320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jelle Goes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jelle Goes

    http://www.epl.ee/artikkel_302106.html

    Ei leidnud vastavat teemat. Pange lukku, kui juba on.

    Minu arvamus on, et las viimased kolm mängu otsustavad. Samuti võiks rahvuskoondise treener meistriliiga mängudel veidi rohkem käia. Jelle veedab suure osa oma ajast vist tulpide maal. Mida kindlasti ei taha on Florale ja rahvuskoondisele sama treener. Olgu ta Pasi või kesiganes.

    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    #2
    Vastus teemale \'Jelle Goes\'

    Minu poolest võiks Jelle jääda. Koondis on palju ründavamat jalgpalli mängima hakanud tema käe all.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Jelle Goes\'

      jelle võiks kindlasti jääda. hetkel paremat (kes eesti koondise paremini mängima paneks) vist ei leia nii naljalt.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Jelle Goes\'

        Hetkel pole tõesti midagi laita.
        Samas on siiani kõik välismaised treenerid esimese lepinguaja olnud väga head ja silmnähtavalt muutnud Eesti koondise mängu paremaks.
        Eks kui lepingut pikendatakse, siis ole näha, kas räägitakse sama juttu.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Jelle Goes\'

          viimatisel tvmk-levadia mängul oli jelle kohal. kusjuures ühegi ajakirjandusliku väljaande esindajad ei taibanud koondise peatreenerilt mängu kohta kommentaari küsida... või vähemalt ei hakanud kusagil ajalehtedes selle kohta pealt midagi silma.
          omalt poolt lisaks veel, et jelle ajal on edasiminek minu arvates suurem olnud ja ka mingi stabiilsus on saavutatud, kui võrrelda seda \"pijpersi ajaga\". alati võib öelda, et pijpers ladus põhja, kuid nende mängude põhjal mida koondise esituses olen näinud ütleks, et goes on etem taktik ja motiveerija kui pijpers.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Jelle Goes\'

            Kindlasti tahab EJL jälle mingit skandinaavia treenerit palgata (vähemalt mõne aasta eest oli see läbiv teema).
            Inglismaal ilmselt üks varsti vabaneb, aga temal ei ole ju koondise tüürimehena säravaid tulemusi ette näidata ning sellist raha jalkaliidul niikuinii ei ole.

            Jelle võiks jääda, aga mehe nime järgi otsustades justkui läheb

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Jelle Goes\'

              Algselt postitas tanielo


              Kindlasti tahab EJL jälle mingit skandinaavia treenerit palgata (vähemalt mõne aasta eest oli see läbiv teema).
              Inglismaal ilmselt üks varsti vabaneb, aga temal ei ole ju koondise tüürimehena säravaid tulemusi ette näidata ning sellist raha jalkaliidul niikuinii ei ole.

              Jelle võiks jääda, aga mehe nime järgi otsustades justkui läheb
              Aga kuhu tal minna on? Ma usun et ta on eesti koondise treeneri kohaga suht rahul.
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Jelle Goes\'

                Jelle lihtsalt Peab jääma- Parim treener kes meil olnud on .

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Jelle Goes\'

                  Ega Goesil jah mõnda teist koondise või tugevama liiga klubi treeneri kohta vast ei paista. Samas ma arvan, et see kas Goes meile edasi jääb või mitte sõltub pigem EJL-st kui temast. Loodetavasti jääb ta ikka treeneriks edasi - koondis on tema käe all tõesti suure sammu edasi astunud ning hetkel küll ei tundu, et see hoog raugema hakkaks. Slovakkia või Luksemburgi mängust halb tulemus võib muidugi uue lepingu tõenäosust vähendada. Paremat peatreenerit aga minu arust küll kuskilt ei paista - tuntud ja ennast tõestanud mehi vaevalt, et Eestisse meelitada õnnestub ning teiste palkamine on ikka paras õnnemäng. Goesiga on selles osas ju vägagi vedanud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Jelle Goes\'

                    Jää, Jelle, jää!
                    Eesti jalgpall on palju vaadatavamsk muutunud ajast kui tema etteotsa liikus.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Jelle Goes\'

                      Oot, a see on ikka kindel, et EJL Jellega pikendada soovib või? Ma arvan küll, et Jelle jääb, kui talle norm. leping pakutakse. Kus veel nii noor ja väheste kogemustega treener sellist raha ja kogemust saaks

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Jelle Goes\'

                        jelle vastu räägib asjaolu, et vaevalt floral korraliku treeneri palkamiseks raha jätkub. palga ejl-ga pooleks jagamine võimaldaks vähe asjalikumat meest leida.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Jelle Goes\'

                          EJL palun ärge keerake seda perse. Ma armastan Jellet. Ooo Jelle!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Jelle Goes\'

                            selles valguses on \"nii armas\" lugeda komm-e portaalist, peale uudist Jelle maaramisest,

                            Miks te ei tahtnud kohe lepingut MM-valiktsükli lõpuni?

                            Meie tütar on erivajadustega laps. Käisime ka äsja Hollandis uuringutel. Kui vaja, siis sean perekonna peatreeneri ametist kõrgemale.


                            seega v6ib taganemine tulla ka Jelle enda poolt,
                            suusaandmine ei tundu nagu p6hjendatud

                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Jelle Goes\'

                              Tegelt on koondis teinud Jellega fantastilise edasimineku. Kõigis. Nii tulemustes, mängupildis ja kus iganes veel. Hämmastav meenutada, mis aasta tagasi arvati.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X