PDA

View Full Version : MM2006 - Piletid

Refieus
11.10.05, 16:00
Niisiis, teen otsa lahti, et varakult kõik munejad õigel ajal jaole saaksid. Portugali EM näitas, et asi suht kaootiline üleüldse.

Kuna ma ise vist magasin juba õiged hetked maha, oleks soov omada vähemalt 2 (-6) piletit ükskõik millisele mängule. Kas siis alagruppi või veerandfinaali.

mcnamara
11.10.05, 16:34
Algselt postitas amority
Kuna ma ise vist magasin juba õiged hetked maha, oleks soov omada vähemalt 2 (-6) piletit ükskõik millisele mängule. Kas siis alagruppi või veerandfinaali.

Kelle käest sa neid pileteid siin saada tahad? Mine FIFA lehele ja vaata loteriitingimusi. Pole sa hiljaks jäänud midagi. Viimane voor on alles ees.

Aramis
11.10.05, 17:30
Algselt postitas amority

Niisiis, teen otsa lahti, et varakult kõik munejad õigel ajal jaole saaksid. Portugali EM näitas, et asi suht kaootiline üleüldse.

Kle, mida sa magad kogu aeg???

Ja palju sa oled nõus välja käima?

Refieus
11.10.05, 17:40
No sa läed koos Lambaga. Sul on neid vidinaid üle? Tahan teist autotäit kokku panna vast.

No mul see häda, et ei ole eriti sebija tüüp. Lihtsam on siit ja käest osta:)

mcnamara
11.10.05, 17:43
Algselt postitas amority
No mul see häda, et ei ole eriti sebija tüüp. Lihtsam on siit ja käest osta:)

Kui ma õigesti mäletan, said umbes 13 inimest Eestis esimese loosivooruga pileteid. Üpris lootusetu üritus on siit neid leida ja üle osta. Mina näiteks oma kahte piletit küll ei müü.

Refieus
11.10.05, 17:48
No ma loodan Aramise peale või kellegi muu. Ega mina ka ei müüks enda pileteid.

Aramis
11.10.05, 18:48
No ma jätan väikese võimaluse ülesse, et võibolla isegi müün. Selgub jaanuar-veebruar see asi.

Refieus
11.10.05, 18:57
Seniks külmutame su.

Jaan
12.10.05, 09:19
A mis mängudele teil muidu tulid piletid? Endal näiteks 13. ja 15. juuni Nürnberg-Stuttgart...

Aramis
12.10.05, 09:33
Kuupäeva ei mäleta, aga ka umbes sama aeg ja München.

Refieus
12.10.05, 09:47
Münchenisse tahaks ise samuti minna.

mcnamara
12.10.05, 11:03
Nüüd paraku vist ka 13. juuni ja Berliin endal.

cannuman
14.11.05, 22:26
Algselt postitas mcnamara

Nüüd paraku vist ka 13. juuni ja Berliin endal.

Berliini piletit tahaks endale....eriti kui Ita seal peaks mängima aga eks selgub.

Aga ma leidsin sellise asja:

http://www.onlineseats.com/soccer-tickets/fifa-world-cup-2006/buy.asp

Seal hinnad mitmeid kordi kallimad, aga nagu kes tahab see saab või mis?

cannuman
15.11.05, 22:38
Mismoodi see FIFA loterii töötab? Valin välja mängu(d) millele tahan minna ja kui loosiõnn naeratab siis saan või pean ostama selle pileti?

Aramis
15.11.05, 23:03
Kle sina oled ikka üks udu küll. Loe Fifast..muidugi saad sa loosiga ainult väljaostuõiguse. Ja see teine leht - soovitan ära unustada.

Aramis
15.11.05, 23:07
Algselt postitas Jaan

A mis mängudele teil muidu tulid piletid? Endal näiteks 13. ja 15. juuni Nürnberg-Stuttgart...

Kusjuures ideaal oligi kolm mängu nelja päeva jooksul Stuttgart-Nürnberg-München. Nad umbes 100-150km sees kolmnurgas. Päris bra võiks see olla. Eks näis mis saab - või õigemini kust saab.

cannuman
19.11.05, 01:16
lugesin, et piletid personaliseeritakse. Kas siis ei saagi neid omavahel vahetada?

vello99
19.11.05, 02:03
mitte keegi ei hakka 60 000 staadionil võrdlema sinu piletit ja passi. vähemalt hollandi em-il oldi suhteliselt rahulikult selles küsimuses. samas kurat neid shnelle-shnelle ruudisid teab?

Refieus
21.11.05, 20:55
Ah minge putsi ärge situge head teemat ära.

Aramis
21.11.05, 23:55
Algselt postitas amority

Ah minge putsi ärge situge head teemat ära.

IRW ....

Piletid pea alati personaliseeritud. Ja soovitus dokustaat kaasas olla. Aga kontroll on random ja kui ikka ajastada end kõige tihedama traffiku ajal sisse minema, siis vaevalt midagi juhtub.

snob
04.12.05, 14:28
http://www.euroteam.info/subeventdetail.asp?event=World%20Cup%202006%20Foot ball%20-%20Germany&subevent=Match%20specific

Aramis
04.12.05, 21:58
Algselt postitas snoob

http://www.euroteam.info/subeventdetail.asp?event=World%20Cup%202006%20Foot ball%20-%20Germany&subevent=Match%20specific

Võimas lehekülg on tehtud... Ja hinnad rokivad ka täiega... Ei saa olla, et sealt enda andmetega pileti saab.

Aramis
05.12.05, 00:01
Algselt postitas DeadorAlive

Finaali piletid maksavad 30-75 000 krooni!?
Töölisklassi mäng indeed...

Kle, oled sa joogi all???

Õiged numbrid on 1920-9600 krooni...Ja see on jalgpalli MMi finaal!

kaala
05.12.05, 01:18
Algselt postitas Aramis

sinu puhul vist tegu narkariga. need on siiski eurod.

SleepWalking
05.12.05, 09:30
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Aramis

sinu puhul vist tegu narkariga. need on siiski eurod.

ei ole.

Sir Tamme
05.12.05, 15:35
Ära kujuta ette

Aramis
08.12.05, 09:52
Irw - müstika, mismoodi osad inimesed maailma näevad.

Jaan
10.12.05, 13:02
Prantsusmaa-Shveits ja Trinidad-..........................INGLISMAA!!

marrrtin
11.12.05, 15:29
Kellegil on pileteid?

Homme plaanin osta. Kui ainult saab :D

marcello
11.12.05, 16:06
Algselt postitas MaRtin_12

Kellegil on pileteid?

Linnahalli kassades vabalt saadaval!

kaala
12.12.05, 02:17
:)

Tembu
12.12.05, 10:34

Kellegil on pileteid?

Täna lõunast on siis kolmas võimalus pileteid loosiga saada (http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/051210/1/5ojb.html)

cannuman
12.12.05, 13:28
Algselt postitas marcello

mingi nali ikka eks?

vincent
12.12.05, 13:35
Algselt postitas cannuman

Algselt postitas marcello

mingi nali ikka eks?

Ei ole nali, ma mõtlesin ka pärast tööd sappa minna. On veel liitujaid? Nii kella viiest umbes.

cannuman
12.12.05, 14:07
mis piletied seal saab?

fitti
12.12.05, 14:17
Algselt postitas cannuman

mis piletied seal saab?

oi, erinevaid. :) (http://www.linnahall.ee/kontsert.html)

Zlatan
12.12.05, 14:20
päris odavad rsk

cannuman
12.12.05, 15:01
hahhaaaaaaaa

vincent
12.12.05, 16:13
ei noh :D

\"Jimmi Somerville\"
\"Maagiline Rsirkus\"

irw

Aga et mitte teemast kõrvale kalduda - ära sa ütle, on ikka jalkasõpradele ka mõeldud:

* \"Kolm paksukest: kolm lumemeest\" - in loving memory of Ronaldo
* \"33 klouni - ja mitte ainult!\" - a tribute show to the Italian national team

marrrtin
12.12.05, 18:37
Vabandage!
Kui kellegil on pileteid üle mingile Berliini mängule, siis karjuge!

Iga hinna eest kasvõi!:õnnelik:

Aramis
13.12.05, 22:38
Algselt postitas Manboy

Vabandage!
Kui kellegil on pileteid üle mingile Berliini mängule, siis karjuge!

Iga hinna eest kasvõi!:õnnelik:

Berliinis finaalmäng ja pileti hind heas sektoris hea koha eest 600 EUR-i.
Odavam pilet finaalis 120 EUR-i:D

Selgita talle, mis see EUR tähendab. Muidu toob sulle 120 krooni ja nõuab piletit.

marrrtin
14.12.05, 10:40
hahaha, eks.

Ei nagu, finaali võib ka, aga liiga kallis.

Pigem Brasiilia vs. Horvaatiav või Austraalia.

runno
19.12.05, 22:31
alloo

on siis nimelised piletid v. mitte..

Kui mitte siis v- olla saaks ära müüa 0-8 piletit

13/06 Lõuna - Korea - Togo
ja
16/06 Holland - Elevandiluurannik..

elukiire on.. palun vastuseid hiljemalt homme enne lõunat..

Martin
19.12.05, 22:40
Rünno, müü parem tervet värki. Need teised möngud on palju erutavamad.

marrrtin
19.12.05, 22:40
Rünno, müü Brasiilia mängule Berliinis 2-4 piletit! Siis ma armastan sind!:õnnelik: :õnnelik:

runno
19.12.05, 22:48
Algselt postitas Martin

Rünno, müü parem tervet värki. Need teised möngud on palju erutavamad.

muidugi, ma võin öelda, et ma ei müü pileteid järgmistele mängudele:
Spa-Tun
Holland - Argentiina
1B - 2A

Aramis
19.12.05, 23:02
Algselt postitas runno

alloo

ja

100% on nimelised, aga üsna tõenäoliselt on sellest savi siiski.

runno
19.12.05, 23:20
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas runno

alloo

ja

100% on nimelised, aga üsna tõenäoliselt on sellest savi siiski.

Saksa pedantlikus võib siiski saatuslikuks saada.. aga mine tea..

juju ongi selles, et väidetavalt saab piletitele soovitud nimed..

mcnamara
03.01.06, 15:03
Selline palve, et kui keegi teistest loosiõnnelikest finaalturniiri piletid reaalselt kätte saab, annaks sellest ka siin teada. Et siis oleks enam-vähem teada, millal endalgi selleks lootust on. Muidugi võib veel minna pikki kuid...

vello99
03.01.06, 15:58
Kodulehekülje kohaselt saad piletid 6-8 nädalat enne MM-i algust. nii, et jah tuleb kahjuks kuid oodata...

mcnamara
03.01.06, 16:09
Algselt postitas vello99

Kodulehekülje kohaselt saad piletid 6-8 nädalat enne MM-i algust. nii, et jah tuleb kahjuks kuid oodata...

Õigus jah... Meenub nüüd mullegi, et avalduse täitmisel räägiti midagi aprillist.
Siis ootame.

fitti
03.01.06, 16:38
Millal piletite teise loosimisvooru võitjad selguvad?

e: leidsin, 31 January 2006

jyriöö
03.01.06, 17:10
Aprillini saab siis ilmselt ka muudatusi teha piletitele, ntx kui nime või aadressi vahetada tahad? Ja härrased teadjad, palju selline muudatuse tegemine maksma võiks minna?

Aramis
03.01.06, 21:14
Algselt postitas jyriöö

Aprillini saab siis ilmselt ka muudatusi teha piletitele, ntx kui nime või aadressi vahetada tahad? Ja härrased teadjad, palju selline muudatuse tegemine maksma võiks minna?

No ei usu, et ilma mõjuva põhjuseta saab.

jyriöö
04.01.06, 11:53
Et kui pilet on nimeline ja see isik enda plaanide vahetuse tõttu minna ei saa, annab pileti sõbrale ja siis pole võimalik piletiomaniku nime vahetada? Tundub ebaloogiline.

mcnamara
04.01.06, 13:58
Algselt postitas jyriöö

Et kui pilet on nimeline ja see isik enda plaanide vahetuse tõttu minna ei saa, annab pileti sõbrale ja siis pole võimalik piletiomaniku nime vahetada? Tundub ebaloogiline.

Ma ei usu, et miski on võimatu. Arvatavasti pead lihtsalt FIFA MM-i veebilehe sügavustesse kaevuma. Seal on kindlasti midagi (väga keeruliselt) selle teema kohta kirjutatud.

vincent
04.01.06, 14:29
Mingit kaevumist see tegelt ei vajagi, asi on üsna lihtsalt leitav (kümmekond minti ;)):

Only the FWCTC is authorized to changes names of applicants or visitors. You are not authorized to change them yourself. According to the sales directives and the general ticket sales terms and conditions these changes (i.e. transfer) require an application. On principle, the organising committee will have to give its approval. In special cases (family matters like marriage, death, or illness) the organising committee will give that approval.
This transfer is chargeable. The fee is € 10,- plus shipping.

The OK will set up a ticket portal, with the intention to offer a user-friendly option for ticket-holders to transfer their tickets. Starting date and the cases in which the tickets can be transferred are however not yet defined. Requests for ticket transfers can only be accepted and processed after the start of this ticket portal.

Veel kasulikku infi saab siit (http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/tickets/faq.html) (eeltoodud tekst on küsimus nr. 35 ja seal ümbruses on veel juttu samal piletite edasiandmise teemal).

Edit: nii et kui mõnel piletiomanikul on plaanis kuskil juunikuu paiku lusikas nurka visata, siis pange juba aegsasti kümme euri kõrvale, et sõber ikka MMile saaks :D

Aramis
05.01.06, 09:34
Nagu ütlesin - ilma mõjuva põhjuseta ei saa.
Ja ei huvita ka - lähen suvalise nimega piletil ja midagi ei juhtu - been there, done that. Kuigi, kui aus olla, siis kannavad kõik minu piletid minu perekonnanime.

marrrtin
05.01.06, 20:49
Homme proovin ka nagu \'\'osaleda\'\'.

Tahaks saada kurat! :D

Aramis
08.01.06, 11:07
Algselt postitas Hanibal

Ostan kaks piletit mängule Bra-Hor

Aaa, selge. Tubli.

Raivo19
09.01.06, 08:10
Plaan ka minna,sai ära broneeritud ja ootame kinnitust.Kuigi ma arvan,et koha peal tuuritades saab lõdvalt alagrupimängudele,kus ilmselt täisstaadioni ei tule.

Jaan
09.01.06, 09:04
Ma ei usu, et selles voorus on nüüd niimoodi, et bronnime ja ootame kinnitust selle kohta millal piletid postkasti potsatavad. Brasiilia-Horvaatia mängu shansid on parimal juhul ehk 1 10 vastu. Mis ei tähenda muidugi, et proovima ei peaks.

vello99
09.01.06, 12:35
Algselt postitas Raivo19

Plaan ka minna,sai ära broneeritud ja ootame kinnitust.Kuigi ma arvan,et koha peal tuuritades saab lõdvalt alagrupimängudele,kus ilmselt täisstaadioni ei tule.

Kui 2006 lõpus tuleks aasta optimistlikuma postituse auhind välja anda, siis võiks selle juba kohe välja anda...

jyriöö
09.01.06, 18:07
Sellel müügiperioodil läheb loosi ca 250 000 piletit. Kui asi 12. detsembril lahti läks, laekus esimese 12. tunniga sooviavaldusi rohkem kui miljonile piletile.

vincent
09.01.06, 18:22
Algselt postitas Raivo19

Mhmh, Angola-Iraan näiteks...

Aramis
09.01.06, 20:21
Algselt postitas vincent

Algselt postitas Raivo19

Ma pean seda reaalseks...Portugalis oli viimase hetkeni saada piletit nt Rootsi-Bulgaaria mängule...Muidugi Alvalade on suur ka, aga eks Saksamaa statkad on ka korralikud. Seega usun,et näitena Angoola - Iraanile saab koha pealt pileti küll.

vincent
09.01.06, 23:43
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas vincent

Algselt postitas Raivo19

Ma pean seda reaalseks...Portugalis oli viimase hetkeni saada piletit nt Rootsi-Bulgaaria mängule...Muidugi Alvalade on suur ka, aga eks Saksamaa statkad on ka korralikud. Seega usun,et näitena Angoola - Iraanile saab koha pealt pileti küll.
Küllap saabki, minu irooniateravik käis pigem selles suunas, et what\'s the point... Vähe asjalikumatele mängudele värava tagant midagi saada, no ma julgen küll sügavalt kahelda. Samas eks igaüks ise teab, kas proovib või mitte, aga see \"lõdvalt\" ajas kergelt muigama lihtsalt.

jansa
10.01.06, 14:32
Algselt postitas vincent

Algselt postitas Aramis

Algselt postitas vincent

Algselt postitas Raivo19

Küllap saabki, minu irooniateravik käis pigem selles suunas, et what\'s the point... Vähe asjalikumatele mängudele värava tagant midagi saada, no ma julgen küll sügavalt kahelda. Samas eks igaüks ise teab, kas proovib või mitte, aga see \"lõdvalt\" ajas kergelt muigama lihtsalt.

... pileteid ka nn. \"suurte\" mängudele(rääkimata vähem atraktiivsematest mängudest) kuni finaalipiletiteni välja saab kindlasti osta statka ümbruses ja kesklinnas patseerivate spekulantide käest. Küsimus on hinnas. 98MMil ja 2000 EMil kohapeal käinuna/näinuna sai isegi ostetud (et näha meeskondi keda vaatama tuldi) ja müüdud / vahetatud(et teenida reisikulud mingilgi määral tagasi). Iseasi on muidugi hind ja turvalisus. 2000 a. EMi alagrupimängus Charlerois Eng vs Ger mängule pakkuti pileteid isegi mingi 1000...1500..- EURO eest. Kuna meil oli EJLst piletid ostetud mingi 50..60 Euro eest siis mõtlesime et sellise vahe raha eest oleks küll ise ka oma piletid nõus maha müüma kuna kumbki meeskondadest nn lemmikute hulka kaugeltki ei kuulunud... mingitele jommis brittidele siis sai pakutud...mis edasi sai on juba teine jutt:D

Aramis
10.01.06, 19:19
Portugalis läks ENG-FRA pilet ära 300 euriga (3x hind), kuid mainitud Bulgaaria- Rootsi oma sai müüa vaid tema õige hinna, 60 euriga...Polnud nõudmist.
Kuna aga Saksamaa on kindlasti lihtsamini ligipääsetav kogu mailma jalkafännidele, siis usun, et seal läheb asi eriti teravaks. Spekulantidel peax tööd olema. Ka politseil - mäletan, et mõned vennad kes äritsesid viidi ikka minema ka.

vello99
10.01.06, 19:40
no näe, ei julge minnagi kohe...

Achtung! (http://www.football365.com/news/story_173884.shtml)

... et siis Berliini, Leipzigi, Kaiserslauterni and Gelsenkircheni staadionid pidi kohe-kohe kokku kukkuma.

vincent
10.01.06, 20:46
Algselt postitas vello99

no näe, ei julge minnagi kohe...

Achtung! (http://www.football365.com/news/story_173884.shtml)

... et siis Berliini, Leipzigi, Kaiserslauterni and Gelsenkircheni staadionid pidi kohe-kohe kokku kukkuma.
No olgem siiski täpsed, kokkukukkumisest ei räägi siin keegi, küll aga sellest, et kui publiku seas peaks mölluks minema, siis ei pääse rahvas piisavalt kiiresti tribüünidelt staadionimurule ja võib juhtuda Heysel all over again. Aga eriti sümpaatne on Keisrihärra viisakalt vaoshoitud reaktsioon kogu sellele jutule:
\"I\'m sick of all this \'we know best\'. Stiftung Warentest may know a lot about facial cream, olive oil and vacuum cleaners - and that is what they should stick to.\'\'
:D

Mõnuagent 007
13.01.06, 20:54
Tunisia v Saudi Arabia (Munich, June 14), Saudi Arabia v Ukraine (Hamburg, June 19), Paraguay v Trinidad & Tobago (Kaiserslautern, June 20), Iran vs Angola (Leipzig, June 21) and Ukraine v Tunisia (Berlin, June 23).

Sellistele mängudele peaks olema üsna reaalne saada piletit, sest neile mängudele on saadaval olevatest kohtadest vähem broneeringuid tehtud. Ehk siis hetkeseisuga: iga loos võidab ja jääb veel ülegi.

riks12
17.01.06, 00:05
Algselt postitas dannar

Tunisia v Saudi Arabia (Munich, June 14), Saudi Arabia v Ukraine (Hamburg, June 19), Paraguay v Trinidad & Tobago (Kaiserslautern, June 20), Iran vs Angola (Leipzig, June 21) and Ukraine v Tunisia (Berlin, June 23).

Sellistele mängudele peaks olema üsna reaalne saada piletit, sest neile mängudele on saadaval olevatest kohtadest vähem broneeringuid tehtud. Ehk siis hetkeseisuga: iga loos võidab ja jääb veel ülegi.

Kohe kindlast tahan ma vaatama minna Tuneesia ja Saudi Araabia mängu ning Iraani ja Angloola mängu. Kui vaja võin ma välja käia meeletu summa. Teie muretsege mulle hotellid ja muu, siis räägime hindadest :)

marrrtin
17.01.06, 00:50
Ise võtsin ainult kaks mängu.
Vaatan, kas näkkab ;) Kui ei näkka, siis \'\'mustale turule\'\' :D

Igatahes, loodame parimat!:kaval: :P

jyriöö
17.01.06, 12:00
15. jaanuaril läks siis järjekordne faas lukku. Räägitakse, et 250 000. piletile tuli 6 miljonit taotlust, samas on ka mänge, mis pole veel täis bronnitud. Mõnus on see, et Inglismaa-Rootsi toimub 40 000. kohalisel statal, samas kui põnevusmäng Tuneesia-Saudi Araabia 60 tonnisel arenal. Siinkohal tervitused kallitele sõpradele, kes võitsid piletid esimese vooruga ning hiljem gruppide loosimisel selgus, et fortuuna tagas neile kohad just viimatinimetatud gigantide duellile.

eston maravilha
17.01.06, 16:52
kas islamiriikide superderbit peab niiviisi maha tegema?

riks12
17.01.06, 16:54
Kesned neid maha tegin ? :kurb8:

Mõnuagent 007
17.01.06, 16:58
Algselt postitas jyriöö

15. jaanuaril läks siis järjekordne faas lukku. Räägitakse, et 250 000. piletile tuli 6 miljonit taotlust, samas on ka mänge, mis pole veel täis bronnitud. Mõnus on see, et Inglismaa-Rootsi toimub 40 000. kohalisel statal, samas kui põnevusmäng Tuneesia-Saudi Araabia 60 tonnisel arenal. Siinkohal tervitused kallitele sõpradele, kes võitsid piletid esimese vooruga ning hiljem gruppide loosimisel selgus, et fortuuna tagas neile kohad just viimatinimetatud gigantide duellile.
Tuneesia on vähemalt hetkel oma kontinendi valitsev meister. Kes on aga Inglismaa ning Rootsi?

laurenzo
17.01.06, 17:00
Kesned neid maha tegin ?

2006 aasta parim postitus, see on nüüd küll ametlik.

mcnamara
17.01.06, 17:01
Algselt postitas laurenzo

Kesned neid maha tegin ?

2006 aasta parim postitus, see on nüüd küll ametlik.

Just. Ja ainult sel põhjusel pääseb kustutamisest. ;)

Refieus
24.01.06, 11:57
Soov siis 2-4 pileti järele! Soovitavalt Muncheni kandis.

Refieus
31.01.06, 09:35
uhuu uhuu mul selge on uuu

vello99
02.02.06, 15:25
Heippa õnnelikud ja vähemõnnelikud loteriis osalejad. Kas keegi aitab meelde tuletada, kui kiiresti eelmine loosimisevoor \"õnnitlused oled võitnud\" või \"ha-ha... tutkit\" e-mailid tulid?

mcnamara
02.02.06, 15:34
Algselt postitas vello99

Heippa õnnelikud ja vähemõnnelikud loteriis osalejad. Kas keegi aitab meelde tuletada, kui kiiresti eelmine loosimisevoor \"õnnitlused oled võitnud\" või \"ha-ha... tutkit\" e-mailid tulid?

Sellest kõigest on terve igavik, aga lugu oli nii, et loosimisevoor lõppes 31. märtsil ja meil positiivse uudisega saabus 22. aprillil. Nii et kolm nädalat läks tookord.

Refieus
02.02.06, 15:50
Hmmz mina kui asjasse eemalolev isik.. kuidas me teeme siis? juuni viimane nädala või juuli esimene.

Mõnuagent 007
03.02.06, 17:59
nii mina sain siis kõik imelikud mängud, millele ma pakkumise tegin. A\'la Angola-mehhiko jms. kas ma nad ka raha vastu välja võtan on iseküsimus
p.s. ma sain hoopis ühe pileti ainult 3-st millele kandideerisin, kuid ma ei saa aru, et millisele mängule ma selle pileti sain (y:lahe:

Aramis
03.02.06, 18:43
Algselt postitas dannar

nii mina sain siis kõik imelikud mängud, millele ma pakkumise tegin. A\'la Angola-mehhiko jms. kas ma nad ka raha vastu välja võtan on iseküsimus
p.s. ma sain hoopis ühe pileti ainult 3-st millele kandideerisin, kuid ma ei saa aru, et millisele mängule ma selle pileti sain (y:lahe:

Tundub et sa pole momendil kaine poiss. Ex homme vaatame uuesti.

Mõnuagent 007
03.02.06, 19:24
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas dannar

Tundub et sa pole momendil kaine poiss. Ex homme vaatame uuesti.
ähh. olen küll. kirjavead tulenesid parajasti toimunud viruscheckist, mis pani kogu arvuti imelikult käituma. enivei kandideerisin kolmele piletile. Payment detailides on koguhinnaks mingi 750 eeku. ehk siis 35 eurine pilet pluss shipping tasu, kuid kuskil pole kirjas, et millisele mängule ma siis lõpuks selle pileti sain.

Aramis
03.02.06, 19:34
Been there...Mul küll oli kohe aru saada, kuhu piletid sain.

Mõnuagent 007
03.02.06, 19:45
Nii nüüd tuli siis teine meil ka. Ning sain jubeheale mängule :) Ukraina - Saudi Araabia. jess. 3 tundi vahet oli kirjadel lihtsalt.

Nurmekas
03.02.06, 20:05
Ma sain Iraani-Angoola mängule.
(y)

Aramis
03.02.06, 22:30
Ikkagi olete õnnega koos - sellist suurvõistlust näha- Ukraina-Saudid on Hamburgi AOL Arenal - pole paha koht!!!

Tembu
03.02.06, 22:45
Kas mittevõitnud loosirattas olnu saab ka miski teate ikka? Ei suuda meenutada millise e-maili fifa.com lehel kirja panin, kuid neindel,mida kontrollinud olen, pole head ega halba uudist saabunud.

marrrtin
03.02.06, 23:06
Algselt postitas Tembu

Kas mittevõitnud loosirattas olnu saab ka miski teate ikka? Ei suuda meenutada millise e-maili fifa.com lehel kirja panin, kuid neindel,mida kontrollinud olen, pole head ega halba uudist saabunud.Samasiin :( :oih:

Aramis
04.02.06, 01:09
Negatiivne vastus tuleb samamoodi maili peale.

marrrtin
04.02.06, 12:07
Kahjuks tuligi :(

Igatahes, ma OSTAN PILETEID, kuhugi Brasiilia või Saksamaa või Inglismaa või kuhugi heale mängule mängule! 2 tükki!:doh:

Aramis
04.02.06, 12:29

Kahjuks tuligi :(

Igatahes, ma OSTAN PILETEID, kuhugi Brasiilia või Saksamaa või Inglismaa või kuhugi heale mängule mängule! 2 tükki!:doh:

Dream on!

Saksamaa mängud olid algusest peale teada - kui keegi arvab, et ma mõnele sellel applicationi tegin, siis...Ei ole tõenäoline, et sa saad headele mängudele piletit. Pakkumisi küll, aga pakun, et et see hind ei jääks alla 300 euri.

Refieus
04.02.06, 18:10
Aramis, äri mulle piletid :õnnelik:

Caos
04.02.06, 23:59
kas kellegil hollandi saksa või inglismaa mängule pileteid on ärida

vincent
05.02.06, 00:32
Algselt postitas mirko

http://www.freesmileys.org/emo/toilet06.gif

Aramis
05.02.06, 01:21
Algselt postitas vincent

Algselt postitas mirko

http://www.freesmileys.org/emo/toilet06.gif

Tabav smiley...
Aga igaks juhuks küsin, palju Mirko oleks Inglismaa mängu eest välja käima? Tõemäoliselt Inglismaa vs Trinidad Tobago

Caos
05.02.06, 20:51
oleneb palju sa tahad saada kas kas inglismaa paraguay mängule pole sul

gamer
05.02.06, 23:52
Algselt postitas mirko

Tahad piletit, siis vaata siia (http://www.worldcupfootballtickets2006.com/default.php?page=Matches.php), või siia (http://www.razorgator.com/sport/splash/world-cup.html?c=20-0-0-0-0-0-0), või siis siia (http://www.globalticketservice.com/eventlist.asp?event=Sports&mainevent=World%20cup%2 02006).

Aramis
05.02.06, 23:58
Algselt postitas gamer

Algselt postitas mirko

Tahad piletit, siis vaata siia (http://www.worldcupfootballtickets2006.com/default.php?page=Matches.php), või siia (http://www.razorgator.com/sport/splash/world-cup.html?c=20-0-0-0-0-0-0), või siis siia (http://www.globalticketservice.com/eventlist.asp?event=Sports&mainevent=World%20cup%2 02006).

Very good point!
Mina arvasin, et mittevajalikud piletid võiks maha müüa nii 300 euri tükk...Mis tundub on kolm korda odavam musta turu hinnast.

marcello
06.02.06, 00:07
oi tahan,tahan
Mehhiko vs Iraan 480 euri
Valus laks.
Aramis,kui saladus ei ole siis palju sul õnnestus pileteid saada üldse kokku?

Aramis
06.02.06, 00:23
Nõme lugu on see, et minu jutt puhtalt hüpoteetiline...esialgse kindla teema raames istun endiselt ühe mängu nelja pileti sees. Eks mingid rauad on tules, aga point on selline, et vähetõenäolie on, et tekiks nii plaju, et müümiseks läheks. aga mine sa tea. Sellisel juhul on see siin esimene koht, kus teada annan.
Lihtsalt nalja teeb, et noored mehed siin valmis \"ostma\" igasugu asju.See ei ole migni eesti koondise mäng - kel veab saab mingi pileti ja asi ants. Tõenääoliselt on olemas ka mingid priviligeeritud inimesed kes tõesti saavad mingile kindlale nende poolt soovitud heale mängule pileti, aga kahtlen, aks neid siin foorumis käib.
Ja siis on olemas veel rikkad inimesed, kes maksavad selle 5-10 tuhat - why not. Kuid jällegi -- usun, et nad ei käi siin foorumis.

jyriöö
06.02.06, 11:29
Njah, Due to the high demand for tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM), the ticket applications correctly processed and accepted had to be entered into a draw. Unfortunately, you have not been allocated any tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM).

Ei soovinud mingitele imemängudele saada, aga ikka ei midagi. Õnneks on vähemalt Tuneesia - Saudi Araabia olemas. Arvestades, et enamik ei saa muffigi, siis näeb mingigi mängu ära vähemalt. Aga jah.... araablaste madistamine....

Muide, mis voorud veel ees seisavad?

jansa
06.02.06, 16:36
Algselt postitas mirko

.. mis teed siis et piletit saada ...müüd kommipaberite kogu maha vää?

Caos
06.02.06, 18:57
Algselt postitas jansa

Algselt postitas mirko

.. mis teed siis et piletit saada ...müüd kommipaberite kogu maha vää?

vaevalt rott

marrrtin
06.02.06, 18:58
Algselt postitas gamer

Algselt postitas mirko

Tahad piletit, siis vaata siia (http://www.worldcupfootballtickets2006.com/default.php?page=Matches.php), või siia (http://www.razorgator.com/sport/splash/world-cup.html?c=20-0-0-0-0-0-0), või siis siia (http://www.globalticketservice.com/eventlist.asp?event=Sports&mainevent=World%20cup%2 02006).Sealt saab ikka korralikult osta?:oih: :kaval: :õnnelik:

Aramis
06.02.06, 21:42

Algselt postitas gamer

Algselt postitas mirko

Tahad piletit, siis vaata siia (http://www.worldcupfootballtickets2006.com/default.php?page=Matches.php), või siia (http://www.razorgator.com/sport/splash/world-cup.html?c=20-0-0-0-0-0-0), või siis siia (http://www.globalticketservice.com/eventlist.asp?event=Sports&mainevent=World%20cup%2 02006).Sealt saab ikka korralikult osta?:oih: :kaval: :õnnelik:

Nii, ennem seleta mulle see lahti, kuidas sa neid pileteid sealt osta suudad?

marrrtin
06.02.06, 22:27
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas gamer

Algselt postitas mirko

Nii, ennem seleta mulle see lahti, kuidas sa neid pileteid sealt osta suudad?Ma valemit täpselt peast ei tea, aga arvan, et kuidagi ikka:doh: :oih:

waluswend
06.02.06, 23:00

Algselt postitas Aramis

Algselt postitas gamer

Algselt postitas mirko

Nii, ennem seleta mulle see lahti, kuidas sa neid pileteid sealt osta suudad?Ma valemit täpselt peast ei tea, aga arvan, et kuidagi ikka:doh: :oih:

Natuke varem läheb Saksamaale ja teeb mõne panga tühjaks! See on kõige parem ja kiireim valem.

Aramis
09.02.06, 09:28
Ametlikult võin nüüd juba väita, et müün soovijatele oringinaalhinnaga (45 euri) 14.juuni Münchenis toimuva mängu Tuneesia - Saudi Araabia 4 piletit.

jyriöö
09.02.06, 12:09
Hehee, paistab, et peale meie tagasihoidliku seltskonna, satub sellele mängule veel nii mõnigi eestlane.

Aramis
09.02.06, 17:55
Aga palun - staadion on üks maailma uhkemaid ja Tuneesia on võimeline jõudma vähemalt kaheksa hulka. Nii, et usun, et kohalviibijad ei saa pettuma.

romario
10.02.06, 18:01
Algselt postitas Aramis

Ametlikult võin nüüd juba väita, et müün soovijatele oringinaalhinnaga (45 euri) 14.juuni Münchenis toimuva mängu Tuneesia - Saudi Araabia 4 piletit.

ei ole kõige parem mäng aga eks nad on kõik vaadatavad. kui nüüd Soccer God midagi tuksi ei keera, siis lähen 22.06 Brasiilia - Jaapani mängule.

Aga seoses müümisega: see aasta pidi olema (VIST TERRORI PÄRAST) et kõik piletid saavad olema nimelised ehk kui tahad müüa siis peab seda tegema kuidagi ameltikult vmt. ei tea seda süsteemi. samas mõistlik teades ohtusid jne.

on kellegil piletid kindlasti olemas ka juba? ehk isegi samale mängul ekuhu tahan minna?

Aramis
10.02.06, 18:39
Piletid on kogu aeg olnud nimelised. Loe teemat algusest, siis näed et asjast on räägitud. Vähemalt Portugalis see probleemiks ei olnud ja olen kindel, et ka nüüd mitte. Ja kätte saab jah piletid alles kevade poole. Mis sinu mängu osavõtjtesse puutub, siis ise peaksin ühte neist nägema Berliinis 13ndal.

jansa
10.02.06, 19:28
Algselt postitas Aramis

Piletid on kogu aeg olnud nimelised. Loe teemat algusest, siis näed et asjast on räägitud. Vähemalt Portugalis see probleemiks ei olnud ja olen kindel, et ka nüüd mitte. Ja kätte saab jah piletid alles kevade poole. Mis sinu mängu osavõtjtesse puutub, siis ise peaksin ühte neist nägema Berliinis 13ndal.

98a. Prantsusmaal ja 2000 Holland/Belgias olid samuti nimelised piletid... piletipeal oleva nime ja isiku samasust ei jõua sul küll keegi kontrollida ja ei kontrollitud kah.

romario
10.02.06, 19:47
Algselt postitas jansa

Algselt postitas Aramis

98a. Prantsusmaal ja 2000 Holland/Belgias olid samuti nimelised piletid... piletipeal oleva nime ja isiku samasust ei jõua sul küll keegi kontrollida ja ei kontrollitud kah.

kuidas siis põhimõtteliselt toimub piletite müük kui selline?

Aramis
16.02.06, 20:11
Kuidas sa põhimõtteliselt esitad sellist küsimust üldse?

Vabalt võib ka selle irooniaraasu siit eemaldada...

marrrtin
16.02.06, 21:28
Algselt postitas romario

Algselt postitas Aramis

ei ole kõige parem mäng aga eks nad on kõik vaadatavad. kui nüüd Soccer God midagi tuksi ei keera, siis lähen 22.06 Brasiilia - Jaapani mängule.

Kuidas siis nii? ;)

Aga tahaks ka, kui keegi oskaks järsku sebida, palun võtkä minugaä ühendustä!:хnnelik:

Nurmekas
22.02.06, 13:48
Ma siiani pole saanud seda eietavat vastust.
Kas seekord ei tuleg?
Iraani mängu kohta tuli positiivne vastus, aga kandideerisin kolmele matsile.
Seega kahe kohta ei saanud vastust.

vello99
22.02.06, 14:07
Algselt postitas Nurmekas

Kas seekord ei tuleg?

Äkki on ikka selles positiivses midaagi selle kohta öeldud. Mina sain oma \"fuck you\" paari nädalaga kätte...

Mõnuagent 007
22.02.06, 14:34
Algselt postitas Nurmekas

Kas seekord ei tuleg?

Kui sa saad ühe pileti kolmest siis on su application partially succesful, ehk sealt saad sa isegi välja lugeda et said ühe pileti. Samamoodi sain mina ka. Pileti eest on makstud ka juba ning arvatavasti olen ma 18. juunil Hamburgis. Kas ma toetan Saudi Araabiat või Ukrainat, pean veel välja mõtlema.

marrrtin
22.02.06, 21:42
Ukrainat pooldaksin mina ..:doh: :oih:

tegelinzky
12.04.06, 13:18
15.aprill algab minu arusaamise järgi viimane müügivoor. ehk keegi teab kas on võimalik osta ka eestis asuval jalgpalliklubil mingisugust klubi piletit(näiteks EJL kaudu)? muidu on ju nii, et kui me sõpradega eraldi ostame piletid, siis esiteks ei pruugigi üldse samale mängule pileteid saada ja teiseks on kohad staadionil eraldi. kas eestist mingit grupeeringut pole saksamaale minemas, millega oleks võimalik liituda?

Aramis
13.04.06, 01:43
EJLi kaudu ostmiseks oled hiljaks jäänud. Ainus reaalne variant on koha peal, aga see on ka risky business.

Mõnuagent 007
19.04.06, 18:55
Pilet tuli kohale :) DHL vms kullerfirmaga ukse taha. jibii

Aramis
19.04.06, 20:47
Expert annab veeranfinaali pileteid 37\" LCD ostjatelr. Ja ka hind pole paha - ainult, et pea omahinnaga müüki õigustab tõsiasi, et uus mudel tulemas ja odavama hinnaga.

Even
19.04.06, 23:22
Algselt postitas dannar

Pilet tuli kohale :) DHL vms kullerfirmaga ukse taha. jibiiMis mängule ?

17
19.04.06, 23:45
Algselt postitas Evu

Algselt postitas dannar

Saudi Araabia - Ukraina. 13. rida:lahe:

Mõnuagent 007
20.04.06, 00:39
Algselt postitas 17

Algselt postitas Evu

Algselt postitas dannar

Saudi Araabia - Ukraina. 13. rida:lahe:
17. rida oli tglt. 13c oli sektor.

Aramis
20.04.06, 18:22
Mul ka olemas...DHL üllatas üle pika aja ka positiivselt.

mcnamara
21.04.06, 16:18
Algselt postitas Aramis
DHL üllatas üle pika aja ka positiivselt.

Mind mitte. Äsja tibi helistas DHL-ist, et kedagi polnud kodus ja pileteid üle anda polnud võimalik. Mis muidugi on suur üllatus reedel keset päeva.
Selgus, et nädalavahetusel nemad ei tööta. Nii et toovad esmaspäeval siia töö juurde ära, mis mulle põhimõtteliselt vastumeelt, aga pole parata.

Mõnuagent 007
21.04.06, 16:46

Algselt postitas Aramis

Mind mitte. Äsja tibi helistas DHL-ist, et kedagi polnud kodus ja pileteid üle anda polnud võimalik. Mis muidugi on suur üllatus reedel keset päeva.
Selgus, et nädalavahetusel nemad ei tööta. Nii et toovad esmaspäeval siia töö juurde ära, mis mulle põhimõtteliselt vastumeelt, aga pole parata.
mulle helistati päeval. nii kell 12, et hoihoi DHL teile saadetis. Mul oli ka, et sellel kellaajalk kedagi kodus pole, aga sis ütles DHLionu, et pole hullu, tulen kell 18-19 vahel ning siis sain kätte ka ja väga tore oli :)

Aramis
21.04.06, 18:21

Algselt postitas Aramis

No teatud põhjustel olen DHLis väga pettunud - nii, et...seekord läks hästi. Mulle hel. ka 12 paiku ja kuigi oleksin võinud ka korraks koju tulla sobis mulle veel paremini see, et nad tööle sekretäride kätte paki ära tõid.

mcnamara
24.04.06, 18:15
Lõpuks piletid käes. Nii vähe siis ainult sellele inimesele üleandmisest, kes piletid tellinud. :) Ehk siis minu puhul kirjutas asutuse turvamees vajalikule paberile alla.
Nänni seas hakkas silma ühel poolt kollane, teiselt poolt punane kaart. Keegi teab, milleks see vajalik võib olla? Tuleb mängijatele (või kohtunikule) mängu lõppedes näidata? ;)

Mõnuagent 007
24.04.06, 18:19

Lõpuks piletid käes. Nii vähe siis ainult sellele inimesele üleandmisest, kes piletid tellinud. :) Ehk siis minu puhul kirjutas asutuse turvamees vajalikule paberile alla.
Nänni seas hakkas silma ühel poolt kollane, teiselt poolt punane kaart. Keegi teab, milleks see vajalik võib olla? Tuleb mängijatele (või kohtunikule) mängu lõppedes näidata? ;)
mina lugesin mingist brošüürist et sellepunase/kollase kaardiga saab pärast mängu nn. ametlikus peokohas mingitest mängudest osa vtta.

vello99
24.04.06, 21:22

Mastercardi koduleheküljelt on ju võimalik näha. Kaardid tähendavad Mastercardi logo, ja kes need said, on kohustatud neid mängu ajal pea kohal hoidma.

jyriöö
25.04.06, 11:15
Kallid piletiomanikud, laske nüüd tulla, mis mänge, millal ja kus keegi vaatama läheb. Jah, olen laisk ja ei viitsi tagasi skrollima hakata. Aga huvitav oleks teada ikkagi.

Isiklikult olen kaemas Tuneesia-Saudi Araabia, 14.06, München

Mõnuagent 007
25.04.06, 11:31
Ukraina-Saudi-Araabia, Hamburg 19. juuni

lorenzo
25.04.06, 11:41
olge head, pange siia ka ules inf (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=5116)

mcnamara
25.04.06, 14:48
Brasiilia - Horvaatia, Berliin, 13. juuni.

jansa
25.04.06, 16:40

...mnjaa, selle mängu pileti eest annaks palju välja...

mcnamara
25.04.06, 16:52
Algselt postitas jansa

...mnjaa, selle mängu pileti eest annaks palju välja...

Jah, kes oleks eelmise aasta kevadel osanud aimata, et see selline mäng olema saab. Toona olid minu ainsad valikukriteeriumid Berliin ja üpris turniiri algul toimuv mäng.

RD
27.04.06, 22:57
kauaks onud-tädid saksamaale sõidavad? kellelgi plaane pikemaks ajaks pole minna, et muude riikide fännidega suhelda ja puha? saaks koos öömaja asja ajada..
ja seda kah, et ega kellelgi pole mõnd piletit üle? võib igast mänge pakkuda, mine tea äkki ostangi ära, saksamaale lähen igaljuhul.. isegi kui piletit pole.. melu on omaette väärtus

Aramis
28.04.06, 00:22

Väga lahe - saab Olümpiastaadionil eesti keelt kuulda. Kui piletid minuni jõuvad siis vaatame Mac kaugel me 1teisest istume.

Aramis
28.04.06, 00:24
Algselt postitas ats-wiking

kauaks onud-tädid saksamaale sõidavad? kellelgi plaane pikemaks ajaks pole minna, et muude riikide fännidega suhelda ja puha? saaks koos öömaja asja ajada..
ja seda kah, et ega kellelgi pole mõnd piletit üle? võib igast mänge pakkuda, mine tea äkki ostangi ära, saksamaale lähen igaljuhul.. isegi kui piletit pole.. melu on omaette väärtus

9-nda öösel hakkame liikuma ja 15nda päeval tagasi.
Põhimõtteliselt on üks 14.06 Saudi Araabia-Tuneesia pilet üle.

RD
28.04.06, 11:45
tänud info eest, kaalun varianti, selgub vast nädala jooksul
võiks veel pakkumisi tulla muidu

urmas
06.05.06, 21:55
Täna on vähe vabamalt pileteid saada 2006 FIFA World Cup Ticketing Center-is. Tasub proovida.

riigimees
29.05.06, 02:32
udupead ärkavad ikka viimasel hetkel, aga igaksjuhuks küsin siinsetelt müüjatelt/vahetajatelt - ega järsku ei ole mõnda Argentiina alagrupi mängu pakkuda: 16.06 ARG-SBM (vast kõige tõenäolisem), või nt. 1/16 finaali (24.06 Leipzig loodetavasti), 1/8 finaal (30.06 Berliin, loodetavasti)...

ironiseerima ärge palun hakake, lihtsalt jah/ei - hindadest räägime nendega, kellel reaalselt midagi pakkuda on ;)
Ning ideaalis oleks 3-4 piletit tarvis :õnnelik:

Aramis
29.05.06, 08:55
Algselt postitas riigimees

udupead ärkavad ikka viimasel hetkel, aga igaksjuhuks küsin siinsetelt müüjatelt/vahetajatelt - ega järsku ei ole mõnda Argentiina alagrupi mängu pakkuda: 16.06 ARG-SBM (vast kõige tõenäolisem), või nt. 1/16 finaali (24.06 Leipzig loodetavasti), 1/8 finaal (30.06 Berliin, loodetavasti)...

ironiseerima ärge palun hakake, lihtsalt jah/ei - hindadest räägime nendega, kellel reaalselt midagi pakkuda on ;)
Ning ideaalis oleks 3-4 piletit tarvis :õnnelik:

Ei ole soov ironiseerida, sest kui sa juba ise end \"udupeaga\" õnnistasid, siis on kõik selles suhtes paigas, aga oli palve, et kui sul õnnestub mingilgi teel neid pileteied saada, siis anna seda siia ka teada. Just sellepärast, et midagi nii ebareaalset on raske täide minna - võrreldav juulikuu lume või eesti pääsuga finaalturniirile. Aga siiski...kõik on võimalik - võimalikuim ehk variant, et mõnel piletiomanikul tekib kange rahahäda ja ta peab piletitet kõva vaheltkasuga lahti ütlema. Edu ja õnnelikku juhust soovides!

Raix
30.05.06, 15:20
Algselt postitas jyriöö

Pildid nüüd selged, sukeldun MMi möllu koos Jürkaga. Veel on ekipaashis vennad Konksud. Start peaks olema 11ndal, minek autoga läbi Rootsi-Taani ning ideaalis plaan vallutada 6 MM\'i linna.
Ja ei olnud lihtne otsus, aga jah, nüüdsest olen Tuneesia tuline toetaja.

Aramis
30.05.06, 17:05
Väga meeldiv - Allianz Arenal näeb siis ja yhtin Tuneesia fännlusega - neil päris hea sats ja täitsa võimalik, et saavad 8 hulka.

marrrtin
30.05.06, 18:50
Kuradi kurat, kas pole kuidagi veel võimalik kuskilt saada pileteid Brasiilia mängule? ;)
Pohhui, aga peaasi, et Brasiilia mängiks!:oih:

Mõnuagent 007
30.05.06, 19:04
mina lähen Saudide ukrainlaste mängule. 19. juuni Hamburgis. lähme autoga, mina olen ainus kellel on mängule pilet. ülejäänud teevad roadtrippi. teele läeme 17. juunil, tagasi ka kunagi loodetavasti

vincent
30.05.06, 19:08

Kuradi kurat, kas pole kuidagi veel võimalik kuskilt saada pileteid Brasiilia mängule? ;)

Ikka saab, ma võin sulle ja su sõpradele oma teleka ette müüa 25-krooniseid pileteid, kui huvi on. Kolm mahub diivanile ja üks tugitooli, kiired bronnijad saavad viieka hinnast alla, ainult et söögid-joogid tuleb ise kaasa võtta.
krt saage ükskord aru, et maailmas on hea mitu miljonit teiesugust selli veel, kes kõik tahaks brasse MMil näha, aga näed, kah ei saa. Mitte vähem tähtis pole muidugi see, et kümnetel või isegi sadadel tuhandetel neist on ka reaalselt võimalik pileti eest küsitav rull välja käia, eksole. Reality check väike selline...

Raix
31.05.06, 10:44

Vaata mõned lehed tagasi, seal ostuhuvilistele lingid olemas. Käid ca 9500 välja ja saad koos mcnamaraga Brasiilia - Horvaatia mängu vaadata.

kallas
02.06.06, 16:43
Algselt postitas Raix

Algselt postitas jyriöö

Pildid nüüd selged, sukeldun MMi möllu koos Jürkaga. Veel on ekipaashis vennad Konksud. Start peaks olema 11ndal, minek autoga läbi Rootsi-Taani ning ideaalis plaan vallutada 6 MM\'i linna.

Härra Kallasel ka pildid nüüd selged,olen 19,20.06 Hamburgis ja kaen loodetavasti Ukraina-Saudi Araabia mängu statalt!Raix,kas sul plaan ka selleks ajaks Hamburgi tulla vöi mis plaan üldse on?
Ûldsusele selline küsimus,kas staadionil ka pileti müüki toimub üldse,loomulikult v.a.kohalikud hangeldajatest ärimehed?

Aramis
02.06.06, 17:28
Algselt postitas Raix

Vaata mõned lehed tagasi, seal ostuhuvilistele lingid olemas. Käid ca 9500 välja ja saad koos mcnamaraga Brasiilia - Horvaatia mängu vaadata.

Koos mcnamara ja Aramise ja Lambaga...

Aga jah, reality check olex asjalik soovitus küll. Meie punt nt hakkas piletite asja ajama 2005a alguses.

Raix
02.06.06, 18:08
Algselt postitas kallas

Algselt postitas Raix

Algselt postitas jyriöö

Härra Kallasel ka pildid nüüd selged,olen 19,20.06 Hamburgis ja kaen loodetavasti Ukraina-Saudi Araabia mängu statalt!Raix,kas sul plaan ka selleks ajaks Hamburgi tulla vöi mis plaan üldse on?
Ûldsusele selline küsimus,kas staadionil ka pileti müüki toimub üldse,loomulikult v.a.kohalikud hangeldajatest ärimehed?

Pühapäeval enne mängu meil kavas veidi plaani pidada, et kus, mis, millal, miks, kui kaua jne. Aga jutud tunduvad sellised olevat, et me hiljemalt 18ndal tagasi. Või oli see isegi 17ndal. Selline suts ja valmis roadtrip.

mjkk
05.06.06, 14:35
okei, ma panen nüüd laiska ja ei hakka siinsetele minejatele kõigile privasõnumeid esialgu saatma, aga loodetavasti saan vajaliku info kätte ka niimoodi..

..igatahes, ajakirjanikuna palun teilt abi, õigemini neilt, kes saksamaale minemas. mõte selles, et lihtsalt lisada natuke seda infot nendest, kes ise kohapeale nautima lähevad, miks, kuidas, kellega, kust piletid jne jne jne.

niisiis. äkki oleksite nii head ja lisaksite mulle privasse järgmiste küsimuste vastused (ei pea kõigile vastama).. tingimuseks, et võin kasutada teie nime äripäeva reedeses nv.lisas.

1. Nimi, vanus, (amet/töökoht - ei pea kirjutama).
2. Mis mänge vaatama lähete?
3. Kui suure seltskonnaga minek? Millega? Kuidas ööbimine, reis planeeritud?
4. Mis tõmbas vaatama a) MMi? b) neid konkreetseid kohtumisi?
5. Kui raske oli piletit (pileteid) hankida? Kuidas pileti(d) saite?
6. Mis emotsioonide, ootustega Saksamaale sõidate?

aitab vast küll. vastake mis vormis, kui pikalt tahate.
igasugune abi on teretulnud.

:üllatus:

romario
05.06.06, 15:54

Mis sa siis piletite nimel oled nõus ära tegema? :D :D

Lammas
06.06.06, 00:14
Mõnele 100% mehele teadmiseks et kõik piletid ikka pole nimelised vähemalt minu käes olevad 11 piletit vaid on üldnimetusega EJL :)
Nii siis Brazil - Croatia mängul istub 7 Eesti matkaselli Block:L.5 Row:23 Seat:18-20 ja Row:24 Seat:17-20
Ja Serb. and Monten. - Netherlandsi mängul istub 4 Eesti härga Block:16 Row:25 Seat:4 -7

Ja nagu ennist mainitud 9-nda õhtu matkabussiga start.

Kõigile häid jalgpalli elamusi soovides!

romario
06.06.06, 09:11
Brasiilia - Jaapan mängule läheb keegi????

2mSööt3mMööda
10.06.06, 22:17
Müüa 3 piletit jalgpalli MM\'i finaalmängule :D

http://www.corrado.com.pl/forums/uploads/post-8-1149063923.jpg

skint
10.06.06, 22:24
FIXTURES!! Kanchelskis!

Umbes kolmenädalase hilinemisega jõudis see email ka Eestisse.

---

Aga muidu, kas siitkandist minejad miskeid lipukesi vms ka üles riputada kavatsevad? Kuigi nende silmamine võrduks pea imega, aga nt tänase Inglismaa mängu ajal tegi BHA lipu nägemine headmeelt, mis siis veel kodustest värvidest rääkida...