320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EPL

    reklaamiti ju, et laupäeval Eesti Päevalehe ostnutele antakse raamat kaasa.
    vot, tahtsin ennast harida,ning raamatut lugeda. käisin siis läbi neljast kohast, kuid igalt poolt öeldi, et neile pole raamatuid tulnud
    mis jama siis on, kaval reklaam, et inimesed ostaksid lehti?
    sai üldse keegi raamatu kaasa?
    Слава Україні! Героям слава!

    #2
    Vastus teemale \'EPL\'

    Minule tuli raamat koos lehega koju!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'EPL\'

      Ma sain raamatu eemine laupäev POSTIGA.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'EPL\'

        On muidu tegu hea raamatuga? Minu kohalikus poes olid lehed kahjuks otsas kui sinna jõudsin. Neid vist mingi 10 ringis sinna tuli ka ainult
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'EPL\'

          Algselt postitas EgoTrip


          reklaamiti ju, et laupäeval Eesti Päevalehe ostnutele antakse raamat kaasa.
          vot, tahtsin ennast harida,ning raamatut lugeda. käisin siis läbi neljast kohast, kuid igalt poolt öeldi, et neile pole raamatuid tulnud
          Neid raamatuid saab vaid teatud poodidest lehte ostes(ma pakun, et näiteks supermarketitest, kuid kindel pole). Ja kõik tellijaid said esimese raamatu tasuta.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'EPL\'

            no aga reklaamis midagi ei mainitud sellest,
            deem kui vihale ajas, aga samas pohmas peaga oli laupäeval kõik mustades toonides
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'EPL\'

              Usu mind, need raamatud nüüd küll midagi huvitavat ei ole. Autorite järgi enamus naiste seep kus põhirõhk suhetel.. Well ma võin küll eksida, kuid üldjoontes jutt õige.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'EPL\'

                Algselt postitas amority


                Usu mind, need raamatud nüüd küll midagi huvitavat ei ole. Autorite järgi enamus naiste seep kus põhirõhk suhetel.. Well ma võin küll eksida, kuid üldjoontes jutt õige.
                Fuhh SUHTED!!!

                Sa eksid loomulikult.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'EPL\'

                  Anthony Burgess - Kellavärgiga apelsin on küll suhteliselt soliidne tükk lugemist

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'EPL\'

                    Vaatasin selle nimekirja läbi - ehk eksingi

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'EPL\'

                      Algselt postitas taku*


                      Anthony Burgess - Kellavärgiga apelsin on küll suhteliselt soliidne tükk
                      lugemist
                      Njah sellel põhinev filmgi imdb top 250\'nes, mis ei pruugi muidugi tähendada et raamat super oleks aga siiski.
                      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                      If you're good at something, never do it for free - See above.
                      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'EPL\'

                        Algselt postitas EgoTrip


                        reklaamiti ju, et laupäeval Eesti Päevalehe ostnutele antakse raamat kaasa.
                        vot, tahtsin ennast harida,ning raamatut lugeda. käisin siis läbi neljast kohast, kuid igalt poolt öeldi, et neile pole raamatuid tulnud
                        mis jama siis on, kaval reklaam, et inimesed ostaksid lehti?
                        sai üldse keegi raamatu kaasa?
                        mõnel lihtsalt ei vea..

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'EPL\'

                          Algselt postitas Ch1ller666


                          Algselt postitas taku*


                          Anthony Burgess - Kellavärgiga apelsin on küll suhteliselt soliidne tükk
                          lugemist
                          Njah sellel põhinev filmgi imdb top 250\'nes, mis ei pruugi muidugi tähendada et raamat super oleks aga siiski.
                          oujeee Kubrick!
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'EPL\'

                            Huvitav, kui paljud \"ostjatest\" seda raamatut tõsiselt tahtsid? Kui paljud olid enne kampaaniat kuulnud Umberto Eco nime? Ja kui paljud olid kuulnud sellest raamatust?

                            Põhjendus, et tahaks väärt kirjandust pole minu arvatest väga tõsiseltvõetav. Raamatukogud on seda otsast otsani täis.

                            Pigem, ma usun, et tegu ikka tüüpilise a\'la \"tasuta ju saab\" või \"hea tuttavatele näidata raamaturiiulit, et kui tark ja kultuurne ma olen\" põhjustega.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'EPL\'

                              Algselt postitas zaz


                              Algselt postitas Ch1ller666


                              Algselt postitas taku*


                              Anthony Burgess - Kellavärgiga apelsin on küll suhteliselt soliidne tükk
                              lugemist
                              Njah sellel põhinev filmgi imdb top 250\'nes, mis ei pruugi muidugi tähendada et raamat super oleks aga siiski.
                              oujeee Kubrick!
                              film oli parem kui raamat. raamatu rikkus ära just viimane peatükk, kus hakkas selline teema, et peaks pere looma ja rahunema jms.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X