320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vesipiip

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vesipiip

    Vesipiip, teiearvates hea/halb- mõttetu/norm jne.

    Ehk teie arvamus sellest.
    Kas kellegil on olemas ja erinevaid nippe oskab ehk teistele jagada nendest.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    #2
    Vastus teemale \'Vesipiip\'

    suht mõttetu.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Vesipiip\'

      see on mingi jõnglaste seas moodi läind..... olen teinud küll piipu, aga suurt piget ei paku.. kui peol on, siis vahepeal võib seltskonna mõttes tõmmata.. aga endale osta küll ei viitsi....

      võib-olla ainult juhul, kui autosse panna... aga siis peaks hipibuss olema.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Vesipiip\'

        Hea piip on muidugi hea, aga tõesti head piipu olen ma ainult Kiptuses maitsnud. See kökats, mis sealt kaasa sai võetud, tolmub kuskil suvilas, pubides-klubides, kus pakutakse, saab nõutud raha eest palju paremaid asju.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Vesipiip\'

          No tuleb õiget kraami sinna panna siis saame rääkida piibust kui sellisest.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Vesipiip\'

            suht suht mõttetu

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Vesipiip\'

              Mis asi on vesipiip? Ma tõesti ei tea. Kas keegi selgitaks selle põhimõtet?
              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
              If you're good at something, never do it for free - See above.
              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Vesipiip\'

                Sai egiptimaalt kaasa toodud kevadel ja suvel päris tihti manustatud. Siiani seisab 1 kilekotitäis tubakat nurgas...aga äitäh et meelde tuletasite, lähengi manustama...ahjaa pane vee asemel piima ja tuleb s.... rohkem tossu
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Vesipiip\'

                  paar korda olen tõmmanud. 0-emotsioonid

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Vesipiip\'

                    mulle kingiti paar nädalat tagasi sünnipäevaks. iseenesest on tore jalgpalli või mõne filmi ajal tõmmata. Mina piimaga proovinud pole, aga siidri ja eriti teega oli ka üsna huvitav. ainus mis vahepeal häirib on see, et mõned korrad tuleb normaalses koguses tossu, aga vahel ajab süsi piibu rämedalt tossu täis ja sis peab seda iga sõõmu eel tühjaks puhuma ..

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Vesipiip\'

                      Ise olen pidev kasutaja, kodus on kaks piipu ning õhtu teleka ees hea kimuda. Tallinnas saab parima piibutäie vast uuest Hookah houseist, roosikrantsi tänava algusest. Olen rahul, mulle meeldib.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Vesipiip\'

                        igati tegija asi. paar kolm korda nädalas ikka teen ja siis ikka paar tunnikest korraga.

                        nippidest niipalju: piim on juba mainitud, vein, siider, tee, vesi (soovitan filtri või pudelivett, kraanist tuleb vahest mingit kahtlast löga, eriti lasnamäel). kõikidesse vedelikesse soovitan panna jääd, mida külmem seda parem. samuti veele lisaks näiteks sidrunimahla tilgutada, jälle omapärane variant. tubakatest annab ka kokku keerata erinevaid segusi, mis teinekord suurepärase maitse saavutavad

                        lisaks ka Vesipiip.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Vesipiip\'

                          Ise olen ka seda onu ja sõprade tõmbanud.
                          Ja midagi halba pole küll selle kohta öelda.
                          Apelsiini ja õuna tubakas meeldivad kõige rohkem


                          metal up your ass

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Vesipiip\'

                            Minu parim mälestus vesipiibust on ühest telkimisest mere ääres. Igatahes oli rahvas magama vajunud ja siis ma tõmmasin üksi kuskil kolm tundi vesipiipu ja nautisin päikesetõusu ja hommikust päikest...oehh...suvi tuleb meelde. Muidu on vesipiip minu meelest suhteliselt mõttetu asjandus.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Vesipiip\'

                              ajaviiteks on norrmaalne vist.
                              Aga ei meeldi kui mingi 14-15 aastased nohikud räägivad üksteisele vaikselt , kui lahe vessarit(nõme nimi) on tõmmata ja arvavad, et on kriminaalid.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X