320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PS2 - lolli küsimused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PS2 - lolli küsimused

    Ahoi. Totaalse mänguvõhikuna uurin, kas keegi oskab aidata või teab kelle poole pöörduda PS2 teemal. Nimelt konsumeerin teist päeva PS2 ameerika versiot, kuid selleks et Euroopas müüdavaid mänge (ka piraate vist) ja DVD-sid selle läbi vaadata/mängida, peab vist asja ümber progema. Vähemalt nii ma arvan. Aga ma ei ole selles täitsa kindel - kes oskab veits aidata, mis teha tuleb ja kui peab mingi targema mehe poole pöörduma, siis kas oskab keegi soovitada siukest meest, kes asja tööle paneks ja samas ka see töötama jääks?
    ¡No Pasarán!

    #2
    Tsekka "Kuldset Börsi", seal on vastavad kuulutused, kus pakutakse PS-de modifitseerimist st lihtsalt topitakse sinu aparaati mingi kiip lisaks ja mängi mida tahad ja kuidas tahad. Kuigi selle mod. hind on PS2-le praegu veel suht soolane (üks sõber ütles, et tema käest küsiti 1000 kulli, kuigi arvan, et saab ka odavamalt)
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #3
      No nii!!! Polex arvanud ,et nn erialastest teadmistest jalgpallifoorumis pean rääkima ,aga ...suurema heameelega.
      Maareki poold pakutud Kuldne Börs on variant ,kuid siiski pole yldse kindel kui head tööd sealsed mehed suudavad teha PS2-ga.
      Esimsega on kõik lihtne ja modifitseerimine tasub ennast kindlasti ära - aga samas PS1 on paras jama ka ,kui just veel lapseeas pole.PS2, mis praegiusex juba alla kuue kilo maxab vajab kahte põhilist asja ,et DVD olex multiregionaalne ja ,et piraate saax mängida.Kogu selline pakett maxab poolteist tuhat ,keda huvitab ,siis palun...
      Kui on veel mingeid kodu- või olmetehnikat putuvaid kysimusi ,siis andke teada!

      Kommentaar


        #4
        Neid on palju aga ei taha ennast kahjux lollix teha.Päris mahlamüts ma alles selle arvutialal.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar

        Working...
        X