320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärnu Vaprus

    Esiliiga pandi kindlalt kinni, kuidas mängitakse Meistriliigas? noh, talk
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    #2
    Vastus teemale \'Pärnu Vaprus\'

    mul ei ole kohvipaksu käepärast, ei saa nagu ette vaadata praegu...

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Pärnu Vaprus\'

      Ma võin praegu ainult seda ennustada ,et publikuhuvi ja arvu pärast hakkavad Tartu ja Pärnu omavahel rekordeid lööma.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Pärnu Vaprus\'

        Algselt postitas ROOTSI KUNN


        Ma võin praegu ainult seda ennustada ,et publikuhuvi ja arvu pärast hakkavad Tartu ja Pärnu omavahel rekordeid lööma.
        Täiesti õigus.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Pärnu Vaprus\'

          Algselt postitas valma


          Algselt postitas ROOTSI KUNN


          Ma võin praegu ainult seda ennustada ,et publikuhuvi ja arvu pärast hakkavad Tartu ja Pärnu omavahel rekordeid lööma.
          Täiesti õigus.
          ei tea, Tammekal oli ka esiliiga hooajal rahvast keskmiselt 200-300 vahel. Vaprusel sel aastal vist kuskil 130 kandis kui õieti meenub. Muidugi ei oleks mul midagi selle vastu kui Pärnu rahvas tõestaks oma vutilembust ja Tartut selles vallas lööks. Annaks ka Tartlastele omaette väikese lisastiimuli.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Pärnu Vaprus\'

            Algselt postitas kaala

            Esiliiga pandi kindlalt kinni, kuidas mängitakse Meistriliigas? noh, talk
            Siin räägitakse ka ühest koma teisest klubiga seotust, oleks võinud teema üle tuua.
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Pärnu Vaprus\'

              Tõepoolest. Kuna kahte teemat pole vaja, siis läheb see lukku. Kui esiliiga hooaeg lõppeb, siis tõstan teema siia.

              Kommentaar


                #9
                Selle klubi teema võiks madalamate liigade teemade hulka tõsta nüüd.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar

                Working...
                X