320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?

    Raske on õelda miks sakslaste jalgpall on aasta edasi ainult kehvemaks muutunud.2006 aasta MMil ei ole nad ka heas hoos tõenäoliselt sest ka praegu on vorm nadi.Müncheny Bayern oli 1998/1999 suurepärases hoos ja 1996 aastal krooniti inglismaal ju ka saksamaa rahvuskoondis euroopameistriks,suur allaminek algas aga 2000 aastast EMilt kui kaotati juba alagrupis koha 3-0 Portugalile ja 1-0 inkudele.2002 aastal oli siiskihõbemedal kaelas aga EM 2004 taas ebaõnnestus,mida teie arvate miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?

    #2
    Vastus teemale \'ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?\'

    MÜÜDUD
    LUKKU!
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?\'

      Egas siis nii hull teema ka nüüd tundu.

      FCB ja koondis on vaid jäämäetipp. Sakslased magasid 1990ndatel täiesti maha noortetöö ning põlvkonnavahetuse, mis on tasapisi siiski paranenud. Pealegi - eks suureks bisnisiks muutunud vutimaailmas ole ammu lõppenud \"traditsiooniliste suurte\" domineerimine, sest eelkõige Euroopa klubijalgpall on Bosmani ning ka näiteks CLi tõttu ühtlustunud. Tasub vaid pilk heita viimaste aastete CL/UEFAfinalistidele/MMi osavõtjatele/kvalifikatsiooniturniiridele, et vanadest \"tõdedest\" lahti öelda.
      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?\'

        Noh mina näiteks ei arva, et Saksa jalgpalli seis oleks hullem kui näiteks Inglise vuti oma. Arvestada tuleb seda, et Saksamaa kui MMi 2006 peremees on rohkem võimalusi kombineerimiseks, ning need sõprusmängud (kaotused Slovakkia ja Türgi vastu) ei anna täit adekvaatset pilti. Muidugi Saksa jalkafännile teevad need kaotused meelehärmi, aga eks iga maa fännile on kaotus midagi rasket.
        Jah melil on õigus, et noortetöö oli 90ndatel Saksas unustusehõlmas, aga eesotsas olid ka sellised korüfeed nagu Matthäus, Klinsi, Völler, Hässler, Brehme, Bierhoff, Sammer, veel varasemast kindlasti Rummenigge.
        Kuid ma näen noori - Lahm, Schweinsteiger, Podolski, Owomoyela, kindlasti Kuranyi. Olukord pole väga nutune. Pisut kõhedam on väravavahti olukord. Kahn ja Lehmann on jah veel vormis,aga nad lähevad üha vanemaks ja tigedamaks. Hildebrandi kõrval tuleks edutada juba Wächterit ning seda noort Kaiserslauterni kollkiprit.
        Esimese lause juurde tagasi tulles. Inglise seis on mädam. Jah on glamuuri (Beckham, Rooney, Owen, Lampard, Terry), kuid kui vaatad tippmeeskondi. Kus on noored. Sisuliselt nullis või kolmandas liigas laenus
        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?\'

          Algselt postitas Matis


          Noh mina näiteks ei arva, et Saksa jalgpalli seis oleks hullem kui näiteks Inglise vuti oma. Arvestada tuleb seda, et Saksamaa kui MMi 2006 peremees on rohkem võimalusi kombineerimiseks, ning need sõprusmängud (kaotused Slovakkia ja Türgi vastu) ei anna täit adekvaatset pilti. Muidugi Saksa jalkafännile teevad need kaotused meelehärmi, aga eks iga maa fännile on kaotus midagi rasket.
          Jah melil on õigus, et noortetöö oli 90ndatel Saksas unustusehõlmas, aga eesotsas olid ka sellised korüfeed nagu Matthäus, Klinsi, Völler, Hässler, Brehme, Bierhoff, Sammer, veel varasemast kindlasti Rummenigge.
          Kuid ma näen noori - Lahm, Schweinsteiger, Podolski, Owomoyela, kindlasti Kuranyi. Olukord pole väga nutune. Pisut kõhedam on väravavahti olukord. Kahn ja Lehmann on jah veel vormis,aga nad lähevad üha vanemaks ja tigedamaks. Hildebrandi kõrval tuleks edutada juba Wächterit ning seda noort Kaiserslauterni kollkiprit.
          Esimese lause juurde tagasi tulles. Inglise seis on mädam. Jah on glamuuri (Beckham, Rooney, Owen, Lampard, Terry), kuid kui vaatad tippmeeskondi. Kus on noored. Sisuliselt nullis või kolmandas liigas laenus
          k Inglismaal on ikka praegu poole parem seis ma arvan,teeksid isegi Prantsusele ära.Põhja Iirile kaotus ei tähenda midagi nad ju ikkagi võitsid oma gruppi aga saksal on ju ka klubijalka kehvake

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?\'

            Pole sel Saksa klubijalkal häda midagi võrreldes eelmise aasta täiuslikule läbikõrbemisele. Peale Schalke on kõik ülejäänud meeskonnad üdinisti tublid olnud
            Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?\'

              Algselt postitas Matis
              Inglise seis on mädam, kui vaatad tippmeeskondi. Kus on noored. Sisuliselt nullis...
              heeeeei, arsenal ei ole veel kogu Inglismaa..
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'ARUTLUS/ARVAMUS:Miks on saksa jalgpall aastatega kehvemaks muutunud?\'

                No küsimus ei ole Inglismaas ja Saksamaas. Inglismaa on minu meelest alati hea olnud, aga nad pole sittagi saavutanud. Sama ka Hispaania jne... Ja siis on teised nagu Saksmaa ja Itaalia, kes isegi kehvad olles teevad tulemuse ära. Ma ei tea miks see nii on, aga nii ta on.
                Momendi seis on selline, et koondis pole hiilgeseisus, aga raudselt võimeline MM 2006-te võitma. Selles pole mingit kahtlust. See, et nad mängivad praegu nagu Eesti aegaajalt, ei oma samuti mitte mingit tähtsust.
                Bundesliiga on väga tugev ja väga heal järjel. Pealtvaatajate numbrid on tipus ja väravaid lüüakse palju. See, mis Euroopas toimub on nii ja naa - see euro nädal oli bilanz 4 võitu ja 2 viiki - pole just paha.
                See Bayern on praegu juba mitu aastat sama tugev kui see, kes kaotas Manule finaali ja võitis hiljem Valencia. Lihtsalt pole veel piisavalt vana...Äkki see aasta.
                Seega pealkirjas püstitatud küsimus on olematu ja minu arust oli minimaalne madalseis peale Bayerni Meistrite Liiga võitu - kerge põlvkondade vahetus, mis ometigi andis MMi hõbeda...Mida sa rohkemat suudad ihata - selle aasta MMI sats on palju kogenum juba(just noorte osalt nagu prints Poldi).

                Kommentaar


                  #9
                  Häid pühi teile!
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    #10
                    Aasta kaevur on leitud.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X