PDA

View Full Version : Olympique Lyonnais

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Zaeka
04.10.05, 17:38
On siin siis teisi Lyoni toetajaid ka?
Ise arvan et sellel aastal võidetakse prantuse -ja meistrite liiga mõlemad kuigi meistrite liiga võit on vist liiga julgelt pakutud aga lootust on.

Et siis arutame ja kommenteerime;)

Sir Tamme
04.10.05, 22:46
prantsuse meistritiitel tuleb nagu nii, aga see meistrite liiga võit on kahtlane

Oll
05.10.05, 20:11
Lyon on see aasta ikka v2ga v6imast m2ngu n2idanud nii kodus kui ka Euroopas(nii palju kui olen liiga kokkuv6tteid n2inud + Reali veristamine).
Julgeks pakkuda Prantsusmaa meistritiitlit ja Meistrite liiga poolfinaali kohta.

fodd
05.10.05, 22:21
prantsusmaal ta lihtsalt võtab meistritiitli
euroopas maximum poolfinaal

Zaeka
16.10.05, 22:12
Täna tuli järjekorne võit

3:2 võideti Ajacciot
Lyoni väravad:
30 Fred
50 Juninho Pernambucano
69 Sylvain Wiltord

Ajaccio väravad:
35 Diawara penalty
54 Tiago Mendes omavärav

väga hea :õnnelik:

lorenzo
19.10.05, 21:52
Lyon juba lohub, 1-0 ja kes muu kui juninho

Zaeka
20.10.05, 17:08
Lyon 2:1 Olympiakos

4 Juninho 84\' Kafes
89 Govou

grupivõit tuleb ära

Chaqueta
20.10.05, 17:47
juninho väravat on kellegil pakkuda?

Jasper
20.10.05, 19:27
uefas oli yleval

Zaeka
22.10.05, 20:08
Metz 0 : 4 Lyon

23\' Carew
36\' Juninho Pernambucano
44\' Sylvain Wiltord
51\' Florent Malouda

mitte keegi ei saa sellel hooajal meie vastu ;)

Chaqueta
23.10.05, 00:06
jälle juninho lõi karistuslöögist?

Zaeka
24.10.05, 22:07
Ei,seekord mitte

Hughes
25.10.05, 14:46
suht õnnelik värav oli Juninhol, peaaegu oleks väravavaht ära tõrjunud.

aga Carewi värav oli küll ilus...tublid poisid, hoian pöialt neile Meistrite Liigas.

arseen
25.10.05, 22:40
ja see meeskond meeldib mulle.:õnnelik:

Zaeka
25.10.05, 23:22
Kas tõesti tuleb hooaja esimene kaotus cupis Nantesilt:(
iiiiikvalaiser :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: Sydnei Govou yleajal:õnnelik:

Perse penaltitega saime ikka peksa:(

Saarlane
26.10.05, 09:24
See et pennuseeria meile ei meeldi oli näha juba eelmisel hooajal PSv-ga mängides Meistrite Liigas.

Zaeka
29.10.05, 17:11
Lyoni koosseis tänases mängus:

G. Coupet
L. Diatta
Cris
Caçapa
S. Monsoreau
Juninho
M. Diarra
Tiago Mendes
S. Govou
J. Carew
S. Wiltord

Sochauxi koosseis:

T. Richert
J. Calvé
R. Afolabi
J. Miranda
G. N\'Daw
M. Isabey
F. Boudarène
R. Pitau
M. Meghni
M. Dagano
A. Ilan

Keegi teab äkki kas tänast mängu näeb kuskilt streamina?

Zaeka
29.10.05, 23:02
Lyon 1:0 Sochaux
53\' Malouda

oi seda õnne :)

Jasper
31.10.05, 18:30
kysimus---kui vana on keskkaitsja cris?

Zaeka
31.10.05, 18:32
27 peaks olema
aga millest selline küsimus :P

Jasper
31.10.05, 18:35
Algselt postitas Zaeka

27 peaks olema
aga millest selline küsimus :P
skysports.com\'is oli kõlakas et vb milani millagi suvel või nii
nagu teada milani kaitsjate keskmine vanus 37...:oih:

Zaeka
31.10.05, 18:37
page not found aga eeldan et crisi üleminekust milani oli jutt?

palun ei

Jasper
31.10.05, 18:43
panin vale page\'i tuli välja et milani väljamaises foorumis oli aint pilt yleval. kuigi lyon on minu silmis pos team loodan et cris tuleb meile;) :lahe:
äkki on sul profile pakkuda?

Zaeka
31.10.05, 19:54
Ei lähe teile ;)

Täisnimi: Cristiano Marques Gomes
Rahvus: Brasiilia
Vanus: 28
Sünnikuupäev: 03/06/1977
Sünnikoht: Guarulhos(Bra)
Pikkus: 1.83
Kaal: 77kg
Positsioon: Keskkaitse
Number: 3

Hooaeg Klubi Ül.sum. Mänge Väravaid
2004-05 Lyon 4,1mil 33 3
2004 Gruzeiro 13 1
2003 Gruzeiro 29 3
2002-03 Leverkusen Laen 6 0
2002 Gruzeiro 25 3
2001 Gruzeiro 19 3
2000 Gruzeiro 22 3
1999 Gruzeiro 18 0
1998 Corinthias 15 0
1997 Corinthias 10 0
1996 Corinthias 0 0
1995 Corinthias 2 0

edit:krt need mängud ja värgid läksid kokku
kui midagi veel leian panen kirja

Jasper
31.10.05, 20:00
thnx! aga vanuse suhtes on milani foorumisse tulnud andmed et synnikuupäev on 30 Dec 1975 :confused: hetkel usun siiski sinu andmeid aga igaks petteks võid mingi lingi anda!

17
31.10.05, 20:06
Algselt postitas Jasper

thnx! aga vanuse suhtes on milani foorumisse tulnud andmed et synnikuupäev on 30 Dec 1975 :confused: hetkel usun siiski sinu andmeid aga igaks petteks võid mingi lingi anda!
Lyoni kodulehelt pärinevad Mihkli andmed, seega peaks vist õiged olema;)

Zaeka
31.10.05, 20:08
ma arvan ka et mu andmed on kindlad,2-hest klohast sai vaadatud

Cris (http://olweb.fr/fr/equipes/joueurs/8299.html)

Jasper
31.10.05, 20:21
yep seal ka juba jõuti järeldusele et sinul(kelle sõnakandja tolles foorumis olin mina) on õigus. tgelt tahaks isegi nooremat meest nii et jäägu sinna ja tehku siis mehetegusid kui võistkonda nii hästi sobib ja team esineb põhimõtteliselt samal tasemel milaniga.

Zaeka
01.11.05, 17:49
meie tänast mängu ei näe kuskilt jah :( ? striimist ma mõtlen,viasat ei näita nagunii

Zlatan
01.11.05, 22:01
Lyon on juba 0:1 taha jäänud, ega kerge pole seal Kreekas mängida kah.

Zaeka
01.11.05, 22:30
Seis on 44. minutiks 2-1 Lyoni kasuks :P
41. Junino Karistuslöögist :P ja 44. Carew
:õnnelik: :õnnelik:

E: Diarra 55. miutil 3-1

Nüüd võib vist edasipääasus üsna kindel olla :)

E2: 57.Carew nüüd võib vist enam kui kindel olla ;)

Jasper
02.11.05, 10:28
iga team kus john carew väravaid lööb peab olema ikka väga hea. õnnitlused.

Zaeka
02.11.05, 17:43
Äitäh :P

Loodame et milan grupi võidab ikka muidu saab esimeses knokaut raundis kohe pähkli vasta :)

Jasper
02.11.05, 17:49
selline milan nagu eile pole mingi pähkel vaid võib intertotot mängida samal ajal kui lyon teisi gigante cl-is materdab.

Zlatan
03.11.05, 07:47
hetke euroopa parim klubi? cl võitja 05/06 :P loodame siiski, et mitte :kaval:

Zaeka
05.11.05, 20:14
Algselt postitas Zlatan

hetke euroopa parim klubi? cl võitja 05/06 :P loodame siiski, et mitte :kaval:

Cli võitja kindlasti ja euroopa parim klubi ka ;)

Toulouse 0 : 1 Lyon
9\' Sidney Govou

Meil oli ikka sitaks õnne ja peab tänama ka kupeed.:põnn:

freeman
14.11.05, 20:39
Krt juninho on ikka soe vend

valma
14.11.05, 21:52
Juninho värav Ühend Emiraatidele oli hea; muidugi karistuslöögist.

Zaeka
14.11.05, 21:56
Ja Fred sai ka kaks tabamust kirja brasside eest :silm4:

Zaeka
19.11.05, 23:06
Lyon 2:1 Troyes
28\',77\' Cris

21\'Nivet

järjekordne võit,nüüd tuleb real ka kotti pista :lahe:

golo
20.11.05, 01:25
prantsumaa ainuliider hetkel jah....tugev

Zaeka
24.11.05, 01:59
real madrid 1:1 Lyon
41\'guti

72\' Carew

nüüd siis grupivõit käes ja täie hooga edasi :deemon:

midagi rohkem kirjutada ei viitsi.
head ööd

marcello
24.11.05, 03:08
Carew jäi päris tihti üksi ette rügama ja kui abi kohjale jõudis oli pall ära võetud juba.Aga koll oli mega,väike ninanips staarikestele...
Ahjaa,midagi ei ole teha,Becks on endiselt üks parimaid tsenderdajaid maailmas:silm4:

Zaeka
26.11.05, 23:12
Nice 1 : 1 Lyon
22\' Bagayoko

75\'Sidney Govou

Jätkus taas kaotusteta seeria mis koduses liigas on kasvanud kuuteistkümne mänguni.
Viimased mängud liigas midagi imelist ei ole olnud ja egas see kaotus ei ole kaugel,kunagi peab ta ju tulema

Zaeka
03.12.05, 20:21
Lyon 2:0 PSG
5\' Fred
90+3 Carew

Mäng kulges Lyoni dikteerimisel.Psg-l olid üksikud võimalused esimesel poolajal kontratest:
Coupet\'i tõrje jalgadega Pauleta löögist ning kui Cris viimasel sekundil spagaadiga Pauleta läbimineku takistas.
Lyon seevastu oli täielikult sõiduvees,juba 5-ndal minutil lõi Fred paremlt äärelt tulnud tsenderdusest efektselt üle puusa 1-0.Väga lähedal väravale oli ka Juninho,kelle karistuslöök 10-20cm ristnurgast mööda lendas.
Teisel poolajal ei lasknud Lyon Psg-l praktiliselt midagi korda saata,ainult 1 olukord,kus keskkaitse palli joonelt minema lõi.
Lyoni oli hea võimalus teisel poolajal eduseisu kasvatada kui Juninho peale oma efektset läbimurret palli posti põrutas.93.-ndal minutil lõi Carew karistusala joonelt seisuks 2-0.
Lyoni kaotusteta seeria jätkub ning loodame et esimest kaotust ei tule veel niipea.

Zaeka
06.12.05, 23:57
Lyon 2:1 Rosenborg
33\'Benzema
90+3\'Fred

68\'Braathen

Noored said ka oma võmaluse,hea et võit lõpuks ikka koju tuli :)

Edit:Highlights (http://s64.yousendit.com/d.aspx?id=02LNZDB8YOX0127TOPLALJSKOO)

Zaeka
11.12.05, 14:20
Täna tuleb siis üliraske mäng Saint-Etienne\'ga.Vigastusega jäävad kõrvale Malouda,Berthod ja Abidal.Lisaks liikus Pierre-Alain Frau laenuga hooaja lõpuni Lensi.
Eeldatav algkooseis: Coupet,Diatta,Caçapa,Cris,Réveillère,Diarra,Juninh o,Tiago Mendes,Govou,Carew,Wiltord
Lyoni juhtkond on ka kaevanud FIFA kohtusse seoses Abidali vigastusega mis ta sai mängus Prantsusmaa-Costa Rica.Põhjuseks mängijate vabastamise sundimine seoses rahvuskoondiste sõprusmängudega.Summaks oli vist miljon eurot.

Mängu näitab ka Viasat Sport 2

Edit:Liikus jah,oh mind lolli :kurb9:

Zaeka
11.12.05, 23:56
Saint Etienne 0-0 Lyon

Suhteliselt võimalustevaene mäng.100% väravavõimalusi vist kummalgi poolel ei olnudki.

Seeria jätkub :kaval:

ethan
12.12.05, 00:12
Algselt postitas Zaeka
Lisaks liikus Pierre-Alain Frau laenuga hooaja lõpuni Nantes\'isse.

Frau liikus siiski Lens\'i :)

Kõiksugu prahti nagu mängukavad lendas täna palju mängijate suunas! Aga jah, ega nii suurtel derby\'del palju võimalusi tekigi, liiga tähtis mäng :õnnelik:

gamer
12.12.05, 06:56
Algselt postitas Zaeka

Saint Etienne 0-0 Lyon

Suhteliselt võimalustevaene mäng.100% väravavõimalusi vist kummalgi poolel ei olnudki.

EGa ikka oli küll, korra sattusin kanaleid klõpsides mängu nägema ja sel hetkel päästis Lyoni VV mehed väravast.

Zaeka
12.12.05, 07:23
Algselt postitas gamer

Algselt postitas Zaeka

Saint Etienne 0-0 Lyon

EGa ikka oli küll, korra sattusin kanaleid klõpsides mängu nägema ja sel hetkel päästis Lyoni VV mehed väravast.

Njh,võibolla ma käisin kuskil :sega10:
Meelde tuli,oli küll

_manutd_
12.12.05, 17:38
Kuna United on väljas, siis loodan et Lyon võidab CL-I . Kõige sümpaatsem klubi preagu CL-s ;)

valma
15.12.05, 22:06
You can say that again.

Zaeka
16.12.05, 16:18
Mjaa vastaseks PSV, kelle võimeid kindlasti ei saa alahinnata, lootused on muidugi suured.
Loodame muidugi et eelmise aasta saatus ei kordu.

Meeldiv on ka see et Lyoni kodulehekülg on äsja muutunud palju mõnusamaks,samas inglise keelt ikka ei ole.:kulm:

EgoTrip
16.12.05, 21:58
see on jah natuke jama

golo
16.12.05, 23:09
jah..mäng iseenesest meistriteliigas on põnev,...suht tasavägine värk...elame ja näeme

Zaeka
17.12.05, 00:01
Lyon 1 : 3 Lille
69\' Sidney Govou

9\' Odemwingie
62\' Debuchy
70\' Dumont

Juhtus see mis ükskord juhtuma pidi,mängu ei näinud kuna leidsin pildi alles lõpus.
Väravad nägin küll ära,aga midagi eriti suurt sealt välja ei lugenud.Nõme:kurb4:

Zaeka
17.12.05, 13:23
Lyoni uut kodulehte peab jälle kiitma (http://www.olweb.fr/index.php?lng=fr&m=923&pid=108001),Highlightid

Võimalusi oli ja mitte vähe.2 debiilset otsust kohtuniku(de) poolt.Esimesel korral lendas Tony Silva karistusalas Carewile jalgadesse, kuid kohtunik näitas hoopis Carewile kollast.Teine olukord samamoodi arusaamatu,Silva tuleb Juninho karistuslööki üle oma mehe ära noppima,pallini ta muidugi ei ulatu ja Wiltord saadab palli tühja väravasse, aga ei, taaskord tegid Lyoni mehed midagi valesti ja vilistati viga.Govou värav oli muidugi meistriklass.

timo89
17.12.05, 14:24
Kahju küll, et lyon kaotas, aga Lille väravad olid ikka päris head. Esimene värav oli SUPER:

valma
17.12.05, 14:47
Kohtunik polnud just kõige parem.

lyoni fänn
17.12.05, 14:48
ma arvan et lyon sakib täiega. Kui Gerard Houllier poleks treeneriks tulnud kopitaks lyon tabeli keskpaigas. Klubil pole mingit erilist ajalugu. Nad on psüühiliselt üli nõrgad ja mingi CL võitmisest küll siin juttu ei saa olla. Ei löö see juninho ka kõiki karistuslööke sisse ja üksinda ei tee seal midagi ära. Carew vana paks ei jõua liigutadagi, ei hiilga ta ka peamängug, vastupidiselt ibrahimovitsile. ainus norm mängija lyonis on sidney govou, aga ta on nii väike et massiga lükatakse ära. Kaitse on ka pask, lille lõi 3 kolli, siis ei saa ju mingist tipptasemel kaitsest rääkidagi.

Zaeka
17.12.05, 14:56
Algselt postitas lyoni fänn

ma arvan et lyon sakib täiega. Kui Gerard Houllier poleks treeneriks tulnud kopitaks lyon tabeli keskpaigas. Klubil pole mingit erilist ajalugu. Nad on psüühiliselt üli nõrgad ja mingi CL võitmisest küll siin juttu ei saa olla. Ei löö see juninho ka kõiki karistuslööke sisse ja üksinda ei tee seal midagi ära. Carew vana paks ei jõua liigutadagi, ei hiilga ta ka peamängug, vastupidiselt ibrahimovitsile. ainus norm mängija lyonis on sidney govou, aga ta on nii väike et massiga lükatakse ära. Kaitse on ka pask, lille lõi 3 kolli, siis ei saa ju mingist tipptasemel kaitsest rääkidagi.

Väga asjalik ülevaade

timo89
17.12.05, 14:57

Mingi mõte selles jutus isegi on.

Zaeka
17.12.05, 14:59
Algselt postitas timo89

Mingi mõte selles jutus isegi on.

Nagu näiteks?

lyoni fänn
17.12.05, 15:00
irw, see mu isiklik arvamus mitte ülevaade. No krt sellistes mängudes nagu lyon lille ei lööda 3. väravat ühte puuri ja see näitab seda et prantsuse liiga on nõrk.

timo89
17.12.05, 15:03
Algselt postitas Zaeka
Nagu näiteks?

Aga palun: Kui Gerard Houllier poleks treeneriks tulnud kopitaks lyon tabeli keskpaigas. Klubil pole mingit erilist ajalugu.Kaitse on ka pask,.....

Zaeka
17.12.05, 15:03
Igal meeskonnal on halbu mänge,mängigu ta Albaanias või Hispaanias.3 värava sisselaskmine Lillelt küll Lyoni taset ega Prantsuse liiga nõrkust ei näita.

Algselt postitas timo89

Algselt postitas Zaeka
Nagu näiteks?

Aga palun: Kui Gerard Houllier poleks treeneriks tulnud kopitaks lyon tabeli keskpaigas. Klubil pole mingit erilist ajalugu.Kaitse on ka pask,.....

Kust selline jutt et Houllieri mitte tulekuga Lyon tabeli keskpaigas kükitaks,Lyon muide on võitnud viimased 4 korda Le Championati järjest ilma Houllierita,Houllier on hea treener aga see jutt on absurd.Kaitse pask?Seda ütlete viimase mängu kohta?13 väravat 19 mängus teeb
0,6 väravat ühes mängus.Oled Lyoni ajalooga kursis?

timo89
17.12.05, 15:04
Algselt postitas Zaeka

Igal meeskonnal on halbu mänge,mängigu ta Albaanias või Hispaanias.3 värava sisselaskmine Lillelt küll Lyoni taset ega Prantsuse liiga nõrkust ei näita.

Ega jah, see viimane mäng polnud Hispaania liiga moodigi.

lyoni fänn
17.12.05, 15:06
Miks ta ei näita siis. Halvad mängud võidetakse 1-0 või midagi taolist. Sellised klubid lähvad paari hooaja möödudes põhja nt porto. Seda jama küll ära tule ajama et prantsuse liigat võiks võrrelda premiershipi või la ligaga

Zaeka
17.12.05, 15:20

Miks ta ei näita siis. Halvad mängud võidetakse 1-0 või midagi taolist. Sellised klubid lähvad paari hooaja möödudes põhja nt porto. Seda jama küll ära tule ajama et prantsuse liigat võiks võrrelda premiershipi või la ligaga

Pole kuskil võrrelnud Prantsuse,Iglise ega Hispaania liigat.
Lyon ei ole mingi ühehooajaline sähvatus nagu seda oli Porto, kes peale Meistriteliiga võitu 80% oma meeskonnast maha müüks.

lyoni fänn
17.12.05, 15:27
Too välja kindlad argumendid, et lyon pole ühe hooajaline superklubi. Sina ega mina ei tea miks porto oma staarid maha müüs, sa ei tea ka seda mis võib juhtuda järgmisel või ülejärgmisel hooajal lyoniga. Selles on lyoni ja nt liverpooli või barca vahe.

Zaeka
17.12.05, 15:40

Too välja kindlad argumendid, et lyon pole ühe hooajaline superklubi. Sina ega mina ei tea miks porto oma staarid maha müüs, sa ei tea ka seda mis võib juhtuda järgmisel või ülejärgmisel hooajal lyoniga. Selles on lyoni ja nt liverpooli või barca vahe.

Kas sa tead mis järgmisel hooajal võib juhtuda Barca,Chelsea või ükskõik millise teise suurklubiga?
Mingeid argumente ei ole vaja,ma tean et Lyonist ei saa Prantsuse liiga tabelikeskmikku ega
ka peksupoissi CL-is ei järgmisel ega ka ülejärgmisel hooajal.

2mSööt3mMööda
17.12.05, 15:41
Lyoni fänn, mida sa lahmid siin huupi. räme tarkpea

lyoni fänn
17.12.05, 15:46
Vaata zaeka, barca on läbi aegade olnud klubi kes on euroopas mänginud ja seal oma nime teinud. Et saada selliseks nagu barca peab proovima erinevaid variante klubi juhtimisel treenimisel jms, selles suhtes on lyon veel täiesti mähkmetes. Selline klubi nagu barcelona ei saa põhja minna, vastupidiselt lyonile. Sul on hea näide võtta porto puhul. lyonist võib väga lihtsalt saada keskmik saada ja sealt on tal väga raske jälle tippu tõusta. Kui Barca oleks ühe hooaja keskmik siis sellest pole midagi, sest maine teeb oma töö.

lyoni fänn
17.12.05, 15:49
mida sa daywalker plõksid, ma räägin nii nagu ma olen näinud viimase 10 aasta jooksul euroopa jalgpallis

Zaeka
17.12.05, 15:54

Vaata zaeka, barca on läbi aegade olnud klubi kes on euroopas mänginud ja seal oma nime teinud. Et saada selliseks nagu barca peab proovima erinevaid variante klubi juhtimisel treenimisel jms, selles suhtes on lyon veel täiesti mähkmetes. Selline klubi nagu barcelona ei saa põhja minna, vastupidiselt lyonile. Sul on hea näide võtta porto puhul. lyonist võib väga lihtsalt saada keskmik saada ja sealt on tal väga raske jälle tippu tõusta. Kui Barca oleks ühe hooaja keskmik siis sellest pole midagi, sest maine teeb oma töö.

Maine ei tõsta klubi tippu, tõstab treener ja mängijad.Ma ei leia miks peaks Lyonil raskem olema madalseisust välja tulla kui Barcal ja üldiselt ma ei viitsi Sinuga enam vaielda, nagunii me kaugemale ei jõua kui järgmisele leheküljele.

2mSööt3mMööda
17.12.05, 16:03

mida sa daywalker plõksid, ma räägin nii nagu ma olen näinud viimase 10 aasta jooksul euroopa jalgpallis
sa asjapulk räägi mulle sellest Porto põhjas käimisest parem.
Ja prantsuse liiga nõrkust näitab see, et Lille lõi kolm väravat Lyoni võrku? no mida fakki sa ajad? Miks ei peaks suutma Lille sugune meeskond lüüa kolme väravat Lyonile?
Viik ja võit manu üle CL\'is on ka mingi näitaja.

lyoni fänn
17.12.05, 16:14
Sellistes mängudes nagu lyon ja lille, kes on liiga tipud ei tule skooriks 3-1. nt premiershipis chelsea ja manu mängus oli skoor 1-0, see näitabki seda et prantsuse liigat ei anna võrrelda hispaania ja inglise liigaga.

Zaeka
17.12.05, 16:16

Sellistes mängudes nagu lyon ja lille, kes on liiga tipud ei tule skooriks 3-1. nt premiershipis chelsea ja manu mängus oli skoor 1-0, see näitabki seda et prantsuse liigat ei anna võrrelda hispaania ja inglise liigaga.

absurd.Barca 3-0 Real Madrid ja see näitab et...

lyoni fänn
17.12.05, 16:18
Pikaaegna maine tõstab fännide arvu ja see võrdub klubi käekäiguga. barca ja real on classico ja reali vorm on viimastel aegadel mitte väga hea. real sai olympiakose käest lutti, lille omakorda pistis manu kotti.

Zaeka
17.12.05, 16:26

Pikaaegna maine tõstab fännide arvu ja see võrdub klubi käekäiguga. barca ja real on classico ja reali vorm on viimastel aegadel mitte väga hea. real sai olympiakose käest lutti, lille omakorda pistis manu kotti.

Ei leia vahet kas mäng on classico või mitteclassico.Milaano derby seis jäi 3-2 ja siis.Real sai Olympiacose käest kotti,so what(kooseisu mäletad?)..Mingi mänguseis ei näita ühegi liiga taset.

lyoni fänn
17.12.05, 16:31
ma ei ütlegi et näitab liiga taset, see näitab klubi taset.

2mSööt3mMööda
17.12.05, 16:32

Kas sa kunagi sellist asja oled märganud, et kui mängus lüüakse väga vara värav, siis muutub mäng avatumaks. Kaotusseisu jäänud meeskond peab mingis faasis hakkama võtma riske kaitse arvelt, et sellest seisust välja tulla. Kuna Lille suutis skoorida juba 8ndal minutil siis vb seal mängus midagi sellist ka juhtus.
Ja see Chelsea 1-0 on mingi näitaja nüüd? Chelsea teeb iga lambikaga 1-0 seise. Ja sinu idiootse teooria järgi peaksin ma nüüd Seria A\'st mingeid järeldusi tegema hakkama kuna Inter Milan ja AC Milan mäng jäi eelmine nädal ju 3-2? wtf??? 5 väravat???
ja ootan ka sinu ülevaadet Porto põhjas käimisest...

lyoni fänn
17.12.05, 16:35
3-2 võrdub sama mis 1-0 üldpildis. lyon võib teie arvates mingi utoopika olla, aga oleme ausad lille ownis teda täielikult. Tippklubide omavahelistes mängudes ei owni ükski osapool teist. liiga taset näitab see et lille ownis lyon samamoodi kui ta ownib liiga keskmikke.

Zaeka
17.12.05, 16:38

3-2 võrdub sama mis 1-0 üldpildis. lyon võib teie arvates mingi utoopika olla, aga oleme ausad lille ownis teda täielikult. Tippklubide omavahelistes mängudes ei owni ükski osapool teist. liiga taset näitab see et lille ownis lyon samamoodi kui ta ownib liiga keskmikke.

Mida ta ownis?Mängu nägid?Mänguseis oleks vabalt võinud olla 3-3,siis ta ei oleks sinuarvates owninud?

lyoni fänn
17.12.05, 16:39
Tra ära hakka mulle mingeid mängu elemente selgeks tegema, ma vaatan mängu üldpilti. Mul pole mingit teooriat, ma räägin nii nagu ma asjast arvan, kui see sulle pinda käib siis ära loe. Porto põhjas käimisest on palju fakte kui sa oled nii noob et neid üles ei leia siis tee endal isiklik newbie foorum

Zaeka
17.12.05, 16:41
Ainuke noob ma leian, et oled sina.

2mSööt3mMööda
17.12.05, 16:42

Porto põhjas käimisest on palju fakte kui sa oled nii noob et neid üles ei leia siis tee endal isiklik newbie foorum

too välja palun ja peale seda võiksid tagasi oma cs\'i (panin täppi?) mängima minna ja mitte kunagi nii lolli jutuga tagasi tulla.

Jeti88
17.12.05, 16:55
Ma ei saa aru miks ta nimi \"Lyoni fänn\" on?:oih:

Jeti88
17.12.05, 17:05
Selline klubi nagu barcelona ei saa põhja minna

oi ja kuidas veel võib, paari aasta tagune Fiorentina näide peaks näitama kuidas suurklubi võib mõneks aastaks täielikult pildilt ära kaduda. Tänapäeval ei sõltu klubi käekäik enam ainult mängutulemustest.

Zaeka
08.01.06, 18:52
Pistsime karikas kotti Ligue 2 keskmiku Grengoble.Karikas ,mis Gerard Houllieri arvates peaks üks selle hooaja eesmärkidest olema .

väravalööjad ka
23\' Karim Benzema
30\' Karim Benzema
50\' Mahamadou Diarra
76\' Ben Arfa

Zaeka
12.01.06, 14:52
Hilise Govou iluväravaga 14 punktiga tabelis ees. Juninho sai taas hakkama paari ilusama karistuslöögiga, millest 1 tabas posti. Jällegi lasime liigagi varakult vastased ette. Noore kaitsja Clerci liialt halvast söödust oleksime võinud lasta sisse veel teisegi värava, kuid kaitse jõudis viimasel hetkel karistusalasse söödetud palli vahelt võtta. Tiago värav oli Govoui hea töö palli võitmiseks ja Wiltordi hea sööt. Teine värav tuli peale Marseille kaitsja ebaõnnestunud puhtakslööki mille Gouvou ilusti õhust Barthezi seljataha virutas.
Järgmine mäng on laupäeval võõrsil Nancyga.

oku
12.01.06, 19:38
See oli väga magus võit. Panin pappi selle peale, et Lyon kaotab poolaja, aga võidab mängu. Koefitsent oli muide 20,00. Arvake, kas ma andsin televiisoris rõõmustavale Govoule musi :)

Zaeka
14.01.06, 20:27
Üsna kehv mäng oli, mul slideshow.Aga eks kooseis ei olnud ka just kõige tugevam ja tähtis siiski et tuli kolm punkti. Benzema jättis taas väga hea mulje ja just tema söödust lõi Cacapa
värava.Süda jättis kaks lööki vahele kui Nancy mees karistusalas pikali lendas ja endalegi tundus et seal oli viga, kuid kui mu pildiraamat olukorda lähemalt näitas tundus asi teistmoodi.Lõpueel sai Fred hakkama ilusa pealöögiga, mis latist sisse lendas ja võidu kindlustas.

Zaeka
22.01.06, 23:42
Esimesel poolajal oli mäng superkena, Wiltordi-Diarra värav oli ka kena,teine poolaeg ei olnud ka midagi hullu aga mida võib teha üks debiil, tuua 1-0 eduseisus vasakkaitsja asemele puhta ründaja ja mine mängima viimast kuradi viiteteist minutit kolme kaitsega.Nii loll ei anna olla lihtsalt mida kuradit ta mõtlema pidi.Viigivärav \'89 minutil.

Vahetused sellised:
Malouda sisse - Carew välja ,tähendas seda et Wiltord läks üksi ette
Pedretti välja- Tiago sisse ,lihtsalt pooliku vahetus
Berthod välja -Fred sisse ,no ma lihtsalt ei saa

:viha: :viha:

Jaan
23.01.06, 08:27
Algselt postitas Zaeka

Esimesel poolajal oli mäng superkena, Wiltordi-Diarra värav oli ka kena,teine poolaeg ei olnud ka midagi hullu aga mida võib teha üks debiil, tuua 1-0 eduseisus vasakkaitsja asemele puhta ründaja ja mine mängima viimast kuradi viiteteist minutit kolme kaitsega.Nii loll ei anna olla lihtsalt mida kuradit ta mõtlema pidi.Viigivärav \'89 minutil.

Selline küsimus OL fännidele. Et kas korrektne on öelda, et edu tuleb a) tänu või b) vaatamata GH kohalolule?

Zaeka
23.01.06, 14:24
Algselt postitas Jaan
Selline küsimus OL fännidele. Et kas korrektne on öelda, et edu tuleb a) tänu või b) vaatamata GH kohalolule?

Mul enne eilset mängu ei olnud tema absurdsest loogikast aimu. Ma ei oska seda täpselt öelda kas edu tuleb tänu temale või mitte aga ma kaldun arvama, et pigem see \"b\" variant.

Zaeka
26.01.06, 22:46
Hea uudis!
Kaitseprobleemid on arvatavasti lahendatud. Oleme endale hankinud Patrick Mülleri, leping sõlmiti 2,5 aastaks.Üleminekusumma oli väidetavalt 3 millionit eurot.
Müller mängis Lyonis ka 2000 a. - 2003/04 hooajani.Võib mängida nii kesk-kui ka paremkaitses ning ka kaitsvat poolikut. Igatahes väga hea uudis, vähemalt me ei ostnud mingit Glen Johnsonit, kellest vahepeal kuskil juttu oli.

EgoTrip
26.01.06, 22:49
ma siin lugesin jah seda uudist ja mõtlesin, et mis point
müller ju mängib lyonis.
aga näed, juba ammu enam ei mängi
kus kohast ta siis tuli?

Zaeka
26.01.06, 22:53
Baselist tuli, kui Lyonist lahkus viibis ta ühe hooaja Mallorcas kus ta vist ühtegi mängu ei teinud.(Selles viimases väites ei ole ma absoluutselt kindel.)

Zaeka
29.01.06, 22:10
Suurepärane jalgpalliõhtu on rikutud!
Ei saanud sellest Lyoni kodulehe uudisest aru kas tänu vihmadele või on tänu vihmadele Stade Louisi uue muruga midagi lahti.Igatahes väga jama värk küll.

Zaeka
01.02.06, 22:23
Coupe de France-s Ajacciolt 2-1 võit lisaajal. Mängu ei näinud seega midagi tarka öelda ei ole.

Kooseis näitab seda et üsna tõsiselt me seda võtame, tegelikult treble oleks üsna kena ju.
Coupet - Réveillère (Clerc ), Cris , Müller , Monsoreau , Clément , Tiago , Juninho , Carew , Malouda , Fred.
Väravad \'105, \'113 Crisilt ja Govoult.
Kuramuse Revelliere olevat ka vist vigasena väljakult ära tulnud, loodame et midagi tõsist siiski ei ole.

Zaeka
05.02.06, 23:58
0-0 viigist enamat Bordeaux\'i vastu ei suudetud, mäng oli samuti üsna loid. Palli küll hoiti aga midagi sellega teha ei suudetud. Esimesel poolajal oli paar poolikut võimalust kuid teisel poolajal ei suudetud midagi korda saata, parimaks võimaluseks oli Crisi säärekõks Juninho karistuslöögist mille väravaht tõrjus. Igatahes pole sellise mänguga Meistrite Liigas küll midagi erilist teha.

Edit: Lattilöögi ma muidugi magasin maha :)

Mõnuagent 007
07.02.06, 15:44
Algselt postitas Zaeka

0-0 viigist enamat Bordeaux\'i vastu ei suudetud, mäng oli samuti üsna loid. Palli küll hoiti aga midagi sellega teha ei suudetud. Esimesel poolajal oli paar poolikut võimalust kuid teisel poolajal ei suudetud midagi korda saata, parimaks võimaluseks oli Crisi säärekõks Juninho karistuslöögist mille väravaht tõrjus. Igatahes pole sellise mänguga Meistrite Liigas küll midagi erilist teha.

Edit: Lattilöögi ma muidugi magasin maha :)

Bordeaux vastu vedas Lyonil jubedalt sügisringis. Minu mäletamist mööda jäeti Brodeaux\'le 2-3 kindlat pennalt andmata. Mäng ise lõppes vist 1:1.

Aga see 0:0 oli igav.. väga igav. Lattilöök oli tore jah, kuid pall maandus ikka selgelt väravajoonest väljaspool.
Miks Carew ei mängind? vigastatud?

Zaeka
07.02.06, 16:33
Vigastusest ma ei ole midagi kuulnud, Carewil peaks 5 kollast täis olema ehk sellest siis.
Küll aga lonkas mängust minema Monsoreau ja peaks poolteist kuud eemale jääma, järelikult ka PSV mängudest. Õnneks peaks selleks ajaks Berthod vigastusest paranenud olema ja ka Diatta ANC-lt tagasi.

Zaeka
11.02.06, 20:09
Kaitse oli ikka jube, samamoodi rünnak.Carew oli jube. Cacapast,Revellierist ja Abidalist on suur puudus. Õnneks päästis Wiltord kauni kauglöögiga, kuid ega temagi mäng hea ei olnud, üldiselt mängis terve meekond sitasti. Vedas et punkti kätte saime.
Loodame et need paar kehva mängu tavaks ei saa.

Zaeka
20.02.06, 23:43
Mehed homseks kohtumiseks:
Coupet, Vercoutre - Abidal, Clerc, Cris, Diatta, Müller, Berthod - M.Diarra, Clement, Juninho, F.Malouda, Pedretti, Tiago, Ben Arfa - Benzema, Carew, Fred, Govou, Wiltord

Vigastatud on Cacapa, Reveillere ja Monsoreau

Algkooseis võiks olla midagi sellist:
Coupet-Clerc,Cris,Müller,Abidal-Govou,Diarra,Juninho,Tiago,Malouda-Carew

Raske mäng, kaitse on vigastustest liialt räsitud et puuri puhtana hoida.Tahaks loota et 2-1, kuid kardan hullemat.

Üritan lõpuks Nantese mängu ka ära vaadata mis mul une tõttu ei ole siiamaani õnnestunud.

Zaeka
21.02.06, 22:44
Kurta eriti ei saa. Alguses oli kaitse natuke rabe aga õnneks mitte midagi hullu.Midagi ikka oli tegelikult, Müller kurask lasi esimestel minutitel Venegoori täiesti vabalt
löögile, Coupet küll päästis, õnneks. Psv kaitsegi eksis üsna jõhkralt 2-3 korda, midagi üliothlikku siiski mitte. Carew pääses korra väga tervalt löögile, löök lendas pooleteist meetri võrra väravast mööda muidu oli ta suht hästi Alexi poolt kinni võetud ja eriti vabalt liigutada ei saanudki, kui siis ainult äärtel. Alexi karistuslöögi ajal jäi hing kinni, oleks 30 senti allapoole lennanud poleks Coupetil midagi teha olnud. Parimad meie poolelt Malouda, Diarra ja Govou. Jääme väravat lootma.
Kurat peavalu segab üsna jõudsalt vaatamist :(

Zaeka
21.02.06, 22:49
Oota mida, Cris välja Wiltord sisse. Ma ei saa nüüd sellele küll mitte kuidagi pihta.

Edit: Ilmselt Crisil siis tõesti midagi viga. Järelikult Malouda vasakkaitsesse ja Abidal keskele.

Zaeka
21.02.06, 23:41
Enne Govou punast oli kõik absoluutselt kontrolli all. Juninho karistuslöök puhas Gomese praak. Kone tühja väravasse mitte sisse saamine oli mäng jubedaim ja õnnelikum hetk.
Govou teenis mõttetu punase, sealt oleks saanud lihtsa veaga rünnaku ära võtta. Aga Psv ei ole sümpaatne meeskond, peale Coupet vigastust lõi Diarra palli auti, Psv otsustas muidugi mitte palli tagasi anda ning pikk aut karistusalla. Mängigu sa meistrite liiga finaalis või mudaliiga sõpruskohtumises, mäng olgu aus. Pea jubedalt valutab rohkem ei suuda kommenteerida.

SUPER.

timo89
22.02.06, 10:24
Aga juninho karistuslöök oli tegelt super ikka!

Zaeka
22.02.06, 13:25
Teiskordsel vaatamisel tundus jah et pall langes kuidagi kahtlaselt.

Link kah (http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=JuninhoPSV.zip)

Zaeka
26.02.06, 02:29
Täiesti uskumatu 1-4 kaotus Rennes\'ilt. Rünnakul ei suudetud absoluutselt mitte midagi luua, ainus kes midagi üritas oli vahetusest sekkunud Govou, kuid tema tahtest jäi väheks. Ainus värav löödi ebaõiglaselt antud penaltist ja kaitses oldi uskumatult loiud. Sellise mänguga jääb PSV kohtumine Meistrite liigas selle hooaja viimaseks. Ja egas see liigatiitegi niivõrd kindel ole.

PS. Fred palun ära daivi.

Saarlane
26.02.06, 09:17
Hmm. Tavaliselt on ju just Rennes selline meeskond olnud, kellel materjali on, kuid tappa saadkse ikka.:oih:

Zaeka
08.03.06, 21:18
Koosseis:
Coupet-Clerc,Abidal,Cris,Müller-Wiltord,Malouda,Juninho,Diarra,Tiago-Carew

Keskväli on korras ja karta eriti midagi ei ole, Clerc on väga hästi hakkama saanud, asi mida karta on Alexi karistuslöögid.Vastukaaluks viimane Juninho iludus. (http://rapidshare.de/files/14710190/Juninho_vs_Ajaccio.wmv.html)

Kuradi viasat, peab streami peale lootma seekord.

Zaeka
08.03.06, 22:46
Mäng tehtud, peale Cocu punast oli selge et PSV siit ilma jumala abita midagi ei päästa.Lyon on olnud igas aspektis PSV\'st parem. Ühesõnaga võiks magama minna juba teades et 1-2 väravat tuleb juurde, PSV ei ole suutnud korda saata midagi enamat ühest Farfani läbiminekust mille Coupet ilusti jalgadega tõrjus. Nauditav mäng, Tiago kahe väravaga, Malouda imelise mängu ja värava eeltööga, Juninho kaunite söötude ja löökidega.

:kokk:

lyoni fänn
08.03.06, 23:27
65. mänguminut oli väga sündmusterohke kuna välja võeti just Carew ja teda tuli asendama üks tema meeskonnakaaslasi kui ka üks tema väga häid sõpru Chaves Guedes Fred, mis oli täiega tore.

Zaeka
08.03.06, 23:43
Mängisid umbes 11 mängijat-poole kohaga mustkunstnikku ja 10 mädanud aialippi. Rohkem kommentaare ei ole vaja. Igatahes tehti umbes 40 trikki ja igasuguseid asju veel. Punkti pani mängule Fredi elegantne värav ja veel elegantsem celebration lutiga.

Tõesti ma ei oska midagi muud öelda.

timo89
09.03.06, 06:20
Jah, eile oli Lyon PSVst totaalselt üle. PSVle ei antud mitte mingit võimalust.
/me ootab huviga kes loositakse lyon vastaseks.

Zaeka
09.03.06, 15:25
Ülimad emotsioonid möödas ja kainelt mängule tagasi vaadates ei oska ma ikka seda mängu kommenteerida, ei saagi vist kuidagi. Terve meeskond mängis isugaja laitmatult, loomulikult oli teise poolaja imemängus oma osa ka Cocu punasel, sest tundus et pärast Cocu lahkumist oldi juba alla antud. Statistika on ka muidugi meeldiv : löögid 17-4 ja pallivaldamine 57%-43% kusjuures PSV ei suutnud lüüa ühtegi lööki väravaraamidesse. Ainus halb asi oli mängu juures Juninho kollane mis tähendab talle veerandfinaali esimese kohtumise vahelejätmist.

Aga õnnesoovid Fredile kel enne mängima asumist ja värava löömist sündis tütar :)

Zaeka
10.03.06, 15:34
Milan veerandfinaalis siis, raske aga kindlasti võidetav. Eks näis, halba selles küll midagi ei ole, nagunii lõpuks peame ka tugevaimad alistama.

lyoni fänn
11.03.06, 21:03
Ma ei oleks nii kindel

timo89
12.03.06, 08:08
Eile tehti siis 4-0 Metzile sauna. Maluoda 2 väravat ja Carew ja Muller lisasid omalt poolt veel ühe!

Barcameez
16.03.06, 00:23
Carew ei olnud vist skoorind üle pika aja
hea mäng ikka lyonilt mängivad väga hästi:D
üks peamisi favoriite cl

Zaeka
20.03.06, 12:32
Liigavõit tikub vägisi ligemale :)
Bordeaux tegi Troyesega viigi ja nüüd on vahe juba 11 punkti.

0-4 võidumängu väravad :
0-1 Wiltord (http://redazer.free.fr/Videos/L1/31e/Buts/Sochaux_0-1_OL.mpg)
0-2 Pedretti (http://redazer.free.fr/Videos/L1/31e/Buts/Sochaux_0-2_OL.mpg)
0-3 Wiltord (http://redazer.free.fr/Videos/L1/31e/Buts/Sochaux_0-3_OL.mpg)
0-4 Malouda (http://redazer.free.fr/Videos/L1/31e/Buts/Sochaux_0-4_OL.mpg)

Jasper
22.03.06, 16:30
Nonii Zaeka, otsi nüüd Juninho eilne värav ka tesitele nautimiseks siia.

Zaeka
22.03.06, 17:01
Algselt postitas Jasper

Nonii Zaeka, otsi nüüd Juninho eilne värav ka tesitele nautimiseks siia.

Üritan leida, pole isegi veel näinud. Igasugused streamid ei tahtnud eile mul töötada.

skint
22.03.06, 17:12
Aga palun. (http://rapidshare.de/files/16094198/Lyon_-_Bastia_1-0_Juninho.mpg.html)

Windows Media Playeri jms-ga mul küll ei töötanud, ent alati avitab ju VLC.

Zaeka
22.03.06, 17:25
Ole sa tänatud

Jasper
26.03.06, 11:53
Lyon mängis siis viimase mängu Touluse\'ga viiki 1-1.
Milani foorumisse postitati selline link (http://redazer.free.fr/Videos/L1/32e/Resumes/OL-Toulouse.rar), kus peaks olema selle mängu parimad momendid rar failina. Line-upi täpselt kommenteerida ei oska. Govou ja Fred olid igatahes pingil aga ma ei tea kas nad ka põhimehed on Carewi ja Wiltordi ees. Ja mis Cacapaga on? Ta ka minule teadmata pingipoiss?

Zaeka
26.03.06, 15:16
Cacapa ravib veel vigastust, kolmapäevaks peaks olema valmis mänguks, samuti peaks kolmapäevaks tagasi olema Revelliere ja Monserau niiet kaitse on täies koosseisus,puudu ainult Berthod. Fred on tavaliselt alguses pingil, tuleb mängu umbes 60. minutil. Govou on tavaliselt esimene valik Wiltordi ees.

Zaeka
29.03.06, 21:09
Coupet-Clerc,Cris,Cacapa,Abidal-Wiltord,Tiago,Diarra,Pedretti,Malouda-Carew

Govoud on kahju pingil näha aga eks sekkub sedakorda vahetusest

Kahjuks tuleb tv3 videopealt nähtava mänguga sedakorda leppida.

hassan74
29.03.06, 21:21
Algselt postitas Zaeka

Minu andmetel soome kannab mängu otse üle

Zaeka
29.03.06, 21:51
Algselt postitas hassan74

Algselt postitas Zaeka

Minu andmetel soome kannab mängu otse üle

Ketrasin kanalid igaksjuhuks korra üle veel, ükskord nelonen ära võeti, tagasi teda enam ei ole pandud. Selle asemel topitakse igasuguseid \"lahedaid\" vene kanaleid.

Zaeka
30.03.06, 01:35
Vuhh, esimesed 20 minuti järel arvasin et Milanosse pole enam mõtet sõita, Cris oli oma paremate päevade hale vari, ääred lekkisid, Clercil on liialt vähe kogemust selliste mängudega. Õnn oli et Coupet 3 korda(vist) esimese 20 minuti jooksul suutis Schevchenko löögid tõrjuda. Edasi läks mäng aina ilusamaks, midagi üliohtlikku peale Bedretti karistuslöögi ei olnudki. Wiltord oli väga väga hea minu ootuste vastu, Bedretti oli ka üsna hea ja arvatavasti ta järgmises kohtumises ka Tiago asemel mängus on. Hoiti palli ja söödeti väga hästi kuni karistusalani kust enam mitte kuhugi ei jõutud, kindlasti mängis rolli ka Juninho puudumine. Mänguga üldiselt võib rahule jääda, aga Milanos kindlasti kaitse selliseid trikke teha ei tohi, õnneks on ka Revelliere arvatavasti Clerci asemel platsis. Ütleks et võimalused on 50-50.

don
01.04.06, 02:12
Algselt postitas Zaeka

Mängisid umbes 11 mängijat-poole kohaga mustkunstnikku ja 10 mädanud aialippi. Rohkem kommentaare ei ole vaja. Igatahes tehti umbes 40 trikki ja igasuguseid asju veel. Punkti pani mängule Fredi elegantne värav ja veel elegantsem celebration lutiga.

ega kellelgi juhuslikult selle värava videot pole ?

Jasper
01.04.06, 20:34
Algselt postitas don

Algselt postitas Zaeka

Videod->Meistrite liiga...seal peaks olema mingi kokkuvõte.

don
03.04.06, 18:34
Algselt postitas Jasper

Algselt postitas don

Algselt postitas Zaeka

Videod->Meistrite liiga...seal peaks olema mingi kokkuvõte.
Leidsin üles, tänud...

Zaeka
05.04.06, 00:26
kurvast perssest ei tule rõõmsat peeru või kuidas see oligi. igatahes carew võib kuskile mujale kaduda, wiltord rabab terve 90 minutit ja see kuradi tont ei suuda 25 minti ka jalgu maast lahti tõsta. ise keerasime kõik persse, väärinuks edasipääsu kuid sisimasoli koguaeg selline tunne et ta lõpuks ära lüüakse.

jumal pole mitte itaallane vaid ****.

http://pilt.postimees.ee/images/200607/1583b.jpg

lorenzo
05.04.06, 00:32
Algselt postitas Zaeka

http://pilt.postimees.ee/images/200607/1583b.jpg

vähemalt hea plakat!

Zaeka
05.04.06, 01:33
Peale enamvähem maharahunemist tuleb ehk ka mõistlikumat juttu. Iseenesest mängiti ju väga hästi, ainult see parem kaitseäär(Clerc siis), mees on selgelt liiga väikse kogemusega, Serginho tegi mis tahtis, Revelliere oli terve, no mille kuradi pärast ei võinud ta alustada.Wiltord on viimastes mängudes free rolega väga hästi hakkama saanud, mängis ka seekord hästi nagu ka Malouda, Juninho, Diarra, Cacapa jne. Carew oli sitt nagu ma juba mainisin. Väga meeldis see et kui keegi vastastest oma poolel palli sai oldi kohe tihedalt peal, tihti 2-3kesi, nii võideti väga palju palle. Esimene värav oli täielik lohakus, Juninho või kes iganes sööduga eksis väga mõttetult, värav tuli siis nagu enamus rünnakuid meie paremalt äärelt. Lollilt mängiti hea mäng maha aga no mis teha, Milan CL-i ei võida nagunii.

olegtoivo
05.04.06, 04:10
Kahju jah, 3-1 kohe üldsemitte ei ole õiglane tulemus. Milani poolt oli kohati täiesti jõledat söödupraaki ja näha oli, et Lyoni neegripoisid panid fitnessiga veterankaitsjatele ära. Latid, postid ja õnnelik Dida päästsid mitu korda Milani hullemast. Kuni Inzaghi sai krtteabmitmendatkorda väikse varba pallile vahele. Valdav enamus tema väravaid kuuluks ilmselt minu personaalsesse koledate väravate top kümnesse.
Kui suvel suudetakse olulisemaid mängijaid hoida, siis pakub Lyon kindlasti sama tugevat konkurentsi edasi.
Kuigi tegelikultt ei ütleks ära ühest Diarrast Arsenali rivistuses.

Jasper
05.04.06, 11:27
Algselt postitas olegtoivo

Kahju jah, 3-1 kohe üldsemitte ei ole õiglane tulemus. Milani poolt oli kohati täiesti jõledat söödupraaki ja näha oli, et Lyoni neegripoisid panid fitnessiga veterankaitsjatele ära. Latid, postid ja õnnelik Dida päästsid mitu korda Milani hullemast. Kuni Inzaghi sai krtteabmitmendatkorda väikse varba pallile vahele. Valdav enamus tema väravaid kuuluks ilmselt minu personaalsesse koledate väravate top kümnesse.
Kui suvel suudetakse olulisemaid mängijaid hoida, siis pakub Lyon kindlasti sama tugevat konkurentsi edasi.
Kuigi tegelikultt ei ütleks ära ühest Diarrast Arsenali rivistuses.
Aga Diarra värav oli muidugi ilus onje? Muuseas niisama värinaid tekitades on ka Milani temaga seostatud(mitte just kuigi tõsiselt aga lihtsalt).

olegtoivo
05.04.06, 15:24
Esimene värav oli pippol täitsa okoo. Aga need nn opportunistivärvad, selle hooaja CL pärl oli vist Bayerni vastu ja ega see teine ka ilusam polnud. Lihtsalt isiklik ebasümpaatia tema vastu, nagu tilk tõrva meepotis noh.

Zaeka
08.04.06, 23:04
Peale tänast 2-1 võitu ja Bordeauxi viiki on meil vaja võtta 7 punkti 6-st mängust juhul kui Bordeaux kõik järelejäänud mängud võidab, et tulla meistriks.

E: Mis kuradi moodi ma nii mööda sain arvutada, 2 punkti siiski. :D

Zaeka
11.04.06, 23:54
Koomikud raisk

Saarlane
12.04.06, 15:33
Ega mäng suurem asi ei olnud jah. Saadi siis Marseille´ilt Fench Cupis kenasti 2:1 tappa.

Mõnuagent 007
12.04.06, 15:36
Algselt postitas Saarlane

Ega mäng suurem asi ei olnud jah. Saadi siis Marseille´ilt Fench Cupis kenasti 2:1 tappa.
Lyoni poolt oli kindlalt parim üks äärekohtunikest, ma pole eales varem nii ühepoolselt valesti nägevat lipumeest

Zaeka
16.04.06, 00:23
Viies järjestikune tiitel on käes kuna Bordeaux kaotas Lillele.
Egas midagi, väga lootustandev hooaeg lõppes kõigest ühe karikaga, seetõttu ka mingeid väga ülendavaid tundeid kahjuks ei teki.

Nüüd jääb loota et suvel põhituumikut ära ei anta, kuigi paratamatu vist on et Diarra lahkub, tema seisukohalt arusaadav. Ahjaa mingi jutt oli ka väidetavalt 16 millionit eurot Kompany eest, kui Cris ei lahku siis esialgu mina talle kohta põhikoosseisus ei näe.

Zaeka
18.04.06, 00:29
Päris tore mäng oli eile, võeti Fredi headerist 1-0 võit. Võimalusi oli ohtralt, samuti ka palju praaki. Ega midagi öelda ei olegi, PSG mängiti selgelt üle kuigi viimastel minutitel oleks võinud enda surmkindla olukorra kasutamata jätmine maksta järgnenud kontrarünnakust viigistamise, õnneks suutis mängija penaltit lootes murule laskuda.

Zaeka
01.05.06, 00:36
ASSE-le surati siis derbys 4-0 ära, väravad Hellebuiqilt oma väravasse peale Wiltordi kõksu kornerist, Fredilt peale suurepärast individuaalset sooritust kui ta palli maha võttis ja kaitsest mööda mängis ning palli Janot\'ile püüdmatult alla nurka virutas, küsitavast penaltist Juninholt ja viimase naela lõi Pedretti. Asse lõi 2 korda latti , ülejäänud mäng oli Lyoni dikteerida.

Põnevaim osa mängust olid Lyoni mängijate pead ja celebratsioonid. Kõikidel oli pea värvitud erinevates värvides roosa-sinine-kuldne jms. Eriti koomiline oli Coupet kes paistis eemalt nagu Otto-Triin. Vaatamist väärt mäng.

EgoTrip
01.05.06, 22:34
coupet oli jah nagu parukaga väljas. punane lakk sähvis paremale-vasakule
eriti meeldis juninho soeng, ja \"habe\"

Drogba
06.05.06, 23:24
Lyon kaotas siis täna võõrsil 4:0 Lillele, Lyoni jaoks polnud see mäng oluline, kuna nad olid juba mitu 2 vooru tagasi Meistritiitli kindlustand, kuid Lillele see mäng oli väga tähtis. Nimelt on Lillel enne viimast vooru punkte 61 ja Marseillel 59 ning viimane mäng otsustab kumb võtab Meistrite liiga 3-nda kvalifiktiooni ringi koha. Lille eest lõid väravad Dernis, Odemwingie 2 ning Makoun. Lyonil olid ka omad head võimalused, kuid realiseerida neid ei suudetud. Kõige ohtlikum Lyoni olukord oli see ,kui Pedretti karistuslöögist lõi Fred peaga posti.

Zaeka
07.05.06, 12:24
Algselt postitas Drogba

Lyon kaotas siis täna võõrsil 4:0 Lillele, Lyoni jaoks polnud see mäng oluline, kuna nad olid juba mitu 2 vooru tagasi Meistritiitli kindlustand, kuid Lillele see mäng oli väga tähtis. Nimelt on Lillel enne viimast vooru punkte 61 ja Marseillel 59 ning viimane mäng otsustab kumb võtab Meistrite liiga 3-nda kvalifiktiooni ringi koha. Lille eest lõid väravad Dernis, Odemwingie 2 ning Makoun. Lyonil olid ka omad head võimalused, kuid realiseerida neid ei suudetud. Kõige ohtlikum Lyoni olukord oli see ,kui Pedretti karistuslöögist lõi Fred peaga posti.

Aga aga võimalus CLi kohale võitlemaks peaks olema ka Rennesil veel, vist, kuna viimases voorus mängib just Rennes Lillega, kurat ma nüüd ei tea kas loetakse omavahelisi mänge või väravatevahet? Väravatevahe puhul Rennesil loogilist võimalust ei ole aga omavaheliste mängude suhtes piisaks neile 2-0 võidust juhul kui Marseille ei võida. E: jama ajasin

Mäng oli jube muidugi.

lorenzo
10.05.06, 14:44
mingi 3 koosseis oli valjakul? no see varavavaht oli kull eriline ahv

Zaeka
10.05.06, 15:23
Algselt postitas lorenzo

mingi 3 koosseis oli valjakul? no see varavavaht oli kull eriline ahv
Päris kolmas mitte, ega neil erilist motivatsiooni mittemillegi peale mängida ei olnud ka.
Ja ega väravavahti ühe korra eest, kui ta arvas et temast samamoodi üle tõstetakse nagu kahe eelmise värava puhul ja õhku hüppas, ahviks tituleerida ei saa.

tzempion
13.05.06, 00:13
Suht naljakas oli see, kui vercoutre õhku hüppas ja Lille mees lõi ta alt läbi. :õnnelik:

tzempion
13.05.06, 00:14
oih, eelmine vastus samasugune :D, sry ei lugenud! alles pärast

Zaeka
18.05.06, 12:29
Natuke transferuudistest ja mõttetutest kuulujuttudest ka:

Lyon on tõenäoliselt värbamas Nantesi noort 22 aastast keskpoolikut Jeremy Toulalan\'i, tema eest käiakse välja väidetavalt 7 millionit eurot. Ise pole teda jälginud ja midagi erilist ta kohta öelda ei oska, ilmselt suvalise 22 aastase eest 7 millionit välja ei käida.

Kuulujuttudest niipalju et Lyoniga on seostatud Cissed, Drogbat, Pauletat. Pauleta oleks nendest kolmest ainus keda ma näha tahaks, meil on justtäpselt Pauleta-sugune rünnakutelõpetaja puudu. Minemas tahaks näha Carewit, kellest poleks mingit kasu kui 1 ründaja juurde ostetakse.

Jasper
18.05.06, 12:40
Kuidas sellel Pauletal üldse läheb? Nii palju kui mina teda Portugali eest olen näinud mängimas siis pole ta rünnakuid positiivselt lõpetanud.

midfielder
18.05.06, 12:50
Algselt postitas Zaeka

Lyon on tõenäoliselt värbamas Nantesi noort 22 aastast keskpoolikut Jeremy Toulalan\'i, tema eest käiakse välja väidetavalt 7 millionit eurot. Ise pole teda jälginud ja midagi erilist ta kohta öelda ei oska, ilmselt suvalise 22 aastase eest 7 millionit välja ei käida.

Kuulujuttudest niipalju et Lyoniga on seostatud Cissed, Drogbat, Pauletat. Pauleta oleks nendest kolmest ainus keda ma näha tahaks, meil on justtäpselt Pauleta-sugune rünnakutelõpetaja puudu. Minemas tahaks näha Carewit, kellest poleks mingit kasu kui 1 ründaja juurde ostetakse.

Ja loomulikult van Niistelrooyd vahetuskaubana Diarra vastu, juhul kui diil Manu teoks saab.:P

Zaeka
18.05.06, 12:50
Algselt postitas Jasper

Kuidas sellel Pauletal üldse läheb? Nii palju kui mina teda Portugali eest olen näinud mängimas siis pole ta rünnakuid positiivselt lõpetanud.

PSG-s on Pauleta sel hooajal olnud suurepärane, 21 väravaga top scorer Ligue 1-s.

midfielder
18.05.06, 12:52
Algselt postitas Jasper

Pauletal läheb väga hästi. Ligue 1 parim väravakütt 21 väravaga peaks küll piisav kvaliteedi näitaja olema. Kusjuures teine mees skoorijate tabelis oli 14 kolli lööja.:D

Zaeka
18.05.06, 12:52
Algselt postitas midfielder

Algselt postitas Zaeka

Ja loomulikult van Niistelrooyd vahetuskaubana Diarra vastu, juhul kui diil Manu teoks saab.:P
Jah Diarra erinevaid variante on spekuleeritud mitmeid, Silvestre+raha jms.

Edit: Toulalani asi on kindel nüüd, üleminekusumma oli 7m€ ja särginumber on 28.

Zaeka
25.05.06, 20:59
Pauletast jäime kahjuks ilma, samas kui Wiltord signis uue deali.

Zaeka
27.05.06, 01:21
Huvitavaid uudiseid:
Arvatavasti oleme Källstromi omanikud, kui ta läbib homme medicali. (http://www.olweb.fr/index.php?lng=fr&a=25001&pid=101002)

Samalajal on öelnud Houllier, et kui Diarra lahkub on tema võimalikuks asendajaks Makoun, et meil poolikuid üleliia ei saaks on Clement lahkumas Rangersisse ja Pedretti üleminek on ka võimalik.

Järgevad nädalad saavad küll transferiturul ülimalt põnevad olema, järgmine hooaeg CL-i vallutama vägagi löögivõimelise poolkaitseliiniga.:)

midfielder
27.05.06, 19:20
Algselt postitas Zaeka

Huvitavaid uudiseid:
Arvatavasti oleme Källstromi omanikud, kui ta läbib homme medicali. (http://www.olweb.fr/index.php?lng=fr&a=25001&pid=101002)

Samalajal on öelnud Houllier, et kui Diarra lahkub on tema võimalikuks asendajaks Makoun, et meil poolikuid üleliia ei saaks on Clement lahkumas Rangersisse ja Pedretti üleminek on ka võimalik.

Järgevad nädalad saavad küll transferiturul ülimalt põnevad olema, järgmine hooaeg CL-i vallutama vägagi löögivõimelise poolkaitseliiniga.:)

Ka sky spordis sama lugu. Kallströmi diil teeks selle seni rohkem Aafrika klubi meenutava satsi isiklikult mulle küll sümpaatsemaks
link (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=390350&CPID=24&clid=150&lid=12&title =Kallstrom+on+his+way+to+Lyon)

Zaeka
28.05.06, 13:14
Asi on nüüd kindel (http://www.olweb.fr/index.php?lng=fr&a=25002&pid=101002), üleminekusumma peaks olema umbes 7m€, mis tundub väga odavalt saaduna.

Veel üks target (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=390446&CPID=24&clid=143&lid=&title=L yon+step+up+Ribery+pursuit), Ribery oleks tore küll aga ma ei leia et tema eest hea Govou või Revelliere ära anda oleks, Carew, palun väga, Carewile 15 milli lisaks ja oleks hästi saadud.

Zaeka
24.06.06, 20:17
See asi ka nüüd siis kindel (http://www.olweb.fr/index.php?lng=en&a=25148&pid=101002), Monsoreau siis Monacosse ja vastu Squillaci ja meie siis maksime 3 miljonit eurot peale. Ideaalne diil minuarust. Iseasi kas ta tõrjub siis Crisi või Cacapa põhikoosseisust välja(või Cris lahkub)

Blue Rock
25.06.06, 01:36
Algselt postitas Zaeka

See asi ka nüüd siis kindel (http://www.olweb.fr/index.php?lng=en&a=25148&pid=101002), Monsoreau siis Monacosse ja vastu Squillaci ja meie siis maksime 3 miljonit eurot peale. Ideaalne diil minuarust. Iseasi kas ta tõrjub siis Crisi või Cacapa põhikoosseisust välja(või Cris lahkub)

Tehing oli eriti hea Lyoni vaatevinklist, kuid ka mängijate endi jaoks kasulikud. Monsoreau ja Squillaci on mõlemad enamvähem sama klassi mängijad, potentsiaalsed tuleviku nimed Les Bleus `i tagaliinidel. Squillaci on ennast lõplikult läbi löömas olnud juba paar aastat tagasi, kuid ei saanud regulaarset mänguaega ja lõpu poole leidis ennast üha enam varumeeste pingilt. Houllier seevastu on mõista andnud, et oodata on suurt rolli. Monsoreua kohta kehtib sama lugu: oli nokkimisjärjekorras neljas Cacapa, Crisi ja Mülleri järel, kuid kapitaalremonti kaitses teinud Les Rouge et Blanc pakub kohta algkoosseisus kohta Givet`i kõrval.

Zaeka
17.07.06, 02:22
2006-2007 aasta kit\'id:
http://boutique.olweb.fr/images/OL-maillots-2006-2007_2.jpg

Pole kõige erilist viga neil midagi, away kit on ehk natuke koleda sponsoriga.

Klubist lahkunute nimekirja on lisandunud nii Jeremy Clement (Rangers), kui ka Pierre-Alain Frau (PSG)

Saarlane
17.07.06, 09:07
On teil Carew alles veel?

Zaeka
17.07.06, 15:51

On teil Carew alles veel?

http://www.olweb.fr/index.php?lng=fr&pid=201001

Zaeka
30.07.06, 18:38
Täna alustatakse siis hooaega Trophée des Champions mänguga PSG vastu.

Lyoni meeskonnast jäävad välja enamus MM-il mänginud mehi.

Lyoni 18 meest mänguks:
Vercoutre, Riou – Réveillère, Clerc, Berthod, Cacapa, Squillaci, Müller – Beynié, Pedretti, Källström, Diarra, Toulalan – Ben Arfa, Benzema, Carew, Rémy, Bettiol

PSG:
Mickaël Landreau, Jérôme Alonzo, Nicolas Cousin, Mario Yepes, David Rozehnal, Bernard Mendy, Sammy Traoré, Sylvain Armand, Paulo Cesar, Boukary Dramé, Edouard Cissé, David Hellebuyck, Jérôme Rothen, David N\'gog, Clément Chantôme, Fabrice Pancrate, Bonaventure Kalou, Albert Baning.

Mängu peaks näitama Guangdong Sports mida on võimalik näha erinevate hiina programmidega.

Zaeka
30.07.06, 21:24
Esimene karikas võidetud peale 1-1 lõppenud normaalaega penaltitega.

PSG läks juhtima kui Rothen Vercoutre tõrjest põrkunud palli ristnurka saatis. Paar minutit hiljem andis kohtunik nurgalöögijärgsest rüsinast penalti, mille Benzema rahulikult realiseeris. Kaitse oli kohati väga ebakindel aga on alles hooaja algus ja paljud põhimehed olid puudu. Nii Squillachi, Toulalan ja Källstrom tegid debüüdi, kõikide mäng oli üsna korralik.

Penaltilööjad:
PSG:
Yepes +
Paulo Cesar +
Frau +
Rothen +
Kalou -

Lyon:
Carew +
Toulalan +
Ben Arfa +
Benzema +
Diarra +

Highlight\'id:
Rothen 0-1 (http://www.megaupload.com/?d=SKUOIVBN)
Benzema 1-1 (http://www.megaupload.com/?d=OWVU3EHW)
Penaltid ja selebratsioon (http://www.megaupload.com/?d=63JC2VFQ)

hassan74
31.07.06, 16:15
Sain aru, et Ribery juba kindel Lyon`i mees, aga võta näpust.

http://www.eurosport.com/football/ligue-1/2006-2007/sport_sto935293.shtml

hassan74
04.08.06, 21:50
Lyon`i koosseis siis tänaseks avalahinguks.

Vercoutre-Berthod,Squillaci,Cacapa,Revelliere-Källström,Diarra,Toulalan,Benzema,Ben Arfa-Carew

Zaeka
05.08.06, 00:48
Suhteliselt korraliku mänguga võeti Nantese üle 1-3 võit.Mäng algas tormiliselt- Boukhari virutas Nantese juba neljandal minutil karistuslöögist ette, hetked hiljem Benzema viigistas, tsenderduse andjaks oli Carew, kes ülejäänud mängu oli suhteliselt kehv, tegi terve mängu jooksul vaid ühe terava löögi ja suutis ka 1-1 olukorra nurjata. Üldiselt võikski natuke rohkem Carewi asemel ka suuremates mängudes kui karikamängud kasutada Benzemat, kes on hooaja esimestes mängudes suhteliselt hea olnud, küll äärel.Hooaja esimese mängu tegi ka Fred, kes vahetas Carewi välja ja sai ka jala valgeks. Väravas oli Vercoutre väga hea. Värava sai kirja ka Squillaci, kes saatis palli peaga võrku nurgalöögijärgsest olukorrast.

Aaron
05.08.06, 01:41
Lyoni jaht kuuendale järjestikusele tiitlile algas siis 3:1 võiduga võõrsil Nantesi üle. Palli saatsid võrku Karim Benzema, Fred ja Lyoni eest debüüdi teinud endine AS Monaco kaitsja Sebastien Squillaci. Nantesi viis juba teisel mänguminutil juhtima Nourdin Boukhari.

http://home.skysports.com/list.asp?hlid=407880&CPID=24&clid=143&lid=2&title= Lyon+start+with+a+win

Suure tõenäosusega ei suuda ka see hooaeg keegi Lyonile konkurentsi pakkuda. Tiitel tuleb arvatavasti niikuinii, seega tuleb jõud suunata Meistrite Liiga mängudele. Kolm viimast hooaega on Prantsusmaa meisterklubi laeks jäänud veerandfinaal. Oleks nagu aeg sammuke edasi astuda ning uks poolfinaali või isegi kaugemale lahti lüüa. Kui 2004 oli Porto selgelt tugevam, siis kaks viimast hooaega on jäänud õnnest puudu. PSV-le kaotati alles pennaldega ning Milan suutis võiduvärava lüüa suht mängu lõpus.

Zaeka
14.08.06, 16:51
Ei saa mänge võita kui pikk paks mees pidevalt võimalusi nurjab.

Montag
15.08.06, 15:38
alou diarra on kahjuks vbla reali siirdumas:( http://www.eurosport.com/football/la-liga/2006-2007/sport_sto944524.shtml

Zaeka
15.08.06, 15:52
Algselt postitas Matchy

alou diarra on kahjuks vbla reali siirdumas:( http://www.eurosport.com/football/la-liga/2006-2007/sport_sto944524.shtml

Alou jah. Need jutud on juba aasta otsa käinud, ootame transferi tõeksaamise ikka ära. Aulas teda odavamalt kui küsitud ära arvatavasti ei anna ja loodetavasti see saabki määravaks tema jäämisel.

Blue Rock
21.08.06, 21:11
Diarra asemele Diarra (http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=411187&CPID=24&clid=143&lid=10&titl e=Diarra+to+replace+Diarra)

Asjadel on alati loogiline lahendus :D

lorenzo
22.08.06, 19:56
siin kaib mingi jutt, et kui Lyon maksaks Betisile 18 miljonit eurot, siis Joaquin hakkaks Sevillas kohvreid pakkima

Blue Rock
22.08.06, 20:16
Algselt postitas lorenzo

siin kaib mingi jutt, et kui Lyon maksaks Betisile 18 miljonit eurot, siis Joaquin hakkaks Sevillas kohvreid pakkima

Äre kõike ka usu, ehk külamutid ajavad sulle lihtsalt kärbseid pähe :D

Zaeka
26.08.06, 13:32
Real, Steaua ja Dynamo Kiev siis Meistrite liiga alagrupis. Üsna korralik loos, kuigi Kiievi Dynamot ja Steauat ei tohi kindlasti alahinnata. Reali suudame loodetavasti ka sel aastal edestada.

Metsa seest tagasi tulles oli Diarra vahetunud Diarraga :D , Alou on suhteliselt hea mulje jätnud, eks näis mis saab.

Saarlane
30.08.06, 10:30
Diarra tuli ning Diarra ja Pedretti lahkusid:D Jamh, hea mängija oli, kuid mänguaega palju ei saanud, sest teil olid ju ees Tiago, Juninho ja Mahamadou. Nüüd ehk pisut oleks rohkem mängida saanud. Kuid mees ise usub rohkem Auxerre\'i.

Zaeka
30.08.06, 18:05

Diarra tuli ning Diarra ja Pedretti lahkusid:D Jamh, hea mängija oli, kuid mänguaega palju ei saanud, sest teil olid ju ees Tiago, Juninho ja Mahamadou. Nüüd ehk pisut oleks rohkem mängida saanud. Kuid mees ise usub rohkem Auxerre\'i.

Head teed talle, need vähesed korrad kui ta algkoosseisus mängis jättis ta väga hea mulje, mulle meeldis ta isegi rohkem kui Tiago. Nüüd on ka selge et Govou ei lahku ja see teeb tuju rõõmsaks, üks tipuründaja kuluks ikkagi ära sest Carewist nagu näha asja ei ole.

Zaeka
13.09.06, 23:55
Suurepärane algus eurohooajale, võit oli kindel ja ei tekkinud hetkekski kahtlust et Real siit midagi päästa suudab. Tiago-Juninho-Toulalan poolkaitseliin oli imepärane, Malouda-Govou äärtel samuti nagu ka kõik ülejäänud. Fred kasutas oma võimaluse kindlalt ära kuigi oleks võinud teisegi lüüa kuid takerdus palliga, Malouda järgnevast olukorrast virutas latti. Reali kaitse oli tõeline katastroof, eriti MMi parim Cannavaro. Esimesel poolajal oleks võinud seis olla 5-0, Casillas tegi päris palju häid tõrjeid kuid eksis samuti mitmel korral päris hullusti. Diarra esimene mäng Lyoni vastu ei olnud talle just kõige rõõmsam, mitmel korral eksis ja tundus et tahtis vägisi meile väravat kinkida. MoM oleks minu hinnangul Govou.

lorenzo
14.09.06, 00:05
MoM oleks minu hinnangul Govou.

aga tundub, et siiski Juninho

Zaeka
14.10.06, 20:07
Viimased 30 minutit derby-st oli täitsa vaadatav. Särtsu tõi Malouda sisse vahetamine. Tiagolt ilus chip ja ASSE teise poolaja üks ainukesemaid võimalusi lendas Abidali jalast sisse. Õnneks otsustas kohtunik Diattale Malouda "selgalükkamise" eest punase anda aga ikka vana tõde et ebaõiglased penaltid ei kipu sisse minema, õnneks Juninho suutis oma vea eelviimasel minutil heastada. Lõpp hea kõik hea

PS! Ma ei teadnudki et fmi legend Guarin ASSE-s mängib ;)

Aílton
19.10.06, 16:54
Juninho koll oli puhas skill!!!

Zaeka
02.11.06, 10:51
Edasipääs nüüd siis kindel, esimesel poolajal hea mäng ja Dynamo ei saanud eriti millegiga hakkama, ilus koll Benzemalt Govouga koostöös. Teise poolaja alguses langeti esimese 10 minuti jooksul isegi väikse surve alla ja Coupet'il tuli teha paar head tõrjet, kaitse jäi kohati ikka väga hätta. Kokkuvõttes siiski teenitud võit.

Zaeka
05.11.06, 12:16
Eilne mäng oli selle hooaja kõige jubedam. Esimene poolaeg oli katastroof, söödupraak, ääred ei suutnud ühestki mängijast mööduda, rünne puudus täielikult, kaitse oli auklik. Lasti Rennes'il kiire värav ära lüüa aga ise edasi ei üritatudki. Teisel poolajal suudeti midagi luua aga kaitse oli jube ja iga teine sööt läks Rennes'i mängijale, õnneks lisa ei löödud. Juninho suutis ka lollilt küünarnukiga vehkides punase teenida. Eriti meeldiv oli kuidas üks Rennes'i kloun üritas kõige nõu ja jõuga Carewit maha kakkuda, tiris küll igaltpoolt aga kohe mitte ei tulnud välja.
Viigistamisvõimalusi tekkis aga ära ei suudetud kuidagi kasutada. 95 minutil tundus et saime siiski punkti kätte aga Wiltord oli sulgu jõudnud.

Saarlane
14.01.07, 11:30
Teema vaikseks jäänud.

Lyon sai teise kaotuse (http://www.eurosport.com/football/ligue-1/2006-2007/sport_sto1054388.shtml)

Homie
24.01.07, 20:47
http://www.soccernet.ee/news.php?id=14263

Teie uus ost.

lorenzo
24.01.07, 22:18
njaa, aga praegu on kull ootamatu seis koduvaljakul

budu
27.01.07, 22:50
ja Baros on suutnud uue klubi eest viigivärava lüüa.tubli

Zaeka
22.02.07, 12:07
Küllaltki igav mäng, esimesed 20 minutit olid küll Lyoni kontrolli all kuid hiljem asi vaibus. Põhieesmärk oli ikka piisavalt palju pikali lennata, masendav.

60-40% meile ütleks.

marrrtin
22.02.07, 14:36
Äge kõmmutamine käis Totti ja Juninho poole pealt.

Zaeka
06.03.07, 23:38
1. See ei olnud Lyon
2. Roma on kõige ebasümpaatseim värdjakari

J.R.I.M
07.03.07, 14:59
1. See ei olnud Lyon
2. Roma on kõige ebasümpaatseim värdjakari

Siiski mängu vaadates oli värdjakari Lyoni mehed, kui kaotus oli kindel, siis oli ainult üks eesmärk, kas sääremarja virutada, või kui ajusi veits vähem oli, siis küünarnukiga näkku.

Zaeka
07.03.07, 17:24
lyoni mehed täiega peksid sääremarja muidu oli hea mäng kahju kahju peaaegu ristakasse pm :D:D:D

Kasper
09.07.07, 11:09
Nüüdsest olete siis Fabio Grosso omanikud.
http://s.olweb.fr/ol/image/article/illustration/g/170/33948.jpg

Aga Malouda lahkus Chelsea´sse ning Berthod Monaco´sse. Ja Juninho pani ka kapteni ameti maha.

Saarlane
26.01.08, 22:24
Niisiis on üks endine Newcastle'i sõel Jean-Alain Boumsong Lyoniga liitumas. Siiski mitte kohe, kuigi lepingutingimused olid sõlmitud. Juventus tahtis, et mees mängiks siiski Coppa Italia mängus Interiga. Lyoni spordidirektor Marino Faccioli ütles, et sellist asja pole tema 30 aasta jooksul veel näinud, et mees toodaks pärast edukaid läbirääkimisi veel viimast mängu mängima.

Edit: A näe, nüüd on purgis. Selle hooaja meistriks tuleb vist siiski Bordeaux.

Mask
05.10.08, 20:23
Kaevasin selle teema üles, kuna Lyon on täna üllatuslikult 0-3 loputada saanud Renneselt. Pagis tegi hat-trick'i.
Tabelis säilitati küll liidripositsioon aga Toulouse on vaid 2 punkti ja Marseille 3 punkti kaugusel.

Kuhu muidu kõik Lyoni fännid kadunud on? Minujaoks suht sümpaatne meeskond.

präänik
18.10.08, 19:50
Kuhu muidu kõik Lyoni fännid kadunud on? Minujaoks suht sümpaatne meeskond.
Siin on üks Lyoni fänn.

kala2
18.10.08, 22:28
otseselt just fänn pole, aga sats on sympaatne ja niipalju kui telekast võimalik näha nende mänge, pyyan ikka jälgida

kala2
18.10.08, 23:56
lille vastu siis saadi hädised viigipunktid ja seisuks jäi 2-2. kolme värava eest hoolitsesid lille enda mängijad ja lyoni poolelt sai Grosso kirja tabamuse

Mask
05.11.08, 19:14
Benzema set on Spanish move (http://www.frenchleague.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=11290)

Isiklikult loodan, et Barcase siis saab koos Henry-ga mängida.

Epic
05.11.08, 21:08
Benzema set on Spanish move (http://www.frenchleague.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=11290)

Isiklikult loodan, et Barcase siis saab koos Henry-ga mängida.

Vaevalt, et vanal käbil siis enam pikka pidu on.

ErKa12
11.11.08, 21:08
ma arvan,et ta saab m2ngu sest ta on mitu mängu juba algkooseisus olnud nii,et soovin talle edu :D

Mask
29.11.08, 23:18
Lyon oli täna ilma oma liidrite Benzema ja Juninhota hädas Valenciennesega oma kodustaadionil. Mäng lõppes 0:0 ja see oli Lyonile teiseks viigiks järjest liigas. Benzemat vaevas lihasevenitus, Juninho oli aga väljas tänu oma punasele kaardile, mille ta eelmises mängus PSG vastu teenis. Lyoni lähima konkurendi Nice mäng Grenoble vastu lükati edasi homse peale, kuna Nices sadas paduvihma, ja staadion oli halvas olukorras.

Aílton
06.12.08, 23:45
kui Nantesi vahetusmees Ivan Klasnic suutis mõni minut peale vahetust viigivärava lüüa, siis Fred suutis ilusa daivi teha ja selle eest ka kollase saada. teadagi kelle puudumine jätab Lyoni mängule parajat jälge.

Mask
06.12.08, 23:56
Tuligi hoopis Nantesi vastu kaotus. Eks see Lyonile raske ole, kui Benzema ja Juninho puuduvad. Benzema arvatavasti pärast seda hooaega lahkub ja Juninho lubas ka ketsid varsti varna panna, aga ega loodus tühja kohta salli.

Mask
26.02.09, 15:37
Korralik 1:1 viik siis Barca vastu kodus jätab kõik võimalused 16 parema hulka jõuda Camp Nou'l. Juninho näitas taas, miks teda maailma üheks parimaks karistuslöökide lööjaks peetakse. Ming ise oli väga hea tempoga ja võimalusi oli mõlemale poolele ohtralt. Loodetavasti ainukese Prantsusmaa klubina suudetakse ikka edasi pääseda.

Parimad palad: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2139285/

Mask
28.02.09, 13:08
Fredi leping siis lõpetati ja väidetavalt on ta lepingut sõlmimas Fluminese meeskonnaga. Koju on mees juba viimased 5-6 kuud tahtnud minna ja üheks põhjuseks oli ka perekond. Lyonis pole ta viimase kahe aasta jooksul millegi erilisega silma paistnud.
http://frenchleague.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=12461

Blue Rock
28.02.09, 14:57
Fredi leping siis lõpetati ja väidetavalt on ta lepingut sõlmimas Fluminese meeskonnaga. Koju on mees juba viimased 5-6 kuud tahtnud minna ja üheks põhjuseks oli ka perekond. Lyonis pole ta viimase kahe aasta jooksul millegi erilisega silma paistnud.
[url]http://frenchleague.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=12461[/url

Brasiilia päritolu ründajatel on ka nii muidu olnud viimastel aastatel raskusi Lyonis kohanemisega. Mäletatavasti ka wunderbaumide maapäralt suure krabiseva hunnikuga soetatud Giovane Élberil oli raskusi Prantsusmaa vutiga harjumises ning sarnaseid sümptomeid esines ka Nilmari esitustes. Nilmari karjäär algas Lyonis paljulubavalt, tehes enda debüütmängus kohe kaks kolli, kuid seejärel rõõmuhetki noormees enam pakkuda ei suutnudki ning tollal, justkui irooniliselt, asendajaks soeatati just Fred.
Suurimaid erandeid selles valdkonnas on kahtlamata Sonny Anderson, kes sahistas omal ajal väravavõrke igatpidi muljetavaldavalt.

Mask
02.03.09, 13:30
http://frenchleague.com/photo/grandFormat/0809_lyon_rennes_L1_benzema_mono.jpg
1-1 viik Rennese meeskonnaga ei olnud kindlasti positiivne Lyoni fännidele. Hullemaks teeb asja aga see ,et vigastada sai ka Lyoni resultatiivseim ründaja Karim Benzema.

Karim Benzema:
I took a big knock on the hip just after Kader (Keita) back-heeled the ball to me. I managed to avoid one defender but didn’t see the second one who hit me. I didn’t feel anything at first but afterwards, when I was replaced, it really hurt. I’m going to have to take a couple of days rest, so that I can come back as quick as possible. It’s frustrating as we had this match within our grasp right into stoppage time, but it was a difficult game today.

maanus
02.03.09, 20:11
Ses mõttes, et vend sai ju ka Kreekas suht okeilt hakkama ,mida iga brasiilase või argentiinlase kohta ei saa öelda ,kes tulevad Euroopasse (kergematesse liigadesse) easy money otsima.

Mask
08.03.09, 13:29
Lyon pidi taas alla vanduma Lillele, seekord liigamängus 2:0 ja nii palju kui ma mängu nägin tundus Lille natuke teravam olevat. Vigastustega on ka häda, kuna eilsest mängust jäid kõrvale põhiväravavaht Hugo Lloris ja keskkaistja Jean-Alain Boumsong. Benzema sai ka taas vigastada ja võimalik ,et nii vajalikku meest Barca vastu ei saagi kasutada. Kaotus tõi jälitajad taas väga lähedale. PSG jääb maha ühe punktiga, nelja punktiga kaotavad Marseille ja Toulouse.

Parimad palad (http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2187130/)

Shermann
08.03.09, 13:38
Miks Lille oma kodumängu Stade de France'l mängis?

Mask
08.03.09, 14:37
Kuna eelmine aasta tähistati Stade de France'i kümnendat sünnipäeva samuti Lille vs Lyoni mänguga siis see aasta paluti seda tradistiooni jätkata.

Blue Rock
11.03.09, 18:45
Tabeli tipus eksisteeriv Lyon sai kaheksanda järjestikkuse tiitli jahtimisel muheda lisasüsti Francois Clerci näol, kes on üle pika aja jälle tervete nimekirjas. Hooaja esimeses mängus enda põlve vigastanud Clerc pidi esmastel hinnangutel kogu hooaja audis istuma, kuid paljude üllatuseks pallis juba nädalavahetusel Lille vastu. Kahtlemata positiivne uudis Claude Puelile, kellel on tänavu hulganisti probleeme olnud just parema äärekaitsja positsiooniga.

Mask
11.03.09, 18:48
Benzema peaks siiski täna mängida saama (http://www.ligue1.com/coupeEurope/LC/lireArticle.asp?idArticle=12576)

Mul eelaimdus ütleb ,et Lyon saab siit edasi.

Mask
12.03.09, 14:39
Kahjuks oli eelaimudus see kord vale. Kaitse oli ikka väga jube ja natuke ebaõnne oli ka. Eks need mängud Lillega näitasid juba ,et natuke probleeme kaitses on.
Väravad (http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2202581/)

Selline uudis kah:
Lyon kritiseerib kaotuse järel kogu Prantsusmaa jalgpallisüsteemi (http://sport.err.ee/index.php?0589269)

Blue Rock
12.03.09, 15:30
Lyon kritiseerib kaotuse järel kogu Prantsusmaa jalgpallisüsteemi (http://sport.err.ee/index.php?0589269)

Eks selles ole muidugi ka tõetera sees, sest nõnda pikk klubivuti hooaeg annab tahes tahtmata mängijate vormis tunda. Ainuüksi nende vabanduste taha Lyon ennast siiski peita ei saa (kui nüüd üldse on seda tegemas), sest näiteks nüüd kahel viimasel aastal on olnud hulganisti ebaõnne ka loosimisel, kui vastasteks on kohe kaheksandikfinaalis tulnud Manchester Utd ja FC Barcelona - meeskonnad, keda igaüks püüab võimalikult kaua vältida. Minevikku enam tegematuks ei saa, kuid eks võime vaid ja ainult spekuleerida, kuivõrd kaugele Lyon oleks nt mullu edenenud, kui oleks saanud Man Utd. asemel esmalt Olympiacose või/ja Fenerbahçega madistada.

Blue Rock
15.03.09, 19:58
Kolmapäevase €-pettumuse järel jätkatakse viletsate kodumängude lainetel - viimasest seitsmest Stade de Gerland`il madistatud partiist on tulemusena 5 viiki, 1 kaotus ja ainult üks ainus võit. Juhul kui asjad edenevad nõnda ja kevade lõpuks hakatakse dünastia katkemise põhjuseid esile kergitama, leidub peamine süü kodumuru nuusutades.

metssiga
15.03.09, 20:06
see oli ikka väga yllatav tulemus täna!

Mask
15.03.09, 20:07
Samas häid uudiseid kah (http://www.ligue1.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=12608)

Blue Rock
15.03.09, 20:56
Samas häid uudisedi kah (http://www.ligue1.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=12608)

Üllatavalt tundunuks, kui Aulase kuldpoiss vastupidist väidaks. Suveni on veel tükk aega ja korraliku pakkumise saabudes seegi õnnelikuna tundunud abielu saab läbi.

Mask
17.06.09, 18:04
Lyoni uue hooaja särgid:
http://img526.imageshack.us/img526/9889/lyonnaishome.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/7361/olympiquelyonaway.jpg

Näevad väga kenad välja.

Blue Rock
18.06.09, 15:46
Tasapisi pensionile siirduv karistuslöökide spetsialist Juninho jätkab enda karjääri Katari liigas palliva Al Gharafa ridades. Et siis nõndaviisi.

metssiga
18.06.09, 18:52
üks epohh klubi ajaloos on läbi, tiitlite jada katkenud ja karistuslöökide kuningas lahkunud...ega ta mäng ei olnud viimasel ajal suurem asi ka. tõsi karistuslöögid ja söödud olid endiselt head, kuid kiirus ja kõige enam tundus et tuju ja tahtmine olid kadunud. tihti tuli ette ikka sellised frustreerunud vigasid vastaste vastu. eks igal asjal ole oma lõpp ja algus.

Mask
02.07.09, 12:52
Peale Karim Benzema ja Juninho on klubist lahkunud ka ründaja Abdul Kader Keïta ja kaitsja Sandy Paillot. Keita liitus türklaste Galatasaray'ga, ning Paillot Grenoble meeskonnaga, kus ta oli lõppenud hooajal ka laenul.

Uusi klubiga liitujaid veel pole aga juttudest on läbi käinud enamjaolt ründajad nagu Lisandro Lopez, David Trezeguet, Klaas-Jan Huntelaar, Loic Remy, Eidur Gudjohnsen, Guillaume Hoarau ja Amir Zaki.

Lisandro Lopez tundub olevat kõige reaalsem tulija, kuna Lyon olevat mehe eest juba pakkunud 18 millionit eurot, mille küll Porto tagasi lükkas. Viimaste uudiste kohaselt Lopez Portoga lepingut ei olnud nõus pikendama, mis arvatavasti sunnib Portot siiski Lopez't varem või hiljem müüma.

Lahkujaid võib aga suve jooksul veel tulla, kuna mängijaid nagu Sidney Govou, Ederson, Fabio Grosso ja John Mensah on seostatud erinevate Euroopa klubidega.

Loodetavasti siiski viimaste hooaegade Ligue 1-e valitseja headest mängijatest päris tühjaks ei jookse.

Blue Rock
02.07.09, 14:00
Esmalt Juninho ja Benzema kaotamine on päris korralik hoop Prantsusmaa liiga viimaste aastate domineerijale - nendele korralikke asendajaid turult just kuigi kergelt ei leia, olgugi et rahapuudust klubil iseenesest pole. Aulasel on tükk tööd, et klubi edaspidistel aastatel Bordeaux`le ja Marseille`le jalgu ei jää.

Nii tagantjärele mõeldes on mõnevõrra imelik, et taolistest mängumeestest, nagu Nilmar ja Fred, sedavõrd kiirelt loobuti - mõlemad võinuksid ehk saada veidi kauem aega kohanemiseks.

Mask
05.07.09, 21:33
Nii tagantjärele mõeldes on mõnevõrra imelik, et taolistest mängumeestest, nagu Nilmar ja Fred, sedavõrd kiirelt loobuti - mõlemad võinuksid ehk saada veidi kauem aega kohanemiseks.

Fred minu mäletamistmööda nõudis ise koju, kuna tal olid mingid perekonna probleemid. Viimastel kuudel ennem tema lahkumist läksid ka suhted klubi juhtkonnaga halvaks ja polnud mõtet meest enam vastu tahtmist klubis hoida.

Aga Lyon üritab Andre-Pierre Gignac'it järgmiseks hooajaks klubisse meelitada. Gignac oleks kindlasti hea asendaja Benzemale, kuid Toulouse mehest loobuda ei soovi.

Mask
07.07.09, 11:28
Nagu oodata oli osteti Lisandro Lopez Portost lõpuks ära. Mehe eest maksti lausa 24 millionit eurot, ja kui mees hästi mängib, peab Lyon veel juurde maksma 4 miljonit eurot.

Mask
15.07.09, 14:15
Juninhole ka asendus leitud Michel Bastose näol, kui mees medicali läbib. 18 miljonit eurot kuulduste järgi maksab Lyon Lille meeskonnale.

Lopez ja Bastos on kindlasti head asendajad Benzemale ja Juninhole.

Blue Rock
15.07.09, 15:00
Juninhole ka asendus leitud Michel Bastose näol, kui mees medicali läbib. 18 millionit eurot kuulduste järgi maksab Lyon Lille meeskonnale.

Lopez ja Bastos on kindlasti head asendajad Benzemale ja Juninhole.

Võin ka eksida, kuid mu arusaamistmööda Bastos on pigem vasaku ääre ekspert, samaaegselt kui Juninho opereeris enamjaolt keskel. Ses suhtes asendamise aspekt tuleb rohkem esile Bastosi karistuslöökides, kuigi tabavusprotsent vaevalt, et nõnda kõrgele kerkib. Summa summarum, selles valguses võib öelda, et Juninho lahkumine annab Källströmile parema võimaluse särada ja Bastos täidab rohkem Malouda saapad, mis paaril viimasel hooajal veidi tühjavõitu on tundunud.

Mask
15.07.09, 15:11
Võin ka eksida, kuid mu arusaamistmööda Bastos on pigem vasaku ääre ekspert, samaaegselt kui Juninho opereeris enamjaolt keskel. Ses suhtes asendamise aspekt tuleb rohkem esile Bastosi karistuslöökides, kuigi tabavusprotsent vaevalt, et nõnda kõrgele kerkib. Summa summarum, selles valguses võib öelda, et Juninho lahkumine annab Källströmile parema võimaluse särada ja Bastos täidab rohkem Malouda saapad, mis paaril viimasel hooajal veidi tühjavõitu on tundunud.

Ei eksi. Ma ei mõelnudki ,et täpselt tema kohal mängima hakkaks.
Mõttlesin rohkem, et üks hea karistuslöökide ekspert asendab nüüd teist ja mõlemad ka brasiilased.

Juninho oli jah tavaliselt keskel tipuründaja seljataga, kui mängiti ühe ründajaga.
Aga mängiti ka siin kolme ründajaga hooaja alguse poole (Benzema, Fred ja Govou ründes), siis oli Juninho natuke tagapool koos Makouni ja Toulalaniga.

Võtan vea enda peale, kuna ei väljendanud ennast selgelt =P

Aga Lyon üritab veel Porto'st hambahaiget Aly Cissokho't klubisse tuua aga Porto punnivat taas vastu.

Mask
16.07.09, 16:11
Lisandro saab numbriks 9:
http://s.olweb.fr/ol/image/article/une/g/37/7202.jpg

Aga Lyon tundub ikkagi ka see hooaeg väga korraliku kooseisu kokku saama.
Tagasi on nad proovimas osta Loic Remy't, kes on ju Lyoni enda kasvandik ja kellest nad just eelmine hooaeg loobusid.

Ka Gignac'i klubisse toomise plaanist pole nad veel lahti öelnud, kuigi Toulouse on selgelt teada andnud, et see hooaeg nad Andre-Pierret ei loovuta.

Bastos on ka Lyoni saabunud ,et medical läbida ja leping sõlmida.
http://s.olweb.fr/ol/image/article/une/g/37/7203.jpg

karl54
16.07.09, 18:17
See aasta tuleb tiitel ära võtta, Lopez peaks Benzema asendamisega hakkama saama, ikkagi ju Portugali liiga parim ründaja, tema koht peaks ka Argentiina koondises olema. Meeskond ei ole küll nii tugev, kui 2005/2006 hooeaeg kui oldi lähedal poolfinaali pääsemisele, kuid meistrite liiga veerandfinaal peaks olema küll jõukohane.

Mask
18.07.09, 22:48
Aly Cissokho liitumine on ka nüüd ametlik. Medicali olevat ta juba läbinud ja Lyoniga veedab ta järgmised 5 hooaega. Lyon maksis Portole Cissokho eest 15 miljonit eurot.

Bastos tegi täna aga debüüdi sõprusmängus Lensi meeskonna vastu, kui Lyon viigistas Lensiga 2-2. Källström lõi mõlemad Lyoni väravad.
http://s.olweb.fr/ol/image/article/une/g/37/7212.jpg

OL : Lloris (puis Vercoutre 46e), Kolodziedjac, Boumsong, Cris (puis Bodmer 46e), Réveillère, Toulalan (puis Tafer 70e), Makoun (puis Källström), Ederson (puis Pjanic 46e), Bastos (puis Mounier 46e), Govou (puis Clerc 46e), Piquionne (puis Seguin 84e).

AaviK
18.07.09, 23:10
päris kobe koosseis tõotab tulla, Bastos ja Cissokho ning Lisandro annavad kindlasti magusa maigu.

Mõnuagent 007
23.07.09, 02:19
Neetud, mul jäi Bastosi minek täiesti kahe silma vahele. Vaat see on küll ülikõva täiendus.

AaviK
25.07.09, 00:24
Cana Sunderlandi. (http://goal.com/en/news/9/england/2009/07/24/1401878/official-sunderland-sign-lorik-cana-from-marseille)

Marseille -> Cana -> Sunderland?

Lyonil polnud pistmist tooga. :D

Shermann
25.07.09, 00:26
Vale teema :D

Tofoa
29.07.09, 21:30
Lyonile küll keegi vist järgmine hooaeg vastu ei saa. Gomis kah nende.

Mask
30.07.09, 13:23
See Lyon, kes Portolt tappa sai küll väga hirmuäratav ei tundunud.

Gomise viimane hooaeg oli ikka väga tagasihoidlik aga eks näeb ,mis see hooaeg saab.