutiriigid pole huvitatud eestiga mängimisest?
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

      Mingil määral on võmalusi sõprusmängudeks saada järgmise aasta mais, kui \"suured\" valmistuvad finaalturniiriks.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

        Ainuke reaalne võimalus on siiski kuskil samasse gruppi kukkuda. Ehk ma pakun, et viimase neljaga läheb sama palju aega kui esimese neljakümnega.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

          Algselt postitas mart44

          Aga miks siis nüüd ei korraldata sõpruskohtumisi suurtega, nagu lubatud oli?

          Sest suured riigid pole huvitatud,kui mingil EM\'\'l või MM\'l oleks soome,või läti,leedu..siis vast huvitaksid...

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

            tugevatel pole ju mõtet mängida nõrkade vastu. mida saaks inglismaa sellest kui mängiks eesti vastu? mitte sittagi!! ainult niisama oma lõbuks saaks mõne cäppi inglise mängija endale juurde ja kõik.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglis

              Algselt postitas mart44


              Ühes jalgpalli ülekandes kuskil neli aastat tagasi rääkis Pohlak et :\"Jaa, tõesti, Eesti on selline riik mis on mänginud peaaegu kõigi Euroopa riikidega. Meil on mängimata kõigest Inglismaaga, Saksamaaga, Prantsusmaaga, Hispaaniaga.\"
              Eestil on mängimata Prantsusmaa, Hispaania, Inglismaa ning Serbia ja Montenegroga.

              Aga miks siis nüüd ei korraldata sõpruskohtumisi suurtega, nagu lubatud oli?
              Ma arvan, et Eesti ei ole ainuke riik, mis sooviks Inglismaaga kohtuda Ja Eesti (nagu teiste soovijate) tahtest ei sõltu paraku palju - inglased on sellel tasemel, et valivad endale vastaseid, sest neil on \"kosilasi\" palju. Mis puudutab Serbiasse, siis sellel suunal töötatakse.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

                Üks tundmatutest suurtest võib juba jaanuaris toimuvatel EM-alagrupiloosimistel vastu tulla.Saksamaaga oleme siiski enne sõda kohtunud aga seda ma tänapäeva jalgpalliga eriti ei seostaks. Peale sõda me kohtunud ei ole. Sõpruskohtumiste pidamiseks on suurtel järjekord ukse taga...:P Ega see meie mänguoskus nii väga oluline ei olegi ,sest UEFA soosib selliseid mängu ,kui parimat jalgpallipropagandat ja reklaami . Loodame ,et ei pea enam kaua ootama aga mina pean ikkagi finaalturniirilr jõudmist palju tähtsamaks. Tähtsamaks kõigist nendest suusa ,ketta ,oda ja muudest medalitest ,millest maailm suurt midagi ei tea ega mäleta juba järgmisel päeval midagi.:P
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

                  Algselt postitas ROOTSI KUNN


                  Üks tundmatutest suurtest võib juba jaanuaris toimuvatel EM-alagrupiloosimistel vastu tulla.Saksamaaga oleme siiski enne sõda kohtunud aga seda ma tänapäeva jalgpalliga eriti ei seostaks. Peale sõda me kohtunud ei ole. Sõpruskohtumiste pidamiseks on suurtel järjekord ukse taga...:P Ega see meie mänguoskus nii väga oluline ei olegi ,sest UEFA soosib selliseid mängu ,kui parimat jalgpallipropagandat ja reklaami . Loodame ,et ei pea enam kaua ootama aga mina pean ikkagi finaalturniirilr jõudmist palju tähtsamaks. Tähtsamaks kõigist nendest suusa ,ketta ,oda ja muudest medalitest ,millest maailm suurt midagi ei tea ega mäleta juba järgmisel päeval midagi.:P
                  Pakun, et see on ainult sinu maailm ja ainult kitsarinnaline saab oma mätta otsast sellist asja arvata. Olen küll kogu hingega jalgpalli mänginud ja lootnud salamisi, et Eesti pääseks lõpuks ometi grupist edasi. Kuid samas olen hoidnud kõigile sportlastele pöialt, et nad hästi esineksid. Ja ka hiljem, kui hästi esinetud on, on just välismaalased need, kes teavad Eestit mingi \"suva\" sportlase järgi. Aga siiski, kõik see ei vähenda mu soovi, et Eesti mängiks kellegi nn.\"suure\" riigiga Maarjamaa pinnal vutti. Kas siis sõpradena või alagrupi vaenlastena.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

                    kas kunn ütles, et ta ei hoia eesti sportlastele pöialt? kettavise, odaheide ja suusatamine on nii marginaalsed spordialad maailmas, et selle kaudu ei saa eesti nüüd küll väga palju kuulsamaks.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

                      Palun loe Kunni viimase lause alatooni.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

                        täiesti õige alatoon ju kunni viimasel lausel. Mina oleksin sinna lisanud ka naisekandmise, sest selle ala nn kandepind on siiski miljardites ja eestlastel sealt saadud väga tõsist karva medalikomplekte, seda enam, et kohalikud meedikanalid on neid võite ka kõvasti eksponeerinud.
                        oleme ausad, kõik tõsised kümnevõistluse huvilised mahuvadki ära kergejõustikustaadioni otsasektorisse.
                        eesti kaks olümpiakulda naiste trekisprindis, üks kümnevõistluses, meeste maratonis suusatamises jne. kuidas meile ka ei meeldiks, kui suurt rõõmu me ka ei tunneks, see kõik on siiski laia maalilma jaoks naljakas friiklus.
                        see on paratamatus.
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

                          Kahe otsaga asi. Loomulikult ei suuda jalgpalliga ükski spordiala võistelda kandepinda arvestades. Samas on Veerpalu nimi Skandinaavias kindlasti tuntud ja Noolt teavad kergejõustikusõbrad üle maailma.

                          Teine tahk on see, et meil endal on sportlasi, kes on mujal maailmas ilmselt kuulsamad kui oma kodumaal. Näiteks ameerika jalgpallur Roos või sumokas Baruto. Omaette mees on veel Kirsipuu, kes tegi paar aastat tagasi mehetegusid Tour de Francel ja teistel võistlustel, aga Eestis valiti ikka parimaks Veerpalu. Lõuna-Euroopas ei oleks sellest mitte ükski inimene aru saanud.

                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

                            nagu uvv mainis on tulihingelisi kergejõustikusõpru umbes ühe staadionitribüüni jagu. ainus kergejõustikuala, mille vastu on laiem huvi, on meeste 100 meetrit.

                            ainus spordiala, mille kaudu on võimalik maailmas laiema tähelepanu alla sattuda on jalgpall, sest selleks mänguks pole muud vaja mingit spetsiaalvarustust. vaja mänguhimulisi inimesei ja enamvähem kerajat tompu, mida taga ajada. vaevalt, et keegi savimajas elav aafrika noorsand suudab sulle nimetada odaviske maailmameistri nime, aga zidane ja ronaldinhot teab une pealt.

                            samas keerutatakse eestis tolmu üles mingite täiesti marginaalsete spordialade ümber. seda kui keegi poolpeeretajast korvpallur pääseb ühest mudahunnikust teise on kõik kohad täis. aga ei mäleta, et operi väravat oleks rohkem kui 3 lausega mainitud

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Kuna kohtub Eesti Inglismaa ja Co.-ga\'

                              Sisetunne ütleb,et keegi suurtest loositakse seekord Eestiga ühte alagruppi,tore oleks igatahes.

                              Kunn on lihtsalt tulihingeline fänn,talle võib selle spordialade võrdlemise andestada.Kui midagi lisada,siis teeb ta seda ainult kuulsuse aspektist.Tänapäeval on sport raha ja äri.Tihti peab andekas sportlane oma alale(olgugi vähem populaarne) truuks jääma,sest pappi tuleb kenasti ja võimaldab hea äraelamise.Budõlin mängiks ka hea meelega vutti,ja teebki seda madalamas liigas.Igatpidi \"vaesem\" judo jääb aga tegelt talle nr. 1-ks.Ega seda saa inimesele pahaks panna.

                              Niigi hea jalgpall sellest küll ei võida,kui teisi alasid maha teha.Mulle üks tuttav suurvõistlustel käinud ujuja ütleb alati,et mulle meeldivad paljud alad.Kui midagi teete,võtke punti,olgugi,et ma pole teistel aladel nii hea.

                              Kapten Trumm

                              Kommentaar

                              Working...
                              X